Sobota 08 prosinec 2018
25 stran čtení za více jak miliardu Kč   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 05:41:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vyhledej, čti, pouč se, aby ses na str. 25 se dozvěděl, že 1 strana vzácneho čtení stojí - cca 55 mil. Kč!!!

Publikováno: 3.12.2018

Výroční zpráva Bezpečnostní informační služby za rok 2017:

https://www.bis.cz/public/site/bis.cz/content/vyrocni-zpravy/2017-vz-cz.pdf


Jde o šokující sdělení pro veřejnost, která si opravdu platí tento paskvil 55 milióny za jednu stránku textu!


Ukazatele rozpočtu kapitoly 305 – Bezpečnostní informační služba v roce 2017 (v tis. Kč)

Schválený rozpočet - Upraveny rozpočet - Skutečnost

Příjmy celkem: 146 700 - 146 700 - 174 252

Výdaje celkem: 1 652 946 - 1 692 907 - 1 370 905

Je zřejmé, že celá slavná BIS je napojená na vysávání peněz daňových poplatníků, jako kterákoliv jiná zločinecká struktura. Nic neříkající výroční zpráva je ukázkou podvodu nevídaných rozměrů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPečlivě připravený a realizovaný plán...   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 05:22:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Člověk nemusí být konspiračním teoretikem, aby neviděl, jak se jednotlivé evropské státy propadají do chaosu a konce vlády práva.

Procesy, které zneklidňují lidi s kritickým myšlením jsou podezřele synchronizovány:

1/ Růst vlivu tzv. nevládních organizací financovaných nadnárodními strukturami
2/ Trvalá migrace a snaha ji zakotvit jako nekončící proces
3/ Růst cenzury a technologického dohledu nad každou lidskou bytostí.
3/ Hroucení a rozklad současných státních celků.

Náhodný, či přirozeně zákonitý proces?

Nebo pečlivě připravený a realizovaný plán zmiňovaného 1%, které se právě rozhodlo vstoupit do finální fáze plánu?

Jen člověk, kterému stačí k životu sát informace z mainstreamového prsu dodávaného oním 1% to nevidí... Případně ten, kdo má strach se probudit do reality.

Jane Newman

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabišův syndrom   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 05:18:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jistě všichni znáte termín "Stockholmský syndrom". Stručně řešeno jde o to, že oběť se zamiluje do svého trýznitele či únosce.

Něco podobného mě napadlo, když byly zveřejněny nedávné průzkumy volebních preferencí, ve kterých ANO Andreje Babiše opět posílilo.

Zdá se, že čím více kauz na Babiše zveřejní novináři či neziskovkáři, tím větší má jeho hnutí preference a on důvěru voličů ČR. Jen jedna Babišova kauza by do té doby politicky "zlomila vaz" každému jinému politikovi, ale Babišovi voliči naopak přibývají.

Dle posledních průzkumů, Babišovo ANO i přes nové a nové kauzy, které na něj, jako králíky z klobouku, vytahují někteří novináři (např.: Šafr, Slonková, Kubík), popřípadě neziskovkáři (např. Ondráček z TI), jeho popularita a preference jeho hnutí rostou.

Proto možná politologové již brzy zavedou nový termín, např. Babišův syndrom", kterým by do budoucna označovali jev, kdy popularita politika roste přímo úměrně s růstem poštu jeho kauz.

Tak mě v kontextu výše popsaného napadá, že jestli budou v publikování nových Babišových kauz novináři a neziskovkáři dále pokračovat, pomohou Babišovu ANU již v příštích volbách získat možná i ústavní většinu, čímž by mu paradoxně tito novináři a neziskovkáři umožnili vytvoření jednobarevné vlády, a popřípadě i změnu ústavy.

Babiš by si tak měl tyto novináře a neziskovkáře hýčkat více než internetového mága Máru (Marka Prchala). A jestli už Babiš vyčerpal všechny kauzy, Mára by již iniciativně mohl začít "pracovat" na dalších, popřípadě i virtuálních kauzách.

Osobně by mě například zajímalo, kolik procent či voličských hlasů by Babišovi přihrál třeba "únos" Moniky, já nevím, třeba do Severní Koreje. Slonková s Kubíkem by z toho zcela jistě udělali napínavý pořad nejlépe na pokračování.

A kdyby to k ústavní většině nestačilo, mohl by si Andrej Babiš starší taky pořídit nějakou tu fotku s přítelkyní z Ruska nebo nejlépe přímo z Krymu, například ve vlnách Ruskem okupovaného Azovského moře. Mára ve spolupráci s "panem Fotošopem" by si už jistě nějako poradili.

Obávám se jen jednoho.

Když si zmínění novináři a neziskovkáři uvědomí svoji moc a pochopí logiku fungování "Babišova syndromu", vrhnou se za účelem politické resuscitace třeba na kauzy Mirka Kalouska, nebo nedejbože Saši Vondry či Ivana Langra...

Miroslav Suja

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSkandál: Ředitelka školy zakázala vánoční výzdobu   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 05:10:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatímco se muslimským žákům vychází vstříc a na muslimské svátky dávají prázdniny, našinci jsou v zaimigrované EU čím dál víc na huntě.

V Rakousku se nyní propírá ředitelka gymnázia v Tullnu, která zakázala vánoční výzdobu školy. Zdůvodnění se ale nezdá být ani logické ani upřímné, a tak to spíš vypadá, že je za za tím nějaká čertovina. Prý živé stromky (najednou po letech) dělají nepořádek a plastové zas neekologický odpad (přičemž jsou po celé škole automaty s nápoji v plastových flaškách).

Někteří žáci si stěžují, že z kabinetů to zapáchá ideologií, kterou se někteří kantoři snaží na žáky přenášet. Vložil se do toho i rakouský vice-kancléř Strache (svobodní FPÖ) a na ef-bůčku to okomentoval, že je nepřijatelné, aby se školní personál pokoušel takto žáky indoktrinovat!

Vzedmutou nevoli žáků i veřejnosti a přehnanou uvědomělost ředitelky musel přispěchat krotit školský odbor. Nakonec se prý jedná o nedorozumění a ředitelka povolila vánoční stromek alespoň v aule. No jasně…

Zdroj: https://www.bgtulln.ac.at/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠokující VIDEO zadržení studentů ve Francii. A jindy militantní ochránci práv mlčí?   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 05:02:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Francouzský ministr školství Jean-Michel Blanquer přiznal, že video a obrazy ze zadržení studentů policií, kdy studenti klečí na kolenou s rukama za hlavou, jsou „šokující“.

Hrozivé video z Mantes-la-Jolie bylo publikováno ve čtvrtek. Okamžitě se stalo předmětem debat na sociálních sítích. Na obrázcích jsou vidět protestující proti změnám ve vzdělávání, jak klečí na kolenou a mají ruce za hlavou. Okolo nich se nacházejí pořádková policie v helmách a neprůstřelných vestách se štíty.

​​Francouzský ministr školství Jean-Michel Blanquer dostal v rádiu France Inter prostor, aby se k tomuto videu vyjádřil: „Jsou to šokující obrazy. Existují šokující obrazy, protože se nacházíme v klimatu výjimečné úrovně násilí."

„Klimatem výjimečné úrovně násilí" má na mysli protesty žlutých vest, které svírají zemi již třetí týden. V sobotu jsou opět očekávány velké protesty, kterým bude čelit policie spolu s vojenskou policií (Gendarmerie).

Blanquer vyzval ty, kdo s velkou dávkou emocí reagují na tento snímek, aby se nad ním zamysleli následovně: „Co se stalo? Jsou tam tací, kteří do těch škol nechodí, je jim více než dvacet let… a jim se daří shromažďovat studenty (v těchto školách)."

Tito lidé útočili na policii, která se je snažila zneškodnit, proto byli postaveni proti zdi, dodal.


Zdroj: twiter, youtube
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPákistánská armáda prováděla v posledních dvou letech intenzivní a účinné protiteroristické operace   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 04:36:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vedoucí pákistánské armády Asif Ghafoor 6. prosince uvedl, že pákistánské bezpečnostní síly prováděly v posledních dvou letech v Pákistánu intenzivní a účinné protiteroristické operace. Národní bezpečnostní situace se výrazně zlepšila.

Asif Ghafoor téhož dne na tiskové konferenci uvedl, že pákistánské bezpečnostní síly od roku 2017 provedly 44 protiteroristických operací, zatkly tisíce podezřelých a zabavily asi 32 tisíc nezákonně držených zbraní, čímž zasáhly řetězec finanční podpory teroristů.

red.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa zasedání OSN o změně klimatu byla vydána nová zpráva   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 04:35:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sekretariát Rámcové úmluvy Organizace spojených národů o změně klimatu vydal včera na zasedání v Katovicích novou zprávu, ve které zdůraznil pokroky a nedostatky rozvinutých zemí při provádění klimatických opatření do roku 2020.

Ve zprávě se uvádí, že v letech 1990 až 2016 se emise skleníkových plynů rozvinutých zemí snížily o 13 %. Současně se zvyšovala opatření na snížení emisí skleníkových plynů v rozvinutých zemích, což dosáhlo výsledků. Podle Pařížské dohody je to důležitý základ pro urychlení opatření na boj proti klimatickým změnám po roce 2020.

Zpráva také jasně uvádí, že opatření některých rozvinutých zemí předběhla slíbené cíle, zatímco jiným se je splnit nepodařilo. Pro dosažení pokroků těchto zemí je rozhodující plná implementace stávajících opatření a politik.

red.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko: Nikdy jsme netestovali raketu, která porušuje Smlouvu o likvidaci raket středního a kratšího doletu   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 04:33:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda obranného výboru ruské Dumy Vladimir Šamanov na čtvrteční schůzi uvedl, že Rusko nikdy netestovalo raketu typu Islamic Kandel, která porušuje Smlouvu o likvidaci raket středního a kratšího doletu (INF). Rusko nepřijímá ultimátum Spojených států nutné pro obnovení platnosti smlouvy.

Podle ruské tiskové agentury mají Spojené státy podezření, že raketa typu 9M729, která je modifikací rakety Iskander-M, má dolet kratší než 5.500 km a porušuje Smlouvu o likvidaci raket středního a kratšího doletu. Náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov k tomu řekl, že Rusko nikdy nepřijme obvinění amerických politiků.

Náměstkyně amerického ministra zahraničních věcí pro kontrolu zbraní a mezinárodní bezpečnost Andrea Thompsonová 6. prosince řekla, že Spojené státy vyzvaly Rusko, aby do 60 dnů zlikvidovalo ruské řízené raketové systémy SSC-8 (ruský název 9M729), jedině tak lze zajistit plnění Smlouvy o likvidaci raket středního a kratšího doletu.

Smlouvu o likvidaci raket středního a kratšího doletu podepsaly Spojené státy a Sovětský svaz v prosinci roku 1987. V posledních letech se Rusko a Spojené státy navzájem obviňují z porušování smlouvy. 4. prosince Spojené státy uvedly, že pokud Rusko nesplní jejich podmínky, pozastaví Spojené státy po uplynutí 60 dnů své závazky vyplývající ze smlouvy.

red.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinistři zahraničí USA a Jižní Korey jednali o spolupráci při denuklearizaci Korejského poloostrova   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 04:32:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo jednal 6. prosince s jihokorejskou ministryní zahraničí Kang Kyung-wha, která je na návštěvě v USA. Obě strany hovořily o koordinaci denuklearizace Korejského poloostrova. Americké ministerstvo zahraničí vydalo po jednání prohlášení, ve kterém uvedlo, že Mike Pompeo a Kang Kyung-wha při jednání potvrdili pevnost americko-jihokorejského spojenectví a slíbili těsnou koordinaci při denuklearizaci Korejského poloostrova.

Podle zprávy jihokorejského ministerstva zahraničí oba ministři zahraničí při jednání zopakovali, že budou pokračovat v sankcích vůči KLDR a budou také spolupracovat při denuklearizaci a udržování trvalého míru na Korejském poloostrově. Obě strany prohlásily, že podporují vyjednávací skupiny obou stran v dosažení dohody o sdílení poplatků za americké vojáky v Korejské republice. Americký prezident Donald Trump se letos v červnu setkal v Singapuru se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem, kde podepsali společné prohlášení, dosáhli dohody o založení nových severokorejsko-amerických vztahů a o vytvoření mechanismu trvalého míru a stability na Korejském poloostrově. Donald Trump 1. prosince uvedl, že v lednu nebo únoru příštího roku se možná opět setká s Kim Čong-unem.

red.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponValné shromáždění OSN schválilo návrh usnesení programu dvou zemí pro Palestinu a Izrael   
Pridal tk Sobota 08 prosinec 2018 - 04:30:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 6. prosince na 73. Valném shromáždění OSN byl schválen návrh programu, který byl předložen Irskem, podporující program dvou zemí pro Palestinu a Izrael.

V souladu s rezolucemi OSN tento návrh bezodkladně vyzývá k ucelenému, spravedlivému a trvalému míru na Blízkém východě, a znovu opakuje svou pevnou podporu řešení problémů mezi Palestinou a Izraelem. Na základě hranic z roku 1967 v rámci uznaných hranic se uskuteční mírné soužití. Návrh byl konečně schválen 156 hlasy pro, 6 hlasů bylo proti a 12 se zdrželo hlasování. 

red.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2531 sec,0.0722 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,189kB