Pátek 10 srpen 2018
Opravdové hrdinství   
Pridal tk Pátek 10 srpen 2018 - 06:57:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nebyl za to co udělal placen částkou bezmála 150 000 korun měsíčně. Nebyla to jeho povinnost. Nedělají se na něho finanční sbírky. Není navržen na vyznamenání a i přesto je to HRDINA, tentokrát opravdový HRDINA a ne ten, kterého uměle vytvořila vláda a média. Vládu a média tento člověk totiž nezajímá.

Hrdinství v našich očích spočívá v tom, když nezištně nasadíte svůj život, ač jste to ani původně neplánoval, za záchranu nebo obranu někoho jiného, a to se i přesně stalo.

Smrt sama o sobě není hrdinským aktem, tím je to co jí předchází. Tady to naštěstí tak daleko nedošlo, ale moc nescházelo.

Postavil se na obranu ženy, která byla inzultována od členky naší etnické minority z řad tzv. Romů a málem za to zaplatil cenu nejvyšší. Podle očitých svědectví ho brutálně napadlo 7-9 členů výše zmíněného etnika. Málem přišel o život a voda v bazénu se zbarvila jeho krví. Českou ženu chránící své dítě ale UBRÁNIL a my se za to Davidovi KLANÍME! Náš národ potřebuje více lidí jako je on, kteří se nebudou bát postavit za své spoluobčany proti komukoliv, kdo sem nepatří a rozhodl se rozsévat kolem sebe pouze zlo.

Každý tuto kauzu jistě postřehl. Zde přidáváme svědectví člověka, který byl incidentu přítomen.
Citujeme:

"Přátelé i vy ostatni. Cítím hlubokou bezmoc vztek a smutek zároveň. Dnes jsem s manželkou a dětmi navštívil koupaliště Plivátko v Dubí. Otřesný zážitek, který jsme zažily mne přesvědčil o tom že soužití majority s minoritou je už přes všechny snahy, prohlášení a další kecy nemožné. Konflikt který se odehrál v dětském brouzdališti. Pro ty, kdo nevěří znova píšu v dětském brouzdališti. Začátek byl banální jak už to tak v dnešní době bývá. Takzvané bílé deti a romské děti si prostě v brouzdališti hráli jak umí. Nevím jak bych je jinak rozlišil protože do dneška pro mne byli jen jedny děti a lidi jsem rozlišoval jen na dobré a špatné.

Pak jedno romské dítě, věřím že nechtěně, začalo topit dítě takzvané bílé. Matka bílého dítěte přiskočila a dítě co topilo její dítě chytla odstrcila a zvedla svoje dítě. A tím to mělo skončit. Bohužel, neskončilo.

Matka romského dítěte, kromě sprostých a samozřejmě rasistických nadávek, začala opravdu hodně brutálně bit matku topeného dítěte. Rány střídalo brutální tahání za vlasy. Během toho zmatku jeden obyčejný mladý muž podotýkám úplně obyčejný vůbec žádná vazba a jak jsem se později dozvěděl nebyl dokonce ani známý těch napadených vběhl do bazénu a snažil se napadené ženě pomocí.

V tu chvíli už v bazenu mezi ještě pár dětmi, které nechápali co se děje, křičely a brečely, byly naběhlé dvě romské ženy a dalších šest romských chlapů. Ženě se v tu chvíli podařilo z bazénu utéct a všech těchto minimálně 7 lidi začalo brutálně bít kluka co se ženě snažil pomoci a když píšu brutálně, tak mi věřte že to bylo opravdu strašlivé, protože od té chvíle jsem to vše viděl asi že tři metrů, předchozí děj jsem viděl z větší dálky, ale běžel jsem k místu, protože tam byla moje žena a jedno z mých dětí. Připadal jsem si jak v tranzu a nejdřív mne napadlo že poběžím pro zbraň a vystřelím a pomůže to, ale najednou jsem viděl toho kluka v krvi jak ho řežou a byl tam v tu chvíli jenom on a těch 7 "hrdinů" navíc. Jak na potvoru jsem 9 plašmušku nechal v autě.

Jako by zdálky slyším moji ženu Peťo běz tam oni ho zabijou a já, kterej se v životě pral asi pětkrat z toho jsem dvakrát slušně nafasoval jsem jak v takový mlze viděl obličej toho kluka jak je tam sám a najednou jsem věděl, že tam musím, i kdyby mě dobili jak jeho. Běžím tam křičím nechte ho snažím se ho vytáhnout z pod nich, najednou už kolem sebe vidím plavcika a pár dalších takzvané bílejch chlapů. Přestávaji ho najednou mlatit, většina někam zmizí, nevím jak je to možný ale najednou vidím normálně, kdyby jste všechny co ho mlátil postavili přede mne nedokážu je popsat, vidím toho kluka krvavej, potrhanej bez zubů ale žije. Bazének plnej jeho krve já ruce a nohy taky od jeho krve. Nechápu nic jak v tranzu se jdu osprchovat, najednou už se objevuje policie tábor jakože bílých pravdivé popisuje situaci, moje žena, co to viděla od úplného začátku popisuje taktéž. Romská žena co konflikt začala je přítomna popisuje zcela lživé celou situaci.

Probírá mě to z letargie začnu řvát na celé kolo až policista mě div nezatkne, ale když mu říkám, že jsem byl první, kdo skočil pomocí tomu klukovi pochopí situaci a uklidní mne i sebe. Mám pár přátel mezi romy Vietnamci a i dalšími. Jestli se vám po zveřejnění tohoto pravdivého příběhu nelíbí že po dnešku už budu dělat rozdíly odebrte si mne z přátel. Tolik zloby výhrůžek a nadávek, co se dneska sešlo na moji rodinu děti a okolní přihlížející už nejsem ochoten tolerovat.

Přísahám na vše a všechny co mám rád, že co jsem napsal je nepřibarvená pravda. Nejsem žádnej hrdina, je mi zle ještě teď při pomyšlení, že jsme mohli se ženou dopadnout jako ten mladík.

On hrdina je, udělal co bylo správné, doufám že se někdy ještě uvidíme, při odjezdu záchranky se na mne podíval a poděkoval v tu chvíli jsem se na vteřinu cejtil strašně dobře. Ještě se omlouvám za případný pravopis, jsem pořád v težkých emocich a navíc telefon to dělá někdy sám. Podepisují se celým svým jménem aby nikdo nebyl na pochybách, že je to jenom anonymní zášť.

Petr Stefanec"

zdroj: https://www.facebook.com/hnuti.PRVNI.REPUBLIKA/posts/723907264607513

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNÁRODNÍ DOMOBRANA: Kulturní obohacení   
Pridal tk Pátek 10 srpen 2018 - 06:52:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bohužel bezpečnostní situace v České republice už zdaleka není tak skvělá jak se ji snaží vykreslovat mainstreamová média.

Začíná se projevovat nám v minulosti vtlačené kulturní obohacení.

Všímáte-li si dění kolem sebe, tak situace pomalu přituhuje. Takovýchto případů bude stále přibývat pokud neřekneme dost.

Právě byli kulturně obohaceni lidé na plovárně v Dubí.

https://stredoevropan.cz/2018/08/08/foto-na-koupalisti-v-dubi-melo-dojit-k-brutalnimu-napadeni-ze-strany-romu/

Velké uznání pro mladého muže, který projevil instinkt ochránce. Každý muž má povinnost chránit děti a ženy.

Je zcela neomluvitelné, že ostatní muži jej nechali v ochraně ženy prakticky osamoceného. Společnost už je opravdu zvrácená a lhostejná vůči čemukoliv.

Probudí-li Vás už konečně tento případ, neváhejte, vstupne do našich řad a pomozte nám v úsilí chránit své rodiny a svůj majetek před parazity a zabezpečit tak bezpečnou budoucnost našim dětem.

NÁRODNÍ DOMOBRANA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMiloš Zeman: Já opravdu nevidím důvod, proč pořádat pochody Prahou a ukazovat tam nahou prd.el   
Pridal tk Pátek 10 srpen 2018 - 06:41:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Já opravdu nevidím důvod, proč pořádat pochody Prahou a ukazovat tam nahou prdel,“ řekl v souvislosti s každoročním pražským průvodem gayů, leseb a bisexuálů prezident republiky Miloš Zeman.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZápad bledne závistí: Po úspěchu v Sýrii žádá u Moskvy pomoc Jemen a Libye   
Pridal tk Pátek 10 srpen 2018 - 06:40:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Se vstupem Ruska do Sýrie bylo najednou jasné, že existuje mocnost, která s terorizmem a Islámským státem umí efektivně zatočit, a to – na rozdíl od západní koalice – i šetrně k civilnímu obyvatelstvu. Západní koalice se pak pokoušela ruský úspěch hatit, nebo na něm aspoň parazitovat. Srovnání Rakky se zemí lacinějšími starými nepřesnými bombami s nedozírnými civilními oběťmi si Západ – jak vidno – za rámeček nedává. Navíc, německá rozvědka BND v jedné fázi už konstatovala, že Islámský stát nelze porazit.

A ruský vojenský a diplomatický triumf nezůstává v neklidném arabském regionu bez odezvy. Po libyjském ex-generálovi Chalífu Haftarovi se o pomoc se k Moskvě obrátil už i Jemen. Generál Libyjské národní armády Al Mismari prohlásil, že bez pomoci Ruska není možné situaci v Libyi dostat pod kontrolu. Na druhou stranu je pro Rusko, které nemá vojenskou doktrínu divokozápadních pistolníků (čest památce padlých českých vojáků, ačkoli se lze ptát, zda nemohli být nasazeni obezřetněji a efektivněji po boku prestižnějších a mírotvůrčejších armád), otázkou, zda je o co stát. Nehrnulo se ani do Sýrie, a o to víc zřejmě bude zvažovat a vyčkávat s Libyí, nota bene s Jemenem. Nicméně pro angažmá Ruska v Libyi se vyslovila např. i Itálie.

Zdroj: https://www.kp.ru/daily/26862/3908312/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV ruské Radě federace nabídli odpovědět na americké sankce odmítnutím dolaru   
Pridal tk Pátek 10 srpen 2018 - 06:38:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Člen ruské Rady federace Igor Morozov prohlásil, že Rusko může odpovědět na nové americké sankce a nepoužívat dolar. Informuje o tom portál Gazeta.ru.

„Samozřejmě musíme odpovědět. Zaprvé spolu s našimi partnery je zapotřebí odmítnout dolar a přejít k používání národních měn. O tom šlo na posledním summitu BRICS," řekl Morozov.

Dodal, že na úrovni BRICS byla vytvořena sada rezervních národních měn. To je pro USA silným dráždícím prostředkem.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jpZs

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinisterstvo zahraničí RF označilo nové sankce USA za část úmluvy Washingtonu a Londýna   
Pridal tk Pátek 10 srpen 2018 - 06:34:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Maria Zacharovová označila plány Washingtonu na zavedení nových sankcí proti Rusku za úmluvu USA a Velké Británie.

„Je zřejmé, že probíhá společná hra, jejíž role jsou rozdělen mezi Londýnem a Washingtonem. Je to jasné. Nejdříve jsme viděli, jak vyhošťovali ruské diplomaty. Hlavní útok na diplomaty proběhl právě v Londýně a Washingtonu," řekla Zacharovová.

Podle ní je sankční politika koníček celého odvětví politických lobbistů ve Washingtonu.

„A případ novičoku, takzvaný případ Skripalových přidali do této sankční lokomotivy. Logicky můžeme mluvit o klasické úmluvě mezi USA a Velkou Británii, mezi politickými elitami, které dokáži ovlivnit tuto situaci. Právě v této úmluvě vše probíhá," zdůraznila Zacharovová.

Také potvrdila, že Rusko adekvátně odpoví na nové sankce.

„Můžeme to označit za zrcadlové, symetrické, jak chcete," dodala mluvčí ruského ministerstva zahraničí.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jpSK


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický expert: Zvýšení celní sazby na čínské zboží porušilo ustanovení WTO   
Pridal tk Pátek 10 srpen 2018 - 06:30:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Včera Americká kancelář obchodní zástupců uvedla, že od 23. srpna zvýší USA celní sazbu na čínské zboží v hodnotě 16 miliard amerických dolarů. K tomuto kroku se vrátil vysoký výzkumník amerického Think tanku Sourabh Gupta, který řekl, že americké činnosti znovu porušily příslušné ustanovení WTO.
15. června americká vláda prohlásila, že uvalí 25% celní sazbu na zboží importované z Číny v hodnotě 50 miliard amerických dolarů. USA od 6. Července uvalily clo na čínské zboží v hodnotě 34 miliard amerických dolarů.
Gupta sdělil, že americká jednostranná akce na zvýšení celní sazby záměrné ignorovala příslušná pravidla WTO a vyvolala zklamání.

Sourabh Gupta konstatoval, že v červenci Americká kancelář obchodních zástupců uskutečnila výslech ohledně zvýšení celní sazby na čínské zboží v hodnotě 16 miliard amerických dolarů. Tehdy svazy a společnosti různých amerických kruhů včetně chemického, kabelážního, elektronického a polovodičového odvětví vyjádřily nesouhlas. Nicméně vláda USA trvá na uvalení dalších cel.

Gupta řekl, že tyto kroky poškodí americké výrobce polovodičů i americké spotřebitele. V čínských polovodičových produktech byla přidaná hodnota v Číně jenom asi 10 % celkových přidaných hodnot. Navíc se nedotýká ani přenosu vysokého duševního vlastnictví.
Čína je největším spotřebním trhem polovodičové výroby s nejrychlejším růstem ve světě. Akce americké vlády sníží tržní podíl amerických výrobců polovodičů v Číně a naruší dodavatelský řetězec.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaslák běžel pomaleji – ale prokázal charakter   
Pridal tk Pátek 10 srpen 2018 - 06:26:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
A to je, podle mě, víc, než kdyby běžel rychle. Po doběhu svého semifinálového běhu na 400 m, ve kterém skončil na pásce jako sedmý ( i když zaběhl lepší čas, než byl Harbigův devět let trvající světový rekord z let 1939-48) ), se ještě udýchaný dostavil k redaktorce ČT Peřinové, aby se s s ní – a skrze ní i s posluchači ČT - o své zklamání ze závodu podělil. A tady je nutno říct, že znamenitá redaktorka a jazykářka Peřinová prokázala vůči Maslákovi cit téměž až mateřský. Nabídla mu totiž uličku, kterou ze svého neúspěchu mohl před očima národa pohodlně prchnout. Řekla mu totiž zhruba toto: „Vylosovali vám nejméně výhodnou vnější dráhu. Nebyla to ona, která způsobila, že jste do finále nepostoupil?“

Přiznám se vám, že jsem v ten okamžik napětím ani nedýchal. Čekal jsem, že Maslák do téhle uličky, redaktorkou mu velkoryse otevřené, s ulehčením na srdci vběhne, začne národu pohotově vysvětlovat, jak moc je vnější dráha pro běžce nevýhodná, protože všichni běžci ostatní jsou za ním a on je tedy nevidí, tempo může proto určovat jen podle svého uvážení a nikoliv podle toho, jak běží soupeři, což je nevýhoda až gigantická, kterou samozřejmě znají jen závodníci, ale nikoliv veřejnost atd. atd., ale atlet Maslák odmítl touto sice pohodlnou, ale pro něj nedůstojnou cestou jít.

„Ne“, zatřásl odmítavě hlavou. „I kdybych měl jinou dráhu, dopadlo by to stejně“, řekl, a tím si u všech našich lidí, cenících si charakter, vysloužil větší úctu, než kdyby ve svém semifinále vytvořil světový rekord.

Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1727 sec,0.0510 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,662kB