Pátek 26 říjen 2018
Bílé přilby po Idlibu převážely otravné látky   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 14:44:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Radikálové společně se členy organizace Bílé přilby převezli otravné látka z města Džisr aš-Šugúr do vesnice Khirbat al Amud v provincie Idlib, informuje o tom libanonská televizní stanice Al Mayadeen s odkazem na informovaný zdroj v Džisr aš-Šugúr.

Jaké konkrétně látky a s jakým cílem byly do Khirbat al Amudu převezeny televizní stanice neupřesňuje.

Na konci září náměstek ruského ministerstva zahraničí Sergej Veršinin oznámil, že radikálové v Idlibu za pomocí pseudohumanitárních spojenců teroristů z Bílých přileb pokračují v přípravě falešných akcí inscenace použití chemických zbraní.

Organizace Bílé přilby se proslavila díky videím, ve kterých aktivisté v charakteristické uniformě zachraňují civilisty z trosek. Zároveň se však objevila i videa, na kterých je vidět, že členové stejné organizace natáčejí falešné záběry. Na ruském ministerstvu zahraničí uváděli, že činnost Bílých přileb je součástí informační kampaně na diskreditaci syrských úřadů a vojáků.

V září náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Veršinin uvedl, že Bílé přilby pokračují v přípravě falešného chemického útoku. Dodal, že ministerstvo má důkazy.

Diplomat také zdůraznil, že Rusko znovu a znovu upozorňuje mezinárodní společenství, aby ukončilo tyto nebezpečné provokace. Náměstek ministra oznámil, že takové akce ohrožují perspektivy dosažení politicko-diplomatické regulace syrské krize.

Zdroj: TV Al Mayadeen, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV kauze vepřína v Letech padlo trestní oznámení na ex-ministra kultury za vytunelování peněz ze státního rozpočtu skrze romskou neziskovku!   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 04:32:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V kauze vepřína v Letech padlo trestní oznámení na ex-ministra kultury za vytunelování peněz ze státního rozpočtu skrze romskou neziskovku! Stát vykoupil prasečák za 3,3333x navýšenou cenu, než byla cena odhadní! Motivační složka přikrytá utajenou částí posudku, kterou ministerstvo nechce zveřejnit! Kde získali Romové status obětí holokaustu?

Národní demokracie podala trestní oznámení na neznámého pachatele ve věci nákupu vepřína v Letech na Písecku od společnosti AGPI, s.r.o. ve prospěch Muzea romské kultury, což je státem zřízená neziskovka. Podle dostupných materiálů totiž nezávislý odhadce ocenil celý chovný kombinát i s pozemky na 135 milionů korun, ovšem ministerstvo kultury nakonec za nákup vepřína zaplatilo více jak 450 milionů korun. Nákupní cena tak byla navýšena 3,3333-násobně, což nemá v civilizovaných zemích naprosto obdoby.

Jedná se o největší a státem požehnaný tunel veřejných prostředků od listopadu 1989, v němž je zainteresováno mnoho zvláštních a na romské neziskové aktivity napojených osob. V centru těchto aktivit je bývalý ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), který tuto smlouvu podepsal a tím se stal hlavním terčem tohoto trestního oznámení. V dokumentech a dokladech se toto nehorázné navýšení ceny zdůvodňuje tzv. motivační složkou, která má podnítit majitele vepřína, aby měl zájem areál prodat. Jenže nazvat motivační složkou kontrakt, při kterém je vyplacena 3,3-násobná cena oproti ceně odhadní, je opravdu nehorázný eufemismus. Ale pojďme si to rozebrat.

Odkup prasečáku v Letech podepsal exministr kultury Daniel Herman v rámci usnesení vlády ČR ze dne 21. srpna 2017 č. 609, ve znění usnesení vlády ČR ze dne 23. října 2017 č. 766, kdy došlo ke schválení záměru, kterým je nabytí areálu velkovýkrmny prasat v bezprostřední blízkosti pietního místa v Letech u Písku, a to ve veřejném zájmu, včetně schválení výše ceny a následných kroků při naložení s tímto majetkem. Smlouva byla uzavřena 23. listopadu 2017. Jednalo se tedy o kupní smlouvu vepřín v Letech u Písku za přesně 450,814,796 Kč.

Prasečák odkoupil stát pro státní neziskovku Muzeum romské kultury

Tento památník odkoupil stát v zastoupení státní příspěvkové organizace Muzeum romské kultury IČO: 71239812 Bratislavská 67/246 Zábrdovice, Brno. Jednatelkou je PhDr. Jana Horváthová. Tato organizace Muzeum romské kultury byla zřízena Ministerstvem kultury ČR a je oprávněna nakládat s majetkem státu ode dne rozhodnutí MKČR 20. prosince 2012. Tedy stát v zastoupení Romského muzea kultury odkoupil tuto velkovýkrmnu prasat v Letech od firmy AGPI, a.s. Vrcovice 64.

Co je státní příspěvková organizace Muzeum romské kultury, která nakládá s penězi od státu? Podívejme se na některé projekty v rámci hospodaření této organizace: Ve smlouvě uzavřené 19. 12. 2017 stát v zastoupení Muzea romské kultury kupuje památník Hodonín u Kunštátu za bratru 70,260,149 Kč. Představte si, že český stát vysolí 70 míčů za romský památník. Bez veřejného zájmu, bez veřejné diskuse, jen tak. Slyšeli jste o tom někde? Nikde, protože nákup probíhal v částečně utajeném a neveřejném procesu schvalování a posuzování, stejně jako nákup prasečáku v Letech, ale k tomu se ještě dostaneme. Bude to jízda, tak se něčeho držte, protože to bude fofr.

Foto: Skoro půl miliardy za něco, co se nestalo? Kdo uznal Romům status národa, které čelilo za II. sv. války holokaustu?
Najdeme tu totiž kuriozity, nad kterými se musí člověk jen zasmát a současně zaplakat, protože si uvědomíme, jak český občan ryje držkou v zemi, zatímco romské neziskovky sají z kapes poplatníků prašule. Muzeum romské kultury podle smlouvy uzavřené 26. 9. 2017 v Moravské galerii v Brně zajistilo výstavu Vesmír je černý/O kosmos hino kalo za 351,171 Kč. Chtěli byste navštívit oblastní galerii Vysočiny v Jihlavě, abyste se podívali na předměty na výstavu Romský svět: Na cestě?

Zřejmě tesknění po starých dobrých kočovných časech trávených Na cestě trvá až dodnes. Tyto předměty na romskou výstavu stály 1,261,000 Kč ze smlouvy uzavřené 29. 3. 2017. Máte rádi umění? 20.12.2017 Muzeum romské kultury kupuje od další romské organizace Romano džaniben, z. s. 3 obrazy autora Rudolfa Dzurka za 78, 650 Kč. Podobných obrazů koupilo Muzeum romské kultury mnoho za dalších desítek tisíc. Nechcete také něco nakreslit, že by to od vás za peníze státu nějaké neziskovka koupila?

Romské neziskovky jsou úzce napojené na německé fondy a landsmančaft

Romská lobby se ale nezastaví ani u českých hranic, ale nacházíme tu paradoxně napojení na sudetoněmecký landsmanschaft. Za blok sudetoněmecké mládeže, mládež pro střední Evropu, vystoupil na sjezdu sudetských Němců v Augsburgu 2017 někdejší předseda cikánského spolku Společenství Romů na Moravě Romano jekhetaniben pre Morava, Ing. Karel Holomek (1937). Karel Holomek působil ve funkci předsedy Společenství Romů na Moravě do 10. listopadu 2017, po něm tu působí předseda MARTIN DAŇHEL (1988) z Olomouce. Mimochodem, vedle Martina Daňhela tu působí jako vedoucí pobočky v Rýmařově Milan Daňhel, a po Karlu Holomkovi tu zůstává ekonomka Ing. Zuzana Holomková. Prostě jedna rodina! Tedy ne, vlastně dvě.

Ředitelkou Společenství Romů na Moravě je JANA VEJPLACHOVÁ (1982) z Hodonína. Na svatodušní neděli v rámci těchto sudetoněmeckých dní v bavorském Augsburgu v roce 2017 se konala ve zdejším kostele romskokatolická (pozor, nikoliv římskokatolická) pontifikální mše, kterou celebroval v Plzni velmi široce známý monsignor František Radkovský, tentokrát už doopravdy římskokatolický biskup, který dříve také pozval křesťanské sudetské organizace Ackerman Gemeinde k mezinárodnímu setkání v Plzni v srpnu 2009, a navíc monsignor František Radkovský obdržel v srpnu 2009 nejvyšší ocenění a vyznamenání Ackerman Gemeinde medaily smíření. Ale to není všechno, je to ještě horší.

Americké elity korumpují a získávají pro spolupráci české občany skrze americký vládní program

Mluvčí exministryně školství Kateřiny Valachové, Jarmila Balážová, je totiž absolventkou amerického vládního programu International visitors leadership. Jarmila Balážová ale rovněž působí ve správní radě společnosti Romea o.p.s. Dále Lýdia Poláčková, dříve vedoucí ostravské pobočky Poradny pro občanství, občanská a lidská práva, se také účastnila amerického vládního programu International Visitors leadership v roce 1999. Ta se věnuje problematice romských menšin, předtím nastoupila na nově vzniklou pracovní pozici “romský koordinátor” při odboru sociálních věcí magistrátu města Ostravy, působila také jako členka rady vlády pro národnostní menšiny.

Mezi dalšími absolventy tohoto amerického rozvratného vládního programu najdeme osobu jménem Miroslav Klempár, který působí jako organizátor romských komunit. Ale co je velmi zajímavé, Jarmila Balážová, kterou jsme zmínili, působila jako tisková mluvčí exministryně školství Kateřiny Valachové a je zároveň členkou správní rady Romea o.p.s., ale také dalším absolventem programu je Patrik Banga. Patrik Banga, který sedí v dozorčí radě Romea o.p.s. a zároveň působí v dozorčí radě neziskovky In Iustitia. Už chápete, proč je Radek Banga, bratr Patrika Bangy, tak urputně protěžován těmito kruhy (Zlatý slavík 2017 a vypískání Ortela)? Už chápete, proč bývalá náměstkyně pražské primátorky Adriany Krnáčové, Petra Kolínská, navrhla Radka Bangu na Cenu hlavního města Prahy? Už rozumíte tomu všemu, když víme, že Patrik Banga, člen dozorčí rady Romea a člen dozorčí rady neziskovky In Justitia je absolventem International Visitors leadership? Zapojení této neziskovky Kláry Kalibové do akcí červených karet proti Miloši Zemanovi v roce 2014 snad netřeba rozepisovat podrobněji.

Romská mafie přisátá na státní rozpočet a půlmiliardový odklon za odkup prasečáku na přípomínku romského holokaustu, o kterém nikdy nikdo z historiků neslyšel

Pro server Romea dlouhodobě psal David Beňák, který je dalším absolventem programu International visitors leadership od 14. ledna do 1. února 2013, stejně jako David Tišer, který s Davidem Beňákem a Patrikem Bangou absolvoval tento americký vládní program, ve kterém americké minsterstvo zahraničí školí občany cizích zemí, jak prosazovat americké zájmy v jejich domovských zemích za odpovídající úplatu, prebendy a benefity. Do Romea psal také Vít Hassan z Parlamentních listů.

Romea samozřejmě čerpá dotace z norských fondů např. “Navázání spolupráce s norskými organizacemi” za 70,000 Kč, dále Pomoc Rómům s prací či romským obětem nenávisti. Náprava mediálního zobrazování Romů za 2,000,000 Kč. George Soros také podporuje romské studenty v Česku, a to prostřednictvím Romského vzdělávacího fondu (Roma Education Fund), přičemž rozdělování stipendií koordinuje od roku 2010 občanské sdružení ROMEA. Také bychom neměli zapomenout na absolventku International visitors leadership Katarínu Klamkovou, která byla zároveň ředitelkou IQ Roma servis.

Foto: Prasata pryč, památník sem! A ty, gádžo, to koukej zaplatit!Romská mafie tak ovládá finanční odtokové kanály z českého státního rozpočtu a tím se dostáváme k největšímu monstr-tunelu ministerstva kultury od roku 1989. Právní analýza veřejného zájmu výkupu prasečáku v Letech pro Ministerstvo kultury, její neutajovaná část (IV.) č.j. V65/2017, totiž zdůvodňuje zákonnost nákupu vepřína, a to velmi bizarním způsobem.

Posudek je totiž rozdělen do dvou částí, jedna je veřejná a naprosto bezcenná, a druhá je utajovaná. Ve veřejné části se v dlouhé litanii uvádí, že vyřešení romské otázky v ČR je ve veřejném zájmu, a že nákup vepřína v Letech pomůže tuto otázku částečně vyřešit. V dokumentu je tabulka s výčtem memorand a rezolucí Rady Evropy a dalších evropských orgánů, které vyzývají Českou republiku k integraci romské menšiny atd. Nicméně nikde ve veřejné části není uvedeno to hlavní a podstatné, kdo, kdy a jaká autorita vědecky a historicky uznala “romský holokaust”. Máme důvod se domnívat, že tato informace je utajena v neveřejné části.

Holokaust nebo genocida? Vždyť oni si na ministerstvu pletou pojmy s dojmy!

Romský holokoaust není mezinárodně uznanou událostí. Tím je pouze židovský holokaust. V současné době se na mezinárodním fóru vede debata o uznání arménského holokaustu v dobách Osmanské říše, ale dosud má tato událost status pouze genocidy, nikoliv holokaustu. Abychom si uvědomili terminologii, jaký je v těchto označeních rozdíl. Genocida je pouze genetické vyčištění životního prostoru od konkrétní rasy a jejího genetického základu na daném ohraničeném území. Nic jiného. Holokaust naproti tomu je vymazání veškeré historie a stop po existenci národa jako takového nebo celé rasy do takové obrovské míry, jako kdyby nikdy neexistovala. Holokaust doslova znamená ve starořečtině “spáleniště”, tedy úplné vyhlazení nejen lidí, ale veškeré historie národa, kultury, knih, písma, měst, staveb, národní infrastruktury, vzpomínek, kronik a záznamů, prostě úplně všeho.

Holoakust je tedy definován jako vyhlazení rasy do stavu zapomnění, tzn. vyhlazení na genetické úrovni, srovnání území národa, měst, obcí a vesnic se zemí, spálení knih, stržení pomníků a likvidace jazyka, zvyků, obyčejů a násilné zapomenutí existence národa. Nic takového v Evropě za II. sv. války neproběhlo a ani zdaleka se tomu nepřiblížilo. Židé nežili ve své domovině, žádnou neměli (Izrael vznikl až v roce 1948), dodnes přitom sionisté žijí v diaspoře, takže jejich holokaust je vyloučený z faktických, logistických a procesních důvodů. Němci ničili synagogy, pálili židovské knihy, odstraňovali Židy z veřejného života, takže by se mohlo zdát, že podmínka holokaustu byla naplněna, ale problém je v tom, že jakkoliv to zní děsivě, jednalo se pořád “jenom o obyčejný pogrom” a genocidu Židů na území III. Říše, ale nikoliv o holokaust.

Holokaust by totiž musel vést k likvidaci celého národa židů jako celku, a to prostě nebylo v silách ani III. Říše a Židé ani svůj stát neměli. Např. v USA žilo v roce 1939 přes 11 milionů Židů, resp. osob, které se hlásily k židovskému původu. A vzhledem k tomu, že Židé neměli vlastní stát v té době, nebylo ani možné je vyhladit, na rozdíl např. od Arménů, kde skutečně holokaust reálně hrozil, protože Turci vypalovali arménské vesnice, ničili knihovny, prováděli genocidu a v cizině žil tehdy jen zlomek Arménů, který by se zachránil.

Je to zároveň i trik židů a jejich dnešní modus operandi přežití. Židé čelili genocidě za II. sv. války, to bezpochyby, ale jen těžko holokaustu, protože k tomu jim chyběl tehdy vlastní stát a ohraničený životní prostor, ve kterém by se trvale a většinově jako národ zdržovali. V době II. sv. války žily miliony Židů v USA a v dalších zemích světa, takže i kdyby Hitler uspěl a Židy ve III. Říši vyhladil, jednalo by se pořád jen o genocidu, ne o holokaust jako takový, protože další miliony židů by dál žily v cizině, rodili by se noví potomci, Židé by si uchovávali svoji kulturu v jiných zemích světa.

Prostě židovský národ a genom by přežil jinde v jiných zemích, nedošlo by k jeho vyhlazení a zapomenutí o tom, že národ kdy existoval. Je zvláštní, že tento detail rozdílu mezi genocidou a holokaustem je tak dlouhé roky přehlížen. Dalším problémem je otázka Chazarů, kterou na mainstreamu nikde nenajdete. Chazaři jsou půlčíci, poloviční židé, po otci, nebo dokonce po nikom, ale pouze po ritu. Rit je forma přijetí židovské víry gojímem skrze svatavu, zasvěcení, kabalistický stolec. Ortodoxní Židé dokonce považují za Chazary i půlčíky po matčině linii a nežidovském otci, pro ně je Židem prostě pouze ten, kdo se narodí čisté židovské dvojici muže a ženy. To by bylo na jinou diskusi.

Kdyby židé pouze obývali Izrael jako endemická uzavřená společnost, někoho z jejich nepřátel by mohlo napadnout je vymazat naráz a jedním šmahem z povrchu zemského. Když ovšem žijí v diasporách roztroušeni po celém světě v desítkách zemí, nikdo je vyhladit nemůže a nelze tedy mluvit o holokaustu, ale pouze o parciální genocidě židů na území III. Říše v dobách II. sv. války. Je to takový terminus technicus, slovíčkaření, ale velmi podstatné, protože genocida může být provedena velmi snadno, etnické čištění určitého území od nějaké rasy probíhalo v historii ve stovkách případů, např. osidlování Severní Ameriky, když přesídlenci z Evropy vyhlazovali indiánské kmeny do stavu, že desítky indiánských kmenů nespatřily světlo 20. století a dnes zůstává v rezervacích v USA několik tisíc indiánů, které bychom mohli označit za endemity. Jenže ani indiáni v USA nebyli obětmi holokaustu, ale pouze genocidy, protože dodnes po nich zůstala kultura, zvyky, obyčeje, knihy a dokonce i jazyky a nářečí.

Kdo udělili Romům status národa, který čelil holokaustu? To je tajné!

Proto by nás v redakci zajímalo, která historická autorita v ČR udělila Romům z pracovního lágru KZ Lety status národa, který byl zničen v holokaustu? Romové nikdy vlastní zemi a stát neměli, takže jak by mohli čelit holokaustu? Jejich jazyk přežil, jejich zvyky a obyčeje také, takže je pouze doložitelné, že putovali do koncentračních táborů v Německu, v Rakousku a v Polsku, kde Němci uplatňovali metodu etnického čištění, ale nejen Romů, ale i Židů a Slovanů, tedy etnik, které v rámci Nového životního prostoru Evropy neměly mít místo v Germanii. V neveřejné části posudku bychom se zřejmě dozvěděli, kdo udělil Romům v ČR status národa, který čelil holokaustu. Bez tohoto statusu, a to je třeba zdůraznit, by neměl nákup vepřína právní oporu a jednalo by se o nelegální nákup. Památník totiž má připomínat romský holokaust, který ovšem nikdo dosud mezinárodně neuznal a ani se o tom neuvažuje.

Další podivností je otázka tzv. motivační složky. V dokumentu nazvaném “Sdělení variant konstrukce případné finanční náhrady areálu velkovýkrmny prasat v Letech u Písku včetně sdělení výše celkové kalkulované kupní ceny vedoucím pracovního týmu zřízeného příkazem ministra kultury č. 14/2017, ze dne 13.7. 2018” jsou totiž uvedeny a zhodnoceny dvě varianty řešení výkupu. První počítá s odkupem areálu za hotové peníze a šmitec, druhá varianta počítala s výstavbou nového vepřína na jiném místě, kterou by zaplatil stát. Cenově by výstavba nového vepřína vyšla asi o 30 milionů dráže, takže v posudku byla doporučena varianta č. 1, která nakonec byla naplněna.

Symbolické numero 3,3333 jako násobek rozdílu mezi odhadní a prodejní cenou

Znalecký posudek č. 2017/1096/19 na ocenění specifikovaného majetku ocenil hodnotu Vepřína na 77 200 000 Kč. Následný dodatek tohoto posudku ze dne 27.7. 2017 zvýšil hodnotu Vepřína a příslušenství na celkem 134 703 390 Kč. Tedy zaokrouhleně 135 milionů korun. Vepřín byl ale odprodán za 450 milionů korun, což je 3,3333-násobek odhadní ceny. Samozřejmě, že to není na korunu přesně, pokud bychom šli do důsledku, ale je možné v tom vidět určitou symboliku, protože takto navýšená hodnota znamená, že neznámá osoba musela někde zdůvodnit, že tábor KZ-Lety byl výhradně romským koncentrákem, což je lež a není to pravda, to za prvé, a za druhé někdo musel Romům udělit status národa, který čelil za II. sv. války holokaustu, což je naprostá facka všem historikům do ksichtu, sorry jako.

Foto: Porovnání faktů a reality v obrazové podobě…Někdo tedy v utajované části zdůvodňovací zprávy o veřejném zájmu výkupu nese zodpovědnost za celou transakci, která stojí a padá na holokaustu Romů, který svět neviděl, jako s tou jitrnicí v pohádce Obušku, z pytle ven! Pokud se ukáže, že Romové získali vepřín pro památník kvůli holokaustu, který se ale nikdy nestal, někdo bude mít sakra co vysvětlovat. Vepřín za bezmála půl miliardy a předražený koeficientem 3,3333 je opravdu facka do tváře občanům ČR.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/v-kauze-veprina-v-letech-padlo-trestni-oznameni-na-ex-ministra-kultury-za-vytunelovani-penez-ze-statniho-rozpoctu-skrze-romskou-neziskovku-stat-vykoupil-prasecak-za-33333x-navysenou-cenu/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponObnova ztraceného státu   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 04:02:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
28. říjen 1918 je příkladem obnovení státu (v trochu jiné podobě), který tu existoval už dříve a byl kdysi ztracen. Měli bychom se spíše ptát, proč musel být stát obnoven? Proč byl ztracen? To je pro dnešní dobu poučnější.

Nejlepší je osvobození, které se konat nemusí

Příklady z historie nejsou jen podpůrné argumenty politických tezí, jsou mnohé použitelné jako vzory opakujících se situací. Stále se opakující situací je nehájení svojí svébytnosti. Nejprve je zapotřebí si uvědomit svoji někdejší svébytnost, kterou mnozí neuznávají tvrdíce, že jsme předtím stejně svébytní nebyli.

Je nutno stále dokazovat, že svébytnost se neztrácí tím, že jsme členy nějakého nadnárodního sdružení, jako byla Římská říše později s dovětkem – národa německého. Tato říše zasahovala vlastně jen na začátku českých dějin, když ona, stejně jako my zápasila s pohanstvím. Jinak vnitřní poměry neřešila. Křesťanství bylo do Čech přineseno z Moravy a na Moravu se šířilo jak ze západu, tak z východu. Úspěch byzantské mise spočíval především prosazením slovanského spisovného jazyka a prvních knih v tomto jazyce psaných, které bylo snadné především pro jeho podobnost s jazykem lidu. Svébytnost českých knížat i po pádu Velké Moravy dokazuje třeba to, že do r. 1096 byl slovanský spisovný jazyk používán a slovansky pronášená liturgie existovala i po rozkolu západní a východní církve v r. 1054. Styky s Byzancí, Bulharskem a Kyjevskou Rusí byly časté, jak dokazuje skutečnost, že čeští svatí – sv. Václav a Ludmila - se dostali do souboru svatých těchto východních zemí a dodnes jsou tam uctíváni a děti po nich dostávají jména. Navíc zde pobývali mniši z východu – sv. Ivan český a sv. Prokop. Teprve vyvrácením Sázavského kláštera r. 1096 mizí používání slovanštiny pro liturgické účely. Tento vývoj dosvědčuje toleranci ze strany Říše k vnitřním záležitostem. Vyvrácení Sázavského kláštera nebyl požadavek Říše, ale výsledek rozkolu v církvi a postupným prosazováním latinské liturgie.

Jistě nemusím připomínat Zlatou bulu Sicilskou a Karla IV. s jeho rozšířením Českého království o tzv. vedlejší země. Husitství byl autonomní projev v českém státě, cizina začala zasahovat až ve chvíli, kdy šlo o královský trůn, na který měl dosednout panovník, který měl na něj dědické právo. Česká šlechta převzala z původního státního uspořádání Českého knížectví institut voleného krále, který později už byl stavovským sněmem jen schvalován ze členů knížecího, později královského rodu. Čeští stavové rozhodli o přijetí krále zcela nezávisle v případě Jana Lucemburského, Jiřího z Poděbrad, Jagelonců a Habsburků, tedy vždy, když vymřel předchozí královský rod a bylo potřeba zodpovědně se rozhodnout pro novou dynastii. Zároveň je zapotřebí připomenout, že počínaje Karlem IV. vlastně už německé císařství ztratilo jakoukoliv moc nad Českým královstvím, Karel ji nepřipustil a po husitských válkách s námi nechtěl nikdo mít nic společného. Jagelonci vytvořili jakýsi Vyšegrád, kromě Českého království vládli Polsku a Uhersku. O nějaké moci císaře nebylo řeči, ani Jagelonský král neměl velkou moc a v zemi vládl stavovský sněm. Zvolením Habsburků už bylo německé císařství opravdu jen formální až do jejich konce.

Po husitských válkách byl český stát ovládán stavovským sněmem, na který si stěžovali všichni králové, jak Jagelonci, tak třeba i císař Rudolf, který sídlil v Praze. Tento stav mohl přetrvat až do devatenáctého století a plynule přejít v nějakou parlamentní monarchii a nikdy bychom si nestěžovali, že nejsme samostatní. Nebýt Bílé Hory.

Zvolení Habsburků na český trůn nic podstatného neznamenalo, česká šlechta si představovala lepší zařazení do západního světa a lepší pohled na náš stát v cizině. Bylo to cca 100 let po husitských válkách, Habsburkové potom dalších cca 100 let téměř bezproblémově formálně vládli českému státu řízenému stavovským sněmem, státu, který měl snad největší náboženskou svobodu tehdejší Evropy.

Příběh Bílé Hory potvrzuje rčení, že vítěz bere vše, prostě vzbouření stavové prohráli a Ferdinand II. zvítězil. Stavy potrestal, z poloviny vyměnil a vyhnal, ale hlavně vydal nařízení, kterým se vlastně likvidoval stavovský stát, zavedl zemské zřízení – zemské sněmy s nízkými pravomocemi podřízené přímo Vídni, tzv. absolutismus. To se mohlo stát už v některých případech dříve, ale nestalo se. Husité se ubránili čtyřem křížovým výpravám, Braniboři z Čech kdysi odtáhli, když je zachvátil mor, a jiné konflikty tak vážného charakteru snad ani nebyly. Taktéž na začátku středověku, když šlo o sv. Václava a Boleslava byl konflikt vždy zažehnán. To by se nestalo, kdyby Češi nebyli silní a jednotní, morálně odhodlaní a připravení. Bílá Hora je tedy mementem. Tento příklad je zapotřebí pochopit. Základem prohry je úpadek morálky, hlavně úpadek vlastenectví a obětavosti pro stát. To se samozřejmě může opakovat a zřejmě stojíme opět před podobnou situací v případě EU.

Co skončilo 28. říjnem 1918?

Ve feudálních dobách pro skutečnou nezávislost nebyl důležitý nějaký formální status nebo vztah, ale kdo skutečně vládne a jak. Tvrdit, že jsme vlastně stát po Bílé Hoře neztratili, že České království existovalo dále a našimi králi byli Habsburkové, je jen ta slabší a jen formální polovina pravdy. Ano, Habsburkové měli určitě rádi českou korunu, protože legitimizovala jejich vládu v českých zemích, ale protože si mohli s poraženým národem dělat, co chtějí, také, co chtěli, dělali, vždyť nebyl nikdo, kdo by jim v tom zabránil. Nebyl nikdo, kdo by jim vyčítal, že neobnovili českou státnost a nepustili k vládě stavy nebo jinou strukturu z vnitra země. Navíc neexistovala centrální vláda království, země byly podřízeny přímo Vídni, stejně jako jiné země Rakouska. Vlastně se jednalo o docela moderní centralizovaný stát. Vždyť poslední Habsburkové se už ani formálně korunovat českými králi v Praze nenechali. Je snad králem někdo, kdo se korunovat nenechá? Určitě ne, vždyť to je výsměch takovému království. Považoval bych se za směšného, kdybych uznával za krále někoho, kdo odmítá veškeré výzvy ke korunovaci, a přesto vládne. To je uzurpátor, ne legální vládce.

Obecně bych ovšem nebyl k Habsburkům tak přísný. Jejich vláda zase nebyla tak zlá, korunovat se nenechali proto, že už nastoupil velkoněmecký nacionalismus a nepřáli si to nejen sudetští Němci, ale i Němci v Rakousku a podporu získali v silném Německu. Byl to první projev německého nacionalismu, první protičeské tažení. A poprvé, kdy císař ustoupil nacionalismu, což nevěštilo nic dobrého do budoucnosti.

Korunovací, ale hlavně uznáním státoprávních požadavků, se ovšem Habsburkové mohli udržet v Českém království, možná vše mohlo skončit jinak. František Josef se snažil o vyrovnání s Čechy jako s Maďary, chtěl upravit nějaký vztah konfederace. To všechno se neuskutečnilo díky Velkoněmcům, kteří se vzrůstem moci sjednoceného německého státu byli stále mocnější až natolik, že udělali Rakousko v první světové válce svým spojencem, spíše vazalem. Německo v Rakousku vládlo pomocí svých vnitřních spojenců. Válka byla nevyhnutelná pro Německo, chtělo-li pokračovat ve své mocenské expanzi, která samozřejmě by znamenala ovládnutí Čechů, kteří by skončili nejspíše jako Lužičtí Srbové, tedy zánikem. Přesto bylo ještě Rakousko nějakou nadějí pro Čechy v německém moři, ještě bylo možno něco vyjednat, nějak se zachránit pod křídly vadnoucí monarchie. To se domníval i Masaryk, spoléhaje na pokračování rakouské politiky liberalizace, demokratizace a nestranného úřadování, měření stejným metrem všem, kterým bylo Rakousko proslulé. Válka na straně Německa byla pro Masaryka signálem, že s Rakouskem už počítat nemůže a pomoci českému národu může jen někdo jiný.

Proč se Rakousko nezachovalo?

O zachování Rakouska rozhodovaly vítězné mocnosti. Když se britský ministr zahraničí ptal Masaryka, proč má tedy podporovat vznik Československa, co to přinese Británii, odpověděl Masaryk lakonicky: „Dostanete spojence v příští válce....“. Ano, to bylo ono, všichni věděli, že Německo na kolena poraženo nebylo a že se opět vzmůže, Rakousko by v příští válce šlo zase po boku Německa proti Anglii. Tím, že Uhersko bylo odloučeno a zbytek měl německou volební většinu vlivem nerovného zastoupení struktur obyvatelstva (tzv. kurii) a tito Němci pošilhávali po Německu, bylo možno vlastně ovládat celý stát a jeho politiku, touto ve skutečnosti menšinou, ve prospěch Německa. Tento stát tedy musel být zrušen a z neněmeckých národů udělat spojence. To věděli především Francouzi.

Padesát let obcházelo rakouské a sudetské Němce strašidlo vlády slovanské většiny. Češi ve své zemi se domáhali stále větších práv, císař chtěl dokonce i menšinové české školy v německých obcích, byla ustavena česká univerzita a jiné české vysoké školy, ve městech se vedly války o školy, zřízení českého gymnázia v Olomouci znamenalo německé povstání a stížnost německému císaři Vilémovi. Přitom v Olomouci byla Čechů většina, jak se vyjevilo při prvních svobodných volbách po válce. V rakouském parlamentu by dosáhli Češi, Poláci, Ukrajinci, Chorvati a Slovinci pohodlné většiny. První světová válka měla tento trend rozhodnout ve prospěch Němců. Kdo z Čechů bojoval „pro císaře pána“ vlastně, možná nevědomky, podporoval likvidaci svého národa. To samozřejmě mnozí věděli, proto vznikly legie. Proto se Masaryk tak snažil. O císaře pána už vůbec nešlo, když ve Vídni viděli, že Rakousko prohrálo, že by mohlo vzniknout demokratické Rakousko, udělali revoluci a císaře vyhnali. Císař se chtěl ještě stát českým králem v poslední chvíli, ale prostě přišel pozdě.

Císař Karel se od r. 1916 snažil Rakousko zachránit separátním mírem. Ale jeho aktivita byla prozrazena a jeho vazalský, téměř otrocký vztah k německému císaři Vilémovi musel dokázat tím, že se mu jel omluvit do belgických lázní Spaa, kde ho Vilém prý přijal ve vaně (není to ověřené). Ale Karel se nevzdal a chtěl si naklonit Wilsona. Prezident USA ovšem chtěl, aby císař svoji zemi demokratizoval a federalizoval. Teprve potom se mohlo uvažovat o separátním míru. To ovšem vzhledem ke svému vazalskému vztahu k Německu a páté koloně Velkoněmců v Rakousku udělat nemohl. Už nevládl ve své zemi.

Vývoj, který vznikl, nebyl náhodný, vznik Československé republiky byl výsledkem vývoje a důvodem nebyla nějaká nenávist k císaři, nějaký odpor k rakouskému státu, ale nedovolit cíle velkoněmeckého nacionalismu, se kterým se svět v ještě horší podobě setkal za dvacet let poté.

Dnes vidím určité snahy podstatné věci zamlčovat, německý integrální a expanzivní nacionalismus nedělat viníkem války a celého neštěstí, svádět to na Čechy, kteří císaře „zradili“, protože byli prý nacionalističtí a chtěli svůj stát. Češi v principu ani nechtěli stát, stačilo by jim uznání státoprávních požadavků ztracených Bílou Horou pod habsburským císařem. Československo vzniklo z vůle velmocí, ze situace vzniklé německou expanzí a jako pokus vytvořit hráz německému nacionalismu na východě, což se nezdařilo. Velmoci vytvořily na východě spojenecké útvary, ale ty nebyli schopni udržet a v podstatě (vyjma Polska) je koncem třicátých let, když šlo do tuhého, zradily.

Vlastimil Podracký

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/10/7738-obnova-ztraceneho-statu.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJiří Paroubek: Rusožrouti ve sněmovně ostrouhali   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 03:59:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká pravice včetně Pirátů je bezpříkladně rusožroutská. Rozčílila jí, a stejně tak mnohé putinožroutské komentátory, cesta předsedy sněmovny Vondráčka do Ruska. Vondráček se v Moskvě setkal s předsedy horní i dolní komory ruského parlamentu a to jsou prý osoby na sankčním seznamu těch ruských politiků, kteří přispěli k anexi Krymu v roce 2014.

A Vondráček prý toto nerespektuje. Česká pravice se snaží vykreslit situaci tak, jako by Rusko bylo zcela v mezinárodní izolaci (a zcela pomíjí výsledky plebiscitu, v němž drtivá většina obyvatel Krymu rozhodla o připojení Krymu k Rusku; pomíjí zcela také to, že naprostá většina obyvatel poloostrova jsou Rusové) , ale tak tomu přece není. S Ruskem jsou v kontaktu i političtí představitelé jiných zemí. A dokonce navštěvují i Moskvu. Koneckonců v tomto týdnu byl v Moskvě také zahraničně politický poradce prezidenta Trumpa, což v americké administrativě není vůbec nevýznamná šajba. A dal by se předložit celý seznam západních politiků, kteří Moskvu od zpětného připojení Krymu k Rusku navštívili. Česká pravice, včetně Pirátů, bojuje minulé bitvy a nechce se zabývat perspektivou.

Pravdu měl Vondráček, když řekl, že by tito dobří lidé byli spokojeni jedině tehdy, když by v Moskvě vyhlásil Rusku válku. O tom, že se Vondráček při své návštěvě Moskvy setkal s českými podnikateli, kteří působí v Rusku, a podpořil je, česká média mnoho nenapsala. Je to škoda., bylo by to objektivní. V zemích s autoritativním vládcem jako je Rusko, je potřeba hospodářské vztahy tu a tam podpořit návštěvou vysokého ústavního činitele.

Prostě útoky na Vondráčka byly trapné a dlužno říci, že tento mladý představitel hnutí ANO zachoval jako předseda sněmovny klid i důstojnost a prošel nepříjemným jednáním sněmovny s přehledem.

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStarý kněz sám proti totalitě   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 03:56:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Když stateční lidé varovali před nacismem, nacisté je označovali za lháře. Když stateční lidé varovali před komunismem, komunisté je označovali za lháře. Když nyní stateční varují před neomarxismem, neomarxisté je označují za lháře.

V Katedrále sv. Víta promluvil starý kněz. Varoval před hrozbou nové totality a jejími možnými důsledky. V kázání předestřel apokalyptickou vizi nesvobodné společnosti, ve které jsou fakticky zakázány tradiční hodnoty, a každý, kdo se vzpírá, je sražen k zemi.

Ze strany těch, o kterých Mons. Petr Piťha v kázání hovořil, se okamžitě strhla vlna negativních reakcí zahrnující i hrozby trestním postihem. Nejde jen o to, že tím bylo varování potvrzeno, ale co je důležitější, plně se ukázalo, že se novodobá totalita pokouší zapustit kořeny.

Je tomu 29 let od pádu komunismu. Po období vskutku svobodném vylézají na povrch nové –ismy. Ideologické, netolerantní, nepřipouštějící jakoukoliv diskusi. Zakazující, kárající a trestající názorově odlišné. Ideologie genderismu a jí podobné totiž nepřipouští žádnou svobodnou diskusi. Jsou fundamentální a osobují si právo na jediný výklad, na jedinou pravdu.

Jejich příznivcům se už teď daří prosazovat zavádění nových trestných činů, které postihují různé „fobie“. V západní Evropě jsou lidé vyhazováni z práce, vědeckých institucí nebo vysokoškolských spolků za to, že si dovolí hovořit jinak, než připouští novodobá totalitní ideologie. To nejsou pohádky, ale fakta. Viz například zde: https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/zeny-nemaji-penisy-sdilel-student-dockal-se-vyhazovu_497127.html

Cílem je absolutně znemožnit svobodnou debatu a seřadit nás všechny do jednoho poslušného a kývajícího šiku. Proto ostatně ze strany novodobých totalitářů tak často zaznívá obviňování z „populismu“, „xenofobie“ nebo „rasismu“. Jde o nástroj, jak diskvalifikovat názorového oponenta a znemožnit mu veřejně vyjadřovat názory.

V Katedrále sv. Víta promluvil starý kněz. V odvážném varování před novou totalitou nesmí zůstat sám. Potřebujeme více statečných, kteří se nebudou bát jít proti novodobým totalitářům, kteří se skrývají – jak už to u totalitářů bývá – za vzletná hesla.

„Buďte rozhodní a udatní, nebojte se a nemějte z nich strach, neboť sám Hospodin, tvůj Bůh, jde s tebou, nenechá tě klesnout a neopustí tě“.

Deuteronomium 31, 6

Zdroj: http://svobodnynazor.cz/stary-knez-sam-proti-totalite/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPan Halík to má s těmi vědeckými světonázory nějak popletené   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 03:52:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Změny vědeckých světonázorů byly různé. Například od geocentrismu k heliocentrismu. Nebo později poznání evoluční teorie. Víte ale, co je podle pana Halíka dalším pokračováním této řady? Homosexualismus a genderové studie.

Kdykoliv si poslechnu rozhovor s panem Halíkem, vím, že snad s většinou jeho tezí nebudu souhlasit. Ale to mi nevadí. Já docela rád poslouchám rozhovory s lidmi, se kterými nesouhlasím. Protože tam nalézám témata pro své články na blogu. A v těch článcích se pak k nim stavím kriticky. A pak také člověk ví, jak myslí jeho názoroví protivníci.

Proto jsem si teď poslechl rozhovor s Tomášem Halíkem pro Reflex.cz (viz https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/90731/tomas-halik-zeman-je-skudce-ceska-nikdy-se-nemel-stat-prezidentem-nesmime-se-podelat-strachy.html). To, že se začne navážet do profesora Piťhy nebo prezidenta Zemana jsem čekal. Už jsem také na toto téma napsal několik článků. Ale, co mne v rozhovoru nečekaně dostalo, je konstrukce, jakou pan Halík obhajuje homosexualismus a genderové studie. V rozhovoru o tom mluví cca v 11. minutě. A přirovnává to k velkým vědeckým světonázorovým zjištěním. Takovým, jako byl například přechod od geocentrismu k heliocentrismu v středověku nebo později objev evoluční teorie Charlese Darwina.

Vážení čtenáři. Domnívám se, že vy jistě máte alespoň trošku nějaký inteligenční kvocient. Určitě například uhodnete, která čísla budou následovat v řadě 1,2,4,8,16,32,...... Ale aby po geocentrismu a evoluční teorii měly následovat homosexualismus a genderové studie? Tak doufám, že vám to stejně jako mne rozum nebere. Je to zkrátka to samé, jako kdyby šel v televizi nějaký dokument o sluneční soustavě. A po Jupiteru, Saturnu a Uranu tam najednou místo Neptunu přešli ke světovým válkám či politikým procesům.

A nebo se spíš divím, kam až do jakých absurdností dokážou své fabulace vyšroubovat stoupenci neomarxistických ideologií. A to jen proto, aby z těchto politických témat uděli něco doslova posvátného a neměného, o čem by se podle nich snad nemělo ani diskutovat. A tady se ukrývá nebezpečí pro názorovou svobodu, o kterém by se naopak mluvit mělo.

Autor: Libor Čermák

Zdroj: https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=684624

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDalší brutální vražda mladé dívky v Itálií! Opět jsou podezřelí barevní uprchlíci ...   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 03:46:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ITÁLIE / SALVINI / DALŠÍ STRAŠNÁ SMRT MLADÉ DÍVKY! "Znásilněná a zavražděná v 16 letech, to není možné. Desirée se dostane spravedlnosti a vraždící bestie (ať už jakékoliv národnosti) shnijí v kriminále. Je to hnus a těch pár idiotů ze sociálních centrer i dnes ukázalo, že preferuje chaos před řádem, prodejce drog před policisty. Květina, spravedlnost - pro Desirée."

POZNÁMKA: Co se vlastně stalo? Údajně dívce ujel autobus, a tak zavolala rodičům, že přespí u kamarádky. Ale osud tomu všemu chtěl jinak. Dívka byla nalezena znásilněná, zavražděná, zdrogovaná. Viníci zatím nejsou známí, ale spekuluje se o šesti imigrantech, tělo se nacházelo v "jejich" oblasti.

Bohužel to tímto nekončí. Salvini osobně chtěl místo navštívit, ale byli tam levicoví protestanti ze sociálních center, kteří na něho pískali a vyštípali ho. Ministr vnitra nechtěl situaci přiostřovat, proto odešel. Vrátil se odpoledne, aby přinesl alespoň květinu...

PS: Počítá to někdo...? Ta čísla jsou už hrozná!

Aktualizace:

Potvrzeno - již nevraždí bělochy jen v Africe! Skupina afrických uprchlíků zdrogovala, znásilnila a zavraždila mladou italskou dívku!

Děsivé! Jak jsme informovali o brutální vraždě a znásilnění mladé dívky v Itálií, tak se potvrdilo podezření policie. Zločinu se dopustili uprchlíci z Afriky, kteří unesli, zdrogovali a hromadně skupinově znásilnili bílou Italku a poté ji nechali zemřít.

Zdroj: Salvini
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřetlak imigrantů na bosensko-chorvatské hranici: Už napadli policisty!   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 03:44:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obavy chorvatských pohraničních policistů se naplňují. Přetlak převážně syrských a afghánských imigrantů na bosensko-chorvatské hranici ve Velike Kladuśi a Izaćići sílí. Chtějí stihnout přejít ještě před nadcházející zimou do teplého lůna německého azylu.

Obyvatelé bosenských příhraničních měst si stěžují na plundrování obchodů a obtěžování dětí (!), a v pondělí se jali demonstrovat za odimigrování svých oblastí – nechtějí se stát vykřičenými imigrantskými ghetty.

Jak bosenští policisté před hranicí, tak i chorvatští na hranici zhusta odrážejí nájezdy imigrantů a odpálkovávají je zpět. Ve středu však imigranti probili bosno-hercegovinský policejní kordon a zaútočili na chorvatskou hranici. Dva chorvatské policisty imigranti zranili kameny. Mrkněte na video v odkazech - v televizi Vám to ukazovat nebudou.

Zdroj: https://www.krone.at/1794345
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin: Rusko bude reagovat na odstoupení USA od smlouvy INF   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 03:37:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Putin řekl, že Rusko bude reagovat na odstoupení USA od smlouvy INF.

Putin se setkal s italským premiérem Giuseppem Contem. Po setkání na tiskové konferenci Putin řekl, že pokud USA odstoupí od smlouvy INF a dodají do Evropy rakety krátkého a středního doletu, Rusko bude okamžitě cíleně reagovat.

Putin uvedl, že Spojené státy obviňují Rusko z porušování Smlouvy INF, ale nemají žádné důkazy. Místo toho Spojené státy neustále porušovaly Smlouvu INF, například rozmístěním protiraketových systémů v Rumunsku.

Putin sdělil, že během listopadových rozhovorů s americkým prezidentem Trumpem se bude diskutovat o Smlouvě INF. Rusko chce jednat se Spojenými státy na základě zachování klidu.

Smlouvu o likvidaci raket středního a kratšího doletu (INF) podepsal v prosinci roku 1987 Sovětský svaz a USA a samotná smlouva začala platit v roce 1988. Podle smlouvy měly obě strany zlikvidovat všechny své rakety středního a krátkého doletu.

red.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolicejní zásah v Lounech – předzvěst nepřátelského převzetí?   
Pridal tk Pátek 26 říjen 2018 - 03:34:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Louny 25. října 2018 – Společnosti Heavy Machinery Services (HMS) nepřísluší komentovat postup Policie ČR. HMS poskytuje vyšetřovatelům veškerou součinnost. HMS je v insolvenčním řízení už pět let. Po celou tuto dobu průběžně spolupracuje s insolvenčním správcem a předává mu veškeré potřebné podklady.

Náhlý a rozsáhlý policejní zásah po tak dlouho probíhajícím insolvenčním řízení z hlediska HMS postrádá jakékoliv rozumné opodstatnění. Informace o nelegální manipulaci s účetnictvím firmy považuje HMS za účelové a nepravdivé. Je možné, že policejní zásah je součástí snahy některých nových netransparentních subjektů o ovládnutí firmy prostřednictvím insolvenčního řízení. HMS nepochybuje o tom, že vyšetřovatelé žádné pochybení neshledají.

Kontakt:
Donath Business & Media
Michal Donath
GSM: +420 602 222 128

michal.donath©dbm.cz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2435 sec,0.0456 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,801kB