Čtvrtek 20 září 2018
Kněz zbil a pořezal policisty, kteří ho vyrušili při obtěžování v metru   
Pridal tk Čtvrtek 20 září 2018 - 17:49:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
72letý katolický kněz poslal do nemocnice dva italské policisty, kteří se ho pokusili zadržet v metru. Na kněze si stěžovaly ženy, které obtěžoval.

Peter Slokomb už lituje svého činu. Odsoudili ho na 2 roky a 8 měsíců do domácího vězení. Kromě toho musí zaplatit 5 tisíc eur každému z policistů.

Podle slov svědků se kněz několikrát dotýkal dvou žen, které jely v metru v Římě. Když začaly křičet, kněz se pokusil utéct. Oběti se hned obrátily na policii. Brzy zločince chytli na jedné ze stanic.

​Před tím, než nasadili Slokombovi pouta ho policisté požádali, aby se postavil obličejem ke zdi a zavedl ruce za hlavu. Muž však zaútočil na policisty, zlomil jednomu z nich nos a druhého pořezal. Brzy však přišly posily a Slokobma zneškodnili. Zranění policisté byli nuceni navštívit nemocnici. Později řekli:

„Jako by do něho vstoupil démon! Ten muž byl naprosto šílený! Vrhal se na nás jako zběsilý, bil nás a kopal nohama!"

Zdroj: Italy Notizie, Sputnik


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKDU-ČSL osm roků na syrské sirotky srala, a podporovala syrské povstalce, a najednou moralizuje?   
Pridal tk Čtvrtek 20 září 2018 - 04:14:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
KDU-ČSL skrze svého europoslance Svobodu, či dnes již naštěstí bývalého poslance Gabala, podporovala v politické oblasti syrské povstalce (mezi kterými převládají islámští teroristé´. Tito politici KDU-ČSL se snažili co nejvíce zkomplikovat pomoc obyčejným syrským lidem, kteří islamistcké povstalce nepodporovali a najednou mají tito morální zločinci tu drzost moralizovat a urážet české občany odmítající jejich snahu nastěhovat do ČR desítky mladistvých ilegálních uprchlíků?

V dobách kdy KDU-ČSL byli syrští sirotci ukradeni, tak jim pomáhala například česká pobočka CSI- Křesťanská mezinárodní solidarita a pro zajímavost uvádíme jejich prohlášení k situaci syrských sirotků:

V diskusích na sociálních sítích často zazní názor, že „ radíme všem kolem, jak je třeba pomáhat na místě, ale jsme v tom na ocase evropských zemí.“ Co se sirotků v Sýrii týče, to tak docela neplatí. Syrská válka, která běží už osmý rok, si vyžádala desetitisíce civilních obětí a „vyprodukovala“ tisíce sirotků. Křesťanská mezinárodní solidarita CSI po celou dobu války prostřednictvím místních křesťanských společenství pomáhá přímo na místě rodinám nejen křesťanských uprchlíků, ale také sirotkům.

V diskusích na sociálních sítích často zazní názor, že „ radíme všem kolem, jak je třeba pomáhat na místě, ale jsme v tom na ocase evropských zemí.“ Co se sirotků v Sýrii týče, to tak docela neplatí. Syrská válka, která běží už osmý rok, si vyžádala desetitisíce civilních obětí a „vyprodukovala“ tisíce sirotků. Křesťanská mezinárodní solidarita CSI po celou dobu války prostřednictvím místních křesťanských společenství pomáhá přímo na místě rodinám nejen křesťanských uprchlíků, ale také sirotkům.

Zajišťuje dětem školní docházku a sirotkům péči. Také další organizace dělají, co se dá. V podmínkách sankcí uvalených na Sýrii Evropskou unií je to ale velice těžké. Díky tomu, že ČR, jako jediná země EU, nezavřela v Damašku svou ambasádu, je možné pomoc zorganizovat. Pomoc sirotkům v Sýrii organizuje např. Společenství pomocníků řádu sv. Lazara. Příslušníci Společenství říkají, že situace je tam zcela nepřehledná, ale křesťané a zejména jejich sirotci jsou na tom nejhůře. Problémem je, že nefunguje bankovní ani listovní spojení.

Občas do Sýrie ale létají naše vojenská letadla s humanitární pomocí, což zajišťuje české Ministerstvo zahraničí. Daří se tak doručovat pomoc pro tři sirotčince a jeden domov pro nemohoucí seniory v syrském Damašku. Česká velvyslankyně v Sýrii Eva Filipi říká, že v přesunu sirotků do kulturně a sociálně odlišné země nevidí smysl. Podle ní je daleko významnější pomáhat na místě, což Česko činí v rámci humanitární a rozvojové spolupráce.

Autor: Lukáš Lhoťan | eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHelsinský výbor financovaný Sorosem zajistil azyl afgánskému kriminálníkovi, který v Maďarsku znásilnil ženu   
Pridal tk Čtvrtek 20 září 2018 - 04:11:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Případ, kdy afgánský uprchlík znásilnil v Budapešti na veřejných toaletách maďarskou ženu, dostal nečekaný směr. Ukázalo se totiž, že tomuto barbarskému zločinci pomohl s jeho podvodem a získáním povoleni k pobytu Helsinský výbor, nezisková to organizace spolufinancovaná neomarxistickým miliardářem Sorosem a podporovaná vedením Evropské unie ... Kolik podobných "uprchlíku" vydávajících s za děti doveze k nám iniciativa TOP09 a KDU-ČSL, podporovaná neziskovými organizacemi?

Na fotografiji je údajně nezletilý uprchlík z Afganistanu, kterému zařídil azyl maďarský Helsinský výbor ...

Zdroj: origo.hu, eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAfričan vypustil dron nad Vatikánem. Trest na sebe nenechal dlouho čekat   
Pridal tk Čtvrtek 20 září 2018 - 04:06:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Italské úřady přikázaly občanovi JAR opustit území Itálie poté, kdy byl zadržen za řízení dronu u Vatikánu.

Policejní správa italského hlavního města uvádí, že 25letý muž odstartoval létající přístroj nad Via della Conciliazione, která vede k náměstí Svatého Petra. Když se pracovníci bezpečnostních orgánů přesvědčili, že muž natáčí tradiční nedělní papežovo kázání bez povolení, odvedli ho na oddělení.

„Bylo vydáno usnesení o jeho vyhoštění ze země. Dron a videokamery byly zabaveny," uvádí se ve zprávě.

Nepovolené lety bezpilotních přístrojů na obloze nad Římem jsou zakázány. Jejich majitelé budou v případě přistižení odsouzeni k pokutě ve výši několika tisíc eur.

Zdroj: https://sptnkne.ws/j9wC

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAsad Putinovi: Tragédie s Il-20 nesmí zastavit boj proti terorismu   
Pridal tk Čtvrtek 20 září 2018 - 04:03:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrský prezident Bašár Asad poslal ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi telegram, v němž mu kondoloval v souvislosti s havárií letadla Il-20. Informuje o tom agentura SANA.

„Svým jménem a jménem syrského národa vyjadřuji upřímnou soustrast v souvislosti s pádem ruského vojenského letadla Il-20 ve Středozemním moři, což mělo za následek smrt ruských hrdinných vojáků, kteří plnili důležitý úkol Ozbrojených sil RF a bojovali proti terorizmu v Sýrii," cituje agentura text dopisu.

„Tento smutný incident je výsledkem domýšlivosti a zvůle Izraele, který stále používá nejšpinavější postupy, aby dosáhl svých nízkých cílů a pokračoval v agresi v regionu," prohlásil Asad.

„Jsme si zcela jisti, že žádná tragédie nám a vám nezabrání v pokračování boje proti terorizmu, během kterého se prolévá krev našich a vašich vojáků, jehož posledními oběťmi se stali ti, kdo zahynuli v důsledku sestřelení Il-20," dodal Asad.

Ministerstvo obrany RF dříve oznámilo, že přibližně v 22.45 17. září ztratilo spojení s ruským letadlem Il-20, které se vracelo na základnu Hmímim. Stroj s posádkou skládající se z 15 lidí se nacházel 35 kilometrů od pobřeží Středozemního moře. Jak oznámili v MO RF, právě v tuto chvíli čtyři izraelské stíhací letouny zaútočily na syrské objekty v Latakii a z francouzské fregaty Auvergne byly odpáleny rakety.

Podle údajů MO RF byl Il-20 sestřelen syrskou raketou S-200, izraelští letci se schovávali za ruským letadlem a záměrně na něj nacílili útok. Zahynulo 15 ruských vojáků. Přitom Izrael nevaroval Rusko o své operaci včas. Ruský ministr obrany Sergej Šojgu Podotkl, že vina za sestřelené ruské letadlo a smrt jeho posádky leží zcela za izraelské straně.

Zdroj: SANA, Sputnik


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJižní a Severní Korea podepsaly „Společné prohlášení v Pchjongjangu v září"   
Pridal tk Čtvrtek 20 září 2018 - 03:59:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Včera dopoledne se v Pchjongjangu uskutečnilo druhé kolo rozhovorů mezi jihokorejským prezidentem Mun Če-inem a předsedou Státní rady KLDR Kim Čong-unem. Po zmíněné schůzce podepsali státníci obou států „Společné prohlášení v Pchjongjangu v září", podle kterého se dohodli na urychlení procesu denuklearizace Korejského poloostrova a posílení výměn a spolupráce mezi severní a jižní Koreou.

Severokorejská strana ve zmíněném prohlášení uvedla, že pokud Spojené státy přijmou odpovídající opatření v souladu se společným prohlášením KLDR-USA podepsaného dne 12. června, Severní Korea zamýšlí přijmout další kroky, jako je úplné zbavení se svých jaderných zařízení v Yongbyonu. Severní Korea navíc slíbila zlikvidovat některá testovací zařízení pro spuštění raket a testování motoru.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2519 sec,0.1032 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,886kB