Sobota 01 září 2018
Vláda politické oligarchie, mafie a prostituce neměla získat důvěru!   
Pridal tk Sobota 01 září 2018 - 05:41:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Výrazné zvyšování platů u nízkopříjmových a středně příjmových skupin obyvatelstva České republiky se mělo dít již dávno, abychom se dle slibů vyrovnali západu, ale opět pochybná vláda ANO a ČSSD rozhazuje peníze na nesprávných místech.

České republice ani nepomůže ekonomický růst, neboť se peníze ze státního rozpočtu promrhají "porcováním medvědů!"

Zejména nízkopříjmové skupiny obyvatelstva mají stále plat pod průměrnou mzdou, stejně tak starobní a invalidní důchodci žijí se směšnou žebračenkou.

Jsem toho názoru, že se musí uvedený stav ihned napravit, dále nelze neustále zadlužovat okleštěný český stát, dále pak nelze vyhazovat peníze za členství v NATO a EU. Nesmí se vyhazovat peníze na vojenské mise, a proto nechme například řešení Sýrie a Afganistánu Rusku.

Dále si politici přidávají extrémně víc peněz, což je výsměchem a plivnutím do tváře obyčejným lidem v naší zemi, jež není naše, neboť je úplně rozprodaná ohledně odlivu kapitálu do daňových rájů!

Když sleva na dopravě, tak by měla být uplatňována všude, lidé bez ztp v různých stupních invalidního důchodu jsou opět ožebračováni a diskriminováni.

Státní dluh roste, otroctví země též, patříme již do třetího světa také vlivem špatného kurzu České Koruny vůči Euru, proto též ty nízké platy a vysoké ceny, což se líbí hnusnému západu!

Vůbec jsem si nepřál vládu ANO a ČSSD, KSČM udělala chybu vyslovením důvěry zaprodaným stranám, kde mafie jenom bují společně s dotačními podvody a bezohlednou oligarchií.

EU a NATO tedy škodí českému národu, stejně tak nekontrolovaná demografie, jež likviduje demokracii. Právě politikou demokratického bloku, ANO a ČSSD dochází k rozkladu naší země. Mrzí mě, že KSČM hlasovala pro důvěru vlády politických oligarchů, mafiánů, pasáků a prostitutů.

Moji odpůrci mě budou všude kamenovat a všude pranýřovat, ale zastávám se skutečně potřebných, nesnáším, když se ubližuje obyčejným lidem ze strany současného režimu. Dovolím si též říci, že dlouhodobé špatné hospodaření státu ve formě schodků státního rozpočtu, odlivu kapitálu do zahraničí, zmanipulované statistiky, cenzura, kriminalita škodí občanům této země!

Václav Kovalčík, Zlín

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump hrozí odstoupením z WTO   
Pridal tk Sobota 01 září 2018 - 05:36:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Trump včera opět kritizoval Světovou obchodní organizaci a vyhrožoval, že by Spojené státy mohly vystoupit z této globální multilaterální obchodní organizace.

Trump v poslední době už mnohokrát kritizoval WTO. Americký ministr obchodu Wilbur Ross na začátku července řekl, že USA se domnívají, že WTO potřebuje reformu. USA budou čekat na výsledky reformy WTO.

Uvádí se, že odstoupení Spojených států z WTO vyžaduje schválení Kongresu. Americká Sněmovna reprezentantů hlasovala v roce 2000 a 2005 ve společném usnesení o vystoupení USA z WTO, ale usnesení nebylo schváleno.

Američtí experti na obchod se domnívají, že pokud Spojené státy opustí WTO, tak to vážně poškodí účinnost a důvěryhodnost mnohostranného obchodního systému a zvýší riziko obchodních konfliktů mezi Spojenými státy a jejich obchodními partnery.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2752 sec,0.1168 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,799kB