Úterý 25 září 2018
Facebook vymazal otevřený dopis německé herečky kancléřce Merkelové   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 14:45:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Německu byla populární herečka Silvana Heißenberg, díky zákonu Heiko Maase, který vstoupil v platnost, blokována z Facebooku. Dala pěknou poštu na facebookovou stránku o Angele Merkel.

Silvana Heißenberg je velice populární německá herečka.

Tak to pomalu vře v Německu.

Zde je ten nádherně napsaný článek od Silvany na FB-stránce o Angele Merke, který byl zcenzurovaný:

"Jste nejopovrženíhodnější a nejkriminálnější spolková kancléřka, kterou německý lid musel kdy strpět.

Importovala jste německému lidu záměrně a protizákonně teror, válku, chudobu a smrt prostřednictvím ilegálních azylových parazitů, statisíců žoldnéřů, IS teroristů a dalších těžkých zločinců do naší země.

Podle ústavy čl. 16 a) nemá v Německu NIKDO právo na azyl, který přicestoval ze třetích bezpečných zemí, proto se nalézají VŠICHNI VAŠI hosté ILEGÁLNĚ v Německu.

Schengenská a Dublinská dohoda byly také protiprávně a záměrně zrušeny.
Přísaháte ve Vaší úřední přísaze m. j. zdržet se "škod německému lidu", denně činíte přesný protiklad.

NEMÁTE pověření starat se o potřeby "všech občanů", nýbrž jedině sama o vůli NĚMECKÉHO LIDU,jen to byl Váš úkol; Vy nejste nic jiného než zaměstnancem NĚMECKÉHO LIDU, neboť všechna moc pochází z lidu a NE od Vás.

Nestarala jste se o ŽÁDNÉ NĚMECKÉ POTŘEBY.

Štvala a štěpila jste celý národ vědomě proti sobě a zničila jste celé rodiny.

Nám Němcům by se mělo dařit jako nikdy jindy?

Veřejné instituce musí být kvůli VAŠIM ILEGÁLNÍM HOSTŮM nyní masivně zabezpečeny, oploceny a střeženy policisty se samopaly.

Nyní jsou ochranná pásma pro ženy, které hledají ochranu před hledajícími ochranu, aby se nadále prostřednictvím VAŠICH NEZADRŽENÝCH HOSTŮ nestávaly oběťmi sexuálních přepadení.

Denně se dopouštějí VAŠI HOSTÉ násilných zločinů.

Chudoba německých starců a dětí je vysoká jako nikdy jindy. Skoro 1 milion Němců žije na ulici.

Pomáhat těmto lidem byl VÁŠ ÚKOL a ne zaplavit celou Evropu invazory, kterým je kultura cizí, a tyto zaopatřovat NAŠIMI těžce nahospodařenými daňovými miliardami.

Vy žádáte respekt?

VAŠI PŘEVÁŽNĚ kriminální invazoři, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě bráni do ochrany jako oběti "pravičácké štvanice".

Když chcete respekt a měla byste mít svědomí, zodpovídala byste se sama z Vašich trestných činů před soudem.

Pokud by justice konečně nevyslovila právo, převezme to lid, neboť všechna moc pochází pouze z lidu, a německý národ je VÁŠ šéf! Vy nejste nikdo.

Ještě žádný spolková kancléř SRN nezpůsobil německému národu pokaždé s plným úmyslem tolik škod a utrpení a nebyl tak nenáviděný jako Vy, co jste při každé volební kampani zřetelně cítila.

Já si přeji pro rok 2018 jen jedno, abyste Vy a celý Váš okruh lidí kvůli
Vašemu veškerému porušování zákonů byla postavena před řádný soud a putovala jste nejméně na doživotí do vězení.

Taková velezrada na národu, kterému vládnete, ještě nikdy v dějinách SRN nebyla.

Ti zaplacení, pokrytečtí komentátoři, kteří Vám ještě lížou konečník, kteří nejsou schopni samostatně a jasně myslet, si mohou ušetřit každé pochlebování Vám, neboť takové osoby nebere žádný rozumný člověk vážně.

Co nejhlouběji Vámi opovrhuji a přeji Vám Váš spravedlivý trest."

Co nejopovržlivěji kvůli Vaší Stasikompanii nyní BÝVALÁ herečka

Silvana Heißenberg

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína žádá příslušné země, aby přestaly zasahovat do záležitostí Hongkongu a vnitřních záležitostí Číny   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 14:05:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang (Keng Šuang) 25. září na pravidelné tiskové konferenci uvedl, že některé země a instituce publikovaly nezodpovědné připomínky k rozhodnutí vlády čínské Zvláštní administrativní oblasti Hongkong o zákazu Hongkongské národní strany, Čína se staví silně proti tomu a žádá, aby související země a instituce respektovaly suverenitu a územní celistvost Číny a přestaly zasahovat do záležitostí Hongkongu a vnitřních záležitostí Číny.

Vláda Zvláštní administrativní oblasti Hongkong vydala 24. září v tisku příkaz o zákazu provozu Hongkongské národní strany. Velká Británie, Spojené státy americké a Evropská unie k tomu vydaly prohlášení, ve kterém uvedly, že vláda Hongkongu omezila svobodu projevu a sdružování a politické aktivity. Geng Shuang zdůraznil, že všechny organizace a jejich činy v souvislosti s nezávislostí Hongkongu jsou naprosto nepřijatelné.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJan Hrušínský je pro mne póvl   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 13:36:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na konec bych mu vzkázala: "Nelíbí se vám česká koruna a náš národ? Tak se seberte a plavte jinam."

Jan Hrušínský vypěnil a přesná citace zní:

„Pan Babiš chce syrským dětem pomáhat, ale ne u nás. Vrátí je domů. Totiž do domů, které ruské a syrské bomby srovnaly se zemí. Včera nám v televizi paní komunistka Konečná vykládala, jak je to v Sýrii bezpečné, a že tam děti máme vrátit. Taky prý neví, jestli by pan Asad souhlasil, abychom je u nás zachránili! Filip, Faltýnek, Klaus ml., noční vlk Foldyna, Okamura a všichni pitomci, co si myslí, že země je placatá, chtějí syrským dětem pomáhat v jejich zemi. Tak se na tu zem podívejte.“

Moje poznámka: Pan Hrušínský by měl vědět, že naši lidé vědí že země je kulatá, ale měl by si poslechnout muslimského Imáma který vtlouká svým ovečkám, že země je placatá, protože jinak by přece všichni spadli.

Poslední dobou vlastně ani nepíšu, protože to fakt nemá cenu. Sleduji některé pražské herce a zpěváky z tzv: Pražské kavárny a stydím se do morku kostí za jejich hloupé a hlavně nestydaté řeči.

Teď mne zaujal právě Jan Hrušínský, který se poslední dobou projevuje jako úplný hlupák a nestydatý drzoun, co si myslí, že může urážet všechny, co nesdílejí jeho prapodivné názory.

Hrušínský zvažuje uzavření divadla a pálí do prezidenta Zemana a prý pochybuji o jeho inteligenci! Já zase pochybuji o té jeho, protože nějak mi uniklá smysl pádu jeho divadla v souvislosti se Zemanem. To, že firma Mountfield po deseti letech ukončila partnerskou spolupráci s Divadlem Na Jezerce a divadlo se pak dostalo do potíží, to opravdu není práce Zemana a podotýkám, že nějaký Hrušínský je Zemanovi naprosto ukradený a jeho kecy jsou mu leda tak k smíchu.

Dále nám s velkou dávkou blbosti sděluje že chce v peněžence euro a nakopat lháře. Teď vlastně nevím koho tím myslel, protože se nevyslovil blíže, ale sdělil nám znepokojení, že v naší zemi poslední dobou přibývá příliš mnoho nejrůznějších omezení základních svobod a občanských práv. No to je nám novina. Mně zavírají pusu pořád a nebrečím. Zajímavé ovšem je, že to co si může dovolit herecká šmíra, tak to já nemůžu ani napsat. Teda můžu, ale pak si nesu následky.

Jan Hrušínský podle sebe vyznává ideály Václava Havla a jeho okolí. Už to mi stačí, aby mi byl krajně nepříjemný, protože jestli někdo ublížil našemu národu tak to byl Havel a jeho klika. Hází nám na hlavu že patříme k Západu, EU, euru a když my, bídní červi, to nepochopíme skončíme v bídě jako Rusko, pak nám Rusko zničí úspory a zdraží máslo. Také na nás ječí že si chce vážit chytrých a vzdělaných lidí, hlásit se bez obav k pravdě a zůstat svobodným a hrdým Evropanem. Ne ruským a čínským sluhou.

Pan Hrušínský by měl vědět, že peníze nám sebral Havel s tím svým Západem. Že svorně v ruce ožebračili tuto zem, svorně bombardovali, ovšem humanitárně, Jugoslávii. Svorně rozbili všechny spojené země, ale Německo spojili aby bylo silnější a mohlo lépe zase ovládat celou Evropu jak se to snaží dělat celá staletí.

Pan Hrušínský by měl vědět, že v Sýrii nebombardovali Rusové, ale Amíci zrovna tak jako ve všech zemích kde způsobili genocidu, nesmírné oběti na lidských životech a rozkradení všeho kam se hnuli.

Pan Hrušínský by měl vědět, že Čína se spojí s Ruskem jak nám to ukázali při vojenských cvičeních a já se jim nedivím, protože celý svět je prošpikován americkými vojenskými základnami. Ne, Amíci nestřeží mír, oni si pěstují válku, protože celou jejich napůl zkrachovanou říši drží při životě zbrojní průmysl a k tomu potřebují války. Pan Hrušínský by měl vědět, že se Amíci marně snaží spojit s Asiaty, protože pro ně je spojenectví s Ruskem priorita.

Na konec bych mu vzkázala:

„Nelíbí se vám česká koruna a náš národ? Tak se seberte a plavte jinam."

Milena Doušková

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/jan-hrusinsky-je-pro-mne-povl
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA nemají dost! Vyzývají k další revoluci. Tentokrát v Íránu   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 06:21:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V sobotu se v Íránu konala vojenská přehlídka, během níž začali čtyři teroristé střílet do davu a zabili kolem 25 lidí. Stejného dne se v USA uskutečnila konference, na které zazněly otevřené výzvy k revoluci a svržení vlády v Teheránu.

Konference se zúčastnil i Rudy Giuliani, nynější poradce pro kybernetickou bezpečnost prezidenta Donalda Trumpa.

Na akci byli přítomní také zástupci tzv. Národní rady íránského odporu, tedy představitelé samozvané „exilové opoziční vlády“, která sídlí v Paříži a která je ve skutečnosti jen přikrývkou organizace Lidoví mudžáhedíni.

Giuliani na adresu této samozvané vlády uvedl, že je demokratickou odpovědí íránského lidu na vládnoucí režim, který označil za „skupinu zločinců a vrahů a lidí, kteří předstírají zbožnost, a přitom mají na svých rukách tolik krve, že je to téměř neuvěřitelné“.

Podle Giulianiho „má Írán právo na svobodu a demokracii“.

Zajímavostí je, že USA dříve zařadily organizaci Lidoví mudžáhedíni, která stojí za Národní radou íránského odporu, na seznam teroristických organizací. V roce 2012 ji z tohoto seznamu vyškrtly.

Zdroj: time.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZneužívání psychiatrie jako další „evropská hodnota“: Stále ještě demokracie?   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 06:05:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před více než třiceti lety byla sovětská psychiatrická společnost vyloučena ze Světové psychiatrické asociace na základě obvinění ze zneužívání psychiatrie v SSSR. Jednak byli mnozí odpůrci režimu nedobrovolně „léčeni“ v psychiatrických nemocnicích, jednak byl „vymyšlen“ zvláštní druh schizofrenie, který se projevoval odmítáním sovětského systému. Nyní francouzský soud nařídil psychiatrické vyšetření vůdkyni opozice Marine Le Pen… Hrozí jí tři roky vězení za šíření „násilných zpráv, které podněcují terorismus nebo pornografii či vážně poškozují lidskou důstojnost”.

Psychiatrie je lékařským oborem, který má a musí mít ve svém armamentáriu možnost nedobrovolné hospitalizace, disponuje léky, které mohou mít nepříznivé vedlejší účinky a také od nepaměti provází duševní poruchy společenské stigma. Je tedy pro každou moc lákavé bez jasného důvodu stigmatizovat diagnostikou duševní poruchy, zavřít do ústavu, který stigmatizaci prohlubuje a případně podrobit „léčení“ předávkováním léky a tím dosažením nepříznivých vedlejších účinků.

V případě Marine Le Pen je podle francouzského soudu důvodem její sdílení fotografií na twitteru. Fotografie (2015) zachycovaly „brutální činy Islámského státu“. Šíření fotografií zobrazujících násilí je ve Francii protizákonné. V trestní věci má soudní znalec obvykle určit, zda pachatel trpí duševní poruchou a jakou, zda jsou omezeny jeho schopnosti rozpoznávací a ovládací, zda je pro společnost pro svoji duševní poruchu nebezpečný, zda je schopen účasti na jednání, a zda je vhodné jeho nedobrovolné léčení nebo detence. O nedobrovolném léčení nebo detenci rozhoduje soud. Znalecké zjištění snížení nebo vymizení schopností rozpoznávacích a ovládacích v důsledku duševní choroby může vést soud k rozhodnutí o snížení trestní sazby nebo o upuštění od trestu a jeho nahrazení ochrannou léčbou nebo detencí.

Co vede soud k pochybnostem o schopnosti vrcholové političky vnímat jednání a odpovídat na otázky? Pokud by totiž trpěla psychózou nebo demencí, je vyloučeno, aby mohla fungovat jako předsedkyně významné politické strany ve velké zemi. Za hlavní cíl celé akce pokládám dehonestaci Marine Le Pen. Také se prý má zjistit, zda duševní porucha nějak souvisí s vyšetřovaným porušením zákona. Nápad soudu poslat hlavní opoziční političku k psychiatrickému vyšetření nezavání účelovostí, ale je zjevně účelový. Je to jasné zneužití psychiatrie soudem, a to k šikanování režimu nepohodlných osob.

Samotná trestnost sdílení fotografií s násilím je bizarní. Hlavní součástí současných „demokratických“ režimů je lež a zatajování skutečnosti. Fotografie nebyly podvrženy, násilí je skutečnost. Fotografie nejsou podněcováním násilí, ale varováním před násilím. A to se nesmí. Chápu, že velmi drastické fotografie nemají vidět děti do určitého věku. Dospělí se realitou mají umět vyrovnávat a mají s ní být seznámeni. Trestnost sdílení pravdivých sdělení slovem i obrazem je jasný projev cenzury. Jaké morální degradace kdysi demokratických států jsme se dožili…

Co si myslet o Spojeném království, v němž byl osvobozen vrah pronásledující svoji českou oběť, kterou ubil k smrti. Patří to do slušné společnosti? A co švédské orgány odebírající dle svého nepřezkoumatelného rozhodnutí děti z rodin? Patří ještě Švédsko do slušné společnosti. Atd… Kde se to ocitáme?

Je příznačné, že mainstreamová média o případu referují, jako by šlo o úsměvnou kuriozitu. ZDE: https://zpravy.idnes.cz/marine-le-penova-francie-stihani-psychiatricke-vysetreni-twitter-islamsky-stat-gpj-/zahranicni.aspx?c=A180920_173015_zahranicni_kha a ZDE: https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/235185-soud-poslal-le-penovou-na-psychiatrii-z-tohoto-rezimu-jde-strach-zuri-na-twitteru/ a např. ZDE: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/soud-naridil-marine-le-penove-psychiatricke-testy-56214

Autor: Ivan David

Zdroj: Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdpověď na výhružky kněze Halíka ohledně tzv. sirotků   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 05:57:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Parlamentní listy otiskly článek, kde se Tomáš Halík veřejně pustil do kard. D. Duky a dokonce mu vyhrožuje Božím soudem za to, že nechce posloužit k prolomení islamizace do českého národa. Tentokrát má islamizaci posloužit průhledná kauza pod záminkou péče o „sirotky“. Pan kardinál moudře pověděl, že je třeba sirotkům pomáhat, ale v jejich vlastní zemi.

To byla velmi moudrá odpověď, neboť na Východě, pokud jde o sirotka, širší rodina pokládá za svou svatou povinnost mít ho za vlastního. Vytrhávat sirotka z jeho rodinného a etnického zázemí zvětšuje jeho trauma. A navíc toto zneužívat k prolomení islamizace do ČR, je zločinný manévr pátera Halíka.

Halík dále vytýká kardinálovi, že se zastal našeho Pána a Spasitele Ježíše Krista, když byl hrozným, hulvátským a hanebným způsobem zneuctěn v brněnském divadle. Nejenom každý katolík, ale každý upřímný křesťan, ba dokonce i každý upřímný ateista, musí být za tento krok kardinálovi vděčný. Je šokující, že kněz T. Halík má vůbec odvahu tuto svatou povinnost kardinála prezentovat veřejnosti jako nějaký zločin!

A co se týče Halíkova vyhrožování kardinálovi Božím soudem, klademe vážnou otázku: Jak na tomto Božím soudě obstojí páter Halík? Vždyť on neváhá proto, aby „vyhověl mocným“, prodávat svoje svědomí a být hrobařem církve i národa.

+ Timotej

Biskup sekretář BKP
24. 9. 2018

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDělá si z nás Okamura prdel? Jeho člověk prodával pozemky muslimům a teď hlásá "Ne arabským vesnicím u Teplic?!"   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 05:50:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podnikatel a podporovatel SPD prodal pozemky u Teplic muslimovi za několik miliónů. Pak se z něj stal velký ochránce ČR před islámem a vlastenec a prohlašuje ,,Ne arabským vesnicím v Teplicích."

Reporteří ČT napsali:

Orient na severu - Severočeské Teplice dlouhodobě řeší konflikty se soužitím s menšinami. Především s muslimy, kteří zde žijí nebo se do zdejších lázní jezdí léčit. Připomeňme kauzu prvňáčků teplické základní školy. Fotka převážně romských, vietnamských a arabských dětí ze zahájení školního roku vyvolala řadu nenávistných komentářů na sociálních sítích. Případ skončil až u soudu, který před pár dny jednu z autorek vyzývající k likvidaci dětí uznal vinnou z podněcování nenávisti. A odpor k islámu je zde také jedním z hlavním politických témat blížících se komunálních voleb. SPD se například snaží uspět s heslem „Ne arabským vesnicím na Teplicku“. V nedaleké obci Modlany má totiž vyrůst kolonie dvou stovek rodinných domů pro bohatou arabskou klientelu. Jak jsme ale zjistili, na prodeji pozemků pro jejich výstavbu vydělali miliony samotní odpůrci islámu za vydatné pomoci představitelů místní samosprávy. Natáčel reportér David Havlík.

Autor: LH / eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEuroposlanec Štětina se opět postavil za nacisty z ukrajinského praporu Azov   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 05:34:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jaromír Štětina, který je znám svou podporou ukrajinského dobrovolnického praporu Azov, mezi jehož členy jsou neonacisté nejen z Ukrajiny, ale i z řady evropských zemí, během besedy o ukrajinské krizi se znovu postavil za nechvalně známou vojenskou jednotku.

Europoslanec Jaromír Štětina se zúčastnil besedy o ukrajinské krizi v Radnicích na Rokycansku. Štětina se jen několik hodin před diskuzí vrátil z Ukrajiny, kde navštívil východní frontu a dočkal se vřelého vítání.

Podle europoslance jsou ukrajinské dobrovolnické prapory nazývány fašisty, protože ubránili cestu ze severu na Krym a Rusko jim to nikdy neodpustí. „Několikrát jsem se s těmi „fašisty" setkal," prohlásil europoslanec.

„A fašismus? To je směšné. Protože nejvíce proklínaný prapor Azov, ten operuje kolem Mariupolu. Protože to je staré židovské město, tak v řadách bojovníků Azovu je asi třicet, možná i čtyřicet židů. Žádný nacista na světě nebude jaksi spolupracovat s židy, to je samozřejmě nesmysl. Není to tedy občanská válka," pokračoval Štětina.

Štětina tvrdí, že Ukrajinci jsou hrdí nacionalisté. „Ukrajinci se totiž na rozdíl od nás, když byli napadení, začali bránit. A to je hodné obdivu," řekl.

Znakem praporu Azov je runa Wolfsangel, kterou za Druhé světové války používala nacistická divize SS Das Reich. Úřad vysokého komisaře OSN pro lidská práva prohlásil, že Azov porušuje pravidla vedení války masovým rabováním, mučením, únosy novinářů a znásilňováním.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jBzF

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNové informace jednoznačně dokazují vinu Izraele za pád Il-20   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 05:26:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nové informace dokazují, že vina za tragédii s Il-20 v Sýrii je zcela na straně izraelského letectva, prohlásil tiskový mluvčí ruského ministerstva obrany generál Igor Konašenkov.

„Dnešní informace již nesvědčí, ale dokazují, že vina za tragédii s ruským letounem Il-20 leží zcela na vojenském letectvu Izraele a těch, kdo rozhodoval o této činnosti," řekl Konašenkov na brífinku.

Konašenkov dále zmínil, že všechna prohlášení izraelské strany o tom, že s tragédií a smrtí 15 ruských vojáků nemá nic společného, jsou lži.

Generál během brífinku ukázal na speciální obrazovce raketu S-200 vypuštěnou syrskými prostředky protivzdušné obrany. Prohlásil, že syrská raketa, která sestřelila ruský Il-20, mířila na izraelský letoun.

„Na obrazovce je jasně vidět směr letu rakety S-200 vystřelené syrským systémem protivzdušné obrany, umístění ruského letounu a izraelských letounů. Přitom je dostatečně dobře vidět, že směr letu rakety směřuje na izraelský letoun," řekl tiskový mluvčí ruského ministerstva obrany.


Zdroj: https://sptnkne.ws/jBz6


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV USA okomentovali dodávky S-300 Ruskem pro Sýrii   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 05:21:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost John Bolton oznámil, že plány Ruska dodávat Sýrii S-300 budou znamenat „významnou eskalaci“ situace ze strany Moskvy. Informuje o tom agentura Reuters.

Podle Associated Press, rozhodnutí Ruské federace dodávat S-300 Bolton považoval za „hlavní chybu".

Vyjádřil také naději, že Rusko přezkoumá své rozhodnutí v této věci.

Ministr obrany Sergej Šojgu 24.září zveřejnil opatření pro zvýšení bezpečnosti ruských vojáků v Sýrii jako odpověď na pád IL-20.

Odpovědnost za tuto tragédii Rusko uložilo na Izrael. Podle slov ministra, v souladu s požadavkem prezidenta Moskva vybaví velitelská stanoviště syrských PVO automatizovanými systémy řízení, které mají pouze ozbrojené síly RF. Bude také provádět elektronické potlačení satelitní navigace, palubních radiolokačních stanic a systémů komunikace bojového letectva, která útočí na objekty na syrském území, a co je nejdůležitější, do dvou týdnů předá Sýrii komplex S-300. Ministr poznamenal, že Rusko v roce 2013 na žádost Izraele pozastavilo dodávky S-300 do Sýrie, ale nyní se situace změnila, a ne vinou Ruské federace.

Zdroj: Reuters, Sputnik, Associated Press

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3599 sec,0.0739 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,977kB