Sobota 03 listopad 2018
Markéta Šichtařová: Již za 15 let se důchodový systém v ČR začne hroutit, situaci může vyřešit jen vyšší porodnost!   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 16:52:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Markéta Šichtařová: Již za 15 let se důchodový systém v ČR začne hroutit, situaci může vyřešit jen vyšší porodnost! Jenže, aby to fungovalo, musí být v zemi dostatek placené práce, dostatek dostupného bydlení a dostatek spotřeby pro udržení samofinancovatelnosti důchodů! Globalisté nechtějí vyšší porodnost národů v Evropě, ale vyšší porodnost muslimských migrantů, kteří důchody vyřeší za ně! Žádné nebudou!

Ekonomka Markéta Šichtařová na svém blogu upozornila na hrozící krizi důchodového systému v ČR a správně uvedla, že situaci může zlepšit jen vyšší porodnost v ČR, aby existoval udržitelně větší počet pracujících než těch, kteří jsou v důchodu a pracující musí de facto důchodce živit v rámci solidárního systému. Aby tento systém fungoval udržitelně, musí se v ČR rodit minimálně 2,8 dítěte na jednu rodinu, to znamená plus mínus v průměru, že každá třetí rodina by musela mít 3 děti, a ty dvě rodiny před ní zaručeně dvě děti. Protože v praxi to tak nefunguje a rodiny mají často jen 1 dítě, musely by to některé rodiny vyvážit až 4 neb 5 dětmi. Jenže ekonomka Šichtařová zapomíná na jednu zásadní věc, že samotná vyšší porodnost je jenom jedna z ingrediencí gulášového receptu záchrany solidárního důchodového systému.

Samotná přísada vyšší porodnosti je samozřejmě zásadní, o tom není pochyb, jenže aby systém fungoval, musí tyto děti, až vyrostou, mít dostatečně výnosné zaměstnání, aby uživily nejen sebe, ale i své rodiny. A máme tu hned 3. problém. Ty rodiny musí někde bydlet. Právě včera vrchní chazariát ČNB v Praze skočil po krku českým rodinám, protože ČNB už počtvrté tento rok zvedla úrokové sazby a Česká spořitelna a Hypoteční banka už oznámily, že zvednou úroky na svých hypotékách. Dostupnost hypoték pro občany ČR se katastrofálně zkomplikovala spolu se zpřísněním podmínek pro poskytování hypoték, které opět nařídila ČNB. Cílem je ztížit přístup občanů ČR k vlastnímu bydlení, aby vlastní byt nebo domek měla jenom úzká skupina obyvatel v ČR a většina lidí aby bydlela v nájemních domech.

Důchody jsou propojené s nízkými mzdami v ČR a přemrštěnými cenami nemovitostí

Spolu s tím souvisí i přemrštěné ceny bytů v ČR, především ve velkých městech a v Praze. Garsonka se dnes kupuje za 5 milionů, 4-pokojové byty v Praze atakují hranici 20 milionů korun. Odkazy zde ani dávat nebudu, protože takovým grázlům a developerům z Izraele a Bahrajnu tady reklamu dělat nebudeme. Mnoho lidí dnes na hypotéku už nedosáhne, protože od 1. října tohoto roku nesmí úhrn všech dluhů a hypotéky překročit 9-násobek ročního příjmu klienta a navíc, měsíční splátka hypo nesmí překročit 45% příjmů žadatele o hypotéku. Žadatel o hypo musí navíc dopředu zaplatit 10% z hypotéky, tzv. “down payment”. Vzhledem k tomu, jak astronomické ceny nemovitostí dnes jsou, mnoho žadatelů skončí právě tady.

Splatit 10% z hypotéky na 5 milionů korun je 500,000,- Kč na ruku bance v okamžiku podpisu. A pozor, ČNB nově limituje překlenovací a spotřebitelské úvěry právě klauzulí o 9,45-násobku ročních příjmů. Takže, pokud byste si vzali spotřebák na 500,000,- Kč a použili ho jako down payment na hypo za 5 milionů, velmi reálně byste mohli překročit klauzuli o max. ročním zadlužení, anebo klauzuli o 45% příjmu vůči všem měsíčním dluhům a splátkám. Spotřebák vám totiž sakra zvedne měsíční splátkovou zátěž. Tohle je začátek krize, o které mluvili ekonomové již v roce 2003, že v určité chvíli se nízké mzdy v ČR ve srovnání s Německem stanou pastí, která povede nejprve k nedostupnosti vlastního bydlení a později dokonce k bezdomovectví pro staré lidi v důchodovém věku.

Co se stane, když Čech nakupuje zboží za stejné ceny jako Němec, bydlí za stejné ceny jako Němec, ale plat má jenom čtvrtinový ve srovnání s Němcem?

Kdo za to může? Můžou za to ti, kteří během transfromace v 90. letech udělali z ČR lacinou montovnu a manufakturu pro německé partnery, především velké německé koncerny. Levná česká pracovní síla je dodnes poptávána, protože je lepší nechat vyrobit klikovou hřídel v Humpolci, než ji vozit v nevalné kvalitě z čínského Zheng-zhou. Soustružník v Humpolci bere 28% mzdy německého soustružníka v Siemensu, ale co je zajímavé, cena mléka, potravin, ošacení, spotřebního zboží, nájmů a hypoték je úplně stejná v Německu jako v Česku. Ceny zboží, služeb a bydlení jsou tedy stejné v obou zemích, ale co není stejné, to jsou mzdy. Čech bere jen třetinu, v mnoha případech jen čtvrtinu toho, co bere Němec. A proč tedy není v Česku cena zboží na jedné třetině nebo čtvrtině? Proč současně s tím není na jedné třetině cena bytů? Cena nájmů? Cena oblečení a potravin? Chápete tu zrůdnost nosatého systému těch dobytků, kteří tento systém vymysleli?

Tím chci říct, že větší porodnost neřeší nic, pokud vyrostlé děti si budou vydělávat tak málo, že nedosáhnou ani na vlastní bydlení, maximálně na nájem, ale ty také rostou astronomickým tempem. Spolu s tím, jaký je nedostatek bytů a jak je těžké dosáhnout s mizerným platem na hypo, vzrůstá poptávka po nájmech a tím logicky rostou ceny nájmů. Už dnes v Praze jsou nájmy o 38% v průměru vyšší, než jsou dnešní splátky hypoték. A bude to jenom horší, rok od roku. V určité chvíli budou lidé stát před rozhodnutím, jestli emigrovat do lacinější země, to znamená odejít na důchod do exilu, ale pouze v případě, že vůbec člověk nějaký důchod dostane. A tím se zase vracíme k tomu, jak zajistit peníze pro solidární důchodový systém.

Solidární systém důchodů naposledy fungoval za Husáka během normalizace. Všichni to vědí, ale je to zakázané tabu, o kterém se nesmí mluvit

Rodiny musí rodit více dětí, které musí mít více a lépe placenou práci, aby si mohli dovolit dostupné bydlení, ve kterém ty děti mohou vychovávat, a až ty děti vyrostou, aby také měly práci, a také dobře placenou, a také měly dostupné bydlení, ve kterém by mohly přivést na svět své děti. A teď kontrolní otázka: Kdy to naposledy takhle fungovalo? Ano, během té prý zlé a hnusné normalizace v 70. letech v dobách, kdy se rodily Husákovy děti. To je gól. To je zjištění, které dostaneme, když si přestaneme lhát do kapsy. Jenže tehdy to mohlo fungovat, protože stát sypal do zakládání rodin peníze, bezúročné půjčky, masivní bytová výstavba financovaná státem, podnikové byty přidělované rodinám pracovníků. Dámy a pánové, kdo z vás to dnes má?

Nosatý chazariát ČNB napojený na londýnskou banku domu Rothschild tak znovu zvedl Čechům úrokové sazby a ceny hypoték. Jako kdyby občané v ČR už takhle dnes neryli držkami v zemi, v procesu totálního zadlužení, chudnutí, neschopnosti dosáhnout na vlastní bydlení. A místo toho, aby země národů rodinám pomáhaly, tak chtějí do Evropy natahat cizáky, nepřátelské muslimské etnikum, džihádisty, násilníky, vrahy, zvrácené živly pod kuratelou Šaríe. Protože oni vědí, jak je vyřešená otázka důchodu v muslimských zemích. Nejsou tam žádné důchody, o staré lidi se starají muslimské obce v rámci sbírek, milodarů a úsluh. Nosaté řešení důchodů v Evropě.

Nevěřte jim a nenechte si vzít vlastní národ. Jim to nestačí. Vezmou vám i střechu nad hlavou, pomalu, potichu, salámovou metodou. Nejprve nedosáhnete na hypo, potom nedosáhnete na nájem, odstěhujete se do malého města, tam skončíte v malém nájemním bytě s vlastní rodinou. A postupně i tam vzrostou ceny bydlení, protože stejný nápad odstěhovat se do menšího města dostanou i statisíce dalších lidí, jako jste vy. Před vysokou cenou bydlení neutečete. Tady v Německu už je to realitou, kde nájmy na vesnicích za 1 místnost v chalupě dosahují 500 EUR. Němec to ještě zaplatí, ale Čech? Genocida českého národa, pomalá, nenápadná, zničující.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/marketa-sichtarova-jiz-za-15-let-se-duchodovy-system-v-cr-zacne-hroutit-situaci-muze-vyresit-jen-vyssi-porodnost-jenze-aby-to-fungovalo-musi-byt-v-zemi-dostatek-placene-prace/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKomu jsme dali licenci na “humanitární bombardování”?   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 05:53:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vše vypadalo tak slibně. Proudy syrských inženýrů a atomových fyziků z celé Afriky se hrnuly přes Středozemní moře, Itálii a Maďarsko za Mutti Merkel a stále více Švédů už dnes čte Korán v originále. Ale od Moskvy zase přišel jenom mráz. Despotický Car Putin se spolčil s diktátorem Bašarem al-Assadem. Poslední bojovníci Islámského státu ISIS se dnes stáhli k Idlibu na sever od Damašku obklíčeného vládními vojsky kde se za ochranným štítem těl místních civilistů hádají s Bílými přilbami, kdo dostane od spojenců spásnou letenku do Izralele první. Mráz z východu zjevně popálil i Maďary a Italy a syrský pramen začíná vysychat. Syrští Syřané začínají váhat nezůstanou-li raději doma u svých velbloudů.

Ve snaze udržet oheň sváru v Sýrii naživu, koaliční partneři pumpují v jihovýchodní Sýrii v údolí Eufratu adrenalin a zbraně jak do zbytků Syrské demokratické armády SDF na jedné straně pomyslné fronty tak i do ISIS na straně druhé. Stránka ISIS, ISISliveuamap.com, mezitím už 4 týdny volá do boje: “Bitva o al-Susah začala! SDF postoupila do okolí Al-Susah, obsadila pozice a zaútočila na ISIS z jihu”.

Co na poslední události z válečného pole u al-Susah říká samotná Amnesty International najdeme v americkém magazínu South Front Intelligence Analysis:

V ÚDOLÍ EUFRATU KOALICE ZABILA V POSLEDNÍCH 24 HODINÁCH VÍCE NEŽ 40 CIVILISTŮ

Zpráva South Front Intelligence Analysis, Sýrie 18. října 2018

[Počátkem října] místní zdroje sdělily SOHR, pro-opoziční britské organizaci pro ochranu lidských práv v Sýrii, že bombardéry koalice vedené Spojenými státy uskutečnily řadu náletů na město al-Susah v jihovýchodní oblasti Deir Ezzor, které je stále v moci ISIS, a že jen za jediného z těchto náletů tam v místní mešitě zahynulo více než 46 civilistů. Podle této britské monitorovací organizace byli pouze 3 ze zabitých bojovníky militantní ISIS. Velká část zabitých lidí byly ženy a děti, většinou uprchlíci, kteří minulý rok utekli před koaličním bombardováním ze sousedního Iráku.

Den před uveřejněním této zprávy vydané SOHR informovala o stejném útoku koalice a masakru v al-Susah státní Syrská arabská zpravodajská agentura (SANA). Neposkytla však tehdy žádné podrobnosti.

Útoky koalice vedené USA jsou evidentně pokusem USA o podporu bojovníků protivládní SDF, kteří čelí odporu zbývajících bojovníků ISIS v údolí Eufratu. Tato strategická operace koalice probíhá již více než měsíc, dosud však bez výrazného pokroku.

Koalice ani její prostředník v poli, skupina Syrské demokratické armády SDF, se po náletech ve svých posledních zprávách o masakru v al-Susah nezmínily. Koalice se většinou o takových „nehodách“ zmíní až po několika měsících a zpravidla tvrdí, že k žádným civilním ztrátám nedošlo nebo že jejich počet byl velmi nízký.

HLAVNÍ VELITELSTVÍ USA NEVIDÍ VE VYHLAZOVÁNÍ CIVILISTŮ NA ÚZEMÍ OVLÁDANÉM ISLÁMSKÝM STÁTEM PROBLÉM

Zpráva South Front Intelligence Analysis, Sýrie 22. října 2018

21. října, týden po náletu na mešitu v al-Susah, ale velitel štábu ministerstva obrany USA CENTCOMu generál Joseph Votel sérii smrtících náletů, které údajně vedly k zabití nejméně 46 civilistů komentoval. Podle agentury AP News [The Associated Press] generál Votel vyjádřil s akcemi koalice velkou spokojenost.

„Polní velení došlo přesvědčení, že místní mešita neslouží jako mešita,„ řekl Votel novinářům, kteří s ním cestovali do Kataru. „Taková rozhodnutí nejsou přijímána zbrkle a neuváženě.“

Následně i koalice pod vedením USA rozhodla, že budova, která byla vybrána za cíl útoku nebyla používána jako mešita. Koalice dokonce tvrdila, že „výsledky průzkumu a sledování budovy mešity navíc ukázaly, kdy se v ní zdržují výlučně členové ISIS.“

Tato verze však nevysvětluje přes 4 desítky civilistů zabitých při náletech na mešitu. Uvedená čísla potvrzují jak provládní, tak i pro-opoziční zdroje: syrská státní zpravodajská agentura SANA i syrská pobočka britské organizace pro ochranu lidských práv SOHR.

Nepodložená obviňování jiných a popírání nebo přehlížení vlastní viny, tak jak to právě demonstrovali generál Votel a koalice, jsou charakteristickým rysem americké armády. 15. října 2018 vydala Amnesty International zprávu, ve které sjela koalici pro její popírání a přehlížení civilních obětí operací a náletů koalice na město Raqqah prováděných od června do října 2017.

„Je znepokojivé, že Pentagon zjevně není ochoten ani nabídnout ospravedlnění zabití stovek civilistů, které zmasakrovali za útoků v rámci své „vyhlazovací války“ v Raqqah. O to více potupné a urážející je to pro rodiny, které po přežití násilí a utrpení z rukou brutálního režimu ISIS ztratily své milované a blízké při katastroficky zničující demonstraci palebné síly koalice“ uvedl podle zprávy Kumi Naidoo, nový generální tajemník Amnesty International.

Generál Joseph Votel 21. října vyhlásil, že je to v naprostém pořádku bombardovat v Sýrii civilisty, kteří jsou zadržováni jako rukojmí na území ovládaném Islamským státem ISIS.

Z nedávných poznámek představitelů koalice a generála Votela je zřejmé, že Washingtonskému vedení je stále pravda lhostejná a že nelze očekávat, že by ztráty na civilním obyvatelstvu utrpěné v důsledku jejích akcí koalice vůbec připustila.

MEZINÁRODNÍ KOALICE V ČELE S USA OPĚT PROVEDLA NÁLETY NA VESNICI AS-SUSAH V SYRSKÉ PROVINCII DAJR AZ-ZAUR, uvedla agentura SANA s odkazem na místní zdroje 24. října 2018.

”Nálety zničily jeden z domů místních obyvatel. Jsou mrtví a ranění, jejich počet se dále upřesňuje. Během poslední doby se situace v Dajr az-Zauru vyostřila. V oblasti města Hadžin nyní pokračuje neúspěšný útok koalicí podporovaných kurdských jednotek na teroristy.”

25. října uvedla ruská agentura Sputnik, že "… v Moskvě byl tento útok kritizován jako imitace boje s teroristy ISIS, která je využívána k odůvodnění přítomnosti amerických vojáků v Sýrii. Podle údajů velitele ruského Centra pro usmíření znepřátelených stran v Sýrii, generálporučíka Vladimíra Savčenka se následkem nečinnosti proamerických útvarů teroristům podařilo zajistit úplnou kontrolu nad dvacetikilometrovým úsekem podél východního břehu řeky Eufrat mezi Hadžinem a as-Susah.”

Bez obtěžující pozornosti zápdních mainstreamových médií a patentovaných ochránců lidských práv, koalice vytrvale opevňuje své pozice v jižní Sýrii podél hranice s Irákem a Jordánskem.

Southfront https://southfront.org/us-central-command-says-it-has-no-problems-with-killing-civilians-in-syria-if-they-are-in-isis-held-area/

Stále mimo zorné pole médií, koalice humanitárně bombarduje, fouká do ohně a trpělivě čeká na první zranění prvního syrského civilisty střepinou ruského granátu ve vládními vojsky obleženém Idlibu. Aby poté, co ambasadorka Nikki Haleyová vmete na půdě OSN Putinovi a Assadovi do tváří Bílými přilbami věrohodně podložená obvinění z dalšího porušování mezinárodních dohod, brutálního pošlapávání lidských práv, opovrhování životy žen a dětí a z uprchlické krize sužující dobrosrdečnou Evropu mohla světová média zahájit frontální útok na Assadovy a Putinovy žoldáky a diktátory samotné.

Můžeme být a mnozí z nás jsme pyšní na to, že Karel Čapek dal světové lingvistice slovo “robot”. Český původ má bohužel i “humanitární bombardování”…

Michail Prouza
nwoo


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon"Chceme zachovat tradiční rodinu, odmítáme ratifikaci Istanbulské úmluvy"   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 05:47:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pozvánka občanské iniciativy Tradiční česká rodina na Předání petice proti přijetí Istanbulské smlouvy

------------------------

Úterý 6. listopadu ve 13:30 hod., PS PČR Směnovní 1, Praha
------------------
Ivana Schneiderová, občanská iniciativa Tradiční česká rodina

Hosté: Mgr. Nina Nováková

Česká republika má v otázce prevence a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí vlastní zákonné prostředky, které jsou v souladu s mezinárodními smlouvami.

Lidská práva zaručuje Ústava České republiky společně s Listinou lidských práv a svobod. „Úmluva Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí“ (Istanbulská úmluva) je z těchto důvodů zbytečná a diskriminuje práci a činnost již stávajících organizací, zabývajících se tímto tématem.

Istanbulská úmluva skutečné potírání násilí na ženách neřeší. Pouze vede k dalšímu protlačení genderové ideologie s drastickými dopady na tradiční rodinu.

Istanbulská smlouva podmiňuje odvod finančních prostředků ze státního rozpočtu do neziskového sektoru a nutí stát převést své kompetence na neziskový sektor, což je naprosto nepřijatelné.

Smlouva přesně nedefinuje pojem tzv. „stereotypní pojímání rolí žen a mužů“, pod který lze „schovat“ v podstatě cokoliv a tím je zneužitelná a společensky nebezpečná.

Istanbulská úmluva je přímým zásahem do školství a vzdělávání mládeže. Na základě této úmluvy mají být děti poučováni o „nestereotypních genderových rolích“, což je snaha o indoktrinaci dětí vedoucí k „genderové neutralitě“ a vzniku jakéhosi třetího pohlaví. Praxe západních zemí, ke kterým se máme přijetím Istanbulské smlouvy přiblížit, hovoří jasně. Tam si děti v raném věku vývoje „mohou vybrat“ vlastní pohlaví, což je naprosto společensky, morálně, kulturn ě a historicky nepřijatelné.

Plnění Istanbulské úmluvy má kontrolovat Expertní skupina pro potírání násilí vůči ženám a domácího násilí – GREVIO při Radě Evropy, což je nepřijatelný zásah do suverenity státu a jejího právního prostředí. Členové a delegáti této skupiny požívají imunitu na slova, na právní postih, zavazadla a listiny budou nedotknutelné, i když skončí s činností.

Česká republika Istanbulskou úmluvu podepsala již v roce 2016 a zavázala se k jejímu budoucímu přijetí. Požadujeme však, aby současná vláda - po vzoru Slovenska, Bulharska, Maďarska, Lotyšska, Lichnštejnska a dalších států - Úmluvu odmítla ratifikovat.

Kontakt:
Ivana Schneiderová

tradicni.rodina©seznam.cz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBiskupská synoda a list apoštola Petra   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 05:43:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
František Bergoglio, přestože je heretik, na němž spočívá anathema, a propagátor sodomie, se vehementně prezentuje jako platný nástupce apoštola Petra. To, že nemá Ducha Kristova, ale ducha antikrista, dokazuje svou linií cílevědomého vtělování sodomie do církve a neústupným prosazováním islamizace. Posledním jeho průlomem bylo, že si pečlivě vybral delegáty na biskupskou synodu, aby tak, zatím napůl skrytě, prosadil legalizaci sodomie v církvi.

Biskup z Kamerunu byl šokován, co to vlastně biskupská synoda řeší a vyjádřil otevřené obavy, že když se vrátí s takovým výsledkem domů, 99,9 % jeho diecéze mu bude tlouct na dveře s výhružnou otázkou, co má schválení LGBT na synodě znamenat!?

V postsynodální atmosféře Bergoglio a spolek církevních sodomitů vytvářejí dojem, že se vůbec o homosexualitě nehovořilo. Kard. Marx, který otevřeně prosazuje sňatky homosexuálů v chrámech, do médií bez zardění tvrdí, že o LGBT vůbec nešlo, že to byla synoda pouze o mládeži. Podobný dojem vytváří i biskup Holub: „Schválili jsme dokument o mládeži... Díky Bohu a papeži Františkovi! Jsem nadšen!“ Proč takové nadšení? Dá se předpokládat, že František už všem zúčastněným homosexuáln&iac ute;m aktivistům na synodě, kteří ještě nemají kardinálský klobouk, výmluvně naznačil, že je za odměnu čeká. Pokud jim ho dá, je třeba vědět, že všechno, co heretik koná, je neplatné (Bula Pavla IV.). Navíc pak už by se Bergogliova církev stala zjevnou Sodomou a Gomorou.

V této fázi si církevní sodomité dávají pozor, aby nevzbudili odpor a mohli bez překážek vtělit výnosy duhové synody do celé církve.

Slova prvního papeže, apoštola Petra, se dnes plně vztahují na Bergoglia a jeho stoupence:

„V Božím lidu bývali ovšem i lživí proroci; tak i mezi vámi budou lživí učitelé, kteří budou záludně zavádět zhoubné nauky... Tím na sebe uvedou náhlou zhoubu. A mnozí budou následovat jejich nezřízenost a cesta pravdy bude kvůli nim v opovržení... Také města Sodomu a Gomoru (Bůh) odsoudil k záhubě a obrátil v popel. Tím dal výstrahu budoucím bezbožníkům. Vysvobodi l však spravedlivého Lota, sužovaného nezřízeným chováním těch zvrhlíků. Dokud ten spravedlivý přebýval mezi nimi, trápilo jeho spravedlivou duši (podobně jako arcib. Vigana), že musel den ze dne slyšet a vidět jejich nemravné skutky... Ženou se za poskvrňujícími vášněmi. ... Ti lživí učitelé však jako nerozumná zvířata, určená od přírody za kořist a na porážku... zahynou ve své zkaženosti a dostanou odplatu za svou nepravost. Je jim požitkem vyhledávat i ve dne rozkoš; poskvrnění a hanební oddávají se prostopášnosti... a nepřestávají hřešit, svádějí nepevné duše, srdce mají vycvičené v hrabivosti; jsou to synové prok letí. Opustili přímou cestu a zbloudili... Takoví lidé jsou jako prameny bez vody, mračna hnaná bouří; je pro ně připravena nejčernější tma. Řeční prázdně a nabubřele (kázání Františka v Domě sv. Marty) a svádějí nezřízenými vášněmi ty, kdo se právě vymaňují ze života v klamu. Slibují jim svobodu, ale sami jsou služebníky záhuby. Co se člověka zmocní, tím je zotročen. Jestliže tedy ti, kdo poznáním Pána a Spasitele Ježíše Krista unikli poskvrnám světa, znovu se do nich zapletou a podlehnou jim, budou jejich konce horší než začátky. Bylo by pro ně lépe, kdyby vůbec nebyli poznali cestu spravedlnosti, než aby se po jejím poznání odvrátili od svatého přikázání, které jim bylo svěřeno. Přihodilo se jim to, co říká pravdivé přísloví: ‚Pes se vrátil k vlastnímu vývratku‘ a umytá svině se zase válí v bahništi.“ (2Pt 2,1-22)

Bergoglio se po manévru legalizace sodomie v závěrečném dokumentu, zamaskované pod dvojznačnými pojmy jakointegrace sexuální dimenze do osobnosti, nadšeně vyjádřil: „Nyní nám Duch svatý dává dokument, aby mohl působit v našich srdcích.“ Bergoglio tímto veřejně hřeší proti Duchu svatému a plně se na něho vztahují slova našeho Pána Ježíše Krista:„Proto pravím vám, že každý hřích i rouhání bude lidem odpuštěno, ale rouhání pro ti Duchu svatému nebude odpuštěno.“ (Mt 12,31) Závěrečný dokument protiřečí Písmu, protiřečí Tradici, protiřečí Duchu pravdy a je inspirován ne Duchem svatým, ale duchem lži – ďáblem. O Bergogliovi a jeho stoupencích plně platí výrok apoštola Pavla: „Jsou to falešní apoštolé, nepoctiví dělníci, přestrojení za apoštoly Kristovy. A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla; není tedy nic překvapujícího na tom, že se jeho služebníci (František a jeho stoupenci) převlékají za služebníky spravedlnosti. Jejich konec bude jako jejich skutky!“

Duch svatý skrze apoštola Pavla varuje: „Kdybychom my nebo sám anděl z nebe přišel hlásat jiné evangelium než to, které jsme vám zvěstovali, budiž proklet! Jak jsem právě řekl, a znovu to opakuji: Jestliže vám někdo hlásá jiné evangelium než to, které jste přijali, budiž proklet!“ (Gal 1,8-9)

Všechno, co Bergoglio jako heretik koná, je dle věroučné buly Pavla IV. neplatné! Dle Písma svatého Bergoglio jako pseudopapež, propagátor sodomie a heretik, hlásající jiné evangelium, je proklet!

+ Metoděj OSBMr
+ Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠpína Vatikánu. Tisk odhalil bezpočet případů krytí pedofilních kněží a ukázal případy, kde papež František chránil viníky, dokud nebylo toto krytí odhaleno   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 05:25:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Když jsem četl o posledních návštěvách papeže Františka na Sicílii a do pobaltských zemí, ptal jsem se sám sebe: Mohly by tyto cesty být pokusem zotavit se z velké ztráty prestiže, kterou František nedávno utrpěl?

Pamatuji si, jak jsem před dávnou dobou četl, jak promotéři, kteří propagují slávu filmových hvězd a veřejných osobností nakládají s jejich popularitou. Ano, v případě, že to nevíte, sláva nějaké osoby dnes je vzdálená tomu, aby byla něčím spontánním: Je to umělý produkt celého průmyslu na slávu. Žijeme v době, kdy takřka vše je umělé včetně prestiže lidových vůdců.

Pamatuji si, že jedním z pravidel, které jsem četl, bylo: Když hvězda upadne do zapomnění nebo je silně napadána v osobním životě, je čas, aby jela na cestu do zahraničí a aby média podala zprávu o jejích mnoha „úspěších“.

Zkusím teď vymyslet nějaké zprávy z probíhající cesty takové hvězdy: „Mike Bacson zpíval pro královnu Melissabethu, která se během jeho vystoupení vřele usmívala a potřásla si s ním po jeho vystoupení rukou.“ „Uspořádal hodinové představení pro plný sál ve francouzském městě Terbigny s nadšeným publikem, které tleskalo do rytmu s jeho kytarou.“ „Poté, co věnoval dar pro Sdružení na pomoc ufňukaným dětem, byl vyznamenán primátorem města Sonolulu.“ „Jako ocenění za jeho příspěvek k současnému umění mu Scottova univerzita v Odinburghu udělila čestný titul doktora.“

Po dvou měsících hromadění takových úspěchů, se hvězda vrací domů se svou recyklovanou slávou a obnovenou popularitou.

Nejsem si jistý, zda poslední návštěvy papeže Františka byly plánovány, aby měly tento účinek obnovení jeho popularity. To, co vidím, je, že naléhavě potřebuje řešení jako je toto, pokud jeho šéfové skutečně chtějí, aby zůstal na scéně.

Papež František opouští kubánské vězně, vyměňuje si čepici s Fidelem Castrem a vypůjčuje si jeho slávu, aby popohnal ochrnutý komunismus

Vlastně je těžké shrnout seznam pohrom, které pošramotily jeho prestiž. Nabízím zde pouze několik příkladů z těch nejškodlivějších pro jeho slávu:
•Jeho neustálé útoky proti kapitalismu a vychvalování teologie osvobození, nejen v teorii, ale také v jeho trvalé podpoře komunistických režimů, mu vyneslo proslulost jakožto komunistickému papeži. Symbolická skutečnost, že obdržel krucifix ve tvaru srpu a kladiva z rukou marxistického prezidenta Bolívie potvrdilo tuto reputaci. Takováto jeho proslulost je tak široce rozšířená, že byl při karnevalových přehlídkách a na karikaturách po celém světě zobrazován jako komunista.
•Mnohokrát despoticky intervenoval ve věcech konzervativních náboženských institucí, aby je přinutil opustit jejich tradiční politiku a přijmout progresivnější.

Vzorovou intervencí, kterou provedl, byla intervence v Maltézském řádu, kde byl potrestán jeden z vedoucích za propagování antikoncepce v nemocnicích řádu. František zbavil funkce velmistra, který toto provinění potrestal, ocenil nepravověrného vedoucího a přinutil řád, aby si zvolil nového velmistra, který podporuje jeho progresivistické názory. To mu vysloužilo přezdívku papež diktátor, což je i titul knihy, kterou napsal Henry Sire, člen Maltézského řádu, jenž podal zprávu o tom, co se stalo.

Henry Sire napsal svou knihu pod pseudonymem Marcantonio Colonna
•Ve své apoštolské exhortaci Amoris Laetitia František prakticky povolil podávání Svatého přijímání katolíkům, kteří se civilně rozvedli a znovusezdali. Tento dokument zapříčinil to, že mu čtyři kardinálové poslali dopis – který se stal později veřejným – nazvaný Dubia[Pochyby]. Tato Dubia jej vyzvaly, aby vyjasnil, jak lze tyto nauky sladit s předešlým Magisteriem Církve. Neodpověděl na ně. Tato událost papeži vysloužila proslulost v tom, že je mravně uvolněný a nepravověrný.
•Jeho nesporná podpora homosexuálů a transgender jej staví proti tradiční nauce Církve a činí jej „hrdinou“ mezi sexuálními zvrhlíky – do té míry, že byl opakovaně vybrán na obálky prohomosexuálních časopisů a do médií. (zde, zde, zde a zde)
•Jeho pokrytectví při vatikánské politice údajné „nulové tolerance“ týkající se pedofilie u kléru a hierarchie se stalo nestydatým. Tisk odhalil bezpočet případů krytí pedofilních kněží v Argentině, Chile a Itálii a ukázal případy, kde papež František chránil viníky, dokud nebylo toto krytí odhaleno a díky médiím se zvedl povyk. Teprve pak František jednal, a i tehdy jen velmi slabě.
•Analogický modus operandi byl použit v případech homosexuálních kněží a prelátů. Nejskandálnějším z těchto případů je případ Františkova oblíbeného exkardinála Theodora McCarricka, jehož neslušné činy se stále propírají v titulcích médií.

Viganóvo svědectví podalo důkaz o Františkově krytí McCarricka do té míry, jako nikdy předtím. Papež Bergoglio odmítl reagovat a údajně napodobuje Kristovo mlčení, tento argument však není přesvědčivý… Viganó nedávno zveřejnil druhý dokument a posílil svá první obvinění a požadavky.

•Tento výčet by mohl pokračovat dál a dál a ukazovat další body, které vyvolaly veřejný nesouhlas: Františkův nedostatek teologického vzdělání a zásadovosti v jeho psaných a mluvených projevech; jeho nový papežský styl urážení svých podřízených na veřejnosti, ať již to jsou preláti římské Kurie nebo zbožní věřící, kteří věří ve Fatimské poselství; jeho stálou opozici vůči kontemplativnímu životu v řeholních řádech, činěnou pod záminkou, že by všichni měli vyjít do ulic pečovat o chudé; jeho demagogické proslovy ve prospěch muslimské imigrace v Evropě; jeho ponižující podlézavost vůči falešným náboženstvím a jeho stud ukazovat svůj pektorál, když se setkává se židy; jeho instinktivní odpor vůči důstojným papežským symbolům – od jeho zřetelně zanedbané sutany a ošoupaných bot až po jeho proletářské papežské auto a byt.

Jeho metoda vždy překvapovat své obecenstvo novou výstředností odkrývá psychologii, která – kromě toho, že je psychologií šaška – je psychologií demagoga: člověka, který udržuje lidi v tom, aby o něm nepřetržitě mluvili, aby je vedl k progresivismu.

Po pěti letech této nonstop šokové léčby vykazuje katolické veřejné mínění jasné známky únavy.

Krysy opouštějí loď

Jednou z těchto jasných známek je, že organizace, které byly silně odhodlané nevyjadřovat se proti papeži, jako jsou TFP a Church Militant, nyní změnily svou politiku a vydávají knihy proti Františkovi nebo veřejně ventilují jeho kritiku. Dokonce i na půl cesty stojící EWTN, jehož život a komerční úspěch závisí na tom, aby měl schválení ze strany církevního establishmentu, vysílá rozhovory s některými „kritiky“ papeže Františka z falešné pravice, jako je biskup Athanasius Schneider.

Pokud se tedy na tomto obrázku nic nezmění, nebyli bychom překvapeni, jestli papež František odejde ze scény. Mohl by chytit „silné nachlazení“ jako Jan Pavel II. nebo se „rozhodnout odejít do důchodu“ jako Benedikt XVI. a jít s ním sdílet bydlení na vatikánském „zadním dvorku“. Pak by se oba tito penzionovaní papeži mohli dobře bavit diskuzí o tom, který z nich udělal víc pro zničení Církve.

Skoro jistě přijde třetí progresivistický papež, pokud Náš Pán Ježíš Kristus nebo sv. Petr nakonec nevstoupí na scénu a neukončí toto satanské uzurpování katolické Církve ze strany progresivismu.

Soumrak demagoga (2018)
1. října 2018

Autor: Atila Sinke Guimarães

Zdroj: Tradition In Action
Překlad: D. Grof
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKubánská krize 2.0: plány nové ruské raketové základny na Kubě kvůli výstupu USA z INF   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 05:20:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Výstup Washingtonu ze smlouvy INF by mohl mít pro Spojené státy neočekávané vedlejší efekty. Moskvy by mohla umístit rakety středního doletu na Kubu, řekl vedoucí ruských politik pro obranu Vladimir Šamanov. Analytici nyní zvažují všechna pro a proti.

USA plánují vystoupit z dohody o odzbrojení z dob studené války — takzvané INF smlouvy (Dohoda o likvidaci raket středního a krátkého doletu), která se postarala o odstranění jaderných raket středního doletu z evropského území. Reakce Ruska na situaci by mohla být náležitá — umístění raket na Kubě a reaktivace tamější vojenské základny, řekl Vladimir Šamanov, předseda obranného výboru ruské Státní dumy.

To by musela odsouhlasit kubánská vláda. Přitom se jedná více o politiku než o otázku obrany, myslí si Šamanov.

„Vyhodnocení tohoto scénáře je v procesu a (politické) návrhy budou následovat," prohlásil pro ruskou agenturu Interfax, aniž by upřesnil detaily.

O tomto tématu by se mohlo jednat, až bude nový kubánský prezident Miguel Díaz-Canel na začátku listopadu na návštěvě v Rusku. Miguel Díaz-Canel je sice principiálně proti přítomnosti cizích vojsk na Kubě, ovšem „politika je živý proces", prohlásil Šamanov.

„Kuba má své vlastní zájmy a poškozují ji americké sankce," prohlásil.

Generál ve výslužbě vyzval Moskvu a Washington k jednání.

„Když to (výstup z INF) nyní nezastavíme a nebudeme mluvit, tak skutečně můžeme vytvořit podobné podmínky jako při Kubánské krizi," řekl.

Během Kubánské krize přemístili Sověti na Kubu jaderné rakety jako reakci na americké rakety umístěné v Turecku.

Během studené války provozovali Sověti v Lourdes nedaleko kubánského hlavního města Havany zařízení pro průzkum. Jeho provoz byl zahájen v roce 1967 a trval až do roku 2002.

Smlouva INF byla podepsána v roce 1987. Na začátku října prezident Donald Trump prohlásil, že plánuje výstup ze smlouvy INF. Údajně z toho důvodu, že Rusko nedodržovalo podmínky smlouvy.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jVdC

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponByly zveřejněny státy, které budou obnovovat Sýrii   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 05:18:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po osvobození většiny území Sýrie od teroristů začal Damašek hledat příležitosti realizovat projekty spojené s obnovou infrastruktury země. Syrská vláda poznamenává, že zdaleka ne všichni budou moci vstoupit na syrský trh.

Poradce syrské Rady ministrů Abdel Qader Azuz řekl, že obnovovat infrastrukturu Sýrie budou ty země, které poskytly Damašku podporu během války.

„Dáváme přednost hlavním syrským spojencům, především Rusku a Íránu. Odborníci právě z těchto zemí obnovují a financují projekty ve strategicky důležitých oblastech, například v energetice."

Ty státy, které pomáhaly teroristům, nebudou pracovat v Sýrii, řekl Abdel Kader Azíz. Ti, kdo se pokusí stanovit politické podmínky pro Damašek výměnou za pomoc, také nebudou mít povolení. „Mezinárodní společenství je zodpovědné za válku v Sýrii, takže musí zaplatit kompenzaci. Mělo by vytvořit mezinárodní fond, který pomůže Damašku k rekonstrukci. Ale všechny výdaje musí být koordinovány se syrskou vládou."

Abdel Kadir Azíz se domnívá, že určitě najdou potřebné peníze.

„Hodně syrských podnikatelů žije v zahraničí," naznačil poradce. Práce budou prováděny samotnými syrskými dělníky, což výrazně sníží celkové náklady na práci.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jVjh


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuské ministerstvo obrany předčasně obdrželo komplex S-400 Triumf   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 05:15:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Astrachaňské oblasti na výcvikovém prostoru Kapustin Jar se uskutečnilo slavnostní předání dalšího protiletadlového raketového systému S-400 Triumf armádě. Nový systém protivzdušné obrany se stal čtvrtou plukovou soupravou, která letos vstoupila do provozu.

„Dodávka protiletadlových raketových systémů S-400 Triumf do ruské armády plánovaná na rok 2018 byla vyplněna předčasně," uvádí tisková služba koncernu Almaz-Antej.

Před vstupem do provozu byl Triumf důkladně testován v Astrachaňských stepích.

Komponenty S-400 byly přepravovány po železnici na technologické plošiny, kde byly všechny díly a sestavy protiletadlového systému spojeny a zkontrolovány. Poté začaly tak zvané přejímací zkoušky, během kterých byly odpáleny střely na létající cíle, jež simulovaly okřídlené a balistické střely podmíněného nepřítele.

„Podle výsledků začátečních střeleb se komplex převedl bez připomínek, výpočty VKS byly provedeny dokonale. Specialisté koncernu doprovázeli jednání představitelů vládních zákazníků od začátku střelby až do jejich dokončení," uvádí se ve zprávě.

Zdroj: https://sptnkne.ws/jVhe

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAngela Merkelová už nebude znovu kandidovat na post kancléřky, EU čeká velká zkouška   
Pridal tk Sobota 03 listopad 2018 - 05:11:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Angela Merkelová v reakci na neuspokojivý výsledek v zemských volbách v Hesensku oznámila, že v prosinci už nebude znovu kandidovat na post předsedkyně Křesťanskodemokratické unie (CDU). Později též uvedla, že nebude usilovat ani o zvolení do funkce kancléřky v roce 2021. Merkelová tento úřad zastává už 4. funkční období. Merkelová uvedla, že po vypršení jejího mandátu už nebude usilovat o žádnou politickou funkci. Tato zpráva otřásla světem. Německá média poznamenala, že rozhodnutí Merkelové znamená konec jedné éry.

Angela Merkelová působí ve funkci předsedkyně Křesťanskodemokratické unie 18 let a 13 let je německá kancléřka. Pod jejím vedením se Německu dokonce i celé Evropské unii podařilo překonat různé obtíže v procesu evropské integrace. Je uznávaná jako vynikající politička v současné Evropě i po celém světě.

„Jako spolková kancléřka musím převzít zodpovědnost jak za dosažené výsledky, tak za ztráty. V uplynulých sedmi měsících občané neustále kritizují proces sestavování vlády a práci vládní koalice, to je velmi zřejmý signál. Tuto situaci už nelze udržet a musíme zvrátit dojem nečinnosti vlády," uvedla Angela Merkelová.

Čtyřnásobná německá kancléřka a zasloužená „železná lady" Evropské unie Merkelová se konečně rozhodla ustoupit do pozadí, což je důsledek zhoršujícího se politického ovzduší v Evropě. Vzhledem k neustálému konfliktu se Spojenými státy je pro EU obtížné najít jasnou pozici v bilaterálních vztazích s Washingtonem. Zadruhé, EU stále čelí mnoha výzvám, jako jsou uprchlická krize, reforma eurozóny, Brexit a další. Extremismus a populismus sílí a je u moci v Itálii a v dalších zemích. To oslabilo vůdčí postavení Německa v unii.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3006 sec,0.0866 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,262kB