Čtvrtek 30 srpen 2018
Exkluzivně: Podívejte se na uniklý zatykač na iráckého migranta, který v Chemnitzu nožem ubodal muže, jenž bránil před znásilněním německou ženu!   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:45:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Exkluzivně: Podívejte se na uniklý zatykač na iráckého migranta, který v Chemnitzu nožem ubodal muže, jenž bránil před znásilněním německou ženu! Facebook i Twitter jsou v nejvyšší pohotovosti a mažou odkazy na tento uniklý materiál! My ho přinášíme necenzurovaný a s českým překladem! Česká televize předvádí v kauze Chemnitz neuvěřitelnou blamáž, která je za hranou únosnosti!

Redakce Aeronetu přináší zřejmě jako první v České republice necenzurovaný sken zatýkacího příkazu německé policie na pachatele brutální vraždy v německém Chemnitzu (Saské Kamenici). Dokument naší redakci poskytl náš zdroj z německé Pegidy, velice za to děkujeme. Pachatelem je podle zatykače teprve 23-letý Iráčan Yousif Ibrahim Abdullah, který je obviněný společně ještě s druhým migrantem jménem Alaa Sheikhi, ovšem jeho zatykač na veřejnost neunikl, v tomto zatykači je pouze zmíněn jako spolupachatel.

Obětí brutální vraždy je Daniel Hillig (†35). Podle zatykače vedl Yousif Ibrahim Abdullah celkem 5 bodných ran do oblasti hrudníku s cílem zabít. Běžné pouliční rvačky, kdy je použit nůž, jsou obvykle vedeny do oblasti břicha. V tomto případě útočník vedl svůj útok na hrudník a oblast mezi žebry, s cílem zasáhnout plíce, případně srdce. Provedení útoku odpovídá výcviku Islámského státu.

Zatykač na Abdullaha unikl na internet před několika hodinami, ale okamžitě se stal nedostupným, Facebook a Twitter začaly okamžitě mazat veškeré příspěvky s odkazy na sken zatykače a dokonce jsou mazány celé uživatelské účty. Německá cenzura ve spolupráci se sociálními sítěmi se snaží skandál z Chemnitzu ututlat, protože ze zatykače a popisu útoku vyplývá, že oba pachatelé vedly útok noži nestandardním způsobem, který odpovídá polovojenskému výcviku, útok byl veden s cílem zabít, nikoliv zranit.

To samo o sobě vyvolává podezření, že minimálně jeden z pachatelů tohoto útoku prošel v minulosti vojenským nebo polovojenským výcvikem, což vyvolává otázky, co oba migranti, kteří podle informací přišli do Německa v roce 2015 spolu s migrační vlnou, před svým příchodem do Německa vlastně dělali. Hrozí totiž obava z toho, že by se mohlo provalit, že v Chemnitzu vraždili bývalí příslušníci Islámského státu, případně Al-Kajdy v Iráku.

Dvojice arabských azylantů ubodala k smrti Němce, který chtěl pomoci znásilňované ženě. Zatykač na jednoho z útočníků unikl na veřejnost

V neděli 26. srpna v ranních hodinách došlo v Chemnitzu k útoku dvou arabských migrantů na německého muže, který si při cestě z právě končícího festivalu všiml, že dva muži arabského vzezření obtěžují mladou ženu. Jelikož svědci incidentu dostali od německé prokuratury zákaz mluvení s médii, není jasné, co se přesně stalo, ale podle všeho mělo jít o probíhající pokus o znásilnění. Muž přispěchal ženě na pomoc, a to se mu stalo osudným. Oba Arabové vytáhli nože a začali ho bodat do oblasti hrudníku, druhý muž Alaa Sheikhi vedl podle informací od Pegidy útok na krk Daniela Hilliga.

V obou případech byl tedy útok veden s cílem zabít. Útok vidělo několik svědků, na jejichž základě došlo i k identifikaci obou pachatelů, ale veškeré informace jsou jinak utajované. Stejně tak Wikipedia začala mazat a odstraňovat veškeré konkrétní detaily o kauze. Konflikt vypukl v neděli ráno v čase 03:15 a účastnilo se ho až deset lidí. Kromě zavražděného Daniela Hilliaga na místě zůstali i dva lidé s bodnými zraněními. Podle informací jde o ženu, kterou oba útočníci znásilňovali a druhého muže, který přiběhl Danielovi na pomoc.

Uniklý sken zatykače na jednoho z pachatelů vyvolal poplach v médiích

Nikde na Wikipedii není ani slovo o tom, že konflikt vznikl kvůli tomu, že se Daniel zastal znásilňované ženy, a že ta byla také útočníky zraněna, i ona byla nakonec pořezána v obličeji za trest, že prý volala o pomoc. Tyto informace ihned Facebook, Twitter i Wikipedia maže, okamžitě maže veškeré podrobnosti a cílem je zametení celé kauzy pod koberec. Redakce Aeronetu proto přináší necenzurované podrobnosti, včetně zatykače. V dokumentu jsme pouze znečitelnili adresu pachatele v zatykači, kvůli GDPR. Níže pod obrázkem přinášíme český překlad zatykače.
Český překlad zdůvodnění zatykače

Obviněný je důvodně podezřelý z následujících skutečností: Dne 26/08/18 od 3:00 stál obviněný na Brückenstraße 09111 v Chemnitzu na pozemku před domem č. 8 s cílem vědomě a úmyslně zabít. Současně s obviněným Alaa Sheikhim, který také útočil nožem, zaútočil celkem 5 krát na horní části těla zraněného Daniela Hilliga.

Obviněný i spoluobviněný Sheikhi konali přinejmenším společně, aby smrtelně zranili poškozeného. Zraněný Hillig zemřel okamžitě poté, co došlo k vážnému zranění v oblasti hrudníku s otevřením perikardu a krvácením do plic. Toto je trestný čin společného zabití podle § 212 Abs.1, 25 Abs.2 StGB. 210 Js 27835/18.

Podezření z výše uvedeného tr. č. vyplývá z výsledků nedávných vyšetřování a informací od spoluobviněného Alaa Sheikhiho, svědkyně Valerie Millerové, svědka Marcela Stüdemanna a obsahu sdělení policejního sboru s datem 08/26/18, z policejní zprávy o pokroku ve věci od 26/08/18 a ze zprávy o využití stop zajištěných policejním psem ze dne 26/08/18 a z policejní zprávy o způsobu zranění poškozeného Hilliga ze dne 26/08/18.

Toto rozhodnutí je vydáno vzhledem k riziku útěku v souladu s § 112, odst. 2, č. 2 CCP, protože podle posouzení okolností existuje nebezpečí, že podezřelý bude unikat trestnímu řízení. V případě odsouzení lze u obviněné osoby očekávat, že bude čelit vysokému trestu, který již nepůjde zvrátit. Vyšetřování na svobodě, aby mohlo být obviněnému tolerováno, není možné, protože (oba obvinění) jako žadatelé o azyl nemají tak dobře zavedené společenské (rodinné) vazby, které by zabránily jejich přirozené touze uniknout trestu.

Obviněný je stíhaný podle uvedených skutků podle § 112. 3 StPO, a je proto důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu společného zabití (zabití ve spolupachatelství) podle § 212 odst 1 a čl. 25, odstavce 2 Tr. z.

Výše uvedené okolnosti odůvodňují nebezpečí, že bez zatčení obviněného by mohlo být ohroženo okamžité vyšetřování a potrestání tohoto činu. I když je brána v úvahu zásada proporcionality (§ 112 odst. 1, věta 2 StPO), je požadováno zadržení jmenovaného do předběžné vazby. Další, méně drastická opatření, neslibují totiž žádný úspěch ve vyšetřování (§ 116 StPO).


Cílem útočníků bylo zabít svědka znásilnění ženy, útok noži byl proveden profesionálně s podezřením na polovojenský výcvik Islámského státu

Jak sami vidíte, ze zatykače jasně vyplývá, že oba útočníci jsou v Německu žadateli o azyl, jedná se podle dalších informaci o migranty, kteří přišli do Německa spolu s velkou migrační vlnou v roce 2015 a oba dva, podle zprávy policie uvedené v zatykači, vedli útoky noži na hrudník Daniela Hilliga, čímž mu způsobili smrtelná zranění a Daniel se udusil vlastní krví a selháním plic. Výsledkem tohoto útoku je ale něco jiného. Cenzura informací, mazání profilů na Facebooku a Twitteru, dezinformace na Wikipedii a v České republice především neuvěřitelná vlna lží a dezinformací, které vytékají z největší dezinformační a fake news mašiny v České republice, z České televize. Ta již od pondělí vysílá ke kauze v Chemnitz takové zpravodajství, které nelze označit za nic jiného, než damage control politiky přijímání a vítání migrantů.

Kauza Chemnitz je varováním pro SPD, aby nepodlehla novému trendu židozednářského plánu na převzetí kontroly nad alternativními stranami v Evropě. Nedávné prohlášení Tomia Okamury, které vzešlo ze sjezdu pronárodních evropských stran ze dne 1. května v Praze, že se evropské pronárodní strany nejprve pokusí EU reformovat zevnitř, a teprve poté, když to nevyjde, budou se pokoušet o vyvolání referenda o vystoupení z EU, je falešnou cestou. Jak totiž uvedl Tomio Okamura pro Parlamentní listy, SPD nově bude také prosazovat reformu EU do UEN na základě 4 svobod, tzn. svobody pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu. Jenže tyto 4 svobody nejsou ničím jiným než návratem EU k tzv. Maastrichtské smlouvě o EU. A teď se v Chemnitzu podívejte, co způsobuje ta svoboda pohybu lidí po Evropě, pane Okamuro.

V Evropě probíhá podivný a nebezpečný proces uvnitř alternativních a pronárodních stran: Voličům jsou podsouvány neoliberální atributy globalizace o svobodě pohybu osob, zboží, služeb a kapitálu! A to je cesta revizionismu zpět k Maastrichtu!

Ti dva migranti, kteří v Chemnitzu vraždili, jsou totiž legálními migranty s naprosto volným pohybem po celé EU a výhledově získají občanství Německa. Jakmile ho dostanou, budou se moci volně pohybovat po celé Evropě v rámci Schengenu, na základě té svobody pohybu, kterou nově razíte, resp. budete chtít razit v EU parlamentu spolu s ostatními stranami národoveckého ukotvení. Jenže to je nějaký omyl, ne? Svoboda pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu, to jsou přece 4 svaté grály neoliberalismu! Proč tyto 4 neoliberální principy chce teď prosazovat SPD, která by měla prosazovat přesný opak, tzn. alternativní pronárodní strana by měla prosazovat namísto toho tyto 4 nepřekročitelné principy:

•Omezení pohybu osob v Evropě a kontroly a ochrana hranic, hlavně těch státních, ne Schengenu
•Omezení pohybu zboží do ČR s cílem chránit domácí trh a výrobce
•Omezení pohybu služeb do ČR ve stejném smyslu s cílem chránit domácí sektor
•Omezení pohybu kapitálu na maximum, aby banky a hypermarkety nevyváděly zisky do ciziny

Výše uvedené 4 principy jsou poznávacími atributy národní a vlastenecké strany, takže žádná svoboda pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu, pane Okamuro.

To prosazují neoliberalisté typu ODS nebo TOP09. Nevím, jestli se SPD chce zalíbit globalistům a pro-evropským globalizačním partnerům, kteří prosazují více svobod pro pohyb lidí, zboží, služeb a kapitálu, ale jedno je jisté, že tímto tempem SPD nabrala kurz stát se mainstreamovou globalizační stranou, ale v poněkud jinak vybarveném kabátku. Návrat EU a reforma do podoby UEN, tedy do podoby Evropské unie v době Maastrichtu, kdy si země EU držely své rozhodovací mechanismy doma a měly jistou suverenitu, není cestou ke svobodě, ale je to cesta revizionismu. Protože Maastricht měl ty samé procesy jako má dnes EU, jenom se prosazovaly jinak, ne v Evropské komisi, ale zákulisně v Evropské ekonomické radě, kde se země dohadovaly, jaké sankce jedna na druhou uvalí, když nebude po jejich a neprosadí své teze.

Alternativa musí prosazovat odmítání neoliberalismu, nesmí akceptovat šunku a přitom hlásat veganství!

Tím chci jenom upozornit na to, že národní a vlastenecká strana nesmí a nemůže prosazovat pilíře neoliberalismu, jako jsou svobody pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu po celé Evropě. Nelze sedět na dvou židlích, nelze chtít dělat pronárodní politiku a přitom svým vlastním nezkušeným voličům nabízet neoliberalismus. To je stejné, jako kdyby někdo prosazoval veganský způsob života, založil si veganskou prodejnu, ale po nějakém čase by začal svým pravidelným klientům vykládat o tom, jak je potřeba změnit proces výroby Pražské šunky vedle v řeznictví, protože ta šunka je tak špatná, ale když ji zreformujeme, už pro nás vegany nebude představovat problém…

Skrze toto přirovnání chci říct, že pokud jste začali chodit do vegan prodejny kvůli striktnímu odmítání masa a najednou vám někdo začne ve vegan prodejně vykládat o šunce a její reformě, něco asi s tou vegan prodejnou bude špatně. Národní a vlastenecká strana musí prosazovat a bít se za omezení pohybu lidí přes hranici, aby se do ČR nedostávali migranti, ani ti legální, kteří už jsou zlegalizováni v Německu, za omezení pohybu zboží, které zaplavuje ČR na úkor kvality i českých výrobců a spotřebitelů, za omezení pohybu kapitálu, aby banky, vodárny, hypermarkety, mobilní operátoři a další subjekty, které rýžují miliardové zisky, nemohly volně pohybovat svým kapitálem a vyvádět ho do ciziny, jako se děje teď a dosud. Kauza Chemnitz může kdykoliv přijít i do ČR, kdy legální migrant, který legálně bude čekat na azyl, zcela nelegálně podřízne a zabije českého občana.

Stejně jako velbloud neprojde okem jehly, neprosadí národní ukotvení žádná vlastenecká strana, která najednou začne prosazovat 4 atributy neoliberalismu!

A nebude už možné křičet, že to byl nelegální migrant, protože to bude migrant, který bude již zcela legální, protože do ČR přijde v rámci volného pohybu osob v EU, který tak najednou prosazuje SPD spolu s německou AfD a dalšími stranami v Evropě, které z národního vlasteneckého ukotvení najednou se rozhodli prosazovat 4 základní pilíře neoliberálního globalismu. Takový útok, jako byl v Chemnitz, je pouze ukázkou toho, že neoliberalismus nelze reformovat a vyléčit jiným reformním neoliberalismem. Neoliberalismus je možné buď jenom akceptovat, anebo ho odmítnout. Nic mezi tím. A každá strana, která si dovoluje sebe nazývat národní a vlasteneckou, by si měla ujasnit, jestli chce prosazovat pronárodní ukotvení, anebo neoliberalismus s jeho svobodami pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu, protože jedno ukotvení vylučuje druhé, nelze provést jejich syntézu.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/exkluzivne-podivejte-se-na-unikly-zatykac-na-irackeho-migranta-ktery-v-chemnitzu-nozem-ubodal-muze-jenz-branil-pred-znasilnenim-nemeckou-zenu-facebook-i-twitter-jsou-v-nejvyssi-pohotovosti/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak lidé hodnotí novou vládu?   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:35:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Agentura pro výzkum veřejného mínění SANEP provedla na velmi rozsáhlém vzorku respondentů průzkum, který má zjistit názory občanů na novou menšinovou vládu a dále na situaci vzniklou v souvislosti s nejmenováním kandidáta ČSSD Pocheho, na pozici ministra zahraničí.

Pokud jde o první okruh, pak důvěru menšinové vládě vyjadřuje, prakticky bezvýhradně, necelých 16% respondentů. Dalších téměř 40% má sice k vládě své výhrady, ale neřeší to. A k tomu je ještě potřeba připočítat 6% respondentů, kteří kvitují, že vůbec vznikla legitimní vláda. Naopak skoro 28% občanů vyjadřuje k nové vládě nedůvěru. Dá se tedy říci, že téměř dvěma třetinám české společnosti nová vláda buď nevadí nebo přes výhrady k ní jí berou anebo jí bez výhrady akceptují. A to nejsou vůbec špatná čísla. Téměř polovina respondentů se domnívá, že vláda vydrží do konce volebního období. A o něco menší díl (cca 42%) se domnívá, že do konce volebního období rozhodně nebo spíše nevydrží.

Poučný může být také pohled na situaci, která se vytvořila tím, že Miloš Zeman nejmenoval kandidáta ČSSD Pocheho do funkce ministra zahraničí. Téměř 48% respondentů s prezidentem naprosto souhlasí a spíše souhlasí dalších 8,5%. Naprosto nesouhlasí s postupem prezidenta 26% respondentů a spíše nesouhlasí téměř 9%. To znamená, že více než polovina respondentů souhlasí a o něco více než třetina nesouhlasí. Necelých 10% respondentů odpovídá, že neví. Zkrátka, ta čísla jsou taková, že na další prosazování M. Pocheho na tuto pozici nelze než ztrácet politické body.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPane exministře Hermane,   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:30:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
tímto reaguji na Vaše vyjádření, které jste učinil v ParlamentíchListech na dotazy občanů a ve kterém správně tušíte, že svými odpověďmi nezískáte u většiny veřejnosti moc politických bodů. Také sdělujete, že trváte i na svých názorech na migrační krizi. Vaší do značné míry kontroverzní (nebo také profláknutou) osobností se zabývám již delší dobu.


Řada Vašich činů v době výkonu funkce ministra kultury nebudou našimi občany jistě dlouho zapomenuty třeba už jen proto, že Vašim přičiněním prosazení vybudování Památníku romským obětem v Letech u Písku jste si nejen přihřál svou internacionální, alias multikulturní polívčičku, ale také do něj na věky zafixoval své občanům nezapomenutelné jméno do tohoto problematického a kontraproduktivního díla. Návštěvníci tohoto památníku budou mít možnost si nejen připomenout památku romských obětí, ale i Vaši osobnost. Že to nebude zrovna v dobrém, na to můžete vzít jed. Ale jak se říká, „každý svého (ne)štěstí strůjce“.

Chci ale obrátit pozornost k některým Vašim nedávným vyjádřením v Parlamentních Listech.cz. v souvislosti s dotazy a názory občanů, které od Vás vyzněly ve stylu „vždyť je vlastně všechno OK“. Tak např. na některá upozornění občanů, týkající se událostí v souvislosti s nežádoucími imigranty, které se odehrávají v zahraničí, např. ve Švédsku zapalují auta, imigranti se vysmívají úřadům, čímž prý chtějí ukázat, že zákon je na ně krátký, že se v německých novinách (ne zrovna ojediněle) objevují zprávy o tom, že se mladý muž tmavé pleti pokusil znásilnit ženu, nebo, že podobný osud v Drážďanech potkal i Češku, která jen běžela přes místní park atd., jste se bohorovně vyjádřil, že „život v multikulturní společnosti nám neuškodí, že multikulturní společnost u nás je realitou“.

S první částí Vašeho názoru zásadně nesouhlasím, ale naopak s tím, že multikulturní společnost je u nás realita, Vám dávám zapravdu. S čím ale také nesouhlasím a v čem se zásadně neshodneme je, co považujete za „multikulturní společnost“ Vy a co já. Naše společnost pane Hermane, navzdory nekonečným lžím, pomluvám o českém, rasismu, nacionalismu, homofobii, extremismu, islamismu atd., je multikulturní již od konce druhé světové války. Jistě jste nepřehlédl, že u nás žije cca 300 tisíc, bohužel převážně problematických Cikánů, alias Romů, že k nám (to jste ještě nebyl naživu) po válce byly repatriovány řecké děti, které ve válce ztratily rodiče, kteří zde vyrůstali, založili rodiny, že se na našich školách vzdělávaly (dále vzdělávají) tisíce cizinců všech ras a národností, že u nás žije spousta Slováků, Ukrajinců, Rusů, velká komunita Vietnamců, že k nám přijížděli pracovat lidé z celé Evropy, kteří i zůstali, založili rodiny a žijí zde dodnes. Přesto se nestalo, že by někdo proti jejich pobytu, potažmo spolužití projevil nějakou nevoli, nesouhlas, že by protestoval apod., snad jen, bohužel, s významnou výjimkou Romů. Jen pro Vaši informaci připomínám (i když nepochybuji, že je Vám to známo), v České republice žije více jak půl milionu cizinců z celého světa, mj. Američané, Australané, Japonci, Číňané, Korejci, židé, muslimové, Asiaté, Afričané atd. Myslíte si, že jsme málo multikulturní národ, že jsme národ rasistů, nacionalistů, homofobů a bůhví co ještě? My skutečně máme multikulturní společnost, jen ne podle Vašich lidoveckých představ, pane Hermane.

Vaše představy o multikulturní společnosti mají totiž zcela jinou podobu a charakter a které by nás pod hlavičkou falešného „humanismu“ měly (i pod pohrůžkami sankcí) donutit k „obohacení“ naši vyspělé české společnosti, naši kultury, životního stylu, ale i národní identitu, křesťanství, slovanský původ o zavržení hodnou ideologii islamismu, což jinými slovy znamená přijímáním islámských imigrantů s islámským náboženstvím a všemi jeho anticivilizačními znaky a praktikami islámu demoralizovat, dehonestovat a islamizovat naši občanskou společnost. O prvcích terorismu nemluvě.

To je Vaše představa o české multikulturní společnosti, o které otevřeně říkáte „že je to realita světa, ve kterém žijeme!“. Ale také dodáváte, že je třeba také respektovat, kdo je kde doma a kdo host. A pravidla ve svém domově nastavuje domácí, nikoli host. Takže, když se host neumí podle těchto pravidel chovat, bude vyhoštěn. Nikoli jako zvíře či číslo. Korektně, podle všech pravidel, ale rázně a jasně!

Uvědomujete si pane Hermane, co říkáte a jak je Váš názor nereálný? Copak nesledujete událostí v zahraničí, kde se tito zločinci se stávají nedotknutelnými, zákroky vůči nim nejsou z opatrnosti doporučovány, pokud nejsou přímo zakázány? Vy dnes lehkomyslně zmiňujete vyhoštění podle všech pravidel, ale pokud by k tomu mělo dojít, budete mezi prvními, co budou poukazovat a kritizovat nelidské, nehumánní, nekorektní a bůhví jaké jednání, pokud by měli být imigranti-zločinci proti jejich vůli vyhoštěni. Příliš laciné, příliš pokrytecké, pane Hermane!

V souvislosti s tímto mi dovolte otázku. Máte nás za blbce, nebo děláte sám ze sebe blbce? Na tragické a teroristické události, které páchají „válkou (spíše však mentálně) postižení“ imigranti v Německu, Dánsku či jinde reagujete tím, že „je to realita, ve které žijeme!“ To myslíte vážně? Takže Vy byste v případě, že by u nás nějaký imigranti přepadli a znásilnili dívku, kdyby zapálili auta, páchali násilnou trestnou činnost, provokovali atd., jenom odpověděl, že „je to realita, ve které žijeme?“ V souvislosti s Vašim pochopením pro strádání imigrantů, ale i neobyčejně přátelským vztahem k sudetským Němců jste se také mimo jiné vyjádřil, cituji:

„Sám pocházím z židovské rodiny, kterou zločiny nacismu zasáhly opravdu velmi citelně. Zabývám se těmito otázkami dlouho a zevrubně. Věřte mi, že velmi dobře vím, co říkám. A proč to říkám, mám to dobře podložené. Nacismus je obrovské zlo, které bylo po právu poraženo a potrestáno!“ Tak proč si sakra myslíte, že bychom měli přijímat a trpět Alláhem indoktrinované islamisty, kteří páchají teror, násilí a zvěrstva a které je možné přirovnat se zločiny nacistů? Jenom proto, že je to podle Vás „realita, ve které žijeme?“ To má být podle Vás obohacující „multikulturalismus?“ Proč si myslíte, že bychom v takové realitě měli žít, nemluvě o tom, že ani žít nechceme? Zločiny nacistů Vám vadily, protože zasáhly i Vaši rodinu. Jak byste ale reagoval, kdyby tito „multikuturní obohacovači“ měli napadnout, znásilnit, či jinak ublížit např. Vaší dceři? Chápu, Vy žádnou rodinu, natož dceru nemáte, proto je Vám zřejmě úplně lhostejno, že to může postihnout jinou dívku, něčí dceru, rodinu. Je až neskutečné, jak moc jste nekřesťansky falešný, zbabělý, lhostejný a necitlivý. Tedy až na výjimku Vašich citů pro své sudetoněmecké „ Milé krajany". Tím se dostáváme k jinému tématu.

Ve svých licoměrných vyjádřeních také připomínáte významné 80. výročí od událostí z let 1938 a 1939. Zdůraznil jste, že od hanebné zrady, v podobě v Mnichovské dohody, letos uplynulo 80 let, z čehož Vám vyplývá fakt, že sudetští Němci, kteří tehdy Hitlera vítali v našem pohraničí, jsou většinou mrtví. Opravdu? Dodáváte, že pokud nejsou mrtví, pak byli v roce 1938 jen malými dětmi, které nemohli mít rozum z toho, co se děje. Jenže jsou tady také léta, kdy v Německu po skončení druhé světové války dlouhá léta žilo mnoho pohrobků té doby! Ti přece byli viní, měli co do činění s fašismem, nebo ne? Přesto licoměrně tvrdíte, že SRN je stát, který se dokázal s temnou minulostí nacismu obdivuhodně vyrovnat, že jste se nikdy nesetkal s nikým, kdo by jen náznakem zločiny nacismu obhajoval nebo jen relativizoval, protože v Německu je to trestné. Příliš naivní, bláhové, neupřímné, ale od Vás také nijak překvapující.

Pane Hermane, můžete nám, natvrdlým Čechům, také rozumně vysvětlit, kdo jsou ti lidé z tzv. sudetoněmeckého Landsmanšaftu, kteří pořádají své každoroční výroční sjezdy, kterých se také s velkým uspokojením zúčastňujete a kteří by podle Vás, měli být dávno mrtví? Je to snad nějaké fluidum či jsou zhmotnělí duchové těch už „dávno mrtvých“ sudetských Němců? Proč tvrdíte takovou nehoráznou pitomost, že potomci bývalých německy hovořících obyvatel Československa (tedy Němci) jsou povětšinou občany Německa? Čí by to asi měli být občané, když to jsou rodilí (paradoxně v Československu narození) Němci a dnes žijí v SRN? Němce, kteří se v naší zemi narodili, pokládáte za krajany na čemž nevidíte nic nelogického. No, na vzdělaného člověka poněkud zvláštní úsudek. Nicméně si myslím, že tito lidé byli tzv. kočkopes, protože ač narození V Československu, byli to Němci. Byli to Němci, ale byli nebo nebyli československými občany? A když se tady někdo narodí, že by měl mj. také umět a mluvit česky? To Vám přijde jak, pane Hermane? Někdy je opravdu lepší mlčet, v lepším případě více přemýšlet, než pronášet takové pitomosti, pane exministře.

Od hanebné zrady, která se zhmotnila v Mnichovské dohodě, jak pravíte, letos uplynulo 80 let. A podle Vás ti sudetští Němci, kteří tehdy v našem pohraničí vítali Hitlera, jsou většinou mrtví a pokud náhodou žijí, pak byli v roce 1938 jen malými dětmi, které nemohly mít rozum z toho, co se děje. No a tím si právě nejsem vůbec jistý, pane Hermane. Vaše tvrzení, že jako děti nevěděly, co se v tu dobu děje se rozchází s tím, že naopak jiné, stejně staré české děti, které dnes ještě žijí, mají spoustu vzpomínek a pamatují tragické události z let 1938-39, takže dobře věděly, co se děje! Tak prosím netvrďte, že ty německé děti neměly rozum z toho, co se dělo (pokud ovšem nebyly mentálně retardované).

A už úplně na okraj mi dovolte ještě jednu poznámku. Jak jsem již výše zmínil, v průběhu dlouhých sedmdesáti let od konce druhé světové války žilo v Německu nemálo významných příslušníků wehrmachtu, kteří zcela prokazatelně měli na svědomí smrt tisíců lidí. Nepamatuji si však, že by vůči těmto lidem v době, kdy poklidně žili a dožívali své stáří v Německu, byla u nás, notabene za vlády komunistů, vedena nějaká politická, mstivá, nenávistná či nacionální kampaň a verbální útoky, jako se to dnes děje u nás v souvislosti s „okupací“ v roce 1968 proti dnešnímu Rusku. Vy také patříte k těm, kteří nejen odsuzují okupaci, ale také z ní viní Rusko. Myslíte si pane Hermane, že když dva dělají totéž, je to vždy totéž?

Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZajímavé necenzurované informace   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:28:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Existují dokumenty o spolupráci Horáčka s STB z roku 1981, 1984 1987. V tomto roce měl jméno "sázkař". Tento poslední dokument byl zničen na příkaz generála Lorence koncem roku 1989. Proč asi?

Nebyly tam náhodou záznamy o tom, že skutečně udával některé lidi?

Ziskovka Člověk v plísni dostala loni 1 500 000 000 kč, slovy jednu a půl miliardy korun. Přitom zhruba 90% těchto peněz jde na platy nejvyšších funkcionářů v těchto organizacích.

V ČR je už 40 tisíc imigrantů. Jde samozřemě o ty z Afriky a Arábie. Odvážili jste se jít v noci po Václaváku nebo na Staromák?

Herman /typicky české jméno/ řekl, že pokud jde o "krajany", současní Němci jsou jiní než tehdejší Němci. Soudruhu Hermane, a ruský občan v kapitalistickém Rusku je stejný jako sovětský občan v tehdejším Svazu sovětských socialistických republik?

Jakýsi protiústavní soudce Varvara řekl že Kiska je jeho prezident. Takže husákovský komunista není jen předseda tohoto soudu soudruh Rychetský... Chocholoušku, kde se flákáš?

21. srpna bylo pietní shromáždění před budovou Českého rozhlasu. Kavárenská havlérka si z piety udělala politickou demonstraci a dlouho nechtěla uvolnit místo kolem pomníku. Při proslovu Bureše a Ondráčka se stále pískalo. Pískot ustal, jakmile začal mluvit husákovský komunista, dnešní předseda senátu, soudruh Štěch. Jak je možné, že tento komunista, který byl aktivní ve straně, která schvalovala pobyt sovětských vojsk u nás, nikomu nevadil? Rozumíte tomu? Takže vadí jim takzvaná "okupace" nebo ji schvalují?? Soudruh Bureš šokoval tím, že svůj projev skončil tak, že poděkoval za hlasy svým voličům. Tím vzorně dokázal, že kašle na nějaké zesnulé, ale že mu jde jen o hlasy svých voličů. Pardon, zapomněl jsem, že volby se blíží.

Demokracie tu bude, až se bude říkat Ruzynské letiště, nikoli letiště Vladimíra Iljiče Lenina, pardon, letiště Václava Havla. Je jen otázkou času, kdy se budou bourat památníky i tohoto kultu osobnosti. Vše je úplně stejné jako za minulého režimu.

Kdysi dával rozkazy Dubčekovi a potom Husákovi soudruh Brežněv. Dnes to samé dělá Angelika. Takže opět jsme vazaly Říše velkoněmecké. Co nedokázal Áda, to dokončila německá svazačka. Jak je možné, že prezident cizího státu poroučí našemu / i když ne českému/ premierovi? Kam jsme to dopracovali? Bureš má v Německu firmu za miliardu eur, proto je vydíratelný a musí Angeliku poslouchat na slovo. Už měl podepsanou dohodu s SPD, ale svazačka mu tuto spolupráci zakázala. Existuje lepší důkaz, že už opět patříme pod velké Německo? Proto jsme zvonili klíči?

21. srpen byl zákonem prohlášen za "Den okupace". Nezapomnělo se náhodou na den skutečné okupace 15. března 1939? Kolik padlo lidí, když nás "okupovali" ruští vojáci a kolik padlo Čechů, když nás okupovala německá armáda? Kde byli v srpnu naši "spojenci"? Pardon, jejich tanky už byly na českoněmeckých hranicích. Proč asi? Pravdu měl Pjakin, když tvrdí, že kdo by šel do ulic vstříc tankům, pokud by šlo o skutečnou okupaci? Vzpomente si, jak se chovali Češi 15. března 1939. Opravdu si hrdinně lehali před německé tanky? Je zajímavé, že státy "okupované" sovětskou armádou vzkvétaly, stavěly silnice, železnice, "králíkárny"...Co se vybudovalo po patnáctém březnu v roce 1939?

17. 11. 1989 jsme demonstrovali i za skončení socialismu. Tentýž socialismus či nesrovnatelně horší přišel z kdysi zlatého Západu. Statisíce zbytečných zákonů, norem, zákazů, příkazů, regulací, dotací...Jak je možné, že s tímto socialismem souhlasí i všechny "pravicové" strany? Něco tady nehraje. Pravice je přece úhlavní nepřítel socialismu! Cenzura na internetu se stává běžnou, nekorektní kritika se stává trestnou činností, zavrhuje se vše normální, podporuje se vše perverzní...Historie dokazuje, že to nedopadne dobře a že taková říše se vždy rozpadla. EU se rozpadne do pěti let. USA skončí svou vedoucí roli ve světě, tak jako skončil s šéfováním východní Evropy Sovětský svaz. Vedení ve světě převezme Čína. Už se těším, až budou naši politici převlékat kabáty.

Nadává se na Stalina, ale jak je možné, že patnáct let po válce, kdy bylo Rusko zcela zničené, vyletěl ruský Spuntnik s Lajkou do vesmíru? Pravdu o vyhladovění Ukrajiny si lze na internetu najít, nesmí se říkat veřejně. Proto je Stalin v Rusku tak oblíben na rozdíl Lenina, který má bustu v USA jako Havel. Proč asi? Do dneška vyrábí raketové motory jen Rusko. Nadává se na komunisty, ale kdo po válce v úplně zničeném státě vybudoval železnice, silnice, JZD, které nám záviděl celý svět, a průmysl na takové úrovni, že jsme vyráběli všechno? Kdopak to všechno rozkradl hned po revoluci? Jak je možné, že naši politici dopustili, aby cizí firmy dostaly zaplaceno za to, že náš průmysl a zemědělství položí na lopatky? Pro tohle jsme zvonili klíči?

Autor: Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTohle je jeden z největších politických podvodů novodobých dějin této země...   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:24:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co je Lisabonská smlouva a proč jste o ní nesměli rozhodovat?

Matějka: „Dlouhé roky sleduji, jak málo lidí u nás ví, co je to Lisabonská smlouva. Co všechno nám sebrala, aniž bychom o takové změně mohli rozhodnout. Smlouva, která jako politický podvod změnila za našimi zády pravidla hry v Evropské unii, do které jsme vstupovali. Pokusím se vám to vysvětlit.

Představte si, že vlastníte byt nebo dům. Je váš. Dům je součástí nějaké čtvrti. Byt je třeba v paneláku. To není podstatné. Podstatné je, že je váš. Že vám patří. Podstatné je, že všechno, co je v něm, vám patří.

Jednou jste se rozhodli, že ve spojení s jinými vlastníky by vám mohlo být líp. A tak jste se dali dohromady a vstoupili do společného klubu. To je fér. V tom klubu je vás 28. Platí v něm zásada, že si dál budete rozhodovat o svém majetku. O vašem domě, bytu a veškerém vybavení uvnitř nesmí rozhodovat jiní vlastníci.

Když chcete a je to pro vás výhodné, můžete občas v klubu postupovat společně. Když se vám ale návrhy jiných nelíbí a jsou pro vás nevhodné, nikdo vás nemůže donutit k tomu, abyste se svým majetkem udělali něco, co nechcete. Máte právo veta. A přesně do takové Evropské unie jsme vstupovali v roce 2004 na základě referenda.

V roce 2009 začala platit Lisabonská smlouva. A o té už jsme rozhodovat nesměli. Přijali ji jiní lidé za našimi zády. Jak se to stalo?

Představte si, že v tom klubu 28 vlastníků, do kterého jste dobrovolně vstoupili, jste mezitím zvolili pár lidí, aby spravovali společné běžné věci. A představte si, že těchto pár lidí změnilo za vašimi zády původní pravidla vašeho klubu. Aniž by se vás někdo zeptal, jestli s tím souhlasíte a chcete to.

Dnes už nemůžete rozhodovat o svém domě nebo bytu. Nemůžete už rozhodovat ani o svém majetku v něm. O všem už rozhodují hlasováním všichni. Stačí, aby většina ostatních odhlasovala, že se jim něco nehodí, nebo hodí, a veškerý váš majetek se tomu musí podřídit. Pokud nesouhlasíte, mají ostatní právo vám udělit pokutu a donutit vás k tomu soudem.

Tohle, co mám na stole, je seznam oblastí, ve kterých si už Česká republika nesmí rozhodovat sama. Sociální politika, doprava, prostor svobody, bezpečnosti a práva, průmysl, všeobecné vzdělávání, civilní ochrana, obchodní dohody, kultura, cestovní ruch, dohody o navrácení přistěhovalců, integrace…

Přesně tohle je Lisabonská smlouva, která přepsala stará pravidla při vstupu České republiky do Evropské unie. Změna pravidel, na kterou se vás nikdo nikdy neptal, protože hrozilo, že byste nesouhlasili. Jeden z největších politických podvodů novodobých dějin této země.“

František Matějka
předseda Strany nezávislosti České republiky


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGenerální tajemník OSN požádal, aby bylo urychleno hledání varianty pro Idlib   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:20:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník OSN António Guterres se obrátil na účastníky astanského formátu setkání pro řešení syrské krize se žádostí, aby bylo co nejdříve nalezeno řešení problému, protože se obává vzniku humanitární katastrofy.

„Generální tajemník žádá garanty Astany, aby aktivovali své úsilí zaměřené na hledání mírového řešení situace v Idlibu, poslední zbylé zóně deeskalace," uvádí se ve zprávě oficiálního mluvčího generálního tajemníka OSN Stéphana Dujarrica.

Podle jeho slov „generální tajemník je velmi znepokojen zvyšujícím se rizikem humanitární katastrofy v případě rozsáhlé vojenské operace v provincii Idlib v Sýrii".

Dujarric uvedl, že Guterres opět připomíná, že je kategoricky nepřijatelné jakékoliv použití chemických zbraní.

„Generální tajemník naléhavě žádá syrskou vládu a všechny strany o zdrženlivost a věnování prvořadé pozornosti ochraně civilního obyvatelstva," dodává se ve zprávě.

Zdroj: OSN

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKisku během projevu na počest SNP vypískali   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:17:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Díky statečnosti účastníků SNP dnes můžeme vstát se vztyčenou hlavou, prohlásil slovenský prezident Andrej Kiska. S projevem vystoupil na oslavách 74. výročí SNP v Banské Bystrici.

„Slovenským národním povstáním jsme se jako země přihlásili k civilizované, demokratické a kulturní Evropě, která odmítla a nakonec i porazila ideologii zla," oznámil Kiska.

Během jeho vystoupení se ozývalo i pískání či pokřiky fuj.

„Zdravou společnost nemůže držet slepá věrnost autoritě státu, ale pouze věrnost hodnotám, o které se spolu můžeme opřít," zdůraznil prezident.

Dnes podle něj často zaznívá, že společnost je rozdělena. Právě účastníci SNP podle Kisky ukázali, na jakých hodnotách má společnost stát.

Kiska in memoriam ocenil šest slovenských generálů: Rudolfa Viesta, Jána Goliana, Júliusa Noska, Karola Pekníka, Viliama Žingora a Jána Černeka. Děkovnou medailí jmenoval do generálské hodnosti Ľudovíta Kukorelliho.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jyvF
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMike Pompeo: Spojené státy budou pokračovat v dialogu s KLDR   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:13:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo včera řekl, že pokud Severní Korea splní své závazky o denuklearizaci přijaté během setkání vedoucích představitelů USA a KLDR v Singapuru, Spojené státy jsou také připraveny pokračovat v dialogu se Severní Koreou.

Mluvčí amerického ministerstva zahraničí Heather Nauert téhož dne na tiskové konferenci oznámil prohlášení Pompea. Mike Pompeo také zdůraznil ve svém prohlášení, že byl jeho plán návštěvy do KLDR odložen, ale Spojené státy jsou stále připraveny spolupracovat s KLDR.

Spojené státy jasně chápou, že denuklearizace na Korejském poloostrově bude obtížným a zdlouhavým procesem. Spojené státy očekávají pokračování jednání s KLDR o důležitých otázkách ve správném čase. USA věří, že jednání mohou dosáhnout výsledků.

Americký prezident Donald Trump 24. srpna řekl, že americký ministr zahraničí Mike Pompeo odloží svou návštěvu do Severní Koreje. Trump téhož dne uvedl, že Spojené státy a KLDR nedosáhly dostatečného pokroku v otázce likvidace jaderných zbraní na Korejském poloostrově. Ale Pompeo se v blízké budoucnosti těší na cestu do Severní Koreje.

Severokorejské noviny Rodong Simun vydaly 18. srpna článek, ve kterém se uvádí, že Trump by neměl podléhat opozičním silám ve Spojených státech, měl by rozhodně zavést opatření na překonání stávající patové situace ve vztazích mezi KLDR a USA a podpořit zlepšení dvoustranných vztahů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický ministr obrany: Nezastavíme další americko-jihokorejské vojenské manévry   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:12:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký ministr obrany James Mattis dne 28. srpna uvedl, že Spojené státy zastavily některé hlavní vojenské manévry s Korejskou republikou, ale v současnosti není plán zastavit další společné vojenské manévry.

Mattis téhož dne na tiskové konferenci uvedl, že Spojené státy zastavily některé hlavní vojenské manévry, a to s cílem toho, aby ukázaly přátelský postoj k realizaci dohod mezi vedoucími představiteli USA a KLDR v Singapuru. V současnosti americká strana nemá plán zastavit další vojenské manévry. Dodal, že USA ještě neudělala rozhodnutí o zastavení hlavních vojenských manévrů s Korejskou republikou, v budoucnosti rozhodne podle konkrétní situace. USA bude nadále spolupracovat se svými partnery, realizovat rezoluce o sankcích vůči KLDR.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Podle NYT vládne Americe nejspíš Putin   
Pridal tk Čtvrtek 30 srpen 2018 - 03:06:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Když jsem to četl poprvé, měl jsem za to, žde jde o satiru na fake news, čili na vymyšlenou a falešnou informaci. Pak jsem si ale uvědomil, že to držím v ruce deník New York Times (NYT), který by si přece nedělal legraci sám ze sebe – a že tedy tento článek J. Barnese a M.Rosenberga je míněn naprosto vážně. A že dokonce nesmyslu, který společně stvořili, oba tihle novináři snad i věří.

Zde je tedy v kostce obsah jejich sdělení: Zpravodajské služby USA měly v okolí prezidenta Putina a Kremlu své „informátory, kteří svým ústřednám poskytovali naléhavá a přesná varování o ruských záměrech pokusit se ovlivnit americké prezidentské volby“.

Hrom do palice, a jak se tedy mohlo stát, že když ty zpravodajské služby USA měly přímo z Kremlu a dokonce i přímo z okruhu prezidenta Putina ony třaskavé a přesné informace o úmyslu Ruska ukrást prezidentské volby pro Trumpa, neučinily ani to nejmenší, aby té krádeži zabránily?

Proč nebyl vyhlášen celostátní poplach? Vždyť na tehdejšího ředitele CIA Brennana a ředitele FBI Comeyho, oba to jasné spojence Hillary Clintonové, musely jít mdloby při pomyšlení na takovouto strašnou krádež – a přes to, že o ní měli od svých lidí jasnou informaci – zůstali oba v klidu. A nepodnikli jediný krok, aby ji předešli.

Což ovšem není zázrak jediný. Dalším je, že dnes, čili už hodný čas po oněch údajně ukradených volbách, se dva presstituti NYT Barnes a Rosenberg o této odpovědnosti za nečinnost dvou ředitelů nejdůležitějších bezpečnostních složek USA ve své stati široké stati nezmiňují jediným slovem. To si snad NYT dovolují krýt dva lidi za zločin v Americe nejtěžší?

A na závěr otázka nejprincipálnější: Kdo je tedy ve skutečnosti vinen za domnělou „Russiagate“.

Samozřejmě nikdo, protože Russiagate je lež, stejně jako je lží článek, sepsaný imbecily, Barnesem a Rosenbergem pro NYT.
Lež namířená na dva cíle najednou. Na Rusko a na Trumpa. A též lež, která naštěsti do svých sítí občas chytne i sama sebe..
Jak se stalo i tentokrát.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2355 sec,0.0617 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,844kB