Čtvrtek 04 říjen 2018
Česká televize si na vylepšování svého jména najala firmy napojené na TOP09, ČSSD a ODS!   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 17:03:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká televize si na vylepšování svého jména najala firmy napojené na TOP09, ČSSD a ODS! Darovací smlouva podepsaná Miroslavem Kalouskem, zakázky veřejnoprávní televize za miliony korun pro firmy a subjekty, které mají na sociálních sítích ovlivňovat mínění o pořadech a tvorbě z Kavčích hor. Organizovaný a štědře placený trolling za peníze koncesionářů! České veřejnoprávní Palermo!

Už za pár dní budou v České republice komunální volby a také volby do Senátu. Pokud si v těchto dnech pustíte česká média, především ta veřejnoprávní, tak vás asi nepřekvapí obsah a narativ informací a zpráv, které jsou v tradičním pojetí silně nevyvážené. Česká televize je dlouhodobě obviňována, že dává nepřirozeně velký mediální prostor marginálním politickým stranám, jako je např. TOP09, jak zjistila analýza Univerzity Karlovy, více informací najdete zde: https://zpravy.idnes.cz/ceska-televize-cesky-rozhlas-zvyhodneni-top-09-analyza-pp9-/domaci.aspx?c=A171220_151222_domaci_fer

Redakce Aeronetu ve spolupráci se SVCS však získala výbušné materiály, které odhalují neuvěřitelné napojení České televize hned na trojici českých politických stran a jejich sekretariátů. Podle těchto informaci jsou TOP09, ČSSD a ODS lobbisticky provázány s Českou televizí skrze osoby, které ovládají firmy napojené na státní zakázky. Náš investigativní materiál prokazuje, že reforma veřejnoprávních médií se pomalu stává otázkou národní bezpečnosti České republiky a je nutné urychleně situaci řešit.

Začneme ale zeširoka, protože je to nezbytné pro vykreslení celé lobbistické krakatice. Jistě si vzpomínáte na americký radar v Brdech a na vládního zmocněnce Tomáše Klvaňu. Ten dříve působil v Mladé Frontě Dnes, potom pracoval pro Hospodářské noviny Zdeňka Bakaly, pro Rádio Svobodná Evropa, což je mediální projekt amerického ministerstva zahraničí, a pracoval také pro Studentské listy. Potom působil jako mluvčí prezidenta Václava Klause, pak jako vládní zmocněnec pro komunikaci projektu protiraketové obrany, stal se šéfem projektů “na podporu demokracie” financovaných opět Zdeňkem Bakalou a byl také jedním ze zakladatelů české pobočky Aspen Institutu, který spoluzakládal se Zdeňkem Bakalou.

Zájmy “Amíků” v ČR ošetřuje firma AMI

Pro vládní PR kampaň, která měla českou veřejnost přesvědčit o pozitivech amerického radaru v Brdech, byla tehdy najata PR agentura AMI Communications, s.r.o. IČO: 63077370 a byl najat i Tomáš Klvaňa, který se stal vládním zmocněncem pro tento americký radar od 25. května 2007. AMI Communications patří do skupiny několika navzájem provázaných firem AMI, které měly stejné vlastníky: Janu Marcovou, Milana Hejla a Marka Stránského. Lidé spojení s firmami skupiny AMI měli silné vazby na ODS. Např. Jana Marcová byla jednou ze tří spoluvlastníků skupiny AMI, byla v minulosti poslankyní a dokonce mluvčí ODS.

Tomáš Klvaňa, který byl Vládním koordinátorem pro protiraketovou obranu působil také v AMI Communications. Mimochodem, je fascinující rozplétat tyto vazby firem napojených na české lobbisty, protože firma AMI Communications, kterou zastupoval právě lobbista za radar Tomáš Klvaňa, sídlila na stejné adrese jako firma Dutko Worldwide Prague, kterou zastupoval další lobbista za radar Alexandr Vondra (ODS). Mateřská americká společnost Dutko měla uzavřenou smlouvu o lobbingu s americkým zbrojařským koncernem General Dynamics. A tlak této Dutko Worldwide Company na nákupy od General Dynamics byly známé. O tom ale někdy příště, to není hlavním předmětem tohoto článku.

Jednou z těchto firem skupiny AMI je také AMI Praha a.s. IČO: 25715909. Tato firma AMI Praha a.s. přispěla straně TOP09 v roce 2009 sponzorským darem v hodnotě 100,000 Kč. V této darovací smlouvě, kterou naše redakce získala z důvěrných zdrojů, je za TOP09 podepsaný samotný Miroslav Kalousek. Zde se nám rýsuje první protnutí firem skupiny AMI na politickou stranu TOP09. Pojďme ale dále.

Kalousek přijal pro TOP09 stotisícový dar od firmy, která potom po volbách dostala od náměstka ministra za TOP09 zakázku za dva miliony

Určitě si vzpomínáte na Jaroslava Drábka právě z TOP09 na Ministerstvu práce a sociálních věcí. Jeho sociální karty byly epizodou samou pro sebe. Tato firma AMI Praha a.s., která zasponzorovala TOP09 darem 100,000 Kč, totiž získala o dva roky později zakázku za 2, 040,000 Kč, a jaké to překvapení, právě na Ministerstvu práce a soc. věcí řízeném Jaromírem Drábkem z TOP09. Sedmdesátiprocentní majitel firmy AMI Praha a.s. byl Michal Svatý a v té době byl navíc zaměstnán na dohodu o pracovní činnosti jako poradce prvního náměstka ministerstva práce Vladimíra Šišky, opět z TOP09. Vladimír Šiška zaměstnal Michala Svatého v souvislosti s interní komunikací přípravy sociální reformy. Exkluzivní kopii darovací smlouvy vidíte zobrazenou níže.Po nástupu Drábka na MPSV získala firma AMI zakázku

Takže abychom si to shrnuli. Tehdejší první náměstek ministerstva práce Vladimír Šiška (TOP09) znal většinového vlastníka firmy AMI Praha a.s. Michala Svatého, kterého si zaměstnal od 1.8.2011 jako poradce a zároveň tomuto svému poradci zadal zakázku za 2,040,000 korun. Odbor 33 MPSV zveřejnil 30.11.2011 zakázku malého rozsahu za 2,040,000 Kč. Odbor 33 na ministerstvu práce a soc. věcí byl přímo podřízený Vladimíru Šiškovi a byl řízen René Pitákem, což byl dlouholetý spolupracovník Vladimíra Šišky. Oznámení o přidělení zakázky vidíte níže.Tento odbor obdržel jedinou zakázku 13.9.2011 právě od AMI Praha a.s. Michala Svatého, zaměstnance ministerstva práce, a přítele jeho nadřízeného, 1. náměstka ministra práce a soc. věcí Vladimíra Šišky. To jen tak na okraj, jakým způsobem hospodařili náměstci a ministři TOP09. Na úvod tedy máme narýsované propojení firem skupiny AMI na PR aktivity okolo propagace amerického radaru v Brdech a aktuálně už i napojení na TOP. Pojďme ale konečně k České televizi.

AMI zajišťuje mediální PR pro vylepšování obrazu České televize

Česká Televize podle smluv utrácí miliony korun za vylepšení svého mediálního obrazu a jména u veřejnosti. Podle informací z mainstreamu jenom za rok 2017 utratila ČT přes 12 milionů korun na PR a vlastním vylepšování obrazu a jména, více zde https://zpravy.idnes.cz/ceska-televize-uzavrela-smlouvu-se-tremi-agenturami-pcr-/domaci.aspx?c=A170214_213435_domaci_jol . A tipněte si, jaké firmě, kromě jiných, tyto propagace ČT zadala formou tendru? Správně, AMI Communications, spol. s r.o. IČO: 63077370, tedy jedné z firem vlastnicky napojených na skupinu firem AMI, tedy také na AMI Praha a.s.

Konkrétně se jedná o smlouvy ze dne 28. 2. 2017 za 2,425,000 Kč a ze dne 23.2.2018 za 2,902,500 Kč. Šlo konkrétně o zajištění mediálního servisu a služeb v oblasti Public Relation, zejména se zaměřením na informovanost široké veřejnosti a specifických, dílčích a cílových skupin o činnostech, kompetencích a specificích veřejnoprávního vysílatele. Jinými slovy cílená propaganda. Takže firma, která zajišťovala prosazování amerického radaru v Brdech, jejíž jedna ze skupiny firem AMI sponzorovala TOP09 Miroslava Kalouska, tak nyní vytváří příznivý mediální obraz ČT u veřejnosti.

Pohybujeme se proto na ose propagace amerických cílů v ČR a propagace České Televize, která se protíná u lidí napojených na TOP09. Je to spolupráce ČT, ODS a TOP09 prostřednictvím holdingu firem AMI a.s. Kruh se nám proto uzavírá. Česká televize není probruselskou televizí, i když unijní étos je na jejích obrazovkách také zastoupen, ale akcentuje primárně politiku Washingtonu D.C. klasického neoconského typu.

Ovšem máme tu další smlouvu České televize se dvěma dodavateli, která vykresluje velmi silné napojení ČT také na ČSSD. Kromě AMI Communications, spol. s r.o. je tu totiž agentura Bison & Rose s.r.o. Jedná se o smlouvu ze dne 21.12.2016 za 9,700,000 Kč. Rámcová smlouva – Zajištění mediálního servisu a služeb v oblasti Public relation. O firmě AMI Communications, spol. s r.o. jsme si už napsali. Za agenturou Bison & Rose ovšem stojí lobbista napojený na ČSSD, mimochodem úzký spolupracovník exministra vnitra Milana Chovance, a tím člověkem je Miloš Růžička.

Lidový dům, Bison & Rose a Milan Chovanec

Abychom si vykreslili vliv Miloše Růžičky a dalšího lobbisty Martina Hofereka v ČSSD, tak tyto dvě osoby pomohly Bohuslavu Sobotkovi ustát krizi v roce 2013 v rámci legendárního Lánského setkání vedeného Michalem Haškem, kdy se ho tito straničtí kritici pokusili odvolat. Martin Hoferek je zase spolumajitel agentury Merit Government Relations, působil jako volební manažer ČSSD a je blízkým spolupracovníkem bývalého ministra Obrany Jaroslava Tvrdíka, který nyní pracuje pro čínskou lobby CEFC. Tedy České televizi vytváří mediální obraz nejen AMI Communications, spol. s r.o., která pozitivně propagovala umístění amerického radaru v Brdech, a navíc firma z její skupiny AMI sponzorovala TOP09.

Vedle ní vytváří příznivý obraz České televize i agentura Bison & Rose Miloše Růžičky, vlivného lobbisty stojícího za ČSSD a zároveň blízkého spolupracovníka exministra vnitra Milana Chovance, za bez mála 10 mil. Kč. Může ještě někdo pochybovat o vlivu skupin kolem ČSSD ODS a TOP09 na Českou televizi? Kdy si konečně Andrej Babiš, Tomio Okamura a Vojtěch Filip uvědomí, že toto není demokracie, to je hotové české politicko-mediální Palermo, které má charakter mediální mafie. Bez reformy veřejnoprávních médií se tyto bezpečnostní hrozby budou prohlubovat.

Česká televize utrácí miliony za vylepšování vlastního obrazu pomocí placených trollů a propagandy, namísto aby zlepšila vyváženost a objektivnost vlastního zpravodajství

Mimochodem, firma Bison & Rose s.r.o. blízkého poradce ČSSD Miloše Růžičky uzavřela další smlouvu dne 1. 3. 2017 s Českou Televizí za dalších 1,890,000 Kč v rámci zajištění mediálního servisu a služeb v oblasti Public Relations, zejména se zaměřením na komunikaci pořadů České televize na sociálních sítích a internetu. Takže další platba z ČT pro armádu trollů, kteří za peníze z ČT potom ovlivňují diskuse na českých webech ve prospěch ČT a pro-amerického éthosu.

Firma Bison & Rose s.r.o. Miloše Růžičky, vlivného lobbisty napojeného na kruhy ČSSD a blízkého spolupracovníka bývalého ministra vnitra Milana Chovance, dále uzavřela s Českou televizí dne 27. 2. 2018 další stejnou smlouvu za 2,240,000 Kč, opět na zajištění mediálního servisu a služeb v oblasti Public Relations, zejména se zaměřením na komunikaci pořadů České televize na sociálních sítích a internetu. Takže trollovací placené repete předchozího. Toto jsou jen fragmenty celkového rozsahu, který jsme schopni z našich omezených finančních i lidských kapacit vypátrat. Jde o koláč chobotnice, spíš krakatice, s tisíci chapadly, pro který by bylo třeba využít profesionálních programů, např. typu Analyst, který používá finanční správa k rozklíčování jednotlivých firem, osob, účtů atd.

České mediální Palermo

Myslím, že pro konkrétní představu tohle bohatě stačí. I tak se nám z toho točí hlava. Při mapování napojení firem skupiny AMI na Českou televizi jsme se na ose ČSSD, ODS a TOP09 dostali k několik let starému tunelu za 2 mil. Kč firmy, která předtím darovala TOP09 100,000 Kč “všimné” podepsané samotným Miroslavem Kalouskem. O dva roky později tatáž firma z ministerstva řízeného TOP09 obdržela zmíněnou dvoumilionovou zakázku. Ruka ruku myje.

Tento materiál přinášíme exkluzivně jako jediný server v ČR s důkazními dokumenty v očíslovaných odkazech v textu článku. Server Aeronet dlouhodobě upozorňuje na potřebu restrukturalizace a reformy veřejnoprávních médii v České republice, které jsou dnes pod vlivem různých lobbistických subjektů, které ovlivňují zpravodajství a celkový narativ veřejnoprávních médií. V mnoha případech jde o subjekty se zapojením zahraničních aktiv, především z USA a z okruhu amerického zbrojařského komplexu. Není proto divu, jaký éthos a narativ se ozývá z České televize, protože chapadla krakatice již pohltila celé Kavčí hory. Sdílejte a posílejte tento investigativní článek svým politikům a zastupitelům. Ať se konečně začnou zabývat otázkou reformy veřejnoprávních médií a také vlivu cizích lobbistických a nátlakových skupin na exekutivu a státní správu v ČR.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/ceska-televize-si-na-vylepsovani-sveho-jmena-najala-firmy-napojene-na-top09-cssd-a-ods-darovaci-smlouva-podepsana-miroslavem-kalouskem-zakazky-verejnopravni-televize-za-miliony-korun-pro-firmy/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 16:50:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Američtí prezidenti po dlouhé roky vždy perlili na Valném shromáždění OSN, neboť používali slibnou a zábavnou rétoriku o tom, jak Amerika údajně vykonává mnoho skvělých věcí pro světový mír.

Bez ohledu na takové kriminální barbarství, jako jsou genocidní války USA ve Vietnamu, Iráku a jinde, má OSN tendenci být tichým fórem, zatímco američtí vůdci se oddávají fantaziím o „ctnostné velikosti“ svého národa. To ticho je buď ze strachu, nebo kvůli tomu, že americká falešná rétorika dokáže některé posluchače obalamutit.

Během letošního shromáždění však došlo k výbuchu smíchu nad domýšlivým prohlášením prezidenta Trumpa o „velikosti“. Už bylo na čase. Projevy Američanů byly vždy velmi přehnané. Nejen, že nevěřícná reakce delegátů na letošním shromáždění byla vhodná, ale také je ukázkou toho, že svět otevřeně nahlíží na prohlášení Američanů jako na směšné výroky, odtržené od reality.

Útočných protimluv, které prezident Trump vyslovil během svého projevu na 73. zasedání Valného shromáždění OSN, bylo příliš mnoho, takže je zde zestručníme.

Vyzval svět, aby si „zvolil mír a svobodu, ne nadvládu“. To pronesl vůdce národa, který vedl za posledních sedm desetiletí - od doby, kdy byla po 2. světové válce založena organizace OSN - spousty válek, které nehorázným způsobem porušovaly mezinárodní právo.

Trump prohlásil, že USA porazily teroristy v Sýrii a Iráku, i když ve skutečnosti americké nelegální války, tajné i otevřené, odvázaly tyto teroristy ze řetězu, kteří fungovali jako jejich zástupci a podíleli se na machinacích, souvisejících se změnou režimu.

Trump vyslovil tolik dalších absurdních protimluv, oplývajících americkou povýšeností. Zřejmě nejvíce do očí bijící byl tento: Trump vyzval národy světa, aby se připojily k americké vojenské agresi proti Íránu kvůli tomu, že Írán údajně „sponzoruje terorismus“ - přičemž to jsou samotné USA, které jsou největším sponzorem terorismu.

Trumpovo jednostranné zrušení mezinárodní jaderné dohody s Íránem na začátku tohoto roku je bezostyšným porušením mezinárodního práva. Přesto americký prezident požaduje, aby všechny národy vyhověly tomuto prohřešku jeho vlády proti mezinárodní smlouvě, a tím vyhověly i Washingtonu a jeho posedlosti změnit režim v Teheránu.

Vedení nezákonných válek ze strany USA a snaha změnit režimy na Blízkém východě i mimo něj podkopalo mezinárodní právo a vážným způsobem vyvolalo napětí.

Divadlo, které předvedl prezident Trump, jež mělo donutit svět k tomu, aby vyhověl chování amerického ničemného státu, pokud jde o Írán, je protimluv, který zašel příliš daleko - a není divu, že svět je udiven absurdní arogancí Washingtonu.

Jak může mít někdo alespoň tu nejmenší úctu k samozvanému vedení USA, když je to ve skutečnosti ničemný stát, který nerespektuje mezinárodní právo a pravidla?

Vždy to tak bylo, navzdory květnaté a vychloubačné rétorice o americké poctivosti. Avšak rozpor mezi rétorikou a skutečností o americké štědrosti a nesprávném počínání USA v Trumpově projevu byl příliš ostrý, než aby bylo možné jej ignorovat. Jedinou přiměřenou reakcí byl smích.

Trump vyzdvihuje princip „suverenity“ národů. Přesto je z Trumpových výhrůžek, přednesených na půdě OSN, patrné, že nemá žádnou úctu k suverenitě národů, které nepoklonkují washingtonskému diktátu.

Americký prezident Trump otevřeně pohrdá mnohostrannými dohodami, konkrétně íránskou jadernou dohodou. Byly to právě USA, které projevily zlý úmysl a trestuhodně pohrdaly jadernou dohodou z roku 2015, ratifikovanou OSN. Toto porušení dohody vede k napětí a nestabilitě na Blízkém východě, jak minulý týden podotkl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v Radě bezpečnosti OSN.

Přesto se Trump stále snaží učinit z tohoto amerického zlozvyku ctnost, a navíc ještě klade ultimáta zbytku světa, aby se podvolil zastrašování USA, jinak bude muset čelit represivním sankcím.

Americký vedoucí představitel je lídr v tom nejhanebnějším smyslu. Vede svět do bezpráví a jistého konfliktu, který je s tím spojen.

Trumpovy otřepané fráze o „svrchovanosti“ nejsou ničím jiným, než povolením k tomu, aby se americký ničemný stát mohl chovat neomezeně, nehledě na mezinárodní právo a globální odpovědnost. Ve skutečnosti se americká moc zvrhává natolik, že si osvojuje určitý druh fašistické zhýralosti, která převládala ve 30. letech, což tehdy vedlo ke světové válce.

Zcela jistě je to znamení naší doby, že se americký prezident postaví před celý svět a bezdůvodně se raduje z toho, jak jeho národ pohrdá mezinárodním právem, pořádkem a mírem. A to vše přednese se samolibou bohorovností. Není divu, že svět se tomu směje. Odtržení od reality je tak velké, že jej nelze unést.

Samozřejmě na tom není nic k smíchu. Amerika obviňuje všechny z protiprávního jednání - zejména Rusko a Čínu - přičemž nehoráznou skutečností je, že Washington je pohromou pro světový mír. To, že Amerika pohrdá mezinárodním pořádkem, odpovídá tomu, že neuznává žádnou soudnost ani jakýkoliv dialog, který by podporoval mezinárodní pořádek.

Amerika tvrdí, že vzkřísila establishment OSN z popela druhé světové války v roce 1945. Tato válka a fašističtí protagonisté byli přímým důsledkem upadajícího kapitalistického systému. V současnosti systém opět selhává a vytváří stejné podmínky pro národními státy řízenou rivalitu a válčení.

Zdá se, že se historie vrací do stejného bodu. Absurdní a bezohledná ultimáta, která Trump kladl světu na půdě OSN, ukazují, jak příčiny války nebyly dosud nikdy vyřešeny. Americká rétorika se rozpadá - za absurdním předstíráním, že USA jsou „vůdcem svobodného světa“, který dodržuje zákony, se skrývá stejně hrůzná fašistická tendence k válce.

Trumpovým klaunovským tvrzením se můžeme opravdu zasmát. Ale naprosto vážným problémem je, jak zabránit, aby tento ničemný stát nepodnítil další světovou válku.

Jak velký německý dramatik Bertolt Brecht jednou napsal: „Válka je bastard, ale ta děvka, která ho porodila, je znovu nažhavená.“

To, že Amerika naprosto ignoruje mezinárodní pořádek a dodržování zákonů, což vyjádřil Trump ve svém projevu na půdě OSN, je důkazem, že válka je opět na obzoru - vzhledem ke kapitalistickému chaosu ve světovém řádu. Selhání USA coby nejpřednější kapitalistické moci na světě se projevuje v Trumpově zastrašování a neurvalém jásání nad nedodržováním zákonů.

Na jedné straně je tento kolaps legrační, absurdní a směšný, na druhé straně je však zcela alarmující.

Trump Addresses UN – The World Laughs vyšel 29. září 2018 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/10/7719-trump-pronesl-rec-na-pude-osn-a-svet-se-smeje.htm


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDSZ podporuje kandidáta Eugena Sigismunda Freimanna   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 16:35:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Demokratická strana zelených /DSZ/ se rozhodla v nadcházejících volbách do Senátu Parlamentu České republiky podpořit ve volebním obvodě číslo 32 (Teplice) kandidáta č.9

PhDr. ThDr. Mgr. Eugena Sigismunda Freimanna, Ph.D, M.A.

DSZ doporučuje svým členům, příznivcům a voličům, aby hlasovali pro výše uvedeného kandidáta na senátora.

Dále DSZ odporuje:

-ve volebním obvodě číslo 2 (Sokolov) kandidáta č.2 Jana Teplíka

-volebním obvodě číslo 5 (Chomutov) kandidátku č.6 Bc. Elvíru Hahnovou

-ve volebním obvodě číslo 8 (Rokycany) kandidátku č.4 Lucii Groene

-ve volebním obvodě číslo 11 (Domažlice) kandidáta č.3 Jana Látku

-ve volebním obvodě číslo 17 (Praha 12) kandidátku č.4 Ing. Evu Tylovou

--ve volebním obvodě číslo 20 (Praha 4) kandidátku č.4 Prof. MUDr. Evu Sykovou, DrSc. FMCA

-ve volebním obvodě číslo 23 (Praha 8) kandidáta č.13 Mgr. Petra Hanniga

-ve volebním obvodě číslo 26 (Praha 2) kandidáta č.3 Ladislava Jakla

-ve volebním obvodě číslo 29 (Litoměřice) kandidáta č.3 MUDr. Davida Ratha

-ve volebním obvodě číslo 38 (Mladá Boleslav) kandidáta č.3 Josefa Nose

-ve volebním obvodě číslo 44 (Chrudim) kandidáta č.10 Ing. Hynka Blaška

-ve volebním obvodě číslo 47 (Náchod) kandidátku č.3 Andreu Pajgerovou

-ve volebním obvodě číslo 50 (Svitavy) kandidáta č.6 MVDr. Miroslava Šafáře

-ve volebním obvodě číslo 53 (Třebíč) kandidáta č.2 MUDr. Vladimíra Kotka, Ph.D., MBA

-ve volebním obvodě číslo 56 (Břeclav) kandidáta č.1 JUDr. Richarda Nováka

-ve volebním obvodě číslo 59 (Brno-město) kandidátku č.9 Lucii Zajícovou

-ve volebním obvodě číslo 62 (Prostějov) kandidáta č.9 MUDr. Marka Obrtela

-ve volebním obvodě číslo 71 (Ostrava-město) kandidáta č.4 RNDr. Radoslava Štědroně

-ve volebním obvodě číslo 74 (Karviná) kandidátku č.5 Ing. Markétu Kabourkovou

-ve volebním obvodě číslo 77 (Vsetín) kandidáta č.1 Jiřího Čunka

-ve volebním obvodě číslo 80 (Zlín) kandidátku č.6 Mgr. Milenu Kovaříkovou


ŘV DSZ

V Domažlicích 2. 10. 2018Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRichard Enos: Liga proti hanobení jako cenzor internetu   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 16:32:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jestliže stále ještě máte možnost tyhle řádky číst, pak aktivity kritizující Ligu proti hanobení neprošly dosud nadřízeným procesem jejich automatického vymazávání, a zatím tedy ještě žijí.

Zatím...

S tušenými znameními, že svobodné vyjadřování na internetu je příliš velkou hrozbou pro mocnou elitu naší společnosti, vede Liga proti hanobení útok, který má její vlastní subjektivní názor na tzv. nenávistné projevy povýšit až do podoby internetového zákona.

Jak se v těchto dnech oznamuje, připojují se k Lize proti hanobení vedle dalších společností též facebook, twitter, google a microsoft a společně se chystají utvořit tzv Laboratoř, řešící problém kybernetické nenávisti. Tyto společnosti si mezi sebou budou vyměňovat názory a rozvíjet strategie s cílem omezit nenávistné projevy a zneužívání (myslí se zneužívání svobody – pozn. překl.), v celé oblasti internetu.

„Tyto společnosti mají novou zodpovědnost za to, aby v rámci svých pravomocí zastavily růst nenávisti ve všech oblastech, kde ji zpozorují“, prohlásil za Ligu proti nenávisti Jonathan Greenblatt. „Těšíme se na to, že se s touto naléhavou výzvou společně s úspěchem vypořádáme“.

Hurá, do toho! Laboratoř řešící problém kybernetické nenávisti. Jací to hrdinové nezištného boje za věc humanity.

Jako Monika Bickertová, hlava globální politiky facebooku, která prohlásila, že „některé z nejlepších mozků strojírenského průmyslu budou spolupracovat s Ligou proti hanobení, aby nám pomohly znásobit síly ke zvládnutí našeho úkolu“.

Ke zvládnutí jakého úkolu? Stvoření hrozby mocných, která ukončí možnost dosavadního svobodného vyjadřování lidí, kteří na internetu jako na poslední výspě svobodného vyjadřování stále ještě bojují za pravdu a spravedlnost?
Znepokojuje mě, že se pohybujeme k času, v němž internet, kdysi svobodný a neutrální, se stále víc dostává do rukou mocných diktátorských sil. Ano, diktátorských. Liga proti hanobení mašíruje totiž do takového kybernetického společenství, které bude diktovat, co by se mělo nebo nemělo nám, žijícím mimo tento elitní klub, říkat.

Cožpak vám to nepřipomíná režim jistého diktátora z někdejších časů? Zejména tím, že organizace, které už brzy zaujmou svá místa v Laboratoři řešící problém kybernetické nenávisti, se budou málo zaobírat otázkou, jaký vliv má např. kyberšikana na lidské bytosti, ale zaměří svou pozornost na to, jak dál a úspěšně pokračovat ve skrývání a zatemňování zločinů proti lidskosti, kterých se globální elita dopouští už od časů masových podvodů, otroctví, pedofilie, mučení a vražd.

A proč že by měly být tyto organizace zejména k zakrývání těchto zločinů motivovány?

Odpověď je jednoduchá: protože jsou řízeny právě tou globální elitou, která je nejpřednostněji páchá.

Celá idea téhle vyprávěnky o skupině, která sama sebe obdařila oprávněním „omezit a krotit tzv. nenávistné projevy a zneužívání svobody“ na internetu, jde proti zdravému rozumu a je navíc i pokrytecká. Zapojuje-li totiž do svého snažení stejnou taktiku, jakou používá např. probíhající válka proti teroru, pak ony nenávistné projevy a zneužívání svobody nikoli potlačuje, ale rozmnožuje je a rozšiřuje do všech světových stran.

Vývoj lidské bytosti se totiž neděje tím, že ji dusíme, ničíme nebo z ní tzv. vymycujeme temnotu. Jak jsem vyjádřil ve svém starším článku, zavrhněme naše „právo“ cítit se být uražen svobodným projevem kohosi jiného. Nevyvíjíme se tím, že zakážeme lidem vyjadřovat nenávist či jiné negativní emoce, které jsou uloženy hluboko v jejích nitrech, ale vyvijíme se tím, že těm lidem dovolíme vyjadřovat se svobodně. A vůči jejich „útočným poznámkám“ se staneme imunní tak, že se odnaučíme je brát osobně. Vždyť nenávistný projev by neměl být ziskem pro nenávist a výhru nenávisti další. Je to přece on, a jedině on, který neléčeným emocím dává šanci uniknout z těl a hlav lidí nespokojených. A čím více šancí pro ty úniky lidem poskytneme, tí méně nenávisti na světě zbude.

Z tohoto pohledu jsou pokusy vykonat cosi pozitivního prostřednictvím cenzury naivní, a nejeví se být ničím jiným, než prostředkem k získání nadvlády hrstky lidí nad všemi lidmi ostatními. K tomu, aby jen tato hrstka měla kontrolu nad informacemi a tím i nad myšlením skupiny, národa atd..

Liga proti nenávisti a internetové korporace jako facebook, jež se stále hlouběji noří do cenzury, hrají hru, která začíná být i riskantní. Možná mnohé z nich mají za to, že jsou pro životy lidí příliš důležité na to, aby mohly být náhle a masově zavrženy, což je pro současnost úvaha jistě opodstatněná. Ale nejsem si jist tím, měly-li i nadále mást probouzející se komunity, které mohutní každým dnem a každým úderem našich srdcí.

Z webu Lew Rockwell.com vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHamáček to (eventuálně) zařídí   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 05:39:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kontroverzní 1. místopředseda vlády, ministr vnitra a zahraničních věcí pan Hamáček (ČSSD) naprosto nedemokraticky neuznává názor, hlas a právo většiny. Názory a stanoviska široké veřejnosti v otázce přijetí 50 syrských „sirotků“, jasně deklarují, že jsou proti přijetí. Pan ministr Hamáček však navzdory těmto skutečnostem jejich většinový názor neuznává. Prý proto, že cituji: „Většina přispěvatelů je proti pomoci, ale sociální demokracie je strana, která stojí na nějakých principech solidarity a nemůže ty principy opustit,“ uvedl doslova pan Hamáček.

Takže ČSSD, která v posledních volbách totálně propadla, strana, která živoří a doslova bojuje o přežití, která ne zrovna zcela standardními procedurami se dostala do vlády, si prostřednictvím svého předsedy pana Hamáčka činí nárok a právo rozhodovat o uznání či neuznání názoru a postojů „většiny přispěvatelů (občanů ČR)“ o tom, zda má nebo nemá Česká republika přijmout 50 syrských „sirotků“! Verdikt : měla by přijmout!

Pan Hamáček je, jak výše uvedeno, prvním místopředsedou vlády, ministrem vnitra, ale také sice prozatímním, nicméně přesto ministrem zahraničních věcí. Zdá se, že však jen „jako“, protože jako správný ministr zahraničí (ke kterému má set sakramentsky daleko), ale i jako místopředseda vlády by měl či mohl vědět, resp. znát stanovisko a názor syrské strany na tendence Česka na osvojování si sirotků, občanů Sýrie. A pokud to nevěděl či neví, pak si jej měl ověřit, neboť je veřejně známo, že velvyslanec Syrské republiky v ČR se dostatečně věcně a důrazně vyjádřil k záměrům či snahám Česka ve věci přijetí 50 syrských sirotků. Vyjádření velvyslance Syrské republiky tlumočil i místopředseda Sněmovny, předseda SPD T. Okamura, který jasně definoval a zdůraznil oficiální vyjádření velvyslance Syrské republiky ve kterém mj. uvedl, že v sociálním životě má Sýrie celkem dost dobře fungující mechanismus péče o své sirotky. Syrský velvyslanec rovněž sdělil, že by bylo rozhodně lepší, kdyby naši politici vytvářeli podmínky a prostředí, které by umožnilo sirotkům a uprchlíkům vrátit se zpátky do Sýrie, kde je pro ně daleko lepší životní prostředí a ve svém písemném stanovisku rovněž zdůraznil, že syrský zákon neumožňuje adopci (resp. zavlečení) syrských sirotků do zahraničí a uvádí, že jediná správná cesta a pomoc je přímo na území Sýrie a dodal, že syrští sirotci nejsou na prodej.

Je proto nepochopitelné, že pan Hamáček, prozatímní ministr zahraničí, navzdory řádným oficiálním diplomatickým vztahům mezi Syrskou republikou a ČR, není schopen akceptovat fakta, skutečnosti a suverénní stanoviska, které prostřednictvím velvyslanectví vyjádřil sám ambasador Syrského velvyslanectví. Pan Hamáček nejen že jde hlavou proti zdi, ale sorry jako, „chčije proti větru“. Jeho možno říct kapriciózní, nezodpovědné jednání, které může snadno vyvolat pejorativní názory a zhoršení diplomatických vztahů mezi našimi zeměmi, je důkaz o jeho neumětelství, naprostém deficitu a nedostatku znalostí diplomatické praxe, ale co víc, svérázné, neomalené opovržení, přezíravý postoj nejen ke stanovisku Syrského velvyslanectví, ale také k názorům a nesouhlasu většiny občanů České republiky.

Jakkoliv se pan ministr Hamáček odvolává na sociální sítě, které jsou podle něho fenomén poslední doby, je mu tato realita naprosto lhostejná. To dokazuje skutečnost, že na posledním jednání poslaneckého klubu ČSSD měli debatu o tom, že sociální demokracie zastává určité hodnoty, které nehodlá opouštět nebo měnit jen na základě názorů občanů na sociálních sítích. To souvisí i s debatou o sirotcích a o pomoci ČSSD, neboť nálada a názory na sociálních sítích prý není vždy jednoznačná. Přesto pan Hamáček je schopen konstatovat, že jakkoli je prý většina přispěvatelů na sociálních sítích proti pomoci, sociální demokracie je strana, která stojí na nějakých principech solidarity, které prý nemůže opustit. Tomu se říká cesta do pekla.

Pan Hamáček je „mistr slov“. Mnoho toho napovídá, ale jen málo toho fakticky řekne a už vůbec neřekne něco, na čem by se dalo stavět. Tak např. jeho názor, že „většina přispěvatelů na sociálních sítích je proti pomoci“ je demagogický, irelevantní, zkreslený, neodpovídající realitě. V principu přece vůbec nejde přece o to, zda jim pomoci či ne, ale o to, že pokud nějací konkrétní sirotci vůbec jsou, jakým způsobem jim účelně, efektivně a bez (lidské) újmy pomoci. Jinými slovy, pan Hamáček nerespektuje názory občanů na sociálních sítích jen proto, že „odmítají pomoci“ sirotkům, přičemž problematika jejich přijetí do ČR má zcela mnohem závažnější, zásadní aspekty, včetně těch politicko-diplomatických. Vždyť pan Hamáček, jako člen vlády ČR ignoruje či nerespektuje názory představitele Syrské republiky, který se jasně a zřetelně vyjádřil, jaký má názor na přijetí 50 syrských sirotků a naši „soukromou“ aktivitu přijetí cca 50 syrských sirotků nedoporučuje, resp. zásadně odmítá.

Všichni víme, že volání po solidárním a humánním přijetí 50 sirotků je abstraktní, naivní , hloupý předvolebně populistický úlet „lidumilné“ paní europoslankyně Šojdrové z KDU-ČSL, že ne vždy účel světí prostředky a že ne vždy musí být dobrý úmysl také dobrým skutkem. Navíc pan Hamáček a ČSSD je prý ochoten záležitosti se sirotky pomoci za předpokladu, že se toho někdo ujme tedy, že pokud někdo přijde s reálným projektem, bude prý připravený mu maximálně vyjít vstříc a pomoci ho zrealizovat. Protože lze téměř s naprostou jistotou předpokládat, že s takovým projektem nikdo nepřijde, pan Hamáček zůstane v očích těch, kteří o přijetí sirotků usilovali tím „správným mužem“, který sice chtěl, ale z jen z objektivních důvodů jeho případná „ochota pomoci“ se neuskutečnila. Tak se získávají politické body, takto se dělá politika. Je před volbami a pan Hamáček boduje. Nicméně by si měl uvědomit, že se počítá jen to, co bylo vykonáno, ne co bylo řečeno! A zatím toho pan Hamáček mnoho neudělal, zato však mnoho napovídal!

Autor: Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBože, ten Bartoš (Piráti) je blb. Digitální. Virtuální...   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 05:12:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bartoš bouchne do počítače a práce je hotová...

Aby bylo jasno o co jde a že výpad není veden pouze ideologicky. Bartoš, Michálek a další tvrdí, že stačí nakrmit systém daty a pak z toho vypadne hotová práce. No, nezlobte se, ale toto vysloví pouze debil. A Piráti.

A mírněji to prosím říci nejde.

To, že nakrmíme systém je pouze zdánlivé. Pan Bartoš totiž nechápe, že pak zase NĚKDO musí ta data vyndat, místně prověřit, ta pak tam zase vložit, další NĚKDO je zase vyndá, překontroluje a pak je tam zase vloží, takže to "kolečko v žádosti na stavbu", pokud se nezruší nesmysly, nikdo nezkrátí.

Prostě to pouze nebude dělat žadatel, ale další úředník!

A ty blbé programy dělají právě ty děti jako Piráti, kteří to nakonec sami kritizují!

Protože nikdy nepracovali v terénu a netuší, v čem je problém!
Data se ručně přepisují a systémy nekomunikují, protože ČSSD jmenovitě Marksová a Chovanec tyto systémy totálně rozvrátili, vůbec nechápali která bije a jediný Drábek měl přesnou vizi: kmen, do kterého se napojí všechny systémy, zatímco dnes to funguje tak, že jdou paralelně vedle sebe a potřeba kancelářských sil je pětinásobná!

Kdo ví, jak funguje Ginis, OKsystém školení a školení, ale výsledek je katastrofální i proto, že data mezi programy proudí i tři dny, zatímco banky komunikují za jeden den, že vše je ruční práce zadávaná jednotlivě a mnohdy nejde odeslat, zatímco Piráti a ČSSD si honí trika. V teoriích.

A protože děti ve školách vůbec netuší, v čem je problém, dávají hlas Pirátům.

Oni totiž věří, že Piráti nakrmí systém daty a pak z něj padají výsledky a že státní správa je neschopná a lidé tam blbí.

Nechápou, že vše se dělá fyzicky, v terénu, že se musí osahat žumpy, osobně zajít za Romy atd..

Ano, je to generace naivních a hloupých dětí, které vůbec nic o životě nevědí. Sedí u "kompu" a buší do klávesnic.

Pracují virtuálně stejně jako "sexují" virtuálně.

A život je jinde!


Pošlete ty virtuální Piráty pracovat s těmi jejich geniálními daty do terénu a zavřou ústa. My nepotřebujeme zdesateronásobit krmení počítačů, ale snížit počet ručních zásahů v systémech, počet fyzických úkonů v terénu, a následné ruční přepisování jednotlivých dat. To jejich kolečko totiž nedělá počítač a program, ale lidé ve státní správě, kteří jsou úkony a výkony dokonce nekomunikujících programů zahlceni. Nebo si vážně myslí Piráti Michálek a Bartoš, že strčí data do počítače a ty počítače sami budou běhat po obcích, kopat díry, běhat po Chánově, hledat vodu na nové studny...

Možná v roce 3000, ale dnes je rok 2018!

Pošlete ty jelimany naduté na rok pracovat. A televize je u toho může točit. Experty. Digitální...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJeden ze zadržených prozradil jméno zadavatele vraždy Kuciaka   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 04:37:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zadržený v kauze novináře Jana Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové podnikatel Zoltán Andruskó údajně řekl, že vraždu Kuciaka objednal Marian Kočner, tvrdí portál Denník N.

Andruskó to údajně sdělil policii během výslechu, informuje Denník N, který citují noviny HNonline. Tyto informace prý Denníku N také potvrdil zdroj v policii.

Andruskó je jediný z obviněné čtveřice, který spolupracoval s vyšetřovateli.

Kočner je nyní ve vazbě kvůli obvinění z falšování směnek. V úterý ho převezli z Justičního paláce do věznice v Leopoldově, prokuratura ale důvod nevysvětlila.

Ján Kuciak a jeho snoubenka byli zavražděni 21. února 2018 v obci Veľká Mača v okolí Galanty Trnavského kraje na západě Slovenska. Novinář údajně odhalil korupční schémata v mocenských strukturách a informoval o stycích vysokých úředníků vládního aparátu s italskou mafií Ndrangheta.

Způsobilo to veřejně politickou krizi v republice a demisi z postu premiéra lídra strany Smer — sociální demokracie Roberta Fica, jehož místo obsadil jeho nejbližší spolupracovník Peter Pellegrini. Minulý týden zadržela policie na jihu Slovenska čtyři lidi, kteří se mohli na vraždě podílet, a to včetně tlumočnice Alenu Zsuzsové, podnikatele Zoltána Andruska, bývalého policisty Tomáše Szaba a jeho bratrance Miroslava Marčka.

Smrt slovenského reportéra je za deset let pátá vražda novináře v členských státech EU.

Zdroj: Denník N

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA vystoupily z protokolu Vídeňské úmluvy o diplomatických stycích, řekl Bolton   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 04:32:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA vystoupily z Fakultativního protokolu Vídeňské úmluvy o diplomatických stycích kvůli žalobě Palestiny po přemístění amerického velvyslanectví do Jeruzaléma, řekl poradce prezidenta USA Donalda Trumpa pro otázky národní bezpečnosti John Bolton.

„K tomu také říkám, že prezident rozhodl o výstupu USA z Fakultativního protokolu o povinném řešení sporů Vídeňské úmluvy o diplomatických stycích," řekl Bolton na brífinku v Bílém domě.

Vysvětlil, že toto rozhodnutí je spojeno s žalobou Palestinské autonomie kvůli americkému přemístění svého velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma.

USA přemístily své velvyslanectví do Jerusaléma v květnu roku 2018.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jFv5

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPočet čínských turistů cestujících do zahraničí se řadí na první místo na světě   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 04:29:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nedávno vydal čínský statistický úřad zprávu o výsledku ekonomického a sociálního rozvoje. Podle zprávy se počet čínských turistů cestujících do zahraničí umístil na prvním místě, a to v rámci celého světa.

Podle zprávy od roku 1995 až do roku 2016 se počet čínských turistů do zahraničí zvyšoval, a to z 5 milionů až na současných 135 milionů lidí, což představuje mezinárodní nárůst o 17,6%. V roce 1995 se počet čínských turistů cestujících do zahraničí umístil na 17. místě na světě. V roce 2003 se počet čínských turistů cestujících do zahraničí poprvé umístil na 10. místě na světě. Od roku 2003 je počet čínských turistů cestujících do zahraničí stále na prvním místě. Čína je největším světovým zdrojem cestovního ruchu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZahájení veřejného fóra Světové obchodní organizace se zaměří na dopad technologického pokroku na obchod   
Pridal tk Čtvrtek 04 říjen 2018 - 04:28:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve dne 2. října se v Ženevě konalo veřejné fórum Světové obchodní organizace WTO. Hlavním tématem letošního fóra je obchod v roce 2030. Fórum se zaměřilo na rozvoj obchodu a na dopad technologického pokroku na obchod.

Veřejné fórum je největší akcí WTO. Letošní veřejné fórum se koná ve dnech 2. až 4. října v Ženevě ve Švýcarsku, a to na téma "obchod v roce 2030". Akce se účastní více než 2500 vládních úředníků, vedoucích pracovníků, odborníků a vědců z celého světa. Na fóru se budou diskutovat změny, které přinesly vývoj technologií, a bude se diskutovat o tom, jak se udržitelný obchod bude rozvíjet v roce 2030.

Na zahajovacím ceremoniálu generální tajemník WTO Roberto Azevedo uvedl, že technologický pokrok je výzvou pro lidi, kteří vnímají obchod. Na základě příslušných politik bude technologický pokrok výrazně podporovat růst obchodu.
Do roku 2030 může technologická revoluce přispět k většímu obchodu a její role přesáhne naše současné očekávání. S nástupem nových technologií mezinárodní obchod získá dodatečný nárůst, a to o 30% až do roku 2030.

Azevedo uvedl, že ačkoli současný systém pravidel dostačuje k řešení této změny, je pořád otevřenou otázkou, věří, že některé základní zásady stanovené v Dohodě WTO stále platí: včetně jasných pravidel, otevřenosti, spolupráce a zákazu obchodní diskriminace.

Ve svém projevu zdůraznil zástupce generálního tajemníka OSN a výkonný ředitel Organizace spojených národů pro životní prostředí Erik Solheim důležitou úlohu obchodu při podpoře udržitelného rozvoje, včetně obchodu s podporou rychlého poklesu světové chudoby v posledních letech a podporou obnovitelné energie. Solheim řekl, že obchodní politika musí být zaměřena na budoucnost, musí přispívat k ochraně životního prostředí a posilovat odolnost ekologie a podporovat prosperitu a blaho všech.

Výkonný předseda společnosti Alibaba Ma Yun se také zúčastnil zahajovacího ceremoniálu. Ma Yun se domnívá, že do roku 2030 bude na internetu docházet k 99% obchodu a 80% malých a středních podniků bude těžit z elektronického obchodu a volného obchodu. V roce 2030 už nebude výroba čínská, americká a švýcarská, ale pouze výroba internetová. Obchodní deficit je jazykem posledního průmyslového století. V době internetu bychom měli věnovat pozornost kvalitě obchodu.

Ma Yun dodal, že v příštích 30 letech svět bude čelit obrovské výzvě, kterou přinesla tato technologická revoluce. Věří, že Spojené státy a Čína by měly spolupracovat na řešení této výzvy, vytvářet pracovní příležitosti a snižovat chudobu. Využívat technologie k řešení problémů s chorobami a životním prostředím, nikoliv vést obchodní válku, která ničí nejen Čínu, Spojené státy a obchod, ale také ničí malé podniky v mnoha dalších zemích.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2316 sec,0.0427 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,791kB