Úterý 09 duben 2019
75 000,-Kč měsíčně za plození potomků   
Pridal tk Úterý 09 duben 2019 - 03:35:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nejvíce mne pobavila zpráva, že za to zase může majorita: „Diskriminace a nerovné zacházení ze strany podstatné části většinové společnosti je jednou z hlavních příčin neúspěchu Romů ve všech klíčových oblastech života,“ stojí mimo jiné ve zprávě.

Tak mě zase jednou naši pisálci pobavili. Podivili se nad bezva živností paní Andy Demeterové. Tahle paní si udělala ze státu dojnou krávu a z daňových poplatníků totální blbce. Píšu o tom raky a jsem prý rasistka. A proč? protože chci, aby si na svoje potřeby vydělávali tak, jako my všichni.

10 dětí od pěti otců, 30 let na podpoře a prachy jen tečou. Náš sociální systém si nemůže vynachválit. Jasně, že si to pochvaluje. Mě jen zajímá, jestli jsi jsou politici a sociálky vědomi toho, že takových paní Demeterových tady máme pořádnou hromadu.

Paní je oficiálně sama bez partnera, protože to se prostě vyplatí. proč by se měla vdávat, když by ji chlap neuživil, ale debilní gadžo ji to vynahradí na dávkách, které jsou sakra vysoké. V životě je spokojená a přeje si, aby ji její potomci následovali v rození dětí a ždímání dávek.

První dítě v 18 a poslední v 36 letech. Teď má 16 vnoučat a mohla by být matkou a babičkou roku. Výchova dětí ji zabere všechen čas a dělá to fakt důkladně. 13-letá dcera dostávala cigarety za dobré chování, úklid a když byla fakt šikovná mohla si i cvaknout něčeho ostřejšího. Třeba takový rumíček není k zahození pro 13-letou děvenku. Většina jejich dětí také žije z podpory dcera Cristal se fakt povedla po ní. Má čtyři děti a říká:

Cituji:

„Stále žiji s otcem mých dětí, ale nežijeme spolu, i když někdo tvrdí, že ano. Kdyby tomu tak bylo, přišla bych o sociální dávky.“

Rodina se žije nad poměry a čilá mamina nechystá žádné změny. proč by taky měla, když jí měsíčně přistane na účtě 75 000,-Kč. ( přídavky na handicapovaného syna plus benefity na další děti, slevu na daních, příspěvek na bydlení ve čtyřpokojovém bytě a další výhody.

Citace:

„Nezískám práci, která by mi vynesla tolik, kolik mám teď. Proč taky když mi to stát umožňuje. To se musí využít.

**************************************************

Můj starý článek

Většina cikánů má pocit, že vlastně pracovat nemusí. Díky státu a blbosti politiků si žijí jak prasata v žitě. Proč by makali, když nemusí. Mají na jídlo, na pití, na cigarety, na tabák i kde složit hlavu.

Ve výroční správě jsem se dočetla, že trpí finanční negramotností a opravdu jsem se zasmála. Tímto opravdu netrpí, ale hygienické návyky? Ty jim opravdu chybí. Vědí na které dávky mají právo, jak obejít ten a ten zákon aby jim káplo co nejvíc korunek. Babičky si berou do péče svá vnoučata a berou na ně slušné peníze a při vysoké porodnosti je to bezva byznys. Na každé dítě v pěstounské péči dostanou přes 7 000,-. Když jich má 6, hned je to 42 000,-.

Ale poslat je do školy aby se naučily pořádně česky a pak je donutili chodit do školy aby se konečně začaly učit a začleňovat? Proč, však až vyrostou, budou na dávkách jako jejich rodiče a prarodiče. Budou se flákat a mít srandu ze státu a majority a mnout si ruce jací jsme to debilové.Stav domácností, které sociálně vyloučení cikáni obývají je často žalostný a bují zde kvůli nízké hygieně nemoci – o tom se také píše v té zprávě. Odpadky si hážou z okna a pak se topí v tunách smradlavého odpadu kde běhají potkani. No a zase přispěchá debilní gadžo, bordel na náklady města – to je daňových poplatníků – uklidí.

Cikány nakažené např. žloutenkou, úplavicí, ale i štěnice a svrab nejsou výjimkou, hezky v nemocnici vyléčí a zase to zaplatí daňový poplatník.Viní nás, že jsou nacpáni v ubytovnách, ale čí je to vina. No jejich. Nadělají dluhy na nájemném a energiích, následuje porušování dohod o splácení pohledávek, do bytu si nastěhují neohlášené osoby, zničí byt a společné prostory v bytových domech, a jejich rodinné hádky otravují vše živí okolo nich. Pak vyvolají spory s ostatními obyvateli a diví se, když jsou soudně vystěhování.

Nejvíce mne pobavila zpráva, že za to zase může majorita:

„Diskriminace a nerovné zacházení ze strany podstatné části většinové společnosti je jednou z hlavních příčin neúspěchu Romů ve všech klíčových oblastech života,“ stojí mimo jiné ve zprávě.

Na programy pro zlepšení integrace Romů bylo ze státního rozpočtu v minulém roce vydáno téměř 66 milionů korun. Částka je o 2,7 milionu vyšší než v roce předchozím.Jsou to vyhozené peníze, které mohly být využity třeba na děti či seniory. Ovšem říct to nahlas je skoro hrdelní zločin. Přesto tvrdím, že živit je zločin na majoritě.Jako facka na závěr jsou fotografie z Face a tyhle ukázky jsou názorných příkladem o tom, co si myslí o nás a naší zemi.

P.S. Tento článek byl napsán před časem, když v jedné čtvrti v Ústí nad Labem byly navršeny odpady do prvního patra a tuny odpadu po minoritě se odváželi týdny. Co se změnilo? Nic, už se zase vrší odpadky, protože házení bordela z okna je pro tuto skupina naprosto přirozené. Horší je, že těm co neteče voda na záchodě nenapadlo nic jiného, než tuhle kejdu lít z okna po fasádě dolů do odpadu. Takže bude další epidemie žloutenky. Nastanou náklady na léčení nemocných a další náklady na úklid. Jsme nepoučitelní. Povolala bych vojáky a ti by nesměli nikoho pustit ven, dokud to po sobě neuklidí.

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/75-000-kc-mesicne-za-plozeni-potomku
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřed nenávistí musíme chránit i židy a křesťany   
Pridal tk Úterý 09 duben 2019 - 03:31:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Občas mi přijde, že pro samou starost o různé předně sexuální menšiny, zapomínáme na původní evropské obyvatele – křesťany a židy.

Možná to bude pro někoho překvapivá informace, ale pronásledování křesťanů se netýká jen Súdánu, Pákistánu, Severní Korey nebo Libye. Nevraživost a útoky vůči věřícím jsou bohužel už i záležitostí některých evropských států. Pravda, není to pronásledování, které se už pomalu rovná genocidě, jako ve jmenovaných zemích, ale nemůžeme před ním zavírat oči.

Nedávno jsem se v Evropském parlamentu setkal se zástupci francouzských katolíků, a z toho co řekli, mi bylo smutno. Popisovali, jak byl jejich kostel opakovaně posprejován, kněz nejdříve slovně, následně fyzicky napadnut (nyní jej proto i z fary do kostela doprovází skupina farníků), jeho auto bylo opakovaně terčem útoků vandalů, a také zde byly odcizeny různé předměty z kostela. Smutné také je, že policie takové případy pouze registruje. Po pachatelích nepátrá s odvoláním, že nemá dost lidí na to, aby mohla takové případy řešit.

Židé se stěhují pryč z Francie

Že je situace věřících ve Francii dlouhodoběji vážná a neřešená, potvrzuje i osud místních židů, kterých se z Francie od roku 2000 z obavy o svou bezpečnost vystěhovalo na 55 tisíc. Hned na druhém místě v nevraživosti jsou už výše uvedení katolíci, kdy není tajemstvím, že na mnohých útocích se podílejí radikální islamisté z řad migrantů. To je potřeba říkat také, protože když se budeme schovávat za politickou korektnost, celé situaci s diskriminací věřících spíše jen uškodíme, než jakkoliv pomůžeme.

V západní Evropě existuje mnoho aktivistů, kteří rádi bojují za lidská práva, v předmětu jejich zájmu jsou sexuální menšiny a údajná práva žen na „reprodukční zdraví“, tedy na státem podporované a plně hrazené potraty v nejextrémnějších případech ještě i chvíli po porodu. Tyto „lidskoprávní aktivisté“ pak ale diskvalifikují všechny, kteří chtějí bojovat za skutečná lidská práva jako je třeba „obyčejná“ a mnoha mezinárodními smlouvami deklarovaná svoboda vyznání. Ta by přitom měla být společně s právy na život a bezpečnost na prvním místě práv, které bude jakýkoliv demokratický stát chránit a marně přemýšlím, kde se stala chyba, že se na to zapomíná v čím dál více zemích. A to je nutné změnit.

Přeji hezký den a veselou mysl!

Tomáš Zdechovský

Zdroj: https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=708204

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKašlou na nás   
Pridal tk Úterý 09 duben 2019 - 03:27:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Celé roky se mluví o tom, jak naši poslanci EU pracují na tom, aby byla stejná kvalita potravin. Aby u nás nebyly potraviny méně kvalitní, než jsou ty, které se prodávají třeba v Německu nebo Rakousku.

Četl jsem obsáhlý rozhovor v Mf Dnes s lídryní do EU za ANO, Ditou Charamzovou, kde vypočítává, jak se zasadila o to, aby u nás prodávané potraviny byly stejně kvalitní, jako jsou na západě. V ten samý den ovšem komisařka Jourová, také nominovaná hnutím ANO, vysvětluje, že bude zachována dvojí kvalita potravin, protože se muselo dospět ke kompromisu, aby vůbec směrnice byla přijata. Jakýpak kompromis, když zůstává v podstatě to, co bylo.

Směrnice o stejné kvalitě potravin pro západ i střed a východ Evropy nebyla přijata kvůli nátlaku ze strany Německa a Rakouska, to jest zemí, které exportují k nám právě tyto méně kvalitní potraviny, než předkládají ke konzumaci vlastním lidem. Pro západ jsme prostě kolonií se strávníky, kteří mají asi jiné žaludky, než strávníci němečtí, rakouští atd. Prostě jsme pro ně popelnicí EU, kam se vozí z ciziny odpad všeho druhu.

Pořád se nám předhazuje, že pobíráme více dotací, než do EU posíláme. Jenže. Z ČR odplývá v poslední době každoročně kolem 300 miliard na dividendách.

To daleko převyšuje ony nechvalně proslulé dotace, které jsou dobré jen na to, aby se různými chytrolíny rozkradly. Nechte si své dotace a nám nechte ty peníze, co vyvádíte každoročně z naší země.

Slyšíme často, že se všechno změní, až při letošních volbách vyhrají národovecké strany z Francie (Marine le Pen), Itálie (Matteo Salvini) atd.. Nic se nezmění, dokud budeme v předklonu před kýmkoliv z původních zemí EU. Zdůrazňuji, před kýmkoliv! Navíc i tato skupina hlasovala v parlamentu EU pro dvojí kvalitu potravin. Proč by to také dělala jinak. Každému je košile bližší než kabát. Každý v EU kope za sebe. Jenom naši europoslanci jsou takoví truhlíci, že jsou celí podělaní, když jim někdo klepe na ramena. A je jedno jestli je to dnes Juncker nebo to bude po volbách do EU Salvini, respektive někdo z jeho strany. (Salvini chce dokonce nařídit státům, kteří mají málo migrantů, aby je povinně přijímaly – takový je to pro nás prospěšný spojenec). Oběma, ale i dalším, jsme my Češi, Moravané a Slezané ukradení. Buďme už konečně hrdí. Spoléhání se na jiné, mocné, se nám nikdy v historii nevyplatilo. Oni totiž na nás vždy kašlali, kašlou a kašlat budou. Jejich jediná snaha je, co nejvíc z nás vyždímat.

A to jsem se ještě nezmínil o nedávném hlasování v Parlamentu EU, které proběhlo šikovně ve stínu hlasování o autorských právech, Autorská práva vzbudila enormní zájem médií. Zatímco média nechala téměř bez povšimnutí přijatou rezoluci „O základních právech lidí afrického původu v Evropě“ EP rezoluce B8-0212/2019. Členské státy EU včetně ČR, mají podle ní zajistit bezpečné a legální cesty pro migranty putující do EU. Mají zajistit dostupnost jejich bydlení a podporovat přítomnost lidí afrického původu v médiích.

Myslíte, že proti ní hlasovali naši europoslanci? To se šeredně mýlíte. Hlasovalo pro ni ANO, KDU, TOP se STAN, ČSSD i Komunisté. Proti byl jediný - Jiří Payne, poslanec za malou stranu. (Vidíte, má cenu volit malé strany, tam je totiž poctivost a ne volit menší zlo, i když víme, že jeho představitelé lidem v přímém přenosu lžou). Nemyslíte, že by to už konečně chtělo změnu a nevolit někoho, kdo už má veškeré špatné manýry parlamentní strany?

Petr Hannig
č. 2 na kandidátce ROZUMNÝCH a Národní demokracie do EU

Zdroj: https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=708282
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZlatá horečka: Čína zvyšuje své zlaté rezervy již čtvrtý měsíc v kuse   
Pridal tk Úterý 09 duben 2019 - 03:25:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokračující růst poptávky po zlatých cihlách v Pekingu se odehrává na pozadí podobných pokusů ostatních centrálních bank odmítnout americký dolar v důsledku zpomalení globálního ekonomického růstu.

Čína aktivně zvyšuje své zlaté rezervy čtvrtý měsíc po sobě, což přispívá k optimismu investorů, že centrální banky z celého světa budou usilovat o vybudování podílu. Ceny se posunuly zpět na 1 300 dolarů za unci. Vyplývá to z nedávných údajů zveřejněných Čínskou lidovou bankou (PBC).

Příliv v minulém měsíci činil 11,2 tun po přidání 10 tun v únoru, 11,8 tun v lednu a 9,95 tun v prosinci, což přineslo celkový počet podílů na 1 894 tun, tj. 60,62 milionu uncí.

Čína, přední světový producent a spotřebitel zlata, pokračuje ve své drahocenné koupi jako součást strategie ustoupení od amerického dolaru.

Kampaň probíhá na pozadí podobných snah jiných zemí, včetně Ruska a Japonska, prodávat americké dolarové rezervy. Role globálního ekonomického růstu a nejistoty v souvislosti s probíhající obchodní válkou mezi Čínou a USA také hrají roli podle analytiků akciových trhů.

Analytici akciového trhu uvádí, že zpomalení globálního ekonomického růstu a nejistota v důsledku probíhající obchodní války mezi Čínou a Spojenými státy hrají také svou roli.

V lednu Čína měla šesté největší zlaté rezervy na světě. Světová rada pro zlato uvedla, že globální centrální banky koupily minulý rok dohromady 651,5 tun.

Bloomberg zdůrazňuje, že pokud bude Čína pokračovat v hromadění zlata za současný kurz v průběhu roku 2019, může se do konce roku stát největším kupcem po Rusku, které již zvýšilo své zlaté rezervy na cca 2 149 tun.

V důsledku skupování prutů nyní Rusko patří mezi pět největších držitelů zlata na světě, Spojené státy jsou na prvním místě s přibližně 8 130 tunami, druhé je Německo s 3 370 tunami, Itálie je na třetím místě s 2 450 tunami a Francie na pátém místě s 2 440 tunami.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mgNM

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚtok v Afghánistánu: Zahynuli čtyři Američané. Na stejné základně slouží i Češi   
Pridal tk Úterý 09 duben 2019 - 03:23:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Při pondělním útoku na americký vojenský konvoj, k němuž došlo nedaleko letecké základny Bagrám v Afghánistánu, zahynuli čtyři Američané. O tragédii informovala agentury Reuters a AP, které se odkazují na prohlášení americké armády.

Uvádí se, že tři americké vojáky a jednoho Američana, kterého si najala vláda Spojených států, usmrtil výbuch improvizovaného nástražného zařízení. Při daném incidentu byli zraněni další tři američtí vojáci.

Podle informací české armády zatím neexistují zprávy o tom, že by byli mezi napadenými i čeští vojáci. Potvrdila to mluvčí generálního štábu Armády ČR Magdalena Dvořáková.

Na dané letecké základně mají čeští vojáci na starosti vnější ostrahu objektu.

Dle předběžných informací se mělo k danému útoku přihlásit radikální hnutí Tálibán, informuje AFP.

Nutno podotknout, že za začátku tohoto roku přišlo v Afghánistánu o život již celkem sedm amerických vojáků.

Základna Bagrám, která je tou největší americkou leteckou základnou v Afghánistánu, již sama zažila útok. Došlo k němu v srpnu loňského roku, kdy na místě zaútočil sebevražedný atentátník. Tehdy zahynuli tři čeští vojáci.

Zdroj: Reuters, AP, SputnikSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdpověď přišla brzy: Írán zařadil USA na seznam teroristických organizací   
Pridal tk Úterý 09 duben 2019 - 03:20:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dříve Írán varoval, že pokud americký prezident Donald Trump označí Íránské revoluční gardy (IRGC) za teroristickou organizaci, bude Teherán reagovat obdobným opatřením vůči americkému centrálnímu velitelství. Odpovídající návrh zákona byl již připraven.

Íránská Nejvyšší rada národní bezpečnosti označila Centrální velitelství Spojených států a související síly za teroristickou organizaci. Navíc si média všimla, že íránská rada obvinila Washington z podpory terorismu.

Návrh zákona byl představen krátce poté, co americký prezident Donald Trump označil Íránské revoluční gardy za teroristickou organizaci. Podle Trumpa jsou Íránské revoluční gardy primárním prostředkem íránské vlády k řízení a realizaci její globální teroristické kampaně. Uvedl také, že toto označení jasně vysvětluje rizika spojená s obchodováním s IRGC či s poskytováním podpory IRGC. „Pokud obchodujete s IRGC, sponzorujete terorismus,“ řekl Trump.

Když se objevily zprávy o Trumpových plánech zahrnout IRGC na černou listinu, íránští úředníci varovali, že americkou armádu v regionu také zahrnou na černý seznam teroristů, spolu s IS.

IRGC jsou složkou Ozbrojených sil Íránu. Organizace, která vznikla v roce 1979 v důsledku íránské islámské revoluce na obranu vlády, již byla Spojenými státy sankciována. V roce 2017 na ni Ministerstvo financí USA uvalilo omezení v rámci výkonného rozkazu 9/11 éry kvůli údajným aktivitám skupiny, které souvisely s terorismem.

Podle Washingtonu IRCG poskytovaly pomoc syrské armádě a podporovaly aktivity Hizballáhu a Hamásu, které USA a někteří jeho spojenci považují za teroristické skupiny.

IRGC se řídí pouze příkazy nejvyššího íránského vůdce, který působí nezávisle na běžné armádě. USA dříve tvrdily, že by sbor mohl ovládat nebo mít významný vliv až na 50 % íránské ekonomiky, včetně nevojenských sektorů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mgGa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský ministr zahraničí: americká "Dohoda století" ohledně míru na Blízkém východě je znepokojující   
Pridal tk Úterý 09 duben 2019 - 03:10:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruská strana věnuje pozornost americkému rozhodnutí ohledně otázky Golanských výšin a Jeruzalému. Americká "Dohoda století" ohledně míru na Blízkém východě pravděpodobně vytvoří negativní vlivy. Výše uvedená slova řekl 7. dubna v jordánském hlavním městě Ammánu ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Lavrov apeloval na Spojené státy, aby ukončily vměšování do ostatních států v Blízkém východě.

7. dubna místního času Sergej Lavrov navštívil Jordán a setkal se s jordánským ministrem zahraničí Aymanem Safadim. Po setkání na tiskové konferenci Lavrov konstatoval, že v současné době se ruská strana už dozvěděla některé detaily o „Dohodě století", která je znepokojující.

Palestinská strana se domnívá, že „Dohoda století" vyloučí otázky ohledně Jeruzalému, ohledně palestinských uprchlíků a o židovských osadách z jednání. Proto palestinská strana toto odmítla.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2134 sec,0.0726 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,753kB