Pondělí 06 srpen 2018
Afghánská tragédie české politiky   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 06:02:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tři vojáci byli zabiti v Afghánistánu a politici se na tom pasou jako hyeny. Blíží se volby a možnost udržet si, případně získat přetékající koryta placená z našich daní. Takže ke třem mrtvolám, jako důsledku české zahraniční politiky se najednou vyjadřuje kdekdo, kdo má mezi půlkami otvor. Naštěstí to nedosahuje úrovně šaškárny, kterou české elity předvedly poté, co se při havárii v Rusku zabili tři naši hokejisté.

Taky to podle nich byli hrdinové. Ruskými kluby placení hokejoví nádeníci se zabili díky ruskému nepořádku v letecké dopravě. A ejhle, byli z nich hrdinové, pro něž letěl armádní speciál. Možná by měl některý z politiků nestydatě parazitujících na cizí smrti vylézt a porovnat nám různé kategorie hrdinů. Pravděpodobně nejlepší šance stát se u nás hrdinou je nechat se zabít před volbami.

Hýkat nad tragédií a vyslovovat soustrast nic nestojí a dobře to vypadá na internetu, nebo v televizi. Asi jako statečný pochod evropských politických šašků vedených Merkelovou v Paříži po Charlie Hebdo a následná podpora masové ilegální migrace. Proto bych stejně, jako jsem v minulém článku připomněl soudruhu Filipovi komunistickou morálku, připomněl našim politikům tentokrát slib poslance a senátora: „Slibuji věrnost české republice. Slibuji, že budu zachovávat její ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.“ Naše ministerstvo obrany dodnes nezveřejnilo, kolik stojí v průměru nasazení jednoho vojáka v Afghánistánu ročně. V případě americké armády je to 2,1 milionu dolarů. U naší armády to bude možná trochu méně, ale stejně bych uvítal spíš patrolu našich vojáků na našich hranicích, včetně kontrol autobusů z Mnichova, než kdesi v zasmraděném Afghánistánu. Od roku 2002 vyházené miliardy, padlí a zmrzačení vojáci v nesmyslné válce, pozitivní výsledek veškerý žádný, ilegální migranti, stále více drog, lži v médiích. K tomu vyvolávání válečného napětí na hranici s Ruskem, odkud se žádní teroristé nehrnou, zato hranice pro ilegální migranty otevřené a naprostá absence politické zodpovědnosti v touze podlézat Berlínu a Bruselu. Kolik zastavili naši vojáci ilegálních migrantů a narkomafiánů, případně teroristů táhnoucích do Evropy? To má být věrnost republice a zájem všeho lidu?

Naši politici by měli na kolenou prosit o odpuštění za to, že poslali naše vojáky zamřít do nesmyslné války pro cizí prachy. Řeči o tom, že musíme proti teroristům bojovat na jejich území, už dávno neplatí, a jsou dobré tak pro absolventy socialistických inkluzivních škol při poslechu propagandy v ČT. To by naši vojáci museli bojovat někde v Izraeli proti palestinským teroristům a jejich kamarádům z Íránu a podobným umírněným teroristům. Tam by to možná mělo hlavu a patu a výsledek. Pokud to našim politikům a kdejakým televizním komentátorům a vojenským odborníkům, či samozvaným analytikům ještě nedošlo, válka s islámským terorismem a jeho narkomafiánskou finanční základnou v Afghánistánu je prohraná. Bojiště se přeneslo do Evropy.

Především nelze přehlédnout řadu evidentních rozporů. NATO provádí v Afghánistánu nebojovou misi Rozhodná podpora, včetně účasti našich vojáků. Ti však byli zabiti zcela evidentně na bojové patrole. Kromě toho, NATO v Afghánistánu vlastně není, především americká armáda. Vždyť afroislámský prezident Obama přece s velkou slávou intervenci v Afghánistánu ukončil a americké vojáky stáhl domů. Přesto byl na patrole s našimi americký voják. Naši vojáci prý byli zabiti ve válce proti terorismu. Jak je možné, že evropští i naši politici organizují masovou ilegální migraci do Evropy, včetně naší republiky z afroislámských zemí, včetně Afghánistánu, jestliže se to tam hemží teroristy? Tak bojují proti terorismu? Neměli by naši vojáci spíš bojovat proti teroristům na hranici Evropy, případně u nás proti těm, kteří již pronikli a proti islámskému organizovanému zločinu, včetně politických neziskovek? Proč vojáci nechrání hranice a nepročesávají pražská, brněnská a další sídliště, kde se ilegálně ubytovává stále více afroislámských migrantů z Německa, o nichž nic nevíme? Pro koho jiného se jako o závod staví na okraji Prahy, aby se tady mohli bezpracně ubytovávat za peníze z našich daní, vyvolávat nepokoje, šířit exotické nemoci, obchodovat s drogami, útočit na křesťany a znásilňovat.

Samozřejmě jde o peníze. Export drog z Afghánistánu vzrostl v období 2001 až 2015 oficiálně minimálně pětkrát. Jen za období 2016-2017 narostl o 100 %! Většina drog směruje do Evropy, včetně Ruska a část do USA. Na čištění miliardových zisků se podílejí šedá ekonomika po celém světě, islámské bankovnictví se svými převody hotovosti a samozřejmě i americké a evropské banky a jiná finanční pracoviště. Jedná se o miliardy dolarů. Stačí si přečíst Robinsonovu knihu Pánové z prádelny špinavých peněz. Už je pár let stará, takže situace je podstatně horší. Většina špinavých peněz pochází z obchodu s drogami. Obchod s drogami je zároveň označován jako hlavní finanční základna islámského terorismu. Afghánistán je globální velmocí v produkci opia a tím i heroinu. Do tohoto bussinesu jsou zapojeny rodiny tamních nejvyšších politických reprezentantů a vládních úředníků. Většinu profitu však sebere distribuce za hranicemi Afghánistánu.

V uvedené knize se píše, že každý dolar, který vytiskl americký FED, se minimálně jednou otočil při praní špinavých peněz. I drogy napomáhají přežití americké ekonomiky. O tom, že narkomafie uplácí evropské politiky a úředníky, především policejní si štěbetají vrabci na střechách. Končí to pedofilními výjezdy německých politiků do Afghánistánu a účastní slavnostech Bacha Bazi tamních náčelníků, kde jsou przněni malí chlapci. Multikulturalismus v praxi. Známý německý publicista Udo Ulfkotte, který tento růst morálky německých multikulturních elit popsal, zemřel za podivných okolností. Konec konců, zuřivá podpora afroislámské migrace a islamizace Evropy, která je v rozporu se vší logikou, počínaje pudem sebezáchovy, o křesťanské tradici nemluvě, dává tušit, že také nebude zadarmo. A je nepřehlédnutelné, že se jí hlasitě zastávají především takoví politici, či kazatelé, u nichž by o Bacha Bazi byl velký zájem. Ani by nemuseli odlétat do Afghánistánu, když Evropu i naši zemi islamizují a naplní nadrogovanými úchylnými primitivy.

Zde si můžeme opět připomenout komplot Babiš-Hamáček-Filip-Zeman. Na jedné straně řečnění o odmítání ilegálních migrantů a na druhé podepsání deklarace v Marákeši, Kompaktu OSN a přípravných dokumentů k Dublinu IV. Samozřejmě nelze zapomenout na ministra Metnara, který dělá za Babiše špinavou práci. Není bez zajímavosti, že podle některých informačních zdrojů pochází tento morálně pružný antivlastenec ze Zemanových hošanů, což jen dokazuje, že pan prezident hraje ostudnou komedii. Opravdu správný Zemanův kozel v zahrádce ministerstva obrany a na Babišově provázku. Pokrytectví evidentně není jen záležitostí samozvaného kněze Halíka, či milovaného vůdce nemyslících, multimiliardáře Babiše. Nakonec se všichni sejdou v pražské kavárně na setkání pražské havlérky při počítání zisků. Ty halasné spory v médiích jsou jen komedie. Politika ANO, nebo TOP 09 nakonec vyjde úplně stejně.

Z hlediska zisků samozřejmě profitují výrobci zbraní. Za sedmnáct let války se už spotřebovalo něco výzbroje, munice, pohonných hmot, baterek i dalšího materiálu a rovněž všemožných dalších služeb, od komunikací po výrobu potravin a dopravu vojáků a materiálu. Jenom ty stovky zničených obrněných vozidel. Takže, kdo má vlastně zájem na ukončení války v Afghánistánu, která se zcela vymyká logice? Totéž můžeme konstatovat o Iráku a dalších bojištích NATO, kde slavný západ bojuje proti terorismu a zároveň ho podporuje, jako v Sýrii. Politici nejsou proti, mají se čím ohánět před volbami, hrát si na bojovné vlastence a pobírat úplatky od zbrojařů a kdekoho dalšího. Banky rovněž ne, pračka vynáší. Zbrojaři, výrobci uniforem, bot, neprůstřelných vest, vysílaček a dalšího vybavení, stejně tak. Příživníci z neziskovek starající se o migranty a jejich pašování do Evropy rovněž ne. Šiřitelé islámu, kteří mají zájem na islamizaci Evropy, přímo jásají. Různí povaleči z profesionálních humanitárních skupin OSN se skvělými platy, kde by hledali práci? A největší profit mají narkomafiáni, obchodníci se ženami a drobty se dostávají i politikům a některým policistům. Stačí si připomenout útok na sestru v nemocnici Afgháncem, podivnou sebevraždu české holčiny třinácti ranami nožem v bytě libanonského narkomafiána s podivnými kontakty, íránského narkomafiána propuštěného na kauci a další, méně známé případy.

Logicky se musíme ptát, za co naši vojáci bojují v nebojové misi v Afghánistánu, kterou NATO prohrává už sedmnáct let. Ještě stále slušná část našich vojáků jsou idealisté a vycházejí z předpokladu, že být vojákem je poslání. V tom s nimi plně souhlasím. Potom se jedná samozřejmě o slušný plat, který několikanásobně převyšuje to, co dostanou doma. Dále kus dobrodružství a získávání zkušeností, což je pochopitelné. Ztráty nakonec nejsou nijak děsivé a riziko únosné. Od počátku české účasti na americké válce roku 2002 se v Afghánistánu vystřídaly tisíce našich vojáků. Padlo z nich jen třináct z nich, několik bylo zmrzačeno. Riziko v podstatě není o moc vyšší, než u řidiče tiráku, nebo pilota letadla. Jsou to promile. Policista při noční službě, záchranář v sanitce v Chánově, nebo sestra v německé nemocnici přijímající migranty riskují víc. Smrt na bojišti, kam je politiky vyslán, je u profesionálního vojáka riziko povolání, které podstupuje dobrovolně. Nicméně i taková smrt by měla mít smysl.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHutko, vy jste ale nechutný tvor   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 05:46:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dovětek: Hutko, být Kryl na živu, tak vám dá přes hubu a pošle vás do horoucích pekel. Hutko, nemusíte mít rád prezidenta, ani sám sebe, ale naučte se chovat, neplivat jed a neválet se namol po pražských chodnících.

Zubatá už si jede pro Miloše s prasklou lebkou, opilec, vlastizrádce a ovar! Jaroslav Hutka si dovolil opravdu hodně. Můžeme si ovšem položit otázku, kdo za tím vězí, protože tohle už je na docela tvrdou žalobu. Tuhle prasárnu uvedla do života neziskovka Post Bellum podporovaná Českou televizí, Českým rozhlasem, americkým velvyslanectvím, českými ministerstvy a německými fondy s napojením na Sudetoněmecký landsmančaft.

Tím mohu povrdit, že výše jmenovaní jsou pachatelel velmi nebezpečného mediálního útoku s kriminálním podtextem. Hutka v tomhle textu vyzývá k provedení fyzického útoku na prezidenta republiky. Tohle jsme ještě nezažili a doufám, že naše právo na tohle pamatuje.Něco takového Česká republika ještě nezažila.

Nahrávku poskytla k volnému šíření zdarma na internetu právě nezisková organizace spolupracující s médii veřejné služby. Tím se jen potvrzuje, že neziskovky patří zrušit a jejich vedení pozavírat. Tahlůe země nemá o demokracii ani páru, cenzura jede na plné obrátky a tohle se dostane v klidu do oběhu. Zkuste jen pisnout na Face něcö pípnout a okamžitě dostane několikadenní zákaz a to prostě jen tak. Tady se dějí takové špinavosti, že jsem ráda, že mám mládí za sebou a že jsem si o užila v „totalitě“. Tam byly nějaké mantinely a člověk je prostě ctil.

Čtěte pozorně tento nechutný text

MILOŠ A ZUBATÁ

hudba Vl. Veit, text J. Hutka, 2018

Pusto a prázdno jde po Česku
lid zalez kamsi do sklepa
země se změnila v grotesku
a z Hradčan už je jen žumpa

Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
člověku je z toho hanba.

Masaryk v hrobě se obrátil
zařval, co je to za chlapa
a na Zubatou se obořil
kde se zase dneska fláká

Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud

Zubatá už na Hrad chvátá.

V královských hrobkách to hartusí
opilec a vlastizrádce
ovarem, sádlem vše zamastí

Karlovi chce se z něj zvracet

Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
kosa teď dopadla prudce.

Sprosťák a ožrala blemci blemt
tlučhuba, vidlák a chvástal
vždyť to byl náš český prezident
arcibiskup Duka zalkal

Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
a na Hradě zmatek nastal.

Lebka praskla, mozek odkryla
kladivo, srp, rudá hvězda
na maják šplouchala tekila
v podvěsku kremelská brázda

Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
hotovo, konec a basta.

Andělé šťastní a radostní
zpívají václavský chorál
zubatá na káře pohřební
dělá po dláždění randál

Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
Zubatá mává nám nazdar


Dovětek: Hutko, být Kryl na živu, tak vám dá přes hubu a pošle vás do horoucích pekel. Hutko, nemusíte mít rád prezidenta, ani sám sebe, ale naučte se chovat, neplivat jed a neválet se namol po pražských chodnících.

Autor/ři citací: J. Hutka

zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/hutko-vy-jste-ale-nechutny-tvor

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKrásný je vzduch, krásnější je moře, co je nejkrásnější – přát smrt Zemanovi?   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 05:42:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ohledně vkusu některých českých umělců jsem si již dávno přestal dělat iluze. Ovšem písničkář Jaroslav Hutka svou písní Miloš a zubatá názorně ukázal, jak se dá klesnout až na úplné dno...


Písničkář Jaroslav Hutka je jednou z postav, kterou budu mít vždy spjatou s událostmi v listopadu 1989, kdy jsem chodil se spolužáky z vysoké školy demonstrovat na brněnské Náměstí Svobody a kdy za velkého nadšení většiny národa padl po 41 letech komunistický režim. Jaroslav Hutka se tenkrát vrátil z emigrace v Nizozemsku a již 25. listopadu zazpíval na demonstraci na Letenské pláni v Praze svou nejznámější píseň, začínající slovy „Krásný je vzduch, krásnější je moře...“

Nyní se píše rok 2018 a stejný zpěvák nazpíval píseň s názvem Miloš a zubatá. Kdo si ji ještě neposlechl, může tak učinit zde, ale slušným lidem bych to spíše nedoporučoval. Jak jste z jejího názvu asi odhadli, Jaroslav Hutka v ní zpívá o tom, jak si pro českého prezidenta přichází smrt. Přičemž v souvislosti s ním například zpívá o „opilci, umaštěném od ovaru a sádla,“ apod.

Zcela chápu pana Hutku, že si jakožto někdejší disident a signatář Charty 77 po návratu do vlasti v roce 1989 představoval demokratický vývoj u nás poněkud jinak. V tom ostatně není sám. Ale ospravedlňuje tohle někoho, aby ve své písni „oslavoval“ něčí smrt? Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle nelze označit jinak než jako hnus a hyenismus.

Prezident Miloš Zeman má spoustu chyb a jednou z nich je to, že své odpůrce někdy zbytečně provokuje či uráží a přes svůj avizovaný slib po vítězné první i druhé volbě národ spíše rozděluje, než spojuje. Ovšem s ohledem na to, jaké praktiky proti němu jeho nejradikálnější odpůrci někdy používají, se mu občas ani moc divit nelze.

Ostatně, ještě před rokem v tuto dobu jsem si nemyslel, že Miloš Zeman dokáže své vítězství z roku 2013 obhájit. Že se tak nakonec stalo, bylo „zásluhou“ nejenom slabší síly jeho protikandidátů, ale dost možná i chování jeho odpůrců. Pokud se totiž někteří z nich dokázali snížit i k takovým praktikám jako bylo například šíření poplašné zprávy o jeho údajné rakovině a především v souvislosti s jeho voliči mluvili jako o plebsu, venkovských buranech či frustrovaných důchodcích, tak se ani nelze příliš divit tomu, že větší část nerozhodnutých voličů (včetně mě) si nakonec získal na svou stranu Zeman.

Pokud se někteří budou Jaroslava Hutky zastávat tím, že umělec má v demokratické společnosti právo na svobodu projevu, nechť si sami sobě položí otázku, jestli by se takhle zastávali i „umělce“, který by obdobnou píseň složil například o Schwarzenbergovi, Kalouskovi nebo třeba před 10 lety o Václavu Havlovi.

Autor: Josef Nožička

Zdroj: https://nozicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=673442

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabišovy noviny podporují islám a muslimy v ČR. Nevěříte? Tak se přesvědčte sami   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 05:39:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Babišova iDnes.cz připravila multikulturní seriál a nalejvárnu s názvem Muslimové v Česku.

"O málokteré menšině se v Česku šíří tolik fám, překroucených informací a emocí jako o muslimech. Zároveň povědomí o zdejších vyznavačích islámu je velmi malé. Toho využívá řada politiků a dalších veřejně známých osobností, kteří se snaží vůči muslimům rozdmýchávat strach. Portál iDNES.cz proto připravil seriál, jenž tuto rozmanitou minoritu alespoň trochu přibližuje," píše se na úvod seriálu.

Samotné články jsou též pěkná nalejvárna o hodných muslimech...

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSlepce nepustili s vodícím psem do restaurace. Mohl prý urazit muslimy...   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 05:37:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pes je pro nás Evropany nejlepší přítel a žádná rasa na světě nemá psa za společníka v takové míře, jako bílí. V Americe je vlastnění psa zcela typické právě pro bělochy. Ale když se v nové Evropě začínají střetávat kultury, které takový vztah ke zvířatům nemají, dochází k nečekaným problémům.

Alun Elder-Brown je slepý a vodící pes je proto jeho věrným společníkem. Nedávno se ale podle svých slov cítil jako špína, když mu v indické restauraci v britském Kentu provozované muslimy jeho psa zakázali vzít sebou dovnitř.

Podle Slepecké asociace vodících psů jde o nezákonné jednání a muž se proti postupu restaurace může bránit. Takto už bylo odsouzeno několik muslimských taxikářů, kteří odmítli vzít psa do svého auta z náboženských důvodů.

Muž vzal svou přítelkyni, její malou dceru a psa na oslavu narozenin, ale obsluhou mu bylo řečeno, že pes musí zůstat venku. Ukázal kartičku, která jej opravňuje se svým psem vejít kamkoliv, ale obsluha začala vyhrožovat zavoláním policie.

“Řekli mi, že můj pes nemůže dovnitř, protože je to proti jejich náboženskému přesvědčení. Když začali hrozit policií, odešel jsem. Zkazili nám tím celou oslavu.”

Podle zákona je ilegální odmítnout obsloužit invalidu, nebo mu poskytnout snížený servis. Asociace slepeckých psů je případem extrémně znepokojená a restauraci vyzvala, aby ji kontaktovala, a Asociace ji tak mohla poučit o současných zákonech, a jak důležitou roli vodící psi hrají.

Muslimští majitelé restaurace už se omluvili a nyní tvrdí, že šlo o hygienické důvody, ačkoliv svědci dosvědčují, že se na místě hájili náboženskými důvody. I se skřípěním zubů budou nyní muset vodící psy ve svém zařízení respektovat.

https://stredoevropan.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPompeo hrozí Pákistánu kvůli půjčkám MMF   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 05:34:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo řekl, že Washington bude pozorně sledovat, jak Pákistán využívá pomoc Mezinárodního měnového fondu (MMF). Nechce, aby ji Islámábád použil pro splácení půjček Číně.

„Nemylte se, budeme pozorně sledovat, co dělá MMF," řekl Pompeo ve vysílání televize CNBC. „Není žádný důvod, proč by měly (…) americké dolary coby součást financování MMF jít na záchranu čínských věřitelů," upozornil.

Toto prohlášení přišlo poté, co Spojené státy spustily Fond rozvojové pomoci s kapitálem 113 milionů dolarů, který je určen zemím v Indickém a Tichém oceánu. Fond, který je společným projektem USA, Austrálie a Japonska, má podle odborníků konkurovat čínskému projektu Jedno pásmo — jedna cesta.

Součástí Jednoho pásma — jedné cesty je i infrastrukturní projekt čínsko-pákistánského ekonomického koridoru, jehož hodnota se pohybuje kolem 62 miliard dolarů. Doposud čínské investice do infrastruktury Pákistánu podpořily růst HDP země o 6 %.

Nicméně tyto projekty způsobily i propad pákistánské měny vůči dolaru o 19 %, což bylo zapřičiněno importem čínských strojů a zařízení. Ze strachu o stabilitu monetárního systému Islámábád požádal o finanční pomoc. Jak uvádí portál South China Morning Post (SCMP), MMF je pouze jednou z mnoha možností.

„Zda to bude MMF, přítel Pákistánu, prodej dluhopisů diaspoře nebo něco dalšího, vše se rozhodne, až se toho ujme vláda a budete to velmi rychlé rozhodnutí," uvedl pákistánský ministr financí Asad Umar.

Podle pákistánského analytika Nusraty Javeeda Pompeo svým vzkazem chtěl říct, že „pokud chcete pomoc od MMF, tak už žádný čínsko-pákistánský ekonomický koridor. V opačném případě jděte k Číně".

25. července v zemi proběhly parlamentní volby, ve kterých zvítězila strana bývalého hráče kriketu Imrana Khana. V současné době probíhají vyjednávání o sestavení vlády. Khan se vyslovoval proti válce s pákistánským Tálibánem a stavěl se proti americkým útokům pomocí dronů na území Pákistánu. Spolu s tím americký prezident Donald Trump v minulosti obviňoval Islámábád, že navzdory americké vojenské pomoci ukrývá na svém území ozbrojence z hnutí Tálibán a Sítě Haqqani.

Zdroj: TV CNBC, Sputnik, South China Morning Post

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠanghaj upevní své postavení mezinárodního finančního centra   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 05:26:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šanghaj je čínský přístav na otevírání se světu v oblasti finance. Od začátku letošního roku Šanghaj aktivně realizovat slib čínské vlády o otevírání se světu, podle svých vhodných ekonomických podmínek ze všech sil zahájila spolupráci v oblasti finance, podporuje kvalitní rozvoj prostřednictvím otevírání se světu na vysoké úrovni.

Budování šanghajského mezinárodního finančního centra je čínská státní strategie. Ve snaze upevnit finanční funkci Šanghaje, letos Šanghaj schválil zvláštní plány, které objasnily časový plán na budování šanghajského mezinárodního finančního centra. Ředitel Úřadu pro občanskou ekonomiku Šanghajského výboru pro městský rozvoj a reformy Guo Yu (Kuo Jü) informoval o tom, že doposud plány se postupně realizují, také už dosáhly pozitivních efektů.

Podle informace v první polovině letošního roku růst nové smlouvané investice cizích kapitálů do Šanghaje činil v hodnotě 21,5 miliard amerických dolarů, mezinárodní růst činil 18,1 procent, obnova byla očividná. Hlavní zdroj investicí byl stabilní, investice od některých evropských zemí včetně Německa a Nizozemska rostla o 40 procent. V letošním roce v Šanghaji bylo založeno 17 sídel poboček mezinárodních společnosti.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Washington se pokouší zabít venezuelského prezidenta   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 05:25:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V sobotu 4. srpna odpoledne byl na prezidenta Venezuely spáchán atentát. Nálože, umístěné v několika dronech vybuchly v blízkosti prezidenta během jeho slavnostního projevu na vojenské slavnosti v Caracasu. Prezident Maduro vyvázl bez úhony, ale sedm vojáků Národní gardy bylo při útoku zraněno. Pár hodin poté obvinil Maduro z útoku kolumbijsou pravici.

Viz: https://www.rt.com/news/435133-maduro-venezuela-explosion-address/
https://www.rt.com/news/435135-maduro-attack-right-wing-colombia/

Pacholci CIA, BBC a zbytek prostitujících se médií se nyní pokoušejí zakrýt tento vražedný pokus absurdní teorií, podle níž si atentát na svou hlavu zaranžoval Maduro sám, aby tak mohl své oponenty dostat pod zámek.
Vláda USA nikdy nedovolila kterékoli demokraticky zvolené vládě Latinské Ameriky, reprezentující zájmy svých občanů namísto ekonomických zájmů USA, aby přežila. A reformistické vlády vždy vydláždily cestu ke svému svržení tím, že se ve vlastním zájmu včas nezbavily své vykořisťovatelské třídy s Washingtonem úzce spojené.

To, že Maduro obviňuje z útoku Kolumbii, je jakoby používal jen krátkou ruku, protože ta delší by zcela jasně ukázala na Washington. Kolumbie je jen jeho vazalem.

Překlad:Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Hluboký stát se chystá zlikvidovat Alexe Jonese   
Pridal tk Pondělí 06 srpen 2018 - 05:23:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Alexander Emerick Jones, více známý jako Alex Jones je americký internetový prodejce, konferenciér a moderátor radiových talk show a filmař tvořící faktografické filmy a dokumenty, nejčastěji zaměřené proti politice amerických neokonzervatců. Nu a protože ti tvoří spolu s vojenskobezpečnostním komplexem a zpravodajskými službami tzv. Hluboký stát, rozhodl se tento s dopomocí vymyšlených a nezdůvodněných soudních sporů Alexe Jonese zlikvidovat. Možná, že Alex někdy i přestřelí, ale v celkovém úhrnu vynesl na světlo boží spoustu fakt a vědomostí, které by bez něj zapadly bez povšimnutí.

Není např. žádných pochybností o odbornosti a integritě Williama Binneyho, který v pořadu Alexe Jonese naposledy vystoupil. Jde o člověka, který postavil základy Národní bezpečnostní agentury (NSA), z niž později odešel a a nezbylo mu jen zírat na to, jak je to, co zbudoval zneužíváno. Interview s Binneym zde: https://www.infowars.com/bill-binney-in-his-own-words-a-collaborative-conspiracy-to-subvert-the-us-government/

Dozvíte se z tohoto interview spoustu věcí: Např. proč je naprosto vyloučeno, aby se emailů Hillary Clintonové zmocnili Rusové. Dozvíte se i to, že pro americké ministerstvo spravedlnosti, FBI a další zpravodajské služby je běžnou praxí zatýkat a věznit absolutně nevinné lidi. Nebo to, jak je celý federální zpravodajský a právní aparát, k ministerstvu spravedlnosti připojený, neuvěřitelně zkorumpován, takže se mu nedá věřit ani Dobrý den.
Toto je tedy druh informace, který nám Alex Jones zprostředkovává, a proto je Hluboký stát rozhodnut jej zničit. Jej, stejně jako Williama Binneyho, Snowdena a Assange.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2080 sec,0.0547 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,836kB