Čtvrtek 29 listopad 2018
Vladimir Putin: My neodcházíme od dolaru, to dolar odchází od nás!   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 07:04:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vladimir Putin: My neodcházíme od dolaru, to dolar odchází od nás! Rusko prodá Turecku, členské zemi NATO, protivzdušný systém S-400 bez použití amerického dolaru a SWIFTu! Brzy takto bude Rusko do Evropy prodávat i plyn a ropu! A to už stojí neoconům za rozpoutání války s Ruskem na základě zinscenované provokace v Kerčské úžině! Ministr zahraničí Petříček ztropil ostudu a skandál, v Moskvě ho označili za trolla na vodítku pana Pocheho! Známe podrobnosti!

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/303403319

Všechno, co se teď děje, souvisí s koncem dolaru. Takhle stručně bychom to mohli shrnout a jít na kafe, bez jakékoli další diskuse. Jenže tak lehké to není, takže i následující události si musíme vysvětlit. Vladimir Putin opět řádil, tentokrát v Moskvě v panelové diskusi na VTB Capital Investment Forum 2018 – Rusko volá, což je každoroční ekonomické fórum a interaktivní akce, kde prezident Vladimir Putin a vybraní hosté z celého světa odpovídají na otázky novinářů. Redaktor turecké televize se zeptal Vladimira Putina, jak je to s tím odcházením Ruska od dolaru a proč mnoho politiků, nejen z Ruska, nadále používá dolar pro mezinárodní kontrakty, státní půjčky a úvěry, když se neustále hovoří o diverzifikaci platebních metod, a to především proto, že americký dolar přestává být stabilní a použitelnou měnou. Americká vláda používá dolar a také SWIFT jako vidle proti zemím, které nechtějí hrát podle amerických pravidel.

Vladmir Putin překvapil přítomné v sále, když jim sdělil, že Rusko neodchází od dolaru, ale dolar odchází od Ruska. Tím de facto shrnul ten základ celého problému, kdy dosud jednotlivé země neměli důvod od dolaru odcházet, protože dolar je podložený světovým obchodem s ropou (funkce petrodolaru), a to byla dosud jakási jistota toho, že se dolar nepřemění na kus bezcenného inflačního papíru. Jenže, co se nestalo, přišlo něco, co nikdo před lety nečekal. Americká vláda začala uvalovat sankce na řadu zemí světu skrze zákaz používání dolaru pro bankovní transakce, úhrady a vyrovnání za uzavřené smlouvy mezi dvěma subjekty, z nichž jeden je sankcionovaný vládou USA. První výstraha, že se něco děje, přišla už před lety, což zaregistrovali i všichni občané v ČR a na Slovensku.

Celosvětové řádění amerických sionistů se dotýká každého i v České republice

Když si jdete založit účet do banky, musíte svým podpisem stvrdit souhlas s dokumentem FATCA, který ve zkratce uděluje bance z vaší strany oprávnění poskytnout údaje o vašem účtu vládě Spojených států amerických pro daňové účely. Aby bylo jasno, netýká se to jen případu, kdy si otevíráte v ČR devizový účet v amerických dolarech, ale týká se to všech účtů ve všech měnách a hlavně tedy i v českých korunách. Smlouvu FATCA odmítlo s USA podepsat Rusko, dále nepodepsala Venezuela, Írán a velká část zemí Afriky. Problém ve smlouvě FATCA spočívá v trans-teritorialitě amerického práva i v případě, že bankovní účet v signatářské zemi otevírá osoba, která není občanem USA, nemá ani zelenou kartu (trvalý pobyt v USA) a není příslušníkem amerických ozbrojených sil.

Smlouva se tak vztahuje na všechny občany signatářských zemí, které do USA ročně posílají kompletní seznamy svých bankovních klientů. Redakce Aeronetu několikrát upozorňovala vybrané politiky z SPD a KSČM, aby usilovali o změnu smlouvy tlakem na vládu Andreje Babiše, neboť smlouva je v rozporu s ochranou osobních údajů občanů České republiky, a to zejména podle nových regulací GDPR, protože americká vláda informace o klientech evropských bank používá k dalšímu zpracování ze strany amerických zpravodajských agentur, bez souhlasu občanů EU a dochází k uchovávání dat o evropských občanech na serverech americké vlády v USA. Více o této věci zde: http://theamerican.co.uk/pr/ne-FATCA-may-violate-EU-GDPR-laws.php . Jenže FATCA, která byla v Evropě zavedena v roce 2015, byla pouze předstupněm odchodu od amerického dolaru.

Americký gangsterismus s vlastní rezervní měnou přesáhl únosné meze, Rusko, Čína i Německo se zbavují dolarových rezerv

Po nástupu Donalda Trumpa do funkce prezidenta USA používá americká administrativa novou sankční metodu blokace dolarových transakcí skrze bankovní systém SWIFT. Ten je sice mezinárodní a se sídlem v Bruselu, jenže představenstvo SWIFTu je složeno ze zástupců velkých světových a nutno dodat židovských bank, kde většinu v představenstvu SWIFTu drží zástupci amerických bank, kteří mají majoritní většinu při hlasováních. Americká vláda tak skrze své zástupce ve SWIFTu může zablokovat jakoukoliv banku na světě a jakoukoliv její platební operaci, která je provedena skrze SWIFT a/nebo pomocí amerického dolaru. A právě tento krok je hlavním důvodem, proč svět začal od dolaru odcházet. Evropská unie chce nadále kupovat íránskou ropu, a to i po opětovném uvalení sankcí na Írán ze strany USA. Je proto jasné, že EU už nebude moci nakupovat íránskou ropu za dolar, protože swiftová dolarová platba by do Teheránu nikdy nedošla.

Stejně tak ani Teherán by za dolar nic nemohl ve světě nakoupit, protože platba za zboží v dolarech poslaná přes SWIFT by prostě prodejci zboží nedošla. A stejné sankce s dotýkají i Ruska a ruských podniků, bank a firem. Jak Vladimir Putin uvedl, Turecko chce od Ruska koupit protivzdušný kompex S-400, ale nastal problém. Na ruskou firmu vyrábějící S-400 komplexy, Almaz-Antey, což je ruská státní firma, byly uvaleny sankce USA a k těmto sankcím se přidala i Evropská unie. Vladimir Putin tudíž s Tayyipem Erdoganem dohodl, že platba za systém S-400 proběhne “v jiné měně”. Aniž by bylo upřesněno v jaké, předpokládá se, že Ankara zaplatí za systém ruskými rubly, částečně tureckými dináry a také částečně třetí měnou, kterou může být čínský juan, japonský jen nebo švýcarský frank. Rusko rovněž chystá vytvořit nezávislý transakční systém jako alternativu SWIFTu, přípravy probíhají ve spolupráci s Čínou.

Facka pro neocony: Turecko jako členská země nakoupí ruský systém S-400 za jiné měny a obejde americké sankce na dolarové transakce uvalené na Almaz-Antey

Vladimir Putin vtipně poznamenal, že američtí partneři (aniž by řekl “židé”) se tímto přístupem střílejí ani ne tak do vlastní nohy, ale o něco výše. Jakmile totiž svět zjistí, že americký dolar není bezpečný přístav a americká vláda kdykoli a komukoliv zablokuje na SWIFTu dolarové transfery a zablokuje účty, tak v tom okamžiku přestane být dolar světovou rezervní měnou. Je to stejné, jako kdybyste měli peníze u banky, které už nemůžete věřit, co se stane zítra, jestli se vám podaří zaplatit kartou za nákup, anebo vám někdo platbu z politického rozhodnutí zablokuje. Vladimir Putin řekl naplno, že země světa se zbavují dolarových rezerv tak rychle, jak to jen jde. Nikdo nechce riskovat, že naštve americké páníčky a zítra se nedostane ke svým dolarovým rezervám. Rusko by nechtělo od dolaru odejít, ale je k tomu americkými partnery (čti americkými sionistickými židy) dotlačeno. Křivé nosy škodí, kde mohou. Vědí to všichni.

Když Rusko prodává do členské země NATO svůj protiraketový komplex S-400, a dokonce ho prodává bez dolarové transakce a obchází tím sankce, je to facka do tváře americkým sionistům, až praskají čelisti a létají zuby. Potom se nemůžete divit, že židovský prezident Petro Porošenko-Valtzman na Ukrajině vyhlašuje válečný stav a buší do útoku proti Rusku poté, co na povel svých páníčků v New Yorku zinscenoval lodičkovou provokaci v Kerčské úžině. Za každou cenu chce vyprovokovat Rusko k útoku a Moskva jedná obezřetně, na hranice Ukrajiny bylo vysláno na 80 tisíc speciálů ruské armády a FSB, kteří mají zasáhnout proti Kyjevu, pokud by Porošenko-Valtzman zešílel a pokusil by se provést další přeshraniční provokaci, tentokrát na ruské pevnině. Jenže jednoho takového šílence a Valtzmana máme i v Česku. Neuvěříte, co provedl.

Diplomatický skandál na ose Praha – Moskva z dílny Evropských hodnot a Černínského paláce

Český ministr zahraničí za ČSSD Tomáš Petříček způsobil diplomatický skandál a ohrozil bezpečnost České republiky, minimálně na úrovni diplomatické stability českého zastupitelství v Moskvě. V nedělním estrádním pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi totiž oznámil šokující informaci, že jeho ministerstvo intenzivně jedná s ruskou stranou o snížení počtu ruských diplomatů na ruské ambasádě v Praze. Jedná se prý o vysoký počet aut s diplomatickou značkou, že prý je to podezřelé. Dále se prý vede dialog i o tom, kolik diplomatický pracovníků potřebuje diplomatický status, protože počet diplomatů by měl odpovídat velikosti země. Podle informací Aeronetu, které jsme dostali včera večer z okruhu ministerstva zahraničí, ministr Petříček čerpal své poznatky mj. i z dokumentu Evropských hodnot a z článku Jakuba Jandy otisknutého v březnu tohoto roku na serveru Info.cz, jedná se o tento článek zde:https://www.info.cz/evropska-unie/nazory/zacneme-se-konecne-branit-vyhostenim-ruskych-zpravodajcu-to-teprve-zacina-komentar-jakuba-jandy-26766.html

Informaci máme z důvěryhodného zdroje, nemáme důvod ji nevěřit. Je to naprostý skandál, když ministr čerpá informace z článků, které píše výkonný ředitel obskurního a pochybného nevládního think-tanku, aniž by si ověřil fakta a důvody, proč ruská ambasáda má vyšší počty zaměstnanců s diplomatickou akreditací. Na rozdíl od ostatních ambasád, třeba té americké v Praze, Rusové nezaměstnávají na konzulárních odděleních a nediplomatických pozicích místní občany hostitelské země, ale vozí si s sebou z Ruska své vlastní zaměstnance pro práci na ambasádě. Dokonce i uklízečky na ambasádě mají ruské občanství, pane Jando a pane Petříčku. Ne, to není vtip, to je prostě ruský bezpečnostní protokol a ochrana před infiltrací ambasády. Tak by se měly chovat všechny ambasády! Národ a jeho ochrana na prvním místě!

Rusové mají v Ženevě, v Zurichu a v Bernu dohromady 140 diplomatických akreditací, ale Petříčkovi v Praze připadá 120 na celé Česko moc

Rusové se bojí infiltrace a špionáže, nevěří cizím státním příslušníkům na svých ambasádách. Redakce Aeronetu byla podrobně seznámena s režimem na ostatních ambasádách Ruské federace, tak např. ve Vídni má ruská ambasáda více jak 106 zaměstnanců s diplomatickou akreditací, podobně jako v Praze, v Ženevě má ruské velvyslanectví více jako 140 diplomatů, a to jsou země, které jsou rozměrem i počtem obyvatel srovnatelné s ČR. Bohužel, srovnání se nevztahuje na životní úroveň, ta je v ČR na úrovni rozvojové země, čtvrtinové mzdy v ČR ve srovnání s Německem to jen potvrzují. A nejde jen o pocit, ale ČR byla do skupiny rozvojových zemí zařazena oficiálně už minulý rok, není to pomluva, více v článku zde: https://aeronet.cz/news/tak-se-jim-to-povedlo-cesti-politici-po-28-letech-dovedli-republiku-zu-grunt-a-od-dubna-bude-zarazena-mezi-rozvojove-zeme-spolu-s-vietnamem-albanii-a-bangladesi/

Uměle vyvolaná hysterie v ČR, že Rusko má příliš mnoho lidí s diplomatickým pasem na ambasádě v Praze, je založena na hoaxu Evropských hodnot, který má za úkol šířit rusofobii a strach z Ruska, aniž by byla zmíněna fakta, proč mají ruské ambasády tolik diplomatických akreditací. Nepracují tam totiž čeští státní příslušníci, ale výhradně Rusové. A když se podíváte na americkou ambasádu v Praze, která zaměstnává více jak 300 zaměstnanců, tak si představte, kolik diplomatických akreditací by měli Američané, kdyby si vozili všechny své zaměstnance z USA. Jenže, to není to hlavní, proč o tom píšu.

Ruský diplomatický sbor je přesvědčen že za diplomatickou roztržkou stojí europoslanec Miroslav Poche

Ministr Tomáš Petříček je totiž člověkem a koněm Miroslava Pocheho, kterého Miloš Zeman odmítl jmenovat do funkce ministra zahraničí. Když se v neděli v pořadu OVM na ČT objevila výbušná informace, že Petříček a jeho ministerstvo jednají s Rusy o snížení počtu ruských diplomatických pasů a značek na autech, přišla šokující reakce přímo od ruského velvyslance v Praze. Velvyslanec RF Alexander Zmejevskij totiž o žádných takových rozhovorech neví a informace o snižování stavu diplomatických akreditací ho vyděsila.

Stejně tak reagoval i Andrej Babiš, který uvedl, že je to pro něho nová informace a nic o tom neví, nikdo to s ním nekonzultoval. My to však víme, pan ministr, pane premiére, čerpal z článku pana Jandy z Evropských hodnot! To je síla! To nevymyslíš. A takhle si lidé žijí v České republice, amatéři dělají zahraniční politiku, nezvolení a prezidentem odmítnutí kandidáti ovládají na vodítku své koníky, kteří nerozumí diplomacii. Není divu, že v Moskvě se nepěkně v pondělí večer mluvilo o panu Petříčkovi jako o “trollovi na vodítku pana Pocheho”, zdroj zčerstva informoval naši redakci, no není divu, protože snížení stavu ruské mise v Praze by bylo výstřelem do české nohy a v Moskvě by to bylo “oceněno” recipročním krokem pro české diplomaty v Moskvě a česká ambasáda by mohla v Moskvě rovnou zavřít.

Jenže přesně o to možná Miroslavu Pochemu jde. Co nejméně komunikace s Ruskem na diplomatickém poli, ovšem tím více agrese, nenávisti a boje na poli válečném. Když vidíme, co provádí na Ukrajině pan Porošenko-Valtzman, už nás ani nepřekvapí, že jeho lehkou kopii máme i v ČR v podobě ministra zahraničí. Vyvolat a rozpoutat diplomatickou válku s Ruskem, bez vědomí premiéra ČR, na základě článku ředitele Evropských hodnot, to chce opravdu odvahu, anebo dávku šílenosti. Česko zničí fšecko? Nepochybně jde o zákulisní tah, jak poškodit prezidenta Zemana a jak zhoršit vztahy ČR s Ruskou federací. Nic jiného z toho totiž nebude, jenom poškození vztahů mezi dvěma slovanskými národy.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/vladimir-putin-my-neodchazime-od-dolaru-to-dolar-odchazi-od-nas-rusko-proda-turecku-clenske-zemi-nato-protivzdusny-system-s-400-bez-pouziti-americkeho-dolaru-a-swiftu-brzy-takto-bude-rusko/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStátní hranici Ukrajiny u Lvova překračují dlouhé kolony kamionů, které vezou zaplachtovanou bojovou techniku z Polska!   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 06:43:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Státní hranici Ukrajiny u Lvova překračují dlouhé kolony kamionů, které vezou zaplachtovanou bojovou techniku z Polska! Ukrajinská armáda na základě dekretu o válečném stavu rekvíruje ukrajinským spedičním firmám kamiony pro převoz zbraní ze zemí NATO na Ukrajinu! Děti ve školách v Mariupolu byly vyhnány ze školních lavic a teď kopou zákopy a chystají se na válku s Ruskem! Savčenková měla pravdu, že po Majdanu vládu nad Ukrajinou uchopili židé, nikoliv Ukrajinci!

Pouhý den po vyhlášení stanného práva a válečného stavu na Ukrajině začaly už včera přicházet neuvěřitelné informace a záběry. Přes polské hranice už od včerejšího rána míří na Ukrajinu po silnicích dlouhé kolony kamionů ukrajinských spedičních firem, které ovšem netáhnou skříňové návěsy se spotřebním zbožím, ale podvalníky, na kterých je zaplachtována vojenská bojová technika. Na jednom z klíčových videí v úvodu článku můžete vidět dlouhou kolonu kamionů jedné z největších ukrajinských spedičních firem Negabarit, které vezou pod plachtami bojové vozy pěchoty BMP-2 z Polska a opouští Lvovskou oblast a míří do vnitrozemí Ukrajiny. Generální štáb ukrajinské armády již v pondělí ve 23 hodin večer poté, co kyjevský parlament schválil Porošenkův dekret o stanném právu, vydal příkazy k rekvírování soukromé transportní a nákladní techniky na Ukrajině.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/303303619

Rekvírování se zatím týká jen vybraných spedičních firem, které disponují odpovídající technikou, jedná se především o tahače návěsů, velké nákladní vozy s pohonem všech kol, dále stavební pásové stroje jako jsou buldozery, ale také rypadla a bagry, které armáda podle informací již dnes nasazuje v oblasti Mariupolu na budování zákopů a okopů. Nás především zajímají transporty vojenské techniky z Polska, neboť to znamená, že NATO se rozhodlo pro vojenskou intervenci na Ukrajině bez souhlasu občanů a veřejnosti v EU, neboť Ukrajina není členským státem NATO. Na uvedeném videu pod plachtami na kamionech vidíme pásové vozy BMP-2, jenže nejde o polskou techniku, protože Poláci své vlastní BMP-2 transportéry prodali do Angoly již v polovině 90. let. V EU dosud vozy na platformě BMP používají 3 členské státy NATO: Česká republika, Slovensko a Finsko.

Přes hranici s Polskem proudí po vyhlášení válečného stavu na Ukrajině stovky kamionů s vojenskou technikou ze zemí NATO

Transportovaná technika je úmyslně zaplachtovaná a zřejmě dosud obsahuje nátěry a výsostné znaky cizí armády. Není tudíž možné identifikovat, od koho přesně ukrajinské kamiony tyto transportéry naložily a z jaké země bojová technika pochází. Pouze jedno je jisté, že tyto transporty využívají hraniční přechody s Polskem u Lvova, který leží jen pár kilometrů od polské hranice. Česká republika má celkem 200 vozů BMP-2, které byly v Československu licenčně vyráběné jako BVP-2, Slovensko má 93 těchto vozidel, Finsko jich má 224 a celkem 100 jich chce v blízké době modernizovat, protože mají vyšší užitnou hodnotu, než jsou moderní Pandury či podobná moderní vozidla, která v praktickém boji jsou vysoce poruchová kvůli elektronickému boji. Rusové umí na dálku vypnout elektronické systémy nejen v Pandurech, ale i ve vozech Iveco, v amerických transportérech Bradley atd. Finové tudíž chtějí pouze pásové systémy založené na ruské platformě BMP.

Některá z těchto 3 zemí tedy poskytla Ukrajině své bojové vozy BMP-2 (resp. BVP-2) a video de facto pouze potvrzuje, že vyhlášení válečného stavu na Ukrajině mělo a má za cíl mobilizovat transportní techniku v zemi a nasunout na Ukrajinu ze západu potřebné a provozuschopné zbraňové systémy. Za normálních okolností urkajinská armáda pro přesuny své techniky používá železniční dopravu, protože je velmi laciná a má mnohem větší nosnost.

Přeprava po silnici na komerčních kamionech by vyšla na strašné peníze, které kyjevská vláda nemá, a tak bylo potřeba vyhlásit válečný stav na Ukrajině, aby ukrajinská armáda mohla rekvírovat kamiony zadarmo pro přesun vojenské techniky. Dekret o válečném stavu totiž umožňuje vynucení spolupráce se všemi osobami a firmami, které musí v době válečného stavu poskytnout zdarma a bez odkladů zdroje, stroje, nástroje, hospodářské zvířectvo a techniku, pokud o to armáda požádá. Odmítnutí poskytnutí součinnosti s armádou v době stanného práva by znamenalo válečný tribunál a zastřelení za vlastizradu.

Děti v Mariupolu byly vyhnány ze škol, ukrajinská armáda je poslala kopat zákopy

Spolu s tím souvisí i další neuvěřitelná zpráva z Ukrajiny, konkrétně z Mariupolu. Po vyhlášení válečného stavu totiž už včera nařídila ukrajinská armáda v Mariupolu, aby děti ze základních škol šly kopat zákopy na obranu země před hrozící ruskou invazí. Uveřejněné video ukazuje, jak děti ve věku od 12 let pomáhají budovat okopy, některé děti pracují s lopatami, jiné pomáhají trhat trávu okolo okopů, všechno za dozoru vojáků ukrajinské armády. Děti na dotaz reportérky odpovídají, že přišly budovat zákopy na obranu země před okupanty, myšleno Rusy.

FOTO: 12-letý ukrajinský chlapec kope zákop u Mariupolu.Dosud se mělo zato, že Petro Porošenko pouze fabuluje a chce si zlepšit vyhlídky na znovuzvolení ve volbách na jaře, jenže tomu odporují procesy, které vidíme na Ukrajině na polských hranicích. Ta bojová vozidla pěchoty pod plachtami na kamionech jedoucích z Polska nejsou žádná fabulace a ani to není nějaký přelud nebo iluze, ty transportéry jsou reálné, válečný stav je reálný a rekvírování kamionů armádou je také reálné.

Pokud totiž nějaká země X poskytla Ukrajině obrněná vozidla pěchoty, potom z logiky věci vyplývá, že to mohly být jen 3 země v EU, které dosud vozy platformy BMP disponují, a to je ČR, Slovensko a Finsko. Otázka pro blbé: Nechybí náhodou AČR nějaké vozy BVP-2 v této chvíli? Nevydaly se náhodou na výlet na Ukrajinu přes Polsko, kam jako prý předtím odjely na cvičení NATO? Chápete ty souvislosti?

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/303307070

Generál Petr Pavel, který se po návratu z Bruselu stal spolupracovníkem mnoha neziskovek a think-tanků v ČR, o tom určitě bude vědět víc, protože přes ČR a Slovensko už proudí dlouhou dobu stovky nočních vlaků, které vozí na Ukrajinu americkou těžkou vojenskou techniku a lidé si toho začínají všímat. Takže nově se zřejmě zvažuje jiná taktika, vyslat jako české, slovenské a možná i jiné zbraňové systémy na cvičení do Pobaltí přes Polsko, jenže do Pobaltí se ta technika nikdy ve skutečnosti nedostane, změní směr a přesedlá z vlaků Českých drah v Polsku na přistavené ukrajinské kamiony, které předtím zrekvírovala Porošenkova vláda po vyhlášení válečného stavu na Ukrajině. Všechno to do sebe najednou dokonale zapadá. A občan je za idiota. Už zase. Pokolikáté už?

Ukrajinská vláda nemá peníze ani na uhlí do škol, válečný stav byl vyhlášen proto, aby vláda mohla zadarmo zrekvírovat soukromá nákladní auta pro transport bojové techniky ze zemí NATO na Ukrajinu

Mezitím děti jsou vyhnány v Mariupolu ze škol a budují okopy. A to všechno kvůli tomu, že ruská pobřežní stráž před několika dny drcla a šťouchla v Kerčské úžině do ukrajinského vojenského remorkéru, který vezl zbraně a dokonce důstojníky ukrajinské tajné služby SBU. Rusové lodě i posádky zadrželi, zcela logicky, ale Kyjev nemeškal a Porošenko hned vyhlásil válečný stav na Ukrajině. Prostě potřeboval záminku pro jeho vyhlášení, aby kyjevská vláda, která je bez peněz, mohla zrekvírovat soukromé zdroje a především techniku pro nasunutí zbraní ze zemí NATO na Ukrajinu po silnici, na kamionech, které by jinak vláda nebyla schopná zaplatit za komerční ceny.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/228687083

Vždyť na Ukrajině nemají školáci ani teplo ve třídách, školy nedostaly peníze na nákupy uhlí před zimou. Nosatá junta v Kyjevě kašle na obyčejné Ukrajince. Přesně, jak to říkala Naďa Savčenko, po Majdanu veškerou moc na Ukrajině převzali “židáci”, jak tvrdě uvedla v televizi v rozhovoru, který šokoval sluníčková média, článek o této kauze jsme přinesli zde: https://aeronet.cz/news/podivny-pripad-savcenkova-a-jeji-obrat-proti-ukrajinske-junte-varovala-dokonce-i-prezidenta-zemana-ze-cesko-kvuli-sudetum-ceka-stejny-osud-jako-ukrajinu-ktera-prisla-o-krym-proc-nenavidi-zidy/ . A jak je známo, nosatí nemají s gojímy žádné slitování. Budou mrznout v zimě na Ukrajině, pošlou děti gojímů kopat okopy, budou zase umírat v další válce, kterou nevyvolali Ukrajinci, ale židé, o kterých mluvila Naďa Savčenko. Petro Porošenko je také jedním z nich, původně se totiž jmenoval Valtzman. To je ta největší tragédie Ukrajiny. Lidé na Ukrajině jsou pod jařmem krutého chazariátu, který dosud v Evropě nemá obdoby. Dej Bůh, aby se něco takového jednou neokopírovalo do dalších zemí Evropy.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-statni-hranici-ukrajiny-u-lvova-prekracuji-dlouhe-kolony-kamionu-ktere-vezou-zaplachtovanou-bojovou-techniku-z-polska-ukrajinska-armada-na-zaklade-dekretu-o-valecnem-stavu-rekviruje-kamiony/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVědci uvedli jaké státy jsou nejlepší pro útočiště v případě třetí světové války   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 00:39:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Odborníci cestovní služby International SOS a Control Risks zveřejnili seznam zemí, kde bychom se mohli schovat v případě třetí světové války. Informuje o tom portál Express.

Na prvním místě se umístila jedna z nejmenších zemí v Evropě, Lichtenštejnsko. Odborníci jej považují za nejbezpečnější kvůli velkému počtu policistů na ulicích a umístění mezi relativně mírovými zeměmi, Rakouskem a Švýcarskem.

Na druhém místě je Grónsko, které zůstává mimo jakýkoliv konflikt kvůli jeho odlehlosti. Experti také zdůraznili, že Grónsko může být považováno za ideální útočiště kvůli nízké míře kriminality.

Lucembursko, kde jsou na vysoké úrovni zdravotnictví a bezpečnost, se rovněž objevilo na tomto seznamu nejlepších zemí pro útočiště.

Zdroj: Express

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDělá si ukrajinský prezident legraci jen ze svých vlastních lidí, nebo z celého světa…?   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 00:34:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Když si začne vyskakovat malé dítě, většinou to spraví pár pohlavků a přidržení obou nohou na zemi. Co ale dělat v případě, kdy vyskakuje nad své možnosti prezident země...?

Petro Porošenko, ukrajinský prezident se nechal slyšet, že, cituji - „Nikdo si nesmí myslet, že jde o legraci nebo hru. Ukrajině hrozí skutečná válka s Ruskou federací,“.

Když si to tak čtu, tak mně nutně přijde na mysl otázka – KDO komu tu válku vypoví? Ukrajina Rusku? Rusko Ukrajině? Nějak si nedokážu představit, že by Rusko, respektive jeho prezident Putin, vyhlásil válku Ukrajině jen pro jeden promáčknutý blatník nějakého remorkéru, nebo pro pár „kusovek“ námořníků, které hodlá pohnat před ruský soud. Aby Putin vyhlásil Ukrajině válku, asi by muselo jít o trochu silnější důvod.

Tak tu válku tedy zahájí Ukrajina?

Korupcí a svrabem prolezlá Ukrajina, která si neumí poradit ani s pár tisícovkami separatistů na východě svého území?

Ukrajina, kde už nyní, na začátku zimy, lidé nevědí, čím zahřejí své domovy, protože už teď pomalu nemají čím?

Ukrajina, odkud mladí lidé prchají po tisících, jen u nás, jich je stále víc a víc a už jde nezřídka o doslova celé rodiny – zapomeňte na samotné vyholené ušaté kluky, makající někde na stavbách, v teplákách a bundě po dědovi.

Ukrajina, která svou vládní politiku staví na odkazu Banderovců, toliko vrahů a zločinců z konce Druhé světové války, kteří neváhali vyvraždit celé vesnice ve jménu ukrajinského nacionalismu, vesnice, o kterých dnes nekoluje povšechné povědomí, jako např. o našich Lidicích, přestože tam docházelo k ještě větším ukrutnostem, než u zdi Horákova statku?

Ukrajina, která svým směřováním ani v nejmenším nepobízí zahraniční investory k tomu, aby do bídou zpustošené země přivábila jejich peníze a technologie? Ukrajina, která si o sobě myslí, že je pupkem světa, za nějž se budou všichni rvát, všichni od slovenských hranic až po západní pobřeží USA?

Nevím, jestli si pan Porošenko myslí, že rozkope vosí hnízdo a že v tu ránu k vyřešení té lapálie přijede kavalerie z NATO, aby ten jeho bordel dala do pořádku. Tak hloupý snad být nemůže, proboha...

Copak on vážně neví, že západní mocnosti se omezí ve své pomoci jeho napoleonskému komplexu jen tím, že budou na půdě OSN a dalších institucí jen dokola žvanit a přijímat usnesení o tom, jak odsuzují ruskou imperiální politiku?

Co si jako myslí, že se stane?

Že vyhlásí Rusku válku, kterou za něj budou bojovat státy NATO? Opakuji – pro jeden promáčknutý blatník remorkéru a pro pár kusovek námořníků? Píšu „kusovek“, protože jestli toto označení jednotlivé entity někdy našlo svůj dokonalý význam, bylo to právě na území na východ od Čierne nad Tisou...?

Celý incident v Kerčském průlivu je politování hodný a já jsem přesvědčený, že na něm mají podíl obě strany, jak už to bývá, pravda je vždy tak nějak uprostřed. Z ukrajinské strany je ale s podivem, že na této údajné logistické, přemísťovací akci tří lodí, mělo podíl několik příslušníků ukrajinských tajných služeb, kteří, co čert nechtěl, byli zrovna mezi těmi zraněnými. Můžeme se jen dohadovat, PROČ tam na té lodi byli přítomni a jaká byla jejich role v celé záležitosti.

Ze strany Ruska je nejpádnějším argumentem pro odsouzení, agresivita, s jakou byly lodě zastaveny, obsazeny a zadrženy. Jeden fakt je ale nepřehlédnutelný – my známe z médií jen ty obrázky, které ukazují až vlastní zadržovací akci, nikde jsem alespoň já nenašel video týkající se situace, která tomu násilnému ataku ze strany ruských jednotek předcházela. Tím pádem jen stěží lze odsoudit jak jedny, tak druhé, nicméně se domnívám, že taková patálie nemůže být pro nikoho soudného záminkou k válce.

Pokud tedy ten někdo nemá strachy sevřenou zadní část svého bohatýrského těla z budoucnosti, hlavně z blížících se prezidentských voleb, které mají na Ukrajině vypuknout tuším někdy v březnu.

Pak už by celá ta hysterie ze strany ukrajinského prezidenta a kliky kolem něho dávala větší smysl. Jak ukazují všelijaké parametry, na Ukrajině si v předvolebním boji vede paní Timošenková mnohem lépe, než právě současný prezident. A prohrát volby na Ukrajině, to není jako prohrát volby někde na Západě.

Vzhledem k tomu, jakým způsobem jsou mraky lidí na Ukrajině s vládnutím Porošenka nespokojených, může mu jít klidně i o kejhák, těžko říci, zda oprávněně, nebo nikoliv. Tamní politická kultura je přeci jen někde trochu jinde (viz krveprolití na Majdanu apod.), než jak tento pojem vnímáme, přes naše vlastní vnitropolitické patálie, my.

Pak se může takový incident jevit jako dar z nebes. Je to krásná záminka, důvod, proč vyhlásit výjimečný stav, stanné právo, nebo jak oni tomu říkají. Důležité je, že mezi pravidla takového restriktivního opatření patří na Ukrajině například fakt, že po dobu vyhlášení takového stavu nelze v zemi vyhlašovat volby, nelze veřejně proti čemukoliv protestovat, nelze se srocovat, lze mít ze strany státu absolutní kontrolu nad médii s právem veta, lze bez soudu internovat lidi, u kterých se to uzná za vhodné, někam do „zajišťovacích zařízení“, lze i přikázat takzvanou „policejní hodinu“, čili noční zákaz vycházení.

No řekněte, může být něco lákavějšího pro někoho, kdo se nechce hnout od koryta, kdo chce odvrátit svůj politický a Bůh ví, jaký ještě konec, protože mu v nadcházejících volbách přesně to hrozí...?

To už stojí za úvahu a za zkoušku, jak funguje vrtění psem...

Fakt je, že Západu se v současnosti hodí do krámu jakákoliv páka na Rusa, ale už by měl někdo Porošenkovi, nebo alespoň lidem v jeho zemi vysvětlit, že páka ještě neznamená válka. Stále dokola slyším o tom, že Rusko prý neprodyšně uzavřelo Kerčský průliv a vody v něm považuje za své svrchované teritoriální území. No, jedna věc je trvání na integritě území a druhá věc je zákaz komukoliv se tím územím pohybovat. Myslím si, že jen málokdo s určitostí ví, v jakém režimu toto území skutečně funguje. Málokdo ví, proč Rusku vadily dvě vojenské lodě a jedna údajně civilní. Mohli mít pro jejich blokádu a zábor důvod, nebo také ne, těžko soudit, nikdo z nás tam nebyl.

Já si jen zkouším představit dvě ruské vojenské lodě a jednu civilní, kterou budou ty dvě vojenské doprovázet, jak si to přihasí na dva kilometry k pobřeží Floridy, jak budou ignorovat požadavek americké pobřežní stráže ke spolupráci, aby se bez ztráty kytičky proháněly v tamních vodách, dokud se jim bude chtít...

A ted si ještě představte, že by si Vladimír Putin po logickém zadržení těchto jeho lodí pohrával s tím, že to znamená skutečnou válku mezi Ruskou federací a USA.

Úsměvná představa, viďte...

Když už se Ukrajina nedokázala vypořádat se zelenými mužíčky na Krymu v prvopočátcích jejich působení tamtéž, když Západ tehdy nehnul prstem, aby na tom něco změnil, tak dnes už je jen pokrytectvím hlásat, že vody kolem Krymu nejsou ruské.

Nikdo z nich neudělal nic proto, aby tomu tak nebylo a teď už je pozdě. Buď budou s Rusem jednat a pochopí, že má stejně, jako má Američan určité územní a politické nároky světové velmoci, nebo budou za bandu šašků. Rusko, i přes svoje obrovské problémy, je nutno brát jako velmoc. Nemusí se nám to líbit, ale nic na tom nezměníme jen tím, že budeme přehlížet skutečnost.

A vyhlašovat válku, nebo už jen mluvit veřejně o válce se světovou velmocí, to chce buď velikou sílu a odvahu, nebo veliký vítr v hlavě. Obávám se, že v případě ukrajinského prezidenta jde spíše o tu druhou možnost.

Podle mého osobního názoru, takto zneužívat hrozbu válkou, tímto nejstrašnějším vynálezem lidské rasy, jako to právě dělá Petro Porošenko, je trestuhodné a všichni lidé, co mají všech pět pohromadě, by si to měli uvědomit.

Autor: Vladimír Kroupa

Zdroj: https://vladimirkroupa.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=689738
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLavrov promluvil o místě, kam vtrhly lodě ukrajinského námořnictva   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 00:29:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
K invazi ukrajinských lodí došlo v místě, které bylo ještě před rokem 2014 všemi, včetně Kyjeva, uznávané za začátek ruských teritoriálních vod, řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

„Podle těchto skutečností, když nebudeme brát v úvahu to, co se stalo v březnu 2014 na Krymu, došlo k porušení teritoriálních vod Ruska ukrajinskými loděmi v tom místě, které až do roku 2014 všichni, včetně Ukrajiny, oficiálně uznávali jako začátek teritoriálních vod Ruské federace," řekl ministr na tiskové konferenci po jednáních se svým švýcarským protějškem.

Ruský prezident Vladimir Putin dříve poznamenal, že ukrajinské lodě nelegálně vstoupily do teritoriálních vod, které patřily Rusku ještě do připojení Krymu, také označil incident za nečistou hru na zvýšení napětí s cílem potlačení politických oponentů současné kyjevské vlády.

V neděli tři ukrajinské vojenské lodě vpluly do dočasně uzavřených ruských vod a několik hodin tam vykonávaly nebezpečné manévry, přičemž nereagovaly na požadavky ruských člunů a lodí, které je doprovázely. Nakonec bylo přijato rozhodnutí o použití zbraní. Všechny tři lodě byly zadrženy.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kfY4

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSorosova nadace zavírá svoji pobočku v Turecku   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 00:26:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sorosova organizace Open Society Foundations zavírá svoji pobočku v Turecku. Turecký prezident ji obvinil ze zapojení do pokusu o puč v zemi v roce 2016. Po Maďarsku se jedná již o druhý post, který nadace opouští.

Open Society Foundations liberálního miliardáře George Sorose zavře své zastoupení v Turecku. „Nepodložená tvrzení a spekulace" údajně bránily práci, stojí v odůvodnění.

O uzavření pobočky bylo informováno v pondělí, jen několik dní poté, co turecký prezident Recep Tayyip Erdogan obvinil amerického investora Sorose z podílu na organizování protestů za účelem rozdělení země. Erdogan označil v Budapešti narozeného miliardáře za „toho známého maďarského žida Sorose".

Erdogan obviňuje Sorose z podpory tureckého opozičníka Osmana Kavaly, jenž je zase obviňován z toho, že v roce 2013 financoval a organizoval protesty proti vládě. Kavala je členem Open Society Foundations.

Organizace se brání tím, že označuje tato obvinění za „nepravdivá a ne-nová". Podle slov mluvčího Sorosovy organizace, Erdoganova „nepodložená tvrzení a spekulace" bránily v aktivitách nadace.

Open Society Foundations předtím opustil Maďarsko. Maďarský parlament kvůli Sorosovi schválil takzvaný „Stop Soros" zákon.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kfY3

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin označil incident v Kerčském průlivu za nečistou hru Kyjeva   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 00:23:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Vladimir Putin nazval incident v Kerčském průlivu za nečistou hru na zvýšení napětí s cílem potlačení politických oponentů současné kyjevské vlády, tento incident má příznaky předem připravené provokace, je to záminka k zavedení vojenského stavu na Ukrajině.

Putin vysvětlil, že jak se ukázalo, mezi členy posádky ukrajinských lodí, které narušily hranice Ruska, se nacházeli dva důstojníci bezpečnostních složek Ukrajiny, kteří fakticky řídili tuto zvláštní operaci.

„Přiznali, že jsou úředníky Služby bezpečnosti Ukrajiny. Existují jasné náznaky provokace připravené předem, která byla zaměřená právě na to, aby ji využili jako záminku k zavedení válečného stavu v zemi," řekl Putin na fóru „Rusko volá" o nedávném incidentu v Kerčském průlivu.

Ruský prezident zdůraznil, že to nemá nic společného s pokusy regulace vztahů mezi Ruskem a Ukrajinou.

„Jedná se o hru na zostření, je to nečistá hra uvnitř země s cílem potlačení svých politických oponentů," dodal Putin.

V neděli tři ukrajinské vojenské lodě vpluly do dočasně uzavřených ruských vod a několik hodin tam vykonávaly nebezpečné manévry, přičemž nereagovaly na požadavky ruských člunů a lodí, které je doprovázely. Nakonec bylo přijato rozhodnutí o použití zbraní. Všechny tři lodě byly zadrženy.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kfYz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGenerální tajemník OSN Antonio Guterres vyzval Rusko a Ukrajinu ke zdrženlivosti, aby se zabránilo zhoršení situace   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 00:20:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník OSN Antonio Guterres vyzval Rusko a Ukrajinu ke zdrženlivosti, aby se zabránilo zhoršení situace.

V úterý vydal mluvčí generálního tajemníka OSN prohlášení, ve kterém vyjádřil velké znepokojení nad námořním konfliktem mezi Ruskem a Ukrajinou ze dne 25. listopadu a vyzval Rusko a Ukrajinu, aby uplatňovaly zdrženlivost a zabránily dalšímu zhoršování situace.

V prohlášení Antonio Guterres vyzval Rusko a Ukrajinu, aby prováděly příslušné opatření podle Charty OSN s cílem zmírnit konfliktní situaci.

Podle informace ruského Federálního úřadu bezpečnosti se dne 25. listopadu pět plavidel ukrajinského námořnictva pokoušelo překročit Kerčskou úžinu bez ruského povolení. Rusko přijalo různá opatření k zastavení ukrajinské provokace. Incident trval asi pět hodin.

Podle informace ukrajinského tiskového úřadu námořnictva se flotila dvou člunů a remorkér z ukrajinského námořnictva pokusila vstoupit do Azovského moře z Černého moře přes Kerčský most. Ruská loď úmyslně zasáhla ukrajinský námořní remorkér a pálila na ukrajinské námořnictvo, což zranilo šest osob. Tři lodě ukrajinského námořnictva byly zadrženy ruskou stranou.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdyž to nejde takhle, tak to zkusíme jinak   
Pridal tk Čtvrtek 29 listopad 2018 - 00:17:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatímco se povedlo odhalit „Globální pakty“ jako nástroj zrušení hranice mezi legální a nelegální migrací, tak další ďáblovo kopyto číhá v nebezpečné Istambulské úmluvě.

Ve svém nedávném článku Vystupme z OSN https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=686327 jsem popsal některé aspekty, které jsou pro evropské země velice nebezpečné. Naštěstí se podařilo se zrádností těchto aspektů seznámit i premiéra. Takže jsme se přiřadili k USA, Austrálii, Maďarsku, Rakousku, Polsku, Bulharsku, Slovensku, které Globální pakty nepodepíší a tím zřejmě zachrání své státy před devastací vlastních sociálních systémů, neboť se lze domnívat, že by pohodlné ekonomické migrace by využilo velmi mnoho Afričanů, převážně z oblasti Sahelu. Další země zvažují, zda se ke Globálním paktům připojit či nikoliv. Velice ostrá debata se vede i v tradičně pro migranty přívětivém Německu.

Dovolte mi uvést citát z tohoto článku: „Tyto Globální pakty byly připraveny Newyorskou deklarací, kdy byly neziskové organizace vyzvány, aby se zapojily do příprav Globálních paktů, tedy aby dostaly možnost ovlivnit politické mezinárodní smlouvy týkající se azylové a migrační politiky.“ New York Declaration for Refugees and Migrants odstavec 33Zdroj: https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=686327

Dokáži si představit, že bohatě dotované globální neziskové organizace, stály i za přípravou Istambulské úmluvy - Úmluva Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí. Kromě všeobecně známých věcí, že tato Úmluva je frontálním útokem na tradice, na rodinu, na každodenní život občanů, kteří vědí že muž je muž, který se stará o zajištění rodiny a žena je žena, která se stará o to, aby děti vyrůstaly v přívětivém a citově bohatém dětství a ve svých rodičích viděly vzory pro svůj dospělý život, tak se už málo ví o tom, že třeba ve své podstatě může prolomit pod sankcemi advokátní mlčenlivost, či dokonce zpovědní tajemství. Povede k dalšímu oslabení národních států, protože nad nimi bude s většími pravomocemi stát nadnárodní komise GREVIO. Celkem, možná, otevřel oči i těm řadovým členům, EU nadšencům třeba ve stranách KDU, STAN či TOP Mons. Petr Piťha ve svém mediálně propíraném kázání ve Svatovítské katedrále.

Toto je dostatečně známé. Ovšem, co je daleko nebezpečnější je to, co se skrývá za libozvučnou fasádou „prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí“.

Kdopak by četl tyto nudné dokumenty až do konce. Předseda vlády na to samozřejmě nemá čas, experti se zabývají většinou ekonomikou, koaliční partner je ze své levicové podstaty pro genderismus, takže cudně mlčí. Ale pozor ve článcích 60 a 61 Istambulské úmluvy je čertovo kopýtko, ba přímo obrovské kopyto, něco, pane premiére, co bude ekonomicky též velice ždímající.

Jak píše velice precizní Zdeněk Chytra: „Články 60 a 61 Istanbulské úmluvy rozšiřují skupiny uprchlíků ve smyslu Ženevských konvencí. Každá žena ze zemí třetího světa bude mít automaticky nárok na azyl, pokud prohlásí, že je ve své zemi původu týrána nebo tam má nižší společenské postavení než muž.“

A dalším krokem bude,: „V rámci slučování rodin bude poskytnut azyl i rodinným příslušníkům, tedy i mužům.“ Tedy i těm mužům, co je týrali, či ponižovali a tyto problémy se přestěhují do Evropy.

Geniálně to vymyslely ty neziskovky. Když to nejde Globálními pakty, tak to soucit vzbuzující fasádou týrání žen zkusíme Istambulskou úmluvou. Ve článku 61 “Non- refoulement“ – se doslova mimo jiné píše „kde by byly ženy vystaveny ponižujícímu zacházení...“., ale to je ve všech muslimských zemích, a ve většině zemích Afriky. Tak to by se vlastně přestěhoval celý třetí svět do Evropy, počítáme-li i povinnost slučovat rodiny.

Znovu zdůrazňuji. Evropa, včetně naší země pomáhá chudým státům. Když ale zničí svým aktivismem neziskovky Evropu, kde těm potřebným v Africe pomůže?

Pokud to někdo bude číst, kdo má přístup k premiérovi, prosím upozorněte jej na články 60 a 61 Istambulské úmluvy, neboť je to svým způsobem útok na ekonomiku a nemožnost kontroly nad migrací do našeho státu.

V mém minulém článku „Nastolme otázku válečných reparací“ https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=687344

jsem povolil diskuzi s tím, že když ji znehodnotí svým tapetováním jeden z diskutérů, tak už diskuze nadále kvůli němu povolovat nebudu. Nic jsem nesmazal, i když používá nevhodná slova nejenom proti mně, ale i proti komukoliv, kdo nemá stejný názor jako on. Takže se máte možnost sami přesvědčit. Ze začátku diskuze se dalo diskutovat s mými oponenty a docela jsem si to užíval. Rád totiž diskutuji. Do této chvíle jsem napočítal pod tímto jediným článkem jeho 66 příspěvků. I když jsem ho v předchozí povolené diskuzi upozorňoval, aby zabrzdil a diskutoval k tématu. Nestalo se tak. Omlouvám se, že tedy, ač nerad, diskuzi neotevřu.

Mgr. Petr Hannig, předseda ROZUMNÝCH

Zdroj: https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=689778
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3373 sec,0.0852 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,574kB