Neděle 09 září 2018
Média už zase lžou, jako když Rudé Právo tisklo aneb Čteme mezi řádky   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 23:59:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tolerantní islám v tolerantní islámské zemi

Zajímavá zpráva přišla z Indonésie. Ano, té země, kde vládne umírněný, tolerantní islám a která byla zářným vzorem multikulti soužití pro zastánce masové migrace do Evropy.

Podle této zprávy vyšel v této zemi zákon, podle kterého ženy nebudou obslouženy v restauracích po 21. hodině, pokud nebudou mít mužský doprovod.

Já myslím, že je to zářný příklad, jak nesmírně tolerantní Islám je a jak dbá na respektování práv žen. Vždyť je to o hodně lepší, než kdyby byla taková žena rovnou ukamenována a upálena. Pokrok! Tolerance, respekt k ženám! To chce nejméně Nobelovu cenu míru.

Ale co. Vždyť od multikulti extrémistů jsme se už dokonce dozvěděli, že povinné zahalování muslimských žen (trestané jinak dle islámu znásilněním a následným – případně předcházejícím – ukamenováním a/nebo upálením zaživa) je důkazem svobody a hrdosti muslimských žen. Podle tohoto vzorce „uvažování“ multikulti extrémistických fanatiků vlastně byly žluté hvězdy na kabátě Židů v nacistickém Německu důkazem hrdosti Židů a vyjádřením jejich osobní svobody nosit na oblečení hezké obrázky.

Německá kafkárna

Němečtí extrémisté z krajní protiněmecké rasistické levice požadují důkazy, že jejich falešná obvinění o „pogromech na migranty“ jsou doopravdy falešná. Šéf německé rozvědky uvedl, že prohlášení o pogromech jsou lži. K údajným pogromům, o kterých hovořila i samotná Makrela, mělo docházet po vraždě polo-Kubánce v Chemnitz spáchané třemi nelegálními migranty, zřejmě navíc pobývajícími v Německu v rozporu s rozhodnutím o zamítnutí azylu. Rasistická protiněmecká levice zveřejnila zmatená videa, kde podle jejich tvrzení dochází k masovým útokům na nebohé tolerantní, pokorné, vděčné a tiché univerzitní profesory a doktory věd z Afriky a Blízkého Východu, kteří se přišli obětovat pro Němce a pro jejich životní úroveň.

Tak schválně. Makrela prý, údajně znásilnila a zavraždila několik desítek německých občanů. Pokud bude zlovolně tvrdit, že se to nestalo, ať předloží důkazy, že to nikdy neudělala.

Ale já vím, že to nejde, Proto je již od dob antického Říma v civilizovaných zemích, kde vládne právo a rozum, platí základní princip – důkazní břemeno leží na žalující straně. Protože nevinu nelze dokázat. (Kromě panenství. A i to prý lze dobrým plastickým chirurgem zpětně odfixlovat.) Proto se vždy musí dokazovat vina. Ale to platí jen v civilizovaných zemích, kde vládne právo a zdravý rozum. Tam, kde vládne fanatická pouliční a univerzitní lůza multikulturalistů, neomarxistů, genderistů, antifa-istů a jiných rasistických, genocidních ideologií a hnutí, tam musí řádní občané naopak prokazovat svoji nevinu. Kladivo na čarodějnice (velice doporučuji i film – perfektní obraz komunistických monstrprocesů i dnešních multikulti monstrprocesů, včetně např. monstrprocesů a štvanic MeToo). Kladivo na čarodějnice aneb Kladivo na řádné občany. Každý, kdo se ozve proti vyhlazení vlastního národa nelegálními migranty z nejzaostalejších a nejbarbarštějších zemí světa, ten bude (vlastně již je) preventivně obviněn z rasismu a xenofobie (novodobého „zločinu“ čarodějnictví). Pokud se poté nepřizná, je to důkaz jeho zatvrzelosti a bude po právu odsouzen. Pokud se přizná, je to důkaz správnosti obvinění – chvíle napětí – a, ano, milé děti, bude po právu odsouzen.

Franz Kafka to v knize Proces nepopsal lépe. Dnešní multikulti totalita je jak vystřižená z Kafky. Obří socha Kafky u Quadria je vlastně multikulturním Stalinovým pomníkem, jen si to nějak neuvědomujeme. Mimochodem, tak jak je pro mne David Černý lidsky a morálně zcela odporná existence na úrovni naprosté žumpy mnichovských pivnic let třicátých (viz. např. zde), tak tato socha je pro mne velice zajímavá a je pro mne světlou výjimkou na scéně moderního „umění“, které je jinak zaplněno zvratky vydávanými za vysoce intelektuálský „kumšt“.

Švédsko je plné zaprděných českých buranů, kteří jsou poznamenáni léty komunizmu

Hlavním tématem probíhajících voleb ve Švédsku je prý migrace. Zvláštní. Tři roky jsme četli články výhradně o tom, jak migrace je téma jen u primitivních, zaostalých, zaprděných českých buranů a křupanů. Tři roky čteme výhradně o tom, že všude ve vyspělém světě jsou občané tak inteligentní, že ví, jak skvělá je masová migrace nelegálních, nevzdělaných a agresívních pasáků koz, kteří přišli klást svoje požadavky a ultimáta. Tři roky posloucháme, že vyspělí občané západních zemí prý jsou tak inteligentní, že jásají nad miliony nelegálních migrantů, kteří přichází vysávat ekonomiku svými požadavky na velké domy zadarmo, na značkové oblečení zadarmo, na výběr z jídel na úrovni minimálně pětihvězdičkové restaurace, samozřejmě zadarmo, na i-phony poslední řady zadarmo a to s neomezeným tarifem – pro ně samozřejmě zadarmo. Tři roky čteme, jak vyspělí, inteligentní a předvídaví občané západních států ví, jak pro ně bude přínosný příchod milionů nelegálních obohacovačů, kteří jsou do nejhlubšího morku kostí přesvědčeni o právu, ba přímo povinnosti, jakéhokoli muslima znásilnit jakoukoli nezahalenou, zejména pak bílou dívku, ženu, stařenu, chlapce, dítě. Když se jedná o znásilnění nějakého podčlověka z nějakého evropského národa, navíc nemuslimku-nemuslima, pak tím spíše.

Inteligentním, vzdělaným a neburanským Švédům trvalo několik let, a minimálně celé tři roky akcelerujících narůstajících problémů, než jim došlo to, co primitivní hloupí a nevzdělaní Češi prohlédli ihned na samém počátku. Pozitivní dopad desítek let komunizmu na ostražitost, samostatnost uvažování, rozvoj kritického myšlení u všech obyvatel Čech se jasně ukázal. Vlastně mají multikulti extrémisté pravdu – desítky let komunizmu mohou za to, že postkomunistické národy byly imunní vůči propagandě a vůči lhaní politiků. A postkomunistické národy tak nepodlehly islamizační multikulti propagandě. Občané západních zemí naproti tomu vylezli z inkubátoru a první bacil, který šel okolo, je skolil. A jejich země zničil na desítky let a několik generací dopředu. Občanské válce se zřejmě již nevyhnou. Její výsledek je nejasný, ale budu držet pěsti původním obyvatelům.

V Británii opět nůž zaútočil proti několika lidem

Tak by přeci správně měl znět titulek. V posledních několika letech se nám ve všech dostatečně multikulturních zemích objevují auta, dodávky, náklaďáky, které najíždějí do lidí. Jinak je samozřejmé, že to nemá s ničím nic společného a s Islámem už vůbec ne, jak je již ustálené rčení ve všech internetových (a zatím ještě alespoň trochu svobodných) diskusích.

Nyní se čím dál více množí útoky nožem. Jedná se zpravidla o „mladíky“. Rodina je otřesena a nechápe to. Mladíci s ničím nemají nic společného, skoro vždy „zdravili sousedy“, auta zapalovali jen občas, pak se nějak záhadně „zradikalizovali ve vězení“, kde se ocitli ještě záhadněji, zřejmě kvůli „rasismu většinové společnosti“. Nebo je urazila neúcta k Islámu, známému náboženství míru, lásky a tolerance (a kdo popírá mírumilovnost Islámu, tomu muslimové uříznou hlavu a basta fidli). Jako toho mladíka v Holandsku, který nožem napadl dva náhodné kolemjdoucí, protože ho urážela neúcta Evropanů k Islámu.

V případě zpráv z České republiky nebo ze Slovenska, zejména východního Slovenska, pak když jde o „mladíky“, tak jde o zcela jiné mladíky, kteří opravdu nemají nic společného s islámem nebo muslimy. Snad kromě parazitického způsobu života na úkor většinové „rasistické“ evropské populace, která je tak rasistická, že jim platí celoživotní kapesné a ještě po nich uklízí b....l.

Do Evropy může chtít dalších 22 milionů (nelegálních) migrantů

Říká to eurokomisař. Nebo taky, řekněme si to upřímně, do Evropy může chtít tak asi dvě miliardy nelegálních migrantů. Protože koho by ze zaostalých, chudých zemí nelákalo odjet někam, kde hloupí bílí Evropané pracují a platí daně, ze kterých se kupují domy, auta, oblečení, nábytek, jídlo, telefony a dokonce i vyplácí kapesné na výlety po Evropě komukoli, kdo přivandruje z Afriky nebo z Asie? To je přeci nabídka, která se neodmítá. Navíc si jako „uprchlík“ (čti: nelegální migrant, zřejmě s kriminální minulostí neboť bez dokladů, zcela jistě s kriminální nebo teroristickou budoucností) můžete znásilnit nějaké to dítě, dívku nebo ženu, když to na vás přijde. A když při znásilnění bude oběť křičet „nein, nein!“, může si za své znásilnění sama, protože vy neumíte německy jako nelegální migrant se vzděláním spočívajícím ve dvou letech čtení koránu, abychom byli přesní – dva roky jste poslouchali předčítání koránu. Oběť se má naučit arabsky. Krucinál. Evropané se musí trochu integrovat. Už nadržená Veruna Ž. to řekla jasně – Evropané se musí nelegálním migrantům, zaostalým, primitivním, násilnickým, netolerantním individuím přizpůsobit a jít jim na půl cesty. No, na půl cesty v násilnosti (jako odpovědi na násilí a nelegální jednání krimigrantů), v netolerantnosti (vůči intoleranci nelegálních migrantů, zejména příslušníků známého „tolerantního“ náboženství „vy víte kdo“, jak by se řeklo v Harry Poterovi) bychom krimigrantům jít mohli. Ještě lepší by bylo, kdyby ozbrojené policejní a armádní sloky šly napůl cesty v ústrety invazním jednotkám islámských okupantů. Protože, řekněme si to narovinu, to není migrace. To je invaze. Invaze s cílem okupovat a ovládnout dobytá území v Evropě. Invaze s cílem zotročit a vyhladit původní obyvatelstvo.

Jako ten rakouský kluk, kterého znásilnil hodný, tichý, tolerantní a vděčný uprchlík z Iráku, který statečně doma zanechal ženu a dítě, a sex mu chyběl tak, že ve sprše veřejného bazénu znásilnil jedenáctiletého kluka. Ten se sice bránil a křičel „nein, nein“, ale rakouský šaría soudce došel k názoru, že němčině nebohý irácký inženýr a doktor věd nemohl rozumět, takže vlastně ani nemohl vědět, že toho kluka znásilňuje. Klika, že rakouský šaría soudce neodsoudil rodinu toho kluka k úhradě odškodného nebohému dyškrymynovanému uprchlíkovi.

Kdo odmítá nechat vyvraždit vlastní národ, tomu multikulti extrémisté obstaví účty

V Itálii prý „populistické“ Lize Severu (čti: ne-extrémistické politické straně, respektující názor vlastních občanů a zdravý rozum) obstaví účty až do výše 49 milionů Euro. Důvod? Kdo chce psa bít, ...

Prý kvůli zpronevěře minulého vedení. Skutečný důvod? Odpor Ligy Severu proti kriminální činnosti tzv. „neziskových organizací“ a jiných kriminálních, zločineckých organizací zaměřených na dovoz teroristů, vrahů a nelegálních migrantů do Evropy.

Sarkozy vzal V HOTOVOSTI od Kaddáfího desítky milionů Euro na kampaň. Rathovo víno v krabici na desátou. Tím se Sarkozy dopustil obzvlášť závažných zločinů (praní špinavých peněz, trestné činy proti zákonu proti praní špinavých peněz a výnosů z terorismu atd), a to vše ještě navíc jako organizovaná skupina, tedy s vyšší trestní sazbou, neděje se už skoro deset let nic. Čas od času se o tom napíše, aby to vypadalo, že tisk je svobodný a neúprosně prosazuje právo a morálku. Ale – zabavil někdo všechny účty UMP nebo nástupnickým Republikánům ve Francii? Ne? Jakto?

USA a NATO se snaží dojednat mír s Talibanem

Aneb – v Afghánistánu je to 17 let nepřetržitých úspěchů. Po 17 letech od „vítězství nad Afghánistánem“ je NATO v situaci, která se velice rychle přibližuje situaci posledního vrtulníku ze střechy velvyslanectví USA v Saigonu. Současná vláda už ovládá, jakž takž, už v podstatě jen některé části hlavního města, Kábulu. Dokonce ani vládní a diplomatická čtvrť už není bezpečná. Pravidelně dochází k pumovým útokům v blízkosti západních velvyslanectví a proti hotelům, ve kterých přebývají výhradně západní experti a politici. Tato válka byla ale prohraná již ve chvíli útoku. Nemůžete vést válku proti jakémukoli národu. I když ji kvůli PR přejmenujete na „válku proti terorismu“ nebo „válku proti Alkajdě“ nebo „válku proti talibanskému režimu“. Ani tak tu válku nevyhrajete. Můžete zkusit vyvraždit všechny příslušníky toho národa a jadernými zbraněmi celou zemi přeměnit na skleněnou tabuli. Ale ani tak nevyhrajete, i to bude vítězství Pyrrhovo.

Čím dříve se NATO stáhne z Afghánistánu, tím lépe. Tím lépe pro Afghánistán a jeho národy, tím lépe pro země NATO a jejich národy.

Skripal a blbství vládnoucích režimů v západní Evropě a v USA

Podle nejnovějšího blábolení britského režimu spáchali atentát na Skripala a jeho neteř dva Rusové, s falešnými pasy lišícími se kvůli nenápadnosti jen jednou číslicí, kteří cestovali na falešné pasy několik let po Evropě, aby na sebe jóóóó upozornili, jména obou Rusů nejsou známa, ale britskému režimu je známo, kdo byli jejich prarodiče (samozřejmě šlo o agenty Stalinovy tajné policie). Britský režim také ví, že oba Rusové do Británi přilletěli, zajeli si na obhlídku do Salisbury, zpět do Londýna, zpět do Salisbury otrávit Skripala a pak hned zpět do Londýna a hned pak zpět do Moskvy. Cestou po Salisbury, kde se procházeli a nakupovali suvenýry (ze samého spěchu z místa činu do bezpečí centrály KGB v Moskvě) a během této své procházky zcela nenápadně odhodili flakon Nina Ricci do popelnice v 7 mil vzdáleném Amsbury. V atletice byli Rusové vždy dobří – ale odhodit flakon Nina Ricci 7 mil daleko, no kruci, to nemohl být nikdo jiný než ruští tajní agenti konající na přímý rozkaz Putina. V popelnici v Amsbury pak flakon Nina Ricci vydržel na povrchu odpadků až do chvíle, kdy flakon i s Novičokem našli dva britští houmlesáci. Konkrétně o tři a půl měsíce později.

Ponaučení? V Británii se odpadky vyváží maximálně jednou za čtyři měsíce. A to si představte, jaké to teprve bude peklo, až Británie nebude mít 27 000 předpisů a nařízení Evropské Unie!

Britský režim Theresy Mayové tedy má další „nezvratné důkazy“ v kauze Skripal. Každý, kdo má IQ vyšší než dnešní datum, má další nezvratné důkazy naprosté demence, prolhanosti a amorálnosti politických a mocenských struktur Západu.

Víc už k této naprosto neuvěřitelně trapné kauze v tomto komentáři psát nebudu.

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDalší víkend – další oddělaný Němec imigranty   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 23:53:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Další víkend - další imigranty zabitý Němec.. Afghánci doslova oddělali - likvidačním způsobem zmlátili 22-letého německého mladíka tak, že po převozu do nemocnice skonal...

Němci, kteří se ještě nenaučili o víkendu moc nevylézat, nemusí přežít. Ve východním Německu, tentokrát v Sasku-Anhaltsku, v městečku Köthen přišel o život při střetu s imigranty další člověk. Na dětském hřišti došlo k potyčce mezi skupinou Afghánců a dvou Němců. 22-letý německý mladík, následkům útoku Afghánců podlehl posléze v nemocnici.

Protiimigrační strana AfD vylovila pozůstalým soustrast. Jiní politici a média se zabývají spekulací zda oběť nebyla extrémistou, neonacistou apod. Na sociálních sítích zhrzení občané vyzývají ke smutečnímu pochodu a protestu. Pro-imigrační politické a církevní struktury vyzývají k uvážlivosti. Do kdy až ale..!? Toto přeci nemůže donekonečna říkat někdo, komu skutečně jde o Němce!

zdroj: https://www.krone.at/1768353

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSkutečné dezinformace a dezinformátoři   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 06:23:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Byly to dezinformace. K hromadným útokům na lidi „neněmeckého vzezření“ v saském městě Chemnitz (Saská Kamenice) nedošlo, řekl pro páteční vydání deníku Bild šéf německé kontrarozvědky Hans-Georg Maassen.

Mainstreamová média tvrdí, že na demonstracích v Saské Kamenici bylo vidět hajlování příznivců „extrémní pravice“. Jak však dokazuje omluva redakce serveru operátora T-mobile, minimálně v jednom z případů hajlování šlo o provokaci radikální levice.

Média a politici označují demonstranty v Saské Kamenici plošně za příznivce neonacistů a poukazují přitom na údajné hajlování a šíření nenávisti proti přistěhovalcům. To samé potom tvrdí příznivci různých levicových organizací. Jak se však v posledních dnech ukazuje, nenávist často šíří právě ti, kdo chtějí proti násilí a nenávisti bojovat.

Na originální fotografii je totiž vidět, že hailující muž má na hřbetu dlaně vytetovánu značku RAF, což je zkratka pro nechvalně proslulou levicovou teroristickou organizaci Frakce Rudá Armáda, která zemi terorizovala v 70. a 80. letech a zavraždila několik desítek osob. Na publikované fotografii má však muž tuto značku vymazanou.

„Fotografii jsme převzali ze zdroje s názvem „RechercheNetzwerkBerlin“, kde se často objevují fotografie z demonstrací krajní pravice,“ vysvětluje redakce.

„Fotografii z tohoto zdroje jsme si však neověřili a nevšimli si viditelného stínu na ruce onoho muže. Měli jsme tuto závažnou skutečnost ověřit u dalších zdrojů. To jsme však neudělali. Taková chyba by se nám neměla stát. A proto se omlouváme. Naše pochybení považujeme za zvlášť závažně v situaci, kde se po sociálních sítích šíří mnoho takových úmyslných chyb,“ psal nedávno server T-online.de ve svém článku.

Bavorský zemský předseda Alternativy pro Německo Petr Bystroň označil sluníčkáře za pokrytce. Oproti tvrzení většiny německých masových médií o tom, že v Chemnitzu řádí náckové, ve městě demonstrují obyčejní lidé. Ventilují tak svou frustraci z migrační politiky vlády. Zatímco Merkelová ruku v ruce se socialisty a Zelenými již několik let podporuje masovou imigraci Arabů a Afričanů do Německa, většina Němců tuto imigrační politiku odmítá. Podle Bystroně v Chemnitzu probíhá‚ osvědčený‘ rituál, který byl aplikován v minulých měsících již nesčetněkrát. Kdykoliv občané povstanou a začnou proti vládě Merkelové demonstrovat, spustí se následující mechanismus: Národní fronta tvořená SPD, Zelenými, komunisty, odbory, různými NGO a také církvemi zorganizuje protidemonstrace. Čelní představitele těchto stran a organizací označí demonstranty proti vládě za krajně pravicové extremisty a nacisty, proti kterým je třeba bojovat. Média tyto názory masivně šíří a zároveň potlačují informace o negativních aspektech migrace.“

Ano, tyto dezinformace jsou cíleně šířeny a přebírány médii. Ty fake news mají dva zdroje: kancléřku Merkelovou a veřejnoprávní televizi ARD.“

Bystroň tvrdí, že všichni ti sluníčkáři jsou pokrytci. Nejde jim ani tak o to pomáhat a zachraňovat, jako o to přerozdělovat si miliardy eur na tuto bohulibou činnost do svých kapes. Kdyby chtěli zachraňovat a pomáhat, byli by všichni už v Libyi, Iráku, v Sýrii, Libanonu a Pákistánu. Místo toho si pěkně žijí z peněz daňových poplatníků v Hamburku, Mnichově a Berlíně.

Šéf německé kontrarozvědky Hans-Georg Maassen tvrdí, že Spolkový úřad na ochranu ústavy (BfV), nemá žádné věrohodné informace o tom, že se ve městě odehrály štvanice. "Sdílím skepsi vůči mediálnímu zpravodajství k pravicově extremistickým štvanicím v Chemnitzu," poznamenal. Tyto výpady prý zachytilo jedno video. Maassen nyní ale jeho věrohodnost zpochybnil. „Nejsou k dispozici žádné důkazy, že by video k tomuto údajnému případu, které je na internetu, bylo autentické.“

Jak píše www.casopis-sifra.cz. Dnes už je to oficiální: Lhát se může, ale jen když stojíte na té „správné“ straně. A pokud byste chtěli říct pravdu, ale nejste v té správné partičce, budete nacista, dezinformátor a radikál. Fakta už dávno nejsou důležitá.

Nyní se ukazuje, že ve snaze zakrýt podstatu problému a tutlat skutečný stav věci, se německá vláda v tandemu s korporátními médii, která jí jdou na ruku, neštítí snížit k těm nejhorším lžím a manipulacím. Obvykle přitom mají plná ústa boje proti fake news a dezinformacím – tak mainstream označuje všechny zprávy, které nechce, aby se dostávaly mezi lidi. Německá vláda dezinformace nejen šíří, ale pravděpodobně i vytváří.

Skutečnost nebo též realita je vše co (skutečně) existuje na rozdíl od pouhých domněnek, představ, iluzí, plánů, přání, možností atd.

Toto je realita...

Emil Kalabus

Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/234094-stvanice-v-chemnitzu-byly-dezinformaci-sefagent-zpusobil-poprask-televize-ho-cupuje-na-kousky/

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/482692-hony-na-cizince-v-chemnitzu-nebyly-je-to-dezinformace-rekl-sef-nemecke-kontrarozvedky.html

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Odkryli-jsme-jak-Merkelova-plati-neziskovky-hlasi-Petr-Bystron-A-mluvi-o-utajovani-zlocinu-v-Nemecku-550350

https://www.casopis-sifra.cz/nemecka-vlada-siri-dezinformace-zadne-hony-na-migranty-se-v-chemnitz-nekonaly-prohlasil-sef-kontrarozvedky-a-neprimo-naznacil-ze-slo-o-cilenou-snahu-odvest-pozornost-od-vrazdy/

https://www.lidovky.cz/o-stvanicich-na-migranty-nevime-video-muze-byt-falesne-rekl-sef-nemecke-kontrarozvedky-g5c-/zpravy-svet.aspx?c=A180907_101312_ln_zahranici_form
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNárodní demokracie státotvorně nabídla sněmovním stranám svůj program oddlužení občanů   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 06:17:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Už před rokem představila Národní demokracie svůj ambiciózní program oddlužení občanů v exekuci, tehdy ještě v rámci volebního projektu Rozumní. Oddlužovací program nazvaný Milostivé léto 2018 začlenila také letos do svého nového stranického programu. Protože ale Národní demokracie nemá v tuto chvíli možnost návrh prosadit (nemá zastoupení v Parlamentu) a zadlužení obyvatelstva ČR je přitom vážným celospolečenským problémem, jehož řešení nesnese odkladu, rozhodla se svůj návrh nabídnout stávajícím parlamentním stranám.

Národní demokracie tak dne 7. září 2018 oslovila dopisem vybrané poslance, senátory a další politiky ODS, ČSSD, ANO, SPD, KSČM, KDU-ČSL a Pirátů, stejně jako ministerstva, kterých se problematika věcně týká. Shodou okolností v den, kdy Sněmovna téma zadlužení občanů projednává a zabývá se vlastními návrhy, které jsou ale nedostatečné až škodlivé.

„Jde nám o to, aby se problém řešil, aby lidé byli osvobození z otroctví svých dluhů. Ačkoli jde o jeden ze stěžejních bodů našeho programu, rozhodli jsme se ho státotvorně nabídnout i ostatním stranám a nebudeme se zlobit, když ho přijmou za svůj. Naopak,“ uvedl k tomu předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš.

Už dříve si některé teze z tohoto projektu „ukradla“ ČSSD nebo prezidentský kandidát Horáček, což je důkazem toho, že návrh Národní demokracie, navíc zamýšlený ke stu letům od obnovení české samostatnosti, je kvalitní a mediálně zajímavý.

„To, že nám program vykrádali, nám tehdy samozřejmě vadilo, protože šlo o neférové jednání. Teď jsme to ale my sami, kdo tento program nabízí dobrovolně ostatním, protože čas běží, lidé v exekucích trpí a řešení není možné odkládat. Pokud by to některá strana prosadila, byl by to i náš úspěch,“ dodal.

Více o oddlužovacím programu Národní demokracie čtěte zde:
http://narodnidemokracie.cz/z-noveho-programu-nd-oddluzeni-statu-a-obyvatelstva/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDrahoš a Poche: Pat a Mat na politické scéně   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 06:14:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pan profesor Jiří Drahoš byl možná dobrým předsedou AV, možná byl dokonce dobrý jako vědec v některém odvětví vědeckého bádání, ale co rozhodně není a ani nebude, dobrý politik.

Na to, za jakou osobnost je jistými lidmi považován, jsou jeho současné činy hluboko pod úrovní politika, kterým by se rád stal. Je opravdu velkým štěstím pro ČR, že se pan Drahoš nestal prezidentem republiky, což nijak nesouvisí s tím, že se jím stal Miloš Zeman.

Stejným štěstím by totiž bylo jeho nezvolení i tehdy, že by jeho protikandidát byl třeba Kazimír Zlotřilý. Není nijak důležité ani podstatné opakovat jeho často protichůdné výroky, názory a až teatrální výstupy na veřejnosti, kterým tleskala nemalá část jím ovlivněných občanů. Nicméně platí, že kdykoli, kdekoli se pan Drahoš objeví, vystoupí s nějakým proslovem, má to dvě roviny.

První, že občané, kteří si jej přišli poslechnout, budou bez jakéhokli uvažování a hodnocení jeho slovy nadšeni a budou mu freneticky dávat najevo svou náklonnost. Druhá rovina je, že co řekne, je jinými lidmi považováno, kulantně řečeno, za úlety, naprosté politické diletantství, kariérní populismus, ohlupování veřejnosti. Příkladem může být jeho veřejně vyslovená podpora nominantu na post ministra zahraničních věcí Miroslavu Pochemu (ČSSD) o kterém se vyjádřil, že „Poche se někdy vyjádřil vstřícněji k problémům okolo migrace. To z mého pohledu určitě není důvod k odmítnutí někoho jako ministra...!“

No jak by ne, vždyť je to, jako by mluvil o sobě, protože on se rovněž kdysi vyjádřil kladně k přijímání imigrantů, zde: „Aktuální situace migrační krize je výsledkem něčeho. Přijmout tady 2600 prověřených, z bezpečnostního hlediska, migrantů nebo uprchlíků, by neměl být žádný problém“, aby se později snažil z této úlitby vyvléci, když v rámci prezidentské kampaně se bránil tím, že se staví proti přijímání ekonomických imigrantů a že je proti kvótám, které zamýšlela nastolit EU. Věru, zásadovost hodna kandidáta na prezidenta republiky, není-liž pravda? Aby jeho slova měly větší efekt dodal, že chce dávat lidi dohromady a hledat to, co je spojuje. „Hledejme lidi, s kterými se shodneme v zásadních věcech, podpořme každého, kdo odporuje zlu, staví se proti nespravedlnosti a brání dalšímu ukrajování naší svobody!“

Jakkoli tato slova nejsou jednoznačně konkrétní, mají své adresáty, své příjemce. Jestliže pan Drahoš říká, že je třeba hledat lidi, se kterými se shodneme, koho má asi na mysli, s kým se mají shodovat? Podpořme každého, kdo odporuje zlu, staví se proti nespravedlnosti a brání ukrajování naší svobody? Kohjo těmito slovy oslovuje a jaké zlo, jakou konkrétní nespravedlnost a ukrajování naší svobody má pan Drahoš na mysli? To není otevřená, upřímná, čestná a vlastenecká výzva k občanům republiky, těmito slovy se totiž obrací k těm, co jej podpořili resp. k těm, co by chtěl, aby jej v nastávajících senátních volbách podpořili. Pan Drahoš kromě toho, že vstoupil do ne zrovna korektního politického prostředí (kterému velmi vyhovuje), sebevědomě také nastoupil do již rozjetého vlaku, ze kterého jen tak nehodlá vystoupit a chce dojet až na konečnou. Lze jen doufata věřit, že opravdu brzy „dojede“!

Ale ještě pár slov k názoru pana Drahoše na nominaci M. Pocheho. Jestliže si pan Drahoš myslí, že pokud se „Poche někdy vyjádřil vstřícněji k problémům okolo migrace není důvod k odmítnutí někoho jako ministra...!“ tak mu to asi přijde stejně irelevantní a nepodstatné, jako když on jednou něco řekne, aby to později vyvracel s tím, že přece zas tolik neřekl. Škoda, že pan bývalý předseda Akademie věd není schopen více myslet a své názory prověřovat než jen slepě důvěřovat, což je ostatně jeho zásadní charakterová chyba a osobní nedostatek: zásadovost je totiž u něj to poslední,co hraje nějakou roli. Pokud by se pan Drahoš nestavěl jen do roli populistického trolla, přitakávače a nepapouškoval názory jiných, poslouchal a sledoval informace kolem Pocheho musel by vědět, resp. mu dojít, že je nemálo mimořádně vážných důvodů, pro které jej prezident, ale i premiér odmítají za ministra zahraničních věcí. Není však vyloučeno, že to ví a svůj názor na Pocheho prezentuje jako schválnost prezidentovi a premiérovi, se kterými se „nekamarádí“ a ani jinak je nemusí! Však víme proč!

To ovšem nemění nic na věci, že pan Drahoš podporuje lidi, od kterých sám dříve či později očekává podporu a jde-li o post ministra zahraničních věcí, pak stojí za to se za něj touto cestou „orodovat“ i za cenu, že ze sebe dělá pitomce! Pro upřesnění, Poche je podle Drahoše jeden z těch, který může „dávat lidi dohromady a hledat to, co je spojuje“. A je toho po oba víc než dost.

Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSTANOVISKO REPUBLIKOVÉHO VELITELE ZEMSKÉ DOMOBRANY K ČLÁNKU MF DNES ZE DNE 1.9.2018   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 06:11:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V sobotu 1.9.2018 vydala redakce MF Dnes článek reportéra Václava Janouše s názvem „Domobrana se sbližuje s policií, varuje BIS“.

Článek se z velké části týká projektu Zemská domobrana a pan Janouš v něm uvedl několik, méně čí více závažných, nepřesností. Vydávám proto toto stanovisko, jako čelní představitel, předseda spolku ZEM-DOM z.s., jehož projektem Zemská domobrana je.

CO JE VE SKUTEČNOSTI ZEMSKÁ DOMOBRANA?

Jak je uvedeno na veřejně dostupné webové prezentaci (https://zemskadomobrana.org), Zemská domobrana je projektové označení pro hlavní činnosti spolku ZEM-DOM z.s. (IČ 06827039). Spolek ZEM-DOM z.s. byl založen 25.11.2017 a jeho hlavním účelem, dle veřejně dostupných stanov, je osvětová, publikační a vzdělávací činnost v oblasti občanské svépomoci, prevence kriminality, zvládání a přípravě občanů na mimořádné události a krizové situace.

Naplnění hlavního účelu dosahuje spolek prostřednictvím projektu Zemská domobrana a to především těmito činnostmi:

 informační, publikační a osvětová činnost v oblastech civilní ochrany, první pomoci, zajištění individuálních prostředků pro nouzové přežití, osobní ochranu a přípravu na mimořádné události resp. krizové situace v rámci obce či kraje  sdružování osob v obcích a krajích za účelem aktivního zdokonalování individuálních dovedností při svépomocném zajištění bezpečnosti obce, preventivních i následných opatření při mimořádných událostech včetně zásad účinné spolupráce se složkami IZS a orgány samosprávy  navazování spolupráce a smluvních dohod s orgány samosprávy (obecní či krajské úřady) a složkami IZS za účelem přípravy a provádění úkolů civilní ochrany a realizace krizových opatření v obci resp. kraji  součinnost a propagace opatření Policie ČR, Hasičského záchranného sboru či Armády ČR zaměřených na ochranu území ČR, integrity ČR a ochranu občanů ČR včetně nabídky materiálních a personálních kapacit spolku při zajištění těchto opatření  navazování spolupráce s podobně zaměřenými zájmovými sdruženími a spolky  podpora a organizování sportovních, kulturních, společenských akcí a vzdělávacích kurzů v domácím i mezinárodním měřítku  v rámci možností spolku koordinuje a realizuje následnou pomoc při mimořádných či krizových událostech, pomáhá lidem v tísni, provádí charitativní a humanitární pomoc na území ČR i v zahraničí.

Veškerá činnost spolku vedoucí k naplnění jeho hlavního účelu je prováděna v souladu s ustanovením platných zákonů ČR, především s Listinou práv a svobod, občanským zákoníkem, trestním zákoníkem, zákonem o integrovaném záchranném systému (IZS), zákonem o zbraních a střelivu, vyhláškou Ministerstva vnitra č. 380/2002 Sb. (k přípravě a provádění úkolů ochrany obyvatelstva) a dalšími souvisejícími předpisy v aktuálním znění, včetně součinnosti s oprávněnými osobami (orgány) definovanými uvedenými předpisy.

Při praktické realizaci cílů se zaměřujeme na školení a výcvik v pěti hlavních oblastech (střelba a manipulace se zbraněmi, taktika přežití při mimořádných situacích, první pomoc, spojení a komunikace, civilní obrana a ochrana), které každému domobranci (členu spolku) poskytují potřebné znalosti a dovednosti pro zvládnutí očekávatelných mimořádných událostí. V rámci spolkové činnosti sdružujeme občany, kteří si uvědomují, že integrovaný záchranný systém ČR má i své slabiny (i při nejlepší vůli nemohou být hasiči či policie všude a hned) a do příjezdu jednotek IZS je každý odkázán především sám na sebe a svoje dovednosti. Nemusí jít nutně o setkání se s nějakým útočníkem ohrožujícím zdraví či majetek, pro řadu lidí bude zcela jistě krizovou situací např. i „pouhé“ vypuknutí požáru v jejich domě.

CÍLEM VLASTNÍ ARMÁDA?

Asi jako každá větší organizace i Zemská domobrana má svoji organizační strukturu kopírující hierarchii domobranec-skupina-okresní rada-krajská rada-republiková rada dle územních částí ČR. Jedná se tedy o typickou liniově-štábní organizační strukturu (zájemcům doporučuji jakoukoliv odbornou publikaci o managementu), nikoliv vojenskou a to i přesto, že místo označení „ředitel“ či „manažer“ je použito označení „velitel“, resp. místo „vedoucí odboru“ označení „náčelník štábu“.

Tvrzení pana Janouše o cíli vybudovat vlastní armádu je tak pouze jeho fantazií s evidentní snahou kriminalizovat činnost domobranců (o čemž leccos nasvědčuje i velikost písma použitá v nadpisu článku) i za cenu uvádění citací textů (např. z Minipříručky domobrance – kompletní znění všech částí je k dispozici na webu Zemské domobrany) účelově vytržených z kontextu nebo nepodložených nepravdivých spekulací, které hraničí až se šířením poplašné zprávy.

Všem, kdo se děsí toho, že by snad v ulicích potkali ozbrojeného domobrance (držitele zbrojního průkazu), doporučuji prostudovat podmínky získání zbrojního průkazu (§18 - §23 zákona o zbraních a střelivu). Zbrojní průkaz lze, dle uvedeného zákona, chápat jako doklad o tom, že jeho držitel splnil jak zdravotní a odborné předpoklady, tak i podmínky bezúhonnosti a spolehlivosti(!).
BIS VARUJE?

Pan Janouš ve svém článku tvrdí, že Bezpečnostní informační služba (BIS) varuje, že domobrana je pro bezpečnost země hrozbou. U tohoto tvrzení si dovolím malou odbočku na web BIS (https://www.bis.cz). Na tomto webu se lze dočíst o tom, že veškerá činnost BIS probíhá v souladu se zákonem o zpravodajských službách. Z tohoto zákona i vyplývá, kdo smí úkolovat BIS a komu BIS poskytuje jaké informace. Z výročních zpráv (zveřejněných na témže webu) vyplývá, že převážná část informací BIS je poskytována minimálně v režimu důvěrné či vyšším utajení a adresáty jsou státní orgány (např. prezident, vláda) a orgány Policie ČR. Informace určené pro veřejnost, včetně médií, jsou publikovány ve formě výročních zpráv.

Poslední zveřejněnou výroční zprávou je Výroční zpráva Bezpečnostní informační služby za rok 2016 ze dne 24.10.2017, ve které je jediná zmínka o domobraně na straně 14, cituji „Svým působením se (domobranecké skupiny) snažily vyvolat dojem, že české bezpečnostní složky nejsou schopné zvládnout situaci a ochránit území ČR a její občany. Jejich aktivity však nepředstavovaly konkrétní hrozbu pro bezpečnost a demokratické základy ČR. Z jejich strany rovněž nedocházelo k užívání násilí.“

Slova uvedená ve výroční zprávě jsou poněkud v rozporu s tvrzením pana Janouše. To lze vysvětlit, dle mého názoru, dvojím způsobem. Je možné, že má pan Janouš přístup k jiným, neveřejným, informacím BIS – oprávněnost takového přístupu a následné zveřejnění informací by pak možná mohla být zajímavým podnětem pro zkoumání orgány Policie ČR či samotné BIS. Nebo zmínkou o tajné službě chtěl pan Janouš jen přidat na pikantnosti svému článku a zajistit si vyšší odměnu od svého zaměstnavatele.

ZÁVĚREM

Závěrem mohu konstatovat, že článek pana Janouše je jen dalším z produktů rádoby novinářů a expertů na extrémismus, jejichž hlavním cílem je nálepkovat různými …ismy, dehonestovat a zastrašováním odrazovat občany od aktivit, které by zvyšovaly jejich znalosti a dovednosti pro zajištění vlastní bezpečnosti, bezpečnosti svých blízkých i svého domova, potažmo státu. I přesto věřím, že je v ČR stále dost lidí, kteří se nebojí používat zdravý rozum a jsou schopní sami posoudit původní (účelově nezkrácené či pozměněné) zdroje. V budoucnu se řady domobranců budou jistě nadále rozšiřovat, ať už v rámci Zemské domobrany či jiných branných spolků, s podporou státu a za spolupráce se složkami IZS. I v takových státech jako Švýcarsko nebo Izrael, kde má domobrana dlouholetou tradici a není považována za hrozbu pro stát, jednou začínali.

Ing. David Buchtela, Ph.D.

předseda spolku ZEM-DOM z.s., republikový velitel Zemské domobrany a více jak 20 let (nepřetržitě) držitel zbrojního průkazu

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNejúspěšnější odchovanec KSČ odsoudil komunismus   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 06:07:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Premiér Andrej Babiš se dostal pod palbu kritiky kvůli svému výroku v Berlíně. Odsoudil komunismus a řekl, že po sametové revoluci měli komunistickou stranu zakázat. Čeští komunisté ale připomněli Babišovi, že on sám je „nejúspěšnějším odchovancem KSČ“.

Babiš ve středu položil věnec u památníku obětem rozdělené německé metropole.

„Berlínská zeď je symbol bývalého komunistického režimu, režimu, který neváhal střílet na lidi. Stejné to bylo u nás na hranicích," uvedl premiér.

„Měli KSČM zakázat," dodal Babiš ohledně dění po sametové revoluci z roku 1989.

Premiérův výrok zarazil některé členy KSČM. Nejostřeji zareagovala Helena Grofová, která kandiduje za komunisty do pražského zastupitelstva.

„Bravo, pane premiére. Hlavně měli zakázat komunistům, jako jste byl Vy, podnikat, to byste dnes nebyl ani miliardář, ani premiér a nepotřeboval byste podporu současných komunistů. Jste nejúspěšnější odchovanec KSČ, ale páteř Vám nenarostla, že?" napsala na Facebooku Grofová.

Zdroj: https://sptnkne.ws/j4Jz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponErdogan nepřesvědčil Putina a Rúháního, aby odmítli útoky v Idlibu   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 06:03:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V rámci summitu v Teheránu se turecký prezident Recep Tayyip Erdogan snažil přesvědčit své kolegy z Ruska a Íránu, aby zabránili útoku na Idlib, ale bez úspěchu, uvádí španělské noviny ABC. Současně iránský vůdce Hasan Rúhání poznamenal, že útok považuje za neodvratný krok na cestě k míru v Sýrii.

Pokusy tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana o přesvědčení kolegů z Ruska a Íránu, aby vyhlásili příměří v Idlibu, byly neúspěšné, píše španělský deník ABC. Současně v rámci summitu v Teheránu vedoucí představitelé Ruska, Turecka a Íránu vyjádřili svou připravenost pokračovat v konfrontaci s těmi, které „považují za teroristy a mají na mysli povstalecké skupiny" Sýrie.

List uvádí, že se Erdogan pokoušel přesvědčit Vladimíra Putina a Hasana Rúháního o tom, že oznámení příměří „bude nejdůležitějším krokem summitu", které se konalo v pátek v Teheránu. Po setkání se však vůdci nedokázali dohodnout na této otázce.

Rúhání podpořil zahrnutí otázky příměří do závěrečného prohlášení, poznamenal však, že útok na Idlib je „nevyhnutelnou součástí mise obnovy míru a stability v Sýrii". Iránský vůdce současně zdůraznil, že boj proti teroristům by neměl poškozovat civilisty a způsobit ničení.

Putin naopak odmítl návrh o zařazení znění o příměří do závěrečného prohlášení a argumentoval to tím, že teroristé se neúčastnili jednání v Teheránu.

Kromě toho v pondělí v Rusku a Íránu zdůraznili, že syrská vláda má právo provádět napadení, cílem kterého je odstranění teroristů na severozápadě Sýrie.

Zároveň autor článku poznamenává, že navzdory varování Západu a Turecka o katastrofických důsledcích napadení v posledních dnech existuje více důkazů o jeho nevyhnutelnosti.

Útok ještě nezačal, ale již vedl k tomu, že se stovky Syřanů rozhodli opustit jižní provincie, uvádí ABC.

Zdroj: ABC, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTeroristé zaútočili na obci Mahárda v Sýrii   
Pridal tk Neděle 09 září 2018 - 05:59:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ozbrojenci skupiny Fronta an-Nusrá ostřelovali obec Mahárda v syrské provincii Hamá, uvedl na brífinku generálporučík Vladimir Savčenko, šéf Ruského centra pro usmíření bojujících stran v Sýrii.

„V důsledku bombardování mahárdské osady provincie Hamá, na niž teroristická skupina Hajat Tahrir aš-Šam (pozn. dříve Fronta an-Nusra) vypustila z pozic nezákonné ozbrojené skupiny Džejs Al-Izza deset raket, devět civilistů, včetně tří dětí, bylo zabito, více než 30 lidí bylo zraněno," řekl.

Savčenko dodal, že za pouhých 24 hodin ostřelovali teroristé 19 osad. Ruští vojenští lékaři poskytli lékařskou pomoc 68 obyvatelům, z nich bylo 27 dětí.

Město Mahárda se nachází severně od Hamy nedaleko správní hranice provincie Idlib. V této obci žijí většinou pravoslavní křesťané.

Idlib je poslední provincií v Sýrii, která je řízena ozbrojenci Fronty an-Nusra a několika dalšími nezákonnými ozbrojenými skupinami. Vládní jednotky jsou připraveny zahájit vojenskou operaci proti teroristům, pokud scénář politického řešení nebude úspěšný.

Zdroj: https://sptnkne.ws/j4Fs

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3166 sec,0.1232 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,079kB