Neděle 16 září 2018
Hlasováním proti Maďarsku zradili svou vlastní zemi!!!   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 18:43:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Někteří naši „drazí“ europoslanci ukázali při hlasování proti našemu maďarskému spojenci z V4 svou pravou – zaprodanou tvář!!!

V době, kdy téměř každičký den můžeme číst v našich i světových médiích o tom, že někde nějaký imigrant vyznávající islám někoho pobodal, znásilnil, vyhodil do povětří, nebo aspoň „pouze zmlátil do bezvědomí“, či jak mladí imigranti znemožňují kvalitní výuku na školách svým fundamentalistickým postojem, díky němuž se odmítají učit a uznávat cokoli, co je v rozporu s koránem, takže učitelé nemohou o hodinách poskytnout normálním žákům kvalitní (na vědě a nikoli na víře postavený) učební výklad, se někteří čeští europoslanci rozhodli podpořit pro imigrantskou politiku Bruselu tím, že se připojili při hlasování na stranu těch, kteří se rozhodli šikanovat jedinou členskou zemi EU, která se od začátku nebojí bránit své vlastní hranice a svůj národ!!!

Tímto činem byla podkopána vzájemná důvěra mezi zeměmi V4 a navíc se tím ukázalo, že náš premiér je buď obyčejný lhář, který hraje dvojakou hru (tedy jednu pro českou veřejnost a druhou pro Brusel, odkud plynou jeho Agrofertíku nemalé „bakšiše“ v podobě evropských dotací), nebo neschopný šašek, který si neumí ve vlastní straně udržet loajalitu a jednotný postoj, ani k tak zásadním věcem, jako je spojenectví a jednota v rámci V4.

Je velká škoda, že v čele naší země stojí oligarcha, jehož výše zisků je přímo úměrná tomu, co mu navíc kápne z Bruselu a nikoli nějaký vlastenec, který nemá na Brusel žádné přímé finanční vazby, jako náš pan premiér. Dodnes nechápu, proč tohoto člověka vůbec někdo volil a co dobrého pro naší zemi od něj asi tak očekával!!! Jediné „logické“ vysvětlení je přemíra cukru z babišových volebních koblih a následný mozkový útlum.

Lidé, kteří dnes křičí a spílají na současnou přistěhovaleckou politiku, a přitom volili jakoukoli stranu podporující pokračování našeho členství v Evropské unii, by měli jít někam za roh a „dát si tam velkou facku“. Maďaři si na rozdíl od nás uměli zvolit za premiéra vlastence, který se nebojí stát za svou zemí a svými názory!!! My tady v České republice si již od roku 1989 volíme do čela státu samé zrádce, nebo přizdi …, kteří rozkradli, nebo „pouze“ nechali rozkrást státní majetek po komunistech a ekonomika a zákony jsou díky nim nastaveny tak, že vydělat velké peníze mohou jen zahraniční firmy a podvodníci, šejdíři a exekutoři!!!

Tohle všechno, všichni dobře víme, přesto někteří z nás dále volí do čela kdysi opravdu NAŠÍ krásné vlasti pořád ty samé „šmejdy“, kteří jsou zodpovědní za likvidaci našeho průmyslu a dělají z nás levné překladiště a montovnu pro naše západní „partnery“ z EU!!! Možná, toto hlasování zrádců z řad europoslanců otevře aspoň pár lidem oči, ale popravdě, moc nadějí si nedělám. Současné politické garnituře se už totiž povedlo příliš mnoho slušných lidí znechutit natolik, že nevěří ani na demokracii, ani na volby, tudíž současným mocipánům stačí jejich skalní věrní k tomu, aby se udrželi u moci. Bude se bohužel asi muset stát něco mnohem většího a horšího, aby to konečně lidem otevřelo oči… Jen, aby pak už nebylo pozdě…

Ladislav Kašuka

PS:

Pro návrh na potrestání Maďarska hlasovali:

Z frakce Liberálů a Evropských demokratů (ALDE)

Pavel Telička (zvolen za ANO)
Dita Charanzová (zvolena za ANO)
Martina Dlabajová (ANO)
Petr Ježek (zvolen za ANO)

Z frakce Evropské lidové strany (EPP/ED)

Stanislav Polčák (STAN)
Luděk Niedermayer (TOP 09)
Jiří Pospíšil (TOP 09)
Jaromír Štětina (TOP 09)

Z frakce Socialistů a sociálních demokratů (S+D)

Miroslav Poche (ČSSD)

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaďarsko na pranýři. Nepatřili by na něj spíše Merkelová a vrcholní politici EU?   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 18:40:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropští poslanci tento týden odhlasovali, aby bylo vůči Maďarsku spuštěno řízení kvůli „vážnému ohrožení evropských hodnot.“

Že maďarského premiéra Viktora Orbána nemají v Bruselu příliš v lásce, se ví již delší dobu. A že je to především kvůli jeho postojům k migrační krizi, je nejspíš jasné každému, kdo politiku sleduje aspoň okrajově. Orbán patří k politikům, kteří rázně odmítají rozdělování uprchlíků podle povinných kvót, a před 3 lety v reakci na tehdejší prudký příliv migrantů z Blízkého východu do Evropy nechal na hranicích své země se Srbskem i Slovinskem vybudovat plot. Nejenom západní politici tenkrát jeho počin ostře kritizovali, nicméně po čase přistoupily ke zbudování hraničních zábran i některé jiné země včetně například Rakouska.

Proto bylo asi jen otázkou času, kdy se špičky Evropské unie pokusí neposlušného maďarského premiéra potrestat a stalo se tak tento týden na zasedání Evropského parlamentu. Europoslanci zde více než dvoutřetinovou většinou schválili doporučení, aby Evropská komise zahájila proti Maďarsku řízení kvůli „vážnému ohrožení evropských hodnot.“ Jako hlavní důvody této rezoluce, jejímž důsledkem by mohlo být zavedení sankcí vůči Maďarsku a v krajním případě i odebrání hlasovacích práv v EU, byly zmíněny Orbánova snaha kontrolovat média, ohrožení nezávislosti tamní justice či nesrovnalosti při čerpání evropských dotací.

Jsou takové důvody opravňující k tomu, aby bylo Maďarsko za Orbánovu politiku takto tvrdě potrestáno (tedy za předpokladu, že by příslušnou rezoluci schválili čtyřpětinovou většinou i vrcholní politici členských států EU, což moc pravděpodobné asi není...)? Někteří budou zcela jistě tvrdit, že jsou výše zmíněné důvody závažné a pro ohrožování demokracie v Maďarsku nebezpečné. Na první pohled možná ano. Ovšem například nesrovnalosti v čerpání evropských dotací jsou nejspíš úplně všude (a ani naše země v tomhle zcela jistě není výjimkou) a se snahou kontrolovat média je to asi obdobné. Například i v dnešním Německu je dle různých signálů cenzurováno to, zda se někdo v souvislosti s upozorňováním na negativní důsledky přijímání velkého množství migrantů v médiích nedopouští „politické nekorektnosti.“

A především se domnívám, že je čistě věcí Maďarska jakožto suverénního státu, zda si jeho občané i přes zmiňovaná negativa Orbánovu stranu Fidész v příštích demokratických volbách opět zvolí. A jelikož se tak letos na jaře již potřetí za sebou stalo, asi s tím tak velký problém nemají. Je otázkou, zda by se evropští poslanci v Bruselu či Štrasburku neměli spíše zabývat mnohem závažnějšími problémy, majícími dopad na celou EU. Taková německá kacléřka Merkelová zcela jistě přinesla Evropě svou abnormálně vstřícnou migrační politikou mnohem více problémů než maďarský premiér. A o předsedovi Evropské komise Junckerovi, bývalém předsedovi Evropského parlamentu Schulzovi či francouzském prezidentovi Macronovi to platí rovněž. Je proto otázkou, zda by v Bruselu na pomyslném pranýři neměli místo Orbána stát spíše oni.

Autor: Josef Nožička

Zdroj: https://nozicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=679240

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHamáček chce do Česka natahat 50 arabských sirotků ze Sýrie, někteří však prošli tábory Islámského státu! Nejde jen o malé děti, ale už skoro o dospělé teenagery!   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 06:24:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hamáček chce do Česka natahat 50 arabských sirotků ze Sýrie, někteří však prošli tábory Islámského státu! Nejde jen o malé děti, ale už skoro o dospělé teenagery! Andrej Babiš to ostře odmítá, Lidový dům však usiluje o islamizaci ČR pouhé dva dny poté, co vyplula na povrch informace o prvním džihádistovi v Česku! Autogenocida českého národa na plné pecky!

A máme tu o víkendu další skandál. Jen pouhé dva dny poté, co na veřejnost pronikla informace o konvertitovi Dominiku K. a jeho plánech na výrobu výbušnin, se kterými podle policie chtěl útočit v České republice, přichází na pořad dne bizarní iniciativa od Michaely Šojdrové z KDU-ČSL. Ta chce po vládě České republiky, aby přijala z uprchlických táborů v Libanonu a v Řecku celkem 50 arabských dětí ze Sýrie . Podle exkluzivních informací naší redakce se jedná o “děti” ve věku od 5 do 17 let, které v Řecku a v Libanonu místní úřady registrují jako bezprizorní a zcela bez dokladů. Většina jich pochází z území, které ovládal Islámský stát a skupina An-Nusrá. Po vstupu ruské armády do Sýrie byli rodiče těchto dětí pozabíjeni a spolu s ostatními přeživšími džihádisty došlo k útěku těchto dětí ze Sýrie do uprchlických táborů v Libanonu a v Řecku.

Část těchto dětí prošla bojovým výcvikem Islámského státu, informaci máme ověřenou ze dvou zdrojů z okruhu bezpečnostních služeb, které nedoporučily premiérovi Andreji Babišovi tyto děti přijmout, protože nelze u nich zaručit, že nemají polovojenský výcvik ISILu a mohou představovat výhledově bezpečnostní riziko, až trochu dospějí. To se týká především starších dětí, protože ISIL cvičil ve svých táborech chlapce ve věku od 12 let, kdy se podle Koránu stává dítě dospělým. Tyto nezaopatřené děti se dostaly do Libanonu a Řecka v rámci migračních vln a není možné u dětí zjistit původ, historii, minulost, prostě nic. Děti ve věku 12 let a starší jsou již indoktrinované a představují vysokou hrozbu pro západní společnost.

Zrádci národa se snaží do ČR nasunout malé džihádisty

Před týdnem jsme přinesli článek o tom, jak irácký školák ve věku 11 let brutálně znásilnil německého spolužáka na výletě základní školy z Berlína. Soucit německé společnosti s těmito dětmi je zničující. Michaela Šojdrová proto opět dokázala, že KDU-ČSL prosazuje vlastizrádnou politiku, a to nejen ve vztahu k sudetoněmecké otázce, ale nyní dokonce i v otázce migrace.

Andrej Babiš tento návrh odmítl, že Česká republika již dostatečně pomáhá jiným způsobem a nevidí důvod pro nasunování arabských dětí do ČR, které za pár let budou dospělé. Jenže okamžitě se na jeho hlavu snesl řev z Lidového domu, ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček kontroval, že ČR by mohla těchto 50 dětí přijmout bez problému. Zcela bez mrknutí oka by tak předseda ČSSD přivezl do ČR děti, které mohou představovat bezpečnostní riziko pro nás všechny, zvláště v tom případě, pokud prošly spolu s rodiči, dokud ještě žili, výcvikovými tábory ISILu.

FOTO: Sirotci z ISILu v akci…
Redakce Aeronetu dlouhodobě sleduje konflikt v Sýrii a máme podrobný přehled o činnosti ozbrojených skupin na území Sýrie. Po vzniku Daeš se desítky tisíc syrských rodin přesunuly pod křídla ISILu a po převzetí moci nad územím obsazené Sýrie byly celé kompletní rodiny zapojeny do výcvikového programu islamistů pod označením “Qatal”. Povinný výcvik se vztahoval na muže a všechny děti mužského pohlaví s věkem 12 let a vyšším.

Děti spolu s otci prošly tříměsíčním výcvikem, který se skládal z výcviku střelby samopalem, výcvik s granátem, nožem, RPG raketometem a výuky zhotovení a přípravy improvizovaných výbušnin z volně dostupných chemických látek. Výrobou bomb v ISILu měly na starost hlavně děti, protože kvůli jejich věku nešlo o vhodné bojovníky na frontu. Děti mají malé prsty a proto je ISIL používal pro jemnou mechaniku a výrobu IED výbušných zařízení. Po vstupu ruské armády do Sýrie a po rozprášení ISILu se z těchto vycvičených dětí staly sirotci a spolu se ženami se dostaly do uprchlických táborů v Libanonu a také v Řecku.

Trojský kůň džihádu

Nasunutí těchto 50 sirotků do ČR by šlo přirovnat ke vtažení Trojského koně do naší země. Všechno, co se ty děti naučily, to už nezapomenou a v budoucnu to mohou použít v rámci džihádu v České republice a v Evropě. Jan Farský z Hnutí STAN zaútočil na Andreje Babiše, že je bezskrupulózní a že Babiš je pro Evropu větším nebezpečím než uprchlíci. Německo je přitom nádhernou ukázkou, kam vede soucit s arabskými sirotky. Když 11-letý chlapec z Iráku znásilní bílého německého spolužáka, je to pouze ukázka toho, kam takový soucit vede. A to v tomto případě nešlo o arabské dítě, které by prošlo výcvikem ISILu. To je prostě jenom dítě, které si přineslo z Iráku své zvyky a tamní obyčeje. Co vy na to, pane Farský? Také by se vám líbilo, kdyby vám malý migrant znásilnil ve škole dítě?

Jan Hámáček z ČSSD zašel ještě dále a na rovinu řekl, že by se Česká republika měla postarat o těchto 50 dětí, jejichž rodiče padli v Syrské válce. Tím de facto na rovinu říká, že ČR má pomáhat dětem sirotků, jejichž rodiče padli v řadách Islámského státu a Fronty An-Nusrá při bojích se syrskou armádou Bašára Asada a při bojích s ruskými jednotkami. Ti Syřané, kteří nechtěli jít bojovat na stranu povstalců a Islámského státu, ti se přesunuli pod ochranu syrské armády a do oblastí kontrolovaných syrskou vládou.

FOTO: Sirotci ze Sýrie v dětském domově, odrostlé děti.
Jejich rodiče se nepřesunuli do výcvikových táborů ISILu. Samozřejmě, že umírají i rodiče dětí bojujících na druhé straně, jenže umírají pouze otcové v řadách Syrské armády. Matky zůstávají doma s dětmi, aby z dětí nebyly sirotci. Jenže v případě Islámského státu vstupuje do boje celá rodina a když padne otec v řadách ISILu, matka je prodána do otroctví, obvykle je znásilněna, nebo končí v Turecku jako nevolnice v roli služebné. Pokud je starší nebo nemocná, je vyhnána, ale bez dětí, ty si ponechává Islámský stát. V Turecku je jeden z největších černých trhů s otroky na světě, to by bylo na jiný článek.

Děti s polovojenským výcvikem Islámského státu umí zacházet s kalašnikovem i s nožem, problémem není ani výroba trhaviny

Z dětí v ISILu se tak staly sirotci a spolu s hrstkou přeživších a starších žen nevodných pro prodej se dostaly do utečeneckých táborů v Libanonu a v dalších zemích. Berlín se snaží islamizovat ČR za každou cenu, když to nejde přes kvóty, hledají se jiné cesty a okliky, jak arabské migranty do ČR nasunout, tentokrát pod legendou pomoci sirotkům. Přitom mnoho z těch dětí umí zacházet s kalašnikovem a bojovým nožem lépe, než leckterý záložák z dob ČSLA. Vyrobit si z dostupných chemických látek bombu je pro ně maličkost a výchovu ISILu jim z hlav už nikdo nevygumuje, protože ty děti viděly takové věci, které nikdo z nás v životě nezažije. O to hrozivější jsou kohorty zrádců, kteří chtějí Araby do ČR nasunout pod rouškou soucitu a lítosti nad malými džihádisty.

Ve volbách na podzim a také na jaře musíte KDU-ČSL, TOP09, Hnutí STAN a ČSSD vystavit stopku, protože tyto strany mají charakter vlastizrádných spolků, které prosazují autogenocidu českého národa. Jim prostě nestačí, že v ČR už máme prvního džihádistu, jim prostě nestačí, že 11-letý harant v Německu znásilní spolužáka a nadává mu do špinavého bílého prasete, nestačí jim, že dva migranti v Chemnitzu ubodali muže, který se zastal ženy, kterou chtěli znásilnit. Ne, oni prostě chtějí, aby to, co se děje v Německu, ve Švédsku, ve Francii a jinde, aby se dělo i v České republice! Aby bombové útoky otřásaly českými městy, aby Arabové s noži kuchali české občany, aby se čeští občané nesměli bránit a měli těžší přístup k držení zbraní. O toto všechno tito politici usilují. Když nevyšly kvóty, narvou vám do měst Araby v roli sirotků. A ti sirotci nám za pár let všem ukážou, co se v Sýrii naučili.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/hamacek-chce-do-ceska-natahat-50-arabskych-sirotku-ze-syrie-nekteri-vsak-prosli-tabory-islamskeho-statu-nejde-jen-o-male-deti-ale-uz-skoro-o-dospele-teenagery-andrej-babis-to-ostre-odmita/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSalvini utřel proimigrantského lucemburského ministra zahraničí, kterému ruply nervy   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 06:06:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Během vrcholného setkání Evropské unie ve Vídni věnovaného migraci došlo k ostré slovní výměně. Zatímco se lucemburský ministr zahraničí vztekal, italský ministr vnitra klidně říkal, jak to je.

Italský ministr vnitra a vicepremiér Matteo Salvini hovořil o tom, že je třeba zadržet příliv imigrantů do Evropy. Lucemburský ministr zahraničí Jean Asselborn se ho neustále snažil přerušit.

Salvini podotkl, že „zatímco se lucemburský ministr zahraničí domnívá, že stárnoucí Evropa potřebuje migranty, italská vláda raději pomůže mladým Italům, aby měli více dětí jako kdysi“.

„Možná v Lucembursku máte poptávku po cizincích, to je vaše věc. My nechceme nahradit naše děti otroky z Afriky. Itálie by měla být pro Italy,“ prohlásil Salvini.

„K sakru! To už je příliš!“ vybuchl Asselborn. A dodal: „V Lucembursku máme desítky tisíc Italů, vážený pane! Přijeli za prací, aby si vydělali na svoje děti.“

Salvini se nenechal rozhodit a pokračoval dále. Asselborn pak jenom tiše prohodil „promiňte“.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa vině není žádný „klerikalismus“, nýbrž připouštění homosexuálů ke svěcení a uvolnění prostoru pro homosexuální chování v Katolické církvi, což je v hrubém rozporu s katolickou naukou   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 05:57:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ne klerikalismus, ale levandulová mafie!

Papež František, jak známo a jak bylo vícekrát publikováno, označil v souvislosti s aférou homosexuálního zneužívání kněžími a jeho zametání pod koberec vysokými církevními hodnostáři, za viníka k l e r i k a l i s m u s . Neomarxistická a liberální média skloňují teď toto slovo ve všech pádech, aniž rozumí, co znamená.

Je odvozeno od termínu „klérus“, čili katolické duchovenstvo. Od 19. století bylo mediálně používáno jednak proti politickému katolicismu, proti údajnému zneužívání katolického náboženství k politickým účelům, potažmo proti snaze o vybudování katolického státu, jednak proti domnělé „nadvládě“ kléru nad laiky uvnitř Církve.

Objasněme si tento termín nejprve z pohledu vnitrocírkevního. Pokud znamená, že duchovní uvnitř Církve jsou představenými laiků, pak nejde o nic jiného než o aplikaci života a nauky Církve. Ve všech předkoncilních katechismech najdeme rozlišení na „církev učící“ a „církev slyšící“. Církví učící je duchovenstvo, které vysluhuje věřícím svátostmi, vyučuje je zjeveným pravdám a řídí jejich komunity, v našich podmínkách především farnosti. Tak tomu bylo už v dobách sv. Pavla, jak dokazují jeho listy.

Vůdčí postavení duchovenstva vůči laikům v církevních strukturách není tedy žádným „klerikalismem“, což je v této souvislosti prázdnou a hloupou floskulí, nýbrž součástí hierarchického uspořádání Církve, které je takto neměnné už od apoštolských dob. Duchovní mají udílet svátosti, učit a řídit Církev (farář farnost, biskup diecézi). Pokud se i laikové podíleli a podílí na tomto poslání učící církve jako katecheté, pedagogové církevních škol nebo redaktoři církevních médií, tak vždy se souhlasem církevních představených, tj. duchovních osob.

Laikové jsou tady zavázáni svým duchovním představeným poslušností. Ta se ovšem týká pouze oblasti víry a mravů, nikoli např. toho, jestli si mají farníci koupit forda či škodovku. Tady kompetence duchovenstva končí, tady farář ani biskup nemá co nařizovat. Pokud by se o to pokoušel, byla by to jeho hloupost, a žádný „klerikalismus“.

Tím spíše potom nesmí duchovní z titulu své autority učící církve svádět nebo dokonce násilím nutit někoho ke hříchu. Zde je nutno se kategoricky vzepřít ve jménu autority Boží, která dala Desatero přikázání. Jestliže duchovní osoba nejenže sama hřeší, nýbrž ke hříchu svádí nebo i násilím nutí druhé, potom jde o hrubé zneužití autority a Církev vždy učila, že tady má člověk morální povinnost se postavit na odpor, jinak sám hřeší a také se podílí na hříchu druhého (bez hříchu jsou tady pouze malé zneužité děti, které postrádají dostatečné rozlišení, co je a co není hřích).

Duchovenstvo je povinno vyučovat Boží pravdy ve věci víry a mravů, nikdy nesmí učit něco jiného, tím spíše potom jednat v rozporu s touto naukou a nutit k tomu svěřené duše. Pokud toto je „klerikalismem“, tak díky Bohu za něj.

Dnes bychom ale „klerikalismus“ tohoto typu již těžko hledali. V pokoncilní církvi se plně realizovaly neomodernistické projekty, jež smazávají rozdíl mezi všeobecným kněžstvím věřícího lidu a kněžstvím svátostným, čímž se duchovenstvo zbavuje své vůdčí úlohy – a dodejme: i svých závazků být zodpovědnými učiteli víry tak, jak Církev stanovila. Stírání podstatného rozdílu mezi duchovním a laikem je potom jednou z řady herezí, jež pronikly do Církve v posledních desetiletích. Laikové mají stejná práva na řízení Církve jako duchovenstvo, názory diametrálně odporující zjevené nauce nutno akceptovat v rámci vnitrocírkevního „pluralismu“ se stejnou vážností jako samotnou pravdu. To se týká i názorů v morální oblasti: mimomanželský styk už není za všech okolností hříchem, stejně tak praktikovaná homosexualita. Proto tedy je možno homosexuálně žít, jak to pochopili mnozí laikové podporující domnělá „práva“ gejů a leseb, jakož i duchovní s touto orientací.

Pojem „klerikalismus“ byl vždy identifikován s nadvládou duchovenstva v Církvi. Pokud on je zodpovědný za případy homosexuálního zneužívání, jak tvrdí papež František, jak potom vysvětlí, že k největšímu nárůstu tohoto svinstva došlo právě v době, kdy se nadvláda duchovenstva v Církvi stírala, tj. kdy tzv. „klerikalismus“ se stal uvnitř Církve reliktem minulosti (70. a 80. léta 20. století)?

Viník přistižený při činu má vždycky tendenci odvádět pozornost od svého skutku tím, že vše motá dohromady bez jasných souvislostí. Vím o případu, kdy opilý řidič, který srazil a vážně zranil jednu ženu, mluvil o „disproporci svého chování“, o tom, že „s ním se stalo něco divného“, sváděl vinu na nedostatečné zabezpečení auta apod., jen jeho vyšší promile alkoholu v krvi se u něj octlo jaksi „mimo podezření“. Nejedná snad papež František stejným způsobem? Místo aby jasně pranýřoval praktikovanou homosexualitu jako hlavního viníka, odvádí pozornost na efemérní a nejasný výraz „klerikalismus“, jenž už dávno neodpovídá současné pokoncilní vnitrocírkevní struktuře. Papež František se navíc tímto svým výrokem bezděčně přiřadil k vášnivým odpůrcům Církve. Už francouzský premiér Léon Gambetta v 70. letech 19. století pateticky volal: „Odstraňte kelrikalismus z veřejného života, aby bylo ve Francii dobře!“

Přitom i méně chápavý pozorovatel si dovede spočítat, že když se před nějakými více než 50 lety umožnilo tichou cestou homosexuálům přijímat kněžské svěcení, tak se to muselo promítnout i do chování těchto duchovních vůči svým svěřencům. Jak dokazují policejní vyšetřování z USA i odjinud, 90 procent kněžských zneužití je homosexuálních nebo efebofilních.

Na vině tedy není žádný „klerikalismus“, nýbrž připouštění homosexuálů ke svěcení a uvolnění prostoru pro homosexuální chování v Katolické církvi, což je v hrubém rozporu s katolickou naukou, jak byla od prvopočátku hlásána. A půjdeme-li ještě dál, tak toto malomocenství v Církvi, jak nazval celou hanebnou záležitost známý italský historik Roberto de Mattei, povstalo z otrávené studny, kterou představuje neomodernistická teologie, jež pronikla do církevních seminářů, škol a médií. Právě ona požaduje -. jak markantně předvedl ve svém projevu na setkání rodin v Dublinu jezuita James Martin – aby Církev „uznala“ homosexuální chování v Církvi jako normální a rovnoprávné s heterosexuálním.

Tady máme názornou ukázku plodů tolik vychvalovaných pokoncilních změn: masové homosexuální zneužívání seminaristů a adolescentů kněžími, vychovanými v tomto duchu. Je snad náhodou, že podle arcibiskupa Vigana, jenž odhalil krytí těchto aktů vysokými hodnostáři včetně samotného papeže a tím i existenci homolobby uvnitř samotné Církve, mediálně označované jako „levandulová mafie“, téměř všichni se hlásili k progresivnímu křídlu uvnitř Církve a hájili neomodernistické hereze o rodině, manželství a „právech“ homosexuálů?

Tzv. tolerance a vnitrocírkevní pluralismus, kdy se nerozlišuje mezi pravdou a bludem, kdy hřích přestává být hříchem a klade se někdy i na roveň ctnosti, je skutečnou příčinou tohoto bahna, jež vybublalo z nitra Církve. Kéž by to pomohlo těm katolíkům, kteří dosud tápou, aby poznali, že návrat k pravé nauce a odsouzení herezí je jediným řešením a záchranou!

S tím souvisí i postulát státu na katolických základech, právě to, co odpůrci Církve nazývají „klerikalismem“. Sv. Pius V. nařídil v Papežském státě trestat homosexuální zneužití duchovním smrtí. To platilo až do zániku Papežského státu r. 1870. To podporovali i církevní učitelé, především sv. Alfons z Liguori. „Kámen, který stavitelé zavrhli, stal se kvádrem nárožním…“. Stát založený na katolických principech, kdy potrat, antikoncepce, sexuální zvrhlosti, pornografie a praktikovaná homosexualita jsou trestnými činy, tedy to, co nepřátelé katolické víry odsuzovali jako „klerikalismus“, se tak jeví pro současnou civilizaci jako záchrana, i když reálně nelze v dohledné době počítat s jeho restaurací.

O tom lze uvažovat až poté, kdy se Katolická církev opět zaskví očištěna ve své obnovené kráse podobně jako na tridentském koncilu a bezprostředně po něm. Očištěna od neomodernistických bludů, od stírání rozdílu mezi pravdou a omylem nebo dobrem a zlem, od podceňování těžkých hřčíchů a jejich krytí. Kéž Bůh dá na přímluvu Panny Marie, za to se vroucně modleme!

Autor: Radomír Malý

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHilšer: Babiš je bezcitný psychopat a lidská hyena, když odmítá přijmout syrské sirotky   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 05:51:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 

Kandidát v prezidentských volbách 2018, kandidát na post senátora Marek Hilšer na své stránce na Facebooku označil premiéra České republiky Andreje Babiše za psychopata kvůli jeho neochotě přijmout 50 syrských sirotků.

„Babiš odmítl za naši zemi pomoci 50 sirotkům. Je třeba důrazně říci, že je to bezcitný psychopat, který šíří svůj jedovatý egoismus napříč českou společností," napsal Hilšer.

Hilšer tak reagoval na slova premiéra Babiše, která pronesl v rozhovoru publikovaném na portálu Novinky.cz o tom, že není důvod přijímat syrské uprchlíky, jelikož „máme sirotky i u nás, které musíme připravit na vstup do života".

„Česko je solidární, od roku 2015 jsme do různých zemí kvůli migraci poslali 2,5 miliardy, pomáháme na místě v Sýrii lékaři i experty, v Česku jsme ošetřili 2500 pacientů včetně řady syrských dětí," prohlásil Babiš a dodal, že do politiky vstupoval předně z toho důvodu, aby se staral o občany vlastní země.

„A když už jsme u těch sirotků, proč zase někdo pomíjí válku na Ukrajině? Tam nejsou? Tak proč bychom se měli starat právě o Syřany?" prohlásil premiér v rozhovoru.

Hilšer to ale vidí jinak. Zdůrazňuje, že se nejedná o ekonomické migranty, ani o muže, kteří by znásilňovali české ženy.

„Nejedná se o ekonomické migranty ani o uprchlíky, a už vůbec ne mladé muže, kteří by znásilňovali naše ženy, ale o dvě školní třídy dětí, které přišly ve válečném konfliktu o to nejdražší, rodiče. Naše společnost jim mohla dát novou naději na důstojný život," myslí si Hilšer.

Podle jeho slov měli Češi možnost udělat dobrý skutek, který ovšem byl Babišem odmítnut.

„Jen lidská hyena může kvůli svému politickému úspěchu odhodit poslední zbytky lidství a bez smilování odmítnout pomoc dětem," píše Hilšer.

Premiér Andrej Babiš předtím zdůraznil, že Česko principiálně nepřijme „ani jednoho uprchlíka". Poukázal také na svoji snahu přičinit se o systémové řešení migrační krize ze strany EU.

„Když jsem byl v Berlíně u kancléřky Merkelové, tak se mě ptala, jestli bychom přeci jen nevzali pár ilegálních migrantů. Odpověděl jsem, že nemůžeme vzít ani jednoho. To je symbolický postoj k neschopnosti EU problém řešit," prohlásil Babiš v rozhovoru umístěném na portálu Novinky.cz.

Hilšer na koci svého komentáře dodává, že Babišova „bezcitnost" se nakonec obrátí proti vlastnímu národu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/j7Cs

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOzbrojenci dopravili do Idlibu otravné látky   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 05:45:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ozbrojenci dopravili do obce Basankul v syrské provincii Idlib několik nádrží s chlorem pro provokace s chemickými zbraněmi, sdělil vedoucí Centra pro usmíření znesvářených stran v Sýrii Vladimir Savčenko.

Podle informací, které obyvatelé Idlibu poskytují Centru pro usmíření, ozbrojenci z nelegálních organizací se připravují k novým provokacím s použitím otravných látek, jejich cílem je obvinění vládních sil z použití chemických zbraní vůči civilistům.

„Do obce Basankul v provincii Idlib bylo ozbrojenci uskupení Haját Tahrír aš-Šám (Džabhat an-Nusrá, zakázaná v Rusku) dopraveno několik nádrží s chlorem," prohlásil Savčenko.

Dodal, že Centrum vyzývá lídry ozbrojených útvarů opozice, aby se vzdali provokací směřujících ke zmaření politického urovnání.Kolem Sýrie v posledních dnech stoupá napětí.

Mluvčí ruského ministerstva obrany, generálmajor Igor Konašenkov, učinil prohlášení, že podle zpráv z nezávislých zdrojů chystají teroristé z fronty Hajat Tahrir aš-Šam (zakázaná v RF) provokaci, aby obvinili Damašek z použití chemických zbraní proti civilistům v syrské provincii Idlib.

Šéf Pentagonu James Mattis dříve prohlásil, že USA aktivně projednávají s Ruskem odvrácení eventuálního nasazení chemických zbraní v Sýrii.

Zdroj: https://sptnkne.ws/j7E7

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyrská obrana odrazila izraelský raketový útok na oblast mezinárodního letiště Damašku   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 05:37:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrská obrana odrazila izraelský raketový útok na oblast mezinárodního letiště Damašku, informovala syrská agentura SANA.

V důsledku incidentu nikdo nezemřel, vznikly pouze materiální škody, řekl Sputniku zdroj ve vojenských kruzích.

Okolo 21:50 místního času zaznělo v Damašku několik silných explozí.

„Systémy protivzdušné obrany odrazily raketovou agresi na okolí mezinárodního letiště Damašku, bylo sestřeleno několik raket," prohlásil zdroj.

Zdroj: SANA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína ostře protestuje proti hrubé zacházení švédské policie s čínskými turisty   
Pridal tk Neděle 16 září 2018 - 05:34:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínská ambasáda ve Švédsku je hluboce šokována a rozhořčena hrubým zacházením švédské policie se třemi čínskými turisty, ke kterému došlo 2. září časně ráno ve Stockholmu. Současně ostře odsuzuje brutální chování švédské policie. Uvádí se to v prohlášení ambasády vydaném 15. místního času.

Jak vedoucí konzulárního oddělení čínského velvyslanectví ve Švédsku Zhang Leii informoval, ambasáda i čínské ministerstvo zahraničí již brzy podaly švédské vládě demaršé, ve které označily zmíněné chování švédské policie za ohrožení bezpečnosti života a základních lidských práv čínských občanů a požádala švédskou vládu, aby se okamžitě pustila do důkladného vyšetřování daného případu a včas reagovala na požadavky postižených čínských občanů ohledně přísného trestu, omluvy a odškodnění. Čínská ambasáda ve Stockholmu nechápe, že švédská strana dosud neučinila žádnou reakci, a znovu ji žádá k okamžité akci a k praktickému zajištění bezpečnosti života a zákonných práv a zájmů čínských občanů pobývajících na švédském území.

Čínský turista pan Zeng se svými rodiči dorazil do recepce předem rezervovaného hostelu. Stalo se to v ranních hodinách, nenastal tedy čas na přihlášení. Proběhlo pak vyjednávání mezi panem Zeng a recepčním, který ale přivolal policii, z obavy, že by příliš velký hlas ovlivnil ostatní hosty.

Policisté hned po příjezdu brutálně odvezli tříčlennou rodinu pana Zeng až do areálu s hřbitovem v předměstí. Přikázali pana Zeng s rodiči k výstupu z auta a odjeli pryč. Naštěstí potkal Zengovu rodinu laskaví kolemjdoucí a přivezl ji zpět do města. Pan Zeng se poté obrátil na čínskou ambasádu ve Švédsku a zároveň na místní policii.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3165 sec,0.1077 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,068kB