Středa 19 prosinec 2018
Politika dvou “židlí” s malým a velkým Ž: Česko hlasovalo v OSN pro pakt o uprchlících, navzdory pondělním výrokům Andreje Babiše!   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 04:13:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Politika dvou “židlí” s malým a velkým Ž: Česko hlasovalo v OSN pro pakt o uprchlících, navzdory pondělním výrokům Andreje Babiše! Druhý pakt o migraci prý ale ČR opravdu nepodepíše, anebo se alespoň zdrží hlasování. To má být vtip? SPD i KSČM jsou v šoku, hraje se znovu o nedůvěru vládě! Politika mocenských vah v hlavním městě světového židovstva opět ukázala, že nad jámou Mah’ralu nikdo nemůže dělat suverénní politiku, ani premiér v roli státního manažera! Politika napůl pro neocony, napůl pro globalisty!

Česká republika se nečekaně dočkala nepříjemného vánočního nadělení. V noci na dnešek v New Yorku se totiž diplomatická mise českého ministerstva zahraničí pod vedením ministra Tomáše Petříčka (ČSSD) připojila ke Globálnímu paktu o uprchlících. Jedná se o jeden ze dvou dokumentů, ten druhý se nazývá Globální pakt o migraci. OSN nazývá oba dokumenty jako “Global compact”, tzn. Globální kompakt, česky bychom to přeložili jako “globální balík paktů”, pravidel a doporučení. Tomáš Petříček jako ministr zahraničí ČR neuposlechl včerejší výzvu premiéra republiky Andreje Babiše, který v rozhovoru pro Novinky.cz jasně uvedl, že nechce, aby Česká republika pakty podpořila, a to ani jeden z nich. Ministr Petříček je přitom koněm neúspěšného kandidáta na ministra zahraničí a europoslance Miroslava Pocheho, který v EU podporuje migraci a migrační kvóty a pro něhož Petříček kdysi pracoval jako asistent, více v článku zde: vladimir-putin-my-neodchazime-od-dolaru-to-dolar-odchazi-od-nas-rusko-proda-turecku-clenske-zemi-nato-protivzdusny-system-s-400-bez-pouziti-americkeho-dolaru-a-swiftu-brzy-takto-bude-rusko . Znamená to, že hlasování v OSN nakonec prosadil Miroslav Poche navzdory Andreji Babišovi?

VIDEO: https://vimeo.com/307091389

Tak je jednoduché to zdaleka nebude, protože ani Miroslav Poche není samonosná elita a podléhá určitým procesům. Jenže pokud jde v tomto případě opravdu o práci Miroslava Pocheho a jeho koně Tomáše Petříčka, potom má premiér Babiš obrovský problém, protože zjevně neměl sílu zablokovat podpis paktu o uprchlících, protože duo Poche – Petříček řídí zahraniční politiku ze zákulisí. Než budete pokračovat ve čtení tohoto článku, poslechněte si nahoře ve videu Valerije Pjakina a to, co říká o českém ministru zahraničí ve vztahu k jeho nedávnému výroku o tom, že Rusko představuje pro EU větší hrozbu než teroristé. Je to důležité pro pochopení souvislostí v tomto článku.

Takže, co se stalo? Nemusíte nad tím rozsáhle přemýšlet, je to jasné jako facka. Podpis paktu o uprchlících je úlitba Bruselu ve světle obrovského tlaku Evropské komise nejen proti ČR jako celku, ale především proti Andreji Babišovi. Co se stalo před pár dny? Evropský parlament vyzval EU komisi k zastavení dotací pro Babišův Agrofert. Česko navíc nepřijímá migranty a belgický premiér Charles Michel dokonce před několika dny natvrdo uvedl, že země V4, pokud nezačnou přijímat migranty, by měly být vyloučeny ze Schengenu, tedy z volného prostoru pohybu zboží, osob a kapitálu. Takový krok by zřejmě vedl k počátku konce členství těchto zemí v EU, shodují se odborníci na evropské vztahy, byl by to ale naopak krok, nad kterým by zajásaly americké elity, neoconi a američtí jestřábi. Tyto země vyloučené ze Schengenu by se o to těsněji přimkly k USA a americké imperiální doktríně v tažení na Rusko.

Petříček buď neuposlechl premiéra a ČR hlasovala pro uprchlický pakt proti vůli předsedy vlády, anebo Babiš ustoupil v rámci vyvažování mezi neocony a globalisty

V této situaci, pokud by ČR nehlasovala pro globální pakt o uprchlících v New Yorku, bylo by to vnímáno jako vyhlášení války Bruselu a EU ze strany Babišovy vlády a Andrej Babiš má hodně co ztratit, nejen Agrofert, nejen evropské dotace, ale i evropský trh pro své zboží v rámci Schengenu. Na straně druhé vláda Andreje Babiše nemůže jít proti Američanům, takže se dá očekávat, že v rámci politických vah mezi židy a Židy nedojde k podpisu druhého dokumentu z Globálního kompaktu, tedy globálního paktu o migraci. O něm by se mělo hlasovat v OSN ve středu. Podle informací ministra zahraničí Tomáše Petříčka bude hlasování probíhat tak, že Česká republika se ve středu zdrží hlasování.

Pokud ale prý přijde rozhodnutí z vlády ČR, že se má hlasovat aktivně proti paktu, potom prý bude ČR hlasovat aktivně proti. Andrej Babiš tvrdí, že při hlasování v OSN o nic nešlo, že je to nezávazné, ale zatím od něho nezaznělo to hlavní, že by obvinil Tomáše Petříčka, že ČR hlasovala proti vůli vlády, resp. proti vůli Andreje Babiše. A to je znepokojující. Babiš se buď Petříčka bojí obvinit, nebo se bojí Pocheho, který stojí za ministrem, anebo to bylo dohodnuté a Andrej Babiš podpis paktu tiše nechal projít kvůli úlitbě Bruselu. Všechny varianty jsou na stole. A tady si musíme teď celou situaci rozebrat.

Pokud sledujete a posloucháte moje pořady na Svobodném vysílači CS, tak vás současná estráda okolo paktů v OSN nepřekvapí. Praha je centrem světového židovstva a globalizace je hlavním nástrojem jedné ze skupin židů, světových sionistů, pro které je globalizace cestou ke světové vládě pomocí prostředků na vyšších prioritách řízení, na 1. až 5. prioritě. Globalisté (sionisté) se při ustanovování světové vlády brání válečnému dobývání zemí (tzn. řízení na 6. prioritě), protože při těchto procesech se k moci dostávají gójové, především v rolích generálů a vojevůdců, což jsou bílé gójské elity, protože bílá rasa a bílý muž je geneticky naprogramovaný “voják”, je-li řízen generálem, a je také otrok, je-li řízen manažerem. Více o tomto se dočtete rovněž v mé nové knize, až vyjde. Právě proto židé nenávidí generály. Při vojenských operacích totiž dochází ke ztrátě kontroly řídících procesů na bitevním poli ze strany Domu Sion, což je hlavní štáb sionistické globalizace světové vlády. Židé s malým “ž” (sionisté) sice financují armády, ale nedokáží je řídit nijak jinak, než zase jenom na vyšších prioritách. Jedinou výjimkou je Izrael a židovská armáda IDF, ta ovšem je tvořena Židy, nikoliv sionisty.

Systém mocenských vah nad Mah’ralem v Praze

Právě toto je třeba si uvědomit, že Praha je centrem světového židovstva a město je obrácenou stranou Jeruzaléma. Určitě jste zaslechli už přísloví, že “Praha je matka měst” a tomuto přísloví jste asi nikdy nevěnovali pozornost. Více bude rovněž v mojí nové knize, nicméně právě v tomto je ukryté poněkud temné zákulisí. Výrok o tom, že “Praha je matka měst” má původ ve středověku z dob vlády Rudolfa II. v Praze, který udělal z města centrum Svaté říše Římské.

Sídlo v Praze si nevybral náhodou, protože je umístěno nad jámou židovského Mah’ralu, okolo kterého mnohem později vyrostly zednářské lóže nejen v Praze, ale i v dalších městech v Evropě. Židé považují Prahu za své hlavní město, nikoliv Jeruzalém, protože Mah’ral jim umožňuje přímé spojení s Jeruzalémem na mysticko-okultní úrovní řízení, o kterou usiloval i Reinhard Heydrich. O mystické úrovni světového centra židovstva hovořil několikrát i Valerij Pjakin, to jistě víte. Právě proto Praha je tak úzce spojená s Jeruzalémem a Česko s Izraelem. Nejde o politické spojení, pozor, ale je to primárně o kabalisticko-židovském spojení dvou měst na mystické úrovni, které leží na opačných stranách projekce Mah’ralu.

Proč je to tak důležité? Protože Praha je důležitá pro všechny židy a nemůže být obětována jedné straně v rámci “řezání světa” na pašalíky. Proto veškeré politické kroky v Praze jsou ukotveny na vahách, kdy politika ČR musí být nemastná a neslaná, neurčitá, balancovaná. Pokaždé, když se někdo pokusí ČR a Prahu přiklonit k jedné straně, vyhranit, nebo vymezit, tak vznikne obrovský odpor. Za komunismu před rokem 1989 to bylo vyvažování na západ. Po roce 1989 a zejména dnes je vedeno z Prahy (z Hradu) obrovské úsilí o vyvažování pro-západního éthosu vlády směrem na východ.

A jak je vidět, ani Babišova vláda nemohla v otázce globalistického plánu světového sionismu jít v OSN otevřeně proti Globálnímu kompaktu jako celku, takže bylo rozhodnuto, že v rámci mocenských vah bude jeden dokument podepsán a druhý nebude. Pakt o uprchlících byl podepsán, to je důležité pro globalisty, tzn. pro světové sionisty, protože migrace je hlavním nástrojem sionistů pro uvedení Nového světového řádu do provozu, zatímco pakt o migraci podepsán nebude, což je důležité pro Židy, protože sionisty řízenou islámskou a džihádistickou migrací jako první budou ohroženi Židé a Izrael.

Dokument není závazný, ale přesto je obrovskou hrozbou pro legislativní proces a podobu budoucích zákonů

Vláda Andreje Babiše tak provedla úlitbu nejen globalčikům (židům), ale i Židům. Politika půl napůl, systém vyvažování, mocenských vah. V Praze si ani premiér a ani jeho vláda nemohou dovolit dělat vlastní suverénní politiku, všechno musí být vyváženo v rámci dualismu. Silný Hrad vyvažuje Strakovu akademii. Zahraniční politika vyvažuje Brusel a Washington. Odpor proti migraci doma je vyvažován úlitbami migraci v zahraničí. Jedná se tak de facto bizarní politiku “dvou židlí”, kdy vláda se snaží balancovat mezi Bruselem a Washingtonem, ale když se podíváte do hloubky, tak zjistíte, že ty dvě “židle” mají malé a velké Ž. Andrej Babiš bude mít velký problém tohle ustát. Navenek to působí totiž tak, že Tomáš Petříček neuposlechl Andreje Babiše a jeho rozhodnutí nepodepisovat oba pakty, a navzdory tomu byl jeden z paktů podepsán. Skutečnost, že v Praze žádný premiér nemůže dělat politiku bez mocenských vah, nebude asi nikoho zajímat.

Andrej Babiš začal hned situaci hasit, když prohlásil, že první dokument, pro který ČR hlasovala, nebyl žádný pakt, ale pouze zpráva (report) Vysokého komisaře OSN pro migraci. Jenže to není tak úplně pravda. Ta zpráva tam sice opravdu byla, ale pouze jako součást dokumentu s názvem Globální pakt o uprchlících. A to potvrzují i oficiální webové stránky OSN, které oslavují schválení tohoto paktu, který je na webu OSN vykreslován jako historický a zcela převratný. Dokument není právně závazný, jedná se jen o deklaraci, ovšem hrozba spočívá v tom, že na tuto deklaraci je možné se odvolávat v rámci legislativních procesů v jednotlivých signatářských zemích. Chcete příklad? Tak např. taková Charta lidských práv a svobod je také deklarace a nezávazný dokument OSN, ale dnes je implementován v zákonech a ústavách více jak 120 zemí světa. A ústavní zákony již jsou vymahatelné a právně závazné.

Brusel na koni: “Tak, a teď už začnete v Praze přijímat uprchlíky, když jste v OSN hlasovali pro Globální pakt o uprchlících?”

Hrozba tak spočívá v tom, že legislativní orgány v jednotlivých zemích začnou deklaraci implementovat a vnášet do nových zákonů, postupně, jednotlivě. Např. zákon o sociálním zabezpečení, zákon o volbách, a najednou uvidíte, jak černoši z Afriky volí u vás v obci v komunálu, kandidují, muslimové si prohlasují v zastupitelstvu výstavbu mešit, migranti pobírají vysoké dávky, a to všechno na základě nových zákonů, ve kterých bude zohledněna deklarace OSN o globálním paktu o uprchlících. Deklarace OSN nemusí být povinné a právně závazné, protože to není potřeba. Role OSN má podobu nástěnky Brigády socialistické práce. Cokoliv se objeví na nástěnce, je nezávazné, dobrovolné, ale nikdo si nedovolí nástěnku ignorovat a automaticky bere její obsah za mandatorní závazek.

Toto přirovnání sedí naprosto dokonale, protože od této chvíle budou všichni zákonodárci odkazovat na nástěnku s deklaraci, ale co je horší, bude na ni odkazovat Evropská unie, která bude okamžitě usilovat o úpravu evropských zákonů a jejich uvedení do souladu s novou deklarací OSN. Teprve teď nastane to pravé Boží dopuštění ohledně tlaku Bruselu na Prahu, aby začala konečně přijímat uprchlíky. Brusel bude křičet: “Česká republika odhlasovala Globální pakt o uprchlících! Proč je nepřijímáte? Že je deklarace nezávazná? Tak proč jste pro ni hlasovali v OSN, když se jí nechcete řídit? Vy jste hlasovali pro něco, s čím nesouhlasíte?”

Zkrátka je jasné, že toto nebude možné nikomu vysvětlit, to je nevysvětlitelné a nedokáže to vysvětlit ani Andrej Babiš. Česká republika schválila Globální pakt o uprchlících, to je zpráva, která nadchne Brusel a hned si to tam vysvětlí po svém, že Praha chce konečně přijímat uprchlíky. Důsledek politiky dvou židlí se tak může vládě Andreje Babiše krutě vymstít, protože ztratí podporu a důvěryhodnost. Uvidíme, jak dopadne hlasování o globálním paktu o migraci ve středu.

Kabalistický dualismus v přímém přenosu neuvěřitelně rozštěpených rozhodnutí a činů vlády Andreje Babiše a jeho ministra zahraničí

SPD podle informací Radima Fialy navrhne hlasování o nedůvěře vládě, ostře proti podpisu paktu se vyjádřil i Zdeněk Ondráček z KSČM, řev se začíná ozývat i z ODS, kde Václav Klaus ml. chce svolat mimořádné zasedání sněmovny ke skandálnímu hlasování ČR v OSN, ovšem ten zásadní problém, který tady nezaznívá a je přehlížen, spočívá v jednoduché a základní věci: Česká republika podpisem mnoha a mnoha mezinárodních smluv, počínaje Washingtonskou (vstup do NATO) a konče Lisabonskou (reforma EU), již není suverénním a svrchovaným státem, a tudíž ani vláda nemůže suverénně hlasovat a rozhodovat tak, jak by chtěla, když Praha je centrem světového židovstva, když Praha je matka měst, těch na sluneční straně, i těch na obrácené straně La Llum Negra.

Proč si Čína vybrala Prahu jako vstupní “práh” do Evropy? Proč ČR jako jediná země EU podporuje Izrael proti Palestině? Proč Miloš Zeman má nedotknutelný status a stejně tak i Jaromír Soukup, který poskytuje prezidentovi prezentační prostor na TV Barrandov? Vy to nevidíte? Vždyť vyvažování v ČR probíhá už dokonce i v médiích, na jedné straně Česká televize (neoconi) a na straně druhé TV Barrandov (prezident, Čína, Rusko). Správně bychom tedy měli říkat, že Praha je hlavním městem dualismu. A to je co? Dualismus je základní lekcí Kabaly, tzn. bílé a černé světlo, nahoře a dole, obrácené obrazy světa a podsvětí. Teď už víte, proti čemu stojí nejen Andrej Babiš, ale celý náš národ.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/politika-dvou-zidli-s-malym-a-velkym-z-cesko-hlasovalo-v-osn-pro-pakt-o-uprchlicich-navzdory-pondelnim-vyrokum-andreje-babise-druhy-pakt-o-migraci-pry-ale-cr-opravdu-nepodepise/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBrusel: Vezmeme peníze zemím střední Evropy a ztrojnásobíme jimi financování Sorosových promigračních neziskovek   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 04:01:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Orbánova vláda po posledním summitu EU tvrdí, že proimigrační bruselské vedení chce ve skutečnosti ještě více navýšit migraci do EU.

"Vývoj v Bruselu tento týden potvrzuje, že současné bruselské promigrační vedení nechce zastavit migraci, ale řídit ji a ve skutečnosti ji chce zvýšit," prohlásil mluvčí maďarské vlády, István Hollík.

"Tento týden Brusel zplodil jen to, že chce dát migrantům více peněz, povinné kvóty a víza.“

"Ukázalo se, že pro-imigrační úředníci v Bruselu chtějí na migraci vynakládat ještě více peněz z rozpočtu EU, který byl již snížen v důsledku Brexitu," pokračoval.

"A Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci Evropského parlamentu (LIBE) již vypracoval návrh, podle něhož by se financování proimigračních organizací Sorose ztrojnásobilo, přičemž by se peníze vzaly zemím střední Evropy včetně Maďarska," dodal Hollik.

Podle pana Hollika se také ukázalo, že oponenti lhali, když tvrdili, že povinné přesídlovací kvóty nejsou a nikdy nebudou v Bruselu na programu jednání.

"Protože to, co nyní vidíme, je to, že chtějí, aby je (kvóty pro migraci) přijal současný Evroský parlament", uvedl a dodal, že prezident Evropského parlamentu Antonio Tajani prohlásil, že podle jeho názoru musí být návrh na povinné přesídlovací kvóty znovu na pořadu jednání.

Mluvčí maďarské vlády upozornil, že v úterý většina poslanců z Evropského parlamentu odhlasovala zavedení promigračních humanitárních víz.

Hollik uvedl, že je z událostí posledních dnů zřejmé, že současné proimigrační vedení Bruselu se snaží využít jeden každý den k tomu, aby zajistilo, že současný Evropský parlament protlačí svoje návrhy na podporu migrace a že neustále zvyšuje nátlak na země, které jsou proti přistěhovalectví, jako je Maďarsko.

Zdroj: dailynewshungary.com

Na tiskové konferenci po skončení summitu EU, o kterém hovoří mluvčí maďarské vlády výše, vyhrožoval belgický premiér Michel státům V4 za to, že nechtějí brát žádné migranty.

"Tím, že tvrdohlavě, opakovaně, systematicky odmítají prokázat aspoň minimální solidaritu, otevírají automaticky politickou debatu o schengenském prostoru, ve skutečnosti právě otevírají (otázku) jejich vlastního setrvání v schengenském prostoru.To, co říkám, podporuje stále více a více lidí u (jednacího) stolu.“

„Pokud budeme zneužívat migraci kvůli volbám, což se děje všude v Evropě, oslabíme Evropu tím, že ji budeme prezentovat jako neschopnou navrhnout řešení hlavních výzev,“ dodal předseda belgické vlády, kterou před časem kvůli sporu o migrační pakt opustila nejsilnější koaliční strana - vlámští nacionalisté.

Na summitu EU se nepodařilo v otázce migrace dosáhnout prakticky žádného pokroku.

Státy EU se shodly pouze na tom,že v boji s migrací budou dál klást důraz zejména na ochranu vnějších hranic a na spolupráci s tranzitními státy.

Rozpory nadále panují v otázce reformy azylového systému nebo posílení reformované agentury Frontex.

K posílení Frontexu na suchozemských hranicích EU se před časem výstižně vyjádřilo Maďarsko:

„Obrana vnějších evropských hranic nesmí být přenechána tomu, kdo by byl šťastný, kdyby ty ploty spadly.“

V úterý se podařilo v Evropském parlamentu schválit na druhý pokus humanitární víza - to znamená, že členský stát může udělit evropská humanitární víza osobám žádajícím o mezinárodní ochranu. Pak mohou tyto osoby vstoupit na území členského státu, který vízum vydal, a požádat o mezinárodní ochranu v tomto členském státě.

Do Německa a dalších zemí se tak mohou nahrnout statisíce dalších migrantů - osamělé matky s dětmi z celé Afriky, všichni nemocní či ti, kdo potřebují zubní ošetření, všichni příliš staří a všichni "nezletilí bez doprovodu", všichni, kdo utíkají před chudobou či před globálními klimatickými změnami atd. atd.

Je to bezpečnostní riziko, protože se během cesty mohou prostě ztratit, než dojedou do státu, který víza vydal.

Balázs Hidvéghi, mluvčí Fidesz prohlásil:

"Zdá se, že pokud jde o migraci, bude Brusel hlasovat znovu a znovu, dokud nezíská výsledek, který jim vyhovuje.

Tento postup je nepřijatelný a nedemokratický, stejně jako myšlenka samotného migračního víza. Rozhodnutí v podstatě otevírá brány masové ekonomické migranci."


Text prohlasovaného dokumentu je zde: http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+REPORT+A8-2018-0423+0+DOC+XML+V0//CS

Hlasování:

Dokument byl schválen 429 poslanci, proti bylo 194 poslanců, zdrželo se 41 poslanců

ANO (skupina ALDE/ADLE ): PRO Ježek, Telička, PROTI Charanzová, Dlabajová

Skupina ALDE/ADLE hlasovala PRO.

Soc. Dem. (skupina S&D ): PROTI Keller, ZDRŽEL SE Poche, Poc, NEHLASOVALA Sehnalová

Skupina S&D hlasovala PRO.

KSČM (skupina GUE-NGL ): ZDRŽELI SE Konečná, Kohlíček, Maštálka

Skupina GUE-NGL hlasovala PRO.

KDU-ČSL+TOP09 (skupina EPP ): PRO Niedermayer, Svoboda, ZDRŽEL SE Zdechovský, Polčák, Pospíšil

Skupina EPP hlasovala PRO.

ODS (skupina ECR): PROTI Tošenovský, NEHLASOVAL Zahradil

Svobodní (skupina EFDD): PROTI Payne

Skupina EFDD hlasovala PROTI.

Měli bychom se zeptat poslanců, kteří se zdrželi či nehlasovali o tak zásadním a pro naši zemi důležitém zákonu, CO VLASTNĚ V EVOPSKÉM PARLAMENTU DĚLAJÍ, KDYŽ NEJSOU SCHOPNI SI UTVOŘIT VLASTNÍ NÁZOR NEBO SE ANI NEOBTĚŽUJÍ DORAZIT NA HLASOVÁNÍ, že Poche, Poci, Konečná, Kohlíčku, Maštálko, Zdechovský, Polčáku, Pospíšile a Sehnalová se Zahradilem. Takové lidi bychom již volit neměli.

Evropský parlament má 751 poslanců, ČR zastupuje jen 21 poslanců. V takové situaci jde o každý hlas.

A z našich poslanců se téměř polovina ani nenamáhala nějaký názor vyjádřit.

A abychom zde nepropírali jenom evropské poslance, zopakujme si jak hlasovala poslanecká sněmovna ČR o OSN Globálním paktu pro migraci, který mohla lehce smést ze stolu, ale raději alibisticky vše přenechala Babišovi:

19. září 1. hlasování: Pouze 19 poslanců z SPD+ 1 z KSČM proti Globálnímu paktu o migraci

19. září 2. hlasování: Za odstoupení ČR z OSN Globálního paktu hlasovalo pouze 17 poslanců SPD

Připomeňme si ještě k tomu, že:

Pracovníci OSN začali před několika lety migrantům v Africe a na Středním východě rozdávat mobily a peníze přes účty na Mobile Money. Do mobilu si migranti mohou stáhnout speciální aplikaci pro migranty, která jim poskytuje informace o cestách, o možnostech lékařského ošetření a také umožňuje zasílání peněz do zemí původu tzv. remitencí.

OSN Světová banka a Soros investovali do širokopásmového připojení pro migranty.

A také EU spolu s UNHCR začala dávat migrantům nejen v Řecku, ale i v Turecku! předplacené karty MasterCard.

Na celou 1,1 miliardu eur, kterou EU poskytla na karty MasterCard pro migranty v Turecku! odmítli dát Turci vyúčtování – takže 1,1 miliarda eur z daní evropských občanů mohla být použita na financování terorizmu. A neštěkne po tom pes.

Brusel měl již 21. března 2018 připravený dokument, na základě kterého by Evropská komise schválila OSN Globální kompakt promigraci sama za všechny členské státy EU.

A v předstihu měl připravenu evropskou síť na dozorování provádění OSN Globálního kompaktu pro migraci.

A v Rumunsku a na Slovensku byla v předstihu připravena přesídlovací centra OSN UNHCR.

A když bylo jasné, že migrační pakt neschválí všechny země EU (Chorvatsko, Bulharsko, Maďarsko, Česká republika, Rakousko, Polsko, Slovensko, Itálie a Lotyško jej nakonec odmítly), prohlásila Merkelová v Německém Bundestagu, že OSN kompakt pro migraci se stane - poté, co ho schválí dvě třetiny států – závazným i pro ty státy, které ho neschválily.

Někdo prostě vydal nezměrné množství peněz a sil na organizování masové migrace do Evropy a USA, aby dokázal, že „masová migrace je stálá a nelze ji řešit na národní úrovni“.

A mezitím se v EU připravoval kvótový mechanismus na přerozdělování migrantů do jednotlivých států.

A v OSN se připravoval Globální kompakt pro migraci.

Pokud by to státy V4 nezadrhly, navázal by teď ten evropský kvótový mechanismus na celosvětový kvótový mechanismus zavedený OSN Globálním kompaktem pro migraci.

A to by byl konec národních států.

Mimochodem i OSN Globální kompakt o uprchlících poskytuje zemím možnost se dobrovolně přihlásit k přesídlování uprchlíků prostřednictvím přesídlovacích kvót. A jejich zpětný návrat je pouze dobrovolný. A platí slučování rodin. A zařazení uprchlíků do sociálních, zdravotnických a vzdělávacích systémů a do pracovního procesu.

OSN Globální kompakt pro uprchlíky zahrnuje tzv. Comprehensive Refugee Response Framework (CRRF). Je to systém, do kterého se přihlásí země s velkým množstvím uprchlíků a také země a organizace, které chtějí nějak pomoci.

Vstup do portálu je zde - http://www.globalcrrf.org/

Kromě toho se má každé 4 roky scházet tzv. Global Refugee Forum, na které přijedou ministři členských států OSN a představitelé migračního a investičního byznysu a neziskovek. První Global Refugee Forum se uskuteční v roce 2019. Na tomto fóru by země měly dát závazky ohledně přesídlování uprchlíků na tři roky dopředu.

Za uprchlíky se považují i stateless tj. osoby bez státu – stačí tedy, když někdo zahodí doklady.

Již nyní OSN vykřikuje, že by EU měla přijmout dalších 40.000 „uprchlíků“ - to pro začátek.

A pozor, my už součástí tohoto OSN kvótového systému jsme. Narvala nás tam Topolánkova vláda v roce 2008. Přebírání uprchlíků pak zastavil Sobotka – a tak by to také mělo zůstat. Ale OSN UNHCR tam pro nás má pořád tabulku nachystanou.

Státy se také zavazují, že občany bez dokladů zaevidují ve společném systému a vybaví je doklady.

Takže – logicky – ani nemohou vědět, zda jde o uprchlíky či nikoli a data si budou cucat z prstů.

Průšvih je totiž v tom, že nikdo z hybatelů nepočítal s tím, že by některé země nepřijaly Globální kompakt pro migraci.

!V CRRF se nerozeznávají uprchlíci od migrantů! Sám portál přiznává, že zaevidované zdroje migrantů jsou smíšené – tedy uprchlíci, vnitřně vysídlení i ekonomičtí migranti dohromady.

To znamená, že i kdybychom Globální kompakt pro uprchlíky přijali, nikdy nesmíme přistoupit na kvóty OSN ani EU – protože ti, kdo k nám budou zájemce o přesídlení posílat (EU, OSN IOM, OSN UNHCR, neziskovky), jsou ti samí, kdo se na celém tom celosvětovém podvodu s migranty podíleli a nebudou mít zájem rozlišovat migranty od uprchlíků.

Nejednodušší a nejčistší řešení by bylo, kdyby Česká republika napsala do OSN UNHCR, že odstupuje od New Yorkské deklarace z roku 2016, jako to udělaly Maďarsko a USA.

To by nás spolehlivě vyřadilo z jakýchkoli závazků vůči OSN UNHCR a zbyla by nám kvypořádání pouze EU.

Skutečným uprchlíkům bychom mohli pomáhat na bilaterální bázi a tím pádem bychom si mohli i sami zkontrolovat, na co byly peníze využity.

Určitě by to lepší a pro uprchlíky přínosnější, než když se z humanitární hotovostní pomoci EU utečencům v Turecku vypaří 1 miliarda eur do neznáma.

Maru

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7787-brusel-vezmeme-penize-zemim-stredni-evropy-a-ztrojnasobime-jimi-financovani-sorosovych-promigracnich-neziskovek.htm


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJiří Paroubek: Topolánkův souboj s pamětí   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 03:56:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
S jistým zpožděním jsem si přečetl včerejší rozhovor bývalého premiéra a někdejšího mého hlavního politického rivala Mirka Topolánka v Hospodářských novinách. Přiznám se, že jsem dost dobře nepochopil poselství tohoto rozhovoru, protože věnovat se téměř jedno desetiletí starým bitvám, je vcelku zbytečné. M. Topolánek se však evidentně ještě dnes dojímá nad nespravedlností osudu a údajnými „podrazy“ nejrůznějších osob, které vedly k pádu jeho vlády. A tak nezbývá než mu trochu osvěžit paměť. Nepůjdu do žádných velkých detailů, to myslím nemá velký smysl.

Topolánkova vláda vznikla v lednu 2007, jako vláda s nejnižší možnou legitimitou, kterou předtím i potom české vlády měly. Za podivných okolností jí podpořili dva, na kandidátkách sociální demokracie zvolení poslanci Melčák a Pohanka, kteří přeběhnutím do tábora pravice narušili poměr hlasů ve sněmovně tak, jak vyplynul ze sněmovních voleb v červnu 2006. Ten poměr hlasů původně byl 100 na 100 mandátů levice a pravice. Rád bych také připomněl, že postupem času došlo v roce 2008 k akvizicím dvou dalších poslanců sociální demokracie, Snítilého a Wolfa, do tábora pravice. Kdyby to nebylo tak vážné, bylo by to až komické.

Vždy, když Topolánkova koalice neměla hlasy, tak se objevil nějaký nový přeběhlík, který hlasoval ve prospěch Topolánkovy vlády. V závěru roku 2008 však došlo k jisté změně. Poslanec Pohanka se rozhodl ukončit své angažmá ve sněmovně a odejít do politického důchodu a na jeho místo ve sněmovně nastoupil náhradník z kandidátní listiny ČSSD. A v tom okamžiku již koaliční vláda Topolánka, Schwarzenberga a Bursíka neměla ve sněmovně většinu. Proti ní byly dvě dříve zelené poslankyně a dva bývalí poslanci ODS. A v této situaci vláda, a zejména premiér Topolánek, neměla snahu se domluvit se sociální demokracií na ničem. Prostě vstoupila do roku 2009 jako menšinová vláda a přitom se chovala, jako kdyby měla velkou parlamentní většinu. To by se samozřejmě dalo tolerovat, třeba i půl roku, tedy po celé české předsednictví.

Přišla však chvíle, kdy bylo potřeba řešit velký morální problém. Hlavní rádce M. Topolánka Marek Dalík nutil redaktora ČT Ostrava, aby nebyla odvysílána reportáž veřejnoprávní televize kompromitující vládu. V každé jiné zemi západní Evropy na západ či na jih od našich hranic by po takovém excesu premiér vlády okamžitě odstoupil. U nás to vedlo k hlasování o nedůvěře, které vláda prohrála. Podle M. Topolánka jsem prý neměl plán B, i to je lež. Plán B existoval a pohyboval se v rámci ústavních zvyklostí. Protože ani jedna z velkých stran nebyla schopna ustavit většinovou vládu, bylo možné se dohodnout – a k této dohodě také za pár týdnů po pádu vlády došlo - na předčasném ukončení volebního období a vypsání parlamentních voleb. Tedy přesněji předčasných parlamentních voleb.

Vycházeli jsme přitom z precedentu, z ústavní a politické praxe, která byla použita při ukončení mandátu vlády v roce 1998 a při vypsání mimořádných voleb v tom roce. Předkladatelem tohoto návrhu v parlamentě byl tehdy senátor Rychetský. Tentýž Rychetský, jehož Ústavní soud na podzim v roce 2009 na základě stížnosti jediného (!) poslance Melčáka, mimořádné volby zrušil. Ale to je jiný příběh. Prostě po téměř deseti letech M. Topolánek jaksi některé věci fabuluje a domýšlí a myslím, že to není potřeba ani chápat dramaticky jako velkou lež.

Mluví například o jakési dohodě mezi A. Vondrou a J. Hamáčkem, která měla vést k neútočení v době evropského předsednictví. A pak do toho zamíchá hned L. Zaorálka, který jej prý začal vydírat s tím, že naši vojáci musí odejít z Afghánistánu a že vláda ODS musí zrušit nemocniční poplatky. Při vší úctě k Zaorálkovi a Hamáčkovi, nevím nic ani o Hamáčkově dohodě s Vondrou, ani o Zaorálkově „vydírání“. Moje tehdejší pozice jako šéfa ČSSD ovšem byla taková, že bych o tom musel vědět. O jednom i o druhém.

Stejně tak M. Topolánek úplně blábolí, že jej někdo z mých lidí měl vydírat a to prý brutálně v den hlasování o nedůvěře k vládě. To jsou už úplné nesmysly. Věděli jsme, že proti vládě jsou čtyři „vládní" poslanci, všichni poslanci komunističtí a sociálně demokratičtí a že tedy hlasování nemůže dopadnout jinak, nežli pádem vlády. Žádné „vydírání“ v této situaci nemělo smysl. Ani komunistickým, ani sociálně demokratickým poslancům jsem nemohl „rozkázat“, aby hlasovali pro vládu. Prostě ztratil bych tvář a ztratili by svou tvář i budoucnost takto hlasující opoziční poslanci. A se čtyřmi odpadlíky z vládního tábora jsem z pochopitelných důvodů osobně ani zprostředkovaně nemluvil. Jestli s nimi hovořil, jak přiznává, spolu s Jaromírem Soukupem M. Topolánek, no tak je to smutná ukázka jeho vyjednavačských schopností. A nic víc a nic méně.

I po pádu vlády jsem nabídl M. Topolánkovi, a tato nabídka vstoupila ve veřejnou známost, možnost, že by vláda M. Topolánka dokončila evropské předsednictví, tedy do konce června roku 2009, jako vláda v demisi. To by bylo řešení, které by se pohybovalo, jakž takž v rámci Ústavy. Sdělil jsem však veřejně také svou podmínku, respektive podmínku ČSSD. A tou podmínkou bylo, že funkci ministra vnitra nebude vykonávat s okamžitou platností Ivan Langer. Po několikadenním váhání mi M. Topolánek sdělil, že tato podmínka je neakceptovatelná, protože se na podzimním kongresu ODS stal znovu předsedou ODS především díky hlasům, které mu zorganizoval I. Langer. Jen připomenu, že ODS svůj kongres pořádala jen pár týdnů po velkém výprasku, který utrpěla od ČSSD v krajských a senátních volbách na podzim roku 2008. Prostě pozice M. Topolánka byla vnitrostranicky velmi oslabena.

Když padla tato možnost, nezbylo, než se dohodnout na složení úřednické vlády, kterou v podstatě sestavili ČSSD, ODS a Zelení. Připomenu jen, že na místo nepříliš schopného ministra zahraničí Schwarzenberga, se stal klíčovou osobností předsednictví profesionální diplomat Jan Kohout. A upřímně řečeno i předseda úřednické vlády Jan Fisher si dával pozor, aby se nepouštěl během předsednictví do kontroverzních sporů a vyjádření, které byli specialitou právě M. Topolánka.

V rozhovoru, který je ze strany redaktora HN veden vůči M. Topolánkovi jinak velmi přívětivě, se nicméně objevuje připomínka jednoho takovéhoto blábolu na evropské úrovni. K překvapení všech, den po pádu vlády M. Topolánek při projevu před europoslanci nazval snahu americké vlády finančně stimulovat ekonomiku, coby hlavní protikrizové opatření, „cestou do pekel“. Přitom každému malému dítěti alespoň se špetkou ekonomické erudice muselo být jasné, že pokud by se USA v té době vydaly jinou cestou, cestou nezasahování do ekonomiky, znamenalo by to zhroucení jejich finančního systému a celého světového hospodářského řádu. Nevím, jestli bonmot o „cestě do pekel“ myslel Topolánek vážně, či to byl jen projev duševní krize po pádu vlády, ale pokud to myslel vážně, byl pro svou zemi a pro Evropu, pro svou naprostou nekvalifikovanost velmi nebezpečný.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy versus profesionální sport   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 03:49:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak se lze dočíst z denního tisku, z podnětu Spolku pro Grand Prix ČR Brno, schválilo Zastupitelstvo Jihomoravského kraje doplatek vyrovnávací platby plnění závazku veřejné služby částkou 9,5 milionu korun. Stejně tak učinilo Zastupitelstvo města Brna, které za tímto účelem schválilo více jak 4,7 mil. Kč.

Předesílám, že jsem velkým příznivcem a fandou motoristického sportu, Velkých cen (GP) a motocyklů zvlášť. Přesto si však myslím, že je třeba se na tyto záležitosti dívat objektivně, racionálně a to ze dvou pohledů. První je sport samotný, tedy v tomto případě motocyklové závody GP, druhý pohled je otázka finančního zajištění a pokrytí nákladů těchto akcí. Není tajemstvím, že poslední roky je to pro pořadatele stále nemalý problém. Protože se jedná o vysoce prestižní záležitost, do problematiky finančního pokrytí jsou mezi zainteresovanými i orgány města Brna a Jm kraje. Tyto orgány vyzvaly MŠMT ke spoluúčasti na pokrytí finančních nákladů, které za tímto účelem v letošním roce poskytlo (pouze) 39 milionů, což je prý o 31 milionů méně, než předchozí roky. Tolik ty nejpodstatnější fakta, týkající se úhrad nákladů spojených s konáním GP ČR Brno 2018, která je mj., součástí MS silničních motocyklů.

Není od věci si připomenout některé skutečnosti, které vyvolávají řadu otázek, problémů a nejasností. Především je třeba si uvědomit dvě základní skutečnosti: první, že Velká cena motocyklů ČR v Brně, která je rovněž započítávána do Mistrovství světa silničních motocyklů, je zcela neoddiskutovatelně profesionální sport. Lze proto logicky předpokládat, že jen ze vstupenek je sotva možné pokrýt všechny náklady s konáním GP souvisejících a že tedy bude nezbytně nutné jistou část nákladů krýt dotacemi a příspěvky. Není pochyb, že GP ČR Brno kromě sportovního významu má také význam celospolečenský a to jak z hlediska rozvoje turismu, tak propagace České republiky jako takové. Nicméně je třeba si uvědomit a hlavně překonat mylný názor, že MŠMT by měl být ten orgán, který by měl ze svého (rozuměj státního) rozpočtu krýt také aktivity profesionálního sportu. To se netýká jen motocyklové GP ČR Brno, ale i jiných sportovních odvětví, které mají vyloženě a zcela jednoznačně statut či charakter profesionálního sportu (např. nejvyšší fotbalové a hokejové soutěže, tenis, zimní sporty a celá řada jiných profesionálních sportů).

MŠMT, tedy ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy je státní orgán, jehož posláním je, jak z názvu vyplývá, především péče o oblast školství, které má nemálo vlastních problémů, ekonomických nevyjímaje, dále péče a práci s mládeží, které by se mělo ministerstvo daleko intenzívněji věnovat, než se zabývat profesionálními sporty a v neposlední řadě se starat o nezbytnou tělesnou výchovu, alias tělovýchovu. Tento úsek činnosti ministerstva, tedy tělovýchova, však má pikantní nádech. Jakkoli se jedná o tělovýchovu, tedy o základní výchovu v péči o tělesnou a fyzickou průpravu hlavně dětí a mládeže, byla do této činnosti (velmi sofistikovaně) zakomponována i starost o profesionální sporty a jejich financování. Není od věci si položit otázku, jak souvisí všestranná péče o tělesnou a fyzickou zdatnost dětí a mládeže s vrcholovým, resp. profesionálním sportem fyzicky vyspělých a zdatných dospělých občanů?

Jak výše uvedeno, GP ČR Brno je ročně MŠMT dotována cca 70 miliony Kč a to není řeč o celé řada jiných sportů, které jsou tímto ministerstvem finančně dotovány či podporovány (viz např. FAČR s několika stovkami milionů přesto, že ve vrcholovém fotbale se točí miliardy). Nebylo by záhodno, z principu základního poslání a činnosti MŠMT, zabývat se především problémy a otázkami zdevastovaného školství, poněkud zvláštním způsobem dětem a dorůstající mládež a miliony, které jdou do profi sportu investovat především do tolik potřebné tělovýchovy? Zatím co profesionální sporty (nic proti nim) si mohou na sebe vydělat (mnohdy i zcela), jiné malé sporty paběrkuji a celkem logicky na svou činnost potřebují peníze a spoléhají na dotace státu (případně sponzory).

Zdá se, že se blýská na lepší časy, neboť politici, resp. poslanci se zabývají návrhem na vytvoření samostatného subjektu, který by se zabýval sportem všeobecně. Bližší informace a koncepce tohoto záměru nejsou dosud známy, přesto jsem přesvědčen, že je to jediná správná cesta, jak spravedlivě zajistit a zabezpečit existenci jak běžného, tak vrcholového, resp. profesionálního sportu (za předpokladu, že sám není schopen zajistit svou činnost pouze z vlastních příjmových zdrojů). To by na druhém straně dalo větší prostor a možnosti Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy, aby s větší odpovědností, odborností a cílevědomostí plnilo základní poslání na úseku školy, mládeže a jejich zdravého tělesného rozvoje.

Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak by měla, či spíš, jak by neměla vypadat ideální morální autorita?   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 03:47:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Výročí smrti Václava Havla vyvolalo v mnohých nostalgii po nějaké morální autoritě. A tak bych se chtěl zamyslet, jak se má taková ideální morální autorita současnosti chovat, aby byla za morální autoritu považována širšími masy.

"Schází nám morální autorita typu Václava Havla." Je často slyšet z úst prokavárenských rádoby filozofů. Jenže já se osobně domnívám, že pokud někde nějaká morální autorita chybí, tak je to především v té části naší společnosti, která se hlásí k pražské kavárně, k multikulturalistům a podobným ideologiím. Tato sebranka totiž v současné době mezi sebou žádnou morální autoritu, která by bojovala za svobodu slova a demokracii, mít ani nemůže. Jen tak pár příkladů.

Myslíte si, že by bylo vhodné, aby například někdo prohlásil za morální autoritu nějakého nadšeného multikulturalistu, který by si například přál indoktrinaci multikulturalistické ideologie do dětí ve školách? Nebo který by se snažil o zakazování vánočních betlémů a dalších vánočních symbolů, aby se náhodou někdo s podivným náboženským vyznáním neurazil? Ne, něco takového v žádném případě morální autoritou být nemůže.

Nebo si myslíte, že může být za morální autoritu být považován ten, kdo propaguje zvrácené sexuální směry? Kdo by například takovýmto lidem chtěl veřejně dávat přednost před normálními nebo jim dokonce chce dát možnost si přisvojit a vychovávat cizí děti? Ne, ani toto v žádném případě morální autoritou být nemůže.

Nebo si dokonce myslíte, že by jako případná nová morální autorita měl být někdo, kdo omezuje tvůrčí práci spisovatelům a autorům příběhů, protože by si přál mít jen tzv. genderově vyvážené příběhy a ty ostatní by jen zakázal? Ne, toto není žádná morální autorita, ale cenzor. A cenzor být morální autoritou být nemůže.

Nebo si myslíte, že by jako měl být za morální autoritu považován někdo, kdo propaguje a podporuje tzv. juvenilní justici po vzoru norského Barnevernetu? Ne, v žádném případě! To je asi to samé, jako, kdyby chtěl někdo prohlásit za morální autoritu Erbenovu Polednici.

Nebo si myslíte, že by za morální autoritu měl být považován někdo, kdo brouzdá po internetu, například po sociálních sítích a hledá názory, které zrovna jemu nevoní? A pak je někam nahlásí a těší se, jak tím někomu pěkně zavaří. Ne, toto není morální autorita. Toto je člověk s patentem na rozum, který si myslí, že ví všechno nejlíp, a přitom by rád někomu škodil. A něco takového nemá s morální autoritou vůbec nic společného.

Takže, pokud někdo chce, abych ho mohl pokládat za morální autoritu, tak zkrátka a dobře takovéto výše uvedené jevy a jevy jím podobné nemůže podporovat. To by bylo přece bylo proti všem vlastnostem, jaké by správná morální hodnota měla mít. Taková osobnost, která by měla být považována za morální hodnotu, naopak musí chtít všeobecnou svobodu názoru bez touhy své názory povinně indoktrinovat například do dětí ve školách nebo někoho za jiné názory trestat či sankciovat. Jedině pak může být považována za morální hodnotu.

Libor Čermák

Zdroj: https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=692621
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo je za zákonem o změně pohlaví?   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 03:45:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministerstvo spravedlnosti spolu s ochránkyní práv podali návrh zákona, aby děti už od 12 let měly právo oficiálně změnit pohlaví i bez chirurgického zákroku. Jednohlasně tento zákon podpořili Piráti. Už 12leté děvče by tedy mělo mít právo dostat dokumenty, že je chlapec, a opačně. Pokud by před 40 lety někdo navrhl takový zákon, byl by odvezen na psychiatrii, a to v lepším případě. V horším případě by byl souzen za osnování zločinů proti lidskosti a dostal by doživotní trest. Letos před Vánocemi se tím ale čeští poslanci zcela vážně zabývají.

Je šokující, jaká změna myšlení během několika posledních let nastala! Probíhá systematický proces sebezničení společnosti.

Co je za tzv. právem na přeoperování? Specialisté z různých lékařských odvětví, ale rovněž i psychologové a pedagogové, mohou lehce dokázat, že jde o podvod. V člověku je komplexní psychosomatický systém, který se nedá žádnou operací ani žádnou hormonální terapií změnit tak, aby se muž skutečně stal ženou a opačně. Tyto tzv. operace jsou podvodem a zločinem proti lidskosti.

Společnost, která skrze lež uzákoňuje nejtěžší zločiny proti lidskosti, nemá žádnou perspektivu, sama sebe zničí. V současné době je však už uzákoňování mrzačení mladé generace pod termínem „právo na změnu pohlaví“ něčím „normálním“. Už malé děti jsou v rámci genderové ideologie pod psychologickým terorem a lží tlačeny k tomu, aby irealitu a tragický klam přijímaly jako své dobro a právo. Jde o existenční podvod a formu ideologické a psychologické války k zničení budoucí generace. Hormonální léky určené k realizaci transgenderismu působí neplodnost. Přeoperování je nezvratný zásah do fyzické i psychické stránky člověka, takže takto zmrzačený jedinec už pak není schopen nést běžné těžkosti života a v žádném případě nemůže založit rodinu ani v rodině není schopen žít. Nakonec zůstává jako nešťastný bezdomovec, kterého nikdo nemá rád, egoista, cynik, narkoman končící sebevražednou eutanazií. Řeč o důstojnosti člověka tu zní jak výsměch.

Copak toto my, současná generace, která nese zodpovědnost za budoucí, nevidíme?

Kdyby nějaký fašistický lékař v koncentračním táboře přeoperovával muže na ženy a opačně, po ukončení války by za tyto zločiny proti lidskosti dostal trest smrti. Dnes jsou však lékaři podle nových mezinárodních zákonů povinni tyto zločiny chladnokrevně páchat už i na dětech.

Kde je kořen problému? Bylo naprogramováno choré myšlení. Lidem od dětství je systematicky vtloukáno do hlavy, aby svůj životní program nebudovali na realitě, ale na irealitě! Dnešní lidstvo přestává být homo sapiens a začíná být homo debiliens či homo demoniens.

Školství, medicína, kultura, legislativa, politika, všechno pracuje v jednotné linii: urychlit sebevraždu jedinců i celého národa.

Zákon o změně pohlaví svědčí o duchovní atmosféře abnormálního zamoření démony. Démon oklame člověka genderovou ideologií, vnutí mu tzv. práva, která jsou však největšími zločiny proti němu samému. Přeoperovává se pohlaví, rodičům se kradou tzv. preventivně děti... Lisabonská smlouva (2009) v legislativě zrušila principy Dekalogu. Tím likviduje evropskou civilizaci, spravedlivé soudnictví, zdravé mezilidské vztahy. Zlo je preferováno, dobro trestáno, místo pravdy nastoupil systém lži a smrti. Lisabonská smlouva pomocí mlhavých termínů „sexuální orientace“ a „lidská práva“ po stavila celé zákonodárství na hlavu a zahájila proces uzákoňování nejhrubších zločinů proti jedinci, rodině i lidstvu!

Změna legislativy od reality k irealitě jde takovým tempem, že se může už jen Božím zásahem zastavit. Sugestivní naprogramování ireálného myšlení proniká do všech oblastí veřejného života. Za chvíli bude mít každý podvodník „právo“ tvrdit co chce, nezávisle na realitě. Když má dnes muž právo tvrdit, že je žena, za chvíli bude mít na tomto principu preferování ireality právo tvrdit, že sousedův automobil je jeho a úředně si to dát zapsat do dokumentů. Kdo by mu toto právo bral, dopustil by se zločinu jurisfobie, tedy upírání práva. Zřejmě poslanci v Česku za několik let budou hlasovat za podobné zákony. A proč ne? Vždyť dnes už tu máme precedens. Přijdou tzv. uprchlíci a řeknou: „To je naše zem, vypadněte! My máme právo na migraci, tedy máme plné právo na vaše domy, pozemky, národní bohatství. Přece sami jste si to odhlasovali. A komu se to nelíbí, půjde do vězení jako xenofob.“

Zákon o změně pohlaví i bez operace je samozřejmě humánnější než člověka definitivně zmrzačit a pak mu to zapsat do dokumentů. Ale jaké bude mít následky? Psychopatické měnění pohlaví se má stát nejen módou pro masy nezletilých, ale i psychologickým terorem, takže normální teenager už v tlaku neobstojí. Celospolečenské myšlení se posune o další stupínek, ale tím to neskončí. Budou následovat další sebezničující kroky a nové sebezničující zákony.

Administrace prezidenta Trumpa naproti tomu žádá od trans-žadatelů důkladné genetické vyšetření, čímž však padá celá zločinná komedie s transgenderismem!

Dědičný hřích

Sebevražednými procesy promítnutými do legislativy se viditelně projevilo ovoce ložiska zla v nitru člověka, zvaného dědičný hřích (srov. Ř 6), skrze který působí duch lži – démon. To, co se dnes uzákoňuje, je nejen nelidské, ale je to démonické.

Hluboce zakódovaný program dědičného hříchu v naší duši nás klame, abychom odmítali přirozenou, ale i zjevenou Boží pravdu. Skrytý program lži a sebezničení vede člověka k postupnému sjednocování se s démonem – s duchem lži (J 8,44). Sám ke své škodě pak odmítá Boží lásku. Ta se projevila tím, že Bůh nám dal lidské bytí a že Jednorozený Boží Syn přijal na sebe naši lidskou přirozenost, aby nás spasil a vysvobodil od hříchu a ďábla – ducha lži a smrti.

Ježíš se narodil i kvůli tobě v chudém Betlémě. To si připomínáme i o letošních Vánocích. Ježíš pak zemřel i za tebe, za tvé hříchy! Slepý egoismus v nás však odmítá tuto největší oběť přinesenou k naší záchraně. Místo přijetí Spasitele i daru věčného života má kořen hříchu v nás – pýcha a duch lži – jiný cíl: uvrhnout nás v hodině smrti do věčné záhuby (pekla). Skrytý a sebevražedný program v každém z nás – to je dědičný hřích. A právě kvůli hříchu se Boží Syn stal člověkem, aby nás zachrá ;nil. „Slovo se stalo Tělem“, Bůh se stal člověkem, aby člověk se stal bohem – Božím dítětem. „Těm, kteří Ho přijali, dal moc stát se Božími dětmi.“ (J 1,12)

O letošních Vánocích Mu s vírou otevři své srdce a přijmi Ježíše do svého nitra. On stojí u tvých dveří a klepe. (Zj 3,20) Otevři Mu své srdce, dej Mu svůj hřích. Dej Mu své problémy a bolesti a On ti dá odpuštění a pokoj, který ti svět dát nemůže! Udělej tento krok víry! Přijmi Boží lásku, danou ti v Ježíši. On se i kvůli tobě stal bezbranným dítětem.

B.K.Patriarchát

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSvětová banka schválila Ukrajině finanční garanci v hodnotě 750 milionů dolarů   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 03:41:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinský prezident Petro Porošenko na svém účtu na Facebooku uvedl, že se představenstvo Světové banky (WB) rozhodlo poskytnout Ukrajině finanční garanci na půjčky ve výši 750 milionů dolarů.

„Rozhodnutí představenstva Světové banky poskytnout Ukrajině finanční záruku ve výši 750 milionů dolarů jsem uvítal. Je to nejen důležitý znak silné podpory našeho státu, ale také jasné uznání ze strany autoritativní instituce našeho pokroku v reformách, zejména pak ve finančním sektoru," napsal na sociální síti Porošenko.

Ministerstvo financí Ukrajiny již dříve uvedlo, že garance na získání zahraničních půjček prostřednictvím Světové banky je finančním nástrojem banky, kterou může vláda země využít pouze k získání rozpočtové podpory, a to v důsledku realizace programů strategických a institucionálních reforem.

Zároveň se Mezinárodní měnový fond (MMF) dne 19. října dohodl na dodatečných úvěrech na úrovni zaměstnanců. Mezinárodní měnový fond potvrdil, že se s vládou Ukrajiny dohodl na novém úvěru po dobu 14 měsíců. Výše financování odpovídá 3,9 miliardám dolarů. V úterý rada správců MMF rozhodne o přidělení těchto prostředků.

Nutno podotknout, že Světová banka je označení pro sdružení dvou specializovaných organizací OSN, jejichž úkolem je zajištění finanční a technické pomoci rozvíjejícím se zemím. Sídlo dané banky se nachází ve Washingtonu, v USA.

Zdroj: https://sptnkne.ws/krzA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVálka ANO a SPD. Babišova vláda zásadně poškodila Českou republiku   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 03:38:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tomio Okamura, předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD),okomentoval rozporuplné politické kroky českého předsedy vlády, Andreje Babiše. Tvrdí, že i když včera Babiš s paktem OSN o uprchlících nesouhlasil, dnes ho jeho vláda „skandálně“ podpořila.

Na svém účtu na Facebooku Okamura okomentoval počínání Babišovy vlády. A přišel i s nezvratnými důkazy. Předseda SPD uvedl, že Babiš ještě před pár dny na dotaz poslance z SPD, Lubomíra Volného, odpověděl, že vláda zaujme podobné stanovisko k Paktu o uprchlících, jako zaujala k Paktu o migraci. Mělo se tedy jednat o negativní stanovisko, píše Okamura.

Předseda hnutí SPD tak rovnou současnou českou vládu obviňuje a píše:

„Tento zmatek a nesoulad mezi postoji svědčí o nekompetenci vlády v zahraniční politice. (…) Pokud jste si mysleli, že Andrej Babiš bojuje proti masové migraci, tak uvedená fakta vyvedou každého z omylu."

Dodáme, žě dnes ráno portál novinky.cz informoval o tom, že Česká Republika podpořila schválení globálního paktu o uprchlících.

Okamura také v příspěvku zmínil i tiskovou konferenci, na níž okomentoval stav české dálnice D1.

„Dlouhodobě říkám, že je ministr dopravy za hnutí ANO nekompetentní a měl by odstoupit. Hnutí ANO nemá odborníky na dopravu a trpí tím všichni občané," pronesl.

Zdroj: Facebook


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponValné shromáždění OSN schválilo Globální dohodu o otázkách uprchlíků   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 03:33:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 17. prosince na 73. Valném shromáždění OSN byla schválena Globální dohoda o otázkách uprchlíků, aby se země lépe vyrovnaly s migrační krizí.

Podle Globální dohody o otázkách uprchlíků vládní a soukromý sektor zvýší investice s cílem řešit problémy uprchlíků, měla by se posílit infrastruktura a poskytovat služby komunitě pro uprchlíky. Kromě toho je třeba založit politiku a opatření, které by umožnily uprchlíkům vzdělávat se a žít normální život. Pro sledování pokroku bude rovněž vytvořen systém pozorování. Tato Globální dohoda o otázkách uprchlíků není právně závazná.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFenomenální hudební skladatel   
Pridal tk Středa 19 prosinec 2018 - 03:32:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Karel Svoboda se narodil 19.prosince 1938 v Praze. Již v dětství se učil hrát na klavír. Absolvoval střední školu a začal studovat stomatologii na vysoké škole, kterou však nedokončil. Jeho cesty vedly totiž jinam. Poněvadž byl hudebně mimořádně nadán, stal se autorem mnoha písní a skládal též filmovou hudbu. Jako úspěšný hudební skladatel spolupracoval s Karlem Gottem(jenž má v repertoáru asi 80 jeho písní) a textařem Jiřím Štaidlem.

V roce 1963 založil hudební skupinu Mefisto, která účinkovala nejprve v Laterně magice a později měla stálé angažmá v divadle Rokoko, kam Svoboda přivedl nastupující generaci zpěváků v čele s Václavem Neckářem, Martou Kubišovou nebo Helenou Vondráčkovou. Vedle zmíněných zpěváků byli v 60. a 70.letech minulého století interprety jeho písní mimo jiné také Eva Pilarová, Hana Zagorová, Milan Drobný a další, v 80.letech k nim přibyli Michal David, Iveta Bartošová, Petra Janů a Dalibor Janda a v letech devadesátých Daniel Hůlka a Leona Machálková.

Karel Svoboda se věnoval vedle populární též filmové hudbě. Skládal hudbu především pro režiséra Václava Vorlíčka, ať už to byl jeho film Smrt si vybírá či pohádkový film Tři oříšky pro Popelku nebo seriál Létající Čestmír. Rovněž napsal hudbu k seriálu Návštěvníci i znělku k seriálu Včelka Mája. Za nejproslulejší píseň je považován hit Lady Karneval, který převzali dokonce interpreti z Brazílie, Francie či ze Švédska. Mohl bych vyslovit mnohem víc písní, vyberu ale nejznámější a nejzpívanější: Stín katedrál, Čau lásko a Ještě, že Tě lásko mám.

Vzpomínal jsem již na některé filmy, k nimž autor napsal hudbu. Ono jich totiž bylo kolem třiceti. Nehodlám, řekněme, vyjmenovat všechny, ale stačí uvést kupř. filmy Jak se budí princezny, Noc klavíristy, Zítra vstanu a opařím se čajem, Smrt stopařek, Sůl nad zlato z roku 1982, Cirkus Humberto a z Pekla štěstí.

Karel Svoboda je také autorem čtyřech muzikálů, a to Dracula z roku 1995 na libreto Zdeňka Borovce, Monte Cristo, 2000 (rovněž s textem Z. Borovce), Noc na Karlštejně z roku 2004 a Golem, 2006. Ve Smíšeném pěveckém sboru Foerster z Jičína jsou často do programu koncertních vystoupení zařazovány árie Nespravedlivý Bůh z muzikálu Dracula a Ó, Monte Cristo z muzikálu Monte Cristo, které jedinečným a nezapomenutelným způsobem a s doprovodem vynikajícího klavíristy Pavla Krčmárika interpretuje barytonový sólista Radek Štaff. Ovace posluchačů vždy neberou konce.

Hudební divadlo Karlín připravuje k nedožitým narozeninám skladatele přesně v den, kdy se před 80 lety narodil – 19. prosince 2018, exkluzivní koncert, v němž mu jeho písněmi vzdá poctu celá plejáda populárních umělců, jímž ve své době napsal plno hitů. Budou to písně z filmů, seriálů a z muzikálů, přičemž vyvrcholením koncertu bude blok písní Karla Gotta a závěrečná finálová píseň všech účinkujících. Scénář koncertu připravují umělecký šéf divadla Pavel Polák a dramatik koncertů Radan Dolejš. Moderovat bude Libor Bouček, který rovněž vzpomene předčasného ukončení skladatelova plodného života v lednu 2007.


Miloslav Samek


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2100 sec,0.0726 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,317kB