Pondělí 10 září 2018
Ruská církev slíbila „nanejvýš tvrdou“ odpověď na aktivity Konstantinopolu na Ukrajině   
Pridal tk Pondělí 10 září 2018 - 17:58:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruská pravoslavná církev chystá odpověď na aktivity Konstantinopolského patriarchátu na Ukrajině, prohlásil vedoucí synodního oddělení Moskevského patriarchátu pro vzájemné vztahy církve se společností a médií Vladimir Legojda v pořadu Nedělní večer v televizi Rossija 1.

Konstantinopolský patriarchát v pátek informoval, že „v rámci příprav na poskytnutí autokefálie Pravoslavné církvi na Ukrajině" jmenoval své zástupce v Kyjevě. Toto rozhodnutí bylo ostře odsouzeno Moskevským patriarchátem, který ho označil za vpád do kanonického území jiné církve. Předseda oddělení Moskevského patriarchátu pro styky se zahraničím, metropolita Illarion, prohlásil, že Moskevský patriarchát zruší eucharistické styky s Konstantinopolským patriarchátem, poskytne-li ten Ukrajinské církvi autokefálii.

„Odvetné kroky ze strany Moskevského patriarchátu budou určitě udělány", ujistil Legojda a dodal, že budou „nanejvýš tvrdé". Duchovní přitom zdůraznil, že „ruská církev se až do posledního snaží zachovat mír a ubránit bratry před jakýmikoli nenapravitelnými kroky".

Moskevskému patriarchátu se již před pěti lety povedlo ovládnout pravoslavnou církev v České republice, rozvrátit ji a dosadit své vedení! Duchovní kteří se tomu bránili byli vyobcováni a pomocí Babišovo tisku jeho společnosti Mafra a.s. v MF Dnes a na iDnes.cz skandalizovány a očerňováni lživými a neověřenými pomluvami. Jednou z prvních obětí této mediální štvanice z dílny StBáka Babiše se stal teplický pravoslavný duchovní PhDr. ThDr. Mgr. Eugen S. Freimann, PhD., M.A. Zájem moskevského patriarchátu je ovládat všechny pravoslavné věřící v Evropě, proto se brání údělení samostatnosti ukrajinské pravoslavné církvi!

Zdroj: TV Rossija1, Sputnik, IK

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSituace kolem Andreje Babiše a prý najatých odpůrců je zmatená   
Pridal tk Pondělí 10 září 2018 - 13:16:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Situace kolem Andreje Babiše a prý najatých odpůrců je zmatená, neboť je trestně stíhaný premiér jednak proevropský, dokonce se při svém zahraničním cestování do Berlína zřekl jakéhokoliv napojení na KSČM a naoko odmítl příliv nelegálních migrantů z afrického kontinentu. Andrej Babiš si tedy podkopal podporu KSČM, za což mu pravděpodobně hrozí vyslovení nedůvěry jeho vládě Sněmovnou.

I KSČM se může cítit být zrazena Babišovými kroky, ať už předchozími, anebo současnými, kdoví, jak levice, bojující za lidi, vydrží s tímhle kočkopsem politické a ekonomické moci!

Andrej Babiš mnohdy lže, ale preference má stále vysoké, že by opět zmanipulovaný český národ, jenž osudnou volbou nenávidí svobodu, prosperitu, pravdu a spravedlnost?

Je to vskutku divné, když národ naletí, když Babiš a celý demokratický blok, zvaný též demagogický, celkově zvítězí. Navíc je všeobecně známo, že situaci politickou manipulují veřejnoprávní média, která jsou zaprodaná a vlastizrádná.

Andrej Babiš ublížil nevinným lidem, stejně tak pochybný, proevropský "demagogický" blok. Jenže členství okleštěné České republiky v Evropské unii mu pomáhá posilovat svou moc.

Na druhou stranu prý zaplacení demonstranti jsou vlastně nevědomě zneužíváni doma i v zahraničí, když jsou zároveň pro unijní a domácí chaos, kriminalitu a nepořádek v problematice uprchlické krize!

Václav Kovalčík, Zlín

Obrázek z produkce Ateo.cz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTakhle drsně se Okamura v televizi pohádal s moderátorem ČT a takhle ho poslal do patřičných mezí. To se musí vidět...   
Pridal tk Pondělí 10 září 2018 - 06:59:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Host: Tomio Okamura /SPD/, předseda strany, místopředseda PS,

Moderuje: Daniel Takáč Témata:

- Chemnitz: protesty a protiprotesty - Německo a migrace - Evropa a migrační krize - Kdo je a kdo není extrémistou.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZemřelý americký senátor McCain byl trojským koněm islamistů v USA, prohlásili v egyptské TV   
Pridal tk Pondělí 10 září 2018 - 06:57:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na egyptské TV stanici Sada El-Balad TV, moderátor Ahmed Moussa prohlásil, že John McCain byl, skutečný největší podporovatel a kmotr Muslimského Bratrstva, snad větší než Erdogan. "Dnes se konal pohřeb Johna McCaina kterého se zúčastnili přední představitelé Muslimského Bratrstva v Americe" ... "[McCain] byl hlavním zastáncem teroristického Bratrstvao," dodal. "Senátor McCain byl ten, kdo Bratrstvu otevřel dveře Kongresu. On byl pořadatelem schůzek a poskytoval jim ochranu."

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponWang Yi se setkal s předsedou Národního shromáždění Pákistánu   
Pridal tk Pondělí 10 září 2018 - 06:54:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Wang Yi se setkal s předsedou Národního shromáždění Pákistánu
Člen Státní rady Číny a čínský ministr zahraničí Wang Yi se v sobotu v Islámábádu setkal s předsedou pákistánského Národního shromáždění Asadem Qaiserem.

Wang Yi nejprve vyřídil Asadu Qaiserovi pozdrav od předsedy Všečínského shromáždění lidových zástupců (VSLZ) Li Zhanshu. Wang Yi uvedl, že přátelství mezi lidmi je základem pro další rozvoj vztahů mezi Čínou a Pákistánem a důležitý hnací motor pro strategické partnerství mezi Čínou a Pákistánem. Parlament zastupuje lid, proto by měly zákonodárné orgány obou zemí nadále posilovat výměnu, sdílet zkušenosti s řízením země, podporovat přátelskou výměnu mezi lidmi a upevňovat základ přátelských vztahů mezi oběma zeměmi. Ekonomická zóna mezi Čínou a Pákistánem je významný společný projekt na podporu ekonomického rozvoje Pákistánu, který už dosáhl důležitých úspěchů. Dalším krokem bude postupné prohloubení průmyslové spolupráce, zlepšení života obyvatelstva, zvýšení zaměstnanosti a prospěch pro všechny občany Pákistánu. Doufáme, že pákistánské Národní shromáždění bude i nadále považovat za důležité a podpoří budování ekonomické zóny a přispěje k jejímu rozvoji.

Asad Qaiser řekl, že ekonomická zóna mezi Pákistánem a Čínou přispěje k ekonomickému a sociálnímu rozvoji Pákistánu, pomůže prohloubit vztahy mezi Pákistánem a Čínou a posílí regionální prosperitu a stabilitu. Pákistánské Národní shromáždění plně podporuje výstavbu ekonomické zóny a přeje si urychlení výstavby, vytvoření dalších pracovních příležitostí pro Pákistán a dosažení více úspěchů. Pákistán je ochoten posílit výměnu mezi lidmi obou zemí a také výměnu v oblasti legislativy, a poučit se ze zkušeností Číny v oblasti vnitrostátního řízení, boje proti korupci a odborného vzdělávání.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2729 sec,0.1004 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,101kB