Pondělí 30 červenec 2018
Arabská mafie řádila v Teplicích! Skupina Čechů byla napadena agresivními muslimy ...   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:55:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
To předčím varujeme se v Teplicích v Čechách stává realitou! Muslimové se tam již cítí byt tak silní, že útočí na české občany a vyhrožují jim násilím. A samozřejmě při příjezdu policie začnou hrát divadlo a dělají ze sebe chudáčky jimž zlí Češi ubližují. Ano, obyčejná Češka měla dle muslimů zastrašit dva namakané Araby ... Svědectví napadené Češky: "Moje děti ještě asi dlouho uvidí před očima dva dospělé magory jak na ně řvou a vyhrožují jim násilím. Mimochodem to řvoucí cosi na videu byl její chudáček synáček, co si taky přišel zařvat na nevěřící psy."

Svědectví napadené Češky Ivy Procházkové:

K dnešnímu konfliktu v parku- každoroční pojídání čuníka v parku se letos nevydařilo, takže jsme se sešli jen v pěti lidech (nechci uvádět jména...kdyžtak ať se dotyční označí sami) seděli jsme na dvou lavičkách a pojídali dobroty, pili pivo a povídali- pak šla klem muslimka s hidžábem a kočárkem- vlastně šly dvě, ale ta druhá najednou, když to začalo mizela. Nezaznamenala jsem podnět, na základě kterého začala hystericky ječet na jednoho z našich...Řvala ČESKY (na policii už potřebovala tlumočníka- zřejmě aby poradil jak z toho ven) "Máš problém? Co jako máš za problém?" (Na policii potom uvedla, že začala, protože řekl "Ty vole muslimka"- co jí jako vadí? Měla by na to být hrdá, ne?)Na to jí on odpověděl: "ano, mám problém, nemám rád islám." Podotýkám, ani slovo k její osobě...

Opět hystericky ječela, že ted má problém, ona že zavolá, a my se nemáme hnout z místa. OK, nic jsme jí neudělali, na policii si rádi počkáme... jenže namísto policie přijeli dva nabušení Arabi a na mého postiženého syna začali jako bez sebe řvát, cože si dovoluje vyhrožovat té nejhodnější paní....Celou dobu jsem se je snažila překřičet, a doptat se, co považují za výhružku a proč křičí na mého nemocného syna- když slyšel, že je nemocný, ten méně šílený (pruhované triko) se omluvil, ovšem borec v červeném řval prozměnu na mou čtrnáctiletou dceru, že dostane do držky, že jí rozbije hubu, protože prý do té chuděry ukřivděné měla údajně strčit.Ta zírala a nevěděla co, zatímco já jsem se ho opět snažila překřičet, abych ho upozornila, že je to moje dítě, a on si prostě nemůže dovolit, jako dospělý chlap ohrožovat malou holku. Ta se nakonec vzpamatovala a začala natáčet na mobil- proto video je trošku mimo- až po akci, kdy vysvětluju tomu druhému, že tohle fakt nemůžou (jeho koment- ale nedostane (přes hubu) byl fakt dojemný, hned mi bylo líp.

Po příjezdu policie tvrdili, že jsme do muslimky údajně strčili a já že jsem měla rasistické poznámky. Celou hádku jsem se držela a byla neústupná, ale velmi slušná a vím přesně, co jsem řekla- proto se omlouvám za výrazy po akci (video), v té situaci myslím omluvitelné. Moje děti ještě asi dlouho uvidí před očima dva dospělé magory jak na ně řvou a vyhrožují jim násilím. Mimochodem to řvoucí cosi na videu byl její chudáček synáček, co si taky přišel zařvat na nevěřící psy. Policisté v pohodě- až na jednu arogantní příslušnici, ovšem, při pohledu na ni mi bylo jasné, že si má co kompenzovat na druhých- k nám slušní, k nim rozpačitě úslužní...

Video z incidentu:

https://www.facebook.com/iva.prochazkova.3/videos/2097039020315699/

Zdroj: eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRozklad státu je u konce, co bude dál?   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:40:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ani mě nepřekvapil rozsudek nejvyššího soudu ohledně kauzy H-systému, ne, že bych nějaký očekával, a vůbec ne rozumný, asi je to tak, jak má být. Systém zrodil další darebáctví, zločinný stát svlékl trencle a zůstal v nahotě. Král je nahý a nemá pindíka. Je to král? Rozsudek po dvaceti letech, to už ani není sranda. To je přímo pohrdání lidmi. Práce kasty vyvolených, nedotknutelných. Za dvacet let vyroste dítě a odmaturuje. Za dvacet let ze čtyřicátníka je důchodce. Za dvacet let vypadne ze soudního molochu pitomost. K čemu si ten moloch vlastně živíme? K ničemu. Moloch je proti nám.

Když kdysi prezident Klaus vyrobil svou úžasnou amnestii, kterou zdůvodnil tak, že trestní řízení dlouhé 8 let je dlouhé, a že lidi mají právo na život, měl jistě pravdu, i když o falešnosti Klausovy amnestie víme všichni. Nešlo mu o všechny, jenom o kamarády.

Ovšem, soudní řízení a nejistota po dobu 20ti let je ještě horší. Tady, žel, amnestie nepomůže. Nejde to. Kdyby někoho před dvaceti lety trestní soud odsoudil k roku nepodmíněně a k pokutě 100000 kč, tak je potrestaný již 19 let v klidu a pokuta je 20 let uhrazena. Takhle? Vystěhování na dlažbu? Za co, a proč? To ti zločinci jsou na tom lépe.

V desetimilionovém národě je 5 milionů exekucí. Exekutoři vymáhají skoro tolik, kolik je státní rozpočet. Vymůžou to? No nevymůžou, ale soudcům je to jedno, ti stále razítkují nové a nové exekuce.

Přičemž exekuce, konkurzní řízení, soudy nezávislé na zákonech a dobrých mravech, to je stále jedno a to samé, nadlidé v parlamentu dali jiným práva nadlidí, cinknutými zákony, a skrytým darebáctvím. Takový exekutor si s vámi může dělat co chce, zabaví cizí věci, je mu to jedno, a v tomto šíleném neprávním státě musí postižený a okradený složenkami dokazovat, že věc byla jeho. No a toto státní darebáctví funguje již léta.

Správce konkurzní podstaty je něco podobného, pouze to není vidět. Správce konkurzní podstaty může do konkurzní podstaty dát cokoliv, a nikdo na něj nemůže.

Pak to soudí soudce, který dle občanského soudního řádu může sám určovat, který důkaz bude připuštěn, a který ne. To se to pak nezávisle soudí, nezávisle na důkazech. Výsledky tohoto státního darebáctví vidíme kolem sebe. Systém exekucí se zhroutil, již nemáte jistotu, že právní cestou něco vymůžete. Justice nefunguje. Soudy soudí 20 let, a špatně. Žádná advokátní kancelář, ani ta nejlepší vám nezaručí výsledek řízení. Nejde to. Soudní rozhodnutí jsou nepředvídatelná. Ty šílené rozsudky vidíme všichni, pouze soudci jsou vysmátí.

Jediné co funguje je pasívní rezistence. Jako za Hitlera. Již asi 200 tisíc lidí je v ekonomické ilegalitě. Žijí z brigád a úředně neexistují. Mohli by pracovat, ale nemohou, stát by jim vše vzal. Nemají motivaci, žijí s pocitem nespravedlivosti. Pochopitelně.

Jiní nepracují, protože k tomu nejsou geneticky vybavení. Stát se o ně stará, jako o chráněné želvy. Příspěvky na děti, příspěvky na bydlení, pěstounský příspěvek, a jiné.

Proč to všechno je? Pokud si myslíte, že existuje cosi, jako je demokracie, je pro vás tato situace nepochopitelná. Pokud si myslíte, že politici mají své páníčky, kteří je krmí, a kterým musí lízat nohy, svitne vám.

Stát dnes je pouze bejkovec na občany, kteří musí držet hubu a krok.

Kdo drží bejkovec v ruce? Ale ano, znáte je.

Vladimír Balhar

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJá jsem migrant, kdo je víc!?   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:36:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obyvatelům bytů v Horoměřicích dělá mediátora a pomáhá premiér. Obyvatelům bytů v Havířově je bývalý premiér Sobotka prodal „gaunerovi“ a tvářil se, že Moravskoslezský kraj nepatří ČR.

Darebáci vytunelovali průmysl a vykašlali se na všechny obyvatele!! Kde je úcta k lidem, kteří táhli průmysl od 18. století??

1763 - počátek hornictví v Ostravě.

1828 - založení první huti ve Vítkovicích (dnes součást města Ostravy) - Rudolfova huť, později Vítkovické železárny.

1839 - založení železáren v Třinci.

1847 - nová železniční trať, tak zvaná Severní Ferdinandova železnice spojující Ostravu s Vídní a Krakovem.

Druhá polovina 19. století – dynamický rozvoj průmyslu v okolí Ostravy – hornictví, kovodělnictví, hutnictví, strojírenství.

Přelom 19. a 20. století – město Ostrava se stává průmyslovým centrem Rakousko-Uherské monarchie. Nárůst populace, velká migrace obyvatelstva z Moravy, Maďarska a Polska. Po roce 1945 - velký rozvoj průmyslu v celé oblasti severní Moravy a Slezska, včetně otevření Nové huti v Ostravě v roce 1951. Období let 1950-1980 - období enormního růstu populace.

A co dnes? Doly se zavírají, a tak je nikdo nepotřebuje. Ponechání statisíců lidí svému osudu, bez pořádné pomoci, bez vidiny lepší budoucnosti musím hlasitě křičet, když vidím, kolik dotačních peněz každoročně dostává organizace Člověk v tísni o.p.s., tedy obecně prospěšná společnost, která v roce 2017 obdržela na různých dotacích (samozřejmě i z EU) částku téměř 1,6 mld. Kč. Musím se ptát komu je tato společnost prospěšná?

Člověk v tísni patří k největším podporovatelům migrace. Patří mezi signatáře a propagátory „Migračního manifestu nevládních organizací pracujících s migranty v České republice“. Jejich hlavními myšlenkami a cíli jsou:
Imigrační systém České republiky musí být zjednodušen a zprůhledněn

Požadujeme, aby v procesu odjímání povolení k pobytu v případě spáchání trestného činu byla aplikována přiměřenost a byl dán prostor správnímu uvážení, které zohledňuje specifika a okolnosti jednotlivých případů.
Svoboda pohybu rodinných příslušníků migrantů musí být zajištěna
Sociální práva migrantů

Sociální práva jsou v mezinárodních úmluvách a české legislativě chápána jako právo na přiměřenou životní úroveň, na práci, na uspokojivé pracovní podmínky, na svobodu sdružování a na sociální zabezpečení. Sociální práva nejsou migrantům přiznávána univerzálně.

Důchodové pojištěni pro migranty ze třetích zemí musí být spravedlivé a zohledňovat humanitární okolnosti

Podporujeme sjednávání dalších bilaterálních smluv o sociálním zabezpečení. Tím se umožní migrantům přístup k výhodám plynoucím z povinné účasti na sociálním pojištění. Nárok na přiznání důchodu ve výši, která jim zajistí důstojný život ve stáří.

Sociální služby musí být garantovány všem migrantům bez ohledu na pobytové oprávnění

Migranti musí mít právo na začlenění do veřejného zdravotního pojištění
Migranti bez přístřeší musí mít přístup k pomoci

Podpora migrantů při začlenění do všech stupňů vzdělávacího systému musí být zajištěna


Prosazujeme, aby MŠMT příslušnými zákonnými normami zajistilo a zároveň uvedlo do praxe fungující systém jazykové přípravy nově příchozích dětí a žáků migrantů do vzdělávacího systému (v předškolním, základním a středním vzdělávání) v dostatečném rozsahu, který by umožnil těmto dětem a žákům dále se kvalitně vzdělávat. Zároveň požadujeme, aby měli děti a žáci migranti nárok na podpůrná a vyrovnávací opatření a aby byla garantována reálná dostupnost těchto opatření, která by jim umožnila jazykovou i další potřebnou podporu v dalším průběhu vzdělávání. Požadujeme, aby všichni migranti do 18 let věku bez ohledu na typ pobytu, včetně migrantů v neregulérním postavení, měli přístup ke vzdělávání.

Migrantům musí být umožněna účast na správě věcí veřejných

Možnost participace migrantů na správě věcí veřejných je jedním z klíčových prvků integrace.

Volební právo na místní úrovni musí být zpřístupněno všem usazeným migrantům
Migrantům musí být umožněno se stát členy politických stran


„Já sem havíř, kdo je víc!!“ Pamatujete si ještě na toto heslo? Určitě je lepší než heslo: „já jsem migrant, kdo je víc!! Naštěstí u nás chce migranty snad už jen poslanec Kalousek.

Chci důstojnost pro tyto obyvatele ČR, chci integraci našich obyvatel v produktivním věku, chci sociální práva a odpovídající sociální služby pro naše lidi, kteří celý život dřeli pro nás všechny, chci důstojné bydlení pro obyvatele nájemních bytů, o které je okradl bývalý premiér, chci bezplatné školství pro děti lidí, kteří poctivě pracují.

Nechci podporovat Člověka v tísni, jemu podobné a jejich „migrační manifest“!!!!


Autor: Markéta Kabourková

Zdroj: https://kabourkova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=672579
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProhlášení DSZ s nabídkou občanům a spolkům pro podzimní komunální volby   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:30:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Demokratická strana zelených /DSZ/ se rozhodla nabídnout občanům, spolkům, organizacím, iniciativám nebo jen skupinám občanů možnost kandidovat do místních a městských zastupitelstev, a to jako nezávislý kandidát či nezávislá kandidátka, resp. nezávislí kandidáti. DSZ kandiduje v podzimních komunálních volbách společně s nezávislými kandidáty jako sdružení politické strany a nezávislých kandidátů - sdružení DSZ a NK.

DSZ oslovuje s touto nabídkou zejména občany a spolky, kteří se starají o zvířata a o přírodu, protože má zájem na tom, aby byl tento jejich hlas slyšet i na radnicích a mohla se tak lépe a efektivněji prosazovat pomoc zvířatům a přírodě. Pokud by se jednotlivec či spolek snažil kandidovat sám, je to pro něj hodně komplikované a ve větších městech doslova neuskutečnitelné s ohledem na volební zákon, kdy je nutná petice a musí se zajistit minimálně 7% podpisů ze všech obyvatel města s trvalým pobytem. Např. v Plzni by se tak jedná o skoro 12 tisíc podpisů a v Praze dokonce o cca 91 tisíc podpisů. Což je podle DSZ diskriminační a brání občanům v aktivním volebním právu.

DSZ proto nabízí pomoc s tím, že budou moci kandidovat občané či spolky pod jejicj hlavičkou, ale jako nezávislí kandidáti a nebudou muset řešit nesmyslná a odrazující nařízení a podmínky, které je od zapojení se do veřejného života, resp. komunální politiky jenom odrazují a mnohdy jim kandidaturu i znemožňují. DSZ dává všem také možnost zvolit si název kandidátky podle svého rozhodnutí, např. název svého spolku či sdružení, popř. jaký budou sami chtít. Takže mohou kandidovat třeba pod názvem Ochránci zvířat, Za práva zvířat,

Lepší život pro zvířata, Zvíře není věc, Pomoc zvířatům a přírodě, apod. Pokud se podaří sehnat dostatek lidí z řad ochránců zvířat nebo jen z lidí, kterým není lhostejné, jak se zachází se zvířaty a přírodou, tak je velká šance na úspěch, resp. že se někdo do zastupitelstva dostane a bude moci hájit a prosazovat pomoc zvířatům (zejména pejskům a kočičkám, ale i ostatním živočichům) a přírodě (parky a zeleň) přímo na radnici.

DSZ má hlavní priority svého programu: ochrana přírody, zvířat, životního prostředí a kulturního dědictví. Je stranou s celorepublikovou působností a podat kandidátní listiny do zastupitelstev měst a obcí může tedy ve všech obcích a městech v rámci celé ČR.

Řídící výbor DSZ
V Domažlicích 27. 7. 2018
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump vyhrožuje, že přeruší činnost vlády   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:26:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump pohrozil, že přeruší činnost vlády, pokud demokraté nebudou hlasovat pro bezpečnost hranic, což zahrnuje i vybudování zdi na hranicích s Mexikem.

„Budu muset přerušit činnost vlády, pokud demokraté nebudou hlasovat pro bezpečnost hranic, která zahrnuje i výstavbu zdi. Je třeba se zbavit loterie, zadržení, osvobození a tak dále, a konečně přejít k imigračnímu systému založeném na zásluhách. Potřebujeme, aby do naší země přijížděli skvělí lidé," napsal Trump na svém Twitteru.

Americký prezident už dříve podepsal výkonné nařízení, které přikazuje nerozdělovat děti a rodiče při zadržování nelegálních přistěhovalců na hranicích USA. Prezident ustoupil pod nátlakem opozice, části členů své strany a veřejného mínění. Otázka odloučených rodin vyprovokovala něco jako politickou krizi v zemi krátce před listopadovými volbami. Republikáni budou mezitím ve Sněmovně reprezentantů hlasovat o návrhu zákona, jehož cílem je vyřešit problém z dlouhodobého hlediska.

Zdroj: Twitter, Sputnik


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponErdogan vyzval lídry BRICS, aby přijali Turecko do bloku   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:23:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan během setkání na summitu BRICS v Johannesburgu (JAR) vyzval lídry bloku umožnit Turecku připojit se k nim, informují noviny Hurriyet Daily News.

„Já jsem řekl, pokud nás přijmete do aliance, tak se blok bude nazývat BRICST," řekl Erdogan žurnalistům 27. července a dodal, že členové BRICS „vřele přijali" jeho návrh.

„My s těmito pěti zeměmi jsme v G20. Chtěl bych, aby podnikly nezbytné kroky, aby nás přijaly a my obsadili naše místo v BRICS," řekl prezident.

Ruský prezident Putin prohlásil, že zvětšovat skupinu BRICS zatím není v plánu a dodal, že lídři zemí skupiny perspektivně nevyloučili zvýšení počtu členů. Dodal ale, že ostatní členové skupiny v otázkách jejího rozšiřování jsou velmi obezřetní.

Zdroj: Hurriyet Daily News

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřírodní apokalypsa: V Kalifornii požár zničil téměř 500 domů   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:21:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Přírodní požár v severním okresu státu Kalifornie zničil 500 a poškodil 75 domů. Informuje o tom ministerstvo lesnictví a požární ochrany.

Během požárů zahynuli dva lidi na hranicích států Kalifornie a Oregon. Ve třech okresech státu byl vyhlášen nouzový režim.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jhU4Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Policie v Amsterodamu již nedokáže zvládnout nezákonnou džungli po setmění“   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:16:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jakmile se v Amsterodamu setmí, tak se toto město změní na „městskou džungli“, kde je policie bezmocná tváří v tvář zločinu, násilí a obchodování s drogami, varoval městský ombudsman Arre Zuurmond.

„Centrum města se v noci mění na urbanistickou džungli," řekl Zuurmond pro noviny Trouw. „Kriminální peníze kvetou, neexistuje žádná autorita a policie již nedokáže zvládnout situaci."

Drogy se prodávají otevřeně na ulicích, pěší zóny jsou používány pro závody automobilů či motorek, silně se krade a dochází k dalším překročením zákona, řekl ombudsman, přičemž to, co se ve městě děje, označuje za „chaos".

Zuurmond nechal nainstalovat tři sledovací kamery na náměstí Leidseplein, jenž se nachází v centru barů a klubů. Ty se nacházejí v jižní části centra města. Jím odhalená fakta jsou poměrně znepokojující.

„Během jedné noci jsme nasčítali 900 porušení zákona, hlavně mezi 02:00 a 04:00. Atmosféra je děsivá a ve vzduchu visí beztrestnost," řekl ombudsman Trouw. „Skútry závodí po pěších zónách. Nahlas se křičí. Nakupují se drogy. Krade se," prohlásil a dodal, že policie se často ani nesnaží zasahovat.

„Je tam násilí, ale žádná akce. Můžete dokonce močit na auto mobilní jednotky (policie — red.) a řidič vám nic neřekne," řekl Zuurmond. Situaci v noci na náměstích popsal jako „nepřípustnou a postrádající autoritu".

Problémy se nadále rozšiřují po městě, varoval Zuurmond. Také upozornil na to, že v noci po městě funguje přibližně 2000 nelegálních taxíků. Centrum města má také problémy s vyděrači. „Špinavé peníze jsou v centru města všude," řekl ombudsman.

Do Amsterodamu každý rok přijíždí 18 milionů turistů, což je více než celá populace Nizozemska, přičemž město v poslední době čelí nárůstu násilí. V červnu například byl zadržen člen motorkářského gangu poté, co údajně vypálil protitankovou raketu na budovu, v níž sídlí vydavatel amsterodamského časopisu.

Zdroj: Trouw, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBRICS se připravuje na digitální revoluci   
Pridal tk Pondělí 30 červenec 2018 - 04:12:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pět zemí bloku BRICS Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika se dohodly na bližší spolupráci, aby přispěly k hladkému průchodu rychle se vyvíjející technologie, která uvolnila cestu ke čtvrté průmyslové revoluci.

Digitální věk, nebo také Revoluce 4.0, je považován za čtvrtou velkou technologickou éru od 18. století. Slučuje v sobě digitální technologii, nanotechnologii, biotechnologii, robotiku, umělou inteligenci a další oblasti.

Jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa označil digitální revoluci za další metu států BRICS.

„Vlna inovací má potenciál dramaticky zlepšit produktivitu a postavit celé země na trajektorii prosperity. Má to potenciál řešit mnoho sociálních problémů, kterým čelíme…" řekl během summitu skupiny v Johannesburgu.

Slova jihoafrického prezidenta podpořil indický premiér Narendra Modi, který prohlásil, že technologické inovace by mohly pomoci zvýšit úroveň produktivity a zlepšit služby.

„Indie chce spolupracovat spolu s BRICS národy v oblasti čtvrté industriální revoluce a všechny národy musejí sdílet nejlepší praxi a politiku v této oblasti," prohlásil Modi.

Podle názoru brazilského prezidenta Michela Temera mohou být státy BRICS schopny konkurence jen v případě, že budou otevřeny ve smyslu „sofistikovanějších vstupů, pokročilé technologie, drzých nápadů a otevřeny pro investice a obchody".

Zdroj: https://sptnkne.ws/jhSJ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2442 sec,0.0781 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,007kB