Středa 02 leden 2019
Reforma a otevírání se světu a budování společenství lidského osudu je správným směrem pro rozvoj dnešního světa   
Pridal tk Středa 02 leden 2019 - 03:47:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
18. prosince se v Pekingu konalo zasedání na oslavu 40. výročí reformy a otevírání se světu. Generální tajemník ÚV KS Číny, čínský prezident, předseda Ústředního vojenského výboru Xi Jinping (Si Ťin-pching) se zasedání zúčastnil a pronesl významný projev, což přilákalo velkou pozornost mezinárodního společenství. Ruský slavný sinolog Yury Tavrovskiy v interview pro CRI uvedl, že Rusko si vysoce ocenilo Čínu, která zavedla reformy a otevírání se světu. Domnívá se, že iniciativa, která navrhl čínský prezident Xi Jinping pro vybudování společenství lidského osudu, se stane směrem vývoje dnešního světa.

Yury Tavrovskiy se vyslovil v tom smyslu, že vzhledem k vzestupu nového hegemonismu a obchodního protekcionismu stále čelí naše planet nestabilitě a nejistotě ohledně dalšího rozvoje. Svět naléhavě potřebuje slyšet hlasy a postoje Číny. „V současné době svět zažívá zhroucení politického systému a ekonomického systému. Proces dalších reforem Číny přilákal pozornost mezinárodního společenství. Ve svém projevu potvrdil čínský prezident Xi Jinping, že Čína bude rozhodně dodržovat a rozšiřovat reformy a otevírání se světu, bude i nadále vybudovat společenství lidského osudu, což symbolizuje, že Čína nezměnila své strategické cíle a směry. Proto jsem přesvědčen, že zasedání na oslavu 40. výročí reformy a otevírání se světu a projev prezidenta Xi Jinpinga mají významný význam," uvedl Yury Tavrovskiy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



Přejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.org



www.slevyusteckykraj.cz



TOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1155 sec,0.0568 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,174kB