Sobota 14 červenec 2018
Donald Trump s opovržením sledoval opilého šéfa Evropské komise, který ztropil ostudu při slavnostním focení představitelů zemí NATO v Bruselu   
Pridal tk Sobota 14 červenec 2018 - 05:32:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Donald Trump s opovržením sledoval opilého šéfa Evropské komise, který ztropil ostudu při slavnostním focení představitelů zemí NATO v Bruselu. Nejprve políbil Miloše Zemana, potom zhlédl performanci z Kubrickova Mechanického pomeranče a nakonec se odpotácel s pomocí Porošenka a dalších ke kolečkovému křeslu! Trump se znechucením odešel!

Globalisté nečekaně vtrhli a znehodnotili neoconům slavnostní focení leaderů NATO v Bruselu. Nejvyšší představitelé zemí NATO měli včera v podvečer před společnou večeří slavnostní focení, které ovšem neproběhlo tak, jak se očekávalo. Prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker totiž dorazil na focení ve značně podroušeném stavu za doprovodu své velmi veselé opice. Hned při pokusu o vystoupení na pódium k focení se ukázalo, že budou problémy.

Napoprvé se nepovedlo, ale za pomoci bodyguardů to nakonec zvládl. Junckerovu opileckou opici měl tu čest ihned okusit český prezident Miloš Zeman, který stál na kraji pódia a jakmile ho Juncker uviděl, ihned se k němu vrhl a políbil ho na obě tváře. Všichni ostatní prezidenti, kteří Junckera pozorovali, se očividně náramně bavili a ukrajinský prezident Petro Porošenko dával pozor, aby Juncker neupadl. Zatímco holandský premiér Mark Rutte a portugalský premiér Antonio Costa ho starostlivě podpírali z obou stranou při odchodu z pódia, Donald Trump se znechucením odešel.

Tiskový odbor Evropské komise přispěchal s vysvětlením, že Jean-Claude Juncker má housera, takže špatně chodí a má bolesti zad. Znalci přes zoologii ale ironicky dodávají, že to nebude houser, ale pořádná opice. Žádné další komentáře tiskový odbor nechce sdělovat s ohledem na soukromí a zdravotní stav prezidenta Evropské komise. Televizní záběry však nikoho nenechávají na pochybách, že pokud opravdu Juncker trpí houserem, potom si ho neléčí farmaky nebo vodoléčbou, ale velmi značnými dávkami alkoholu, rozumějte chlastem.
Chůze opilce je na Junckerovi vidět jako z učebnice, upadání vzad, zpomalené reakce, úsměvy, nakračování jako v bačkorách, infantilní a žoviální chování. Výrazy a reakce ostatních politiků jsou více než výmluvné, protože pokud by Juncker opravdu trpěl nějakou nemocí se zády, rozhodně by se mu představitelé ostatních zemí nešklebili a nesmáli. Juncker zkrátka už znovu a opět dorazil na další veřejnou akci sťatý pod obraz jak zákon káže a Trumpovi z toho bylo nevolno. Rozpad státnosti a symbolů moci, rozpad důstojnosti a statusu Evropské unie.

Evropa si zopakuje rozpad Ruska z 90. let?

Naposledy jsme toto viděli v 90. letech u Borise Jelcina, který pravidelně jezdil na státní návštěvy opilý a v tomto stavu podepisoval smlouvy a vedl jednání. Lidé z jeho okolí dokonce tvrdili, že Jelcin nepije na kuráž, ale aby přehlušil odpor z toho, co musí dělat a provádět s ruskou zemí. Boris Jelcin byl katastrofou pro Rusko, ale jedno se mu musí nechat, protože když viděl, že už dál nemůže a nechce pokračovat, předal zemi Vladimiru Putinovi, aby ji dal znovu do pořádku a dohromady.

Tento krok Borise Jelcina napravuje jeho historickou anabázi ruskou politikou a tento závěrečný politický krok navedl Rusko na cestu záchrany. Rusko totiž mohlo dopadnout tak, že by Boris Jelcin po sobě navedl do funkce dalšího pro-západního manažera, který by rozklad Ruska už pouze dokončil a doklepl. Jenže, co nás překvapí, to je skutečnost, že při pohledu na šéfa Evropské komise vidíme druhého Jelcina.

Globalisté se rozhodli rozbít a rozbourat současnou podobu Evropské unie. A proč nerozbít i focení NATO tím, že tam globalčiky vyšlou opilého šéfa EU? Však je to geniální! V čele EU je opilec neschopný vedení a řízení. Nejsou kádry, to je pravda. Ale v případě Junckera nejde o kádry a jejich nedostatek, ale o zjevný úmysl rozbít a rozložit Evropskou unii stejně, jako mělo být rozbito Rusko v dobách vlády Borise Jelcina.

Není úplně jasné, kdo v Bruselu organizoval focení a uměleckou performanci na motivy Das Europa, kterou ztělesnila umělkyně na létající hrazdě v bílém oblečení, tedy ztělesněné Europy, ovšem dole pod ní stáli hudebníci ve stylovém oblečení z legendárního globalistického snímku Stanelyho Kubricka Mechanický pomeranč (The Clockwork Orange). Tento film je vizí nové neomarxistické společnosti, která bude svázána konvencemi na jedné straně a násilím na straně druhé. Násilníci v kloboučcích chodí po městech a mlátí slušné lidi, užívají si to a společnost na ně nemůže. Symbol současné Evropy, migrantů, na které nikde nemůže a oni nás tu všechny mydlí a likvidují.

Mechanický pomeranč v Bruselu a globalisté znovu rozbili neoconům slavnostní moment

Evropa poletuje modrou oblohou, na které jsou hvězdy NATO a dole hrají v kloboučcích rváči / hráči v buřinkách. Do toho je puštěna navíc francouzská šanzonová písnička v moderním aranžmá, což evokuje roli Francie, která bude udávat takt a rytmus ve smyslu hudby, ale i dalších procesů v celé Evropě. Není jasné, zda-li to Angela Merkel pochopila, ale tyto symboly naznačují zajímavé postupy, které nás čekají.

Pokud by někdo z politiků chodil takto opilý a doslova ožralý na mezinárodní úrovni na společné akce, potom by byl okamžitě za své chování odsouzen a byl by nahrazen někým jiným. Řev médií by byl k nezastavení, jen si vzpomeňte na Miloše Zemana, jak jenom na malý okamžik se lehce zapotácel u korunovačních klenotů na Pražském hradě a hned byl z toho skandál a řev. Když se ale šéf Evropské komise ožere pod obraz na tolika místech a akcích, stačí si na Googlu zadat heslo “Juncker drunk”, tak se neděje vůbec nic.

Fiat-alternativní server Pavla Šafra Forum24 včera publikoval článek, kde zcela zamlčel alkoholickou epizodu šéfa Evropské komise, ale naopak zkritizoval Miloše Zemana, že prý ztropil při focení ostudu, protože se chtěl vyfotit s Donaldem Trumpem a hůlce si k němu došel pro společné foto a potom se vrátil na své místo. Během focení stál Miloš Zeman úplně na kraji, ale než se začalo fotit, tak několik minut předtím mu pořadatelé nabídli a přinesl židli, aby mohl sedět. Teprve před focením se Miloš Zeman zvedl a už bez židle proběhlo oficiální focení. Naprosto nechápu, co mělo být ostudou? Miloš Zeman nemá zdravé nohy, chodí o hůlce a bylo by vrcholem neslušnosti nechat ho někde stát, když to nevyžaduje protokol.

Když je třeba zlikvidovat podnik, nedáte do jeho čela schopné kádry a manažery. Dosadíte tam figury, které zahrají role hromosvodů a likvidátorů něčeho, co už nejde zachránit

Jestli někdo ztropil při focení ostudu, je to šéf Evropské komise, který se dostavil na focení ožralý jako dobytek. Jenže o tom na Šafrovu fóru nic není, ani slovo. Zato tam mají nahoře obrovský banner propagující Miroslavu Němcovou jako kandidátku na budoucí prezidentku. Prý je slušná. Ten její hysterický odchod při inauguraci Miloše Zemana ve Vladislavském sále o slušnosti moc ale nevypovídal. O to méně, když odešla ve chvíli, kdy Miloš Zeman kritizoval Zdeňka Bakalu a jeho média. Takže ruka ruku myje? Bakala bude Mirce sponzorovat kandidaturu v roce 2023?

Když globalisté dosadí do čela globalizačního projektu opilce a loutku, která dehonestuje a diskredituje Evropskou unii, sami si položte otázku, proč to tak dělají? Vysvětlení je jediné, globalisté chystají perestrojku v celé Evropě, přestavbu svého globalizačního projektu. Co je staré, musí být zbouráno, aby na uvolněném prostoru vyrostlo něco nového. Opilecké epizody Junckera nejsou náhodné, je to součást plánu na rozbití staré Evropy a vybudování nové.

A jak začíná být jasné, tu novou Evropu nakonec nemusí reprezentovat Angela Merkel, ale úplně někdo jiný. Protože i Rusko mělo na konci éry Jelcina nakonec Putina, bude i Evropa mít na konci éry Junckera někoho nového. A změny, které to přinese budou zásadní. A vzpomeňte si na Jelcina, proč pil jako duha. A proč pije Juncker? Na radost, nebo aby zapomněl, kam směřuje Evropu, kterou poslední 3 dekády pomáhal formovat a budovat? Když v Bruselu přijde na focení leaderů NATO šéf EU opilý jako tykev, jaký symbol to vyšle? Znechucení Trumpa bylo výmluvné.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-s-opovrzenim-sledoval-opileho-sefa-evropske-komise-ktery-ztropil-ostudu-pri-slavnostnim-foceni-predstavitelu-zemi-nato-v-bruselu-nejprve-polibil-milose-zemana/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSbohem Česká televize!   
Pridal tk Sobota 14 červenec 2018 - 05:06:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Titulek článku, který píši, neznamená, že můj vztah k víře je pozitivní. Ale některé zvyky, jako definitivní pozdrav bez možnosti dalšího setkání, se velmi hodí!
Česká televize provází celý můj dosavadní dlouhý život. Byla vždycky veřejnoprávní, protože když byla jediná tak jsme o veřejnoprávní televizi nevěděli zhola nic. Teď je to jinak. Všichni máme veřejnoprávnosti plná ústa, někteří i hubu, a každý si ji vykládá po svém. Jsou ale jedinci, kteří deklarují, že ji v ústech nemají. Ti pak využijí fotografii s maximálně otevřenými ústy.

Nejsem volič KSČM. Volil jsem vždy sociální demokracii. Po nástupu Sobotky to ale už nebylo možné. Volím tedy jedinou cestu, která se vyhýbá tzv. "tradičním demokratickým stranám" (vidíte jak to zní směšně?,tradiční...demokratické...strany...)

Tradice za 30 let nemůže vzniknout, demokracii vidí každý jinak a strana se dělí na velkou a malou. Stejně tak hnutí, k němuž zřejmě vede "hnutí mysli". I tak jsem se stal příznivcem hnutí a vůbec mi nevadí, že se na mne "kavárníci" sesypou. Bude zajímavé pozorovat kam jejich zoufalství a nemohoucnost povede a k čemu je ještě přinutí. Začalo to házením plných lahví a pokračovat to bude jak?

Zpátky k ČT. Diváci to, stejně jako já, vidí. Představy o objektivnosti zpravodajství jsou jiné. A to se snažím to napsat slušně a korektně. Prostě, aby někdo zařadil ČT pod křídla ODS, TOP09 a dalších známých spolků je absolutním průšvihem demokracie v ČR. Názorová okupace ČT a zejména způsob, kterým ji prosazuje, vyvrcholil celodenním a téměř celonočním přímým přenosem ze sněmovny. To, že pomocí zvaných politologů a komentátorů, (promiňte, že nebudu jmenovat všechny pozice, které tito žvanilové dokáží zastávat a všechny instituce, které reprezentují) se rozmohlo do obřích rozměrů názorově zpracovávajících diváky ve dne v noci. V ten den ale nastal jiný šokující zvrat.

Pracovníci zpravodajství ČT totiž přímo a beze studu již dělají svou práci tak, aby bylo jasně čitelné jaká hrůza a ponížení pro český národ přišly s panem Babišem. Já nemíním obhajovat pana Babiše. Já míním kritizovat to, že za moje a vaše peníze, které dáváme do ČT se vyrábí paskvily a čím dál tím méně sledované zpravodajství. Na OVM se už dávno nedá dívat, názorový odstup od voličů vítěze voleb je značný a přímo zaměřený proti hnutí ANO. V žádném případě nejsem volič KSČM, ale vy zastánci demokracie, kde je vaše úcta k názoru jejich voličů a k výsledku voleb? Tady je možné napsat román o tom, jak se snižuje kvalita a zvyšuje neobjektivnost.

Jak z toho ven? Jediná možnost, kterou vidím, drcnout do neuvěřitelného molochu ČT, jenž stojí na hliněných nohách, prostě ukončit její činnost privatizací. On si nový majitel udělá pořádek sám a rychle. A ustanovíme novou českou televizi, prozatímní název NČT nebo KVOČT (Konečně veřejnoprávní objektivní česká televize).S limitem počtu zaměstnanců, limitem pouze zpravodajství bez komentářů, špičkovou novou technikou a s těmi pracovně nejlepšími lidmi. Pokud se díváte na Barrandov a rozbory pana Soukupa tak si dokážete představit jaké ohromné sumy peněz nekontrolovaně proudí tam, kde to vyhovuje pražské kavárně, jen tam kde na peníze čekají "spřátelené firmy a lidé, jen tam, kde si mohou pojistit další setrvání na dobře placených postech.

To, že ČT sponzoruje věci, které s ní nesouvisí už člověk přehlíží. Někdo na to ty peníze prostě musí dát. Ale jestli neziskovky, které ČT živí, ještě prohlubují nenávist a pomluvy tak je pravdou, že náš národ nerozděluje Zeman nebo Babiš. Náš národ rozdělují novináři a to schopní i neschopní. Schopní jsou schopni všeho a neschopní se vezou.

Rád se podívám na pořady ČT typu Dobré ráno a Sama doma (bez erotických prvků). Ale nic víc, už nic víc.

Autor: Marcel Matušák

Zdroj: https://marcelmatusak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=670545

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBez cenzury   
Pridal tk Sobota 14 červenec 2018 - 05:02:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dle mnoha ohlasů v Svobodném rádiu k nám každý den přijíždí autobusy plné "opálených" cizinců. Ministerstvo zahraničí v posledních letech vydává desetitisíce víz. Pro koho asi?

Islámská demokratická strana žádá v ČR o povolení registrace. Připravuje se zákon, že u nás mohou volit a dokonce být politicky aktivní cizinci bez trvalého pobytu a bez českého občanství. Proč má muslima ve své straně ANO, TOP a ČSSD? Odkdy cizinci hájí zájmy jiného státu než kde se narodili? Týká se samozřejmě i našeho premiéra.

Obchod s lidmi je v EU trestným činem, přesto je už tři roky zcela přehlížen. Cui bono?

Krutý diktátor v Rusku zakázal všem státním zaměstnancům mít účet v cizině. Zakázal mimo jiné i chemtrails, propagaci LGBT a adopci dětí stejnopohlavním párům. Přijal patnáct tisíc imigrantů, ale bílých, na kterých páchají genocidu černoši, pardon, afroameričané.

Metnar podepisuje imigrantské smlouvy. Skutečně věříte, že to dělá bez souhlasu soudruha Bureše?

Dle VK máme jen dvě možnosti: EU a imigranty nebo USA, NATO a válku proti Rusku. Jiná možnost neexistuje. Donald odmítá bránit Evropu před "nebezpečným" Ruskem, protože evropské státy dávají málo na zbrojení. A Německo dle něj odebírá plyn od svých "nepřátel". Tohle je další náznak izolace USA před světem a rozpadu NATO. Angelika preferuje Rusko a Čínu před USA. I bohaté Německo platí jen 1,2 % a odmítá platit víc. Ani nemůže, protože rozhazuje za imigranty a nemá ani pro vlastní důchodce. Všímejte si, kdo první z našich politiků začne převlékat kabát. Vondra už před časem naznačil, že Rusko není tak špatné...

Dle Svobodného radia se už připravuje tým, který má "odstranit" Zemana, zřejmě ze zdravotních důvodů, tak jako to před lety udělal tým s jakýmsi "léčitelem" Hnízdilem, který donutil Klause podepsat Lisabonskou smlouvu. Dnes toho lituje...

Kněží měli přikázaný celibát, aby jejich majetek připadl katolické církvi, protože neměli přímé potomky. SR- Lenka Procházková.

Do Holandska veze TIR levné české potraviny. Tam se označí jako holandské a vezou se dál na Západ, kde se prodají trojnásobně dráž.

Máslo máme předražené, před časem byl nedostatek polských vajec. Jablka jsou hlavně polská, je vzácnost v obchodě vidět české jablko. Všechny potraviny jsou nekvalitní, ovoce z ciziny nezralé. Kde jsou časy, kdy byly běžné čerstvé české šťavnaté broskve, skutečné pečivo, maso a další... Kdybychom byli soběstační jako v minulém režimu, potraviny by byly kvalitní, čerstvé a levné. Když ale ti zlí komunisté nás prý mučili a nechali trpět hlady...

V USA byl odsouzen profesor, který tvrdil, že existují jen dvě pohlaví. USA chce vést válku s jedním americkým státem jen proto, že tento stát trvá na tom, že kojení je pro novorozence zdravé. Inu, pro byznys třeba i válku...

Na Islandu před lety doslova fyzicky svrhli vládu a nasadili tam své lidi. Národ tvrdil, že nebude platit dluhy, které vláda udělala. Soud rozhodl, že dluh musí zaplatit tito politici. Proč by to nešlo i u nás?

V Německu je přísný zákaz mluvit o imigrantech, u nás začíná zatím jen cenzura na internetu. Pro tohle jsme zvonili klíči?
V Anglii je zakázáno nosit u sebe kapesní nůž- rybičku. Policisté v některých státech nesmí nosit zbraň, Cui bono?
Někteří studenti dostali peníze za to, aby odevzdali všechny volební lístky a nechali si jen Piráty. No comment.
Na Ukrajině jsou už tři měsíce několikatisícové demonstrace proti propagaci LGBT, homosexuálním sňatkům, a adopci dětí těmto dvojicím.

Havlíček, který podepsal smlouvu o lithiu, je náměstkem ministerstva, kde předtím vládnul a kam byl velmi potichu zvolen na místo ministra, který odmítal něco takového podepsat. Pročpak je zvolen opět na stejné ministerstvo? Chce tato vláda udělat největší megatunel v historii ČR ve výši tří bilionů Kč, v skutečnosti kolem deseti bilionů Kč?

Autor: Miroslav PatrSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Německu obnoví „islámskou konferenci“, aby definovala německý islám   
Pridal tk Sobota 14 červenec 2018 - 04:56:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Odpovědný německý státní sekretář ministerstva vnitra Markus Kerber prohlásil, že německá „islámská konference“ bude obnovena, její koncepce ovšem bude přepracována. O tom informuje portál Welt.

„Musíme mnohem aktivněji než doposud vysoký počet v Německu dosud neorganizovaných muslimských spoluobčanů zařadit do centra naší islámské konference," cituje Welt slova Kerbera.
O obnově německé islámské konference, podle slov portálu, hovořil již v dubnu německý ministr vnitra Horst Seehorfer. Paralelně s tím ovšem v novinách Bild prohlásil, že islám nepatří k Německu.

Při hovoru o úkolech islámské konference Kerber prohlásil, že „když má existovat (v Německu — red.) islám, který bude patřit k Německu, tak ho musejí němečtí muslimové definovat jako „německý islám", a to na základě naší ústavy".
„Mnoho muslimů v Německu hledá německo-muslimský domov, a nenalézají ho," cituje Welt slova sekretáře.

Islámská konference byla vytvořena v Německu v roce 2006 pod vedením tehdejšího šéfa rezortu ministerstva vnitra Wolfganga Schäubleho jako fórum mezi státem a muslimy, uzavírá portál.

Zdroj: portál Welt, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa summitu NATO opilý a vrávorající Juncker málem spadl na Porošenka   
Pridal tk Sobota 14 červenec 2018 - 04:52:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na webu se objevilo video, v němž předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker v průběhu summitu NATO v Bruselu málem spadl na ukrajinského prezidenta Petra Porošenka.

Jak podotýkají britská média, politik byl s největší pravděpodobností opilý, protože se sotva držel na nohou a vrávoral.

Na konci videozáznamu je vidět, že Juncker neudržel rovnováhu a málem spadl na Porošenka jdoucím za ním. Šéfa Evropské komise museli také držet za loket, když sestupoval po schodech.
Oficiální mluvčí Evropské komise Margaritis Schinas později vysvětlil, že šéf EK měl záchvat ischialgie, ale teď už se cítí lépe.

Junckera z požívání alkoholu neobviňují poprvé. Loni přišel opilý na summit v Ženevě, kde neustále narážel do lidí a nábytku.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína vyzývá členy WTO, aby společně bojovaly proti obchodnímu protekcionismu   
Pridal tk Sobota 14 červenec 2018 - 04:47:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Náměstek čínského ministra obchodu a zástupce vyjednávače pro mezinárodní obchod Wang Shouwen (Wang Šou-wen) včera v Ženevě uvedl, že přistoupení Číny k Světové obchodní organizaci (WTO) přineslo čínským obchodním a investičním partnerům velké přínosy. Čína zaujímá otevřený postoj k reformě WTO. Členové WTO by neměli podceňovat negativní důsledky jednostranného obchodního protekcionismu a jednotlivé strany by měly přijmout opatření, která se postaví proti protekcionismu v oblasti obchodu a investic.

Světová obchodní organizace sídlící v Ženevě předevčírem zahájila sedmé zkoumání čínské obchodní politiky. Wang Shouwen včera v Ženevě řekl, že po vstupu do WTO se Číně podařilo nejenom dosáhnout vlastního rozvoje v procesu globalizace, ale také přispět příležitostmi k růstu světové ekonomiky včetně skutečných přínosů pro obchodní a investiční partnery.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3292 sec,0.0615 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,976kB