Středa 28 listopad 2018
Budou padat hlavy v NATO a v České televizi za antiruské dezinformace?   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 05:03:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážně jsme ovce? Maďaři si poradili...

A je to venku: díky těžkému zranění důstojníka musela Ukrajina s pravdou ven: Na palubě tří ukrajinských lodí, které v neděli zadržela ruská pobřežní stráž, byli skutečně vysocí příslušníci kontrarozvědky. A ČTK, veřejnoprávní Česká televize, Petříček a komunistický generál Petr Pavel nevědí, jak tento terorismus zahladit. Co jít čelem k masám, pane komunistický generále Pavle?

Museli s pravdou ven a i propagandistická Česká televize již přiznala, že lhala! Další propagandistická média zoufale přiznávají, že lhala!

Dokonce je podezření, že za umučením k smrti afghánského vojáka je NÁŠ mírový voják naší mise. Americký určitě.

Šílené zprávy a katastrofa pro státní českou propagandu a ministra zahraničí JEDNA ZA DRUHOU!


Podá Petříček demisi?

Jak bude reagovat vedení NATO - podá demisi a potrestá Porošenka?

CO UDĚLÁ BOLŠEVICKÝ GENERÁL PETR PAVEL?

Spousta otázek, na které by si nyní měli sami občané České republiky sami ověřit, komu věřit!

A v české televizi stále běží ve smyčce, kdy se vyhlásí sankce na Rusko!


Vážně nejsou páky na zastavení extremistických, poplašných zpráv z extremistické České televize a ČTK?

Může si dovolit Česká televize beztrestně lhát?

OBCHODNÍ LODĚ?

Jeden z příslušníků SBU byl těžce zraněn, potvrdil šéf tajné služby Hrycak citovaný agenturou Interfax-Ukrajina. V komuniké uvedl, že „jeden z ruských bitevníků použil proti ukrajinským člunům dvě neřízené rakety, v důsledku jeden z důstojníků SBU utrpěl těžká zranění“. Příslušníci kontrarozvědky se podle komuniké SBU „během čtyř let ruské agrese“ nacházejí na přední linii obrany, bok po boku ukrajinských vojáků.

FOTO: Velmi nebezpečný dělový člun Akkerman (U 174)Vážně měli vyhodit Kerčský most do povětří? Ještě večer odmítala státní propaganda říkat, že tam pluly dělové čluny a hlásala, že tři lodě ohrozila ruská armáda! A najednou je vše jinak - dělové čluny a na nich důstojníci SBU!

A už začíná defilovat v televizi Bakalův kůň Ondřej Soukup - a tento antiruský Goebbels smutně pláče, že kdyby Rusové atd...

„Existuje záznam komunikace mezi jednotlivými skupinami lodí, ze kterého vyplývá, že Ukrajinci odplouvají, když vidí, že se do Kerčského průlivu nedostanou. V tu chvíli je patrně ruská plavidla začala pronásledovat a následovalo to, co už víme, tedy náraz ruské lodi do ukrajinské a palba, kterou ruská strana přiznala,“ řekl v ČT k události komentátor Českého rozhlasu a rusista Libor Dvořák „Z komunikace bylo zcela zřejmé, že posádky těch tří lodí se do ničeho pouštět nechtějí,“ dodal. (Nikoliv dělové čluny, ale prý lodě - viz výše foto.)

A prý tam pluly dělové čluny za zábavou a když nemohly vypouštět rachejtle, tak se otočily a jely spinkat domů...

Vážně si myslí ti ANTIrusisté, že jsme dementní? Prostě je Rusové nenechali uprchnout a je to dobře, dnes musela Ukrajina přiznat, že na nich byli důstojníci SBU a nechtěli se nechat chytit!

Omluví se propaganda za manipulaci českým národem?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2067-budou-padat-hlavy-v-nato-a-v-ceske-televizi-za-antiruske-dezinformace

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyndikát novinářů chce trestně stíhat své kritiky - čtenáře!   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 04:49:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syndikát novinářů začal pronásledovat čtenáře

Podle Syndikátu novinářů se situace zhoršuje a útoků na novináře přibývá. A to nejen ze strany politiků, ale především občanů - čtenářů, kteří novinářům za lži a dezinformace nadávají. (Budou i zedníci trestat zákazníky, když spadne čerstvě nahozená fasáda a zákazník se rozčílí?)

(Naposledy trpěly chudinky Slonková - Kubík)

Nelíbí se vám práce některých médií? Myslíte si, že nějaký novinář jedná zaujatě či na objednávku? Tak pokud tento váš názor budete prezentovat na sociálních sítích, novináři si vás najdou a podají na vás trestní oznámení. Slova jako NOVINÁŘSKÁ ŽUMPA, či PRESSTITUTI, podle nich používat NESMÍTE.

Novinář je svatý - a mediální žumpa nedotknutelná

Když uráží oni vás, je to SVOBODA TISKU.

Když v obraně urazíte vy je, je to podle nich TRESTNÝ ČIN.

Syndikát proto spustil nový projekt: už se nemůžeme dívat, jak se šíří na sociálních sítích urážky na novináře. Tým bude tyto údajné urážky na novináře monitorovat. Bude k tomu používat monitorovací program Social Watch. Program podle nadefinovaných slov prohledá diskuzní fóra, nebo sociální sítě. Podezřelé výrazy jsme našli třeba v těchto příspěvcích: mediální žumpy, nebo presstituti. Uděláme screenshoty, uděláme záznam o tom incidentu a předáme ty "presstituty" právníkům.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2063-syndikat-novinaru-chce-trestne-stihat-sve-kritiky-ctenare

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZákaz zahalování tváře? Ne! Zákaz burek a nikábů   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 04:29:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Neschovávejme se z důvodu politické korektnosti. Nechceme zákaz zahalování tváře na veřejnosti, chceme zákaz nikábů a burek jako symbolů radikální formy hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod jiných.

Opět se objevují hlasy, abychom stejně jako je tomu v řadě západoevropských zemí, zákaz zahalování tváře na veřejnosti. Ve skutečnosti, ale chtějí zakázat nosit na veřejnosti symbol přísného islámu - burky a nikáby. Jen se v rámci politické korektnosti opět bojí nazvat věci pravými jmény.

Naše tvář je naše vizitka, identifikuje nás. Není možné, aby se běžně po veřejném prostoru pohybovali „maskovaní“ lidé. To přece dříve dělávali jen bankovní lupiči. Je proto v pořádku, že s ohledem na bezpečnost a elementární komfort ve veřejném prostoru je zahalování tváře nepřípustné.

Ale pozor! Opřením se o bezpečnost se vyhýbáme podstatě problému. Tím problémem přece není zvýšený výskyt bankovních lupičů s punčochou přes hlavu. Tím problémem přece jsou symboly ultra islámu, burky a nikáby, který se velmi „rád“ překlápí do radikální formy.

Pokud se kvůli burkám a nikábům zakáže plošně zahalování tváře, pak to může dopadnout i takovou nefalšovanou Švejkovinou jako nedávno v Rakousku, kdy byli zadržen účastník maškarního plesu ve žraločí masce, reklamní marketér coby lego figurka nebo japonská turistka, co nastydla a vzala si lékařskou roušku. Pokud by šlo jen o bezpečnost, tak stačí, ať se maskovaný Mikuláš s čertem třeba ukáží a identifikují ochrance nákupního centra a pak ať jdou klidně dál. Nebo před pneuservisem nebude vadit maska Michelinského panáčka. Ale do banky pochopitelně takto nemůže.

Řekněme narovinu – problémem je projev radikálního islámu jako takový prezentovaný burkou nebo nikábem! Jsou to jeho průvodní znaky a radikální islám je hnutí prokazatelně směřující k potlačení práv a svobod jiných.

Stejně tak byl nacismus hnutí prokazatelně směřující k potlačení práv a svobod jiných, viz Norimberské zákony, viz praxe. A proto jsou symboly nacismu zakázané.

Ke hnutím prokazatelně směřujícím k potlačení práv a svobod jiných je třeba přistupovat jedním metrem. Proto je třeba zakázat i bez ohledu na bezpečnost nošení burek a nikábů a dalších symbolů radikálního islámu.

Úplné zahalování žen na veřejnosti, to bylo a je to první, symbolické a viditelné vítězství radikálního islámu.

A není to nezbytná součást víry! Vždyť i muslimské ministryně z Maroka, Tuniska nebo manželka Jordánského krále, přímého to potomka proroka Mohameda, chodí prostovlasé anebo mohou islámské ženy nosit hidžáb či čádor.

Autor: Jaroslav Míth

Zdroj: https://mith.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=685128

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTo chcete třetí světovou?   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 04:26:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nechci třetí světovou válku, fandím míru, svobodě a harmonii v národech a mezi národy.

Ukrajina záměrně provokuje, Evropská unie opět na její straně. To chcete, zaprodané národy, třetí světovou válku? Nechci prolévat krev za prohnilou Evropskou unii, nechci prolévat krev za pochybný západ, nechci prolévat krev za potentáty, kteří likvidují naši zemi i okolní svět.

Současná veřejnoprávní média tomu nasazují korunu, když jsou bohužel tradičně na špatné straně. Pro Evropskou unii a západní svět je tedy směrnicí prohnilá politika, morální a ekonomická agrese ve formě zbytečných sankcí a blokád.

Hnusné to praktiky západního světa, který provokuje Rusko, protože se nějak musí zajistit odbyt západních a amerických zbraní. Navíc nesmyslná migrační politika Evropské unie likviduje evropské národy a tradice!

Též jsem toho názoru, že je Velká Británie právem v Brexitu, své výpadky ekonomické má tedy šanci vyrovnat mnohem lepšími vztahy s Ruskem a dalšími východními zeměmi. Místo napjatého řinčení západních zbraní musí probíhat pokoj a mír, musí probíhat vzájemný obchod a přátelství mezi národy, které musejí konečně vyhnat pro-bruselské alpinisty.

Ukrajina záměrně provokuje, Evropská unie zbaběle přikyvuje. Nechci třetí světovou válku, fandím míru, svobodě a harmonii v národech a mezi národy.

Václav Kovalčík, Zlín

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak se asi cítil pan vrchní český islamista Alrawi a spol., když pomáhali CIA svrhnout Kadafiho?   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 04:18:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká CIA (společně s NATO) zorganizovala pád Kadafiho v Libyí a tím otevřela cestu masové migraci do Evropy. Nejde o konspiraci, ale o přiznání samé CIA v dokumentu a snahách CIA svrhnout Kadafiho.

CIA a Francie měly zájem na pádu vlády Kadafiho a výsledkem jejich činnosti je otevření cesty pro masovou migraci z Afriky do Evropy ...

Mimochodem v ČR pomáhali CIA s propagandou proti Kadafimu například pan Muneeb Hasan Alrawi, šéf místní Muslimské islamistické obce.


Autor: Lukáš Lhoťan / eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIslám je ten nejhrozivější a nejvytrvalejší nepřítel, jakého naše civilizace kdy měla ...   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 04:13:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hillaire Belloc, britský katolický spisovatel a historik. Napsal v roce 1938:

"Milióny moderních lidí zcela vypustily islám z mysli. Nikdy s ním nepřišli do kontaktu. Pokládají za samozřejmé, že je v úpadku a že to je koneckonců jen cizí vzdálené náboženství, kterým se nemusejí zabývat. Ve skutečnosti to je ten nejhrozivější a nejvytrvalejší nepřítel, jakého naše civilizace kdy měla a kdykoliv v budoucnosti se může stát stejnou hrozbou, jakou byl v minulosti."

"Mohamedánství přežívá a přežívá plné energie. Snahy misionářů na něj neměly žádný patrný vliv. Žádná z podob islámu se nikdy nevzdá své svaté knihy, svých morálních norem, svého organizovaného systému modliteb a své prosté doktríny.

Z tohoto pohledu si každý člověk znalý historie musí položit otázku, zda v budoucnu nespatříme obnovu politické moci mohamedánství a návrat historického tlaku islámu na křesťanství. Konečný plod tohoto úsilí, druhé období islámské nadvlády, lze snad oddálit. Ale pochybuji, že by mu bylo možné trvale zabránit."


Autor: Martin Gust

Zdroj: thefederalist.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajinský námořník se prořekl a promluvil o rozkazu střílet na ruské lodě   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 03:59:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinský námořník Andrej Artemenko, který byl zadržen pro porušení státních hranic Ruska, prozradil obsah tajných instrukcí, které obdržel před plavbou. Oznámil to portál Informátor s odkazem na příbuzné daného námořníka.

Uvádí se, že před plavbou byly ukrajinským námořníkům zabaveny telefony a také jim bylo zakázáno informovat o detailech plavby své příbuzné. Artemenko však prozradil pokyny námořnictva ohledně nouzových opatření během operace.

„Řekli, že pokud zahájí palbu a zablokují cestu, pak nemají zastavovat a mají střílet," řekl portálu příbuzný námořníka.

V neděli tři ukrajinské vojenské lodě vpluly do dočasně uzavřených ruských vod a několik hodin tam vykonávaly nebezpečné manévry, přičemž nereagovaly na požadavky ruských člunů a lodí, které je doprovázely. Nakonec bylo přijato rozhodnutí o použití zbraní. Všechny tři lodě byly zadrženy.

FSB promluvila o zbraních na palubách zadržených ukrajinských lodí

Na zadržených vojenských lodích ukrajinského námořnictva bylo několik raketometů, těžkých kulometů, útočných pušek, pistolí, granátů a střeliva pro palné zbraně, uvedlo mediální centrum pro styk s veřejností FSB.

„Následující typy zbraní a střeliva byly na zadržených vojenských lodích ukrajinského námořnictva: kanón 30 mm — 4 jednotky, automatický granátomet AGS —17 — 4 jednotky, kulomet DŠK 12,7 mm — 2 jednotky, kulomet PKT 7.62 mm — 4 jednotky, samopal AK-47 5.45 mm — 13 kusů, 1 pistole 9 mm, 1 traumatická pistole 9 mm, projektil s vysokou výbušnou fragmentací 30 mm — 765 jednotek," uvádí se v dokumentu.

Kromě toho bylonalezeno 1975 kusů munice VOG-17 pro granátomety, 495 kusů munice VOG, 40 kusů granátů RGD-5, 48 kusů granátů RGD-42, 20 kusů granátů RGD, pojistky pro granáty, kazety různých kalibrů a schránky pro samopal Kalašnikov a pistoli Makarov.
Zpráva vysvětluje, že 30 mm kanón, AGS-17 a PKT tvoří jednu palebnou jednotku. Celkově byly čtyři, dvě pro každou loď.

Zdroj: Informátor, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPorošenko oznámil, že žádal o telefonický rozhovor s Putinem   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 03:55:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezident Ukrajiny Petro Porošenko tvrdí, že žádal o telefonický rozhovor s ruským prezidentem Vladimirem Putinem po provokaci ukrajinského námořnictva v Černém moři, ale nedostal žádnou odpověď, tak se obrátil na Merkelovou.

„Hned v noci jsem si objednal hovor s ruským prezidentem Putinem, ale neobdrželi jsme odpověď, takže jsem byl nucen obrátit se na kancléřku Merkelovou, která mluvila s Putinem o okamžitém propuštění ukrajinských vojáků a lodí," řekl Porošenko v rozhovoru pro ukrajinské televizní kanály, které vysílal kanál Ukrajina.

Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov, který mluvil o slovech ukrajinského lídra Petra Porošenka a jeho žádosti o rozhovor s Vladimírem Putinem po incidentu v Kerčském průlivu, uvedl, že mezi prezidenty neproběhl žádný telefonický rozhovor.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kf5F

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaďarsko odmítlo vydat do USA Rusy podezřelé z obchodování se zbraněmi   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 03:52:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 

Maďarsko odmítlo vydat dva ruské občany, kteří jsou americkými úřady podezřelí v oblasti nelegálního obchodu se zbraněmi. Washington byl s tímto rozhodnutím zklamán, řekla mluvčí ministerstva zahraničí Heather Nauertová v úterý.


„Spojené státy požadovaly vydání dvou ruských osob podezřelých z obchodování se zbraněmi, Vladimira Ljubišina staršího a Vladimira Ljubišina mladšího, v souladu s dohodou mezi Spojenými státy a Maďarskem o vydávání. Maďarsko odmítlo vydat Rusy USA a místo toho vydalo podezřelé osoby do Ruska. Není tedy jasné, zda se tam objeví před soudem," řekla Nauertová v písemném prohlášení.

„Spojené státy jsou zklamány rozhodnutím maďarské vlády vydat Ljubišiny do Ruska. Spojené státy mají silné argumenty, založené na spolupráci s maďarskými právními orgány. Maďarsko je partnerem a přítelem Spojených států, ale toto rozhodnutí vyvolává otázku, do jaké míry je Maďarsko odhodláno spolupracovat s právními orgány," dodala Nauertová.

Podle ní toto rozhodnutí neodpovídá spolupráci obou zemí, podkopává společnou práci právních orgánů v tomto případě a „dělá Spojené státy, Maďarsko a celý svět méně bezpečným místem".

Zdroj: https://sptnkne.ws/kfwh

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBritský parlament bude hlasovat o dohodě o odchodu z EU   
Pridal tk Středa 28 listopad 2018 - 03:50:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Britská premiérka Theresa Mayová‎ včera uvedla, že britský parlament bude 11. prosince hlasovat o dohodě o odchodu z EU. Řekla, že poslanci britského parlamentu buď přijmou tuto dohodu, nebo se vrátí k originálu, a potom bude budoucnost Velké Británie nejistá.

Vedoucí představitelé členských států EU 25. listopadu na zvláštním summitu EU v Bruselu formálně schválili britskou dohodu o odchodu z EU. To představuje velký úspěch od doby, kdy Velká Británie a EU zahájily jednání o odchodu z EU. Ale tato dohoda musí být ještě schválena britským parlamentem a ostatními členskými státy EU.

Zástupci různých britských stran vyjádřili nespokojenost s dohodou o odchodu z EU a uvedli, že v parlamentu budou hlasovat proti této dohodě.

Velká Británie uspořádala v roce 2016 referendum o odchodu z EU. 29. března roku 2017 Velká Británie oficiálně předložila EU dopis o odchodu z EU. Podle dohody mezi Velkou Británií a EU Velká Británie oficiálně vystoupí z EU 29. března příštího roku.

Podle dohody o odchodu z EU musí Velká Británie zaplatit EU celkem 39 miliard liber jako „poplatek za rozdělení". Po oficiálním odchodu z EU v březnu příštího roku začne přechodné období, které potrvá 21 měsíců, a během kterého zůstane Velká Británie i nadále na společném evropském trhu a v celní unii EU a bude moci obchodovat s nulovými sazbami.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3641 sec,0.1082 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,496kB