Pondělí 15 říjen 2018
Šok! Kubera z ODS do čela Senátu České republiky???   
Pridal tk Pondělí 15 říjen 2018 - 13:58:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jaroslav Kubera, co by nově zvolený senátor a dosluhující primátor Teplic, se pokouší prosadit jako předseda senátu. Zasvěcení lidé se hrozí z této jeho myšlenky, kterou ventiloval již i veřejně a jeho kandidaturu na předsedu horní komory parlamentu podporuje i jeho strana ODS.

Lhář, fabulátor a kontroverzní postavička v Teplicích nepožívá valné důvěry a jen díky pravidelné rezignaci voličů byl vždy za pomocí intrik zvolen primátorem Teplic. Dneska v Česku známe Muslimice, dříve Teplice v Čechách, jsou dílem junty vládnoucí dlouhodobě na radnici pod vedením právě Jaroslava Kubery a teplické ODS. Tento veřejný fabulátor, totiž začal dnes všem radit, jak je to problematické s běženci a vůbec s arabskou migrační vlnou, ale zapomněl, že máme delší paměť než on sám.

Vzpomeňte si jen na skutečnost, kolem první výstavby mešity v Teplicích u Zámecké zahrady. Právě tento projekt Kubera hájil a to byl počátek islamizace Teplic a následný vznik Muslimic.

Pročpak se Kubera nikdy nezmínil, kdo mu platil a dalším dvěma členům ODS, který s ním seděli v radě města, výlet do orientu? Korupční jednání takového placeného výletu je nepopiratelné zvláště, když měl každý dostat při realizaci výstavby mešity 100 tisíc dolarů (skoro 3 miliony korun českých), jak nám potvrdil důvěryhodný zdroj. Už chápete, že Kubera pravidelně zamlžuje a lže. Takže díky tomuto politickému šarlatánovi to dnes vypadá v Muslimicích, jak ukazují fotografie zveřejňované pravidelně na sociálních sítích.

Foto: Kuberu zdraví muslimští obyvatelé Teplic, jako svého primátora.Kubera také pomocí jeho junty z ODS zlikvidoval v Teplicích všechny školky a veřejná koupaliště. Občané to ale mají stále v paměť a mnozí na tuto skutečnost neustále poukazují.

Kubera a jeho vládnoucí junta z ODS byla také v minulosti obviněna ze závažné trestné činnosti. Podle lidskoprávní organizace, která vyhodnotila jeho některé aktivity, jde jednoznačně o porušení zákonů České republiky a obviňují tuto skupinu ze zneužití pravomoci veřejného činitele a poškození města při správě jeho majetku. Trestní oznámení, na jeho osobu a členy rady města z minulého volebního období, již byla podána! Vzhledem k tomu, že Kubera a jeho junta má dlouhá chapadla místní regionální moci, povedlo s jim celé trestní oznámení bagatelizovat a Policíci ČR následně nebolo nic vyšetřeno. Korupční jednání policie a vedení města je jednoznačně prokázané.

O co v první řadě šlo?

V roce 2013 vyhlásila rada výběrové řízení na pronájem majetku města, jednalo se o sakrální budovu (kostel) na Zámeckém náměstí. Hned od samého počátku však postupoval Kubera s radou města podivně a výběrové řízení bylo omezeno tím, že se mohou přihlásit k pronájmu jen organizace registrované ministerstvem kultury jako církve. To znamená, že organizace jiného typu, které měly zájem si budovu pronajmout a zřídit v ní například lapidárium, aby zachovaly sakrální ráz objektu, nebo využívat jako komerční koncertní síň, byly hned od samého počátku z tohoto výběrového řízení tímto omezením vyloučeny. Právě zde mohl být finanční přínos pro město nejvyšší, protože by musely platit běžné komerční nájemné, které je v centru města za metrážní plochu této budovy obvyklé, což je 45 – 65 tisíc měsíčně! Jak nám potvrdila organizace, která měla o pronájem zájem a nemohla se na základě stanoveného omezení přihlásit. K dnešnímu dni by to bylo 2 až 5 miliónů korun do městské pokladny. Jenže není!

Nestandartní bylo i to, že do výběrového řízení se přihlásily tři organizace požadovaného typu a ještě před zasedáním rady disponoval kontroverzní místopředseda politického slizu Věcí veřejných a zastupitel Teplic Tomáš Jarolím (následně i zastupitel za hnutí ANO a velký kamarád výherce výběrového řízení regionálního ruskojazyčného mafiána Miroslava Vachaty) dokumenty, které byly součástí předložených projektů na pronájem objektu. Jak se k němu dostaly? Dokumenty byly v uzavřených obálkách! Pikantní na tom také je, že dvě organizace nabízely nájemné a jedna dokonce i finanční podíl na opravách budovy, třetí organizace zastoupena regionálním mafiánem Miroslavem Vachatou z Krupky nenabízela vůbec nic a právě tato organizace výběrové řízení vyhrála! Pozor: Nájemné platí symbolickou 1. korunu ročně!!!

To je samozřejmě šokující a zvláštní na celém výběrovém řízení je také další skutečnost, že právě regionální ruskojazyčný mafián Vachata se už měsíc před výběrovým řízením před svědky chlubil, že mu bude budova přidělena. Samozřejmě po letech provozu přišlo město o milionové finance a ještě skandální je na tom, že hned po pronájmu kostela si tam Vachata zřídil obchod s vínem, medem, ikonami a jiným tovarem, který nabízí za komerční cenu! Přitom církev, kterou zastupuje, nemá právo provádět obchodní činnost, tak jak to uvádí výpis z rejstříků právnických osob vedeným příslušným ministerstvem, což musel doložit při výběrovém řízení právě výpisem z tohoto rejstříku právnických osob. Vachata bylvyšetřován Policií ČR z daňových úniků, protože za prodané zboží neodváděl daně a hlavně jako soukromá osoba neměl povolení k podnikatelské činnosti. Takže kostel se stal, obchodním místem pro jeho aktivity! Nájemní smlouva však mu to zakazuje, ale to Kuberovi nevadí a dodržování podmínek nájmu ani magistrát pod jeho vedením nekontroloval! Otázka je proč asi???

Spekulativní zůstává, kolik z toho měl právě Kubera a radní města!? Přeci jen tak za 1,- Kč by Kubera neprojímal městský majetek, který by mohl vydělávat. Zvláště, jak známe tohoto asociálního a lakomého člověka, jakým Kubera je, tak to je opravdu zarážející. Ten zadarmo neudělá nic! Takže počkáme na výsledky možného budoucího vyšetřování orgánů činných v trestním řízení, ale Kubera jako lidový kecal z Prodané nevěsty, bude lhát a mlžit, tak jak je u něho zvykem a po celý svůj život praktikoval.

Závěr

Kubera jako bývalý bolševik a předseda levicového Revolučního odborového hnutí (ROH) v Elektrosvitu v Teplicích , který prošel několik politických uskupení kandidátem KSČ počínaje, je dneska v rámci ODS prioritní osoba a prezentován jako pravicový politik, jenže to ještě jeho souvěrci neznají jeho stinnou minulostní stránku, kdy měl být dokonce podle tvrzení našich zdrojů trestně stíhán za zpronevěru socialistického majetku. Jenže tomuto vykukovi se nic nestalo! Proč asi? No jeho papánek byl vlivný komunistický nomenklaturní kádr. I jeho lampasácká studia nedopadla nijak dobře! Podrobnosti postupně budeme pro veřejnost připravovat! Tato regionální ODSácká zrůdička totiž chtěla již kandidovat na post prezidenta ČR a dnes na předsedu Senátu ČR. Tak to nemá chybu!!!

Red.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMonsignore Petr Piťha: Impérium vrací úder   
Pridal tk Pondělí 15 říjen 2018 - 12:58:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
S velkým zájmem jsem si na BabIdnes přečetl článek, že do této chvíle pro mne neznámá Česká ženská lobby podala trestní oznámení na Monsignora Petra Piťhu za jeho údajně tmářské výroky o Istambulské úmluvě při kázání v den svátku svatého Václava.

Nikdo o mně nemůže tvrdit, že jsem obdivovatel katolické církve, potažmo jakékoli organizace, která se podílela na loupeži s názvem Církevní restituce. Z toho logicky vyplývá, že nejsem věřící člověk. Ale zrovna pana Piťhu jako neobyčejně vzdělaného muže poslouchám rád. Před lety se proslavil projevem o důvodech úspěchu islámské rozpínavosti, který také stojí za to si poslechnout, neboť jeho slova se dají z fleku tesat do kamene. Nicméně k poslednímu kázání, ze kterého těm kreaturám z neziskovky naskákaly pupínky, jsem se dostal právě kvůli tomu, že Babidnes zplodila elaborát na zblití a držela ho v popředí svých stránek dostatečně dlouho, aby si ho mohl přečíst kdekdo a udělat si ten „správný názor“.

Podíváte-li se na video zveřejněné svazáky z babišovek ve zmíněném článku, obdržíte tříminutový sestřih, který v kombinaci s textem dělá ze starého pána idiota. Ostatně, to je práce všech prodejných novinářů, dělat z odpůrců Matrixu blbce. Velmi doporučuji udělat si patnáct minut čas a poslechnout si celé kázání. Možná se zamyslíte a uvědomíte si, jakou hrůzu pro nás ta parta neomarxistických hovad chystá. Ano, tento kněz hovoří o odebírání dětí za malicherné prohřešky, o únosech dětí z pozice „starostlivého státu“, o nadřazenosti agresivních buzen nad těmi, kterým je tato deviace odporná. Ale pan Piťha, byť v budoucím čase, pouze popisuje současné praktiky Barnevernetu a dalších zvrácených organizací především ve Skandinávii. Tam už dnes je důvodem ke zvýšenému zájmu sociálky třeba fakt, že svého syna obléknete do modré a dcerku do růžové.

Z mnohých myšlenek profesora Piťhy bych si dovolil citovat tyto:

„Svoboda není soubor svobod a svobodiček, které stejně jako kapky netvoří moře. Svoboda buď je, nebo není.“

Anebo:

„Diktatury se odjakživa snažily zbavit rodin jako skutečného základního kamene společnosti…“

A to nejsilnější:

„Obrana svobodných lidí je snazší než vzpoura otroků.“ Jinak řečeno – braňme se, dokud je čas.

Nečetl jsem Istambulskou úmluvu. Natož onu důvodovou zprávu, kterou Monsignore Piťha kritizuje. Budeme-li však dále jako ovce snášet nátlak agresivních buzen, budou přibývat další Michalákovi. Česká televize nás dále bude krmit srdceryvnými příběhy leseb, které se nemohou starat o své společné děťátko (sakra, jak se jim to povedlo?), protože nemůžou mít opravdickou nefalšovanou svatbu. Dále se na nás budou valit informace o přežitku klasické rodiny, která podle neomarxistických příruček překáží v převzetí neomezené moci nad atomizovanou společností. Bílý heterosexuální pracující muž se už teď stává lovnou zvěří a poddruhem obtěžujícím devianty v praktikování jejich „svobod.“ Viz #MeeToo.

V této souvislosti je interesantní i mlč(ž)ení některých politiků, kteří v poslední době investovali nemalé prostředky do reprodukčních klinik. Tento pohádkově výnosný byznys je totiž jedním z hlavních argumentů, kterým se agresivní buzny prsí – k reprodukci není potřeba přirozený pár, stačí vypotit pár bičíkovců do zkumavky a klinika to vyřeší za nás. A když budeme dostatečně bohatí, na odnošení dítěte si koupíme nějakou nositelku plodu z chudé země, přece si nebudeme kurvit postavu těhotenstvím…

Nevím, co všechno dokázaly dámy ze spolku Česká ženská lobby, tedy kromě toho, že se jim daří dojit státní rozpočet. Ale stačí se podívat na wikipedii a zjistit si, kdo je pan Petr Piťha. Možná pak mnozí usoudí, kdo v tomto sporu argumentuje a kdo kvičí podle naučených not. A možná je čas založit Ligu bílých heterosexuálů.

Zdroj: http://dfens-cz.com/monsignore-petr-pitha-imperium-vraci-uder/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNárodní demokracie obdržela otázky nejmenované studentky, která píše diplomovou práci o nacionalismu   
Pridal tk Pondělí 15 říjen 2018 - 12:46:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Místopředseda Národní demokracie Bc. Jan Sedláček dotazy zodpověděl a protože se domníváme, že mají co říci i návštěvníkům (pravidelným i náhodným) našich webových stránek, rozhodli jsme se je zveřejnit v plném znění.

Kdy vaše politická strana vznikla a jaká byla její prvotní idea? Změnila se nějak postupem času?

Historie Národní demokracie sahá až do roku 1848, ale v současné podobě vznikla (či spíše byla obnovena) začátkem roku 2014 jako reakce na absenci silné pronárodní strany, která by na české politické scéně prosazovala silnou suverénní ČR bez cizího řízení a s tím spojené kroky (vystoupení z EU a NATO aj.). Tato idea i po těch 5 letech zůstává stejná, pouze ji doplňujeme o další myšlenky (oddlužení občanů v exekucích, stavovský stát). Jedna věc se ovšem změnila. To, co jsme tehdy prosazovali jako téměř jediní (CZexit aj.) a za co jsme byli odsuzováni, dnes běžně hlásá řada politiků včetně těch v parlamentních stranách. Na rozdíl od nás to ale ne vždy myslí vážně.

Jaké jsou hlavní zásady vaší strany?

Český národ a slušní čeští občané musí být v naší zemi vždy na prvním místě. Menšiny nesmí mít více práv než většinová společnost. Řídíme se zásadou, že se stát má řádně postarat o naše důchodce a ty, kdo objektivně nemohou pracovat (invalidé) – a nikoliv o cizí přistěhovalce a o naše nepřizpůsobivé, kteří pracovat mohou a nechtějí. Prosazujeme silné hospodářství, jehož páteří budou české podniky a živnostníci a nikoliv cizí korporace. Také klademe důraz na svobodu projevu včetně možnosti vyjádření jakéhokoliv politického názoru.

Proti čemu se vaše strana vymezuje (proti čemu stojí)?

Proti každé řídící struktuře či koncepci, která narušuje suverenitu ČR. V první řadě je to EU, která určuje mnoho našich vnitřních zákonů, které musíme povinně přijmout, ať se to občanům a jejich voleným zástupcům líbí či nikoliv. Dále je to NATO, které funguje jako nástroj globální politiky USA a posílá naše vojáky do misí, které jsou sice výhodné pro „elity“ USA, ale pro nás rozhodně ne. Dlouhodobě se vymezujeme i proti nadnárodním kmotrům (jako je G. Soros), kteří pomocí peněžních injekcí do vybraných politických (ne)ziskovek ovlivňují politiku v ČR i v dalších zemích, aniž by byli legitimně zvoleni. V neposlední řadě stojíme proti multikulturní propagandě na školách, proti politické korektnosti (a s ní spojenému omezování svobody slova), proti omezování legálního držení zbraní i proti jakémukoliv ožebračování občanů ČR.

Jaký zaujímá vaše strana postoj k současné migrační krizi? Jak by se ČR měla v tomto případě zachovat?

Jednoznačně odmítáme přijímat migranty ze současné vlny. Jak vidíme v západní Evropě, tito migranti (vžil se pro ně název krimigranti) přišli do Evropy za vidinou bezpracného života na úkor původních obyvatel a v hostitelské zemi odmítají přijímat kulturní pravidla a dokonce i zákony. Důsledkem je nárůst kriminality a navíc i teroristické útoky.

ČR musí v první řadě tyto migranty odmítnout, i kdyby nám je chtěla EU vnutit pod hrozbou sankcí. Dále je potřeba obnovit hraniční kontroly, zejména s Německem a Rakouskem. Je třeba si uvědomit, že se v Evropě pohybuje několik milionů osob z cizích kultur, které dnes, při otevřených hranicích, mohou kdykoliv vstoupit do ČR a páchat kriminalitu – jak jsme to viděli u případu, kdy 7 migrantů usídlených v Nizozemsku napadlo v Praze číšníka.

Kterým aktivitám se vaše strana věnuje?

Kromě běžné politické činnosti (účast ve volbách na všech úrovních) pořádáme demonstrace v Praze (ta největší 17. 11. 2015 přilákala 20 tisíc lidí) i v dalších městech. Dále pořádáme osvětové přednášky pro veřejnost a naši členové napříč republikou se věnují i dalším místním aktivitám, jako jsou např. dětské dny, úklid odpadků z přírody či sbírky hraček a oblečení pro chudé rodiny s nemocnými dětmi, o které se tento stát odmítá postarat.

Jak se snažíte vaši iniciativu šířit?

Kromě zmíněných aktivit naši členové pravidelně vystupují v nezávislých médiích (jako je např. Svobodný vysílač). Jsme též aktivní na sociálních sítích, naše facebookové infografiky se dostávají ke stovkám tisíc uživatelů a často mají výraznou podporu. V neposlední řadě šíříme povědomí o ND i osobním kontaktem – ukazujeme občanům napříč republikou, že zde pořád ještě je strana, která „nevyměkla“ a bude hájit jejich zájmy.

Jak pohlížíte na český nacionalismus (případně vlastenectví)? Myslíte, že je potřeba ho nějak posilovat a šířit?

Jak vlastenectví, tak i nacionalismus (jakožto přesah vlasteneckých myšlenek do politiky) vycházejí z pragmatické myšlenky, že bychom to měli být my – Češi, Moravané a Slezané – kdo by měl řídit tuto zemi. Tuto myšlenku si lidé uvědomovali zejména v dobách, kdy nám vládl někdo cizí a my jsme nebyli pány ve vlastní zemi. Tehdy se tvrdé jádro národa vždy semklo a udrželo vlastenecké myšlenky i přes cizí řízení.

Dnes se opět dostáváme do situace, kdy jsou české zákony určovány ze zahraničí. Děje se tak ale salámovou metodou, takže to mnozí lidé, kteří neznají řídící procesy, nevidí. Na rozdíl od minulých diktatur, které na český národ útočily zvenčí, se současný systém snaží národ rozložit zevnitř, mj. i pomocí migrantů z jiných kultur, které mají za úkol „rozředit“ evropské národy a slít je v jednolitou masu. O to důležitější je pozvednout myšlenku českého vlastenectví a společně se této hrozbě ubránit.

Co podle vás vytváří českou národní identitu?

Především společná tisíciletá historie, která nám ukázala, že český národ umí přežít mnohá úskalí. Z této historie vyplývá i typická česká národní povaha, která, ač je často terčem kritiky a výsměchu, je naším největším pokladem. Jeden povahový rys, se kterým jsme se v naší straně setkali při pořádání sbírek, zde vyzdvihnu: je to ochota pomáhat druhým v nouzi i v tom případě, kdy sami nežijeme právě v blahobytu.

Zdroj: http://narodnidemokracie.cz/co-je-smyslem-narodni-demokracie-odpovedi-na-otazky-do-diplomove-prace/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeští emigranti v zahraničí? Jedna velká ostuda. Zachrání nás dříč bulváru Pavel Novotný?   
Pridal tk Pondělí 15 říjen 2018 - 12:30:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak nám Madlenka Pradlenka Albrightová zase vyprala žrádlo. Velkorysost při přijímání českých běženců na Západě jsme brali, ale oplácet stejnou mincí, to ne. Styďme se, protože právě Češi se v emigraci chovali doslova jako zvěř.

Je co splácet, jak správně Madlenka tvrdí, a ani vítací vagóny s chlebem a solí nejsou s to vše odčinit. Pokora a soucit by nás měly zdobit, protože Češi napáchali sami jako emigranti tolik zla, že drobné excesy dnešních arabských a afrických běženců v Evropě jsou proti tomu šimrání na patičce. Vzpomeňme si, jak jsme vždycky nový domov v zahraničí ničili a pomocnou ruku, nastavenou laskavými dobrodinci, ještě poplivali. České emigrační hordy zaplavovaly vyspělý Západ po statisících, přepadávaly, okrádaly, znásilňovaly a vraždily své nové spoluobčany, odmítaly se integrovat a naopak vytvářely no-go zóny a tyranizovaly svou primitivní kulturou všechny, kdož jim zkřížili cestu. Nejvyšší čas zahájit cestu pokání a nápravy. Ještě není pozdě, stačí přiznat vinu a očistit se přijetím několika set tisíc zubožených uprchlíků – a budeme opět platnými členy chápavé a soucitné západní rodiny a ne za xenofobní spodinu, jíž jsme teď.

Výčet řádění Čechů v exilu je dlouhý. Třeba Jan Ámos Komenský, a tím to zdaleka nezačalo. Jak mu doma začala kvůli mafiánským praktikám v Jednotě bratrské hořet půda pod nohama, vzal roha do polského Lešna. Netrvalo dlouho a proměnil mírumilovné Lešno v mafiánskou zónu. Lidé se báli v noci vycházet, v ulicích řádily polovojenské oddíly Didactica magna, vyžadující pro všechny včetně dětí přísný řád, rozuměj dodržování mafiánských pravidel. Jeho demagogické slogany typu „Když nemáš peníze, nezatouží nikdo tě vidět“ nebo „Čeho oči nevidí, toho srdce neželí“ způsobily rozvrat. Řádění Komenského skončilo požárem Lešna, protože jeho mafie přivítala sesterskou mafiánskou strukturu Heja-Heja-Sverige a otevřela jí brány města. Polští partyzáni museli Lešno do základů vypálit, aby se té zlotřilé havěti zbavili. Pro Amsterdam, kam se Komenský přemístil, to ovšem znamenalo polibek smrti. Nejprve rozvrátil tamní skvěle fungující byznys nevěstinců svým heslem: „Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti.“ Masově rozšířená onanie způsobila hromadný bankrot veřejných domů, takže tam dodnes nezavadíte ani o jednu prostitutku a i ty dnešní ve výkladních skříních uličky lásky jsou jen masérky.

Západní školství, do té doby nesmírně vyspělé, totálně rozvrátil tvrzením o škole hrou, takže se úplně přestalo vyučovat a děti si od rána do večera ve školách jen hrály. Jeho přednáškové turné po Anglii pak zničilo do té doby plně funkční monarchii jeho formulkou: „Veřejné záležitosti patří do veřejnosti. Co se všech týká stejnou měrou, měli by všichni řešit, nebo o tom přinejmenším vědět.“ Od té doby se Anglie utápí v bezbřehém parlamentarismu, kde všichni od služek po podomky rozhodují i o tak stěžejních otázkách jako je dnes třeba brexit. Pracovní morálku západního světa podlomil svým demagogickým: „Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest.“ A jeho machistické „Baby se schází, drby rozchází. Kde husy, tam štěbety, kde ženy, tam klevety“ položilo základy vzdorného feminismu od sufražetek až po MeToo. A neintegroval se v hostitelských zemích ani o píď, do konce života mlel svoje: „Na tebe národe český a moravský, vlasti milá, zapomenouti nemohu.“ Skutečně zářný příklad asimilace, že. A to ani nemluvím o tom, že všude, kam nos vstrčil, jen čerpal sociální dávky od neziskových organizací, jedno, či šlechtických nebo univerzitních.

Jak vypadá takové české exulantství v praxi, dokládá i takové Chicago, kde Češi vytvořili celý czechtown, po jehož vzoru daleko později začali Číňané zakládat své chinatowny. Hlavou místního českého klanu byl Tonda Čermák z kladenské odnože mafie Rudá záře, který to dotáhl až na starostu Chicaga. Nevídaný rozkvět českých kmotrovských praktik od vnucování becherovky a starorežné vzorně abstinujícím Američanům až po síť nevěstinců, známou jako Sole (česky Šlapka), to vše měli na svědomí Češi. V Chicagu vybudovali rozsáhlou no-go zónu, kam policisté vstupovali jen pro fasování úplatků. Vcházelo se do ní branou, spletenou z několika obřích pomlázek, na níž byl odkaz na prvního českého mafiána Komenského v podobě nápisu Brána jazyků otevřená. Myšleno samozřejmě jazýčky na alkohol a prodejnou lásku mlsné. Páchlo to tam romadúrem a neřestí.

Nejničivější zbraní českých mafiánů v USA však bylo jídlo. Američané podlehli a prejthejtři se dali spočítat na prstech jedné ruky. (Zdroj: idnes.cz)

V nelegálních palírnách se tam stáčelo kdeco, v tančírnách se provozovaly jinak zakázané nemravné tance jako vrtěná, skočná nebo dokonce militantní verbuňk. Všichni muži tam museli chodit jen v sokolských čamarách a ženy v moravských krojích. Za nepovolený oděv vás okamžitě zbila bdělá hlídka valaškami, vážnější prohřešky byly trestány sto ranami tatarem. Když taková Američanka, propadlá alkoholu v podobě pálenice z Plumlova (tzv. Plum brandy), chtěla jít nakoupit do czechtownu, musela vstát za kuropění. Než na sebe nasoukala všechny ty spodničky, rukávce, kanafasky, zástěry, kordulky, obojky, čepce a holinky, byl večer. Jak tělnaté Američanky v kroji vypadaly, darmo mluvit, byly takové, no, jak říkají na Moravě, vytrčené. Nejoblíbenější v USA se stal za prohibice nápoj, který vyráběl jistý Boura z Boňkova. Jeho bourboň si Amerika zamilovala. Stejně jako další nápoje z jeho rodné vísky (v angl. přepisu whisky). Ostatně Johnnie Walker nebyl nikdo jiný než vyhlášený ochlasta Jan Kráčalík z Vizovic. Kdyby život Čermáka neskončil vraždou na objednávku jiného konkurenčního českého mafiána Aloise Kapouna (pokládaného mylně policií za Itala Al Caponeho), kdovíjak by dnes Chicago vypadalo.

Nebo takový Jaroslav Hašek. Jen vycestoval do Ruska, hned se tam v Bulgumě stal rudým komisařem a řádil tam jak černá ruka, tedy vlastně červená ruka. A přitom paradoxně rozkládal bojovou morálku Rudé armády výkřiky v zákopech: Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi. Ještě horší paseku napáchali čeští emigranti v Itálii, kde se z původně nevinného karnevalu, italsky carne revale- tj. dát pryč maso neboli masopustu či fašanku, pořádaného v Římě v české no-go zóně Nuovo Cervo Ungherese (Nový Uherský Brod), vyvinulo celé fašankistické hnutí, vedené Benediktem Myšolínem ze Strání, známým mezi Italy jako Benito Mussolini. Benediktovi skakúni a bobkovníci pak sužovali Itálii i další země po celých dvacet let.

Ani současná doba nic nezlepšila, spíš naopak. Čeští imigranti dál v civilizovaném světě šíří zmar a nenávist. Tomáš Baťa se po celém světě obul do poctivých ševců pásovou výrobou, takže se hromadně na tkaničkách věšeli. Kvůli Jiřímu Voskovcovi nyní v Americe volí rozhněvaní muži konzervativce, i když jich bývalo dřív maximálně dvanáct. Miloš Forman tam zase přispěl k rozkladu nezřízenou propagací drog a poživačného hnutí hippies filmem Hair, v Přeletu nad kukaččím hnízdem zase přiložil ke zvýšení rasistických nálad, napadání pokojného zdravotního personálu a oslavě drastických léčebných metod, protože tam chudáka Nicholsona oblaží lobotomií zdravotní sestra a nakonec ho zadusí polštářem Indián. Ani Josef Škvorecký v Kanadě nám ke slávě nepřidal, protože právě od něj pochází termín sexuální harašení, kterým se pokoušel znectít důstojné ženské hnutí proti sexuálnímu násilí a tak muselo později zákonitě vzniknout hnutí MeToo, když mužům tak sprostě nadával do Zbabělců. Na takového inženýra lidských duší tam tedy čekali.

Milan Kundera zase řádil desetiletí ve Francii, díky němu Francouzi dodnes nerozumí Žertu, protože jejich staletími osvědčenou moc ideologií nahradil mocí imagologie. Proto už na Západě nikdo nevezme do ruky nic jiného než komiks a vznikl Instagram, kde už se komunikuje jen obrázky. Zhoubně, účinně vymyšleno.

Zvyk zahalování obličejů žen do Anglie zanesla zpěvačka Kratochvílová. (Zdroj: idnes.cz)

Jestli si myslíte, že zahalování obličejů žen přinesli do Anglie muslimové, tak jste na omylu. První tam s tím začala naše exulantka - zpěvačka Jana Kratochvílová. Pravda, chytlo se to tam nad očekávání dobře. A vůbec obličeje. Komu prospěje Bohdan Pomahač, plastický chirurg v USA, když někomu našije nový obličej třeba Donalda Trumpa, když se ho konečně podaří zastřelit nějakým fanatikem od Demokratů? Nezničí tomu pacientovi spíš život?

Tak není divu, že naše bývalá exulantka Madeleine Albrightová, jediná, která nám nikdy v zahraničí neudělala ani ždibíček ostudy, má naprostou pravdu, že přijímáním uprchlíků můžeme alespoň trochu očistit naše xenofobní jméno ve světě. Příležitost se nám, zaplaťpámbů, naskytla po komunálních volbách. Konkrétně ve volbách do pražských Řeporyjí, kde konečně zavládl albrightovský hlas rozumu. Na post starosty zde nezadržitelně pretenduje fachman bulváru Pavel Novotný, který veřejně slíbil, že sám si vezme domů 4 uprchlé sirotky. A navrhuje přijmout deset tisíc uprchlíků. Myslím, že i bez jiných částí Prahy to Řeporyje zvládnou samy. Obyvatel mají cca 4000, to znamená, že na každého Řeporyjce vyjde pouhých 2 a půl uprchlíka, tedy řekněme dva dospělí a jeden sirotek.

Jo! Pavel Novotný těsně poté, co v pokeru ukázáním své královské fleše získal bank, kam ostatní zastupitelé z koalice šli všichni all in. (Zdroj: idnes.cz)

Bohužel, tento jasný plán lehce narušilo první povolební jednání vítězných stran, na kterém Pavel Novotný navrhnul zúčastněným partičku pokeru a obehrál všechny o poslední kalhoty, dokonce Piráta o dřevěnou nohu a papouška, Zeleného o právě zachráněnou žabičku a člena ANO o volnou poukázku na sex po telefonu – hádejte s kým. Pak spustil kalhoty a ukázal budoucím zastupitelům obnažené pozadí, jak je zvyklý. Načež to zveřejnil ve všech bulvárních plátcích. Tak to jeho starostování ještě není tak úplně tutové, ale my, albrightovci tělem a duší, doufáme. První holubice míru a soucitu vzlétá z Řeporyjí. Madlenko, mělo to všechno smysl!

Autor: Josef Prouza

Zdroj: https://josefprouza.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=683198
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrý u nás žádní uprchlíci nejsou... Policejní statistiky hovoří o něčem jiném...   
Pridal tk Pondělí 15 říjen 2018 - 02:35:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
O tom, že hranice Schengenu nefungují, svědčí další případy z minulého týdne, kdy na našem území cizinecká policie zastavila převaděče, který měl v autě šest Iráčanů. Policisté z Ústí nad Labem kontrolovali na dálnici D8 ve směru do Německa osobní auto s rakouskou poznávací značkou, které řídil muž z Bulharska. Ve vozidle se nacházelo šest lidí bez dokladů, kteří shodně uvedli, že jsou Iráčané. Další čtyři osoby odhalili policisté na dálnici D1 ve směru na Prahu. Sedmatřicetiletý řidič z Ukrajiny vezl dva lidi v autě a dva v zavazadlovém prostoru. Uvedli, že jsou Vietnamci.

Policie při kontrolách na území Česka zajistila letos podle statistiky 164 tranzitních nelegálních migrantů a zahájila trestní stíhání jedenácti lidí podezřelých z převaděčství. Uvedených osob je ale zřejmě mnohem více.

Bavorský ministr vnitra hovoří jenom v tomto roce o více než dvou tisících zadržených osobách, které prokazatelně přišly do Německa z naší strany. V této souvislosti SPD dlouhodobě navrhuje zajistit ostrahu našich státních hranic po vzoru Rakouska. Namátkové kontroly řeší kritickou situaci jen částečně a nikoliv systémově. Je to žádoucí z hlediska větší bezpečnosti našich občanů.

Autor: Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍrán našel nové kupce pro svoji ropu   
Pridal tk Pondělí 15 říjen 2018 - 02:33:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
První íránský viceprezident Eskhaq Jahangiri uvedl, že země našla nové kupce pro svoji ropu, uvádí ISNA. Podle Jahangiriho nyní mnoho zemí, které v minulosti nekupovaly ropu od íránské strany, hledají možnosti, jak ji získat.

„Zatímco některé země přestaly kupovat ropu z Íránu, našli jsme nové partnery," řekl Jahangiri.

Dodal, že Írán také jednal se svými stávajícími partnery.

Dřívější indický ministr ropy Dharmendra Pradhan uvedl, že země bude nadále nakupovat ropu z Íránu navzdory možným sankcím USA.

Zdroj: ISNA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSýrie požádala OSN, aby prošetřila použití bílého fosforu koalicí   
Pridal tk Pondělí 15 říjen 2018 - 02:30:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Představitelé Sýrie poslali OSN, včetně Rady bezpečnosti, dopisy, ve kterých žádají vyšetřování používání fosforových bomb koalicí vedenou USA při útocích ve městě Hajin v syrské provincii Dajr az-Zaur.

Uvedla to agentura SANA.

Je třeba poznamenat, že ve výzvě generálnímu tajemníkovi OSN Antóniu Guterresovi Damašek požaduje, aby „plnila své závazky k zachování mezinárodního míru a bezpečnosti" a aby provedla mezinárodní vyšetřování zločinů a zabránila jejich opakování.

Zdroj: SANA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLondýn a Brusel se dohodly na podmínkách Brexitu   
Pridal tk Pondělí 15 říjen 2018 - 02:27:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská unie a Velká Británie se dohodly na základních podmínkách odchodu Spojeného království z EU. O události píší ruská média s odkazem na diplomatický zdroj z Bruselu.

„Všechny hlavní neshody byly vyřešeny a vyjednavači se v zásadě dohodli," prozradil zdroj. Podle něj však musí být tato dohoda oficiálně potvrzena ještě předtím, než bude dne 17. října předložena k posouzení na zasedání EU ohledně brexitu.

Zdroj z úřadu britského premiéra však nepotvrdil, že bylo dosaženo takové dohody. „Nedoporučuji věřit těmto prohlášením. Nemůžu je označit za důvěryhodné," uvedl.

Již dříve byli v neděli velvyslanci z 27 zemí EU svoláni na mimořádné zasedání Výboru stálých zástupců (COREPER) ohledně brexitu, na němž jim byly prezentovány výsledky jednání.

V posledních měsících se hlavním problémem v jednáních Bruselu a Londýna stala otázka uspořádání hraničního režimu mezi Irskem, které v EU zůstává, a Severním Irskem, které jako součást VB z Evropské unie odchází.

Zasedání naplánované na 17. října bylo dříve stranami definováno jako nejzazší možný termín pro dosažení dohody, kterou pak musí ratifikovat parlamenty všech zemí EU a Velké Británie, stejně jako Evropský parlament. Musí tak ale učinit do 29. března roku 2019, což je termín, kdy má Spojené království definitivně odejít z Evropské unie.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jKZ2


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2267 sec,0.0677 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,823kB