Úterý 02 říjen 2018
USA mají rekordní státní dluh   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 17:54:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Státní dluh Spojených států amerických dosáhl částky v hodnotě 21,516 trilionu dolarů. Oznámil to deník The Washington Examiner.

Uvádí se, že za účetní období roku 2018, které skončilo dne 30. září, se americký státní dluh zvýšil celkem o 1,2 trilionu dolarů.

Dále se očekává, že do roku 2020 přesáhne rozpočtový deficit USA jeden trilion dolarů.

Navíc, jak píše The Washington Examiner, si státní dluh USA udrží tendenci rychlejšího růstu, protože vládní výdaje nejsou nekontrolovány.

V srpnu americký Kongres oznámil, že vládní úvěry v prvních jedenácti měsících roku 2018 činily celkem 895 miliard dolarů, což je o 222 miliard více než loni.

Zdroj: The Washington Examiner

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFejspráskači   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 17:09:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdopak mne asi napráskal? Takových zmetků je hodně a já to raději vědět nechci. Tím chci jen říct, že síť se jmenuje sociální a měli bychom tam psát beze strachu a vyměňovat si názory s lidmi a ne se bát které svině člověka zase napráská a bude to dělat tak dlouho, dokud člověku neznechutí život a vzbudí v něm nedůvěru trvalou a neměnnou.

Psát v dnešní dobu pravdu je jen pro lidi s pevnými nervy a vědomím, že si člověk ponese nemilé následky. Nejlepší je nechat si to na stará kolena kdy je vám fuk co si kdo myslí, nebo že skončíte i soudu, nebo po vás někdo z potrefených hodí cihlu.

Nejlépe je být hloupý, volit vyhulené piráty jako pražská mládež a kašlat na školu, učitele, rodiče, právo, morálku a i vybodnout se i na kapku slušnosti která dělá člověka člověkem. Když poslouchám vědomosti dnešní mládeže o naší historii chce se mi plakat. Kde je chyba? V nich? V osnovách? V učitelích? Já nevím. Vím jen to, že se za ně stydím protože by měli znát slova mistra Jana Huse: Věř pravdě a braň pravdu!

V začátcích jsem byla mladá a naivní a říkala jsem si, že ve svobodné demokracii mi nemá co kdo zavírat pusu a že mohu konečně psát a říkat co si myslím. I když jsem tušila, že není vše jak má být, doufala jsem, že se mýlím. No, nemýlila jsem se a události nabraly obrátky a já se ocitla na indexu exotů, co by měli držet hubu a krok, jinak si to s ním vyřídí všichni ti tajemní trollové co se opírali do všech, kteří neměli stejné názory a hodnoty jako oni.

Před několika dny jsem dostala na sítě Face další BAN ma 30 dní. Je to docela komické, protože onu fotografii co jsem zveřejnila sdílelo x lidí a nic se nestalo. Ovšem já dostala od Face varování z rasismu a měsíční kriminál. Fotografie je část naší historii a já bych si nikdy nedovolila napsat či zveřejnit něco, co není pravda. Prostě to tak byli a cikáni měli do spoustu vesnic a měst zákaz vstupu.

Jenže, proč ukazovat na historii cikánů, když dnes se snaží každý politik vylíčit tuhle minoritu jako utiskovanou část v naší vlasti. Já si to nemyslím, protože je mám za vyžírky, které neustále živíme a jako odměnu za to posloucháme jací jsme rasisté a zmetci, když jim chudákům nechceme pomáhat. Takže naposledy a jasně. Nechci platit na děcka holek co se po škole nechají zbouchnout a pak rodí a rodí a my je živíme a živíme a přesto jsme pro ně gadžovské kurvy.

Jako důkaz opisy z Face.

Článek za který jsem se stala exotem a byla vyhozena z Blogu na IDnes:

Tak jsem se včera zaposlouchala do slovenského videa o cikánech a mohu s klidným svědomím říct, že se mi chvílemi dělalo špatně a někdy i úzko na duši.

Ani jsem nevěděla, že je v Evropě 15 000 000 cikánů. Na tom ovšem není nic špatného. Co je na tom zlého je to, že se množí jako myši. Průměrný počet potomků na jednu rodinu je osm dětí. Oni nás prostě umlátí svými potomky, ale to jim je napřed musíme vychovat do té doby, než budou dospělý. Pak si je milostivě vezmou k sobě a naučí je to, co jsme v nich chtěli potlačit. Sklon k násilí, zlodějně, lenosti a žití na cizí úkor.

My jim totiž sloužíme jako takové pitomé inkubátory. Soudržnost cikánů, jak se s ní neustále na nás gadže vytahují, je dávno někde v sedince. Odkládají svoje děti do kojeneckých ústavů a pak do domovů a jsou rádi, že se o ně pitomí gadžové postarají, tak jak mají. Nejlepší je, když je vytáhnout z domova hned v patnácti, aby je stačili naučit jejich řemeslu.

Krádežím, rvačkách, sprostotě a neskutečné drzosti si vymáhat na nás všelijaké úlevy.

Stačilo mi vyjádření jednoho cikánského tatíka. Dvaadvacet dětí se čtyřmi ženami. Ani nevěděl jak se jeho jmenují a taky si nebyl jistý počtem. Na otázku, zda jich chtěl tolik, čučel jak negramota a pak z něj vylezlo, no stalo se. No pokud je většina cikánů takových, tak potěš nás Bůh.

Pak tam byla žena, povila osmnáct dětí, ale co s nimi je, ji evidentně netrápilo. Nacpala je do domovů a pak se jí narodila ještě dcera a tu má u sebe. Co to proboha je za lidi a co vlastně uznávají. Kmenoví vůdci už neexistují a žít normálně se nenaučili nikdy. Prostě jim chybí v mozku něco, co by je naučilo se učit a ukázat, že v tom mozku mají i něco jiného než množení, kradení a mlácení.

Cikánské dívky začnou rodit hned jak jsou toho schopné a vůbec jim nevadí, že jsou neustále těhotné. Aspoň si prý užijí. Děti jim vychováme my a oni si žijí jako zvířata. Při pohledu na jejich životní prostředí se mi udělalo docela nevolno.

Tak nežijí ani černoši v těch svých slaměných chýších. Oni tam mají kolem nich totiž pořádek. Zrovna tak slumy třeba v Indii. I tam se snaží o určitou kulturu. Bohužel u cikánů jsem zaznamenala jen bordel, kálení na ulici. Nemají ani kapku studu. Bílí se jich bojí čím dál víc a bodejť by ne, když jeden rumunský cikán zabil devatenáctiletého hocha a ospravedlnil se tím, že si ho spletl se psem. Zavřela bych ho až by zčernal ještě víc.

No a proč to píši? Slováci se docela naštvali a budou měnit svoji politiku vůči cikánům a pro nás to bude mít velký dopad. Oni totiž slyšeli, že u českých gadžů je ráj a tak se nám budou hromadně stěhovat k nám. Svým způsobem mají pravdu, protože naši politici jim neustále ustupují a lezou do pozadí. Chápu, že nechtějí žádné vzbouření, ale na čí úkor to dělají? No na úkor majority. Jsme diskriminovaní minoritou a nic se s tím nedělá a nejspíše ani nebude. Třeba čekají, že nás místo žlutých nás umlátí čepicemi právě tohle nezařaditelné plemeno.

Je jen jedna cesta, nedovolit stěhování cizích cikánů na naše území a ty cikány co máme, vystěhovat po dvou rodinách po celé naší zemi. Pak budou nuceni žít jako my. Dokud jim dovolíme žít pohromadě, nic se nezlepší, ale zhorší a ví to každý kromě těch, co by se o to měli starat. Cikánská otázka je velmi palčivá a balová. Pro mne je největší ukazatel to, že lidé obcházejí cikánské hloučky obloukem. Proč asi? Bojí se a já je obcházím taky. Nepotřebuji slyšet slova, jako dej mi cigaretu a když řeknu, že nekouřím dozvím se. že jsem bílá svině ať táhnu, nebo dostanu přes hubu.

Pokud politici neudělají honem rychle něco, co zvrátí tento vývoj, nesmí se divit, že skončí krvavě. Nejsme ovce, abyste nás vedli na porážku a my drželi. Jednou se naštveme tak, že cikánům bude tahle země hodně malá. Zatím je to jen varování, ale vše spěje k tomu, že budu mít bohužel pravdu.

To je pane vejvar

Cikáni jsou učenliví tehdy když chtějí. Naposledy pochopili, že pěstounská péče je zlatý důl. Cikánská mamina se zřekne dětí a její máma – babička dětí – se jich ujme a má je v péči pěstounské. To je pane vejvar. Děti hezky uživí celou povedou rodinku a my to společně zaplatíme.

Měsíční odměna: Klasická pěstounská péče

8000 Kč, když pečuje o jedno dítě
12 000 Kč, když pečuje o dvě děti
20 000 Kč, když pečuje o tři a více dětí
20 000 Kč, když pečuje aspoň o jedno dítě, které je závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II, III nebo IV; za každé další dítě svěřené do péče se pak odměna zvyšuje o 4000 Kč

Měsíční odměna: Profesionální pěstounská péče

20 000 Kč dostává každý člověk zařazený v evidenci profesionálních pěstounů, bez ohledu na počet dětí, o které pečuje; částka se vyplácí i když u sebe žádné dítě nemá

24 000 Kč, když pečuje aspoň o jedno dítě, které je závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II, III nebo IV

Když je pěstounovi zařazenému v evidenci svěřené ještě další dítě do jiného typu péče – například do klasické pěstounské péče – zvyšuje se za každé takové dítě odměna o 4000 Kč.

P.S. Ano, jsem hodně tvrdá a svět někdy vidím horší než možná je, ale píšu tak jak to vidím. Pro všechny – znám i velmi slušné a pracovité cikány – ale nemohu za to, že je jich tak málo. Lituji, že odnášejí vše zlé i za ně, ale pokud si nepomohou oni sami mezi sebou, nevytvoří si inteligenci, tak náprava je nemožná.

Milena Doušková

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/fejspraskaci


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZaorálek opět perlil a přišel na to, jak zabránit opakování Mnichovské dohody. Budete překvapeni!   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 05:10:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Člen Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a předseda zahraničního výboru Lubomír Zaorálek (ČSSD) se domnívá, že by mělo Česko spoléhat na své spojence, čímž by se mělo zabránit opakování Mnichovské dohody. Tvrdí, že právě proto by měla ČR posílit své členství v Evropské Unii a NATO. Chudáček by se měl vrátit do školních lavic, aby si připomněl jak se k nám tito spojenci v roce 1938 zachovali!

Na příkladu dřívějších historických událostí uvedl, co by mohlo zabránit bezmocnosti Česka ve světě, v němž, jak sám uvádí, přibývá siláckých vůdců, kteří prosazují politiku síly a nerespektování pravidel mezinárodního řádu a práva. Zaorálek přitom spoléhá na stejné spojence minulého století, kteří však Československo před Hitlerem ochránit nedokázali.

„Je třeba posilovat naše členství v Unii a Alianci, které jediné mohou zabránit tomu, abychom zůstali bezmocní sami přede dveřmi, jak se nám to stalo před 80 lety v Mnichově," napsal politik na své facebookové stránce.

Dne 29. září 1938 byla uzavřena Mnichovská dohoda, podle které bylo pohraniční území Československa, Sudety, předáno Německu. Představitelé Velké Británie, Francie, Německa a Itálie podepsali dohodu, která umožnila Adolfovi Hitlerovi zabavit

Sudety a pak i další regiony země. Také Polsko se aktivně účastnilo rozdělení, i když se nezúčastnilo jednání v Mnichově.
Současně západní země zablokovaly snahy Sovětského svazu pomáhat Praze. Moskva byla připravena podpořit Prahu na její žádost, ale představitelé Sovětského svazu nebyli na jednání zavoláni. Stejně tak nebyli českoslovenští lídři vpuštěni do místnosti, v níž se řešil osud jejich země.

Co dodat k tomuto kontroverznímu socanovi?! Jen to, že již za první republiky se o socanech říkalo, že si lehnou do každé postele!

Zdroj: Facebook, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVědci odhalili tajné nebezpečí chytrých telefonů a tabletů   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 04:49:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vědci z výzkumného ústavu CHEO zjistili, že elektronické přístroje, které používají děti a teenageři, snižují mozkovou aktivitu a brání normálnímu dospívání, píše The Daily Mail. Gadgety mohou vyprovokovat nespavost, nervové a psychické poruchy.

Výzkumníci připomínají, že pouze jedno dítě ze dvaceti používá chytrou elektroniku přesně podle určení, ostatní je zneužívají a poškozují.

Testování dětí, jež pravidelně opovrhují doporučeními zdravotníků, svědčí o snížení mozkových schopností a také o celkovém zhoršení zdraví, informuje The Daily Mail.

Jako nejtěžší následky příliš velké záliby v internetu a sociálních sítích přes mobilní zařízení uvádějí zdravotníci psychické poruchy, jejichž léčba potřebuje vážný zásah.

Zdroj: The Daily Mail

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVídeň: Syřan na zastávce autobusu srazil k zemi a zkopal tři staré ženy   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 04:19:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek se ve vídeňském distriktu Alsergrund odehrál brutální útok.

41 letý Syřan nejprve obtěžoval kolemjdoucí a pak na zastávce autobusu zaútočil na tři ženy ve věku 65, 67 a 75 let, které začal bít. Když upadly na zem, zkopal je.

Ženy byly z útoku otřesené, utrpěly podlitiny a modřiny.
Syřan pak stačil ještě rozbít několik výloh a opět obtěžovat kolemjdoucí, než byl konečně zadržen policisty.

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1081059-vienne-autriche-trois-femme...

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřipravují levicoví aktivisté v Praze teroristický útok na volební tramvaj Okamurovy SPD?   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 04:11:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Skupina levicových aktivistů hlásajících se k násilnému hnutí proti-bělošské fronty GNWP.cz vyzvala své členy k přípravě "bojovky" proti volební tramvají SPD v Praze: Ozvalo se nám dost lidí, co by se chtěli zapojit. Tak jsme pro vás připravili bojovku! Jmenuje se "Nenech dojet nenávistnou tramvaj do konečný!". Tak zítra brnkněte Vítkovi a dál už to necháme na vaší fantazii ...

Zdroj: eurabia


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSkupina mužů afrického vzhledu se při krádeži pokusila ukopat italského mladíka - další obohacení díky uprchlíkům?   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 04:07:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
PRO TELEFON VÁS KLIDNĚ I PŘIZABIJÍ ... Kopance, rány... další násilný útok, tentokrát na mladého kluka (19 let). Ten si vše musel prožít za svítání koncem září v ulici Tegli v Miláně. Byl obklíčen, tudíž se moc bránit nemohl. To vše kvůli jeho mobilu, o který ho na konec opravdu okradli.

Útočníci byli popsáni jako Severoafričané, kteří pak utekli směrem ke stanici Milano Lancetti ...

Zdroj: niguarda.milanotoday.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZnásilňování, vraždy, kriminalita. Šílené. Takto muslimové ovládají postupně Británii   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 04:03:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vlna násilí a teroru, která se opět v posledních měsících přehnala Velkou Británií, donutila britskou policii k úvahám o dosud nejradikálnější změně. Podle The Independent by řadoví strážníci na vybraných místech měli začít chodit ozbrojení.

Jen vražd bylo v prvních pěti měsících tohoto roku v Londýně přes 120 (!) a překonal tímto číslem i New York.

Kriminalita gangů skokově roste. Hrozí útoky islámských teroristů. Jen od loňského března bylo zabráněno dvanácti teroristickým útokům. Některá další odhalení britská policie tají, vzhledem k dalšímu vyšetřování džihádistických buněk.

Britská policie chce na tuto vlnu násilí odpovědět vyzbrojením policistů v nejodlehlejších částech Británie jako je Wales, Devon, Cornwall nebo Dorset.

Podle šéfkonstábla Simon Chesterman v odlehlých částech Británie nejvíce hrozí, že se tam v čas nedostanou speciální vyzbrojené jednotky, které by případného nebezpečného zločince nebo teroristu zlikvidovaly. Budou se o to muset tedy postarat místní strážníci.

Ve velkých městech, jako je Londýn, Manchester nebo Birmingham, ve dne v noci hlídkují tzv. vozy ozbrojené odpovědi, jejichž posádku tvoří dva poloautomatickými zbraněmi vyzbrojení policisté. Ti mohou ve velmi krátkém čase přijet na místo útoku a zabránit dalšímu krveprolití. Jedná se většinou o bývalé vojáky a mohou na teroristy či nebezpečné osoby zahájit palbu bez vyzvání.

Celkem má 47 policejních sborů po celé Británii 6500 vyzbrojených policistů. Pohyb ozbrojených hlídek vypočítali specialisté podle nebezpečnosti oblasti nebo důležitosti cíle, kolem kterého se hlídky pohybují, pro teroristy.

Vedle toho jsou ozbrojeni i strážci nukleárních zařízení, strážci převozu cenin nebo vojenská policie. To je zhruba dalších 3300 mužů a žen zákona. Přesto je 90% příslušníků policie stále neozbrojeno. Podle průzkumu v jejich řadách si jen jedna třetina z nich přeje mít zbraň.

Britská policie je neozbrojena od nepaměti. Podle filozofie britských ochránců zákona nemá policie sloužit státní moci, ale občanům. Vztah občana s policií má být vybudován na základě důvěry a nikoliv strachu. Z důvěry má také policista černat svůj respekt.

Vzhledem k národnostním a kulturním změnám v populaci Velké Británie, je evidentní, že tato idea přestává platit.

Zdroj: The Independent / OAN News

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Rusku vyvinou nejnovější dělostřelecký systém Nabrosok   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 03:56:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vrchní velitel pozemních vojsk a generálplukovník Oleg Saljukov promluvil v rozhovoru pro deník MK o vývoji nejnovějšího dělostřeleckého systému Nabrosok, které Rusko chystá.

Uvedl, že tato zbraň je vyvíjena pro raketová vojska a dělostřelectvo.

Saljukov dále upřesnil, že systém dělostřelecké a minometní výzbroje je vyvíjen v různých variantách základního podvozku, včetně vybavení pro arktické jednotky.

Generál rovněž poznamenal, že vývoj mezidruhového dělostřeleckého komplexu Koalicija-SV je již v závěrečné fázi. Podle Saljukova byl v samohybné houfnici inovován režim střelby. Při něm několik střel vypálených z jednoho děla z různých úhlů dosahuje cíle současně, což zajišťuje masový úder.

Vrchní velitel pozemních vojsk závěrem připomněl, že v nejbližší době ruská armáda dostane do výzbroje nejnovější bojové platformy Armata, BMP Kurganěc-25 a BTR Bumerang.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jEzq

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSeverokorejský deník kritizoval Spojené státy za to, že neuvolňují sankce proti KLDR   
Pridal tk Úterý 02 říjen 2018 - 03:51:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Severokorejský deník Rodong Simun zveřejnil 30. září podepsaný komentář, ve kterém kritizuje Spojené státy za to, že usilují o dialog s KLDR, ale současně nechtějí uvolnit sankce proti KLDR. Upozornil na to, že je to rozporuplný přístup.

V komentáři se uvádí, že americký ministr zahraničí Mike Pompeo 14. září uvedl, že při realizaci likvidace nukleárních zbraní na Korejském poloostrově je klíčové zavedení sankcí proti KLDR. Komentář zdůrazňuje, že Spojené státy setrvávají na svém stanovisku k plnění rezolucí OSN o sankcích. Podle společné deklarace KLDR a Spojených států ze Singapuru obě strany slíbily vytvoření nových bilaterálních vztahů, které odpovídají touze lidu KLDR a Spojených států po míru a prosperitě. Spojené státy si nepochybně protiřečí, pokud zvyšují sílu sankcí a zároveň vyžadují dialog.

V komentáři se dále uvádí, že pokud Spojené státy chtějí vytvořit nové vztahy s KLDR, založit trvalý mír na Korejském poloostrově a dosáhnout úplné denuklearizace Korejského poloostrova, měly by považovat za prioritu vytvoření důvěry, začít od toho, co mohou dělat, a řešit situaci postupně krok za krokem.

Komentář také poukazuje na to, že by Spojené státy měly pochopit, že sankce na KLDR nefungují. Spojené státy by měly jasně posoudit situaci a udělat správné rozhodnutí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2395 sec,0.0643 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,704kB