Neděle 07 říjen 2018
I v ČR už začínají řádit šílení feministé   
Pridal tk Neděle 07 říjen 2018 - 03:47:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spisovatel Viewegh napsal, že ošahávání na střední škole nemusí být nutně znásilnění, zvlášť když si na to "oběť" vzpomene po 36 letech.Viewegha nemusím, ale v tom s ním souhlasím.

Na to mu odpověděl právník Pavel Houdek. Houdková odpověď je ve stylu amerických feministů a byla prezentována na Lidovkách. Mimo jiné napsal: "Označit jednání, které má zjevné znaky trestného činu znásilnění (ve stádiu pokusu) jako „nevinný gymnaziální petting“ chce notnou dávku ignorace a hodně pevný žaludek. Nevinný petting skutečně nikomu nevadí, protože „nevinné“ jednání předpokládá oboustranný souhlas. A vězte, že i české hovado pozná, že dotyčná s jeho jednáním nesouhlasí, pokud ji u toho musí jeho kamarádi držet."

Znaky trestného činu? Nutný oboustranný souhlas? To jako se má 15letý zeptat své stejně staré kamarádky hele, já ti teď sáhnu na prsa, jo? A neměl by si to nechat pro jistotu i podepsat? Houdek musí být pěkný suchar. Žádná normální holka neřekne ANO, ledaže by to byla ku..va.

Děsivé, že takoví hlupáci už kalí vodu i u nás.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/15726/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa Krymu varovali Ukrajinu před provokacemi v Azovském moři   
Pridal tk Neděle 07 říjen 2018 - 03:18:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Místopředseda krymského parlamentu Jefim Fiks varoval kyjevské úřady před možnými provokacemi v Azovském moři v souvislosti s vojenským cvičením, které se tam provádí.

Tajemník Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny Oleksandr Turčynov již dříve prohlásil, že OS Ukrajiny plánují uspořádat v Azovském moři rozsáhlé cvičení. V souvislosti s tím bude část moře v okolí města Berďanska a osady Jalta v Doněcké oblasti uzavřena na dobu dělostřeleckých střeleb naplánovaných na 9. až 12. října.

„Jsou schopni provokací. Všechny jednotky Ruské federace, které zajišťují bezpečnost hranic a bezpečnost na moři, jsou tak odpovědné a seriózní, že nepřipustí žádné provokační akce ukrajinské strany," zdůraznil místopředseda parlamentu.

Podle jeho slov nadcházející cvičení ukrajinských OS připomíná spíše „hru na vojáky". „Ať si hrají, ať dětem ukáží, jak dobře u nich všechno podle jejich názoru probíhá," zdůraznil Fiks.

V Kyjevě již dříve vyslovili záměr posílit vojenskou přítomnost v oblasti Azovského moře a zřídit tam vojensko-námořní základnu.

Přitom podle názoru ruských expertů pro zřízení plnohodnotné vojensko-námořní základny nemá Ukrajina ani kádry, ani technické možnosti, a navíc je Azovské moře příliš mělké pro větší bojové lodi.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jG9b

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínské obchodní a průmyslové kruhy vydaly prohlášení proti dokumentu B20   
Pridal tk Neděle 07 říjen 2018 - 03:14:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
5. října proběhl v argentinském Buenos Aires letošní průmyslový a obchodní summit G20 (B20). Na tomto summitu byl předložen dokument B20, proti kterému vydaly čínské obchodní a průmyslové kruhy prohlášení.

Čínská komise pro podporu obchodu a Čínská obchodní rada v rámci B20 vydaly jménem čínských obchodních a průmyslových kruhů prohlášení, ve kterém poukázaly na to, že tyto dva orgány se aktivně účastní procesu B20, předložily některé konstruktivní návrhy, vyjádřily čínská stanoviska k jednostrannosti a obchodnímu ochranářství, a také předložily návrhy na úpravu dokumentu.

Podle prohlášení letošní dokument, který se týká návrhů politik, bez ohledu na správné požadavky čínských obchodních a průmyslových kruhů falešně obviňuje státní podniky z porušování tržní konkurence, což také porušuje zásady jednání B20.

B20 je důležitá platforma pro světové řízení, které se účastní obchodní a průmyslové kruhy, a která každý rok předkládá zprávu pro G20. Letošní summit G20 proběhne v Buenos Aires.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJean-Claude Juncker vyzval EU, aby vyslala společný signál v diplomatické politice   
Pridal tk Neděle 07 říjen 2018 - 03:13:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker přednesl 5. října v rakouském parlamentu projev, ve kterém vyzval členské země EU, aby se v diplomatické politice vzdaly zásady jednomyslnosti, ale aby trvaly na zásadě specifické většiny s cílem vyslat společný signál a zvýšit postavení EU.

Zásada specifické většiny znamená, že pokud EU schválí některé rezoluce, musejí získat souhlas 55 % členských zemí EU, nebo 65 % populace EU. V současnosti je většina rezolucí schvalována na základě jednomyslnosti, tj. rezoluce může být schválena, pokud získá souhlas všech členů, proto se často stává, že některé rezoluce nelze realizovat kvůli různým stanoviskům členských zemí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle zprávy Mezinárodní organizace porušuje americký „odstavec č. 301" principy WTO   
Pridal tk Neděle 07 říjen 2018 - 03:11:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mezinárodní organizace Jižní centrum, která sídlí ve švýcarské Ženevě, před několika dny vydala zprávu, ve které poukázala na to, že americký „odstavec č. 301" porušuje principy WTO, provokuje multilateralismus a má negativní vliv na světovou ekonomiku.

Jižní centrum je organizace rozvojových zemí, která byla založena v roce 1995. V současnosti má 54 signatářských zemí, všichni členové jsou rozvojové země. Tato organizace před několika dny vydala zprávu s názvem Americký „odstavec č. 301": Proč je ilegální a špatný. Zpráva představuje historii, cíle amerického „odstavce č. 301" a poškození, které způsobí multilaterálnímu obchodnímu systému. Výkonný ředitel této organizace Carlos Maria Correa uvedl, že tato zpráva poukazuje na ilegálnost amerického „odstavce č. 301".

„Tato zpráva hluboce zkoumá důvody amerického jednání, které je nelegální, protože zřejmě porušuje principy WTO. Na základě principů multilateralismu má v rámci WTO proběhnout prošetřovací proces toho, zda politika jedné země nemůže ovlivnit další."

Jižní centrum ve své zprávě poukázalo na to, že americký tzv. „odstavec č. 301" byl navržen podle vlastních standardů, které nejsou standardy WTO, a představuje hrozbu pro celý multilaterální obchodní systém.

Ve zprávě se také uvádí, že americký „odstavec č. 301" vážně ovlivní multilateralismus. Ekonom uvedl, že multilateralismus znamená, že pokud mi pomůžeš, já ti také pomůžu. Ideály multilateralismu nejsou perfektní, ale drží se základu spolupráce. Duchem amerického „odstavce č. 301" je naopak to, že mi musíš pomoct, jinak tě poškodím.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1625 sec,0.0375 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,589kB