Pondělí 15 duben 2019
Stanislav Novotný: Vraždy a zase vraždy   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:52:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na základě několika podnětů jsme se s přítelem z alternativních médií rozhodli, že se v rychlosti podíváme na některé extrémní projevy strachu globalistů, kteří tak úporně usilovali o vydání zakladatele WikiLeaks Juliana Assange.

A hle vraždy a vraždy. Vraždy provokující už jen samotnou časovou souvislostí. A to je zjevně jenom část zviditelněného.

Nyní není na pořadu dne zkoumání osobnosti J. Assange. Podstatné je, že díky němu jsme se dověděli mnohem více o podstatě současné dominantní moci. O reálné konspiraci proti lidskosti, o antihumánní plutokracii, o nepřátelství vůči nám – lidem.

Chceme tak upozornit, že svobodu slova je třeba podpořit alespoň gestem (např. českou nabídkou na udělení azylu J. Assangeovi) či verbálním odporem. Lidé, kteří jsou konfrontování se zvůlí moci, si zaslouží i třeba jen morální podporu.

Nepřítel většinové společnosti, nepřítel původní euroamerické kultury křičí Memento mori! Zastrašuje, vyhrožuje, podporuje vydírané korupčníky, zbabělce a Jidáše. Nenechme si vnutit strach. Příště můžeme být na řadě my sami.

„Krátký“ seznam některých podivných úmrtí (doplněný odkazem na otevřené zdroje):

John Jones, právník, který zastupoval Juliana Assange, byl nalezený mrtvý 18. dubna 2016. Příčina - sražený vlakem.
https://www.disclose.tv/john-jones-lawyer-who-defended-julian-assange-died-under-mysterious-circumstances-312133

Michael Ratner, právník, který zastupoval WikiLeaks a Juliana Assange, zemřel o pouhý měsíc později, tedy 11. května 2016. Příčina - rakovina.
https://www.theguardian.com/media/2016/may/11/michael-ratner-wikileaks-julian-assange-attorney-dies

John William Ashe, expředseda valného shromáždění zemřel o další měsíc později 22. června 2016. Týden předtím, než měl 27. června svědčit proti Hillary Clintonové ohledně přijetí úplatků od čínských investorů. Jeho informace se objevily na WikiLeaks. Příčina - udušení činkou, kterou doma posiloval.
https://www.snopes.com/fact-check/un-official-john-ashe-killed-the-day-before-he-was-to-testify-against-hillary-clinton/

Seth Rich, mladý demokrat a insider zemřel o další necelý měsíc později 10. července 2016, a to pouhý týden poté, co kdosi vynesl WikiLeaks kompromitující materiály o Hillary Clintonové. Příčina - zastřelený kulkou do zad.
https://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Seth_Rich

Joe Montano, exprezident Národního demokratického výboru (National Democratic Committee) zemřel den po uveřejněné zprávě na WikiLeaks o obřích volebních podvodech Clintonových 25. července 2016. Příčina - náhlá srdeční slabost ve 47 letech.
https://globalnation.inquirer.net/142098/beloved-fil-am-activist-joe-montano-dies-at-47

Victor Thorn, nejprodávanější autor knih známých nekompromisní investigací vůči Billu a Hillary Clintonových, zemřel o pouhý týden později, 1. srpna 2016, než Joe Montano. Příčina - zastřelený před vlastním domem.
https://www.snopes.com/news/2016/08/05/victor-thorn-death-report/

Shawn Lucas, právník, který vedl velký případ o obřím volebním podvodu Clintonových s vyřazením ostatních kandidátů v primárkách, zemřel pouhý den po smrti Victora Thorna, tedy 2. srpna 2016 na toaletě. Příčina - předávkování drogami.
https://thegoldwater.com/news/30536-Clinton-Body-Count-Series-4-Shawn-Lucas-Who-Filed-Fraud-Case-Against-DNC-and-Hillary-Found-Dead

Yves Chan Delon, vysoce postavený expert NATO na financování terorismu byl nalezený mrtev 15. prosince 2016 v belgickém Andenne. Podle oficiálních pramenů však spáchal sebevraždu. Podle tureckého média Daily Sabah byl nalezen s pistolí v pravé ruce. Delon byl však levák. Chan Delon pracoval pro zadávání veřejných zakázek agentury NATO NSPA a zabýval se problematikou praní špinavých peněz a financování terorismu. Delon zemřel tři dny před smrtí ruských diplomatů Andreje Karlova v Ankaře a Petra Polšikova v Moskvě.
https://luxtimes.lu/archives/3793-employee-from-nato-in-capellen-found-dead-in-belgium

Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOtevřený dopis europoslanci Pospíšilovi   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:45:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pane europoslanče Pospíšile,

po přečtení podstatné části Vašeho rozhovoru, který jste poskytl do XTV panu L. X. Veselému se potvrdil můj názor, že mezi českými politiky, vedle Vašeho eurokolegy, demagogického podvraťáka J. Štětiny, není většího politického parazita, vych...ého kariéristy, rusofoba a pokrytce, adoranta západní politiky USA a NATO, než jste Vy.

Asi nebudete s těmito přívlastky souhlasit, možná budete i protestovat, ale to je tak asi všechno, protože pravda zůstane pravdou.

Vzhledem k tomu, že nemáte rád Rusko a Rusy, ocituji Vám jedno jejich příhodné přísloví: „ Pravdě rot nezakrojiš“ což v češtině znamená: „Pravdě ústa nezavřeš!“ A to je Váš případ, pane europoslanče. Vězte, že pravda vždy vyjde najevo, ostatně i Vy jste nepochybně vyznavačem Havlova vzletného : Pravda a láska zvítězí, znáte... to, že? To, jaký jste, není to totiž jen můj názor, ale názor většiny občanů: bezcharekterní kariérista, prozápadní eurohujerista, protiruský aktivista. Prostě křivák k pohledání. Kdykoliv v poslední době otevřete ústa, tak nemluvíte o ničem jiném, než o tom, jak si věříte, že TOP 09 v eurovolbách určitě uspěje, jak je Evropská unie pro nás prospěšná, jak nám pomáhá, což podle Vás prý pochopí každý člověk i bez vzdělání svým selským rozumem. A že, jak tvrdíte, Rusko je stále natolik nebezpečné, že je třeba mít se před ním na pozoru!

Pane europoslanče, honosíte se titulem JUDr. čímž jaksi dáváte na odiv své vzdělání (po hříchu dosažené v nechvalně známé ZČU) a předhazujete nám, prostým občanům, jací jsme nevzdělanci když říkáte, že selským rozumem prý můžeme pochopit, jak je pro nás EU prospěšná a jak nám pomáhá. Lžete, až se Vám od huby práší, pane europoslanče, protože pokud je Evropská unie někomu prospěšná, pak hlavně Vám, Štětinovi, Šojdrové, Jourové apod. Je sice pravda, že by EU mohla být tím, za co ji vydáváte, nebo byla v době, kdy jsme vstupu do EU rozhodovali v referendu. Od té doby se toho změnilo tolik, že z původní vize o EU zůstalo ubohé torzo a politická fraška. EU se stala mocenským centrem, které má za cíl přetvořit Evropu, resp. její národní státy k obrazu svému. EU ne že diktuje, ale přímo přikazuje a nařizuje přetvářet národní zákony, způsoby, zvyklosti a mentalitu občanů členských států, vytváří multikulturní podmínky ke vzniku islamistické Evropy. Evropské dotace, kterými se často oháníte, jsou jen demagogickým ohlupováním lidí, že se prý bez EU neobejdeme, protože nebýt dotací EU, tak si prý ani neškrtneme. Lež má krátké nohy, pane Pospíšile, je totiž dokázáno, že to co do pokladny EU vložíme či odvedeme ve všech formách jako základní povinnost členského státu se nám nikdy, opakuji nikdy nevrátí!

Nesnažte se odvolávat na selský rozum občanů, protože ten je příliš břitký, emocionální, ale také racionální, aby snadno pochopili, že nám „valíte šrouby do hlavy“! Nejhorší na tom však je, že o naší existenci, naší svobodě a našem životě rozhodují lidé, kteří nebyli nikým z nás voleni, kteří si svévolně, „z moci úřední“ přivlastňují práva, které jsou na úkor občanů členských zemích, zvláště těch postkomunistických. Jejich, resp. Vaše rozhodování lze srovnávat s neřízenou střelou, kdy někomu tzv. „rupne v bedně“ a EU či EK vydá příkaz, která jde proti národním zájmům členských států a jejich občanů.

Z falešné loajality a trapným podbízením se západním politikům, vystupujete jako zfanatizovaný, zášti plný nepřítel Ruska, které se podle Vás chová jako agresor a proto prý západem vydané sankce mají smysl. Upřímně řečeno, mají jen nepatrný a Vy to dobře víte, pane Pospíšile, ale nemůžete tento fakt přiznat, protože by to znamenalo drtivý neúspěch protiruské agresivní politiky americké administrativy, včetně prezidenta Trumpa. Že jsou sankce k ničemu ukazuje fakt, že např. známá německá firma Mercedes otevřela v Rusku výrobní linku. Vy pane Pospíšile, jste tuto skutečnost přešel s tím, že jste to „nezaznamenal“ a zbaběle jste prohlásil, že se „asi jedná o něco, na co se sankce nevztahují“.

Takže podle Vás, když někdo ze západu, sankce nesankce, něco obchodního v Rusku zrealizuje tak to prostě zdůvodníte tím, že se na to sankce nevztahují. Máte nás asi za blbce, pane Pospíšile když si myslíte, že toto Vám můžeme věřit. Vy jen tlacháte nesmysly o tom, jak jsou sankce nutné, prospěšné, úspěšné a mnohé západní státy s Ruskem dál vesele obchodují, investují atd., jen my se však musíme jako obvykle hrbit a poníženě se přizpůsobit „nařízení shora“! Pane Pospíšile, nejsme blbí, ani slepí či hluší a když už se odvoláváte na selský rozum nás občanů, tak i tím selským rozumem jsme schopni rozpoznat, jak ty Vaše „úspěšné, účelné a potřebné“ sankce „zcela zlomily Rusko“ a jak tvrdě padlo na držku, jak byste si jistě přál, že pane europoslanče? Jenže opak je pravdou, sankce Rusku více pomohly, než mu uškodily! To je k vzteku, že?

Konstatujete, že Rusko porušilo mezinárodní právo, na Krymu se chová, jako by mu patřil. Ale on mu skutečně patří, pane Pospíšile, ale Vy jste natolik rusofobně zatížený a omezený, že nejste sto pochopit, že Krym je skutečně ruský a nebude tomu jinak! Tvrdíte, že se tam porušují práva etnických a různých menšin, viz třeba Krymští Tataři, kteří tam prý jsou Ruskem „velmi tvrdě diskriminováni“. Dodáváte, že to je fakt. Pokud je to fakt, pak předpokládám, že máte také dostatek důkazů, k jaké „tvrdé diskriminaci“ vůči Krymským Tatarům dochází! Tak sem s nimi, pane Pospíšile, ať se pobavíme! Nezajímavé, či spíše ubohé je také Vaše stále omílané tvrzení, že Rusko činí provokace proti Ukrajině v Černém moři a jeho chování je dál expanzivně rozpínavé.

Zoufalí lidé činí zoufalé závěry, což je Váš případ, pane europoslanče. Na Rusko jste již vykydal tuny a vagony hnoje pomluv, lží, výmyslů, ničím nedoložených tvrzení, ale ani jednou jsem neslyšel, že byste také stejně zapáleně zkritizoval, nebo se negativně vyjadřoval o Ukrajině, USA nebo NATO, které se chovají, jednají a konají mnohem drzeji, provokativněji a agresívněji, než Rusko. Od Vás v tomto smyslu nepadne jediného slova nesouhlasu, odporu či kritiky, abyste snad neupadl v nemilost Vašich chlebodárců. Jinými slovy, ze strany západních subjektů, resp. sfašizované Ukrajiny je podle Vás všechno OK, oni mohou vše, navíc NATO a amíci jako cizí subjekt na cizí půdě, zatím co Rusko nesmí nic, ačkoliv je doma!

Ty Vaše odrhovačky a bláboly o Ruskem „porušování mezinárodního práva“, ty si nechejte (chtěl jsem říct pro své děti, ale to je jaksi mimo Vaše reálné možnosti, pokud se nemýlím), tak si je nechejte pro své zhůvěřilé voliče, aby měli více důvodů Vám dát svůj zatracený hlas ve volbách! Oháníte se se zkušenostmi se Sovětským svazem z roku 1968 ‚kde jste asi byl v tu dobu?) a proto prý musíme hájit mezinárodní a lidská práva, což by nám nemělo být úplně jedno. Tvrdíte, že „ Rusko se pořád vůči Ukrajině chová nepřijatelným způsobem, je vůči němu agresorem!“. Můžete prosím, uvést alespoň jeden jediný, reálný případ, jak tvrdíte, že se Rusko „pořád“ chová vůči Ukrajině nepřijatelným způsobem, či dokonce, že je vůči němu agresorem? Vy máte jen plnou hubu pomluv, lží, nepodloženého tvrzení, abyste mohl velkohubě prohlašovat, že vůči Rusku musíme nějakým způsobem zasáhnout. Apropó, kdo je to „my“? To jako „my Češi“ máme zasahovat proti Rusku? To jako bychom na ně šli s Žižkovými palcáty a vozovou hradbou? No jestli ano, tak až po Vás, pane Pospíšile, až po Vás!

Vaše obavy, pane europoslanče, že když budeme ignorovat porušování mezinárodního práva, tak se bude opakovat rok 1968, jsou pane europoslanče tak hloupé, laciné, směšné a vzhledem k Vašemu vzdělání tak strašně ubohé, že se tím dostáváte (vlastně Vy tam už jste) do roviny pošetilých válečných štváčů z padesátých let minulého století, které si ovšem Vy nemůžete pamatovat. Nebo si myslíte, že jednání USA v zemích, jako je Lybie, Irán, Irák. Afghánistán a mnoha dalších je mírumilovné a v souladu s mezinárodním právem? Vašimi postoji, jednáním a podlézáním se nejen totálně zesměšňujete a ztrapňujete, ale stavíte do role užitečného idiota! Chápu, že Vám to asi nevadí, hlavně že plníte zadání, úkoly a cíle těch, co jsou za Vámi a které či kteří jsou Vám nejen přednější, ale i milejší, protože kromě ostudy z toho máte také nesmírný prospěch.

Takže závěrem pane eurposlanče Pospíšile, s těmi Vašimi přiblblými „poudačkami“ o EU, Rusku, Ukrajině atd., jděte do pryč, nejlépe do Brusele, kam se, (alespoň v to doufám) po volbách dostanete a klidně tam můžete zůstat, dokonce i na „furt“. Většině občanům rozhodně nebudete chybět, spíše naopak.

Jiří B a ť a


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTeror přichází ve jménu pravdy, lásky a slušnosti za mohutného aplausu většiny médií   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:41:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zajímavý komentář jsem před chvíli četla na FB k tématu udávání, cenzura a šikana na FB. Volně parafrázuji - začíná to cenzurou názorů, fotek, vepřového atd. a končí to vykopnutými dveřmi!

K tomu bych dodala - jistě, to je logický vývoj! Agresor obvykle každý ústupek vnímá jako signál, že ve svém teroru může postoupit ještě dál! To není strašení, to je standardní vývoj všech totalitních režimů včetně toho současného. Ten současný navíc má specifickou "inovovanou" podobu. Teror přichází ve jménu pravdy, lásky a slušnosti za mohutného aplausu většiny médií, salónních intelektuálů, prorežimních aktivistů coby užitečných idiotů. Je prezentován jako nastolení absolutní rovnosti napříč civilizacemi, a to prostřednictvím legitimizace zcela bizarních genderových a dalších "norem", které jsou přejaté z agendy extrémistů a domácích a importovaných minorit. Přičemž zájmy většiny se postupně dostávají do pozice závislé a podřízené těmto novým normám!

Konkrétně v Evropě má současný režim vícero podob. V oblasti neokoloniální, která se týká i naší země, importovaná politická agenda, respektive její protagonisté, ještě navíc efektivně napomáhají zahraničnímu velkokapitálu ve ždímání našich pracujících, v masivním odlévání kapitálu a v dobývání renty z naší země a jejím vývozu na Západ. Označení této dlouhodobé ekonomické i ideové agrese, jako působení páté kolony, je tedy zcela adekvátní faktické pojmenování. Krycí název liberální demokracie je pak finálním tahem, jak šikovně zakrýt nastupující totalitní režim.

Autor: Misha Julišová / eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBritská levicová inkvizice dělá vše pro zničení konzervativního filozofa Scrutona   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:39:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Scrutonovy hříchy se kupí. Z jeho kritiky systému, v němž jeden miliardář s mesiášským komplexem ovlivňuje díky svým penězům politický život v řadě zemí, jichž sám není občanem, se snaží uplést antisemitismus. O "islamofobii" snad škoda slov.

Navíc se dopustil tak strašného tvrzení jako: "Národní stát je křesťanský, evropský konstrukt, což vysvětluje, proč je země jako Pákistán neúspěchem." "To samé platí o mnoha zemích, v nichž je islám dominantní vírou. I když někdy dokáží fungovat jako stát, jako národ často selhávají."

Nemohu si odpustit postésedmé zopakovat Tocquevilla: "Vliv islámu na společnost lze posoudit prostým pohledem na stav islámských zemí."

Labourističtí poslanci teď chtějí, aby mu královna odebrala šlechtický titul. Po veřejném upálení se sice ještě nevolá, ale daleko k tomu není.

Britská vláda vykopla konzervativního filosofa Rogera Scrutona z pozice ideového poradce pro plánování bytové výstavby za to, že v novinovém rozhovoru kriitzoval Sorose a že si dovolil říci, že "islamofobie je výmysl Muslimského bratrstva, který má zamezit kritice islámu."

Vlastně měl kliku, za pár let už se za to bude kamenovat.

Kdyby měla Univerzita Karlova nějaké koule, mohla by ho oplátkou za jeho podporu normalizačních disidentů pozvat k hostování. Jenže v době, kdy sem Scruton pašoval zakázané knihy pro bytové semináře, trávil dnešní obránce liberální demokracie rektor Zima večery na schůzích KSČ.

Autor: Martin Gust

Zdroj: theguardian.com
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍránský ministr zahraničí varoval před následky rozhodnutí USA o ASIR   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:34:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rozhodnutí USA zařadit Armádu strážců islámské revoluce (ASIR, část íránských ozbrojených sil) na seznam teroristických organizací bude mít následky, o tom budou brzy informovány hlavy MZV všech států, prohlásil íránský ministr zahraničí Mohamed Džavád Zaríf.

„Dnes budou odeslány dopisy ministrům zahraničí všech států o těchto akcích (pozn. rozhodnutí USA o ASIR), které je varují před následky bezprecedentních a nebezpečných aktivit USA, a také o rozhodnutích, které budou muset v souvislosti s tím schválit,“ cituje Zarífovo prohlášení agentura IRNA.

Zarif dodal, že zaslal také dopisy generálnímu tajemníku OSN Antoniu Guterresovi a RB OSN ohledně „protizákonných aktivit USA a velmi nesprávné americké politice v regionu.“

Prezident USA Donald Trump učinil v pondělí prohlášení, že zařadí Armádu strážců islámské revoluce na seznam zahraničních organizací, které USA považují za teroristické.

Hlava íránského MZV Džavád Zaríf se odvolal na „zákon o boji proti porušení lidských práv a s dobrodružnými a teroristickými akcemi USA v regionu“ a obrátil se na íránskou bezpečnostní radu s návrhem na uznání Ústředního velení USA (CENTCOM) za teroristický útvar.

Íránská Nejvyšší rada národní bezpečnosti odsoudila a označila za nebezpečný krok rozhodnutí USA o uznání Armády strážců islámské revoluce (ASIR) za teroristickou organizaci, a uvalila na USA odpovědnost za následky tohoto rozhodnutí.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mkwk

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMá WikiLeaks pojistku „mrtvého muže“? Zadržení Assange vyvolalo spekulace   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:32:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zadržení spoluzakladatele WikiLeaks Juliana Assange oživilo spekulace o takzvané „pojistce“ – velkých souborech nahraných společností. Co jsou zač a kdy budou zpřístupněny, je stále nejasné.

Sedmileté skrývání Juliana Assange skončilo ve čtvrtek, když ho londýnská metropolitní policie vytáhla z ekvádorského velvyslanectví. Jeho osud zatím není jasný. Stejně tak ale není jasné, co bude s „pojistnými“ soubory WikiLeaks, o nichž někteří věří, že jsou pojistkou „mrtvého muže“.

Má se jednat o velkou publikaci zašifrovaných dat s tím, že klíč k jejich rozšifrování bude publikován v případě, že Assange bude zadržen či zabit, nebo v případě, že WikiLeaks bude zlikvidována.

Nyní, když se Assange nachází ve vazbě, spekuluje se o tom, že klíč bude publikován. Zatím se ale nic nestalo.

První soubor tohoto typu se objevil už v roce 2010 na stránce Afghan War Diary. Zakódovaná složka je nápadně velká.

„Když se cokoli stane Assangovi či stránce (WikiLeaks), tak bude publikován klíč. Poté nebude žádný způsob, jak zabránit šíření informací jako divokého ohně, protože mnoho lidí již má kopie,“ prohlásil tehdy jeden z korespondentů CBS.

Od roku 2010 WikiLeaks publikovala další složky podobné této – žádná z nich nebyla otevřena.

Velikost složek vede ke spekulacím, že obsahují více inkriminujících informací. Také ale mohou být uměle „nafouknuty“, aby byla zvětšena jejich velikost.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mksu

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAsad vyzdvihl závažnost spolupráce s Irákem v obraně před nepřáteli   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:26:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrský prezident Bašár Asad přijal v neděli v Damašku iráckého radu pro národní bezpečnost Faliha Fajáda a učinil prohlášení o závažnosti spolupráce jejich zemí v boji proti nepřátelům, informuje tisková služba Asadovy kanceláře.

„Události na regionální a mezinárodní úrovni vyžadují, aby Sýrie a Irák postupovaly v otázce obrany své suverenity a nezávislých rozhodnutí s ohledem na plány zahraničních nepřátel zasít rozkol a chaos,“ píše se v prohlášení Asada .

Syrský prezident řekl, že o osudu regionu rozhoduje nakonec jeho obyvatelstvo bez ohledu na výzvy, které mu hrozí.

Tisková služba syrského MZV informuje, že Asad vyzdvihl závažnost upevnění vztahů obou zemí za účelem boje „se semeništěm terorismu,“ a odstranění různých překážek, které mají před sebou Sýrie a Irák.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mkqJ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský ministr zahraničí uvedl, že Rusko a Spojené státy obnovily dialog v oblasti boje proti terorismu   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:22:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský ministr zahraničí Sergei Lavrov 13. dubna uvedl, že Rusko a Spojené státy obnovily dialog v oblasti boje proti terorismu, který stále udržují v současnosti témata ohledně afghánské otázky a problému Korejského poloostrova. Každopádně zdůraznil, že otevřené zapojení USA do vnitřních záležitostí suverénních států je nepřijatelné.

Lavrov téhož dne uvedl, že Rusko a Spojené státy v současné době spolupracují v oblastech, které jsou v zájmu obou stran. Obě strany pokračovaly v dialogu v oblasti boje proti terorismu a mechanismů pro odstranění konfliktů mezi armádami v Sýrii, což sehrává svou roli a dosáhlo to účinného výsledku. Obě země navíc vedly dialog ohledně řešení syrské otázky. Podle návrhu USA obě země udržují kontakty ohledně afghánské otázky a ohledně problému Korejského poloostrova. Kromě toho se obě země zabývají praktickou spoluprací ve vesmíru.

Lavrov mimo jiné o situaci ve Venezuele řekl, že zapojení USA do vnitřních záležitostí suverénních států je nepřijatelné.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Věk nespravedlnosti   
Pridal tk Pondělí 15 duben 2019 - 03:20:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čtvrtek 11. dubna nás podaroval dalším jménem pro jidáše: Moreno – loutkový prezident Ekvadoru, který prodal Washingtonu Assange za třicet stříbrných.
Zatčení Assange v budově ekvadorského vyslanectví v Londýně je prvním stadiem pokusu zničit první dodatek Ústavy Spojených států.

Muž Washingtonu ve Quitu Moreno řekl, že ruší Assangeův politický azyl i jeho ekvadorské občanství, protože Assange se provinil svým bojem za svobodné vyjadřování.

Když policie toho rána vyvlékala Assange z budovy ekvadorského vyslanectví, musel jsem to brát jsem jako konečný důkaz o totální korupčnosti tří vlád – americké, britské a ekvadorské.

Když vyváděli Assange z jeho sedmiletého vězení na ekvadorském vyslanectví do vězení britského, které je jen mezizastávkou na jeho cestě do vězení amerického, nebylo na britských policistech možné vypozorovat žádné známky studu.

Kdyby ovšem britské policii byla vlastní ta nejzákladnější mravní integrita, povstala by proti tomuto činu jako jeden muž.

Kdyby mravní integrita nebyla cizí britskému parlamentu, pak by ten tento londýnský příspěvek pro nadcházející monstrproces Washingtonu zablokoval.
Kdyby měla Britanie skutečnou svoji premiérku a nikoliv americkou agentku, byl by Assange propuštěn z vězení na britském vyslanectví už dávno – a nebyl by tam držen až do okamžiku, kdy se Moreno konečně dočkal své odměny.

Kdyby měl v sobě ekvadorský vyslanec kousek cti, byl by na svůj úřad rezignoval. Ale on namísto toho britské policisty na ekvadorské vyslanectví telefonicky přivolal s tím, aby si Assange odvedli. Jak dokáže takovýto člověk , který dopomohl Morenovi zneuctít reputaci Ekvadoru, žít až do konce života sám se sebou?

Kdyby měli v sobě čest angloameričtí novináři, vzbouřili by se proti zkriminalizován své profese.

Trump přežil tříletý očistec podobný sedmiletému očistci Assangemu. On ví, jak jsou zpravodajstlé služby USA korupčnické a jak korupčnické je americké zahraniční ministerstvo. Kdyby tedy měl čest v těle, okamžitě by ostudnou a pobuřující perzekuci Assange ukončil. Což by automaticky přineslo svobodu i Chelsea Manningové.

Ale morálka není nic, na co byste ve Washingtonu, Londýně či Quitu mohli ponatrefit. Když americké ministerstvo spravedlnosti (sic) nemá k dispozici zločin, ze kterého by svou vybranou oběť obvinilo, vytáhne z klobouku „spiknutí“. Takže Assange je dnes spolu s Chelsea Manningovou obviněn ze spiknutí, spočívajícího v získávání a zveřejňování tajných amerických vládních údajů a skutečností. Takových, jako je např. film o zvěrstvech amerických vojáků, který v Iráku a Afghánistánu natočila právě Manningová. Jako příslušnice US Army měla nadřízená vojenská místa o takovýchto zločinech informovat, ale protože věděla o případech, kdy tato nadřízená místa masakry cizích žurnalistů a civilistů zatutlala, nechtěla, aby krev další případné události, podobná té ve vietnamské My Lai, zůstala na jejích rukách. A tak předala film Assangemu, který jej prostřednictvím svého serveru WikiLeaks zveřejnil.

Údajná americká Velká porota údajně už před mnoha lety vypracovala údajnou tajnou obžalobu, jelikož Washington pátral po něčem, co by se Assangemu dalo přišít tzv. na triko. Jestliže se Velká porota skutečně do akce proti Assangemu takto zapletla, nevydává to o ní pěkné vysvědčení.

Jenomže kdo ví, jestli to takto skutečně bylo? Proč bychom měli Washingtonu věřit jediné slovo poté, co nám vyprávěl o zbraních hromadného ničení Saddáma Husaina, o Asádově používání chemických zbraní proti svým vlastním lidem, o iránských atomových zbraních, o ruské invazi Ukrajiny, o Russiagate atd., atd. Proč tedy věřit tomu, že tentokrát nám Washington říká pravdu?

Jelikož Velká porota byla tajná z důvodů národní bezpečnosti, bude tajné i soudní projednávání Assangeho případu a tajné budou i důkazy proti Assangemu předložené? Jestliže ano, pak zde máme praxi tyranských vlád a monstrprocesů, které proti žalovanému nemají důkazy, ale zato se jej rozhodly zničit. A vlády ve Washingtonu, Londýně a Quitu jsou tak beze studu, že si svoji bezzzákonnost a nemravnost dovolují dnes demonstrovat před celým světem. A možná, že i zbytek světa je dnes už natolik beze cti, že Washingtonu, Londýnu a Quitu přejde i tento případ bez nepříznivých důsledků. Avšak na straně druhé se může též stát, že zatčení Assange těsně po krachu Russiagate i nestoudném pokusu svrhnout demokracii ve Venezuele a do jejího čela postavit Amerikou vybraného prezidenta, ujasní všem, že „svobodný svět“ vedou darebácké a právem pohrdající vlády. A že Washington míří k zániku svého impéria, protože není žádného respektu hoden.

V případě Assange není žádný spravedlivý rozsudek možný. Protože média jej už odsoudila, nedovolí si budoucí soudní porota, i kdyby byla o nevině Assange stokrát přesvědčena, čelit osočení z toho, že osvobodila „ruského špióna“.

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2455 sec,0.0636 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,971kB