Úterý 25 prosinec 2018
Požehnané svátky Vánoční L.P. 2018   
Pridal tk Úterý 25 prosinec 2018 - 05:34:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Redakce INFOKURÝRU přeje všem našim čtenářům a příznivcům požehnané a milostiplné svátky Vánoční a hojnou Boží milost z Narození našeho Pána Ježíše Krista.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak muslimská zvířata zavraždila dvě dánské studentky   
Pridal tk Úterý 25 prosinec 2018 - 05:28:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Následující příspěvek je tvrdšího rázu, čtěte dle uvážení. 18+

Je chladná noc a vítr v oblasti kolem Džabal Tubkal, nejvyšší hory Maroka a celé severní Afriky, je neúprosný. Moc zpočátku nevidíme, jen krátké záblesky světla z telefonu. Světlovlasá dívka leží na břiše, kalhoty má stažené dolů. Nad ní stojí dva Arabové, kteří se arabsky o něčem dohadují. Jeden nakonec zvolá “tohle je za naše bratry v Hajine” (oblasti pod kontrolou IS, kde se právě svádí tuhé boje). Druhý ji začne řezat krk dlouhým nožem. Slyšíme její bolestivé výkřiky, než nakonec z posledních sil opakovaně zkouší křičet “mor!” (dánsky “mami”).

Zkouší se ještě otočit, což vede k tomu, že muž pokračuje v řezání jejího hrdla zpředu. Krev je nyní úplně všude. Muž, který vše natáčí, jí přidrží hlavu nohou. Dívka se bezúspěšně ještě pokouší dosáhnout nahoru a bránit se noži. O chvíli později už její ruce jen padají k tělu, jak ztrácí vědomí. Muž pokračuje v řezání, dokud jí úplně neoddělí hlavu od těla. Tu pak vezme a zahodí dále na zem, kde můžeme vidět uřezanou hlavu druhé studentky. Další z mužů na ni ještě plivne.

Tím končí video z vraždy dvou dánských studentek v Maroku, které nyní koluje po internetu..

O pár dnů později posílá vedení dánských škol svým studentům smsku o tom, že nemají jakékoliv informace o události sdílet, přeposílat a ani se na ně dívat a namísto toho je ihned nahlásit místní policii. Britská BBC se zmiňuje o dvou turistkách, které “zemřely na následky poranění nožem”. Západní politici přibližně ve stejné době podepisují v té samé zemi pakty o migraci.

Nám nezbývá nic, než otevřená a ledová nenávist vůči všem hatefree lidičkám, kteří dlouhodobě ukazují Maroko jako perfektní destinaci pro turistiku evropských studentek. Ti tři arabští vrazi jsou “jen” důsledek, nejvíce krve je právě na vašich rukou.

- - -

K textu pár ohlasů ze sociální sítě:

•Teď si představte že jste rodič a dostane se k vám tohle video, lituji toho že jsem si to pustil, pouze se mi opět potvrdilo že je k smrti nesnáším a nechci v naší zemi… Mám tři dcery a manželku a budu je bránit když to bude potřeba do posledního dechu…
•“Nikdy nesuďte lidi podle vzhledu.” Napsala mladá blond skandinávská dívka na svůj Facebook předtím, než její hlava byla brutálně sťata a oddělena od těla. Denní připomínka, že tito lidé to nepáchají jen kvůli náboženství a tyto dvě ženy nebyly popraveny kvůli tomu, že se modlili – zemřely kvůli tomu, že jsou bílé Evropanky. Oni to vidí v etnických a rasových vztazích, tak proč bychom neměli my?
•A to je islám… stejně to někteří pojebanci nepochopí a budou hájit imigraci.
•Je to marné…Pokud se někdo jen zmíní o pravé tváři islámu, je hned zesměšňován a nálepkován, pak jsou lidé, které to absolutně nezajímá, jelikož se o podobných vraždách nikdy nedozví, na ČT těžko, tam se řeší jen antibabiš, antizeman a v pokud náhodou je nutné něco o vraždách ze strany muslimů zmínit, řeší se místo toho ti zlí”extrémisté”, kteří už se ze strachu o sebe a své blízké začli bránit….mažou se videa a mimo to, zkuste si zajít do knihkupectví a v sekci “islám” najít jakkoukoli knihu….jsou tam samé bojující proti islamofobii….Prostě strašná propaganda….Takže se holkám ani nedivím a je mi líto jejich rodin….musí to být strašné zažít to na vlastní kůži a pak poslouchat tu masáž médií, jak je islám faaaajn a kdo s tím nesouhlasí je hloupý zlý člověk…..
•Rádoby evropská kancléřka Merkelová se dříve vyoutovala ve smyslu, že se s nějakými oběťmi bude muset počítat. Pokud urizne někdo hlavu jí, Macronovi, Junckerovi nebo jinému z té pakáže, která tuhle sběř pozvala do Evropy, tak je mi to u prdele. Vadí mi, když za jejich chyby tenhle ksindl bere životy nevinným lidem.
•A tu je důvod proč ty svině nenávidím do jednoho,je mi jedno jestli je nějaký dobrák mezi nimi ale klidně bych celý blízký východ a kus Afriky proměnil ve sklo,lidstvo by ním ani nic neztratilo, zkurvená zvířata.

Zdroj: https://pravyprostor.cz/jak-muslimska-zvirata-zavrazdila-dve-bile-studentky/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimové v Pákistánu obvinili další křesťany z urážky islámu, hrozí jim smrt   
Pridal tk Úterý 25 prosinec 2018 - 05:19:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Pákistánu byli další dva muži odsouzení k smrti za údajné rouhání. Náboženství míru v plné kráse. Doposud jsem neslyšel od jediného českého muslima odmítnutí trestu smrti pro odpadlíky a rouhače jako takového.

Maximálně vám řeknou, že by se měl používat až v ideálním islámském státě. V Pákistánu už ho asi mají.

Autor: Martin Gust

Zdroj: telegraph.co.uk

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRakousko: Žádný azyl imigrantům zavlečeným převaděči!   
Pridal tk Úterý 25 prosinec 2018 - 05:17:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šmelina s azyly možná skončí. Rakousko rektifikuje právo na azyl do jeho původně zamýšlených dimenzí. Jak lidovci (ÖVP), tak svobodní (FPÖ) jsou pro zamítnutí azylu všem imigrantům, kteří využili služeb převaděčů.

Ministr vnitra Kickl považuje stávající aplikaci azylového institutu za nejnespravedlivější a nejnelidštější, jakou si lze představit, neboť nahrává převaděči zavlečeným imigrantům.

Rovněž rakouský kancléř Kurz má za to, že stávající azylový převaděčský byznys je třeba rozbít, protože azylu nejsnáze dosáhnou ti, kteří mají prostředky na převaděče, a nikoliv chudí a pronásledovaní.

Zdroj: https://www.krone.at/1829353

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko odmítá obchodování v dolarech ve vojenských kontraktech   
Pridal tk Úterý 25 prosinec 2018 - 05:09:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko přestává účtovat v dolarech ve velkých obchodních kontraktech, prohlásil ministr průmyslu a obchodu Denis Manturov v interview pro RBK.

Například dodávka protivzdušných raketových systémů S-400 je placena v rublech nebo v národních měnách nakupujících zemí. Jak řekl Manturov, v národní měně platí například Indie, Turecko a Čína.

S Indií byla smlouva v hodnotě 5 miliard dolarů uzavřena začátkem října tohoto roku, na jejím základě získá Rusko pět pluků S-400. Turecko má dostat 4 divize za 2,5 miliardy dolarů, dohoda byla podepsána v prosinci 2017. Čína získala 6 divizí za více než 3 miliardy dolarů.

Manturov upřesnil, že výměnná schémata, kdy bylo možné s podniky uskutečňovat platby „buď konzervami nebo péřovými bundami", se uskutečňovala už v 90. letech. V současné době se podle ministrových slov naštěstí nepoužívají.

Začátkem listopadu bylo uvedeno, že Rusko a Čína připravují smlouvu o vzájemném účtování v národních měnách. Podle slov předsedy představenstva Banky zahraničního obchodu Igora Šuvalova může být dokument podepsán do konce roku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ktNn

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTřetina Američanů uvažuje o odjezdu z USA   
Pridal tk Úterý 25 prosinec 2018 - 05:06:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Třetina amerických občanů uvažuje o možnosti emigrovat z USA do zahraničí. Informoval o tom deník The Daily Mail. Celkem 90 % respondentů přitom chce opustit vlast především kvůli touze spatřit svět, píše se v článku.

Deník píše, že až třetina Američanů by se chtěla přestěhovat do zahraničí. Odkazuje tak na průzkum veřejného mínění. The Daily Mail také uvedl, že odborníci hovořili s 877 americkými občany, kteří zatím žijí v Americe.

Analytici z Kentské univerzity a Tuftsovy univerzity, kteří tento průzkum realizovali, prozradili, že téměř 90 % respondentů, kteří uvažují o emigraci, za důvod označili svou touhu spatřit svět.

Průzkum také odhalil, že k dalším důvodům, proč si Američané přejí žít v zahraničí, patří odchod do důchodu (51 % dotázaných) nebo útěk před špatnou či nevyhovující situací v USA (49 %). Celkem 48 % respondentů prohlásilo, že by opustili vlast kvůli práci.

Analytici se odvolávají na data z roku 2014 a poukazují na to, že neexistuje přímé spojení mezi politickými názory a přáním emigrovat.

Amanda Klekowski von Koppenfels z Kentské univerzity situaci okomentovala následovně: „Někteří lidé si mohou myslet, že ideologická orientace zde hraje roli, avšak minimálně v tomto průzkumu, který byl uskutečněn ještě před Trumpem, jsme zjistili, že zde neexistuje žádná souvislost, alespoň ta přímá."

Odborníci dále zjistili, že jedním z důležitých faktorů, který nutí Američany uvažovat o emigraci, je dost slabá národní identita.

„Určitou roli sehrála také známost s jinými Američany, kteří žili v zahraničí anebo sloužili v americké armádě," zdůraznila Amanda Klekowski von Koppenfels.

Zdroj: The Daily Mail
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2787 sec,0.0883 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,340kB