Čtvrtek 19 červenec 2018
P.C.Roberts: Amerika Trumpa odmítá – žádný mír s Ruskem   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 17:47:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vlády Ruska, Iránu, Číny a Severní Koreje - jestliže jejich země chtějí přežít – musí se vzdát klamných nadějí, že by se Spojenými státu mohly dosáhnout nějakých dohod pro ně, i s hodně zaťatýmii zuby, ještě přijatelných. Americká zahraniční politika spočívá totiž na hrozbách a nátlaku. Je vedena neokonzervativní doktrínou neslučitelnou s uznáním suverenity jiných zemí, takže jediný způsob, kterým by Rusko, Čína, Irán a Severní Korea mohly dosáhnout dohody s Washingtonem, je stát se stejně jako Britanie, Evropa, Kanada a Austrálie, jeho vazalem.

Rusové a zvláště pak ti označováni jako atlantističtí integracionisté, by dnes měli zaměřit svou pozornost na to, jak divokým nepřátelstvím, hraničícím až se šílenstvím, bouří dnes při hodnocení schůzky Trump-Putin celá americká mediální i intelektuální scéna.

Putin je na omylu, když říká, že americko-ruský vztah se stal rukojmím politického souboje mezi dvěma americkými politickými stranami. Republikáni jsou totiž zrovna tak pomatení a zrovna tak odmítavě se staví k prezidentově úsílí zlepšit americko-ruské vztahy, jako demokraté, jak nám to připomíná i Donald Jeffers: https://www.lewrockwell.com/2018/07/donald-jeffries/the-trump-putin-conference/

Proti snížení napětí jde pravice, stejně jako levice, a jen pár expertů, jako Stephen Cohen a Jack Matlock, Reaganův velvyslanec v někdejším SSSR, vyslovilo Trumpově snaze zlepšit vztahy s Ruskem svou podporu. A jen hrstka učenců osvětlila lidem panující fakta i všechno, co je teď v sázce. Nu a na aréně zahraniční politiky nenajdete podporu Trumpovy agendy už vůbec žádnou. Prezident Rady pro zahraniční vztahy Richard Haas na schůzi této rady prohlásil:“Musíme jednat s Putinovým Ruskem jako se státem darebáckým, kterým skutečně je“.

Rusko je tedy darebácký stát jednoduše jen proto, že nepřijímá washingtonskou vládu nad sebou. Jiný důvod pro toto hodnocení není.

Pokud nepoužijete neokonzervativní definici normálních vztahů, nenaleznete podporu normalizace vztahů s Ruskem dokonce ani v Trumpově vlastní vládě, přičemž za normální vztah považují konzervativci výhradně jen stálý vazalský vztah k Washingtonu. A jen takový vztah je pro Washington vztahem „normálnim“.
Samozřejmě i Rusko může mít na základě této definice normálnosti normální vztahy s Amerikou a dříve nebo později budou mít i Putin a Lavrov to potěšení se s tímto pojetím normálnosti vypořádat.

Lež neustále opakovaná se stává pravdou. Což dokazuje i Russiagate. Bez ohledu na absenci jakýchkoli důkazů bere se dnes v Americe jako fakt, že to sám Putin posadil Trumpa do Oválné pracovny Bílého domu. A že se pak Trump sešel s Putinem v Helsinkách se vykládá jako důkaz předchozího i jako potvrzení toho, že Trump byl a je jen Putinův lokaj, jak to coby evidentní fakt předkládají čtenářům nejen New York Timesy, ale i řada dalších tiskovin. A to, že Trump stál vedle „zabijáckého darebáka Putina“ a přijal jeho slovo, že Rusko se nevmísilo do amerických prezidentských voleb, podávají média jako další důkaz toho, že Trump je v Putinově kapse a příběh Russiagate je pravdivý.

Až s přihlédnutím k těmto skutečnostem porozumíme tomu, proč neokonzervativec John Bolton schůzku v Helsinkách zorganizoval. To ona totiž vystavila Trumpa popravě, a to jak ze strany médií, tak Kongresu, ovládaného vojenskobezpečnostním komplexem. Nezávislost je totiž v USA nulová – s výjimkou Tuckera Carlsona v tisku a televizích– ale je zato naprosto nulová v Kongresu. To už je instituce jednotně řízená.

Lež o ruském vměšování už za dobu své existence zapustila tak pevné kořínky, že dokonce i otevřený dopis zveřejněný v časopise The Nation a podepsaný tak vynikajícími osobnostmi, jako jsou Daniel Ellsberg, Noam Chomsky a Gloria Steinová, prohlašuje: „Musíme sjednotit náš postoj a tak zabezpečit naše společné zájmy. Jsou to: opatření k ochraně národních voleb a zabránění války mezi dvěma nukleárními supervelmocemi“.

Jak vidíte, i tak osvícené mozky musí přijmout Russsiagate jako fakt a označit ochranu našich voleb za důležitou podmínku pro to, aby se nukleární válce předešlo.

Trumpova agenda normalizace americko-ruských vztahů nemá významnou podporu ani ve straně demokratické a ani ve straně republikánské. Lež, která se stala pravdou, v kombinaci s politickou kampaní vojenskobezpečnostního komplexu stačily zadusit jakoukoli podporu pro normalizaci vztahů s Ruskem. Americký senátor či poslanec, podporující Trumpovu snahu vyjmout Rusko z kategorie nepřátel, se v následujících volbách setká se skvěle zafinancovaným soupeřem, který jej označí za zrádce a člověka, který podpořil Trumpovo vyprodání Ameriky Rusku. A současně s tím zjistí, že příspěvky na jeho vlastní kampaň náhle vyschly.

V celém západním světě ztratila fakta a pravda svoji cenu. Západ žije ve lžích a stává se až pathetickým pozorovat Lavrova a Putina jak se stále a znovu a znovu odvolávají na fakta a pravdu, když už tyto pojmy neznamenajíi na Západě zhola nic.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSórošova stopa: Lidový dům navrhl do čela MPSV Janu Maláčovou s napojením na Sudetoněmecký landsmančaft!   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 04:04:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sórošova stopa: Lidový dům navrhl do čela MPSV Janu Maláčovou s napojením na Sudetoněmecký landsmančaft! V Londýně vystudovala stejnou školu jako George Soros, letos navíc jako členka Česko-německého diskuzního fóra navštívila Sudetoněmecké slavnosti v Augsburgu! Socialisté se už ani netají s tím, že jejich úkolem je výkon sudetoněmeckých zájmů ve vrcholné české politice!

Vláda Andreje Babiše se hroutí před očima. Po skandálu a odstoupení ministryně spravedlnosti Taťány Malé (Hnutí ANO) kvůli lehce opsaným pasážím v diplomové práci se ze svého křesla ministra práce a sociálních věcí poroučí i Petr Krčál z ČSSD, který také podle posledních zjištění opisoval ve své diplomové práci. Jenže, co se nestalo. Lidový dům místo Krčála navrhuje na funkci ministryně práce a sociálních věcí Janu Maláčovou. Naše redakce zjistila děsivé souvislosti, které naše čtenáře nepřekvapí, ale široká veřejnost asi bude hodně překvapená. Když padne figura ministra, na její místo přichází úplně jiný kádr, který je důkladně připravený a zpracovaný ze zahraničí. Namísto nevýrazného Petra Krčála se tak do funkce ministra dostane žena, která bude do značné míry kopírovat roli Michaely Marksové-Tominové.

Jana Maláčová má za manžela člena ČSSD Aleše Chmelaře, státního tajemníka pro evropské záležitosti. Není bez zajímavosti, že Chmelař je členem pražského Aspen Institute Central Europe, který založil a zafinancoval Zdeněk Bakala. V Aspenu je spolu s Janem Hamáčkem, šéfem ČSSD a ministrem vnitra , ale také třeba s Ondřejem Kundrou z Respektu, opět z mediální stáje Zdeňka Bakaly a jeho vydavatelství Economia. Maláčová pracovala jako vedoucí oddělení pro institucionální komunikace Evropské unie při Úřadu vlády ČR, byla zástupkyní kanceláře Senátu parlamentu ČR při Evropské unii. Jana Maláčová je členkou správní rady Česko-německého fondu budoucnosti. O tom svědčí i fakt, že letos byla v bavorském Augsburgu na Sudetoněmeckých slavnostech.

Česko-německý fond budoucnosti je jeden z nejsilnějších fondů napojených skrze osobnosti na Sudetoněmecký landsmančaft a představuje riziko pro bezpečnost a integritu hranic České republiky. Revanšistický éthos z Bavorska v posledních měsících naznačuje, že německé fondy zahájily v ČR novou vlnu poválečného revizionismu skrze dosazování svých lidí do vrcholných struktur české výkonné moci. O této hrozbě jsme na Aeronetu psali nedávno ve 3-dílném seriálu “Německý orloj české politiky”, jednotlivé díly naleznete zde: https://aeronet.cz/news/?s=N%C4%9Bmeck%C3%BD+orloj+%C4%8Desk%C3%A9+politiky

Maláčová studovala v Londýně stejnou školu jako George Soros, školu financuje skrytě Rothschildova rodina

Velmi zajímavá jsou studia Jany Maláčové. Studovala totiž obor politologie na Univerzitě Johanna Wolfganga Goetha ve Frankfurtu nad Mohanem a hned potom obor politické ekonomie na londýnské ekonomické škole London School of Economics and Political Science (LSE). Tuto školu založila tzv. Fabian Society , která vznikla v roce 1884 jako marxistická soc-dem ideová líheň tehdejší britské liberální elity. Mezi zakladateli Fabian Society byl i George Bernard Shaw.

Absolventem LSE je George Soros, je to jeho rodná škola, kde vystudoval politickou ekonomii, tedy systém politického lobbingu s cílem dosažení ekonomického profitu. Dalšími absolventy jsou zvučná jména jako bývalý italský pro-evropský premiér Romano Prodi, poválečný britský premiér Clement Attlee, prezident Kolumbie Juan Manuel Santos nebo dánská královna Margareta II. Právě z této školy čerpá George Soros své nejbližší spolupracovníky z okruhu Fabian Society. Někteří si dokonce po této společnosti mění svá jména, např. jeden ze spolupracovníků a operátorů Open Society Foundations George Sorose ve Střední Evropě je Marcello Fabiani, správně by mělo být Marcello di Fabiani, protože jde o zjevný pseudonym člena této společnosti, který má úzké vazby na správní radu LSE.

Škola zatím vyprodukovala 19 nositelů Nobelových cen, vesměs za ekonomii a vesměs jde o laureáty s židovským původem. Jde o laureáty objevitelů bankovních derivátů, bankovní degrese a dalších ekonomických a bankovních postulátů. Je to jedna z prestižních škol, kterou ale finančně drží nad vodou Rothschild Bank. Dostat se na tuto školu znamená být součástí přípravného procesu pro řízení na úrovni státní moci v jednotlivých zemích ve prospěch Rothschildova impéria a výkonného komitétu Fabian Society. A právě z této společnosti a školy vychází Jana Maláčová. Dokonce je možné, že Petr Krčál byl záměrně odstraněn někým z okruhu této školy, aby se k moci mohla dostat právě absolventka Rothschildovy LSE. Na české ministerstvo práce a sociálních věcí tak bude dohlížet absolventka nejvyšší sionistické školy v Evropě.

Skandály s diplomy odstaví nežidovské prominenty a do funkcí nastoupí náhradníci a “šedé myši” vychované v zahraničí

Jak sami vidíte, není úniku. Židé kontrolují úplně všechno a není mi jasné, jestli si Andrej Babiš uvědomuje, že vytvořením koalice s ČSSD si nasadil do hnízda procesní nástroj Rothschildova mocenského impéria, který jde po krku nejen Robertu Ficovi a jeho straně SMER na Slovensku, ale stejně tak jde po krku i Andreji Babišovi. Zkuste se zamyslet, proč žena s takto zajisté impresivním vzděláním nebyla nominována na funkci ministryně rovnou? Proč dosud vykonávala jen zákulisní nebo zastupitelské role?

Protože přesně toto je modus operandi domu Rothschild. Oni nechtějí být vidět, stejně tak nechtějí, aby byly vidět jejich marionety a vyškolené kádry. Preferují neviditelnost, šedý profil, roli náhradníků, roli někoho, na koho nebude upřena pozornost, protože se řekne, že jde o náhradníka, flastr za vyhozeného ministra. Skandálek s diplomem na sebe přitáhne pozornost pan Petr Krčál a bude středem pozornosti, a tím se odvede pozornost od koně domu Rothschild v podobě absolventky Sórošovy alma mater.

Představte si, že by v americké administrativě měl sedět někdo, kdo by jezdil na slavnosti mexických nelegálních migrantů. To by nepřicházelo v úvahu v Trumpově vládě, že? Jenže, jak je možné, že na jedné straně Andrej Babiš hovoří o odporu proti migraci a o nedotknutelnosti Benešových dekretů, ale přitom jednou z jeho ministryň bude žena, která dosud sedí v nátlakové organizaci, který má za cíl revizionismus ve vztahu k Benešovým dekretům a Česko-německý fond budoucnosti je úzce provázaný skrze postavy a osobnosti s německými fondy, stiftungy, Sudetoněmeckým landsmančaftem a v některých případech dokonce i s neonacistickou odnoží landsmančaftu, se sdružením Witikobund? Proč není proboha do funkce ministra navržen někdo, kdo vystudoval české školy? Proč někdo, kdo jezdí na Sudetoněmecké slavnosti?

Veškerou moc v ČR přebírají kádry vychované domem Rothschild

Lidový dům tak znovu ukazuje, že jediné kádry, kterými disponuje, jsou lidé vychovaní v cizině a v židovských školách v okruhu domu Rothschild. Všimněte si těch nekonečných útoků proti Aeronetu, které přechází v poslední době už doslova do hysterické polohy a do pomluv a urážek osobnosti našich spolupracovníků, výroky o hochštaplerech a kydání špíny ze strany Bakalova redaktora a slovenského Denníku N.

Tohle prostě ukazuje na to, že naše články jsou jako hřeby, které zajíždějí hluboko do kostí presstitutů a pohůnků na výplatních páskách rodiny Rothschlid v ČR, mezi které patří právě i Zdeněk Bakala, bývalý dámský krejčí, ovšem v příbuzenském napojení na Rothschildova dědečka, jak jsme odhalili v článku zde: https://aeronet.cz/news/exkluzivne-vybusny-a-nikdy-nepublikovany-dokument-z-pocitace-marka-pribila-odhaluje-napojeni-zdenka-bakaly-na-rodinu-rothschild-anonym-odhalil-podivne-redakcni-praktiky-v-soukupove-vydavatelskem-imp/ My si nepotřebujeme honit triko, nám stačí pouze psát pravdu a hledat souvislosti. O Fabian Society připravuji článek, bude to velmi výživné.

A pokud se podíváme právě na souvislosti okolo Jany Maláčové, potom nás přepadá deprese, protože se ukazuje, že bez ohledu na to, jak dopadnou volby, v zastupitelské demokracii se nehraje na kádry, ale pouze na vychované marionety, které dostanou instrukce a potřebné vzdělání na zahraničních školách, které v pozadí financuje rodina Rothschild a jejichž chod zajišťují podivné zákulisní neomarxistické organizace jako je Fabian Society. Jak potom zhodnotit situaci, když víme, že ministryní bude žena, která vystudovala stejný obor a stejnou školu jako George Soros? Jak budeme hledět na to, že jezdí do Bavorska na Sudetoněmecké slavnosti? Budeme na to hledět s otevřenými ústy, anebo nás to už ani nepřekvapí? Co se změnilo po volbách? Změnily se figury, ale ne herní scénář. Figury opět pokračují ve stejné hře protinárodních procesů. A píšeme o tom jenom my, alternativa. A to prostě už někomu začíná silně vadit.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/sorosova-stopa-lidovy-dum-navrhl-do-cela-mpsv-janu-malacovou-s-napojenim-na-sudetonemecky-landsmancaft-v-londyne-vystudovala-stejnou-skolu-jako-george-soros-letos-navic-jako-clenka-cesko-nemeckeho/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPorušení zákona v přímém přenosu aneb průzkum bojem   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 03:51:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Každý, kdo někdy v Praze organizoval veřejné shromáždění, dobře ví, že je marné pořádat tyto akce v blízkosti budov Parlamentu ČR, neboť to legislativa nedovoluje. V příloze zákona 252/2016 Sb. jsou adresně vypsána místa, kde jsou shromáždění nezákonná a jako první je uvedena Sněmovní ulice v Praze 1. Mohu dosvědčit, že i při pouhém sbírání podpisů na petici jsou aktivisté postávající u petičního stánku umístěném na protějším chodníku v dohledu budovy Sněmovny vždy legitimováni a policie průběžně monitoruje jejich pohyb.

Ve středu 11. července 2018 se v rozporu s platným zákonem ve Sněmovní ulici shromáždilo několik desítek lidí. Přítomní policisté umožnili demonstrantům oblehnout hlavní vchod do Sněmovny, v níž probíhalo jednání před hlasováním o důvěře vlády. To, že policie nezakročila, znamená, že kdosi nezákonnou nátlakovou akci zaštítil.

Zatímco poslanci v obležené Sněmovně debatovali o tom, zda absolvování Vojenského gymnázia Jana Žižky je nesmazatelnou skvrnou v životopise zákonodárce, za vraty Sněmovny jim řvoucí a pískající „lid“ předváděl, jak křehkou pozici má v naší republice zákon, když i policisté, kteří jej mají chránit, mohou přijímat a plnit rozkazy k jeho porušení. Průběh středečního večera a noci ukázal i slabost silového ministra vnitra, když nedokázal (zdánlivě nepopulárním) rozhodnutím dát ulici před Sněmovnou jménem zákona vyklidit.

Účel světí prostředky

Chceme - li události středečního večera a noci rozklíčovat za pomoci starého politického a jezuitského sloganu, že účel světí prostředky, musíme postupovat od známého k neznámému. Užité prostředky jsme viděli v přímém přenosu, a nebyl to jen kompars v setmělé ulici, ale i narážky některých opozičních politiků z tzv. Demobloku vyslovené do mikrofonu v jasně ozářeném sále Sněmovny. Z oněch provokujících odkazů na probíhající demonstraci bylo zřejmé, že mezi nezákonným srocením pod okny a některými zákonodárci v sále je souhra. Co bylo účelem toho spektáklu, v němž roli statistů sehrála i nečinná policie?

Vylučovací metodou zjistíme, že záměrem dramaturgie nebylo zvrátit závěrečné hlasování. Podle závazných dohod měla vláda důvěru předem zaručenou (i s rezervou několika nepřítomných poslanců) a zrežírovaný povyk pod okny, přestože trval dlouhé hodiny, nemohl výsledek hlasování ovlivnit. Co tedy bylo účelem oné nátlakové akce?

Průzkum bojem

Myslím, že se jednalo o testování, kdy Demoblok vyslal vládě jasný vzkaz ve smyslu: Pohleďte na tu nezákonnou demonstraci přímo u vrat Sněmovny, kterou média ochotně přenášejí. Tak ukažte, co jste s tím schopni udělat!

V tomto testu lidsky obstál premiér, když se dokázal postavit tváří v tvář agresivnímu davu. Politicky však vláda u občanů důvěru ztratila ještě dřív, než ji od poslanců získala. Neboť ukázala, že toleruje nezákonné prostředky z obavy, aby policejním zásahem nepopudila „lid obecný“ a nerozpoutal se nějaký majdan. Ten ale nehrozil. Stačilo na obou stranách úzké Sněmovní ulice včas postavit zábrany a použít tlampače. Z opakované citace zákona 252/2016 Sb. by nejen demonstranti ale i televizní štáby a diváci u obrazovek pochopili, na čí straně je právo. Pokud by se průběh odehrál takto, nemohli by poslanci z Demobloku dál rozněcovat „spontánní nesouhlas“, protože by tím naváděli k porušování platných zákonů. Ostatně je poněkud absurdní, že mnozí z těchto opozičních poslanců, kteří před kamerami tak horují pro občanské svobody a fyzické obležení Sněmovny vnímají jako chválihodnou angažovanost, stejnými ústy považují svobodu slova na internetu za hrozbu demokracie.

Takzvaný průzkum bojem, jehož jsme byli svědky v průběhu středečního večera a noci na čtvrtek, předznamenal, jaké nátlakové prostředky jsou schopni někteří opoziční politici uplatňovat v budoucnu. Současně však tento test naznačil, že vláda, která není schopna ve jménu zákona jednat ani „doma“, jen stěží najde sílu a odvahu k hájení zájmů České republiky a její legislativy na mezinárodním kolbišti.

Do první zrady

Je možné, že důvěra vládě, vyslovená několika poslanci za ČSSD podmínečně „až do první zrady“, brzy vyprší a že podpis pod touto zradou bude patřit ministrovi zahraničí (ČSSD), který v souběžné funkci ministra vnitra porušil shromažďovací zákon, který v roce 2016 on sám signoval jako tehdejší předseda Sněmovny. Tím chci říct, že vědomé porušení zákona, ke kterému v přímém přenosu došlo, nebude-li zahájeno jeho transparentní vyšetřování dle hesla: padni komu padni, může být prvním krokem k předčasným volbám. Neboť nátlakové metody podobné fašistickým jsou s demokracií stejně neslučitelné jako někdejší komunistické praktiky užívané při získávání moci a zastrašování politických protivníků. Každý, kdo tyto metody užívá a každý, kdo jejich užití nezabrání, ačkoliv k tomu má kompetence a oporu v zákonu, patří před soud a nikoliv do zákonodárného sboru, neboť se podílí na vytvoření nebezpečného precedentu.

Démon souhlasu

V setmělé Sněmovní ulici se během nátlakové akce objevily i transparenty s portrétem Milady Horákové. Ženy, jež byla za totalitního režimu v přímém rozhlasovém přenosu odsouzena k smrti. Existují i filmové dokumenty z onoho procesu. To, že se 11. července roku 2018 zneužitá tvář Milady Horákové znovu ocitla před kamerami, aby zaštítila nezákonnou akci, je nejen vrcholně nevkusné ale doslova otřesné. Žena, k jejíž popravě přispěla mediální kampaň, která vyvolala v tehdejší zmanipulované veřejnosti démona souhlasu s trestem nejvyšším, přece nemůže dnes sloužit jako „beranidlo“ při ataku na Sněmovnu a na rozum statisíců diváků, kteří nezákonnou akci sledovali u obrazovek!

Manipulace s vědomím občanů je totiž v době internetu mnohem obtížnější než kdykoliv dříve. A pár desítek komparzistů mávajících portrétem Horákové - oběti totalitní zvůle - nemůže ve veřejnosti probudit démona souhlasu s návratem totalitních praktik.

Vyhodnocení testu

Je „pátá kolona“ skutečně tak tupá a nevzdělaná, jak se jeví? Vyhodnocení testu, kterým měla zjistit, jak bude nová vláda reagovat na zastrašování, sice pro vládu (snad s výjimkou premiéra) dopadlo tristně, ale ani v táboře Demobloku fanfáry nezazněly. Očekávaná podpora „lidu obecného“ nenastala a z debat na internetu je zřejmé, že láhev hozená ze tmy na premiéra, zapůsobila na vědomí televizních diváků jako signální světlice. Ozářila scénu a během jediné vteřiny jsme měli jasno o tom, kam až tyto nezákonné metody mohou vést. Z výsledků středečního riskantního testu tedy nejlépe vyšli občané. Policie v jejich očích ztratila kredit, ministr vnitra byl vyhodnocen jako ustrašenec a „pátá kolona“ zřejmě dostane výpověď (nejen z budoucí Sněmovny ale i z dnešního „vedlejšáku“). Premiér získal chybami protivníků prodlouženou šanci k tomu, aby přehodnotil záměry, které jej kdysi do politiky přivedly. Nevím, zda je schopen tu osudovou výzvu pochopit. A přijmout. Jeho voliči v to doufají. Nás ostatní, kteří svoji důvěru nestavíme na víře ani na ojedinělém emotivním zážitku, může premiér přesvědčit o své státnické kompetentnosti jen svými budoucími skutky. Pro začátek třeba tím, že znovu otevře provokativní kauzu „novičok“. Pokud to dokáže se stejnou odhodlaností, s kterou dal otevřít vrata Sněmovny obléhaná zverbovanými řvouny, vykročí na cestu suverénního politika. Je to obtížná a riskantní cesta, ale k obnově suverénního státu žádná jiná nevede.

Lenka Procházková

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLázeňský švihák Bartoška   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 03:45:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vy hovado jedno! Kdybyste se měl živit tak jako většina národa, tak si tam nedáte ani tu kávu. Jak si vůbec dovolujete urážet ty, co platí daně na vaše alkoholové dýchánky s hereckou spodinou. Po převratu se chováte nesnesitelně a já nechápu, proč vás lidi ještě pořád sledují. nechala bych vás zkrachovat a žrát u kontejneru, ať si okusíte jak se žije chudákům. Bůh vám to jednou splatí i s úroky. Klidně mne žalujte.

Měl jsem Bartošku rád, ale toto co řekl je hnus. Ty šmejde, žiješ z našich daní a né my s tvých. Bez dotací bys byl ve véfuku – konečně někdo ze známých (Pohlraich) řekl to, co dolních 10 miliónů říká už roky.

Říká se že v Praze je draze, ale kam se hrabe na Karlovy Vary. Normálnímu smrtelníkovi jsou prostě nedostupné. Připadá mi to jako za doby první republiky, kdy lázně navštěvovaly unuděné paničky, aby se dokonale po všech stránkách rozptýlily.

Všichni mluví o zlodějnách, nehoráznostech, trestných činech a hanbě po celém světě. Ano, naši restauratéři dojí cizince jako dojnou krávu a z festivalu si udělali žně. Mluví se o tom, ale nic se neděje a tak se koukněte na „lidové ceny“ se mnou a řekněte si jako já, raději vodu z vodovodu a chleba se solí, než dát těm darebákům svoje vydělané peníze.

Ceník pro vyvolené a já mám vyvalené oči:

Přílohové brambory 150 Kč
Bramborová kaše: 280 Kč
Hranolky: 280 Kč
Polévka Minestrone: 490 Kč
Rybí polévka: 650 Kč
Zeleninová směs: 250 Kč
Káva od 95 do 180 Kč
Zákusek od 95 do 199 Kč

A víte co na tom řekl lázeňský švihák Bartoška?

„Kdo málo pracuje a nemá na to, ať tam nechodí!“

Co na to já?

Vy hovado jedno! Kdybyste se měl živit tak jako většina národa, tak si tam nedáte ani tu kávu. Jak si vůbec dovolujete urážet ty, co platí daně na vaše alkoholové dýchánky s hereckou spodinou. Po převratu se chováte nesnesitelně a já nechápu, proč vás lidi ještě pořád sledují. nechala bych vás zkrachovat a žrát u kontejneru, ať si okusíte jak se žije chudákům. Bůh vám to jednou splatí i s úroky. Klidně mne žalujte.

Kdo to platí my z našich daní i když se tomu říká sponzoři.

Ministerstvo kultury dotuje MFF 30 miliony korun, Karlovarský kraj třemi a město Karlovy Vary osmi. Zbytek obstarají sponzoři. Ten hlavní, firma ČEZ, je polostátní a ročně poskytuje 22 milionů korun. Na základě čtyřleté smlouvy tak věnuje MFF téměř devadesát milionů korun.

Milena Doušková

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/lazensky-svihak-bartoska

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeští skauti oslavují marxistického afrického vůdce a masového vraha   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 03:39:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vedení českého Skauta nezklamalo a připojilo se k oslavám narozenin marxistického vraha a vůdce hlásajícího nenávist k bílým - Nelsona Mandely.

Kdo byl Nelson Mandela?

Člen komunistické strany Jižní Afriky

- jeden ze zakládajících členů Afrického národního kongresu (ANC), který vznikl sloučením Komunistické strany Jižní Afriky a komunistické odborové organizace Jihoafrického odborového svazu.

- Mandela vedl tuto organizaci v Jižní Africe, podle jeho názoru byl ANC příliš málo radikální a proto se později stal vůdcem teroristické odnože ANC pod názvem Umkhonto we Sizwe (Kopí národa) (MK), organizace byla na seznamu teroristických organizací a její členové například nesměli vstoupit na území USA.

Své ideologické odpůrce nechával mrzačit, požadoval odřezávání nosů, případně rovnou podporoval návrh jeho manželky Winnie požadující nepřátele upalovat s pneumatikou kolem krku. Praktika známá jako Winnie‘s necklage“ (náhrdelník od Winnie).

Na jeho popud jeho stoupenci podnikali nájezdy na bělošské farmáře, vraždili celé rodiny a vypalovali budovy i úrodu. Tato aktivita se v současné době změnila přímo v legalizovaný hon na bílé farmáře.

- Přiznal se k minimálně 156 útokům na kterých se osobně podílel, nejčastějšími obětmi útoků byli neozbrojené děti a ženy

Členové MK jeho jménem prováděli teroristické útoky, mezi nimi například:

- 1980 Útok na rafinerie Sasol I, Natref a Sasol II

- útok na restauraci Wimpy Bars

- 1981 Raketový útok na vojenskou základnu Voortrekkerhoogte

-1983 bombový útok poblíž velitelství letectva v Pretorii - 19 lidí zavražděno, 217 zraněno

- 1985 útok v nákupním středisku Amanzimtoti - 5 mrtvých, 40 zraněných

- 1986 útok na nákupní středisko Pick ‚n Pay -

- 1986 útok na pláži v Durbanu

- útok na soudní budovu v Newcastle - 1 mrtvý, 68 zraněných

- 1988 útok před budovu magistrátu v Johannesburgu - jeden mrtvý, 15 zraněných

- 1988 útok a krádež v bance Roodepoortu - 4 mrtví, 18 zraněných

- 1988 útok na ragbyový stadion v Johannesburgu - 2 mrtví, 37 zraněných

- mezi tím opakované útoky na různé bary a nákupní střediska, pošty, železniční budovy a tratě, snaha o otrávení pitné vody v přehradě

- mezi roky 1985 - 1987 umístili zaminovali silnice v severním Transvaalu - minimálně 25 mrtvých

V táborech ANC byli odpůrci běženě mučeni a následně vražděni.

Dokonce i levicová Amnesty International Umkhonto we Sizwe považuje za teroristickou organizaci. I když samozřejmě nijak nezmiňují že Mandela byl celou dobu uznáván jako jediný skutečný vůdce.

Uvězněn byl v roce 1964

Měl možnost dřívějšího amnestování za to, že se zřekne násilí, což nikdy neudělal.

Po svém propuštění v roce 1990 amnestoval ostatní uvězněné teroristy i běžné vrahy a zloděje z řad jeho příznivců.

Po jeho propuštění z vězení vzrostl počet útoků na bílé farmáře. Do ukončení tzv apartheidu bylo zavražděno 1118 osob a provedeno více než 6000 útoků.

Násilí neodsoudil ani po svém propuštění. Ve svých projevech na veřejnosti opakovaně rasisticky útočil na bělochy - Kill the Boer (jeho píseň, nyní cenzurováno pro nenávistný projev v diskuzích).

Pomáhal při výcviku islámských teroristů

Podporoval Kadáfiho, byl inspirován osobami jako byl Fidel Castro, Che Guevara, Mao Ce-tung nechal bez trestu vraždy, které prováděla ochranka jeho manželky

Podporoval další teroristy v okolí, například Soni Abacha, který provedl převrat v Nigeru

No prostě miláček každého ochránce (vybraných) lidských práv a vzor pro představitele Evropských států i bývalého prezidenta USA Husseina Obamy. Samozřejmě i náš Havel byl velkým obdivovatelem Mandely a naopak on sám s Chartou 77 byl svými příznivci připodobňován právě k Mandelovi.

Asi nejlépe by ho popsat kouzelnou levicovou hláškou:

“Bojovník za rovnoprávnost ras bojoval za práva menšin pomocí útoků na bělošskou menšinu v Jihoafrické republice”.

A já dodávám:

"Hajzl zůstane hajzlem i když mu přiděláme svatozář"

Píseň zabíj si bělocha ...Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponItalský revizor chtěl provést kontrolu a byl za to obviněn z rasismu - zasraná Itálie řval Afričan   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 03:29:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
DALŠÍ "ROZČÍLENÝ" HOST - Senegalec, uprchlík s platnými doklady se opět "rozhněval" :-) při běžné kontrole.

"Zasraná Itálie, zasraní rasisté", dozvěděli se mimo jiné zástupci veřejného pořádku hostitelské země, která mu jistě celý jeho pobyt sponzoruje...

Vše se stalo na zastávce linky M3 Zara, cizinec skončil v poutech a byl obviněn za výhrůžky a násilí vůči veřejnému činiteli.

Zdroj: milanotoday.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína investuje do Evropy devětkrát více než do Severní Ameriky   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 03:25:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Peking zveřejnil údaje o přímých zahraničních investicích za období prvních šesti měsíců roku 2018. Podle zprávy zveřejněné tento týden se do evropského trhu investovalo 20 miliard dolarů, ve srovnání s 2,5 miliardami dolarů investovanými do Severní Ameriky.

Čínské přímé zahraniční investice se otočily k evropským trhům, investice do Ameriky se naopak dramaticky snížily až o 92 procent ve srovnání se stejným obdobím minulého roku, na pozadí obchodní války rozpoutané prezidentem USA Donaldem Trumpem.

Čínské firmy se v rámci zhoršující politické situace rychle zbavují svých investic v Severní Americe. V první polovině tohoto roku se čínské firmy zbavily majetku v Severní Americe celkem za patnáct miliard dolarů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jdfs

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponArmádní skandál v Americe. Boty „Made in USA“ se ve skutečnosti vyráběly v Číně   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 03:22:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pět vedoucích pracovníků ministerstva obrany a bývalý přední výrobce vojenské obuvi ve Spojených státech bylo odsouzeno federálním soudem za to, že boty, na kterých bylo uvedeno, že jsou vyráběny v Tennessee, byly ve skutečnosti vyráběny v Číně.

Podle obžaloby podané u amerického okresního soudu byl skutečný čínský výrobce obuvi pověřen, aby na jazyku bot značky Wellco, které byly poté exportovány do USA, umístil štítek hlásící „Made in USA". Značky „Made in China" byly odstraněny, říká se v obvinění. Podrážky byly k botám připevňovány už v USA, v továrně firmy Wellco v Tennessee, uvádí se v dokumentu.

Podle obžaloby od roku 2006 do roku 2012 Ministerstvo obrany USA zaplatilo společnosti Wellco částku přesahující 138 milionů dolarů za nákup vojenské obuvi.

Společnost Wellco Enterprises byla předním výrobcem a dodavatelem vojenské a jiné pracovní obuvi pro Armádu USA po dobu více než 70 let, tvrdí obžaloba. Společnost byla založena v roce 1941.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jcX5

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPředseda FED: Vyšší daně nejsou dobré pro americkou ekonomiku   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 03:19:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda amerického Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell včera prohlásil, že v současnosti je nejlepší cestou postupné zvýšení úrokové sazby federálního fondu. Dále řekl, že se momentálně těžko předpovídaj dopady obchodní politiky na ekonomiku, ale s jistotou lze určit, že z dlouhodobého horizontu nejsou vysoké daně pro americkou ekonomiku dobré.

Powell také mluvil o americké měnové politice a zmínil, že USA od loňského roku mají obchodní spory s EU, Kanadou, Japonskem i Čínou a že otázky senátorů jsou hlavně o daních. Powell sdělil, že za daně je odpovědný parlament, a celní daně ovlivní ekonomiku. Domnívá se, že země, které trvají na otevřené obchodní politice, budou mít rychlejší růst ekonomiky.

Dodal, že nestabilitu obchodu možná negativně ovlivní růst příjmů amerických obyvatel. Americký vývoz má ještě přední postavení ve světě, a tak se jej to tolik nedotkne, nicméně vysoké celní daně poškodí USA.

Mezinárodní měnový fond v pondělí varoval, že by se mohla snížit důvěra obchodu, do roku 2020 se pak produkce světa sníží o 0,5 %.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický senátor podněcoval Trumpovou vládu k zamezení zvýšení tarifů   
Pridal tk Čtvrtek 19 červenec 2018 - 03:16:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda finančního výboru Senátu a americký republikánský poslanec Orrin Hatch, který je zodpovědný za dohled nad obchodní politikou, vyzval Trumpovou vládu, aby opustila svou tarifní strategii a začala jednat s obchodními partnery. Jinak přiměje kongres, aby zákony omezil obchodní povolení prezidenta.

Ve svém projevu téhož dne Hatch uvedl, že Trumpova vláda zavádí nebo hrozí, že uloží daně na přibližně 500 miliard dolarů dováženého zboží. Tato opatření ohrožují americké rodiny a podniky a mohou poškodit výsledky americké daňové reformy. Je načase začít s obchodním jednáním. Pokud Trumpova vláda bude i nadále prosazovat tarifní strategii bez ohledu na důsledky, bude prosazovat vytvoření zákonů v Kongresu, aby omezil obchodní povolení prezidenta. Právě nyní diskutuje o příslušných legislativních možnostech s dalšími členy Kongresu.

Americký senát již dne 11 července schválil nezávazný návrh, který může vyvolat omezení pravomoci prezidenta vybírat tarify založené na národní bezpečnosti. Předseda Výboru pro zahraniční vztahy amerického Senátu Bob Corker se domnívá, že vzhledem k tomu, že americká ekonomika, podniky a spotřebitelé začnou pociťovat ničivé důsledky nesoudržných obchodních politik, bude více lidí podporovat právní předpisy, které omezí daňovou moc prezidenta. 
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3518 sec,0.0853 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,084kB