Úterý 31 červenec 2018
Euroafrika: Globalizace nejen kultur, ale i hmyzu, rostlin a podnebí? Kdo ovládá a řídí migraci černochů a Arabů do Evropy? Kdo řídí na 6 prioritách celý systém globalizace? Už to víme!   
Pridal tk Úterý 31 červenec 2018 - 03:22:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Euroafrika: Globalizace nejen kultur, ale i hmyzu, rostlin a podnebí? Kdo ovládá a řídí migraci černochů a Arabů do Evropy? Kdo řídí na 6 prioritách celý systém globalizace? Už to víme! Komu vyhovuje architektura nenávisti a strachu? Kdo poštve civilizace proti sobě? Nenávidíme důsledek namísto toho, abychom nenáviděli příčinu!

Amatérský kameraman zachytil na pláži v jižním Španělsku zajímavou událost. Na gumovém nafukovacím člunu se blíží skupina černochů. Připlouvají od afrického pobřeží. Za malý okamžik dorazí ke břehu, vyskáčou ze člunu a před očima udivených hostů plážového resortu se rozprchnou po okolí. Právě byli svědky dalšího výsadku nových vlastníků a majitelů Evropy v plánu genetického překreslení Evropy. Čluny v Tunisku a v Maroku prodávají obchodníci z Izraele, židé. Nafukovací čluny vyrábí firma EREZ Chemicals v izraelské Haifě.

Na africkém pobřeží jsou však k dostání i čluny od dalších západních firem, do Afriky je dováží loděmi obchodníků z Izraele, protože z Turecka už je to nemožné (Erdoganova dohoda s EU) a Egypt také už není bezpečnou základnou pro obchodníky s čluny. Závěsné motory Honda jsou za příplatek 2,500 USD. Člun vyjde na 1,500 USD. Business je to nevídaný. Denní spotřeba člunů na africkém pobřeží čítá až 200 plavidel každý den. Afričané jsou na cestu do Evropy vybaveni mobilními telefony s evropskými předplacenými a již aktivovanými kartami, mají čisté a značkové západní oblečení, ovšem cestují naprosto bez jakýchkoliv dokladů. Pašeráci jim je na místě odebírají a hází do ohně. Všem je před cestou přikázáno, aby si smazali veškeré své profily na sociálních sítích, aby je nebylo možné v Evropě dohledat na webu.

Ještě donedávna umisťovali pašeráci do člunů své lidi, kteří měli roli kapitánů na člunu, ale v poslední době už to tak není. Pašeráci na pobřeží Afriky obvykle vyberou z migrantů jednoho člověka a ukáží mu, jak má ovládat člun, jak řídit plavidlo a ovládat závěsný motor na člunu s lodním šroubem. Některé čluny jsou vybaveny GPS navigací, ale v poslední době to není třeba. Pašeráci ukážou migrantům, aby s člunem vyrazili na moře a pátrací lodě evropských neziskovek si je už vezmou. Většina migrantů na člunu má navíc mobilní telefony s GPS, takže přesně na mobilech vidí, kde se na moři zrovna nachází. To, o čem se v Evropě nemluví, co je naprosté tabu, o čem se všichni bojí jenom hlesnout, je informace o tom, kdo tyto transfery logisticky a materiálně v Africe zajišťuje. Nejsou to Afričané a ani Arabové, logistické zabezpečení zajišťují izraelské firmy. Migraci Arabů do Evropy tak řídí dům Sion.

Stát Izrael s jediným úředním jazykem

Možná jste zaregistrovali, že před několika dny izraelský Knesset přijal nový ústavní zákon, který deklaruje stát Izrael jako zemi Židů a zrušil arabštinu jako jeden z oficiálních úředních jazyků. Pro někoho je to nepodstatná deklarace a pouhé potvrzení faktu, ale na institucionální úrovni jde o naprostý převrat, protože Judea a Palestina, dnešní území Izraele, je multikulturním prostředím, kde po tisíce let žili Židé, Arabové a Křesťané. Deklarace Izraele jako země výhradně Židů je tudíž naprostým skandálem, ale nijak překvapivým. Jedná se totiž o součást plánu sionistů na naplnění proroctví a písma Talmudu o vzniku Velkého Izraele. Podle tohoto proroctví bude mít návrat Židů domů několik fází. Nejprve Židé obnoví svůj domov po svých předcích. Poté svůj domov rozšíří do rozlohy Velkého Izraele. Ve třetí fází svede Velký Izrael konečnou rozhodující válku se svými nepřáteli. V této válce se nad Velkým Izraelem rozsvítí “7 velkých Sluncí”, které spálí nepřátele Židů v plamenech.

Bude to však vykoupeno strašlivou cenou, obětí národa za cenu Smlouvy s Bohem. Smlouvu s Bohem uzavírají Židé po narození obřízkou (ženy ne, ty nemají právo smlouvy). Smlouva národa však bude zpečetěna zničením Izraele ve zničujícím ohni poslední bitvy s nepřítelem. Z této války vzejdou Židé jako definitivní vítěz a ovládnou podle Talmudu celý svět, veškeré národy a rasy. Bude to ale za cenu smlouvy s Bohem, za cenu zničení země Judské a celého Blízkého východu.

Podle toho, čeho jsme teď svědky, to teď vypadá, že sionisté se rozhodli přistoupit k realizaci druhého kroku, ke vzniku Velkého Izraele. První krok byl učiněn už v květnu, když Donald Trump přesunul do Jeruzaléma americké velvyslanectví. Tím podpořil Ronalda Laudera a Světový židovský kongres. Jenže tento krok nejvíce vyhovuje sionistům. Ti na nic nečekali a před několika dny deklarovali Izrael jako zemi výhradně Židů. To je ovšem provokace, která má za úkol vyprovokovat Írán. A podle posledních informací zvažuje Donald Trump příští měsíc letecké údery na íránská jaderná zařízení.

Izrael stáhl ze Sýrie operátory Bílých přileb za asistence IDF a Mossadu

Mnoho lidí bylo šokováno, když minulý týden překvapivě Izrael evakuoval ze Sýrie příslušníky Bílých přileb, tedy neziskové organizace založené bývalým operátorem MI-6, která v Sýrii operovala pod ochranou Islámského státu a inscenovala chemické útoky, ze kterých vzápětí byla obviněna vláda Bašára Asada. Mossad ve spolupráci s izraelskou armádou evakuoval přibližně 400 pracovníků Bílých přileb spolu s rodinnými příslušníky, a to nejprve do Izraele a potom odtamtud do Jordánska. Tito lidé z Bílých přileb přitom více než 4 roky působili pod ochranou ISILu a takové lidi by normálně Izrael nikdy na své území neměl pustit, protože představují bezpečnostní riziko. Jenže v tomto případě to neplatí, Izrael v tichosti jejich evakuaci umožnil. Nemusíte být géniové, abyste najednou pochopili, kdo ve skutečnosti Bílé přilby financoval a koordinoval. Ano, sionisté a Izrael.

Nikdo se potom nemůže divit, že za dodávkami nafukovacích lodí, motorů a za veškerou logistikou námořní migrace ze severu Afriky stojí nastrčení obchodníci z Izraele. Celá Evropa nenávidí muslimy, nesnáší migranty, každý další obrazový záběr z dalšího teroristického útoku posiluje nenávist k Arabům, každý další Evropan, kterému džihádista ISILu podřeže hlavu, je dalším granátem do podnícení nenávisti k Arabům jako etniku. Rozvrácená Severní Afrika během Arabského jara se přerodila v migrační vlnu a spolu s ní nenávist vůči Arabům ze strany Evropanů.

Bílý muž nenávidí Araby, protože bílý muž se bojí arabských teroristů a džihádistů, zcela logicky. Jenže bílý muž by měl nenávidět někoho jiného. Arab zase nenávidí západ a bílého muže, viní bílého muže za chudobu Arabů. Ale ani on si neuvědomuje, že za chudobu arabských zemí nemůže bílý muž, ale sionista a jeho banky. Protože, když nadzvednete koberec, tak s hrůzou zjistíte, že je to celé úplně jinak, než jak se na to dívají bílý muž a Arab z opačných pólů.

Židé dokázali namířit nenávist Arabů k bílým lidem na západě a bílých lidí na západě k Arabům. Migraci do EU řídí sionisté, ale Evropané přitom nenávidí Araby a litují židy. Za chudobu v arabských zemích a jejich vykořisťování mohou sionisté, ale Arabové nenávidí Evropany! Velký Izrael = Islámský stát?

Arabské jaro neodstartovali džihádisté nebo Arabové, ale sionisté. Bombardování Libye, rozvrat v Egyptě, vtrhnutí USA do Iráku, válka v Sýrii, všude se organizovaly rozvraty, v jejichž středu stáli evropští a američtí politici, za nimiž ale stojí židé, přesněji sionisté. Potom se nemůžete divit, že Izrael a Mossad evakuují ze strachu z Rusů z Izraele operátory Bílých přileb, kteří pracovali pod ochranou ISILu. To jsou jejich lidé, kteří pracují pro židy, pro sionisty. Proto se nemůžete divit, že největší sionisté v Evropě podporují neziskovky, které propagují migraci a nasunování muslimů do Evropy. Potom se nikdo nemůže divit, že v Bruselu nikdo nic nedělá na zastavení migrace a v čele Evropské komise je alkoholik a opilec, protože Brusel je celý paralyzovaný rozhodnutím domu Sion islamizovat Evropu. To není černoch nebo Arab, který naplánoval migraci černochů a Arabů do Evropy. To je žid, sionista!

Všechno, co nyní probíhá, je naplňováním písma Talmudu, kdy všechny procesy řízení vedou k dosažení cílové mety sionistů na převzetí úplné vlády nad celým světem, která bude opřena o holokaust č. 2, o gloriolu zničeného Velkého Izraele. Sionisté zažijí triumfální vítězství nad celým světem, ovládnou veškeré procesy řízení na všech prioritách, a že už je pomalu ovládají, to dokazuje současný stav na jednotlivých prioritách, které si zopakujeme a zrekapitulujeme. Zjistíme totiž, že šachová koncovka je prakticky na dosah a všechno, co dnes zažíváme, je předehrou k největší světové inscenaci v dějinách, kdy židé chtějí sebe sami vykreslit jako outsidery, jako oběti, které někdo se snaží zlikvidovat. Jako někoho, koho bychom měli chránit a litovat. Kdo uvěří této inscenaci, ztratí naději na vlastní přežití.

Když si uvědomíme, jak Izrael nezasahoval proti Islámskému státu v době jeho rozkvětu, jak Izrael ochraňuje a evakuuje Bílé přilby, které operovaly na území ISILu, potom nás napadne myšlenka, jestli ISIL vlastně nebyl nástrojem sionistů na vytvoření Velkého Izraele? A nebudeme asi daleko od pravdy. Protože Izrael s teroristy nemá slitování, ale během vlády a dominance ISILu v Sýrii byl Izrael v klidu a teď po pádu ISILu dokonce Mossad a IDF stahují ze Sýrie Bílé přilby.Kdo dnes ovládá procesy řízení? No přece oni…

První priorita – Světonázorová a vzdělávací

Židé dnes kompletně ovládli první prioritu. Ovládají vzdělávací procesy v celém západním světě. Ovládají nejprestižnější univerzity, implementovali multikulti, homoagendu a genderová studia do vysokého školství, tzn. plně prosadili do akademického prostředí tzv. Frankfurtskou školu globalizace. Sionisty sponzorované neziskovky a fondy ovládají školství na všech stupních, multikulturní programy na školách, Norské fondy, školní inkluze, odebírání dětí, Barnevernet, adopce dětí homosexuály. Na této prioritě sionismus již zvítězil, s výjimkou Ruska a jeho školství, i když i tam je vliv sionistického řízení zjevný.

Druhá priorita – Chronologická a historická

Přepisování historie jeden na plné obrátky, hlavně v médiích (3. priorita) a ve školství (1. priorita). Všude najednou slyšíte, jak zlí Češi vyháněli dobré a hodné Němce po válce. Ruský student v Bundestagu má projev o tom, jak němečtí vojáci ve Stalingradu trpěli a byli to jenom vojáci, kteří poslouchali rozkazy zlých nacistů. Osvobození Československa Sovětskou armádou je zpochybňováno a vykreslováno jako okupace. Stejně tak v Polsku. Sionisté tak úspěšně přepisují historii, mění chronologii dějin, mění faktografické vymezení toho, kdo byl útočník a kdo oběť. Jediné, co se nemění, je příběh o holokaustu. Ten zůstává stejný a nedotknutelný.

Třetí priorita – Faktologická, propagandistická, mediální

Veškerá světová mainstreamová média ovládají židé. Naprosto veškerá. Na této prioritě zvítězili už velmi dávno a dnes je třetí priorita jejich nejsilnějším turfem, tedy spolu se čtvrtou prioritou. Veškeré tiskové agentury na západě jsou v rukách sionistických rodin. Není tam ani jedna rodina černošská, arabská, muslimská, křesťanská. Nic takového, veškerý mediální mainstream je v rukách židů. Jedinou výjimkou je alternativa, ovšem pouze některá, protože sionisté si ošetřili i mediální prostor mimo mainstream prostřednictvím tzv. fiat-alternativy. Obecně je třetí priorita nejsilnější zbraní domu Sion.

Čtvrtá priorita – Ekonomická, finanční, bankovní

Veškeré banky (s výjimkou Íránu, Kuby, Venezuely a Severní Korei) ovládají židé. Spolu se třetí prioritou jde o nejsilnější proces řízení sionistického židovstva na této planetě. Nikde nenajdete žádnou arabskou, muslimskou nebo křesťanskou rodinu, která by ovládala nějakou banku globálního významu. Nikde! Jenže situace je mnohem horší. Velké banky zakládají malé banky, ty fungují samostatně, ale stojí za nimi velká bankovní matka. Všechny banky potřebují povolení k činnosti od národních bank, které jsou pod kontrolou sionistů, takže banka nemůže vzniknout, pokud není v systému sionistické bankovní moci. Uzavřený kruh. Veškeré zbrojení, schodkové rozpočty států a národů, to všechno financují sionistické banky. Nikde tam nefiguruje Arab, Muslim, Afričan nebo Křesťan. Svět bank je světem podle židů.

Pátá priorita – Chemická a biologická

Veškerý farmaceutický průmysl mají pod kontrolou židé a firmy v rukách židů. Stejně tak kontrolují obchod s hnojivy a GMO plodinami. Ovládají společnosti na výrobu vakcín, ovládají potravinářský globalizovaný průmysl, nejznámější světové značky potravin jsou v rukách sionistických organizací, od Coca-Coly až po sušenky Oreo, Nescafé a Nestlé. Profláknutou firmu na GMO plodiny Monsanto nedávno koupila židovská firma z Německa Bayer AG , bývalá válečná divize IG Farben. Na této prioritě probíhá genocida bílého muže a bílé ženy, nárůst homosexuality, deviací v západní civilizaci, vrozených vad a mentálních poruch atd. Proto si všimněte, že veškerý farmakologický průmysl po roce 1989 převzaly v ČR i na Slovensku cizí firmy v židovských rukách.

Šestá priorita – Vojenská

Stát Izrael je jedním z největších výrobců a exportérů zbraní. Ovšem to je nic ve srovnání s tím, že sionisté ovládají nejsilnější ozbrojenou moc této planety, Severoatlantickou alianci s americkou armádou a Pentagonem v čele. Války americké armády v cizích zemích řídí dům Sion od generálů až po poslední slepou patronu, vše je ovládáno sionisty a kdykoliv se někdo otře o Izrael, americká ozbrojená loutková moc ihned přiběhne na pomoc. Americká ozbrojená moc rozvrátila Irák, Sýrii, Afghánistán, Libyi, Ukrajinu a všude to bylo na pokyn sionistů, nikde tyto procesy neřídili Arabové, černoši nebo Křesťané. Dům Sion ovládá i tuto prioritu.

Šachová koncovka sionistů na světovou vládu je na dosah

S hrůzou potom zjistíte, že židé a jejich budování Velkého Izraele pokračuje, a že dokončují svoji práci a nikoliv, že by oni sami měli končit, nebo že by měl někdo Izrael zlikvidovat. Izrael nikdo nezlikviduje do chvíle, než k tomu sami sionisté dají povel. Izrael má přinést sionistům ještě jednu úlohu a službu, zničením Izraele má být vyvolána “causa grata” pro židovskou odvetu a zničení všech nepřátel židů v největším globálním holokaustu v dějinách lidstva. Snaha o vykreslování židů jako obětí (palestinských mladíků vrhajících kameny a střílejících rakety dodávané saúdskoarabskými obchodníky napojenými ovšem na sionistické firmy) má vyvolat v západní civilizaci soucit s Izraelem a podporu pro židovskou otázku v Judei. A bohužel, na tuhle hru slabého a utlačovaného Izraele, který se musí bránit před těmi zlými Araby a džihádisty, naletí nejen leckterý politik v Evropě, ale i mnohý příznivec alternativy.

Podívejte se na výše uvedených 6 priorit řízení, podívejte se na to, jak izraelský Mossad stáhl ze Sýrie pracovníky Bílých přileb, podívejte se, jak Knesset prohlásil ústavním zákonem Izrael za zemi Židů. Dívejte se, jak černoši na gumových člunech z izraelské továrny proudí do Evropy. Dívejte se, jak sionisté domu Rothschild financují George Sorose a jeho neziskovky, které prosazují migraci a islamizaci Evropy. Sledujte, jak se mění klima v Evropě. Pozorujte, jak se do Evropy nasunuje nejen arabská a černošská kultura, ale i hmyz, rostliny a především podnebí.

Judeu a dnešní Izrael postihnou ty samé klimatické změny, všechno tam vyschne, pro židy je to bezcenné území, ale ještě než sionisté prohlásí Zemi za svoji planetu, poslouží Izrael k poslední velké úloze, k rozpoutání Posledního soudu mezi židy a jejich nepřáteli. Až bude hotovo, Evropa se stane pro židy novou Palestinou a Magrebem současně. A Euroafrice nebudou vládnout muslimové, Arabové, Křesťané nebo černoši, ale pouze a jedině židé, protože vládnou už dnes.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/euroafrika-globalizace-nejen-kultur-ale-i-hmyzu-rostlin-a-podnebi-kdo-ovlada-a-ridi-migraci-cernochu-a-arabu-do-evropy-kdo-ridi-na-6-prioritach-cely-system-globalizace-uz-to-vime-komu-vyhovuje/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOkupaci Evropy migranty organizuje EU   
Pridal tk Úterý 31 červenec 2018 - 03:09:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je třeba si konečně uvědomit, že masovou okupaci Evropy migranty prosazuje a organizuje vedení EU, které je pouhým nástrojem v rukou světových globalistů. A nemůžeme chtít bránit naše hranice před invazí migrantů, do jejichž přijímání nás přitom právě vedení EU svými dalšími a dalšími smlouvami (spolu s OSN) tlačí, a chtít přitom nadále zůstávat v EU.

Možné je pouze jedno či druhé.. Jasně to řekla i Merkelová: buď si vezmete migranty nebo marš ven z EU. K tomu není alternativy. Nevím, proč to pořád někteří lidé u nás nechápou a proč v tomto směru již není vypsáno jednorázové referendum (když jsme propásli použít jako referenda loňské říjnové volby, k čemuž opakovaně vyzývala ANS.

Bohužel marně, dnes stojíme před důsledky a zase si nevíme rady. Snad stále více lidí u nás již začíná chápat, že přes obecné referendum cesta nepovede, že jedinou možností je v současnosti ad hoc referendum (a nikoliv "o EU", nýbrž "o vystoupení z EU s cílem zabránit plánované masové okupaci ČR migranty" nebo předčasné volby a v nich napravit to, co se nezdařilo v říjnu 2017.

O tom, že jsme se v EU stali krmelcem celé Evropy, zejména však Německa, se ANS opakovaně zmiňovala též, teď již to jde tak daleko, že již o tom hovořil i známý francouzský ekonom Piketty. Živíme cizí, sami často nemáme dost pro sebe. A ještě nám chtějí přidat další strávníky, kteří se nás budou snažit zlikvidovat. No, nekupte to!

Jaroslav Tichý

Text vyšel jako komentář k článku: http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/jak-dlouho-jeste-dovolime-evropskym-politikum-aby-zvali-a-pousteli-stale-vice-vrazdicich-bestii-do-blizkosti-nasich-zen-a-deti.html

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOzbrojené sily Ukrajiny masivně propouští vojáky   
Pridal tk Úterý 31 červenec 2018 - 02:59:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z řad Ozbrojených sil Ukrajiny od ledna do června 2018 odstoupilo 11 tisíc vojáků, informuje portál Ukrmilitary s odkazem na ukrajinské ministerstvo obrany.

Hlavním důvodem těchto odchodů jsou nízké mzdy, jak uvádí 36 % bývalých vojenských respondentů.

Finanční situace vojáků se zhoršila po zvýšení sociálních standardů na Ukrajině od 1. ledna 2017, uvedli na ministerstvu.

Na počátku roku 2016 činila minimální peněžní podpora vojenského personálu 7 tisíc hřiven (asi 6 tisíc Kč). To je 1,6násobek průměrné mzdy v zemi. Od 1. ledna 2017 se však poměr snížil o 0,89 krát.

Nyní příslušník Ozbrojených sil Ukrajiny dostává v průměru 8,7 tisíc hřiven. Přičemž peněžní příspěvek v prvním roce smlouvy činí 7 500 hřiven.

Do konce roku může Ozbrojené síly Ukrajiny opustit dalších 18 tisíc vojáků, píše portál.

Zdroj: Ukrmilitary, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍrán má schopnost reagovat na sankce USA   
Pridal tk Úterý 31 červenec 2018 - 02:55:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Iránský ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif včera řekl, že Írán má schopnost reagovat na sankce USA.

Zarif uvedl, že Spojené státy ukládají sankce dalším zemím, což je nesprávný čin. Írán dostane podporu a pomoc od většiny zemí světa. Írán přemění tlak sankcí na hnací sílu pro rozvoj neropného průmyslu.

Americký prezident Trump 8. května oznámil, že USA odstoupily od íránské jaderné dohody a znovu uvalily sanke na Írán. První skupina sankcí vstoupí v platnost počátkem srpna, sankce týkající se íránského ropného průmyslu nabývají účinnosti až v listopadu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropa nemá kapacitu koupit americkou sóju, kterou odmítla Čína   
Pridal tk Úterý 31 červenec 2018 - 02:54:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 25. července americký prezident Donald Trump po jednání s předsedou Evropské komise Junkerem oznámil, že USA a EU souhlasily s tím, že v období jednání neuplatní další celní sankce pro další stranu. To zastavilo další zhoršování situace v obchodních sporech.

Ale může EU pomoct Washingtonu vyřešit potíže se sójou kvůli čínskému protiútoku?

List Bloomberg oznámil negativní odpověď. Podle jeho zpravodajství evropský trh je náhradníkem Číny pro americké pěstitele sóji, ale jeho kapacita nakupování je o mnoho slabší než čínská. V loňském roce Čína dovezla sóju z USA v hodnotě 12,3 miliard amerických dolarů, dovoz EU byl jenom v hodnotě 1,6 miliardy amerických dolarů. Podle předpovědi od roku 2018 do roku 2019 evropská spotřeba sóji z USA bude činit 15,3 miliónů tun, to činí jenom šestinu čínské spotřeby. Trump zahájil obchodní válku proti Číně, to vyvolalo čínské reakční opatření, přineslo ztrátu pěstitelům sóji z prodeje a politický tlak pro Trumpa ze strany republikánů v některých státech, které jsou zaměřeny na zemědělství. Tyto problémy Evropa nezmírní.

Tisková agentura Reuters ve svém článku pod názvem Discount not discourse to boost U.S. soy sales to EU uvedla, že nedávno dosažená smlouva mezi USA a EU není tak významná, protože před samotným jednáním v Bílém domě EU už zvýšila dovoz sój z USA, a to kvůli ceně. Podle předpovědi cena sóji v srpnu z USA bude o 20 amerických dolarů levnější, než sója z jižní Ameriky, a to za každou tunu. Jeden vysoce postavený úředník EU agentuře AFP uvedl, že Evropa souhlasila se zvýšením dovozu americké sóji, ale evropský trh rozhodne o měřítku dovozu sój.

Americký list Mother Jones poukázal na to, že americká sója pokryje třetinu dovozu EU, jak Evropa zvýší dovoz, dokonce pomůže, ale poměrně málo americkému vývozu. V současnosti v pozadí obchodního jednání mezi USA a EU, cena americké sóji se obnoví na 8,59 amerických dolarů za každý bušl. Podle analýzy americké univerzity Illinois američtí rolníci mohou mít zisk, jenom když se cena sóji obnoví na 10,05 amerických dolarů za bušl.

Američtí farmáři potřebují stabilní vývozní trh a ne dotace vlády. Trumpová vláda našla nový trh v Evropě, který ale nemá kapacitu jako Čína.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2203 sec,0.0628 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,667kB