Čtvrtek 23 srpen 2018
Svědectví z islamizovaných Teplic! Takto vypadá multikulturní "ráj" vybudovaný z petrodolarů pro lázně ...   
Pridal tk Čtvrtek 23 srpen 2018 - 04:02:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Svědectví teplické političky a antiislámské aktivistky Ivy Procházkové zveřejněné na jejím facebook profilu: Za střípků teplického všedního dne- aneb proč prostě BUDU kandidovat za bezpečné město pro své děti. Tak jsem se dnes se synem stavila na jídlo v obchoďáku v centru Teplic- v tom, ve kterém je už odpoledne víc Arabů než Čechů- tuším, že už jsem o té tragedii psala, jenže to ještě na mě nedolehl její rozměr. Syn si nakoupil nějaké "dobroty" ve fast foodu a sedíme si a jíme- když tu jsem si všimla... u vedlejšího stolečku- to je přece Ali!

Ali je kurdský "muslim". Bere islám tak vážně asi jako já své eurobčanství, myslím, že je šťastný, že žije tady... před několika generacemi byli jeho předci v Iráku donuceni konvertovat k islámu a podle šaríi se tohle prokletí automaticky dědí do dalších generací. Momentálně žije v městečku asi 40km od Teplic.

Zavolala jsem na něj, abych ho pozdravila a z legrace říkám: "To je muslimů, co Ali?" Jen si tak trošku rýpnout.:-) Ali není úplně povaha, kterou si zamilujete- je to moc hezký muž a ví to- do té míry, že to jaksi vadí- takový seladon, řeklo by se, ale na druhou stranu je velmi inteligentní.

Když jsem uviděla jeho výraz naprostého šoku s trochou zděšení, které se snažil skrývat, humor mě přešel. Co se děje?

Ali si rychle přisedl a vytřeštěnýma očima říká: "Tady je strašně moc muslimů!" Ano, Ali, já vím, kolikrát jsi ode mě slyšel, jak nutné je to zastavit? Ale on jako v tranzu pokračoval: Pane Bože- tolik muslimů- začal mě děsit, tak jsem se to pokusila zlehčit a říkám: "doufám, že myslíš toho správného Boha :-). On: "Ježišmarjá je jich tu moc!" "Hej Ali, jaké ježišmarjá :-), jsi muslim! :-D" Malinko se pousmál a řekl: "to není dobré, je jich tolik, tady je to nebezpečné" Odstrčil polovinu obsahu svého obědového kyblíku kuřecích dobrot k synovi:"Musím odtud pryč" "Ty můžeš Ali, my tu musíme žít...už chápeš co dělám a proč? Přijeď po sedmé večer, vemu tě na procházku parkem- je tam černo od nikábů" "Nechci, nechci to vidět- chápeš, že je jich tu už na vás moc?" Sbalil se a rychle odcházel...

Chápete co chci říct? Člověk, který po boku muslimů vyrůstal, ten, který se vždycky shovívavě usmíval mojí umíněné snaze bojovat s těmito větrnými mlýny, viděl realitu na vlastní oči a krve by se v něm nedořezal. Vytřeštěné oči a potřeba zmizet - řeklo by se ze společnosti svých souvěrců. On vidí nebezpečí, které vyděsilo dospělého chlapa. Ví proč. Naši přemoudřelí politici, především ti místní napojení na petrodolarotok jsou v klidu. Oni tomu totiž rozumí. A důvěřiví Tepličané, šťastně ukonejšení jejich kecy je stále znovu volí a bomba pod našimi zadky je čím dál víc natlakovaná a čím dál blíž k tomu bouchnout a převzít kontrolu. To, co on viděl, byl zatím jen malý vzorek toho, co se tu ve skutečnosti děje. Mimochodem za našimi zády v dětském koutku nezřízeně řádily vystresované dětičky oné provokatérky z parku- ona- zmalovaná jako laciná ženština pozorovala, jak je dětský koutek totálně vzhůru nohama a žádné jiné dítě si tam nedovolí vkročit.

A ještě malá ochutnávka na fotce- cedule z Vodafonu v tomto centru- za cedulí sedí mladý perspektivní arabský chlapec a Vodafone předběhl ostatní konkurenci v arabských tržbách, podílu na likvidaci našeho města a kolaboraci s jeho zkázou. Syn měl k této diskriminační ceduli trefnou otázku: "Kam si má stoupnout Vietnamec, pokud přijde do prodejny?"

Zdroj: eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponManipulatori.cz opět manipulují! Dejte si pozor na zdroj desinformací a manipulací podporujících multikulturalismus   
Pridal tk Čtvrtek 23 srpen 2018 - 03:58:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak jsme se mohli opět přesvědčit, že web Manipulatori.cz je klasickou ukázkou jak se snaží sluničkáři manipulovat a lhát o odpůrcích migrace. Tento slavný web českých sluničkářů totiž obvinil Eurabia.cz z vyrobení citace Tomáše Halíka. Což je ovšem lež a manipulace. Protože nadpis našeho článku: "Katolický kněz Halík: Tato země není naše! Musíme přijmout uprchlíky i za cenu, že zde budou vraždit a znásilňovat" - není citací Tomáše Halíka, ani v textu se nikde netvrdí, že Tomáš Halík řekl větu "tato země není naše! Musíme přijmout uprchlíky i za cenu, že zde budou vraždit a znásilňovat." Tento nadpis pouze konstatuje význam toho co Halík řekl. Proto ani nikde v textu není uveden žádný citát jenž se nám snaží Manipulatori.cz podsouvat. Inu, co čekat od sluničkářů, kteří byli již opakovaně usvědčení ze lži a manipulaci i jinými lidmi, které na svém webu Manipulatori.cz napadají a lžou o nich?!!

Jeden z příkladu manipulací a lží webu Manipulatori.cz - Jak web Manipulátoři.cz manipuluje s fakty v případě útoku na tříletého chlapečka v Anglii

Prosím pozorně si přečtěte článek: "Katolický kněz Halík: Tato země není naše! Musíme přijmout uprchlíky i za cenu, že zde budou vraždit a znásilňovat" A zamyslete se nad tím, co vlastně Halík napsal.

Napsal Halík, že máme povinnost přijímat imigranty/uprchlíky? Chápu, že sluničkářům z Manupulatori.cz vadí, že se nebojíme konstatoval, že požadovat příjímání uprchlíků znamená vlastně tvrdit, že máme povinnost je přijímat, i když víme, že mezi nimi jsou lidé co vraždí a znásilňují! Ale to je fakt. Kdo trvá na příjímání uprchlíku z Afriky a islámského světa je spoluzodpovědný za to násilí co páchají!! A Manipulatori.cz si mohou lhát a manipulovat jak chtějí, aby zatajili tento prosty fakt.

Prostě dnes víc jak jindy se vede mediální válka o budoucnost nás všech a ulhaní Manipulatori.cz jsou základnou pro manipulace a desinformace šířené ze strany sluničkářů s cílem neinformované lidi udržet v neinformovaností a diskreditovat ty, kdož se nebojí šířit pravdu o migraci a islámu a upozorňovat na to, že ten kdo podporuje příjímání uprchlíku je spoluvinný za jimi páchané vraždy, znásilnění a další násilí, kterého se u nás v Evropě dopouštějí!

Podstatné také je, že web Manipulatori.cz je řízen levicovým extremistou Janem Cemperem zmiňovaným Ministerstvem vnitra ve zprávách o projevech levicového extremismu! Tento web je tak součásti mediální sítě levicových extremistů podporujících masovou imigraci z Afriky a islámských zemí do Evropy ...

Jenže kolik lidí tohle všechno ví? kolik lidí ví, že web Manipulatori.cz se tváří jako bojovník proti manipulacím, ale sám je také vyrábí a šíři s notnou dávkou jiných lží o odpůrcích imigrace a islámu??!

Proto je i na vás čtenářích, jestli tuto informací o lžích a manipulacích webu Manipulatori.cz předáte i dále do svého okolí ....

Autor: Lukáš Lhoťan

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump: Uvalíme 25% cla na každý automobil z Evropské unie   
Pridal tk Čtvrtek 23 srpen 2018 - 03:56:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezident USA Donald Trump v úterý v noci uvedl, že USA uvalí 25% cla na automobily, které pochází z Evropské unie. Informuje o tom televizní stanice CNBC.

„Uvalíme 25% cla na každý automobil, který se dostane do Spojených států z Evropské unie," řekl Trump na kampani v západní Virginii.

Americký ministr obchodu Wilbur Ross The Wall Street Journal řekl, že není jasné, zda bude vyhláška o zavedení cel vydána do konce srpna.

Tajemník pro obchodí styky také odmítl stanovit přesnou dobu, uvedla CNBC. Řekl, že proces byl zpožděn kvůli probíhajícím jednáním s Mexikem, Kanadou a Evropskou komisí.

Řekl také, že seznámení s materiály předložené výrobci automobilů, kteří nesouhlasí se zavedením cla, trvá déle, než se předpokládalo.

Prezident řekl, že může uvalit cla ve výši 20 až 25 % na dovoz automobilů. V květnu požádal obchodní oddělení, aby přezkoumalo, zda jsou tyto dovozy hrozbou pro národní bezpečnost. Použil podobný argument, jako při zavedení cla na dovoz oceli a hliníku.

Pocítit změny může také slovenský Volswagen v Bratislavě, který zaměstnává 14 tisíc lidí a který vyvezl do USA každé páté auto. Navíc s expotrem do USA počítá po spuštění výroby na Slovensku také Jaguar Land Rover.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jvws

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecký ministr zahraničí Heiko Maas: Evropa by měla vytvořit rovnocenné partnerství s USA   
Pridal tk Čtvrtek 23 srpen 2018 - 03:52:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německý ministr zahraničí Heiko Maas se vyslovil pro "vyvážené partnerství" se Spojenými státy, v němž "budeme vytvářet rovnováhu tam, kde budou překročeny červené linie". To platí především pro sankční politiku USA, napsal ministr v příspěvku zveřejněném v listu Handelsblatt.

"Je nejvyšší čas, abychom nově změřili naše partnerství," napsal Maas na adresu Spojených států. "Ne proto, abychom ho opustili, ale abychom ho obnovili a zachovali," dodal.

Podle šéfa německé diplomacie by měla Evropa vytvořit rovnocenné partnerství s USA. „Budeme vytvářet rovnováhu tam, kde budou překročeny červené linie", uvedl Maas. Pro Maase to znamená zřídit v úzkém spojenectví s Francií a s dalšími státy Evropské unie platební systém nezávislý na USA, vytvořit evropský měnový fond a vybudovat nezávislý systém SWIFT pro zajištění mezinárodního platebního styku. Kromě toho ministr požaduje digitální daň z příjmů amerických internetových společností.

Heiko Maas opět zdůraznil, že odstoupení Spojených států od jaderné dohody s Íránem je naprostá chyba. Poukázal na to, že Evropa chce spolupracovat se Spojenými státy, ale Washington by neměl poškozovat evropské zájmy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinisterstvo financí USA oznámilo uložení nových sankcí proti několika ruským entitám a jednotlivcům   
Pridal tk Čtvrtek 23 srpen 2018 - 03:51:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké ministerstvo financí 21. srpna vyhlásilo sankce proti několika ruským subjektům a jednotlivcům kvůli obcházení a porušování amerického embarga vůči Rusku.

Americké ministerstvo financí uvedlo, že začne uplatňovat sankce proti dvěma osobám a dvěma subjektům vztahujícím se k Rusku. Do sankčního seznamu se dostaly fyzické a právnické osoby, které Washington obviňuje z porušování amerického embarga vůči Rusku. Jeden z nich je obviněn z poskytování pomoci ruskému subjektu, který byl zařazen na americký sankční seznam. Ve stejný den zavedlo americké ministerstvo financí i sankční opatření vůči dalším dvěma subjektům a šesti plavidlům, a to za provedení přepravy rafinovaných ropných produktů do lodí plujících pod severokorejskou vlajkou.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Genocida řecxkého národa   
Pridal tk Čtvrtek 23 srpen 2018 - 03:44:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Politické i mediální završení genocidy řeckého národa započalo předevčírem v pondělí 20. srpna, kdy EU a další organizace oznámily, že řecká krize je u konce. Což znamená, že Řecko skončilo, je udoláno a je mrtvé.
Bylo zužitkováno až do poslední mrtě a jeho kostra byla dána na kořist psům.

350 000 Řeků, v převážné většině lidé mladí a vzdělanější, Řecko opustili. Index porodnosti je zde dnes mnohem nižší, než je potřebné k tomu, aby obyvatelstvo v delším časovém horizontu přežilo. Tvrdá omezující opatření, jež byla na Řeky uvalena, způsobila pokles řecké ekonomily o 25 %. Což je ekvivalent poklesu ekonomiky USA v důsledku Velké hospodářské krize ve 30. letech minulého století. S tím rozdílem ovšem, že prezident Roosevelt zmírnil dopad masivní nezaměstnanosti zákonem o sociálním zabezpečení a programem veřejných prací, zatímco řecká vláda, poslušna diktátu Mezinárodního měnového fondu a EU, zhoršila dopad řecké masívní nezaměstnanosti tím, že zrušila celou svoji sociální zachraňující síť.

Tradiční až dosud bylo, že když se suverénní země ocitne v situaci, kdy není schopna splácet dluhy, veřitelé sníží její dluhy na úroveň, která ji umožní se s dluhy vyrovnat.

S Řeckem se však sehrála jiná hra. Evropská centrální banka a Mezinárodní měnový fond nařídily, že Řecko musí zaplatit nejen všechny dluhy, ale i úroky z dluhů, nalézající se na vládních obligacích, držených bankami německými, holandskými, francouzskými a italskými.

Kdo přijde po Řecku na řadu jako další, zůstává otázkou. Bude to Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie, Belgie, Kanada, Austrálie - řada tak dlouhá, že nakonec už žádná země mimo tento senam nezbude?

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2517 sec,0.0772 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,689kB