Sobota 06 duben 2019
Americký prezident Trump se setkal s Liu He   
Pridal tk Sobota 06 duben 2019 - 04:49:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 4. dubna místního času se americký prezident Donald Trump v Oválné kanceláři Bílého domu setkal se členem politbyra UV KS Číny, čínským vicepremiérem, vedoucím všestranného čínsko-amerického ekonomicko-obchodního dialogu Liu He (Liou Che).

Pan Liu He (Liou Che) nejprve předal prezidentovi Trumpovi upřímné pozdravy a vzkaz od prezidenta Xi Jinpinga (Si Ťin-pching), podle něhož v uplynulém více než měsíci díky intenzívním konzultacím mezi ekonomicko-obchodními skupinami obou stran dosáhly obě země nových podstatných pokroků v klíčových otázkách ohledně znění hospodářské a obchodní dohody. Prezident Xi doufá, že ekonomicko-obchodní skupiny obou zemí v duchu vzájemného respektu a výhody a rovnosti, dobře vyřeší obavy obou stran, tím co nejdříve dokončí jednání o znění čínsko-americké hospodářské a obchodní dohody. Xi Jinping ještě uvedl, že se zdravý a stabilní rozvoj čínsko-amerických vztahů týká zájmů lidí obou zemí, a také jiných národů světa, proto by měli představitelé obou zemí uplatnit svou úlohu strategického vedení. Prezident Xi dodal, že je ochoten s prezidentem Trumpem udržovat těsné kontakty pomocí růžných prostředků , a věří, že pod vedením prezidentů obou zemí rozvoj čínsko-amerických vztahů určitě dosáhne větších pokroků.

Prezident Trump poděkoval prezidentu Xi Jinpingovi za vzkaz, požádal pana Liu He (Liou Che), aby předal prezidentu Xi Jinpingovi své upřímné pozdravy. Trump uvedl, že se v současné době americko-čínské vztahy dobře a silně rozvíjí, nachází na vysoké historické úrovni, očekává, že se s prezidentem Xi Jinpingem sejde po dosažení dohody.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1007 sec,0.0466 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,169kB