Pátek 27 červenec 2018
To nesmíme dopustit !!!   
Pridal tk Pátek 27 červenec 2018 - 05:26:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je jasné, že nejde o náhodnou migraci. Jde jednoznačně o plánovaný přísun vetřelců, tak aby zločinný a úchylný plán globalizátorů a jeji politických loutek rozbít suverenní státy a národy byl dokonán. Program EuroMed počítá s 85 milióny "obohacovačů jenom do roku 2030.

Kdybychom na tento plán přistoupili, tak nám pravidelně nasunou každý rok 40-50 tisíc vetřelců. To je za 20 let MILIÓN(!) vetřelců. Protože si pozvou ženy a další členy rodiny a rozmnožují se jak kobylky (běžně 6-8 dětí), hrozí nám, že jich za brzy bude 10-15 miliónů ! A naše děti budou otroci ve své zemi ! A to nesmíme dopustit !

Multikulturní kryptofašistická Uhnie je v podstatě již mrtvola. Jen havloidní lůza to nepoznala a tak její uctívání EU je vlastně sadomasochistická nekrofílie.

Je to zrůdný fašistický projekt, kde menšiny homosexuálů, zoofilů, pedofilů a jiných úchyláků, dále zvrácenosti jako genderismus, feminismus, juvenilní justice a jiné "vymoženosti" fašizoidního liberalismu, všechny možné menšiny národnostní, etnické, náboženské, zdravotně handicapované a desítky dalších parazitují na většinové společnosti a žijí na úkor její práce za pár korun.

A tak VĚTŠINA občanů je všemi těmito minoritami označována za xenofoby, rasisty, radikály a dokonce i fašisty a systematicky diskriminována. A to nemluvím o samozvané elitě - hrstce těch nejbohatších parazitů. A této zvrácenosti říkají demokracie.

Žádná 100 % demokracie nemůže existovat. Jsou jen dvě možnosti :

1) Menšina zotročuje většinu = fašismus.

2) VĚTŠINA vládne všem !

Do kdy si my - VĚTŠINA necháme líbit, aby na nás parazitovaly menšiny?

Setrvání ČR v EU je cesta islamizace a zániku českého národa:

1)EU=Německo je IV. Reich. My jsem již teď ztratili podstatnou část suverenity a jsme jen protektorátem EU.

2.)EU=Německo dosvědčuje všemi činy, že cílevědomě provádí řízenou islamizaci Evropy a nehodla se této zrůdné vize vzdát.

3.)Naše politické loutky, "elity", mediální presstitutky a ostatní kolaboranti a zrádci v tom usilovně napomáhají.

4.) Setrvání v EU nam garantuje, že se nebudeme moci diktátu kryptofašistické multikulturní demokratury ubránit a ČR tak kromě dluhového otroctví neoliberálního kapitalismu bude v područí islamizovaného Eurofašismu a český národ ztratí poslední zbytky suverenity a své identity.

Brzy se budeme muset rozhodnout, kterým směrem se dát:

1.)EU=Německo=Islámský chaliffát = ZÁNIK

2.)Rusko + ostatní země světového společenství = vlastní, sociálně spravedlivý, suverénní stát bez elit.

Žádné další možnosti nejsou !!! Musíme postavit do čela lidi, kteří budou garantovat přežití českého národa !!!

Podívejte se do Francie, Německa, Švédska, Holandska - násilí už začalo a bude dále jen eskalovat !!!! Bohužel, i k nám to přijde v důsledku konání kolaborantů a zrádců jako je celá parazitní banda samozvaných (j)elit po hadráku!

A je jasné, že také u nás půjde do tuhého. Za rozvrácený stát, chaos a násilí, za budoucí oběti, za to vše mohou nejen ty samozvané elity - plutokrati, oligarchové, banksteři, mediální presstituti a politické loutky - ale všichni paraziti a podporovatelé zločinného, otrokářského systému mutli-kulti neoliberálního kryptofašismu, který v EU vládne.

A proto dojde k revoluci zcela nepochybně. Ta ovšem nebude "sametová", ani omylem. Bude "konopná" a "přítel Kalašnikov" bude potřeba na všechny parazity a kolaboranty se současnou totalitou!

Euroislámský fašismus pod vedením zrůdy Merkel provádí cílenou genocidu evropských národů. Havloidi a ostatní politické loutky ve většině parlamentních stran jim pomáhají s celým stádem sluníčkářů, vítači a jiných psychopatů a sociopatů s vymytými palicemi.

Musí být jmenována vláda národní záchrany z lidí, kteří budou zárukou, že imigracim nedovolí a zajistí vystoupení z novodobého "žaláře národů"=EU a vystoupení ze zločineckého a agresivního paktu NATO.

Pak musí český národ definovat, co je jeho národní zájem, smysl jeho existence, i jaká bude cesta rozvoje. A to nemůže být žádný parazitický a otrokářský kapitalistický systém , ale demokratická a sociálně spravedlivá společnost bez elit.
Evropané jako celek mají jenom jedinou možnost, Vzepřít se zrádným politikům a jejich pomahačům. Znamená to svrhnout kolaborantské a zločinecké vlády a všechny osoby, které se přímo i nepřímo podílejí na genocidě vlastního národa, je nutno zlikvidovat. Musejí také zlikvidovat všechny vetřelce. Pak začít budovat sociálně spravedlivou společnost bez elit!

Autor: Jiří pokorný

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAfrický uprchlík znásilnil devítileté dítě v Itálií! Vzkaz Žít Brno: Neřežou nám krky (zatím) jen znásilňují děti ...   
Pridal tk Pátek 27 červenec 2018 - 05:21:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ITÁLIE / SALVINI / AKTUALITA - Poslední zpráva. "ŽADATEL O AZYL, Afričan z Mali byl policií v Piacenze zadržen za SEXUÁLNÍ NÁSILÍ na devítileté dívce. Devítiletá dívka... Takový hnus. Doufám, že Enrico Mentana se na svém FB profilu opět neurazí, já si totiž myslím, že "žadatel o azyl", pokud provede něco takového, si zaslouží trest tvrdší než ostatní, protože zradil důvěru.

PS: Samozřejmě udělám vše pro to, aby se tento "pán" vrátil do své země původu co nejdříve."

Zdroj: Salvini.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko vyjádřilo protest USA   
Pridal tk Pátek 27 červenec 2018 - 05:18:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
MZV RF vyjádřilo protest Washingtonu v souvislosti s psychologickým nátlakem na Marii Butinovou, řekl zástupce úřadu Arťom Kožin.

„MZV USA byl vyjádřen rozhodný protest v souvislosti s přijatými proti ní (Butinové — pozn.red.) opatřeními včetně nejkrutějšího psychologického nátlaku," řekl na briefingu.

Kožin připomněl osmihodinovou domovní prohlídku při zatýkání ruské občanky, „kdy agenti FBI ozbrojení samopaly vtrhli do pronajatého bytu, doslova rozbíjeli nábytek, prohrabávali a dokonce trhali věci, otevírali podlahy a stěny".

Diplomat také zdůraznil, že nehledě na absolutní absenci důkazů Butinová nebyla propuštěna.

Ruská občanka byla zadržena v červenci. Je obviněna ze spiknutí s cílem práce jako agent zahraniční vlády bez registrace při Ministerstvu spravedlnosti USA a také z práce jako zahraniční agent.

Hrozí jí trest až 15 let odnětí svobody. Butinová před soudem prohlásila, že je nevinná.

V Moskvě jsou tato obvinění považována za vymyšlená. Advokát Butinové uvedl, že ona nedělala nic protizákonného a její kontakty v USA jsou zcela vysvětlovány studiem na místní univerzitě v oboru mezinárodní vztahy.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jgHN

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínské ministerstvo zahraničí: Američtí zemědělci doplatí na obchodní šikanu americké vlády   
Pridal tk Pátek 27 červenec 2018 - 05:14:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang (Keng Šuang) dnes uvedl, že američtí zemědělci doplatí na obchodní šikanu americké vlády. Doufá, že americká strana nebude pokračovat po nesprávné cestě.

Mluvčí Geng Shuang (Keng Šuang) řekl, že Čína je hlavním kupujícím zemědělských produktů z USA. V uplynulých letech se čínsko-americká zemědělská spolupráce stále rozšiřovala a prohlubovala, což přinášelo oběma stranám hmatatelné výhody.
Dodal, že v květnu letošního roku ve Washingtonu uspořádaly čínské a americké týmy konstruktivní konzultace o ekonomických a obchodních otázkách. Obě strany se dohodly na významném zvýšení vývozu zemědělských produktů z USA do Číny, což by nadále pokračovalo hladce, kdyby se nezměnila situace. V současnosti je vidět jednostrannost a obchodní protekcionismus ze strany USA. Navíc jsou odhodlány vyvolat obchodní válku s Čínou.

Američtí zemědělci právě doplácí za šikanu americké vlády. Čína doufá, že USA poslechnou racionální hlasy svého lidu i mezinárodního společenství, zváží klady a zápory a nebudou pokračovat v této cestě.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.6122 sec,0.0498 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,592kB