Úterý 19 únor 2019
„Pomstíme každou naši slzu.“ Indie hrozí vojenským úderem proti Pákistánu   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 18:43:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vztahy mezi dvěma jadernými velmocemi se vyhrocují. Indický premiér Naréndra Módí údajně uvažuje o vojenských úderech proti pakistánským cílům, a to v reakci na čtvrteční teroristický útok v Kašmíru, při němž zemřelo 44 indických příslušníků bezpečnostních sil. Nové Dillí z útoku viní Pákistán. Ten však odpovědnost odmítá.

K teroristickému útoku, při kterém bylo minulý čtvrtek zabito 44 indických příslušníků ozbrojených sil, se přihlásila pákistánská teroristická organizace Džajše Muhammad. Nové Dillí se však domnívá, že organizaci podporuje pákistánská armáda, proto z odpovědnost za útok obvinilo Islámábád.

Indická vláda po útoku připravila Pákistán o doložku nejvyšších výhod, což vedlo k okamžitému 300% růst cel. Podle informací deníku The Financial Times Módí, který bude letos ve volbách obhajovat post premiéra, hodlá vytáhnout nacionalistickou kartu a zvažuje nařízení leteckých útoků na Pákistánem kontrolovanou část Kašmíru.

Módí ve svých projevech několikrát prohlásil, že Indie hodlá „pomstít každou slzu" a že má armáda volnou ruku, aby na teroristický útok odpověděla. Podle analytiků indický premiér čelí obrovskému tlaku, aby přišel s vojenskou reakcí.

„Oheň, který běsní ve vašich srdcích, je i v mém srdci," prohlásil v neděli Módí na velkém shromáždění v provincii Bihár. Předešlý den uvedl: „O tom, kdy, jak, kde a kdo potrestá vrahy a jejich podporovatele, rozhodnou naše síly, které jsou schopny vypořádat se touto situací."

Pákistánští funkcionáři mezitím vedou vyjednávání se západními zeměmi, aby se pokusily zdržet Indii. Nicméně, vzhledem k napjatým vztahům mezi Islámábádem a Washingtonem, to nebude snadné.

O víkendu poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost John Bolton na Twitteru vyzval Pákistán, aby „zakročil proti organizaci Džajše Muhammad, která operuje na jeho území".
„Vše nasvědčuje tomu, že (v Indii, pozn. red.) zvažují nějaký druh útoku na pákistánské cíle přes linii dotyku. Existuje ale riziko, že Módí neodhadne, jak daleko může zajít, aniž by vyprovokoval významnou pákistánskou odpověď," cituje FT Vipina Naranga, profesora politologie v MIT.

„Vše nasvědčuje tomu, že (v Indii, pozn. red.) zvažují nějaký druh útoku na pákistánské cíle přes linii dotyku. Existuje ale riziko, že Módí neodhadne, jak daleko může zajít, aniž by vyprovokoval významnou pákistánskou odpověď," cituje FT Vipina Naranga, profesora politologie v MIT.

Indie a Pákistán mají velký arzenál jaderných zbraní. Eskalace vojenského konfliktu mezi oběma zeměmi proto hrozí vypuknutím jaderné války. Zatímco Indie přislíbila, že nikdy nepoužije jaderné zbraně jako první, pákistánská vojenská doktrína předpokládá, že v případě útoku indických konvenčních sil, které mají v současnosti převahu, může taktické jaderné zbraně nasadit.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kJZQ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVýzva   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 05:07:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení přátelé, dnes jsem četl docela hrůznou předpověď jak dopadnou volby do EU. Vzhledem k tomu, že většina zákonů vychází z EU a my je musíme přejímat, tak nezájem vlasteneckých voličů o volby do eruroparlamentu je hrozivý. Přes to, že dostávám od vás mnoho zpráv, jak hlasovali dosavadní europoslanci proti naší republice, tak málokdo z vlastenců je ochoten volit do parlamentu EU.

Jenže tam vzniká to všechno, co nás ohrožuje. Proto ROZUMNÍ kandidují v koalici s Národní demokracií do europarlamentu. Protože právě tam je nutné zamezit tomu, abychom byli nuceni přijímat migranty, abychom byli nuceni si pořizovat drahé elektromobily (chtějí postupně zakázat diesely a později zakázat i starší benzinová auta), Je potřeba lobovat za to, aby naši myslivci mohli i nadále používat olověné náboje (což chce EU zakázat a nařídit drahé náboje z komponentů, na něž by naši myslivci nemohli finančně vůbec dosáhnout), aby rybáři mohli používat k rybaření olůvka atd, atd. Těch buzerací je nekonečná řada.

I když s EU nesouhlasíme a nejraději bychom z ní vystoupili, tak je nutné těm šílenostem zamezovat na místě, protože prostě nás EU ze svých spárů nepustí (podívejte se jak se chovají k silné Británii). Mimochodem, já jsem pro vstup do EU nehlasoval, neboť jsem tušil, kam to povede.

Já sám mluvím pěti jazyky a na rozdíl od většiny těch, co tam jsou dnes a neumí žblebnout pomalu ani dobrý den, tak bych snad dokázal lobovat jako europoslanec za zdravý rozum a zájmy ČR a našich lidí (hlavně důchodců, aby nás nenutili přijmout euro, protože to by byla pro důchodce katastrofa). Důchody a mzdy po přijetí zůstávají pomalu na stejno a ceny rostou šíleně. Jen se zeptejte slovenských důchodců, jak vyžijí se svými 400 eury na měsíc.

Vážení přátelé, k tomu, abychom na sebe upozornili alespoň nějakými inzeráty, aby i lidé, kteří nemají internet o nás věděli, potřebujeme i vaši pomoc. Na rozdíl od SPD, které dostává ze státního rozpočtu 170 milionů v průběhu 4 let, my si platíme všechno ze svého a stát nám nedá ani haléř.

Proto prosím, kdo máte možnost nám poslat byť i malou částku 100 kč a více, prosím, pošlete na tento oficiální účet 2901125336 / 2010 (vedený u Fio banky) do variabilního symbolu napište datum narození např. kdo se narodil 5.8. 1969, tak napište var. symb.050869 a prosím na platebním příkazu někam uveďte město či obec, ve které bydlíte např. Ostrava (není nutná celá adresa).

U částek nad 1000 Kč je třeba vyplnit darovací smlouvu, kde je nutné vypsat celou adresu. Do 1000 Kč to není třeba.

Já vím, že nemáte peněz nazbyt. Tato výzva je určena těm, kdo mohou pomoci.

Omlouvám se těm, které moje výzva nepotěší, ale jak se říká "líná hu.., holé neštěstí" Ti, kdo pomoc nemohou, nechť, prosím, o nás hovoří se svými známými a přesvědčí je, aby šli volit a volili ROZUMNÉ.

Děkuji mnohokrát za pomoc.

Váš Petr Hannig


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNechci být rodič č. 1, 2 či 3, chci být máma   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 04:48:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Muž a žena jsou nositeli a dárci života a žádná lobby na tom nic nezmění. Ani výkřiky, že na děti mají homopáry nárok, že platí daně a mají stejná práva, na tom nic nezmění.

Prostě podle někoho příroda a pro věřící Bůh se takto postaral, aby dítě mělo mámu - ženu a tátu - muže. A někteří z nás uznali, že to takhle není dobře a zavedený řád věcí je potřeba změnit. Máme prostě všichni právo na všechno a je jedno, zda to někomu prospěje či nikoliv. Nicméně pokud je to o právu čtyř či více procentní menšiny, hovořme pak také o právu jiných našich občanů, kteří by chtěli model mnohomužství či mnohoženství nebo o občanech, kteří milují děti a také by si je chtěli vzít, vždyť na to mají právo.

Ve sněmovně nyní čeká na projednání zákon o manželství homosexuálních párů, kteří samozřejmě kromě manželství budu také požadovat adopci dětí. Jsem přesvědčena, že manželství náleží svazku muže a ženy, je hodno ochrany, neboť je základní buňkou společnosti, v níž vyrůstají děti, ať už biologické, či adoptované nebo vzaté do pěstounské péče. Výchova dětí není jen o lásce těch dvou, jak často slýcháme, ale je o rolích, o roli muže a ženy, kdy žena představuje něhu, otevřenou náruč a muž má rodinu chránit, zajišťovat jí bezpečí, určovat dětem při výchově hranice. Stírání rolí mezi muži a ženami vede k vykořeněnosti a ke ztrátě identity jednotlivců a potažmo celého národa. Jako příklad stírání rolí uvedu školky ve Švédsku, kde se děti nesmějí oslovovat jako on a ona, klukům jsou vnucovány šatičky a holčičkám technické hračky. Prý až děti budou větší, samy si vyberou, kdo vlastně chtějí být. Pokud holčičkám dáváme kočárky a klukům auta, utvrzujeme v nich stereotypy a to není prý dobře. Maminka, která přišla do školky pro dítě se ohradila vůči učitelce, která dítěti sdělila, že si pro něj přišla maminka. Žena řekla, že není máma, je rodič. Takže dítě nebude ženě říkat mami, ale rodiči č. 1, č. 2 ? A kdo rozhodne kdo je jednička a kdo dvojka? Je rodič č. 1 lepší než rodič č. 2? A pokud se budou rozvádět, bude mít rodič č.1 větší nárok na výchovu dítěte než rodič č. 2? A pokud se rodič č.1 rozvede s rodičem č. 2 a najde si jiného partnera, bude ten pro dítě rodičem č. 3 nebo 4 nebo bude mít dítě několik rodičů jedniček nebo dvojek? A pojďme ještě dál, v budoucnu to bude znamenat, že děti nebudou mít babičku a dědu, ale prarodiče č. 1,2,3,4 a děti vlastně nebudou holky a kluci a nebudou Maruška a Honzík, ale dítě č.1,2,3 ? Přece je nemůžeme nálepkovat, ať se sami rozhodnou, kým chtějí být. Takže vlastně doku se nerozhodnou, tak budou jen nějaké TO?

To je jen několik otazníků, které v praxi určitě nastanou. Já stojím na straně práv dětí na mámu a tátu, protože si vážím tradic a přirozeného řádu života. Tyto výše zmíněné nápady přinesou rodinám a dětem nestabilitu, nejistotu a vykořeněnost. Často se ve svých obavách z přílivu cizinců jiných kultur zaštiťujeme křesťanskými kořeny, k nimž se náš národ hlásí více než tisíc let. Nebuďme alibisty, kteří se ohánějí křesťanstvím pouze tehdy, když se nám to hodí. Manželství jako svazek muže a ženy má v křesťanství pevný základ, základ pro výchovu dětí a pevné role mámy - ženy a táty - muže. Pokud chceme přepsat rodičovské role z mámy a táty na rodiče č. 1 a 2, možná bychom měli uvažovat o přepsání 4. přikázání Desatera, které zní Cti otce svého i matku svou, abys dlouho živ byl a dobře ti bylo na zemi na Cti rodiče č.1,2,3,4....

Mám za to, že náš národ více než experimenty s manželstvím a přirozenou rodinou potřebuje stabilitu a jistotu bezpečného zázemí pro výchovu budoucích generací, které budou vědět, kdo jsou jejich rodiče a jaká je role ženy a muže při výchově dětí. Každá z obou rolí je NEZASTUPITELNÁ.

Autor: Pavla Golasowská

Zdroj: https://golasowska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=701408

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč se budovatelům multikulturní a totalitně liberální EU líbí islám? Protože je stejně nekompromisně nenávistný netolerantní   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 04:43:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
To není náhoda, že se našim i západním "liberálům" TAK náramně zalíbil islám v jeho nejradikálnější podobě! A to se všemi jeho nejradiálnějšími dogmaty, principy a rituály včetně uniformity (nucené zahalování žen). Fakt, že polovička lidstva je v zemích, kde vládne tato ideologie,takřka vyloučena z veřejného života, je součástí totalitních praktik. A naši liberálové včetně všech aktivistů s tím sympatizují. Pro ně je přitažlivý nejen způsob boje, který islámští radikálové vedou proti nevěřícímu obyvatelstvu jako úhlavnímu nepříteli, ale především agresivní boj, který tito fanatici vedou proti obyvatelům z vlastní komunity!

Naši liberálové sympatizují s tím, jak si islámští radikálové umějí ošéfovat a vynutit poslušnost a podvolení, jednotnou víru, jednotný nekritizovatelný pohled na věc! Vždyť se na to podívejte, co EU dělá proti vlastním občanům? To samé!

Politické elity svůj diktát a svoje působení taktéž nazývají libozvučně jako liberální demokracie, politická korektnost, boj proti nenávisti cenzura nenávistných projevů atd. Co se však skrývá za touto agendou? Jednostranný výklad politických událostí, pokrytectví, lhaní, šikana kritiků režimu, cenzura kritických názorů, vyloučení kritiky z demokratické diskuse a tak dále.Ta podobnost s totalitní ideologií - náboženstvím, není náhodná! Proto ta vzájemná symbióza zájmů. A kdo tyto zjevné skutečnosti odmítá vidět?

Entity, kterým se tato zrůdná mašinérie líbí pro její násilnost, protože vyhovuje jejich charakterovému nastavení, dále lidé, kteří z její podpory pobírají značné prebendy, a pak nevědomí hlupáci, kteří nezvládají samostatné uvažování, a tak přijímají vše, co jim účelová propaganda podstrčí.A jak do toho zapadají všichni ti extremističtí genderoví a další aktivisté? No jednoduše! Všichni fanatici se vzájemně přitahují v rámci indukovaného pojetí fanatismu.Ať už účelově skrývaného či zjevně projevovaného. Jejich cíl je stejný - násilím ovládnout komunitu, diktovat ji svoji agendu a násilím si vynucovat absolutní poslušnost.

Autor: Misha Julišová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZeman znepokojil další neziskovku. Označuje NATO za válečné štváče a primitivní troglodyty   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 04:05:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nezisková organizace RAND Corporation, která působí jako výzkumná instituce, ve své zprávě věnující se ruským aktivitám v jednotlivých evropských regionech vedle Schrödera a Berlusconiho zmínila i českého prezidenta Miloše Zemana. „Největší znepokojení vyvolává Zeman, protože stále působí jako prezident,“ uvádí se ve zprávě.

Na konci ledna neziskovka RAND Corporation vydala zprávu, která se zabývá aktuálními ruskými aktivitami v jednotlivých evropských regionech a podává výhled na několik příštích let.
Jedna z kapitol je věnovaná bývalému kancléřovi Německa Gerhardu Schröderovi, bývalému italskému premiérovi Silvio Berlusconimu a současnému českému prezidentovi. Podle zprávy pravě Miloš Zeman vyvolává největší znepokojení, protože stále působí jako prezident. Poznamenává se však, že jeho vliv je menší, protože většinu rozhodnutí o zahraniční politice České republiky přijímá předseda vlády.

„Během intervence v Kosovu, když byl Zeman předsedou vlády, označil NATO a jeho podporovatele jako ‚válečné štváče‘ a ‚primitivní troglodyty, kteří se domnívají, že všechno vyřeší bomby‘. Po volbách v roce 2013 slíbil ‚pragmatický‘ přístup k Rusku zdůrazňující mechanismus hospodářské spolupráce. Zeman označil bývalého ukrajinského předsedu vlády za ‚premiéra války‘ a tvrdil, že Majdan nebyl demokratickou revolucí, ale ‚občanskou válkou‘, vedenou mezi znepřátelenými ‚gangy‘," vyjmenovává neziskovka Zemanovy hříchy.

Jak se uvádí ve zprávě, Schröder, Berlusconi a Zeman by mohli mít prospěch z nepřímých a poněkud temných finančních vazeb s Ruskem. Zároveň se však zdůrazňuje, že akce těchto politiků měly zanedbatelný dopad na přesměrování německé, italské a české politiky k Rusku.

RAND Corporation byla založená v roce 1946 jako výzkumná pobočka amerických ozbrojených sil a letecké společnosti Douglas Aircraft Company. Je financována americkou vládou, firmami, univerzitami a soukromými osobami.

Opravdu vydařená neziskovka!

Zdroj: https://sptnkne.ws/kJ2M

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský ministr zahraničí Sergej Lavrov: Zvýšení amerických sankcí vůči Rusku nemá žádný smysl   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 04:00:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vzhledem k tomu, že američtí senátoři nedávno předložili návrh na zavedení dalších sankcí vůči Rusku, ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov dnes uvedl, že zvýšení amerických sankcí vůči Rusku nemá žádný smysl.

Sergej Lavrov téhož dne v rozhovoru uvedl, že cíl amerických sankcí vůči Rusku není jasný. „Je nám velmi líto, že si Američané neuvědomují, že sankce nebudou mít žádný účinek," řekl Lavrov.

Američtí senátoři Demokratické a Republikánské strany předložili 14. února návrh na uložení dalších sankcí vůči Rusku a uvedli, že tento návrh zákona má vyvíjet hospodářský, politický a diplomatický tlak na Rusko kvůli jeho zásahu v Sýrii a do demokratického procesu na Ukrajině.

Mezi objekty sankcí jsou ruské banky, projekty související se zkapalněným zemním plynem, informační sítě, státní dluhy, politické osobnosti a podnikatelé reprezentující ruského prezidenta Vladimira Putina, agenti Federální bezpečnostní agentury, ruské projekty na rozvoj ropy a zahraniční energetické projekty.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Mnichově skončila 55. konference o bezpečnost   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 03:58:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Mnichově skončila třídenní 55. konference o bezpečnosti. Během konference předložily Čína, Rusko, Německo a další země návrh na zachování multilateralismu a návrh ohledně podpory mezinárodní spolupráce, která je široce podporována zúčastněnými zástupci celého světa.

Zmíněná konference byla od 15. do 17. února uspořádána v Mnichově. Účastníci diskutovali o vztazích transatlantického partnerství, vojenských výdajích NATO, íránské jaderné dohodě, Sýrii a o dalších problémech.

Předseda konference Wolfgang Ischinger na závěrečném ceremoniálu uvedl, že mezinárodní řád čelí v současné době výzvám. Mezinárodní společenství má společné příležitosti a odpovědnosti, aby podpořilo zlepšení mezinárodních pravidel a poskytovalo lepší bezpečnostní záruky pro celé lidstvo. Ačkoli EU čelí řadě krizí, jako je Brexit, EU je stále plná vitality.
Počet účastníků na konferenci o bezpečnosti v Mnichově vytvořil historický rekord. Schůze se zúčastnilo přibližně 40 hlav států a vlád, téměř 100 ministrů a zástupci z mezinárodních organizací, například Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, Světové ekonomické fórum a Světový potravinový program OSN.

Mnichovská bezpečnostní konference byla založena v roce 1963 a je nyní jedním z významných každoročních fór v oblasti mezinárodní strategie a bezpečnosti a také důležitou platformou pro vedoucí úředníky a odborníky v oblasti obrany, kteří objasňují svá stanoviska a vyměňují si názory na významné mezinárodní bezpečnostní otázky.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍránský ministr zahraničí vyzývá Británii, Francii a Německo, aby vyvinuly větší úsilí ohledně zachování íránské jaderné dohody   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 03:56:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Íránský ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif včera vyzval Británii, Francii a Německo, aby vyvinuly větší úsilí ohledně zachování íránské jaderné dohody.

Zarif téhož dne na konferenci o bezpečnosti v Mnichově uvedl, že zavedení "nástrojů na podporu obchodu" mezi Íránem a třemi zeměmi včetně Británie, Francie a Německa nestačí, a proto by se měly více snažit zachránit iránskou jadernou dohodu. Írán je ochoten nadále plnit své závazky v souladu s íránskou jadernou dohodou.

Americký viceprezident Mike Pence předtím vyzval k tomu, aby Británie, Francie a Německo následovaly USA a ustoupily od íránské jaderné dohody. Mohammad Javad Zarif se vyslovil v tom smyslu, že to je velice „hlučné" a Spojené státy měly vždy pro Írán "patologickou paranoii".

Mike Pence 16. února na konferenci o bezpečnosti v Mnichově pronesl projev, ve kterém vyzval Británii, Francii a Německo, aby ustoupily od íránské jaderné dohody, a varoval tři země, aby přestaly podkopávat americké sankce proti Iránu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPravda o chemických útocích v Sýrii: falešný příběh ze západních médií   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 03:54:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V posledních dnech se po celém světě rozsáhle šíří jedna výbušná zpráva o Sýrii. V BBC přiznali, že scény následků chemického útoku v Sýrii byly zfalšované. „Po šesti měsících vyšetřování mohu zcela jistě potvrdit, že scéna, která byla natočena v nemocnici ve městě Dúmá, byla zinscenována. Žádné oběti v nemocnici nebyly," napsal na svůj Twitter Riam Dalati, producent BBC zodpovědný za informování o událostech v Sýrii. Podrobnosti o videu tzv. chemických útoků v Sýrii dříve zveřejnilo i Rusko. Paradoxně největším důvodem, proč koaliční síly Spojených států, Británie a Francie předtím zahájily letecké údery proti Sýrii, je zmíněné falešné video.

Drtivá většina západních mainstreamových médií především odráží světový názor západních elit. Intervencionismus je také součástí jejich názorů. A západní média často podvědomě vidí sebe sama jako tvůrce a obhájce světových lidských práv a standardů svobody. Kritika a obvinění se častěji objevují v jejich článcích, ale stále v nich chybí respekt a smysl pro rovnost. Například ve zprávě o Číně se některá média raději vyjadřují k tématům jako je "teorie ohrožení Číny" nebo "teorie kolapsu v Číně". Před tak dlouhým mediálním křikem lidé neviděli, že Čína někoho ohrožuje, ani nevěděli nic o zhroucení Číny.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojené státy vyžadují, aby evropské země přijaly domácí extremisty, kteří byli zatčeni v Sýrii   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 03:52:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Trump dne 16. února večer řekl, že Spojené státy požadují, aby evropské země včetně Velké Británie, Francie, Německa a dalších přijaly své domácí extremisty, kteří byli zatčeni v Sýrii.

Trump uvedl, že extrémistickou organizaci "islámský stát" se chystá zničit a pokud se zatčení členové této organizace pokusí proniknou do Evropy, Spojené státy to nechtějí vidět.

Z bezpečnostních, právních a finančních důvodů většina evropských zemí v současné době nevyjadřuje ochotu přijmout zpět do svých zemí zatčené občany v Sýrii.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2029 sec,0.0688 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,556kB