Středa 26 září 2018
Několik zamyšlení   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 14:04:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Letošní volby do zastupitelství obcí budou mimořádně důležité. Je škoda, že si to málokdo uvědomuje. Tentokrát radnice budou rozhodovat o tom, ubytují-li ve vaší obci imigranty nebo ne. Proti muslimům je jen jedna strana v parlamentu, ale Bureš to rozhodně není.

Nevím, jak dopadl zákon o adopci stejnopohlavními páry, ale měl bych návrh. Mělo by jim být povoleno adoptovat výhradně jen invalidní dítě, které potřebuje celodenní péči. Odmítnou-li, pak dokážou že nemají skutečnou lásku k dítěti, ale vlastní sobectví. Odkdy je právo na dítě? Existuje takový nesmysl aspon v jediném státě na světě? Co mají říkat bezdětné rodiny?

Herman řekl, pokud jde o krajany, že dnešní Němci jsou jiní lidé než tehdejší Němci. Soudruhu Hermane a dnešní Rusové jsou stejní jako tehdejší Sověti?

Dalajláma prohlásil, že imigranti by měli odejít z Evropy. Sluníčářská kavárno, proč mlčíš?

21. srpen je zákonem vyhlášen za den okupace. Soudruzi poslanci, a co se tedy stalo patnáctého března roku třicetdevět? A lehali si i tehdy Češi odvážně před německé tanky, nebo někteří jejich příchodu dokonce tleskali?

Válková prohlásila, že je Evropan. At dělám, co dělám, nikde nemohu sehnat učebnici evropského jazyka. Nevšiml jsem si, že by jediný eurohujer mluvil evropštinou. Nebude nakonec zaveden jediný povinný jazyk, jako tomu bylo před osmdesáti lety? Že by zase němčina? Ve škole se dnes učí, že být Čechem je podřadné. Karel čtvrtý, Borovský, Tyl, Jirásek, Kryl a mnoho dalších skutečných vlastenců by plakalo. Karle Čtvrtý, bud rád, že nevíš, jak to dnes vypadá na tvé univerzitě a čemu se tam učí.

Na jedné pražské škole je už pět Afričanů, vůbec nejevících zájem o učení. Učitelky je mi líto. Zavádí se zákon, že děti nemusí mít domácí úlohy, nemusí se učit ani pracovat. Jak že se rozpadla Říše Velkořímská?

I v Brně nenápadně přibývají bubáci v černém obdélníku, pardon, muslimky. Co řeknete svým malým dětem, když se vás zeptají, proč po ulici chodí tolik bubáků? Pro koho se zavádí tolik kebabů, a proč se buduje tolik zábran, když je tu jen dvanáct imigrantů? Opravdu jsme stále ještě sedmá nejbezpečnější země na světě? Jak dlouho ještě? Zvykejme si, Bureš slibuje, že bude líp. Neříká ale komu...Mimochodem, mnozí malí živnostníci a družstevníci nemají na to, aby dosáhly na dotace...

Dle Okamury bychom vystoupením z NATO byli ohroženi. Pane Okamuro, kým? Ruskem, které má svých starostí víc než dost? Neposílá právě NATO naše vojáky na smrt do Afganistánu a do jiných zemí? Netlačí nás do třetí světové s Ruskem právě NATO? Pane Okamuro, jak brání NATO ohroženou Evropu? Prý tady není válka...Nevíte, že část naší armády už spadá pod velení Bundeswehru, což zařídil jistý komediant?

Je známo, že EU založili nacisté, podílející se na druhé světové válce. Z Utopie se stává jeden jediný totalitní stát pod vedením Angeliky a jistého abstinenta z Brusele.

Proč chce Šojdrová vousaté "děti" až od dvanácti let? Proč mají ve válce trpět právě ty nejmenší děti? Proč by měly být ze země, kde už je prakticky mír? Soudružko Šojdrová, a co sirotci ve skutečné válce na Donbase, těch vám není líto? Je náhoda, že prakticky všichni eurohujeři jsou bezdětní? Proč si každý z nich neadoptuje aspon jedno dítě? Problém by byl vyřešen. Pardon, zapomněl jsem na blížící se volby. Vsadte se, že po volbách si na ubohé sirotky nikdo už nevzpomene.

Na letošním Oktoberfestu už nebudou vepřové párky, tak jako už delší dobu chybí v německých školách. Tak to jsou ty evropské hodnoty?

Slovenský Islamista, jakýsi Dominik či Abdula Rahman plánoval v ČR nějaký masakr. O dvou brněnských konfliktech se moc nesmí mluvit. Jsme-li sedmá nejbezpečnější země na světě, proč se všude staví zábrany?

Příliv imigrantů prý slábne. Je to přesně naopak. Údajně se snížila kriminalita v Německu. O imigraci se záměrně moc nemluví, takže naoko se situace zlepšuje. Díky internetu se však pravda o masové invazi nedá zatajit. Není náhoda, kdo získává stále víc hlasů v Itálii, Švédsku, Francii, Anglii, Madarsku a mnoha jiných zemích.

Problém kůrovce se záměrně neřešil, aby se mohlo vytěžit maximum dřeva. Mimochodem, nepatří největší firma právě Burešovi? Vytěženého dřeva je tolik, že je neprodejné nebo jen hluboko pod cenou, takže místo zisků mají Státní lesy a další firmy velké ztráty. Přehánění po mamonu nikdy nedopadlo dobře.

Soudruh Horáček se chce soudit kvůli nařčení komunistou Vondráčkem, že byl v STB. Ale o tom přece existují dokumenty, zveřejněné i někde na internetu. Ten poslední byl zničen, protože tam asi bylo skutečné udání na někoho. Politický soudce dá za pravdu Horáčkovi, správný soudce to shodí ze stolu.

Dle soudruha Hamáčka jsou proimigrantské smlouvy nezávazné. Všechny však začínají slovy: " Zavazujeme se, že přijmeme..."

Slavík byl zakázán, aby v ČT nemusela být vysílána přímým přenosem vítězná písen Ortelu- "Zůstan mým domovem". Tohle si nedovolili ani ti zlí komunisté! Dočkáme se i toho,že budou zakázány volby?

Vláda hodila pod stůl petici SPD se sto tisíci podpisy proti přijímání imigrantů. Existuje vzornější důkaz o pohrdání občany a o začínající totalitě? Proč volíte stále stejné darebáky, kterým jde jen o koryto, pardon, strany?

Autor: Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe Washingtonu slíbili, že zmaří pokusy EU obejít sankce proti Íránu   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 12:40:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA nedovolí ani Evropské unii, ani komukoli jinému, aby obcházeli americké sankce proti Íránu, prohlásil poradce šéfa Bílého domu pro národní bezpečnost John Bolton.

Takto okomentoval iniciativu EU na ochranu před americkými sankcemi svých společností, které obchodují s Íránem. „Budeme sledovat vývoj této struktury, která nebyla zatím vytvořena a nemá ani datum založení," slíbil Bolton.

Dodal, že Washington bude „agresivně" a „neochvějně" realizovat své sankce proti Íránu.

Dříve na okraj Valného shromáždění OSN vyhlásila šéfka evropské diplomacie Federica Mogheriniová podle výsledků schůzky „pětice" mezinárodních zprostředkovatelů (Rusko, Velká Británie, Francie, Německo a Čína) a Íránu vytvoření zvláštního mechanismu, který umožní evropským společnostem obchodovat s Íránem nehledě na vystoupení USA z jaderné dohody s Teheránem a na hrozbu amerických sankcí.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jBXY


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponArabům se v České republice zalíbilo...   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 06:24:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Arabům se v České republice zalíbilo, odejít už neplánují! Nakupují pozemky, staví domy, pronajímají si od státu prostory na prodej křišťálu a provoz směnáren, kandidují do zastupitelstev, figurují už prakticky ve všech oblastech veřejného života! Zatímco je pohled médií upřen na sirotky a nelegální migranty, tak ti legální mezitím potichu mění kulturu naší země!

Politický cirkus okolo přijetí nebo odmítnutí sirotků ze Sýrie zaplňoval v posledních dnech hlavní stránky českých médií, jako kdyby na tom stál veškerý život v České republice. Sirotci, kteří s největší pravděpodobností přišli o své rodiče v řadách bojových útvarů Islámského státu, prostě do Česka nepatří, a to hlavně z kulturně-sociálních důvodů. Česká republika totiž už má dostatek arabských spoluobčanů a každým rokem jich přibývají další tisíce a tisíce, kteří do země přichází na základě víz ze zemí Blízkého a Středního Východu a také z Afriky. A právě o nich budeme v dnešním článku mluvit. Jak se totiž ukazuje, Arabům se v České republice zalíbilo natolik, že se rozhodli usadit natrvalo a nemají důvod migrovat dále na západ nebo na sever do Skandinávie. Životní prostor českých a moravských zemí je ideální místo pro zakořenění nové kultury, islámu. Kořeny tohoto procesu mají přitom počátky již v 90. letech, do kterých se na chvíli vrátíme.

Foto: Muslimky v Ústí nad Labem.Mnozí z vás si možná vzpomínají, jak po roce 1989 začaly do ČR přicházet nová náboženství a sekty, které narychlo hledaly své nové ovečky. Hned po roce 1990 začaly poštovní schránky plnit nové tiskoviny s názvem “Strážní věž”, které šířili Svědkové Jehovovi. Tehdy to byla ještě sekta, ale později Jehovisté získali status registrovaného spolku, konkrétně od 1. září 1993. Svědkové Jehovovi neuznávají princip Svaté Trojice, ale vyznávají reformistickou a v 19. století za herezi považovanou klauzuli o Bohu JHVH, což je jméno Boha z hebrejštiny odvozené ze Starého zákona.

V hebrejštině se vyslovuje jako Jahve, ale též Jehovah, případně Jovah. A právě od toho je název spolku odvozen. Překlad není úplně přesný, protože sylaby JHVH v hebrejštině měly jiný přenesený význam, a to “Bůh Izraele” ve smyslu tamludického výkladu Tóry. JHVH je v podstatě tetragramaton výslovnosti. Nejde přitom vůbec o jméno Boha, ale o jeho popis ze stély Me’sha, kterou staří izraelité vyrobili někdy okolo roku 840 před Kristem. Kabalisté slovo vyslovují jako Hava’yah, což znamená “Jméno bytosti”. To samo o sobě potvrzuje, že JHVH je omyl.

Islám se nasunuje do ČR mnohem radikálněji a rychleji než Svědci Jehovovi a Dalajlámovi budhisté v 90. letech

Jde de facto o políčko ve formuláři “JMÉNO:” a za ním by mělo být samotné jméno Boha, prostě ve smyslu JHVH: Jméno Boha. V posunutém významu tedy JHVH je označení Boha bez vyslovení jeho skutečného jména. Zašel jsem takto daleko k vysvětlení proto, abyste viděli, jaké drobnosti a nuance rozhodují o takových dlouhodobých procesech, jako jsou náboženství a církve, protože tyto spolky nemají jasno ani o jménu Boha. Pro člověka by to ani nebylo možné vyslovit, protože to jméno nevychází z lidské biologické podstaty. Proto se stal tertragramoton JHVH náhradou Božího jména pro člověka a jeho ústa, nemají-li být zkroucena bolestí při pokusu o napodobení fonetické podoby jména bytosti JHVH, nedokáží totiž jméno vyslovit.

Problém je v tom, že po roce 1990 přišlo do ČR mnoho skupin, které se snaží změnit princip životního prostoru z klasicky křesťanského, říkejme raději vatikánsko-byzantského, do prostoru kabalistického. A takový prostor nebude uznávat Desatero, ale bude uznávat zvrácené procesy z opačné a převrácené strany. Černá bude vyzdvihována na bílou, pokřivená a neplodná sodomická rodina bude vyzdvihována nad tradiční. A nasunování Islámu je prvním krokem k rozbití Kristova odkazu. Tohle je na obsáhlejší rozbor, ale o tom až někdy později.

Po roce 1990 přišli do ČR i budhisté, jistě si pamatujete, jako budhismus propagovali lidé okolo Václava Havla a Dalajlámy, změna politického režimu v roce 1989 přinesla další sekty a náboženství, které se snaží dodnes oslovovat v České republice nové ovečky. Jenže proces islamizace je výjimečný. Probíhá na objektivní úrovni jako přirozený a vládami podporovaný proces. A není proto zvláštností, když v českých a moravských divadlech je zneucťován Ježíš Kristus, který znásilňuje muslimku, není proto divu, že Arabové kandidují v komunálních volbách a nakupují nemovitosti a zabydlují se. V České republice se jim líbí a zejména potom Brno je doslova rájem pro muslimské přistěhovalce. Ukážeme si, jak to funguje na úrovni businessu v Brně. Zjistíte, že nějací sirotci ze Sýrie jsou oproti tomu jen slabá káva.

Arabská směnárna a prodejna křišťálu přímo na náměstí v Brně, kebabárny už i v menších městech

V Brně působí firma ADNAN s.r.o. IČO: 26915766 na adrese Malinovského náměstí 211/5, Brno – město. Jednateli jsou Adnan Al-Gaf a MUDHI SUBHE YEHEA AL-DURY. Generální finanční ředitelství v Brně uzavřelo s touto firmou smlouvu ze dne 13.6.2017 v částce 3 141 702 Kč za nájem prostorů sloužících k podnikání obou jednatelů, tedy Arabů této firmy. Generální finanční ředitelství je tu zastoupené Mgr. Ing. Radanou Nedvědovou, ředitelkou Sekce ekonomiky a jednajícím za firmu byl Adnan Al-Gaf.

Jednalo se o pozemek parc. č. 541, jehož součástí je budova č. 98 na adrese náměstí Svobody 98/4 v Brně ve vlastnictví ČR. Dole v budově jsou obchody, nahoře jsou kanceláře. Je nutné zmínit, že přesně na této adrese měl dříve provozovnu Iráčan Nawil Jarwan, jednatel ve firmě LINDA CRYSTAL, s.r.o. IČO: 26286041. Klan rodiny Jarwanů vlastní v Brně síť firem, budov a provozoven, ovšem o tom až někdy příště. Pouze telegraficky, jedná se o rodinu se členy NABIL JARWAN, MUNER JERWAN a MOHAMMED JARWAN. Rodinné irácké klany z Iráku jsou v Brně značně rozsáhlé. Sám Muneeb Hassan Alrawi, předseda Islámské nadace v Brně, je Iráčanem. Arabové tak přináší do ČR podnikání a spolu s tím i potraviny. Např. ve Vysokém Mýtě je už také kebabárna, donedávna jsme něco takového viděli jen v Praze, v Brně a velkých městech, ale jak je vidět, islámská kultura proniká už i do menších měst.

FOTO: Ne, to není fotka z dovolené v Turecku. To je jedna z prodejen kebabu ve Vysokém Mýtě.Ale zpátky k Brnu. Zmíněný brněnský muslimský rodinný klan Jarwanů je z Iráku, ale další rodinný klan Saidů působící v Brně je rovněž z Iráku. Ismail Said, jeho česká manželka Marcela Saidová, IBRAHEEM Said AHMED AHMED, Adam Said, David Said a ALI SAID. Také další rodina Addayů je také z Iráku. O Rodině Addayů, prodejem pozemků či dotací na pracovní místo jsme psali na AE News v jednom z předchozích článků. Abdulrahman Adday vlastnící Islámské kulturní centrum v Králově Poli, jeho manželka Eva Addayová, nebo syn Adam Adday. Tyto rodinné klany z Iráku spolu navzájem podnikají, např. Palác Kobližná a.s. IČO: 03377229 s jednateli Adamem a Ismailem Saidovými a Adamem a Abdulrahmanem Addayovými. O tom ale někdy příště. Vraťme se ale k firmě ADNAN s.r.o., která se na náměstí Svobody 98/4 v Brně nastěhovala.

Tato budova, jejíž část Generální finanční ředitelství pronajímá Arabům, je navíc chráněnou kulturní památkou, jak je uvedeno ve smlouvě. V této budově se jedná o nebytový obchodní prostor o celkové výměře 41,85 m2. Prodejna 23,07 m2, zázemí prodejny 2,95 m2, mezipodesta – WC 1,48 m2, umývárna 1,15 m2, prostory včetně plochy pod schodištěm 13,2 m2. V této prodejně se prodává křišťál, ale také je tu směnárna. To je účel, ke kterému Generální finanční ředitelství poskytlo svolení přímo v dané smlouvě. Nájemné činí měsíčně 41,85 Kč/m2. Jak vidíte, přímo v centru Brna na náměstí, v domě, který vlastní český stát a sídlí v něm Generální finanční ředitelství, úspěšně podnikají arabští občané s českým křišťálem a směňují valuty. Krásná ukázka skvělé integrace. Tak jaképak copak, že Česko nepřijímá migranty. Však v Brně prodávají české sklo a valuty přímo na náměstí! No řekněte sami, copak nejsme multikulturní národ? A to není všechno, staví se i domečky!

Firma, která v Modlanech a Kvítkově staví muslimský rezidenční rezort, také v ČR poskytuje lázeňské služby dalším Arabům!

Nedaleko Teplic vyroste muslimský rezidenční rezort. Rozhodl o tom Ústecký krajský úřad v rámci posuzování stavebního záměru kuvajtského podnikatele, který chce ve vesnici Modlany postavit 57 rodinných domků pro převážně arabskou klientelu z Teplic. Jednalo se o 36. schůzi rady ústeckého kraje konanou 21.3.2018 v sídle krajského úřadu Velká Hradební 3118/48, Ústí nad Labem. Developerem projektu je Ali Ali Elbadri, občan Libye, a v České republice je majitelem a jednatelem pražské společnosti J S Medical, s.r.o. IČO: 25403681 Sokolovská 81/55, Karlín, Praha 8. Ali Ali Elbadri se v ČR oženil, jeho manželkou je Tereza Elbadri. Dalším rodinným příslušníkem je Abdallah Ali Elbadri, který má rovněž libyjské občanství, zřejmě o 7 let starší bratr, podle data narození obou. Výstavba arabského rezortu v Modlanech se nachází v lokalitě zvané Kvítkov, ale vznikají stavby i v blízkém okolí. Prodej stavebních parcel podle dalších informací běží v plném proudu, a krajský úřad tak dal této výstavbě zelenou.

Jediní radní v radě, kteří se omluvili během tohoto hlasování, byli Jaroslav Foldyna (ČSSD) a Jaroslav Komínek (KSČM). Pro muslimský rezidenční rezort v teplických Modlanech hlasovali za KSČM 5 radních: Oldřich Bubeníček (hejtman kraje), Stanislav Rybák, Jitka Sachetová, Radek Belej, Ladislav Drlý. Za ČSSD hlasovali všichni tři radní: Martin Klika, Zdeněk Matouš, Radek Štejnar a za SPO jediný radní Petr Šmíd.

FOTO: Stavební parcely Arabů nedaleko Modlan.Elbadriho J.S. Medical má i další aktivity. Podle smlouvy z 2. 10. 2017 totiž Státní léčebné lázně Janské Lázně IČO: 00024007 Náměstí Svobody 272, Janské Lázně zaplatily této firmě J S Medical, s.r.o. nespecifikovanou / utajenou částku za poskytování lázeňských pobytů dospělých a dětských klientů. Např. základní služby obsahují ubytování ve dvojlůžkových resp. jednolůžkových pokojích včetně snídaně, stravování formou polopenze resp. plné penze a lázeňské léčebně rehabilitační a wellnessové procedury. Pro dospělé klienty budou ubytovací a stravovací služby poskytovány v lázeňském hotelu TERRA, Černohorská 62, Janské Lázně, případně i v jiných lázeňských domech, dle aktuální nabídky a podmínek sjednaných dílčí smlouvou. Pro dětské klienty s doprovodem dospělé osoby, budou služby poskytovány v dětské léčebně VESNA. Lázeňské procedury se poskytují klientům v AQUACENTRU (nový bazén) a na specializovaných pracovištích v lázeňských domech.

Kromě Janských lázní tu máme i Vojenskou lázeňskou léčebnu Teplice. Konkrétně se jedná o Egypťana jménem Alsakali Massah Fared Alsakali IČO: 86806386 Maršovská 1522/10, Trnovany, Teplice. Vojenská lázeňská a rekreační zařízení zastoupené ředitelem Ing. Zdeňkem Matysem, uzavřela s tímto Arabem smlouvu 28.6. 2018 ohledně služeb cestovních agentur, léčebných služeb, a tour operátorů ve vojenské lázeňské léčebně v Teplicích v částce 242 000 Kč. Jedná se o léčbu pohybového ústrojí, různá metabolická onemocnění s postižením kloubů, osteoporosa atp.

Prodejna HCF produktů zejména pro arabskou klientelu v Brně

Ale znovu se vraťme do Brna. Firma F.M.K., spol. s r.o. IČO: 48531944 nejprve sídlila na ulici Merhautova 926/5, aby se přestěhovala o pár bloků dál na tutéž ulici Merhautova 433/12, Černá Pole, Brno. Jejími jednateli jsou KAMAL CHERIFI a jeho příbuzná ANNA CHERIFI. Dalším spolujednatelem byl Fathi M.El Ghetmi, který původem pochází z Libye a BASEL SALEH ALSSAED. Společníkem je tu další Iráčan jménem Khalid Hasseb Sail, z Bagdádu, a další Arab jménem MAHMOUD ABABNEH. Tato firma F.M.K., spol. s r.o. uzavřela 13. 9. 2017 smlouvu s brněnskou městskou částí Bystrc zastoupené starostou Tomášem Kratochvílem o pronájmu prostor k podnikání. Jednalo se o pavilon služeb na ulici Lýskova v Bystrci, konkr. nebytový prostor o výměře 40 m2 (buňka č. 2) za účelem zřízení a provozování prodejny bezlepkových potravin a výrobků bez lepku, biopotravin, ovoce a zeleniny. Tedy typická výrobna HCF produktů (anglicky: Halal-compliant food). Roční nájemné činí 32,000 KČ, splatné ve 4 splátkách po 8,000 KČ.

Tlumočení z jazyka Urdu pro arabské podnikatele z Pákistánu v Brně a první vlaštovky arabských kandidátů do komunálu

Další arabskou firmou je Chanar, s.r.o. IČO: 27688828 Polní 77/2, Moravany, Brno. Jejím jednatelem je SAEED KHAN, se stejným místem bydlištěm v Moravanech, a soudě podle ostatních je zřejmě Pákistánec. Nevíme, zda má něco společného s rozvětvenou rodinou Sadiga Khana, londýnského starosty, který je také z Pákistánu, to by byla divoká spekulace, ale v těchto případech člověk nikdy neví. SAEED KHAN tu podniká se dvěma příbuznými, společníky z Pákistánu, WAZIR AHMED, ročník 52, a NAVEED AHMED, ročník 85, tedy zřejmě syn a otec, a dalším společníkem je SHAHZAD UL – HASSAN. Všichni jsou tedy z Pákistánu a hovoří urdsky. Proto by nás ani nemělo překvapit, že jsme se dostali ke 3 smlouvám této firmy Chanar, s.r.o., uzavřenými se Správou uprchlických zařízení Ministerstva vnitra. Jednalo se o tlumočení po telefonu z jazyku Urdu z uprchlických táborů v ČR. První smlouva byla uzavřena 13. 4. 2015, druhá smlouva 13. 7. 2016 a třetí smlouva 6. 12. 2016.

FOTO: Kebabárna v Teplicích.Kurdský muslimský tlumočník Khalil Rachid (kromě podnikání) kandidoval na kandidátce Zelených v krajských volbách 2016. V současné koalici Volba pro Teplice, ve které se shlukli nezávislí kandidáti, Zelení, KDU-ČSL a TOP09, kandiduje v letošních komunálních volbách 2018 lékař a muslimský aktivista v Teplicích Mohammed Ghaleb. Jedná se o otce studentky v Teplicích Eman Ghaleb. Ta proslula svým prohlášením, že šátek tvoří součást její identity a symbol ženství, a proto ho ze sebe nesundá.

V letošních komunálních volbách 2018 v Chomutově je také na č. 9 místní kandidátky ČSSD zařazen muslim jménem Samir Kharboutli. Jedná se o Muslima, který pracuje u Technických služeb města Chomutova jako šéf rozvozu komunálního odpadu. ČSSD ho zařadila na kandidátku na 9. místo. Sám Samir Kharboutli je kamarádem dalších dvou arabských podnikatelů, Ahmada Raada a Didarsaha Saida. Ahmad Raad je napojený na ROP Severozápad a vlastní v Chomutově Hotel 99.

Vidíme tudíž, jak v různých částech ČR začíná kvést business arabských firem, začínají tu působit rodinné klany (Iráčané, Libyjci, Egypťané…), arabský business začíná prorůstat do politiky a ovlivňovat ji v zájmech obou stranné spokojenosti a přitom média v ČR (i ta alternativní) řvou a křičí kvůli 50 sirotkům, kteří zřejmě ani nejsou nezletilí a mnozí z nich prošli tábory Islámského státu. Proti nim se logicky postaví odpor, přinesli jsem o nich článek zde: https://aeronet.cz/news/hamacek-chce-do-ceska-natahat-50-arabskych-sirotku-ze-syrie-nekteri-vsak-prosli-tabory-islamskeho-statu-nejde-jen-o-male-deti-ale-uz-skoro-o-dospele-teenagery-andrej-babis-to-ostre-odmita/

Jenže nikdo si už nevšímá, že Arabové v ČR už zakládají vlastní osady, staví vlastní obytné resorty, ovládají lázeňský turismus, Teplice stojí a padají na lázeňských dolarech od Arabů z celého světa, Brno jde cestou umetání cesty pro arabské obchodníky přímo v centru města, Arabové mohou být voleni do místních zastupitelstvech, a tím více potom mohou nasměrovávat finanční toky ve prospěch arabských firem. Vzniká tak uzavřený kruh. Kolem vás vyrůstají kebabárny, čajovny, směnárny a halal prodejny maskované zatím jako prodejny s bezlepkovými potravinami apod.

“V Česku je dobře, Češi mají rádi kebab a to ostatní přijde samo,” říkají lidé od Soroše. “Stačí si počkat, až pochcípají Husákovy děti…”

Česko se tak potichu a potají stává konečnou cílovou destinací Arabů. Nejde už o tranzitní zemi, jak je neustále v médiích opakováno, ale ČR se stává cílovkou pro arabské podnikatele, kteří v první vlně přináší peníze a vytváří pro Araby zázemí. V druhé vlně kandidují do komunálu a chtějí podíl na moci a rozhodování na druhém kruhu, tedy na kruhu životního prostoru. Členové zastupitelstev těmto procesům nebrání, protože Arabové přináší peníze. Zatím. Do redakce jsme dostali už před časem email, který přišel z emailové domény Člověka v tísni, ale nepodařilo se nám zjistit, kdo ho skutečně odesílal.

Pisatelka, která psala v ženském rodě, nám mj. napsala, že prý stačí počkat, až “pochcípají” v ČR Husákovy děti, tedy lidé narození v 70. letech min. století, kteří tvoří nejsilnější populační kmen ČR. Po nich přijde potopa. Nejde ani tak o to, že se v 70. letech narodilo nejvíce dětí, ale jde o to, že to byla poslední generace, která byla vychovávána v systému národně ukotveného školství s důrazem na ochranu vlasti a hranic. Na to je třeba neustále myslet, protože hodiny po roce 1989 tikají ve prospěch globalistů, tedy ve prospěch židovského chazariátu, který importuje do Evropy muslimy na rozbití kultury západní civilizace. Chazar nenávidí evropské národy.

FOTO: Na rozvratu křesťanství se podílí i český katolický klér.Ve chvíli, kdy dojde k islamizaci našeho životního prostoru, nastane 3. vlna, odchod a exodus původních českých obyvatel z oblastí, které budou z radnic přímo (skrze zvolené kandidáty) nebo nepřímo (skrze peníze arabských podnikatelů) ovládat Arabové. Podívejte se, jak dopadl Londýn. Tam to trvalo 25 let, jednu generaci, než došlo ke kompletní islamizaci londýnské radnice, která prosazuje homoagendu, LGBT, likvidace kostelů, islamizaci školních jídelen a militantní islám jako nástroj těch, kteří chtějí Dům Krista v Evropě převrátit na opačnou stranu černého světla. Proto se nedivte europoslankyni Šojdrové, že chce do ČR natahat malé džihádisty, protože pouze odvádí pozornost od těch Arabů, kteří již v ČR dávno jsou a právě se chystají na rozšíření svého vlivu po volbách do komunálu.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/arabum-se-v-ceske-republice-zalibilo-odejit-uz-neplanuji-nakupuji-pozemky-stavi-domy-pronajimaji-si-od-statu-prostory-na-prodej-kristalu-a-provoz-smenaren-kandiduji-do-zastupitelstev/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍránští jestřábi ve Washingtonu   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 05:55:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Není pochyb o tom, že Washington je plný protiíránské propagandy. Je tam celá řada expertních skupin, řízených sionisty (sic), které tvoří americkou zahraniční politiku - a které vyostřují v USA hněv proti Íránu, avšak zaměřují se především na íránské obyvatelstvo v Íránu. Nechvalně proslulým ničemným vůdcem je Nadace pro obranu demokracie (FDD), kterou mimochodem do značné míry dotuje americké ministerstvo zahraničí, a co je možná ještě důležitější, také mocný vojensko-bezpečnostní komplex USA.

Před více než padesáti lety tehdejší prezident Dwight Eisenhower varoval svět před invazními, násilnickými a chamtivostí hnanými silami tohoto stále rostoucího válečného průmyslu.

Nikdo ve skutečnosti jeho rady nedbal, a už vůbec ne Spojené státy s jejich aspiracemi na světovou hegemonii. Dnes s tím ale musíme žít - a přiznat si, jaké nebezpečí představuje tento válečný komplex, který reguluje přes 50% HDP Spojených států, včetně všech přidružených odvětví a služeb. Kdyby měl zítra nastat mír, ekonomika USA by se zhroutila. Je to proto nová norma, že agrese z Washingtonu směřuje do všech těch hrdých zemí - jako je Írán, Venezuela, Severní Korea, Sýrie, Rusko, Čína, Pákistán, Kuba, a mnoho dalších - které se odmítají podrobit diktátu hegemona. Útoky na svobodně a nezávisle uvažující národy přicházejí v podobě slovních urážek, ekonomických sankcí, různých celních tarifů, porušených mezinárodních a dvoustranných dohod - a především válečných hrozeb a provokací. Je třeba se mít na pozoru, abyste se nedostali do pasti.

Írán není sám. Znamená to buď pokračovat a žít s ohledem na tento Západem vynucený systém - anebo...

Anebo z toho vybřednout. Bohužel nám příliš neprospěje, když budeme obviňovat toho ďábla za mořem, jako je FDD, NED (Národní nadace pro demokracii) a další, ať už se nazývají jakkoliv. Oni neodstoupí; prostě jen mají požitek ze vzteku, který vyvolávají. Také je nutno říci, že v současnosti existuje zřejmé nebezpečí, že prostřednictvím Netanjahua a Trumpa budou prováděny válečné provokace vůči Íránu. A ano, pokud bude Irán stále propojen se západním měnovým systémem, o který bude neustále usilovat, budou následovat další sankce, katastrofální sankce - avšak katastrofální pouze tehdy, pokud bude Írán svázán se západní ekonomikou, založenou na dolaru. Pokud Írán odstoupí od tohoto masivního západního měnového podvodu - což se samozřejmě nestane přes noc - postupně získá svou ekonomickou autonomii a politickou svrchovanost. To je zcela klíčové.

Bojovat a dohadovat se kvůli nesmyslným a naprosto nezákonným sankcím a agresi - nebo dokonce naléhavě žádat, aby Západ dodržoval jadernou dohodu, od které Washington odstoupil - je jen ztrátou času. Ničeho se tím nedosáhne. USA se nepodvolí. Lobby vojensko-průmyslového komplexu a Izraele je příliš silné. Počítat s tím, že se Evropa bude držet „dohody“, není dobrá strategie. Dokonce i kdyby - kvůli svým vlastním sobeckým zájmům - Evropa chtěla zachovat Společný komplexní akční plán 5+1 (JCPOA), zaprvé nikdy nevíte, zda a kdy se může podvolit tlaku Washingtonu a Izraele, a zadruhé, i kdyby tomu tak nebylo, stále byste byli spojeni se západní ekonomikou, založenou na Ponziho schématu, prostřednictvím eura, a byli byste tak zranitelní vůči sankcím.

Než hledat viníka venku - tedy ve Washingtonu nebo Bruselu - je mnohem důležitější najít řešení zevnitř. Existují dvě hlavní překážky, které je třeba mít na paměti. První překážku Írán postupem času zdolá, jde o to pustit se do „ekonomiky vzdoru“; druhá překážka je složitější, ale není nemožné ji zvládnout - jde o neutralizování pátého sloupu (tj. skupina lidí, kteří jednají zrádně a podvratně, pozn. překl.) v Íránu.

Ekonomika vzdoru - to je cesta k soběstačnosti, ekonomické autonomii a politické svrchovanosti. Írán se pod vedením ájatolláha již vydal na tuto cestu, která je opakem globalizace. Prezident Putin před několika lety řekl, že sankce jsou nejlepší věc, která se Rusku stala po zhroucení Sovětského svazu. Přinutilo to Rusko k rehabilitaci a obnově zemědělského sektoru a modernizaci průmyslového odvětví. Dnes je Rusko zdaleka největším vývozcem pšenice na světě a má špičkový průmyslový arzenál. Tuto zprávu přednesl Putin během své návštěvy v Teheránu v listopadu minulého roku tváří v tvář ájatolláhovi.

Řídit se principy ekonomiky vzdoru znamená postupné, ale nakonec radikální odtržení od západního měnového systému, a přilnutí k východním spojenectvím, jako je Šanghajská organizace pro spolupráci (ŠOS), BRICS a Eurasijská ekonomická unie (EAEU). Írán je připraven stát se v krátké době členem ŠOS. Tyto aliance již neobchodují v amerických dolarech, mají své vlastní mezinárodní měnové systémy - oddělené od Západem řízené, nezávislé společnosti SWIFT, která je zcela pod kontrolou amerických bankovních magnátů - a proto je SWIFT nejdůležitějším nástrojem pro uvalení finančních a ekonomických sankcí, neboť se tímto způsobem zadrží nebo blokují převody mezinárodních plateb, a zablokují nebo zabaví se aktiva v zahraničí.

Tyto východní aliance obchodují v místní měně, a v případě Číny a uhlovodíků dokonce i v jüanech, které jsou směnitelné za zlato. V jednání je jeden či více nových východních měnových systémů, což se týká i BRICS. Důležitou součástí východních aliancí je iniciativa čínského prezidenta, nazvaná Jedno pásmo, jedna cesta (BRI) - neboli nová Hedvábná stezka, rozsáhlý investiční plán pro infrastrukturu a dopravu v řádu několika bilionů jüanů - zahrnující svět z východu na západ, který bude propojen několika spojujícími „cestami“, včetně námořních tras. Tento plán BRI, který byl nedávno začleněn do čínské Ústavy, je předvojem nového ekonomického systému, založeném na rovnosti a prospěšnosti pro všechny partnery. Je to jasný odklon od západního přístupu „cukr a bič“, tj. „dělej, jak říkám, nebo jinak“ budou následovat sankce.

Zadruhé, a to je skutečná výzva - země jako Írán, Venezuela, Rusko, Čína, a všechny národy, které odolávají pokusům Západu o dobývání, vedení a podmanění - mají silný tzv. „pátý sloup“, tj. přístupná a tajná, infiltrovaná západní nebo místní „aktiva“, která jsou školena a financována Západem. Tito lidé jsou obvykle začleněni do finančního sektoru, zejména do centrálních bank a činností, spojených s obchodem. Oni jsou „příjemci“ zpráv od jestřábů z Washingtonu - rozšiřují je v Íránu, přivádí lidi do ulic (často tím, že jim za to platí), aby to vypadalo, že vůči vládě existuje silná opozice.

Řídí místní média, publikují falešné ekonomické informace (nezaměstnanost, inflace), a usilují o užší spojení investičních vazeb se Západem. Představitelé pátého sloupu (neboli stoupenci NATO) pomáhají manipulovat směnné kurzy měny, devalvovat peníze své vlastní země - Íránu; zveličují dopad sankcí doma, aby vytvořili strach a nepřátelství vůči vládě - stručně řečeno, brojí proti své vlastní vládě a manipulují s veřejným míněním. Kolaborují s nepřáteli Íránu.

Představitelé pátého sloupu jsou nebezpeční kriminálníci, netransparentní spojenectví odpůrců, pracující ve prospěch zahraničních zájmů v Íránu, stejně jako v Rusku, Venezuele, Číně - kdekoliv, kde washingtonská hegemonie a její temní páni chtějí dosáhnout změny režimu. Jejich zneškodnění je velkou výzvou, neboť jejich aktivity jsou hluboce zakořeněny ve finančním systému, soukromém bankovnictví a mezinárodním obchodu jejich vlastní země.

Nejlepší způsob, jak zničit podlý vliv těchto osob, je uplatnit pravidla ekonomiky vzdoru - odpoutat se od západního dolarového systému, deglobalizovat ekonomiku, nalézt znovu politickou a ekonomickou suverenitu - tzn. vytvořit lokální produkci pro zdejší trhy, s místní měnou a tamním veřejným bankovnictvím pro rozvoj místní ekonomiky; obchodovat s přátelskými, kulturně a ideologicky spřízněnými zeměmi. Pokud by se zpřetrhalo pouto s globalizovaným Západem, jejich síla by zmizela. Írán je na správné cestě - budoucnost je na východě. Chamtivostí hnaný agresivní Západ páchá ekonomickou a morální sebevraždu - Západ se stal potápějící se lodí.

Peter Koenig

Iran Hawks in Washington vyšel 19. září 2018 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/09/7712-iransti-jestrabi-ve-washingtonu.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV senátních volbách jdou do boje i tyto figury. Proboha, nevolte je!   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 05:48:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Blížící se volby do Senátu dávají tušit řadu zajímavých politických dialogů a střetů, ale i osobních útoků a invektiv, špatně skrývaných projevů nesnášenlivosti a pohrdání lidmi s jinými politickými názory a životní filosofií.

Při podrobnějším pohledu na kandidátky jednotlivých volebních obvodů můžeme spatřit různé politické matadory, kteří obhajují své posty z končícího volebního období, z nichž někteří dokonce kandidují za jiné politické subjekty, než ve volbách minulých. Uvidíme lidi, kteří jsou v politickém klání úplnými nováčky, lidi známé, méně známé i neznámé, lidi nejrůznějších profesí, lidi s veřejně dobře známými názory a postoji ke klíčovým politickým otázkám, lidi, o jejichž politických názorech veřejnost zatím neví zhola nic. Na kandidátkách jsou i lidé, kteří si pletou senátní volby s komunálními a jejichž akční rádius je omezuje pouze na řešení problémů jejich volebního obvodu.

Jsou mezi nimi politici, kteří neváhali zvednout ruku pro podání žaloby za velezradu na bývalého prezidenta republiky Václava Klause pro jeho akt milosti. Jsou mezi nimi i politici, kteří v duchu všudypřítomného boje proti korupci udávají své šéfy.

Jsou mezi nimi různí akademici, kteří svými vzájemnými výpady a urážkami na obrazovkách internetových televizí voličům předvádějí, jací lidé by post senátora či senátorky v žádném případě neměli zastávat.

Asi jedním z nejsledovanějších volebních obvodů je Praha 2. A to díky medializaci nedávné veřejné podpory Václava Klause ml. Ladislavu Jaklovi z Institut Václava Klause. ODS, mateřská strana Václava Klause ml., přitom v tomto obvodu nasadila známého herce.

A právě na Praze 2 obhajuje post senátora asi nejznámější český whistelblower - stávající nebo bývalý zaměstnanec nějaké organizace, který upozorní instituci nebo orgán oprávněný k prověření či zakročení na nelegitimní, neetické nebo nezákonné praktiky na pracovišti, které se dějí se souhlasem jeho nadřízených a jdou proti veřejnému zájmu či ohrožují veřejnost - Libor Michálek. Ten Libor Michálek, který jako zaměstnanec ministerstva životního prostředí nelegálně nahrával ministra Drobila a pak ho udal. Někteří ho velebí jako čestného člověka, jiní o něm hovoří jako o práskačovi, udavačovi a bonzákovi. Ministr Drobil v politice skončil, ale Michálkovo obvinění se nakonec nepotvrdilo. Buď jak buď, bylo by zajímavé zjistit, zda byl pan Michálek za svou činnost odměněn. Např. nějakým protikorupčním fondem.

Kandidát ODS, herec Vladimír Kratina. Na první pohled asi slušný a vzdělaný člověk. Vymezuje se proti „chorobně ambiciózním mocižroutům“, nechce ale říci, koho si pod tím pojmem představuje. Žádný zásadní politický názor jsem však od něj neslyšel. Zato umí správně přednést text, který má ve scénáři.

Ivan Gabal, který býval poslancem za KDU-ČSL, ale nyní kandiduje za Piráty, chce, podle svého předvolebního spotu, hlavně zvelebovat Prahu. Jeho výroky, jako „Nesmíme od migrace dávat ruce pryč. Je trapné, že neplníme ani minimum, na kterém se dohodla Evropská unie“ nebo „Je jasné, že dnešní děti v Británii, Francii či Německu na tom budou lépe než naši potomci díky tomu, že už jsou tam dnes smíšené třídy a přijde jim to normální. Kulturu vstřebávají, nebude to pro ně nebezpečné“, dávají tušit Gabalův šílený pohled na řízenou masovou migraci.

Kardiolog Roman Kerekeš, kandidující za hnutí ANO, chce bojovat proti „legislativní džungli“. Velmi ho např. trápí nepovedený zákon o elektronickém receptu. Dobře fungující zdravotnictví je sice pro zdraví lidí důležité, ale v dnešním rozhádaném světě je to jako hlavní cíl senátora přece jen málo.

Lékařský a občanský aktivista Marek Hilšer, kandidující za své hnutí „Marek Hilšer do Senátu“, známý především tím, že se jako neúspěšný prezidentský kandidát v prvním kole spojil s dalšími nepostoupivšími kandidáty do kole druhého proti stávajícímu prezidentovi Miloši Zemanovi v duchu hesla „Všichni na jednoho“. V Senátu by chtěl přispět ke změně stylu české politiky, vadí mu vliv populistů a extremistů. Otázkou však je, co, nebo koho si pod těmito dvěma pojmy představuje.

Vladislava Hujová, exstarostka Prahy 3, která v květnu vystoupila z TOP 09, a kandiduje za sdružení Pro Prahu, na sebe upozornila tím, že označila sázení vlastních květin na ulici za nepřípustné. Na svém twitteru píše, že přijala trojnásobnou výzvu. „Kandiduji do ZMČ Praha 3 jako lídr, jako trojka do zastupitelstva hl. m. Prahy a do Senátu.“ A hned v dalším dodává „Máme totiž jediný program – a tím je Praha“. Tak třeba to některým voličům bude stačit.

Neposlední v řadě kandiduje Ladislav Jakl, dlouholetý spolupracovník bývalého prezidenta Václava Klause. Vzdělaný člověk s širokým vnitro i zahraničněpolitickým rozhledem. Člověk s mimořádně vyvinutým citem pro obsah slov „svoboda občana“. Člověk, který umí zřetelně formulovat své politické názory, dokáže o nich racionálně a věcně argumentovat. Některé jsou možná provokativní, všechny ale mají racionální základ. Nepodléhá všeobecné protiruské a „protiputinovské“ hysterii, dokáže vyzdvihnout pozitivní kroky amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Při diskuzích a debatách si zachovává chladnou hlavu a nenechá se vyprovokovat ani tehdy, když se jeho političtí oponenti uchylují k osobním urážkám.

Dovede srozumitelně pojmenovat dvě největší nebezpečí, která v současné době Evropě hrozí. A to jsou řízená masová migrace a přechod Evropské unie k totalitnímu direktivismu.

Ladislav Jakl je člověk, který do Senátu patří.

Ostatně, dovedu si ho představit i v nejvyšší ústavní funkci. Tedy na Hradě.

Autor: Zdeněk Lanz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDíky EU dokázaly německé elity to, co chtěl Hitler - mají Evropu pod kontrolou ...   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 05:30:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Letos si připomínáme několik důležitých historických událostí, které se odehrály před celými desetiletími. V únoru jsme si připoměli sedmdesát let od komunistického převratu, kterým byly odstraněny poslední zbytky demokracie a země byla uvržena pod totalitární diktaturu na více než 41 let. V srpnu tomu bylo půl století od sovětské invaze. 28. října budeme slavit sto let od vytvoření nezávislého Československa. Ale už před tím, 29. a 30. září si přimínáme 80 let od podepsání neslavně proslulé Mnichovské smlouvy.

Lidé mé generace o ní vědí od dětství. Vzpomínám si ještě na slavnou fotografii Hitlera, Mussoliniho, Chamberalaina a Daladiera, pořízenou při jejím podpisu. Komunisté jí všude vystavovali, aby nás přesvědčili, že fašisté a buržoázní demokraté se snadno dohodnou, že Západ nás zradil a že jenom komunistický totalitarismus a vasalství vůči sovětskému Rusku zajišťují naši národní existenci.

Formací historik, domnívám se, že znalost minulosti nám pomáhá lépe rozumět přítomnosti a lépe předvídat budoucnost. Nedělat stejné chyby, jako naši předkové.

Řekl bych, že T.G. Masaryk, E. Beneš, M.R. Štefanik a další zakladatelé Československa udělali stejnou chybu, jako tu, kterou nyní dělají vedoucí představitelé západoevropských států. Je to chyba si myslet, že lidé, kteří se nemají rádi, kteří se spolu neztotožňují, se mohou stát spoluobčany a, v případě nutnosti, společně hájit svůj stát.

Češi a Slováci si po první světové válce chtěli vytvořit svůj stát, podle práva národů na sebeurčení, které prosazoval americký president Woodrow Wilson. Chtěli si ale ponechat historické hranice království svatého Václava. V jejich rámci žilo též asi tři miliony německy mluvích obyvatel, kteří tvořili většinu v pohraničích oblastech. Ale i tam žily statisíce Čechů. Obě národnosti byly promísené, tak jak jsou nyní v západoevropských zemích promísení místní lidé a muslimští přistěhovalci.

Československo se skutečně snažilo své občany německé národnosti, kteří představovali asi čtvrtinu obyvatel republiky, plně integrovat. Měli všechna občanská práva, byli zastoupeni v parlamentu i v mnoha vládách, mohli se vzdělávat v německých školách, základních, středních i vysokých. Existovaly německé soudy, německá divadla, německé knihovny.

Snad by se bylo podařilo vytvořit něco, jako druhé Švýcarsko, kdyby se v Německu nedostali k moci nacisté. Ti pak systematicky a úspěšně československé občany německé národnosti, proti naší republice štvali.

V září 1938, Francie, která měla s Československem smlouvu o vzájemné pomoci, odmítla dodržet své závazky. Velká Británie byla smluvně spjatá s Francií. Jestliže ta odmítla vstoupit do války, Britové nebyli vázáni.

Čechoslovákům byla tedy dána volba: buď odstoupit Německu pohraniční oblasti, nebo se bránit sami. To by byla ovšem volba zcela sebevražedná. Velká většina obyvatel ČSR německé národnosti se netajila s tím, že budou svým československým spoluobčanům střílet do zad. Sudety byly tedy odstoupeny Třetí Říši.

Hitler tehdy sliboval, že žádná další území nebude vyžadovat. Pět a půl měsíce později už byl v Praze, kde byl vyhlášen německý Protektorát Čechy a Morava. Instituce protektorátu byly odvozeny od institucí francouzského protektorátu nad Tuniskem. Češi byli tedy postaveni do situace nějaké africké populace.

Češi tehdy prožívali svůj osud s velkou hořkostí. Jeden český básník napsal:

Zvoní, zvoní zrady zvon. Čí ruce ho rozpoutaly?
Francie sladká, hrdý Albion. A my jsme je milovali!


Slovanský sentimentalismus, řekne někdo. Nebo nedospělost národa, který byl dlouho zbaven své suverenity a když jí konečně dosáhl, tak se chová jako dítě, které chce být adoptováno hodnými dospělými. A které si naivně myslí, že když je bude mít rádo, tak oni ho budou mít rádi také.

Svět funguje podle jiných pravidel. Připomeňme si především slova generála De Gaullea: ,,Ideologie přecházejí, národy zůstávají." Kvůli tomu, že existuje Evropská unie, Němci nepřestávají být Němci a podobně i ostatní národy.

Jestliže existuje země, která dnes skutečně plně využívá Evrposké unie, tak je to Německo. Evropské instituce mu umožňují kompenzovat porážku z r. 1945, mít přístup k rozsáhlým trhům a ke zdrojům surovin, díky Euro kontrolovat finanční mechanismy značné části průmyslově vyspělého světa.

Dnešní vztahy francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a německé spolkové kancléřky Angely Merkel připomínají někdy vztahy maršála Philippea Pétaina a Říšského kancléře Adolfa Hitlera.

Angela Merkel nedávno odsoudila odsun německé menšiny z Československa, ke kterému došlo po druhé světové válce, se souhlasem vítězných mocností na Postupimské konferenci.

Dnes, s jejich nízkou porodností, Němci samozřejmě nemohou chtít znovu zalidňovat Sudety, ani jiná ztracená území. Ale s miliony muslimskými přistěhovalci, kteří si budou brát Němky a mít s nimi početné rodiny, situace bude úplně jiná. Možná, že právě to chce Angela Merkel svojí politikou otevřených dveří.

Samozřejmě nemůže nevědět, že islám nedovoluje svým stoupencům být podřízení nevěřícím. Takže německé vládnoucí kruhy budou nuceny konvertovat na islám. Ale víme, že již Heinrich Himmler, v dětství katolický ministrant, když později řídil Waffen-SS a Gestapo, tak si pravidelně četl Korán.

Píši ještě z Izraele. Zde, hlavní starostí se zdá být hrozba, kterou představuje Írán. Četl jsem nyní ve zdejších novinách v anglickém jazyce The Jerusalem Post: ,,Zdá se, že představitelé islámské republiky Írán jsou podporováni Evropskou unií a konkrétně Německem. Německá vlád dělá vše, aby učinila americké sankce proti Íránu neúčinné. Snaží se zajistit, aby Írán zůstal zapojen do systému, zvaný Worldwide Interbank Financial Telecommunication. Koalice, která v Německu vládne a opoziční strany zůstávají spojené v obraně Íránu proti Spojeným státům. To ukazuje hloubku německého morálního zatmění."

Hledání hospodářských zisků není jedinou motivací této německé politiky. Německo mělo výborné vztahy s Íránem jak v době císaře Viléma II., tak v době Adolfa Hitlera. Írán se jmenoval Persie ažo r. 1935. Tehdy, perský velvyslanec v Berlíně prosadil, aby změnila jméno na Írán, což znamená ,,Země Árijců." Podle určitých vědců by to byla pravlast kmenů, mluvících indo-evropskými, neboli árijskými jazyky. Ovšem linguistika je jedna věc, nacistické rasové teorie jsou druhá věc.

Pád prozápadní monarchie v Íránu a nastolení Islámské republiky byly do značné miry připraveny z tehdejší Německé demokratické republiky. Více, než ostatní členské státy sovětského bloku, NDR se angažovala v této věci. Íránští exulanti v NDR pořizovali nahrávky proslovů ajatoláha Chomejnyho, které pak byly pašovány do Íránu.

Angela Merkel byla tehdy vzornou občankou NDR. A v současnosti, levicové a krajně levicové strany v Evropském parlamentě jsou seskupené v bloku, který předsedá Gregor Gysi. Jeho otec byl v NDR ministrem.

Ale vraťme se k historii naší zlaté první republiky a jejího smutného konce. Snad lekci, kterou z ní můžeme získat, je že je lepší mít nepřátele mimo své hranice, nežli na svém území. V roce 1938, Československo mĕlo velmi dobrý systém pohraničních opevnĕní, která by nĕmecká armada nedobyla tak snadno. Ale okolí bylo obývané nepřátelským sudetsko-nĕmeckým obyvatelstvem, což činilo tato opevnĕní ménĕ nedobytnými. Vojenská technika se za 80 let hodnĕ zmĕnila, ale lidský factor úplnĕ nezanikl.

Píši tento článek ještě v Izraeli. Řekl bych, že osudy českého a izraelského národa mají mnoho společého. Oba byly vystaveny těžkým zkouškám právě ze strany Němců. A to nejenom v minulosti nedávné, ale i ve starší minulosti. Julius Streicher, šéfredaktor nacistického antisemitského časopisu Der Stürmer, když byl souzen u norimberského soudu, tak zcela pravdivĕ prohlásil: ,,Nikdy jsem neřekl nic, co neříkal přede mnou už Martin Luther.”Víme, že tento nĕmecký náboženský reformátor žil v 16. století.

Oba zmínĕné národy žijí v sousedství daleko početnějšího národa, Češi vedle německého, Izraelci vedle arabského.

Je možno mi říci, ž jde o velmi odlišné situace. Němci se stali zcela mírumilovným, blahobytný národem. Arabové, i když alespoň Egypt a Jordánsko uzavřely s Izraelem mír, si většinou stale přejí zánik Izraele. Němci, kteří byli odsunuti z Československa v letech 1945-1946 se dávno integrovali v Německu a nemají žádný důvod se chtít vracet do země svých předků. Palestinští Arabové, kteří přibližně ve stejné době opustili Izrael, o takový návrat stale usilují.

Osobně si nemyslím, že budoucnost Čechů je o tolik jistější, než budoucnost Izraelců. Především Izraelci se naučili, že se musí spoléhat sami na sebe. To neznamená, že neusilují o spolupráci s jinými mocnostmi. Jde ale o spolupráci, ve které se nestávají zcela závislými. Izraelci si v padesátých a šedesátých letech 20. století vytvořili nukleární arsenál, ve spolupráci s Francií. Ta byla tehdy angažovaná v alžíské válce, ve které její nepřátelé byli podporováni především Násirovým Egyptem. Dnes ale Izraeci svůj arsenůl mají a použijí ho, pokud to sami budou pokládat za nutné. Nespoléhají se na záruky cizích mocností.

Pamatuji si, že jsem kdysi v Paříži poslouchal projev izraelského politika, který se pak stal předsedou vlády, Menahema Begina. Mluvil o mezinárodních zárukách a řekl svou perfektní angličtinou: ,,But who shall guarantee us those guarantees?" (Ale kdo nám zaručí ty záruky?)

Češi si vytvořili nezávislý stát, spoléhaje se na záruky Francie. Vydržel dvacet let. V současnosti je Česká republika součástí Evropské unie a Severoatlantického paktu. Samozřejmě, určité záruky nám to poskytuje. Na jak dlouho ještě?

Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet dál. Americký president Trump naznačuje, že Spojené státy by také mohly Severoatlantický pakt opustit, pokud ostatní spojenci se nebudou více podílet na jeho výdajích. Můžeme samozřejmĕ doufat, že k ničemu podobnému nedojde.

V každém případĕ, co nejužší spolupráce se Spojenými státy je dnes pro naší bezpečnost naprostou nutností. Tak je též třeba vnímat naši vojenskou přítomnost v Afghanistánu. Ale to všechno platí, dokud ve Spojených státech rozhodují lidé, jako Donald Trump. Ale i v USA, především v Demokratické stranĕ, jsou lidé, na které nelze spoléhat.

Jako hlavní hrozbu pro budoucnost českého národa vidím nové, silné, islamizované Německo. Německo samozřejmě sehrálo, po svém sjednocení, významnou roli v rozbití Jugoslávie i Československa. Ale to ještě nebylo to nejhorší. Už před lety jsem psal: ,,Ta nová turecko-germánská rasa uspěje to, co neuspěla ta ryze germánská: ovládne Evropu."

Doufejme tedy jenom, že nejsem dobrým prorokem.

Dr. Martin Janeček

(narozen 1942 v Praze) má po matce židovské předky a jeho otec byl katolík. Má český, francouzský i izraelský pas. V roce 1964 odešel antikomunista Janeček do zahraničí a usadil se ve Francii, kde získal občanství. Na pařížské univerzitě vystudoval dějiny, dějiny umění a mezinárodní vztahy. Po dosažení doktorského titulu působil jako učitel na škole výtvarných umění v Orléansu a v Paříži, od roku 1976 až do důchodu pracoval na francouzském ministerstvu školství. Od roku 1979 žije střídavě v Praze a v Paříži. Publicisticky se angažuje v problematice vztahů s muslimským světem, který důkladně poznal během svých cest od Maroka až po Malajsii. Své poznatky a názory publikuje ve francouzském a českém tisku (Prostor, Křesťanská revue, Proglas, Slovo z Jeruzaléma). Je autorem knihy Islámská rozpínavost včera, dnes a zítra.

Zdroj: Eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDnešní Anglie: Vlastenec Tommy Robinson politicky perzekvován a naopak islámský extremista si žije jak prase v žitě   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 05:26:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatímco Tommy Robinson, s jehož osobou ani s jeho bývalým hnutím EDL není spojený jediný teroristický útok, půjde ve čtvrtek znovu k soudu, aby v nově nařízeném líčení čelil obvinění, které v původním líčení vůbec nepadlo, Anjem Choudary, který je přímo spojený s DVACETI dokonanými nebo chystanými islámskými teroristickými útoky, bude podmínečně propuštěn po odpykání pouhé poloviny pětiletého trestu, přestože je podle vyjádření tajných služeb stále nebezpečný svému okolí.

Čeká na něj obecní dům a všechny sociální příspěvky, které pobirá už dlouhá léta.

Zdroj: breitbart.com, eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚčastníci Valného shromáždění OSN přivítali Trumpovu řeč se smíchem   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 05:22:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Publikum se zasmálo na začátku projevu amerického prezidenta Donalda Trumpa na 73. zasedání Valného shromáždění OSN.

Americký vůdce zahájil svůj projev vyprávěním o tom, jaké to je v USA po jeho příchodu do Bílého domu. Tradičně uvedl, že „méně než za dva roky" dosáhl více než jeho předchůdce za stejnou dobu. Hala se jeho slovům smála.

„Neočekával jsem takovou reakci, ale je to normální," řekl Trump s jistými rozpaky a pokračoval s vyprávěním o ekonomickém růstu, snižování nezaměstnanosti a dalších úspěších.

Trump přitom přišel pozdě na svůj vlastní projev — měl vystoupit jako druhý po prezidentovi Brazílie, ale v důsledku toho byla na tribunu pozvána hlava Ekvádoru Lenín Moreno.

USA budou reagovat, když Sýrie použije chemické zbraně


Americký prezident Donald Trump ve svém projevu na 73. Valném shromáždění OSN poukázal na nutnost oživení mírového řešení syrské krize pod kontrolou OSN a zároveň slíbil zareagovat, kdyby Damašek použil chemické zbraně.


„Naléháme na obnovení procesu urovnání syrské krize pod vedením Organizace spojených národů, můžete si ale být jisti, že Spojené státy odpoví, pokud Asadův režim použije chemické zbraně," prohlásil Trump.

Trump zaútočil na Teherán kvůli jeho podpoře Damašku v boji proti terorizmu a zároveň podotkl, že jakýkoli plán urovnání syrského dilematu se má týkat i „korupčního diktátorského režimu v Íránu".

Trump připomněl, že USA odstoupily tento rok od jaderné dohody s Íránem, a řekl, že USA začaly tlačit na Írán v oblasti hospodářství, aby ho tak zbavily zdrojů a změnily jeho politiku v regionu. Trump také slíbil, že bude i nadále zavádět sankce proti Íránu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jBTY

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína nedovolila americké lodi přistát v Hongkongu   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 05:16:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vláda Číny nedovolila americké univerzální výsadkové lodi Wasp připlout do přístavu v Hongkongu. Připlutí lodi bylo plánováno na říjen. Informuje o tom South China Morning Post s odkazem na představitele Pentagonu.

Dříve kvůli sankcím zavedeným USA se Čína rozhodla odvolat z USA velitele vojenského námořnictva Číny. Kromě toho Čína odložila na neurčitou dobu druhou schůzku v rámci dialogu mezi štáby Číny a USA, kterou plánovali provést 25. — 27. září v Pekingu.

Podle zdroje SCMP čínská vláda nevysvětlila příčinu nevpuštění lodi do přístavu v Hongkongu.

„Máme dlouhou historii úspěšných návštěv Hongkongu a doufáme, že tak to bude i nadále," uvedli v Pentagonu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jBNu

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU vytvoří systém pro zákonný obchod s Íránem   
Pridal tk Středa 26 září 2018 - 05:09:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vysoká představitelka EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Federica Mogheriniová 24. září večer v hlavním sídle OSN v New Yorku uvedla, že EU založí právnický subjekt, aby se vyhnula sankcím Spojených států a mohla pokračovat v zákonném obchodu s Íránem.

Federica Mogheriniová téhož dne řídila zasedání ministrů zahraničí Velké Británie, Francie, Německa, Ruska, Číny a Íránu o íránské nukleární otázce. Po zasedání přednesla Spojenou deklaraci v anglické verzi, podle které všestranná dohoda o íránské nukleární otázce odpovídá společným zájmům mezinárodního společenství, a členské země EU založí právnický subjekt, aby usnadnily svou finanční výměnu s Íránem.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3254 sec,0.0646 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,147kB