Pondělí 22 říjen 2018
Praha je totálně mimo   
Pridal tk Pondělí 22 říjen 2018 - 03:35:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak teď už víte, že jste bílý odpad, které má být vymeten, zneuctěn, vybit a nahrazen. Komu ještě záleží na našich potomcích vezměte rozum do hrsti a podívejte se kdo nás vede a kam nás vede.

Spratka jsem si vybrala jako vzor lemplů a zmetků, co se tlačí do vedení země a mně se z nich dělá špatně od žaludku. Koho to ti Pražáci volí? Bývalou prostitutku, bývalého pornoherce a mnoho dalších velmi významných osobností, co z postele hupsli přímo mezi politiky a popravdě řečeno moc jim to tam sluší, protože je to jedna verbež.

Nebudu zde vypisovat jména, protože nejsem stavěná na seznamy, ale popíšu Prahu, které už nepatří slušných Čechům, Moravákům a Slezanům. Pamatuji si, jak jeden novinář stál v frontě k hlasování za dvěma babičkama o holi a vyslechl si, jak je venkov debilní a k ničemu. Ony jsou moudré a volí Kalouska. Tak nevím co tím babky chtěly říct.

Původně jsem doufala že takové hovadiny nám říkají jen komedianti a politici, ale bohužel se stalo to, co jsem nechtěla. Praha se odtrhla od naší země a je někde úplně jinde a všechno co není pražské je děsné a oni vůbec nechápou, že si můžeme dovolit mít vlastní názor.

Dokonce jsem se dozvěděla od jednoho „super“ novináře, jak se za nás stydí, když se nám nelíbil pompézní pohřeb pana Kočky. Ano, nelíbí, ale ne pro jejich prachy, ale protože zabil nevinného člověka. To se prostě nedělá. Smutek nosíme v srdci a ne v pompéznosti kolik za to dají. Je to směšné a ubohé.

Praho a Pražané, co byste byli bez nás, bez půdy a naší práce? Nic. Vy byste měli denně děkovat Bohu, že máme s Vámi Boží trpělivost a nevypráskat vás jak malé, otravné fakany. Jediné, co mne s vámi ještě smiřuje je to, že je mezi vámi spousta slušných lidí a tím se za tento článek omlouvám.

Praho, doufej, že se Morava a Slezko nenase.e a nebude se chtít trhnout, protože je prostě přestane bavit vám dělat otloukánka, dojnou krávu a ještě poslouchat, že jsme kreténi a debilové. To my vás živíme uvědomte si to. Nejsou to komedianti a politici, ale lidé z venkova a fabrik. Na nich leží kláda uživit tyhle odporné sračky zvané elita.

Pavel Novotný, vítěz voleb: Budu starosta, lůzo.

Novotných spratek nám sdělil že jsme omezení či handicapovaní a nerozumíme věcem, o kterých mluví. Dokonce nejsme vybaveni na to, abychom pochopili jeho volbu do čela Řeporyjí. Dokonce ten spratek nechce abychom o jeho místě bydliště vůbec hovořili, protože jsme debilové, co nechápou jeho velikost a velikost Řeporyj a jejich obyvatel. Ano si je nemáme brát do pusy.

Asi bych mu rovnou nasadila svěrací kazajku, protože tokové hovado a spratek nemá co rozkazovat co smíme a co nesmíme. Pro mne je on, jeho Řeporyje a jejich obyvatelné nedefinovatelná skupina obrblbů, protože jinak by nezvolili do čela někoho,kdo vypustí z tlamy větu, že všichni důchodci mají vychcípat a že zbytek bude sloužit židům. Je to prostě hovado.

Jeho „úžasné“ výroky:

Omezit pravomoci Zemana, ať musí držet hubu, dědek!
Putin je šmejd a Asad ať visí.
Zeman je vychcánek a průser, ale skoro chytrý jako já.
Vymetu bílý odpad.
Obětuji se, jako Ježíš.
Trump je kokot.
Zemana volí kreténi, které by dřív shodili z útesu.
Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat
Kalousek a lidi jako Okamura budou sloužit nám, Židům.
Nápad přijmout nějaké množství uprchlíků totiž přijde v pořádku jen inteligenci, a protože většina lidí jsou blbci.
A než se zeptá někdo dole v diskusi, ano, vzal bych si čtyři domů.
Okamura je nezničitelný, protože i naprostá hovada a duševně choří mají právo na svého favorita, a druhý takový není.
Osobně voliče Okamury neznám, protože nechodím často mezi retardované, což si vyčítám.

Autor/ři citací: spratek Novotných

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/praha-je-totalne-mimo

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFalšovali volby v Brně? Už Stalin věděl: Volby nerozhodují voliči, ale ti, co počítají hlasy ...   
Pridal tk Pondělí 22 říjen 2018 - 03:31:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Oznámení z Brna: Kandidáti koalice “Slušní lidé a Soukromníci” podali žalobu na neplatnost voleb v Brně. V minulém týdnu podalo několik kandidátů z volební koalice “Slušní lidé a Soukromníci” žalobu ke Krajskému soudu v Brně, kterou se domáhají prohlášení neplatnosti voleb do Zastupitelstva města Brna a do zastupitelstev jeho městských částí.

Důvodem je chybný postup okrskových volebních komisí, které v rozporu se zákonem označovaly jako neplatné ty hlasy, kde kromě křížku u volební strany byl u téže strany dán i preferenční hlas (viz přiložené foto.) Dle volebního zákona se k takovému preferenčnímu hlasu nepřihlíží. Komise však označily jako neplatný celý hlasovací lístek.

“Je nemožné, aby při průměru neplatných hlasů kolem 10% byly okrsky, kde komise označily za neplatné 25%, ale i 30% odevzdaných hlasů” říká předseda hnutí Slušní lidé a volební lídr Zdeněk Pernica.

Žaloby byly podány ve středu, čtvrtek a pátek minulý týden a v nejbližších dnech lze očekávat rozhodnutí krajského soudu.

Slušní lidé budou dál bojovat za návrat slušnosti do Brna.

Tohle je vaše město a my vám ho vrátíme zpět!


Zdroj: eurabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMZV Sýrie označilo jednání mezinárodní koalice v Rakce za genocidu   
Pridal tk Pondělí 22 říjen 2018 - 03:25:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrské ministerstvo zahraničních věcí označilo za genocidu jednání mezinárodní koalice, v jehož důsledku byla zničena velká část města během jeho osvobození. Uvedla to státní televize SAR s odvoláním na zdroj v daném ministerstvu.

„Je nutné je za to potrestat," píše se v prohlášení ministerstva.

Podle zdroje z ministerstva odmítá Sýrie lživé prohlášení a dezinformační kampaň, k čemuž se vztahuje i prohlášení MZV Francie týkající se toho, co nazývá osvobozením Rakky.

Zdroj zdůraznil, že francouzská vláda úmyslně přijímá opatření ke zničení Sýrie a podporuje uskupení, které působí v Rakce.

Teroristé Islámského státu obsadili město Rakka v roce 2014 a označili ho za své hlavní město v Sýrii. V roce 2017 byly uskutečněny operace za účelem osvobození Rakky od IS. Tyto operace provedly jednotky Syrských demokratických sil pod záštitou letectva mezinárodní koalice v čele s USA. Koalice jednala bez povolení Damašku.

V důsledku masivního bombardování a akcí proamerických kurdských útvarů bylo město zcela zničeno a dosud nebylo obnoveno pro život civilistů.

Zdroj: Tv SAR, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský ministr obrany: Islámský stát v Sýrii byl zcela zničen   
Pridal tk Pondělí 22 říjen 2018 - 03:21:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský ministr obrany Sergej Šojgu 20. října řekl, že díky tříleté podpoře ruské armády byly ozbrojené síly extremistické organizace Islámský stát v Sýrii zcela zničeny.

Uvedl, že s podporou ruské armády bylo v Sýrii poraženo víc než 87,5 tisíce ozbrojenců, podařilo se osvobodit přes 95 % území a 1411 lidských osad v Sýrii a bylo zničeno 122 tisíc teroristických zařízení.

Zdůraznil, že v současné době žije přes 90 % syrských obyvatel v oblastech pod kontrolou syrské vlády a hlavní infrastruktura pro domácí komunikaci byla obnovena.

red.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Bulharsku se konal 4. summit představitelů Číny a zemí střední a východní Evropy   
Pridal tk Pondělí 22 říjen 2018 - 03:20:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Bulharsku se včera konal 4. summit představitelů Číny a zemí střední a východní Evropy. Na summitu byla vydána Dohoda ze Sofie, která vyzývá k prohloubení spolupráce ve všech oblastech.

Čínský premiér Li Keqiang (Li Kche-čchiang) zaslal u příležitosti summitu blahopřejný dopis, ve kterém uvedl, že místní spolupráce představuje silnou podporu pro vztahy Číny se zeměmi střední a východní Evropy a je také důležitou součástí spolupráce 16 + 1. Tento rok si připomínáme 40. výročí zahájení čínské reformy a otevírání se světu. Čínská vláda bude nadále podporovat větší roli místní spolupráce v novém kole otevírání se světu.

Místopředseda Stálého výboru Všečínského shromáždění lidových zástupců (VSLZ) Cao Jianming na slavnostním zahájení uvedl, že spolupráce 16 + 1 podporuje trvalý rozvoj praktické spolupráce mezi Čínou a zeměmi střední a východní Evropy. Čínská strana je ochotna zvýšit společně se zeměmi střední a východní Evropy status místní spolupráce a rozšířit rozsah spolupráce, aby podpořila další rozvoj vztahů mezi Čínou a EU.

Bulharský premiér Bojko Borisov poukázal v projevu na to, že spolupráce mezi oběma stranami se dále rozšiřuje, politické vztahy si udržují dobrý rozvoj a místní spolupráce je hybnou silou rozvoje bilaterálních vztahů.

Summitu se zúčastnilo více než 600 vedoucích představitelů vlád a podniků z 16 čínských provincií a měst a 16 zemí střední a východní Evropy.

red.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko: Cílem odstoupení USA od smlouvy INF je vytvořit unipolární svět   
Pridal tk Pondělí 22 říjen 2018 - 03:18:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump 20. října řekl, že Spojené státy odstoupí od Smlouvy o likvidaci raket středního a kratšího doletu (INF). Ruské ministerstvo zahraničí na to dnes reagovalo tak, že cílem USA je vytvořit unipolární svět.

Ruské ministerstvo zahraničí uvedlo, že Spojené státy se už dlouho pokouší odstoupit od smlouvy INF. Rusko opakovaně odhalilo pokusy USA. Spojené státy se snaží vytvořit unipolární svět, ale v dnešním světě to není možné.

Dodalo, že odstoupení USA od smlouvy INF a jiných mezinárodních smluv má stejný výchozí bod, protože podle těchto mezinárodních smluv mají Spojené státy rovné postavení s ostatními zeměmi, a nedávají Spojeným státům privilegované postavení.

Místopředseda Rady federace pro obranu a bezpečnost Franz Klinčevič poukázal na to, že Spojené státy obvinily Rusko z podkopávání smlouvy INF, ale nemohou poskytnout důkazy. Odstoupení USA od smlouvy INF představuje vážnou výzvu pro Rusko a svět, a přináší světu nový závod ve zbrojení.

Smlouvu INF podepsaly v prosinci roku 1987 Sovětský svaz a USA a začala platit od roku 1988. Podle smlouvy měly obě strany zlikvidovat všechny své rakety středního a krátkého doletu.

red.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNE DOLEVA, NE DOPRAVA, ALE DOPŘEDU   
Pridal tk Pondělí 22 říjen 2018 - 03:15:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V současné době probíhá na naší planetě rozvoj vědy a techniky totálně nerovnoměrně. V nejvyspělejších státech světa se věda a technika rozvíjí nevídaným tempem. V zaostalých zemích světa se věda a technika prakticky nerozvíjí. Významná je odpověď na otázku "Proč dochází na naší planetě k tak nerovnoměrnému rozvoji vědy a techniky?".

Vývoj ve všech oblastech života společnosti bezprostředně souvisí s politickým uspořádáním společnosti. K tomu je nezbytné poznamenat, že vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva v rámci celé planety již mnoho let stagnuje. Odpověď na otázku "Proč vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva stagnuje?" není jednoduchá.

Odpověď na uvedenou otázku vyplývá z programů politických stran ve všech státech světa. Většina programů politických stran na naší planetě oslovuje určitou větší či menší skupinu občanů příslušného státu nebo soustátí, kterým slibuje takové změny zákonů, které zlepší podmínky existence příslušníků této skupiny občanů, a to téměř vždy na úkor všech ostatních občanů. V zahraniční politice slibují obvykle politické strany občanům takové postupy vlád, které budou příznivé ovlivňovat životní podmínky oslovovaných skupin občanů, případně i životní podmínky všech občanů příslušného státu nebo soustátí, a to opět téměř vždy na úkor občanů v dotčených státech nebo soustátích.

Ve většině vyspělých států světa lze rozdělit politické strany na strany levicové a pravicové. Podstatu tohoto dělení lze snadno vysvětlit pomocí tzv. mocensko-politické pyramidy, která znázorňuje rozvrstvení společnosti podle míry mocensko-politického vlivu jednotlivých občanů. Ostrá a vysoká mocensko-politická pyramida je charakteristická pro diktatury. Zaoblená a nízká mocensko-politická pyramida odpovídá demokraticky řízeným státům. Levicově orientované politické strany se převážně zaměřují na oslovování občanů, patřících do spodní poloviny mocensko-politické pyramidy. Pravicově orientované politické strany se zaměřují především na oslovování občanů v horní poloviny mocensko-politické pyramidy.

Zaměření levicových i pravicových stran zůstává již mnoho desítek let bez podstatných změn. Politických stran, které berou v úvahu současný stav vývoje vědy a techniky, především v oblasti sdělovacích prostředků, je málo a mají nepatrný vliv. Politické strany, který mají v programu nastolení pokrokového mocensko-politického uspořádání lidstva v rámci celé planety, prakticky neexistují.

Smutnou skutečností je, že drtivá většina politiků na celém světě považuje za samozřejmost, že se vlády všech států buď připravují na válku nebo vedou válku. Válka vedená podle pravidel dohodnutých v Ženevských úmluvách? To je něco jako sportovní utkání, ale válka je především zlo spočívající v maření lidských životů a ničení pracně vytvořených hodnot. Jsem toho názoru, že je nejvyšší čas tuto skutečnost změnit, a to především vzhledem k existenci neustále zdokonalovaných jaderných zbraní. Válka s použitím jaderných zbraní by měla katastrofální následky nejen pro celé lidstvo. Jaderná válka by ohrozila existenci všech živých organizmů na celém světě. Všichni rozumní lidé na světě by se mněli spojit a prosadit nastolení trvalého míru na celé planetě. Jednu možnou cestu k nastolení trvalého míru na celém světě popisuje článek: KDO OVLÁDÁ SVĚT? http://miloslav7.blogspot.com/2018/09/kdo-ovlada-svet.html

V tomto článku je také uvedena jedna možná cesta k nastolení pokrokového mocensko-politického uspořádání lidstva v rámci celé planety.

Ing. Miloslav Dědek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFinian Cunningham: Dvojí západní metr   
Pridal tk Pondělí 22 říjen 2018 - 03:13:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dvojí zmizení člověka a dvojí odlišná reakce západních vlád na ně, ilustruje jejich až nebetyčnou licoměrnost.

Když se začátkem tohoto roku ztratil z očí světové veřejnosti Sergej Skripal, okamžitě následovala trestná akce britské vlády a jejích spojenců z NATO proti Moskvě. Ale když došlo k šokujícímu a prokázanému zavraždění saudskoarabského opozičního novináře Džamala Chášakžida, projevily a doneška projevují západní vlády vůči tomuto zločinu zdrženlivost až nadlidskou.
Reakce západních vlád a médií na „kauzu Skripal“ byla ovšem ohlušující a následovala vypovězení celých zástupů ruských diplomatů z Britanie, USA a 28 dalších západních zemí – a to jen a jen na bázi neopodstatněných domněnek, že za pokusem otrávit Skripala stojí Rusko. Důkazy pro tyto domněnky nebyly a nejsou dodneška pochopitelně žádné.

Jisté se tak stalo jen jedno. A totiž to, že britské úřady se postaraly, aby Skripalovi, to je otec Sergej Skripal a jeho dcera Livia, zmizeli 4. března 2018 z očí veškeré veřejnosti. A to dokonale a navzdory nespočetným prosbám ruských úřadů a Skripalových příbuzných, aby se se Skripalovými měli možnost setkat. Což Londýn vytrvale odmítá, třebaže Livia je občankou Ruské federace se všemi konzulárními právy.

Nyní porovnejme tento případ s reakcí Britanie, USA a dalších západních vlád na nezpochybnitelnou vraždu Chášakžida.

Poté, co před dvěma týdny vešel do budovy saudskoarabského konzulátu v tureckém Istanbulu, nebylo po něm dál už ani stopy – zmizel - a až v průběhu minulého týdne oznámil saudský režim, že Chášakžid byl v budově konzulátu zavražděn – a to prý v průběhu „zpackaného výslechu“. Avšak už nějaký čas předtím oznamovaly turecké a americké zpravodajské služby, že Chášakžid byl na saudské diplomatické půdě zavražděn – a to patnáctičlenným saudským trestním komandem, které do Istanbulu vyslal Riád.

Nejen že se proslýchá, ale jeví se dnes už jako jisté, že tělo Chášakžida bylo po jeho zavraždění rozřezáno chirurgickou pilou na kusy, které byly uloženy do krabic a pak dvěma letadly převezeny do Riádu až k očím saudské královské rodiny. K čemuž jak Turcí, tak Američané sděluji, je barbarské spiknutí, cílené k Chášakžidově zavraždění, dílem nejvyšších saudských vládců, jmenovitě pak korunního prince Muhamada Salmana.

To, že se o Chášakžidovi vůbec hovoří, lze připsat jedinému faktu: byl americckým občanem a sloupkařem listu Washington Post. O tisících dalších obětí saudské pomsty se v západním světě zásadně nemluví.

Nicméně bez ohledu na to, jak strašný a odsouzeníhodný zločin saudská monarchie spáchala, je reakce na něj ze strany Trumpovy administrativy, Britanie a dalších západních zemí téměř až patlízalská. Trump např. reagoval prohlášením, že prodeje amerických zbraní Saudské Arabii se kauza nedotkne. A Britanie, Francie a Německo vydaly sice minulý týden společné prohlášení, vyzývající k „věrohodnému vyšetření případu“, avšak ani jeden z evropských států nenaznačil vůči Saudům možnost nějakých sankcí, jako např. omezení dodávek zbraní či diplomatických vyhoštění. A saudští vládci dokonce pohrozili svými odvetnými opatřeními, kdyby se na ně západní vlády odvážily jakékoli sankce uvalit.

Ale žádný strach, Saudská Arabie je západní spojenec, takže mu žádný trest ze strany západních zemí nehrozí. Zatímco když jde o Rusy platí, že rozum a dekorum jde v jejich případě stranou a každá hůl na ně je dobrá a prospěšná.
Čímž čirá licoměrnost poráží nikoli jen mravnost, ale dokonce už i jen pouhou západní předstíranou hru na ni.

Výbral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.8558 sec,0.1031 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,676kB