Pátek 28 září 2018
Zemřel bývalý poslanec a chartista Ing. Vladimír Laštůvka   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 17:20:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Narozen 8.června 1943 v moravské Strážnici, studoval gymnázium v Uherském Hradišti. Jako talentovaný student se dostal na studium do Prahy na Fakultu ČVUT obor „jaderná fyzika“, kde absolvoval v roce 1967. Při studiu se politicky angažoval v čele hnutí vysokoškolské mládeže, což ho klasifikovalo do pozdější role politicky problémové osoby.

Po škole nastoupil na vojnu k speciálnímu tankovému útvaru do Šumperka, odkud byl krátce po srpnové okupaci ČR propuštěn. V očekávání problémů za politickou aktivitu v mládí, při hledání zaměstnání zakotvil koncem roku 1968 v Děčíně, ve Feroxu, ve výzkumné skupině techniky nízkých teplot. Z Děčína pocházela i jeho první žena. Jak sám říká do Děčína šel proto, aby unikl pražskému dohledu STB. Jak sám říká „ Myslel jsem si sejde z očí, sejde z mysli“. V roce 1971 dokonce začal externě učit na ústeckém UJEPu. Po čase se ale ukázalo, že dozor státní bezpečnosti funguje i na severu Čech.
Po prověrkách mu bylo nejdříve zakázáno učit na univerzitě, následně v roce 1977 po podpisu Charty 77 a při její distribuci byl zatčen a v roce 1978 odsouzen za „podvracení republiky“. V roce 1979 byl vrácen do civilu, kde se postupně živil jako topič, betonář ve VHS, servisní technik lékařské elektrotechniky v Chiraně.

V roce 1985 působil jako technik biofyzik v nemocnici v České Lípě i tam byl z práce vyhozen. Po celou dobu i se svou druhou ženou žil trvale v Děčíně.
Jeho životní zlom přinesl až rok 1989. V únoru 1990 se stal poslancem České národní rady v rámci procesu kooptací do ČNR. Mandát pak krátce poté obhájil v řádných volbách v roce 1990 za Občanské fórum. Po rozkladu Občanského fóra přešel do Občanského hnutí, následně se stal členem České strany sociálně demokratické.

Opětovně se do parlamentní politiky vrátil ve volbách v roce 1996, kdy byl zvolen do poslanecké sněmovny za ČSSD (volební obvod Severočeský kraj). Mandát obhájil ve volbách v roce 1998 a volbách v roce 2002. Ve sněmovně setrval do voleb v roce 2006. V letech 1996–1998 byl členem sněmovního výboru pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. V letech 1996–2006 zasedal v zahraničním výboru sněmovny (z toho v letech 2002–2006 jako jeho předseda). V letech 1998–2002 byl členem výboru organizačního a místopředsedou výboru pro evropskou integraci, v němž jako řadový člen zasedal v letech 2002–2004

Vladimír Laštůvka byl otcem tří dětí, které měl s manželkou Helenou, oční lékařkou. A také zkušeným poslancem - tuto funkci zastával již v letech 1990 až 1992 a poté znovu v samostatném Česku dlouhých 10 let od června 1996 do června 2006

Zemřel ve věku 75 let dne 27.9.2018 - Čest jeho památce.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNikým nevolení drzí pisálkové mohou stále beztrestně urážet demokraticky zvolené politiky   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 17:10:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bakaloviny Hospodářské noviny přinesly 26. 9. článek Jana Štětky "Komunista Ondráček vítězí i bez pendreku". Ohrazuje se proti tomu, že Mandátový a imunitní výbor PS "se postavil za poslance KSČM Zdeňka Ondráčka" a doporučil sněmovně, aby ho nevydala k trestnímu stíhání. Soudí, že: "...opět zafungovala „alternativní“ sněmovní koalice, protože předlistopadovou „esenbáckou mlátičku“ podrželi poslanci za ANO, SPD a KSČM. Plus bývalý disident Marek Benda z ODS, což se dá pochopit snad jen jako pozdní výtrysk sametové velkorysosti." Dodává, že: "Většina členů výboru si prostě opravdu myslí, že poslanec dnes klidně může během prezidentské kampaně dehonestovat jednoho z kandidátů těmi nejhoršími nálepkami, aniž by mu za to měla hrozit sankce.... ...mohl být ovlivněn výsledek prezidentských voleb." Nějak zapomíná, kterak kde kdo dehonestoval nejhoršími nadávkami prezidenta a prezidentského kandidáta Miloše Zemana právě, aby ovlivnil výsledek prezidentských voleb. A činí tak dodnes v přesvědčení, že výsledek demokratické volby je irelevantní.

"Konkrétně že Ondráček mohl koncem loňského roku označit textaře a podnikatele Michala Horáčka za veksláka a spolupracovníka komunistické StB...", píše Štětka. Hystericky si klade řečnickou otázku: "Tak takhle se dnes řadový občan jako pan Horáček domůže spravedlnosti proti kastě chráněné poslaneckou imunitou? Takovou svobodu projevu má chránit imunita?"

Jako správný presstitut si nevidí do huby, neboť všichni víme, jak presstituti útočí podle objednávky, pokynů zhora či pro vlastní potěšení na kohokoli. A nejde o to, že by nás pravdivě informovali, ale právě o to, aby poškozovali vybrané osoby a znevýhodňovali je v politické či jiné soutěži. Nevím, že by se na novináře vztahovala nějaká imunita. Měli by být za své jednání do důsledků odpovědní, ale tak tomu není. Proti špinění ze strany presstitutů neexistuje reálná obrana. Mám s tím bohaté zkušenosti.

Proč? Protože, když je zažalujete nemusí dokazovat své tvrzení, jen se odkáží na ochranu svého "zdroje". Svým zdrojem jsou zřejmě skoro vždy oni sami. Dalším problémem je, že jejich advokát placený redakcí poukáže na to, že článek schválil vedoucí vydání, který měl pověření od zaměstnavatele, tedy novinář za sviňárny, pod nimiž je podepsán, není odpovědný, je tředa žalovat redakci. Prokážete-li nepravdivost, protože proti logice presstitut "chránící zdroj" nic prokazovat nemusí, nemáte vůbec vyhráno, protože musíte dokázat, že vás lživé nařčení ekonomicky poškodilo. Máte-li například jako poslanec stálý plat, který vám prokazatelně kvůli novinářské sviňárně nebyl snížen, pak soud žádnou újmu neshledá a poškozený zaplatí soudní výlohy včetně drahého advokáta najatého redakcí.

Tato praxe beztrestnosti lživých tvrzení novinářů je naprosto nepřijatelná a je nutno ji změnit. Je tedy od pisálka Štětky (nomen omen) vrchoná drzost kritizovat poslaneckou imunitu vztahující se na výroky v Parlamentu (při vší její spornosti) a skromě zapomínat na na smrdutý kanál médií.

Nelíbí se mi ani argumentace Stanislava Grospiče (KSČM), který poukázal na stanovisko Ústavního soudu, podle kterého musí "politicky exponované osoby snést větší veřejný tlak". Lživá nařčení kohokoli nelze označit jako přijatelný "větší veřejný tlak". Politici nemají mít žádná privilegia, ale není důvod, proč by měli mít postavení beztrestně fackovaných panáků. Je nutno prosadit změnu zákona a trvat na potrestání konkrétního novináře za lež, tedy tvrzení, které nemůže doložit. Trest i za morální újmu musí být tak vysoký, aby odstrašoval. Jestli to za něj zaplatí redakce, to už je lhostejné.

Jak je to s Horáčkem doopravdy, to neumím rozhodnout (viz např. ZDE: http://www.michalhoracek.cz/spis-stb-sazkar/ ), ale dobře si pamatuji, že za minulého režimu sice nebyla pracovní povinnost, ale byla povinnost prokázat legální zdroj příjmu. Lidé žijící z nelegálních příjmů tak proto často byli v "invalidním důchodu", aby měli čas na svoje aktivity. Nový režim, v němž se legální zdroj příjmů prokazovat nemusí, mnohé zázračně uzdravil.

Horáček je mimořádně talentovaný textař. To však pro politika není relevantní kvalifikace. Jeví se mi jako člověk křivý a nemohu sdílet jeho názory. Proto bych ho nevolil. Ať ho volí ti, kterým se líbí.

Autor: Ivan David

Zdroj: Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA a Izrael varují Rusko, aby Sýrii nedodávalo protiletadlové systémy S-300   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 05:34:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pondělí Putin informoval telefonicky Asada o svém záměru dodat syrské armádě do dvou týdnů sofistikované systémy protivzdušné obrany S-300. Ty jsou schopny zachytit a zničit četné nepřátelské letouny a balistické a jiné rakety na vzdálenost 250 km a více. Zprovoznění elektronických protiopatření podél syrského pobřeží, kde budou rušit satelitní navigaci, vzdušné radarové systémy a komunikaci nepřátelských letadel, rovněž významně podpoří syrské obranné složky.

Washington a jeho partneři v NATO používají jako důvod ke svým vojenským aktivitám chatrnou výmluvu na boj s ISIS, organizací, kterou sami podporují.

Izrael prohlašuje, že jeho teroristické bombardování má jediný účel: boj s neexistující hrozbou představovanou Íránem a Hizballáhem. Ani Írán ani Hizballáh přitom nikdy agresivně nezaútočily na židovský stát. Írán nenapadl žádnou zemi stovky let – což je něco, co USA, NATO a Izrael dělají opakovaně.

V roce 2013 respektoval Putin Netanjahuovu žádost, aby syrské armádě nedodával systémy S-300. Nyní však ruský ministr obrany Sergej Šojgu řekl:

„Situace se změnila a naše vina to není.“

Poté, co „zločinná nedbalost“ Izraele vedla 17. září k sestřelení ruského rekognoskačního letounu IL-20, uvedl Šojgu, že se tato záležitost neobejde bez reakce. A vskutku ne!

Putin sdělil Netanjahuovi, že posílení syrské protivzdušné obrany má za cíl „předcházet potenciálnímu ohrožení životů ruských vojáků“, což je jeho povinnost jakožto prezidenta.

Tlak ze strany USA/Izraele ho pravděpodobně tentokrát neodradí. Ruské ministerstvo obrany nad sestřelením svého letounu, při němž přišlo o život 15 členů posádky, obzvlášť zuří, a pravděpodobně ještě větší hněv v něm vzbuzuje arogantní popírání odpovědnosti za tuto událost ze strany Izraele.

Vyfabulovanou verzi události, s níž přišly izraelské obranné síly, vyvrací nepopiratelná fakta, což dělá situaci ještě horší; ještě více ji ztěžuje izraelská arogance a nepřímé výhrůžky podporované Washingtonem.

V prohlášení Netanjahuovy kanceláře se píše:

„ministerský předseda řekl, že poskytnutí vyspělých zbraňových systémů nezodpovědným aktérům (sic) zesílí v regionu rizika a že Izrael bude pokračovat v obraně jak sebe samotného, tak svých zájmů.“

Trumpův poradce pro národní bezpečnost John Bolton označil ruský krok za velkou chybu a dodal, že povede k podstatné eskalaci napětí.

Zapřísahal se, že vojenská přítomnost v Sýrii bude trvat, dokud prý „budou íránští vojáci za hranicemi Íránu, což se týká i třetích osob prosazujících íránské zájmy a milic“.

V Sýrii jsou jedině íránští vojenští poradci, a to legálně, na žádost Damašku. Žádné bojové síly tam nejsou. Legitimně v Sýrii operují i síly Hizballáhu, které Asad pozval, aby bojovaly s ISIS a jinými teroristickými uskupeními podporovanými USA.

Mimo teritorium Íránu se pohybuje poměrně málo íránských vojenských sil a žádné nejednají agresivně.

Zato amerických vojáků jsou stovky tisíc všude možně po různých zemích každého kontinentu, nemluvě o nesčetných tzv. soukromých vojenských kontrahentech (PMCs), kteří jednají nevypočitatelně, a o teroristických skupinách využívaných jako pěšáci impéria.

Pompeo řekl, že tento týden na generálním shromáždění OSN probere otázku vylepšení syrské obrany se Sergejem Lavrovem, a dodal:

„Pokoušíme se nacházet veškeré body, v nichž může zavládnout shoda a na nichž můžeme s Rusy pracovat.“ Prý budou Rusové v případě, že budou jednat proti americkým zájmům, pohnáni k zodpovědnosti.

Syrský vyslanec v Rusku Rijád Haddád řekl, že vojsko jeho země nezbytně potřebuje systémy S-300, aby bránilo syrské území před agresivními činy Izraele.

Putinův mluvčí Dmitrij Peskov uvedl, že posílení syrských obranných schopností není cíleno na Ameriku, Izrael ani na žádnou jinou zemi. Jeho účelem je podle jeho slov ochrana ruských vojáků a jiného personálu, jenž se v Sýrii nachází.

Ruský náměstek ministra zahraničí Michail Bogdanov označil dodání systémů S-300 do Sýrie za správnou věc.

„The Saker“ napsal, že tento ruský krok povede k vytvoření neoficiální bezletové zóny nad Sýrií a dodal, že sestřelení IL-20 zásadně poškodilo vztah Izraele a Ruska.

Já se domnívám, že to tento vztah přinejmenším změnilo.

Status quo skončil. Až budoucí události ukážou, do jaké míry změnily ruské kroky dynamiku v Sýrii.

Až budou systémy plně funkční, budou NATO (vedené Spojenými státy) a Izrael stále moci útočit na syrské cíle, ale ne tak snadno jako předtím.

Jejich taktika se pravděpodobně změní. Z vojenského hlediska mají spousty možností. Určitě neupustí od svého cíle spočívajícího ve změně syrského režimu.

Stephen Lendman

US and Israel Warn Russia Against Supplying Syria with S-300 Air Defense Systems vyšel 25. září 2018 na Global Research. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/09/7714-usa-a-izrael-varuji-rusko-aby-syrii-nedodavalo-protiletadlove-systemy-s-300.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdo je fašista?   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 05:30:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Označení "fašista" nebo "nácek" je oblíbenou nálepkou používanou s úmyslem někoho poškodit. Této nálepky většinou užívají lidé jimž je blízká ideologie tzv. neomarxismu a používají jí proti svým názorovým oponentům, například lidem pochybujícím o užitečnosti legalizace marihuany, nutnosti označení registrovného partnerství osob stejného pohlaví jako manželství, o vhodnosti inkluze mentálně retardovaných do standardní školy, o vhodnosti vítání imigrantů, odmítajícím německé stížnosti na vyhánění soukmenovců, zatímco předcházející vyhánění Čechů jaksi nevadí, atd., atd.

To je ale náhodička, tyto články víry perverzní ideologie bývají dosti pravidelně sdruženy u těchže osob s podporou protiruských sankcí, angažmá příslušníků "naší" armády po boku intervenčních vojsk v různých zemích, s americkým Drang nach Osten, se sympatiemi k současnému "vlasteneckému" režimu na Ukrajině a v pobaltských státech.

Jenže to byly právě tyto země, které zahájily vyvražďování Židů z vlastní iniciativy bez nátlaku fašistického Německa (vůbec první bylo Lotyšsko), ukrajinští nacisté vraždili Židy a Poláky. Obyvatelé těchto zemí formovaly vlastní divize SS bojující po boku německých fašistů proti Sovětskému svazu. Tyto země se však od této své historie nedistancují, naopak značná část jejich obyvatelstva i politických představitelů se k ní hrdě hlásí. Podobně je to s postojem ke Kosovu s jeho národnostní nesnášenlivostí a muslimským radikalismem.

Kdo má k fašismu blíž, ten kdo sympatizuje s fašisty, nebo ten, kdo fašismus odmítá, například tím, že neuznává vládu vzniklou z převratu, vládu bojující z nacionálních pohnutek proti občanům vlastní země?

Ivan David

Zdroj: Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZabijte bílé děti! Pověste bělochy! Známý francouzský černoch se s tím v novém songu nemaže. A někteří běloši se do něj vciťují   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 05:21:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Známý francouzský raper Nick Conrad vyvolal svou novou „písní“ pozdvižení. Už samotný její název PLB, tedy zkratka Pendez Les Blancs („Pověste bělochy“), naznačuje, o čem je v ní řeč.

Černošský „umělec“ v písni vyzývá k zabíjení bílých dětí a mučení a věšení bělochů obecně.

Kupodivu v některých komentářích bělochů zaznělo, že „píseň“ je přivedla k „reflexi“. Vzpomněli si, „jak se běloši chovali vůči černochům“. Prý „je třeba se vžít do postavení černé osoby, která ví, co lidé jako ona zažívají“...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=35&v=CB-Hh3S-ix0

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKonflikt na Ukrajině a v Maďarsku má úplně novou úroveň. Jsou do toho zapleteni i Češi   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 05:08:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Konflikt mezi Kyjevem a Budapeští o vydávání maďarských pasů obyvatelům Regionu na maďarském konzulátu ve městě Berehovo v Zakarpatské Oblasti dosáhl nové úrovně. Ukrajina se rozhodla zahájit trestní stíhání.

Generální prokurátor Ukrajiny Jury Lucenko řekl, že podle informací o vydávání pasů bylo zahájeno trestní řízení. Sdělil to na briefingu, který vysílal televizní kanál Direct.

„Příslušný podnik je zaregistrovaný. Ukrajinská bezpečnostní služba vede vyšetřování. Provádíme procesní dohled," vyhlásil Lucenko. Podle něj ukrajinská ústava zakazuje získání dvojího občanství.

„Zde dva výklady být nemohou. Pokud existují důkazy o dvojím občanství, musí být člověk potrestán," řekl Lucenko.

Dodal, že pokud se během vyšetřování SBU zjistí, že mají nějaké osoby, které zaujímají post starosty, hejtmanů, ministrů, důchodců nebo vojenského personálu, dvojí občanství, budou zbaveni ukrajinského občanství.

19. září média uvedla, že v ukrajinském městě Berehovo na maďarském konzulátu vydávají pasy Ukrajincům a žádají, aby o tom neinformovali ukrajinské orgány.

Velvyslanectví České republiky v Kyjevě odmítlo informaci, že Praha má v úmyslu vydat masově české pasy obyvatelům Zakarpatské oblasti Ukrajiny. Prohlášení je zveřejněno na internetových stránkách Velvyslanectví České republiky na Ukrajině.

Jak již bylo uvedeno, tyto spekulace jsou založeny na návrhu rozšíření zákona č. 186/2013 Sb., který upravuje získání českého občanství. Velvyslanectví poukazuje na to, že ve stávajících právních předpisech a navrhovaných rozšířeních zákona, který se projednává, je velmi jasně uvedeno, že „nabytí občanství zjednodušeným způsobem se nemůže týkat současných obyvatel Zakarpatské oblasti Ukrajiny".

Zdroj: https://sptnkne.ws/jCQS

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNetanjahu promluvil v OSN o objevení tajného „atomového skladu“ v hlavním městě Íránu   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 05:04:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu promluvil na tribuně OSN o tajném skladu s tunami jaderného zařízení a materiálem, který by podle něj našla rozvědka židovského státu v íránském hlavním městě.

„Írán má v Teheránu tajné zařízení. Dnes o tom mluvím veřejně poprvé," řekl předseda vlády a ukázal satelitní obrázek a fotografii, kde je zeď se železnou bránou.

„Uvnitř je nejméně 15 námořních kontejnerů s vybavením a materiály, které jsou důležité pro iránský jaderný projekt. Jejich celková hmotnost může činit až 300 tun," řekl Netanjahu.

Vyzval také MAAE, aby v této oblasti provedl okamžitou kontrolu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jCJK

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerické válečné letouny létají do příslušného vzdušného prostoru v Jihočínském moři? Čína je proti jakémukoliv nezákonnému chování, které může ohrozit regionální mír a stabilitu   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 05:00:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Uvádí se, že americké válečné letouny nedávno létaly do příslušného vzdušného prostoru v Jihočínském moři. V souvislosti s tím mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang (Keng Šuang) dnes v Pekingu na tiskové konferenci řekl, že Čína dále ověří zmíněnou situaci. Čína vždy respektovala a usilovala o to, chránit svobodu plavidel všech zemí v Jihočínském moři v souladu s mezinárodním právem, ale je proti jakémukoliv nezákonnému chování, které může poškodit suverenitu i bezpečnost pobřežních států Jihočínského moře a ohrozit regionální mír a stabilitu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojené státy a Japonsko souhlasily se zahájením jednání o bilaterální obchodní dohodě   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 04:58:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezident Spojených států Donald Trump se 26. září v New Yorku setkal s japonským premiérem Abe Šinzo, který je zde na návštěvě. Obě strany souhlasily se zahájením jednání o bilaterální obchodní dohodě.

Obě strany po setkání uveřejnily společnou deklaraci, v níž se uvádí, že po dokončení nezbytných domácích postupů Spojené státy a Japonsko zahájí zmíněné jednání o zboží, ze kterých se dá dosáhnout rychlých plodných výsledků, a to v oblasti obchodu se službami a v dalších klíčových oblastech. Spojené státy a Japonsko na tomto základě také chystají jednat o dalších obchodních a investičních otázkách.

Podle deklarace, v zájmu dosažení obchodní dohody vzájemných výhod, Spojené státy a Japonsko při jednání respektují postavení druhé strany v některých otázkách.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Podle Badwina to Trump už odpískal   
Pridal tk Pátek 28 září 2018 - 04:52:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Úterní Trumpův projev v OSN považuji za další důkaz pravdivosti slov Chucka Baldwina z titulku tohoto článku. Za řečnickým pultem stál americký prezident a pochvalně plácal rámě Washingtonu za jeho bohulibé činy a lidský zájem o jiné země, kterážto chvála jistě zahrnovala i washingtonské částečné či úplné zničení osmi zemí v posledních 20 letech, zanechávající ruiny tam, kde dříve kvetla společenství dobře zorganizovaná a fungující. A z celého jeho projevu nejlidštěji pak vyčníval jeho soucit s iránským a venezuelským lidem, který vyslovoval téměř současně se seznamem dalších amerických sankcí, které USA na občany těchto zemí uvalují.

Arogance Washingtonu je ohromující. Tam stál Trump, oznamující světu, že Washington o nejlepších příštích vládách Iránu a Venezuely už rozhodl, a je rozhodnut použít sílu, aby tento svůj výběr do vládních úřadů v obou zemích dosadil.

Lži, které v ono úterý Trump o Venezuele a Iránu pronesl, jsou tytéž, které Washington vyslovil už i o Srbsku, Afghánistánu, Iráku, Somálsku, Libyi, Jemenu, Pakistánu a Sýrii. Jsou to lži, jichž bylo použito k vojenským akcím, které zničily životy milionů lidí. A Trump, stejně jako předchůdci, vidí tyto zločiny jako činu bohulibé, protože washingtonským a izraelským zájmům vyhovují.

Všechny ty zločiny mají svůj počátek v 11. září 2001. Hnutí za pravdu o 11.září se už dlouho zabývá vyvracením oficiální vládní lži o tomto dnu, aniž by přitom pátral po skutečných pachatelích zločinu, ke kterému tehdy došlo. Nu a Chuck Baldwin obrací svou pozornost právě na tohle, přesněji pak na knihu Christophera Bullyna, která identifikuje všechny, kteří jsou za 11. září skutečně zodpovědní:

UŽ TO ODPÍSKAL
Chuck Baldwin

Každá myslící bytost se události z 11. září už zabývala. A lze též říct, že objektivně a rozumně uvažující lidé dospěli k názoru, že to, co se jim o 11. září oficiálně vypráví, má jisté mezery. A jak čas postupuje, stále víc lidí o pravdivosti této oficiální a vládní vyprávěnky stále víc a víc pochybuje. Ba dá se dokonce i říct, že jedinými lidmi, kteří vládní historce věří, jsou dnes už jen ti, kteří se nad tímto problémem nikdy hlouběji nezamýšleli, anebo je ten problém prostě nezajímal. Je-li ovšem oficiálně vyprávěný příběh falešný – a tisíce odborníků o tom nepochybuje – pak nám logika a rozum napovídají, že strůjci tak brilantního a velkolepého podfuku museli být lidé vysoce postavení a obdaření geniálními mozky, když se je do dnešního dne nepodařilo ani vypátrat, ani obvinit a ani identifikovat, zatímco za pachatele bylo prohlášeno pár lidí s mozky mdlejšími, kteří se do grandiózního podniku víceméně už jenom připletli.

Pochopitelně takovéto obří spiknutí vyžadovalo – aspoň do jisté míry – vládní zdroje. Zde je asi dobré připomenout, že to, co vlády dělají dobře, je zabíjení lidí. Podle výzkumu D.J. Rummela bylo ve 20. století zavražděno despotickými vládami 262 milionů lidí, tzn. mnohonásobně víc, než jich mají na svědomí gangsteři, masivní vrazi a teroristé celého světa.

Když uvažujeme o 11. září, pak jediná entita, která by dokázala tak složitou operaci zvládnout, by musela být vláda – anebo přinejmenším – nějaké elementy uvnitř té vlády. A velmi pravděpodobná je i spolupráce několika vlád.
Ve světě existují jen tři vlády, které disponují vojenskými a zpravodajskými službami na takové úrovni, že by si s daným úkolem poradily. Jde o USA, Britanii a Izrael.

Vraždy z 11. září byly vraždy masové. A pachatelé byli zločinci par excellence. A jsou na svobodě. Což mě trošku oklikou vede k Trumpovi.
Trumpa zvolili lidé proto, protože slíbil, že vysuší zločinné bažiny a rozežene Hluboký stát. A mnozí konzervativci a křesťané veří, že právě tohle Trump dělá: Ale dělá to?
Já myslím, že ne.

Donald Trump měl příležitost dokázat, že vysušování bažin a rozehnání Hlubokého státu minil vážně. Byly to uplynulé dva roky jeho vlády. A 17. výročí 11. září. Ani jedné však nevyužil.
Zřejmě to ODPÍSKAL.

V souvislosti s 11. zářím upozorňuji všechny na skvělou knížku Christophera Bollyna s titulem: „Válka proti teroru – spiknutí k ovládnutí Středního východu“. A sděluji vám. Lidé, zbulíkovali nás! Všechno, co nám říkali o 11. září a o „Válce pro ti teroru“ byla jedna velká a tlustá lež. A nikdo dosud v odkrytí těch, kteří za ní stojí, neudělal víc, než Christopher Bollyn. Jestliže se dost velký počet Američanů seznámí s pravdou o 11. září a s „Válkou proti teroru“, mohlo by to změnit běh historie a ušetřit tisíce a možná i miliony životů – a ano – i zachránit naši republiku. Protože podvod 11. září lpí na obou našich politických stranách ve Washingtonu – včetně Trumpa - a též včetně církví.

Ta kniha otřásá mýty a ničí lži. Uvádí jména, aleduje čas a identifikuje kabalu, která mistrovsky vymyslela útok z 11. září, jenž uvrhl Ameriku do nikdy nekončící války proti tzv. teroru. A která už zabila miliony a zabije miliony další, jestliže se Amerčané neprobudí a tuto globální katastrofu nezastaví.

Vybral a přeložil Lubomír Man


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2764 sec,0.0717 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,040kB