Sobota 24 listopad 2018
Nepodařilo se jim svrhnout Babiše, model sestřelení premiéra podle vzoru ze Slovenska nevyšel!   
Pridal tk Sobota 24 listopad 2018 - 07:03:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nepodařilo se jim svrhnout Babiše, model sestřelení premiéra podle vzoru ze Slovenska nevyšel! Přesto však média ovládá záhadný vnitřní nepřítel, který koordinuje mediální útoky proti Babišovi! Premiér na sebe uvalil klatbu, když Američanům uřízl ruce od dostavby jaderných bloků a globalistům zablokoval podpis Globálního kompaktu OSN!

Andrej Babiš dnes ustál ve sněmovně hlasování o nedůvěře vládě, opozici chybělo 9 hlasů. ČSSD se hlasování nezúčastnila a KSČM Andreje Babiše a jeho vládu podržela. Velkým alarmem je, že pro svržení Babišovy vlády hlasovala i SPD, i když Tomio Okamura to zdůvodnil tím, že je to nedůvěra ČSSD ve vládě, kterou by chtěla SPD nahradit. Samotná ČSSD vyslala divný signál tím, že nevyslovila důvěru své vlastní vládě a raději nehlasovala. Pozorovatelé to vysvětlují tím, že ČSSD je ve složité situaci uvnitř strany, který je rozpolcená zhruba na dvě stejné poloviny, kdy druhá část ČSSD prudce odmítá koaliční účast strany v Babišově vládě. Pokud by nyní poslanci hlasovali pro vládu, byl by to červený hadr pro polovinu členské základny ČSSD, takže grémium se raději rozhodlo vlastní stranu neprovokovat hlasování se tedy poslanci za ČSSD nezúčastnili.

Zmanipulovaná kauza s načasovanou reportáží z Ženevy, kde Sabina Slonková a Jiří Kubík natočili skrytou kamerou Babišova nemocného paranoidního syna, byla použita jako rozbuška pro vyvolání nepokojů v době 17. listopadu a ve chvíli, kdy premiér byl v zahraničí. Tento nachystaný puč byl vedený s obrovskou mediální razancí. Všechny mediální servery, které nekontroluje Andrej Babiš skrze svůj svěřenecký fond, odpálily kauzu společně se Seznam Zprávy serverem a hlavní mediální kotvu poskytla Česká televize. Andrej Babiš nic neukradl, nikde nikomu nic nechybí, Čapí hnízdo je v provozu, státu žádná škoda nevznikla, nevznikla škoda ani Evropské unii, ale přesto je Andrej Babiš médii a opozicí vykreslován jako miliardový tunelář, který okradl babičky nebo horníky. A pokud mluvíme o hornících, nejsme daleko od tématu.

Bakala si omotal Havla okolo prstu a to mu zajistilo nedotknutelnost. Tedy do chvíle, než se k moci dostal Babiš a Bakala musel odejít do Švýcarska

Zdeněk Bakala udělal svého času majstrštyk. Tím nemyslím OKD, ale navázání osobního přátelství s Václavem Havlem a jeho rodinou. Zdeněk Bakala totiž zaplatil vybudování a dodnes hradí provoz Knihovny Václava Havla, což je hlavní stan pražské havlérky. Spojenectví Bakaly s Havlem vytvořilo z tuneláře a uhlobarona nedotknutelnou osobu, na kterou nikdo z Demobloku v poslanecké sněmovně neútočí, nikdo z havlérky si nedovolí proti němu vytáhnout jediné křivé slovo. Když se potom podíváte, jací novináři puč Palermo odpálili a kdo natáčel v Ženevě nemocného Babišova syna, zjistíte, že jde o novináře napojené na Zdeňka Bakalu, psali jsme o tom zde: https://aeronet.cz/news/zjistili-jsme-adresu-andreje-babise-juniora-v-zeneve-za-11-minut-ale-hyeny-z-ceskych-medii-mu-bouchaly-uz-vecer-na-dvere-slonkova-s-kubikem-vystavili-premierova-syna-stalkerum/ . Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi. Andrej Babiš je vykreslován jako největší zločinec v české politice kvůli tomu, že jeho dcera a syn čerpali dotaci od EU.

Načasování na období 17. listopadu nebylo náhodné. Andrej Babiš jen pár dní předtím prosadil ve vládě rozhodnutí, že ČR nepodepíše Globální kompakt OSN, který činí z migrace lidské právo. Tím vyhlásil válku globalistům, sionistickému chazariátu, který usiluje o islamizaci Evropy, aby Izrael mohl vládnout světu poté, co bílého muže v Evropě podřežou muslimové v jeho vlastním domě, obrazně řečeno. A druhým osudným krokem bylo odřezání dosahu americké lobby na dostavby jaderných bloků v českých jaderných elektrárnách.

Podle posledních informací ze včerejšího dne by chtěl Andrej Babiš takové řešení, aby nový blok v Dukovanech postavil přímo ČEZ skrze svojí dceřinou společnost. ČEZ má podle Babiše obrovské zisky a není důvod, proč by ze svých zisků nemohl výstavbu bloku financovat, bez cizí zahraniční účasti. ČEZ začal řvát, že malým akcionářům se to nebude líbit. Prostě Andrej Babiš v poslední době překvapuje svými pronárodními kroky, až mne to překvapuje. Nejprve zrušení podpisu Globálního kompaktu a teď tohle.

Andrej Babiš si začal vyrábět nepřátele na straně globalistů i neoconů. Informace o jeho rodině unikají z živých policejních spisů

Tyto kroky ovšem znamenají, že si Andrej Babiš začal vyrábět mohutné nepřátele a v ČR se začíná aktivizovat vnitřní nepřítel. Snaha o odstavení Babiše je organizována z bunkru ve Švýcarsku, z místa, kde bydlí Zdeněk Bakala. Tzv. “bunkr” je hlavním operačním sídlem, odkud proudí peníze pro novináře typu Sabiny Slonkové, je to hlavní řídící centrum pro koordinaci Demobloku, ale i pro koordinaci státních zástupců a police, které zdaleka nejsou pod kontrolou ČSSD, jak se často traduje, ministr vnitra Jan Hamáček má problémy uřídit i vlastní stranu, natož policejní plukovníky.

Sami si položte hloupou a naivní otázku: Jak je možné, že se novináři Seznamu dostali k živému policejnímu spisu v kauze Čapí hnízdo a posléze i k informacím o Babišovu synovi? Někdo z elitních policistů nebo vyšetřovatelů musel tyto informace pustit novinářům. Pamatujete na kauzu Beretta, ve které šlo o skandál vynášení informací z vyšetřovacích spisů ÚOOZ do rukou novinářů a soukromých osob? Tak ta kauza dodnes nebyla spolehlivě objasněna, ale její chapadla nadále fungují. A fungují proti Babišovi.

Kauza Palermo ukázala, že Andrej Babiš má citlivý bod, svoji rodinu a vnitřní nepřítel bude nadále zkoušet, jak využít jeho syna proti němu. Tím, že vláda dnes nepadla, to zdaleka nekončí. Jestliže Bakalovi novináři mají přístup k vyšetřovacímu spisu, pokud informace unikají do rukou novinářů, kteří pracují a mají napojení na Zdeňka Bakalu a jeho bunkr ve Švýcarsku, potom se nejedná o nějakou mediální kauzu, ale jde o práci mafie, která usiluje o svržení premiéra ČR a jeho vlády za použití médií, novinářů, poslanců opozice a ochotných policejních plukovníků.

Útoky a demonstrace proti Babišovi budou pokračovat

Petr Nečas nebyl posledním premiérem, kterého tito plukovníci svrhli, stejný osud může postihnout i Andreje Babiše. Tentokrát to nevyšlo, protože Sabina Slonková a Jiří Kubík to nezvládli a navíc provedli neoprávněné vniknutí do objektu ve Švýcarsku (odcizili PIN kód pro otevření dveří) a nelegálně natáčeli skrytou kamerou osobu, která jim k tomu nedala souhlas, což je ve Švýcarsku trestný čin. Jenže příště to může být něco jiného. Pokud unikají informace z živého spisu, potom za pokusem o puč nestojí jen novináři, ale i vnitřní nepřítel, který je řízený z jednoho bunkru jistého uhlobarona ve Švýcarsku.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/nepodarilo-se-jim-svrhnout-babise-model-sestreleni-premiera-podle-vzoru-ze-slovenska-nevysel-presto-vsak-media-ovlada-zahadny-vnitrni-nepritel-ktery-koordinuje-medialni-utoky-proti-babisovi/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUž je to tady. Imigranti zakládají v evropské zemi hnutí odporu. Chtějí se prý bránit proti rasismu...   
Pridal tk Sobota 24 listopad 2018 - 06:43:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obyvatelé švédského Malmö, kteří mají imigrantské kořeny, založili hnutí odporu, aby bojovali proti údajnému sílícímu rasismu.

„Myslím si, že musíme mluvit vlastním hlasem,“ prohlásila zakladatelka hnutí Miriam Negašová. „V Malmö je nás hodně, více než třicet procent. Nemusíme se bát ulice,“ dodává.

Cílem organizace „Vítejte v hnutí odporu“ je podpora lidí z prostředí imigrantů a žadatelů o azyl, kteří se prý stali obětí rasismu.

Hnutí imigrantského odporu na své první akci shromáždilo v imigrantské čtvrti Malmö stovky lidí. Odtud se vydali do Stockholmu, kde uspořádali demonstraci s hesly „Celé Malmö nenávidí rasisty“, „Bojujeme tvrdým ostřím“, „Město, země, všechno patří nám“ nebo „Nikdo to neudělá za nás“. V průvodu byly také neseny transparenty v arabštině.

Zdroj: wochenblick.at
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA kvůli dodávkám S-300 do Sýrie varují před pochybením ve vzduchu   
Pridal tk Sobota 24 listopad 2018 - 06:40:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy jsou toho názoru, že ruské dodávky protiletadlových raketových komplexů S-300 syrským vojákům zvyšují pravděpodobnost, že by mohlo dojít k opakování chyby, která zavinila neštěstí s ruskou stíhačkou Il-20. V rozhovoru pro Sputnik a noviny Kommersant to oznámil James Jeffrey, zvláštní zástupce amerického ministra zahraničí pro Sýrii.

„Vzpomeňte si na tu tragédii, kdy v důsledku chyby, které se dopustili syrští vojáci, bylo sestřeleno ruské letadlo. A pokud si pamatuji, zemřelo při tom 15 lidí. Dodávky S-300 povedou k tomu, že budou mít syrští vojáci v budoucnu ještě více možností dělat podobné chyby. Proto vyzýváme Rusko k maximální opatrnosti," uvedl Jeffrey.

Ruský letoun Il-20, který se nacházel 35 kilometrů od pobřeží Středozemního moře, byl sestřelen dne 17. září při návratu na leteckou základnu Hmímím. Ve stejnou dobu čtyři izraelské stíhací letouny F-16 zaútočily na syrské objekty v Latákii. Podle údajů ruského ministerstva obrany, Izrael ruskou stranu informoval o útoku pouhou minutu před jeho začátkem. Zároveň ale neuvedl oblast a neinformoval o čtyřech stíhacích letounech F-16. Na ministerstvu uvedli, že se izraelští piloti ruským letadlem „kryli" a to se kvůli tomu dostalo do útoku protivzdušných systémů v Sýrii. V důsledku tohoto neštěstí zemřelo celkem 15 ruských vojáků.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kdT3

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponByla odhalena tajná vražda uprchlíků izraelskou ponorkou   
Pridal tk Sobota 24 listopad 2018 - 06:38:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ponorka izraelského námořnictva před 36 lety u břehů Libanonu potopila loď s uprchlíky. Informoval o tom izraelský Desátý kanál. Jak se uvádí v materiálu, zrušení zákazu na zveřejňování této informace se podařilo získat přes Nejvyšší soud.

K incidentu došlo v červnu 1982 při první libanonské válce. Během jednoho z příměří z přístavu Tripolisu vyplula loď s libanonskými uprchlíky, kteří se chtěli zachránit před válkou. Zároveň se v regionu nacházela izraelská ponorka, hlídkovala ve vodách Středozemního moře a měla potápět syrské lodě, které by mířily na jih, aby zaútočily na evropský stát.

Nakonec velitel ponorky nějakou dobu zkoumal loď s uprchlíky a chybně se rozhodl, že na ní jsou teroristé. Na loď byla vypuštěna dvě torpéda. Posádce bylo zakázáno, aby pomáhala těm, kteří přežili. Zemřelo 25 lidí.

Během vyšetřování velitel oznámil, že loď sledovali do setmění. Podle něj za tu dobu na palubě neviděli ženy ani děti. Byli tam pouze muži ve stejném oblečení, podobali se vojákům. Jeho zástupce se domníval, že není třeba útočit, ale atmosféra na lodi byla útočná. Vyšetřování trvalo tři roky, nakonec velitelství nenašlo důvody k potrestání posádky.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kdR5

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPákistánský ministr zahraničí: Ochráníme čínské přátele jako své občany   
Pridal tk Sobota 24 listopad 2018 - 06:33:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Člen čínské Státní rady a čínský ministr zahraničí Wang Yi (Wang I) vedl 23. listopadu odpoledne na pozvání mimořádný telefonický rozhovor se svým pákistánským protějškem Shahem Mehmoodem Qureshim.

Shah Mehmood Qureshi ho informoval o útoku na čínský konzulát v Karáčí, ke kterému došlo 23. listopadu, a o výsledcích prvotního vyšetřování v Pákistánu. Uvedl, že pákistánská vláda a lid rozhodně stojí na straně Číny a Pákistán provede důkladné vyšetřování. Slíbil, že budou podniknuta všechna nezbytná opatření a teroristické síly budou ze všech sil odstraněny. Přátelství mezi Pákistánem a Čínou je vzácné a speciální, pákistánská strana ochrání čínské přátele v Pákistánu jako své občany.

Wang Yi řekl, že tato slova ztělesňují pevné přátelství a vzájemnou důvěru mezi oběma zeměmi. Čínská strana je šokována útokem na čínský konzulát v Karáčí a děkuje pákistánské straně za rychlou a rozhodnou akci proti útoku a za ochranu lidí na čínském konzulátu. Čínská strana také vyslovila hluboký smutek nad oběťmi z řad pákistánských policistů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOECD snížila odhad růstu globální ekonomiky na rok 2019   
Pridal tk Sobota 24 listopad 2018 - 06:30:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) nedávno v Paříži ve Francii vydala nejnovější zprávu o globální ekonomice, ve které snížila odhad růstu globální ekonomiky na rok 2019.

Ve zprávě se uvádí, že se v současné době obchodní napětí zintenzivnilo, finanční prostředí se zpřísnilo a růst v rozvíjejících se ekonomikách se zpomalil, proto se riziko pro světovou ekonomiku zvyšuje. Očekává se, že bude globální růst ekonomiky v roce 2018 3,7 % a v roce 2019 a 2020 3,5 %. Mezi nimi je prognóza růstu pro rok 2019 o 0,2 procentního bodu nižší, než prognóza za září tohoto roku.

Uvádí se, že čínský ekonomický růst bude v roce 2018 6,6 % a v roce 2019 6,3 % a v roce 2020 6 %. Ekonomický růst G20 bude v roce 2018 3,8 % a v roce 2019 a v roce 2020 3,7 %. Ekonomický růst USA bude v roce 2018 2,9 % a v roce 2019 2,7% a v roce 2020 2,1 %. Kromě toho bude ekonomický růst eurozóny v roce 2018 1,9 % a v roce 2019 1,8 % a v roce 2020 1,6 %.

Zpráva varuje, že rostoucí sazby vyvolané ochranářským obchodem ovlivní růst světového obchodu a investic.

Ekonom OECD Laurence Boone vyzval ke spolupráci v oblasti fiskální politiky na globální úrovni a na úrovni eurozóny, aby řešila rizika hospodářského poklesu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2574 sec,0.0877 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,142kB