Sobota 23 březen 2019
Proč KSČM ztrácí voliče stejně jako ČSSD?   
Pridal tk Sobota 23 březen 2019 - 09:46:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Proč KSČM ztrácí voliče stejně jako ČSSD? Vedení strany už není autentickou levicí, asistent předsedy KSČM jezdí v autě za 5 milionů a jeho maminka pracovala pro Harvardské fondy, radila tunelářům v Mostecké uhelné společnosti a dnes na ministerstvu průmyslu a obchodu pracuje pro Babišovu ministryni! Třídní profil sice již dnes nehraje kádrovací roli, ale tu stranickou zcela jednoznačně! Rozvrat tradiční levice vychází z vedení samotných stran, které se v sociální bublině odcizují vlastním voličům!

Blíží se volby do Evropského parlamentu a strany mobilizují voliče. Účast u voleb bude nízká, očekává se okolo 30% a nově zvolení europoslanci se připojí k reformě Evropské unie do nové podoby Evropské federace, která začne být projednávána již koncem tohoto roku, jak včera na ARD v souvislosti s Brexitem zmínila Angela Merkel, že Evropu čeká hlubší integrace po těchto volbách. Proto je velmi důležité poslat do Evropského parlamentu kádry a nikoliv politiky.

Možná to zní nelogicky, ale hned to vysvětlím. Úkolem voliče je zvolit si zástupce, který bude hájit jeho zájmy. To si myslí volič. Ale to vůbec není pravda. Skutečnou úlohou voliče je zvolit zástupce, který bude hájit aktuální cíle vedení strany. A cíle se mění. Mění se pomalu rychleji, než je délka jednoho volebního období a v Evropské unii probíhají procesy Kalergiho doktríny na rozklad národních států. Pouze kádři mohou těmto procesům vzdorovat, navzdory i vlastním stranám.

Pokud sledujete volební procesy a výsledky voleb z komunálu a senátu, tak jste si museli všimnout toho katastrofálního propadu nejen SPD, ale především ČSSD a KSČM. Především pro komunisty to byl budíček jako palicí po hlavě, protože právě na komunálu měli komunisté po celých 30 let silné a neotřesitelné pozice. Jenže, něco se stalo. Samozřejmě, fenomén Babiš je jistě důvodem pro přesun voličů od komunistů k bývalému manažerovi Petrimexu, jenže to není úplně ten celý důvod.

Tím hlavním důvodem je odcizení levice vlastním voličům. Není totiž možné na jedné straně dělat levicovou a potažmo marxistickou politiku a na straně druhé držet u moci vládu premiéra, který navyšuje počty českých vojáků do zahraničních misí NATO. Voliči si uvědomují, že strana ztrácí zuby a nemá co nabídnout. Vedení KSČM potom tomu nasazuje korunu tím, kdo se dostává do nejvyššího vedení strany na různé pozice poradců a asistentů. Nahlédněme do zákulisí politiky.

Viktor Kožený, tuneláři Mostecká Uhelná, Czechinvest, Afghánci a Komunisté. Jak to spolu souvisí? Čtěte až do konce a sdílejte. Ztráta českých iluzí o politice v plném rozsahu

Za drahá mobilní data si mohou Češi sami, prskla po nás Babišova ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková. Na této skutečnosti by nebylo nic tak vážného, až na to, když si uvědomíme, jak člověk ve státní funkci zvolený občany státu jde tímto na ruku privátnímu komerčnímu sektoru místo občanů, kteří ho zvolili na místo, odkud by měl zájmy občanů hájit. Mnozí si na to zvykají, my si zvyknout nechceme.

Pojďme se podívat na zázračnou kariéru Alexandry Rudyšarové (ANO), kterou si vzala jako svou náměstkyni ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková (ANO). Kde všude a pro koho pracovala? Tady je seznam:

1.Prezidentská kancelář Václava Havla (začátek 90. Let)
2.Harvard Assets Management (listopad 1999-listopad 2001) a Credit Management – fondy Viktora Koženého a Borise Vostrého. Zlatá 90. Léta.
3.Mostecká uhelná společnost (MUS) – ve Švýcarsku odsouzení tuneláři Marek Čmejla, Antonín Koláček (sponzor neziskovky Forum 2000), Jiří Diviš, Oldřich Klimecký a Petr Kraus.
4.Czechinvest – kauza s pokusem o podvody s dotacemi se společností Ariana Capital ve spolupráci s Afgháncem Fawadem Nadrim (2007-2011), více zde: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sefka-czechinvestu-dohazuje-obchody-znamemu-jde-o-evropske-miliony.A100410_174147_domaci_iky
5.Alexandra Rudyšarová byla rovněž členkou Česko-afghánské smíšené obchodní komory! Zda spolu body 4 a 5 souvisí, posuďte sami. Mimochodem, v Ariana Capital působila třeba i Petra Buzková.
6.A nyní je Alexandra Rudyšarová jmenovaná Babišem politickou náměstkyní na ministerstvu průmyslu a obchodu!

Asistent Vojtěcha Filipa provokuje voliče KSČM autem za 5 milionů, předtím měl sociálnější auto, za pouhé 2 miliony…

Jejím synem je Rudolf Rudyšar, který je poslaneckým asistentem předsedy KSČM Vojtěcha Filipa. Představte si tu legraci. Maminka Alexandra byla blízkou spolupracovnicí v Harvardských fondech Viktora Koženého, nyní působí jako náměstkyně Babišovy ministryně Marty Novákové, ale její syn Rudolf je asistentem předsedy KSČM Vojtěcha Filipa. Právě Komunisté tvrdě kritizují divoké privatizace 90. let a pak se dozvídáme, že přímo předsedovi KSČM dělá asistenta syn Rudolf maminky Alexandry, která působila v Harvardských fondech. To nevymyslíš! Z toho by se jeden pominul. Brutální ztráta iluzí šokem. Česko snese všecko! Je mi líto, pronárodní ukotvení KSČM jsou mi velmi blízké, ale pokud nechceme pohřbít nezávislost a nebýt jako ČT, musíme tato nepříjemná data zveřejnit padni komu padni. A to zdaleka není všechno.

Není ale bez zajímavosti, že ministryni Martě Novákové radí její náměstkyně Alexandra Rudyšarová. Jenže má to háček. Alexandra Rudyšarová patřila k blízkým spolupracovnicím Viktora Koženého a dalších soudem usvědčených tunelářú. Nyní rýsujeme spojnici mezi divokou privatizací 90. let a vysokými představiteli hnutí ANO. Pojďme ale dále, abychom viděli, kdo “maká” za naše peníze.

Několik čtenářů, a z toho co jsem pochopil i voličů KSČM, mi napsalo, jakými skandálními provokacemi současné vedení KSČM v poslední době likviduje důvěru vlastních voličů. Právě zmíněný asistent Vojtěcha Filipa Rudolf Rudyšar se totiž dostal do hledáčku bulvárního tisku, který na něj vyhrabal informaci, že Rudyšar se v Praze předvádí se sportovním Audi R8 za bezmála 5 milionů korun a chlubí se tím, kolik dostal pokut od městské policie za různé přestupky . Předtím měl BMW M3 za zhruba 2 miliony korun, takže povýšil o dvě třídy. Není bez zajímavosti, že Rudyšar (31) v roce 2010 kandidoval za TOP09, což je opravdu neuvěřitelný posun od Kalouskovy rádoby-ultrapravicové TOP09 k nejlevicovější straně v parlamentu za pouhých 9 let. Chápali bychom, kdyby se jeho život za tu dobu nějak posunul k dělnickým hodnotám, ale s autem za 5 mega tomu asi budeme věřit jen těžko. Co je to za klauni?

Nad dopisy čtenářů: “Vojtěchův asistent jako buržoazní synek parkuje před sídlem KSČM se sporťákem za 5 milionů, pane VK! Napište o tom, já už komunisty volit nebudu, dělají si z nás blázny!”

Podnadpis výše je jenom ukázkou toho, co dostávám od voličů KSČM do redakce. Pokud strana v názvu “komunistická” zaměstnává takové kádry, kteří prezentují takové “buržoazní” hodnoty jako drahá auta a chlubení se pokutami, potom se Vojtěch Filip a jeho vedení strany nemůže divit, že partaj ztrácí autenticitu levicové dělnické strany a spolu s tím ztrácí i voliče, protože těm začíná více vyhovovat model neomarxismu Evropské unie, který v ČR zastřešuje Hnutí ANO a vláda Andreje Babiše.

Lidé potom nevěří vedení strany, že reprezentuje hodnoty, které hájí zájmy dělníků. Tak s autem za 5 mega, ve kterém se vozí pouhý asistent předsedy partaje může na voliče KSČM potom působit simplexním efektem, že si budou myslet, že předseda jezdí v autě minimálně za 10 milionů, a pokud nejezdí, tak naopak si mohou voliči myslet, že předseda je neschopný, když nemá na auto jako jeho asistent. Začarovaný kruh.

Můžete udělat mnoho politických chyb a voliči vám to odpustí, ale pokud ztratíte vlastní autenticitu a hodnotový rámec, voliči si o vás už ani neopřou to kolo. První signální byl propadák v komunálních volbách. Tam měla přijít reflexe a do vedení KSČM mělo být zvoleno nové vedení. Nechci ani naznačovat, jak dopadnou evropské volby, které už vidím v průhledu za horizont. Alarm pro KSČM i pro SPD! Drtivé vítězství eurohujerstva v ČR.

Hrozba v Evropě i doma

Nejvyšší hrozba spočívá v tom, že zatímco strany se budou soustředit na události v Bruselu, doma budou probíhat společenské posuny směrem k destrukci národa, protože spolu se zánikem pravice a levice ve společnosti vznikne duhová politická reprezentace složená z neoliberálních stran. Podívejte se, co se stalo z ODS. Evropská rozbředlá neoliberální partaj sluníčkového typu, bez zubů a s Kalergiovským kandidátem s napojením na Panevropu a Ottu Habsburka v čele strany, o Petru Fialovi více zde: https://aeronet.cz/news/sudetendeutscher-interessen-und-die-ods-petr-fiala-a-jeho-napojeni-na-landsmancaft-a-panevropske-sdruzeni-nasazuje-korunu-vysledku-voleb-do-komunalu-a-senatu-jeho-namestek-na-msmt-udelil-patronat/ Stejný rozvrat jako levici potkal i pravici. Jsou to všechno objektivní procesy a v globalizaci jsou politické strany nástroji zástěry nebo čepce, tzn. buď jsou kontrolovány Kabalou (sionisty) anebo Halachou (Židy). A jedním z nástrojů diskreditace strany je infiltrace strany zevnitř lidmi, kteří tam nepatří, protože nesdílí se stranou její hodnoty.

Potom se nemůžete divit, že i v KSČM se objevují asistenti s auty za miliony korun, v národních stranách s vlasteneckým étosem se objevují velmistři zednářských lóží a ex-členové systémových stran atd. Všechny tyto jevy jsou plánované s cílem zničení autenticity dané strany v očích voličů, je to proces vnitřní hniloby a destrukce zevnitř. Jedinou cestou k záchraně je zastavení těchto procesů, kdy se strana rozejde s lidmi, kteří tam hodnotově a ideově nepatří a nesdílí se stranou její hodnoty, na kterých je strana postavena. KSČM má poslední šanci zachránit se. A nejen ona.

Dovoluji si Vás pozvat dnes večer od 19:00 hodin k pravidelnému pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa za celý uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořaduZdroj: https://aeronet.cz/news/proc-kscm-ztraci-volice-stejne-jako-cssd-vedeni-strany-uz-neni-autentickou-levici-asistent-predsedy-kscm-jezdi-v-aute-za-5-milionu-a-jeho-maminka-pracovala-pro-harvardske-fondy-radila-tunelarum/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA přesunuly do Evropy jaderné bombardéry   
Pridal tk Sobota 23 březen 2019 - 09:36:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Letectvo USA přemístilo z Louisiany na základnu v britském Gloucestershiru eskadru šesti strategických bombardérů B-52H Stratofortress. Informuje o tom list Gloucestershire Live. Letadla, schopná nést jaderné zbraně, se stala součástí nasazení nové taktické skupiny amerických sil v Anglii. 16. března byla zjištěna na ruských hranicích v pobaltské oblasti jedna "stratosférická pevnost" . Bylo oznámeno, že letadlo provádělo manévry, simulující bombardování základny Baltské flotily.

15. března náměstek tajemníka Rady bezpečnosti Ruska Michail Popov sdělil, že NATO se vrací k systému transatlantických přesunů vojsk do Evropy, který existoval během studené války. Upřesnil, že tímto způsobem jsou posilována seskupení vojsk aliance na hranicích s Ruskem.

V letech 1952-1962 bylo vyrobeno 744 kusů Boeing B-52 Stratofortress. V prosinci 2017 americké letectvo oznámilo plány na modernizaci těchto letounů, které by měly sloužit v armádě do roku 2050. K tomu musí být stroje mimo jiné vybaveny novými motory, které zvýší palivovou účinnost o 40 procent. V roce 2018 bylo oznámeno, že letadla obdrží sedm nových typů zbraní, včetně hypersonických.

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUž je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilují   
Pridal tk Sobota 23 březen 2019 - 09:32:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poté, co se novozélandská premiérka zahalila hidžábem, vyzvala své spoluobčanky k témuž, ohlásila celostátní vysílání volání k pátečním islámským modlitbám a poté, co na smutečním shromáždění vyjádřila muslimská policistka arabsky svou naději, že se s pomocí slitovného Alláha blíží chvíle islámské vlády, si na ostrově vyhrnuli rukávy a začali problém řešit:

Řetězec knihkupectví stáhl z prodeje knihu Jordana Petersona "12 pravidel pro život."

Kniha sice nemá s islámem vůbec nic společného, ale darebák autor se nechal vyfotit s člověkem, který měl na tričku nápis, že je hrdý islamofob a jednou někde označil Mohameda za válečníka.

Autor: Martin Gust

Zdroj: newshub.co.nzSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJe to výmysl. V Sýrii se vysmáli prohlášení USA o osvobození země od Islámského státu   
Pridal tk Sobota 23 březen 2019 - 09:29:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tiskovámluvčí Bílého domu Sarah Sandersová řekla, že území Sýrie bylo zcela osvobozeno od teroristů Islámského státu (IS). Prohlásila to v letadle na cestě na Floridu.

Zdroj na ruském ministerstvu zahraničí poznamenal, že taková prohlášení nelze považovat za přesvědčivá, protože podle různých zdrojů zůstávají v Sýrii tisíce dalších teroristů.

Koncem února Donald Trump také uvedl, že IS v Sýrii byl zcela poražen. Poté však koalice provedla více než 180 leteckých útoků na syrské území.

„Tato prohlášení nelze považovat za přesvědčivá,“ okomentoval zdroj.

Zdroj poznamenal, že podle různých údajů zůstávají v Sýrii tisíce dalších teroristů.

Syrský velvyslanec při OSN Bašár Džafarí označil za výmysl prohlášení USA o konečném vítězství nad teroristy IS v Sýrii.

„Je to výmysl. Neexistuje žádný Islámský stát… Je to spousta teroristů z celého světa, kteří se dostali do Sýrie přes hranice se sousedními státy a kteří jsou sponzorovaní mezinárodními zpravodajskými službami, včetně CIA a Britů,“ řekl Džafarí na brífinku v reakci na otázku novináře.

„Všechna americká prohlášení o IS jsou nespolehlivá, to je vše,” řekl diplomat.

Nelegální ozbrojené skupiny a militanti teroristické skupiny Džabhat an-Nusrá každý den porušují příměří a destabilizují situaci v demilitarizované zóně v Idlib. Teroristé pravidelně ostřelují z minometů a raket osady na severu provincie Hamá a v hornatých oblastech Latákie. Teroristické skupiny se dále pravidelně pokoušejí napadnout pozice syrské armády podél demilitarizované zóny. Samotní teroristé z an-Nusrá* zatím od menších uskupení získávají zpět území v Idlibu, přičemž zabírají stále více měst a vesnic.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kZEa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZa slušné Slovensko žádá klid po vraždě v Dobšíně. Při kauze Kuciaka ale vybízeli do ulic   
Pridal tk Sobota 23 březen 2019 - 09:22:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hnutí Za slušné Slovensko se vyjádřilo k nedávné brutální vraždě 28letého muže v Dobšiné. Ve městě s početnou romskou menšinou po tomto incidentu zavládl strach a napětí. „Slušní“ však tentokrát zvolili úplně jinou rétoriku než v případě vraždy Jana Kuiciaka a Martiny Kušnírové, kdy svolávali lidi do ulic s cílem sesadit vládu. Na vraždu v Dobšiné je podle nich třeba reagovat s klidem a bez nenávisti.

„Řekněme ne nenávisti navzdory hněvu a smutku,” uvádí se v prohlášení Hnutí za slušné Slovensko na Facebooku.

Iniciativa odsuzuje vraždu a smrt nevinného člověka a vyjadřuje soustrast celé rodině zavražděného muže.

„Přestože to rodině jejich syna nevrátí, oceňujeme rychlé zadržení pachatele tohoto činu. Věříme, že soud v co nejkratší době rozhodne o vině a spravedlivém trestu pachatele této brutální vraždy. Nevidíme zatím žádný důvod k pochybnostem. Naopak, věříme, že i tato vražda zvýší potřebu větší pozornosti na recidivisty,” dodávají.

Podle hnutí je třeba zabránit zneužití vraždy politickými silami.

„Nedovolme, aby extremisté zneužili případ recidivisty, který spáchal tento zavržení hodný čin. Spravedlnost musí platit pro všechny, bez ohledu na to, kdo má jakou barvu pleti,” uvádějí.

Za slušné Slovensko dále vyzývá nešířit nenávist a neuplatňovat kolektivní vinu.

„Štěpánovi život nevrátíme, apelujeme však na vládu, aby přijala systémové opatření k řešení problémů s recidivisty, a stejně řešila sociální otázky vyloučených komunit a chudých. Prosíme, nedovolme zneužít tragédii na nárůst nenávisti,“ uzavírají Slušní celou věc.

K vraždě 28letého Štěpána došlo v sobotu krátce po 22. hodině před místním pohostinstvím. Vícekrát trestaný 22letý útočník, který teprve před pár dny opustil vězení, dřevěnou bukovou holí několikrát oběť udeřil do hlavy. Napadený muž na místě zemřel.

Policisté zadrželi útočníka krátce po činu. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody na patnáct až 20 let.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kZDU

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU připravila pro Spojené království „alternativní" časové programy ohledně Brexitu   
Pridal tk Sobota 23 březen 2019 - 09:18:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lídři zemí EU včera jednali na jarním summitu o žádosti, kterou předložila britská premiérka Theresa Mayová ohledně odkladu Brexitu a konečně se dohodli na poskytnutí „alternativních" časových programů na odchod Velké Británie z EU.

Britská premiérka Theresa Mayová předtím požádala EU dopisem o odklad Brexitu, a to z 29. března do 30. června. Lídři 27 členských států EU mimo Velké Británie se na summitu shodli na tom, že budou mít pro Spojené království dva „alternativní" časové programy ohledně Brexitu. Pokud Dolní sněmovna britského parlamentu příští týden schválí dohodu o Brexitu, bude datum odchodu z EU odloženo na 22. května, ještě před volbami do Evropského parlamentu. A pokud v britské Dolní sněmovně příští týden nebude schválena dohoda o Brexitu, Spojené království musí učinit nové rozhodnutí do 12. dubna.

Šéf Evropské rady Donald Tusk se vyslovil v tom smyslu, že tento výsledek je lepší, než se očekávalo, alternativní plán vyhovuje požadavkům různých stran, protože se blíží původní termín Brexitu. Tusk uvedl, že EU již věnovala velké úsilí této otázce a nebude dělat další kompromisy ohledně Brexitu. Doufá, že Dolní sněmovna britského parlamentu úspěšně schválí dohodu o Brexitu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2211 sec,0.0517 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,742kB