Neděle 05 srpen 2018
Pouze drakonické tresty zamezí nelegální migraci. Pro převaděče, i pro lidi z neziskovek   
Pridal tk Neděle 05 srpen 2018 - 04:50:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prevencí by bylo, nepustit na náš kontinent ani jediného nelegálního migranta. Toto politici nechtějí, takže zbývá cesta tvrdé represe.

Jako bývalý policejní rada Ředitelství služby cizinecké a pohraniční policie Policejního prezídia ČR vím, o čem mluvím.

Hloupých řečí od eskalace migrační krize v září roku 2015 jsme už všichni slyšeli od všemožných politiků nespočet. Nemá smysl je rozebírat, jde o hloupé řeči naprostých amatérů, kteří se snaží zastavit katastrofu, kterou vyvolala Merkelová svým pozváním všech z Asie a Afriky.

A protože není nikdo schopen, ani ochoten, Merkelovou politicky odstavit, tak vidíme plejádu stejných pomatenců, kteří ve snaze se jí zalíbit vymýšlejí naprosto otřesná opatření, která jsou samozřejmě k ničemu. Jako řešení je nazývají pouze oni a kývači, bez jakékoliv odborné erudice, a ti je v těch tragických hloupostech podporují.

Vše došlo tak daleko, že už tito pomatenci opakovaně vyhrožují všemožnými sankcemi všem státům, které se tomuto šílenství odmítají podvolit. To je dovršení hloupé politiky hloupých lidí.

Správně se říká, že prevence je lepší, nežli represe.

Jenže prevencí, a to jedinou, je nepustit na náš kontinent již ani jediného nelegálního imigranta z Asie či Afriky. Ovšem to politici a politické neziskovky naprosto sabotují.

Pak zbývá represe. Tou mohou být pouze drastické tresty odnětí svobody pro všechny, kdo se na nelegální migraci podílejí, včetně konkrétních lidí z všemožných politických neziskovek, které jsou na tomto nelegálním odchodu s lidmi očividně napojeny. A každý nelegální migrant musí být umístěn do vyhošťovací vazby, nežli bude vyhoštěn. Takto to v ČR probíhalo počátkem devadesátých let a nikdo se nad tím nepozastavoval, protože šlo o naprosto standardní postup. Tento postup musí být opět zaveden v úzké součinnosti všech orgánů moci výkonné i zákonodárné.

Zatím vidíme pouze to, že pomatení politici dělají administrativně z nelegálních migrantů migranty legální a vlády mnoha zemí svým občanům v této věci soustavně lžou.

Pokud lidé budou volit stále stejné politiky a politické subjekty, které takovéto lidi nominují, pozitivní změna a vyřešení tohoto obrovského problému neexistuje !!!

Autor: Pavel Opl

Zdroj: https://opl.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=673339

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabiš usvědčil sám sebe ze lži! Na facebooku vychvaluje podepsání přijetí migrantů a v TV to popírá!   
Pridal tk Neděle 05 srpen 2018 - 04:47:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
To, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš je schopný lhář a manipulátor je jasné každému kdo pozorně sleduje jeho veřejné projevy. Bohužel se stále najde dost lidí, kteří jsou blbí a věří jeho lžím. Toto video ukazuje jak Andrej Babiš v TV dne 24.5.2018 popírá podepsání tzv. Marakešské deklarace (která znamená další podporu masové migrace z Afriky), ale přitom sám Babiš na svém facebook profilu se 9.5.2018 vychloubal podpisem této deklarace ....

Obrázek z produkce ATEO.cz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBělehrad bude řešit Kosovem nesplněnou dohodu   
Pridal tk Neděle 05 srpen 2018 - 04:44:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Srbské orgány přijmou určitá opatření v souvislosti s tím, že kosovsko-albánské vedení v Prištině neplní dohody, které byly prostřednictvím EU v Bruselu dosaženy, oznámil v sobotu srbský prezident Aleksandar Vučić.

Vučić s premiérkou Anou Brnabićovou a ministry obrany, vnitra, spravedlnosti a vedením bezpečnostních složek kvůli zhoršení situace v Kosovu svolali neodkladné zasedání Rady národní bezpečnosti Srbska. Jeden z důvodů vyostření situace v kraji spočívá v tom, že 4. srpna vyprší doba na vypracování ústavy Společenství srbských obcí s právy autonomie kraje, k čemuž mělo dojít na základě dohod z let 2013 a 2015.

„Srbsko přijme určitá opatření, přesněji bude reagovat na to, že Priština nedodržuje bruselské dohody," oznámil Vučić.

Na otázku novinářů, jaké kroky konkrétně Bělehrad přijme, srbský prezident odpověděl: „Uvidíte, jaké."

Vučić poznamenal, že srbské orgány jsou připraveny ke kompromisnímu řešení otázky Kosova a ze své strany dodržují všechny dosažené dohody.

„Zapracujeme na posílení naší pozice na jednáních, aby zastavila všechny, kteří by nějakým způsobem chtěli vyprovokovat teror nad Srby," poznamenal prezident. Vučić zdůraznil, že Bělehrad nepřipustí žádné silové operace proti kosovským Srbům.

Premiér samozvaného Kosova a bývalý velitel albánských jednotek Ramuš Haradinaj dříve Srby na severu Kosova varoval, že na jejich možný pokus o vyhlášení samostatnosti kosovsko-albánské orgány odpoví. Srbský prezident v pátek v otevřeném dopise kosovské Srby vyzval, aby se Albánci nenechaly vyprovokovat a zachovávali mír v samozvaném Kosovu.

Kosovsko-albánské struktury v Prištině v únoru 2008 jednostranně vyhlásily nezávislost na Srbsku. Samozvanou republiku neuznávají Srbsko, Rusko, Čína, Izrael, Írán, Španělsko, Řecko a řada dalších států.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jmH7

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa odpověď se nečekalo dlouho: Turecko hodlá zmrazit majetek dvou amerických politiků   
Pridal tk Neděle 05 srpen 2018 - 04:41:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan řekl, že Ankara zmrazí majetek ministru spravedlnosti a ministru vnitra USA v Turecku, jako odpověď na sankce Washingtonu, píší noviny Daily Sabah.

Americké ministerstvo financí tento týden uložilo sankce na ministra spravedlnosti a ministra vnitra Turecka v souvislosti s případem zadržení tureckými úřady amerického pastora Andrew Brunsona. Pastor je držen tureckými orgány od října 2016 na základě obvinění z napomáhání gulenistům z organizace FETÖ, která je uznána v Turecku jako teroristická, a také z podpory zakázané Pracovní strany Kurdistánu.

„Rozhodnutí o zmrazení aktiv tureckých ministrů je nelogické. Turecko také může zmrazit veškerý majetek ministra spravedlnosti a ministra vnitra Spojených států, pokud existuje," je uvedeno v publikaci.

Turecký vůdce také poznamenal, že akce USA v souvislosti s případem pastora Bransona „neodrážejí strategické partnerství, ale jsou vážným projevem neúcty vůči Turecku".

Zdroj: Daily Sabah, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Singapuru se konalo zasedání ministrů zahraničí zemí ASEANu, Číny, Japonska a Jižní Korey (10+3)   
Pridal tk Neděle 05 srpen 2018 - 04:38:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Člen čínské Státní rady a ministr zahraničí Wang Yi(Wang I) se dnes v Singapuru zúčastnil zasedání ministrů zahraničí zemí ASEANu, Číny, Japonska a Jižní Korey (10+3).

Wang Yi uvedl, že od loňského roku zaznamenal silnou dynamiku mechanismus dialogu mezi zeměmi 10+3. Ekonomická globalizace v současné době čelí řadě výzev i obtíží. Unilateralismus a protekcionismus také ohrožují současné mezinárodní principy a světový hospodářský řád. Vzhledem k nové nestabilitě a nejistotě světového rozvoje by měly země 10+3 rozhodně podporovat volný obchod a zachovávat multilaterální obchodní systém, nadále podporovat integraci regionální ekonomiky, vybudovat společenství východoasijské ekonomiky, vytvořit otevřenou světovou ekonomiku a poskytnout větší stabilitu a jistotu světové ekonomice.

Wang Yi také předložil čtyři návrhy k rozvoji mechanismu 10+3. Za prvé je nutné podporovat integraci regionální ekonomiky. Za druhé je nutné prohlubovat spolupráci v oblasti financí. Za třetí je nutné posilovat spolupráci v oblastech digitální ekonomiky, inteligentního města, umělé inteligence, elektronického obchodu a dalších. Za čtvrté je nutné vybudovat novou platformu pro kulturní výměny.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1906 sec,0.0744 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,594kB