Úterý 16 duben 2019
Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament!   
Pridal tk Úterý 16 duben 2019 - 04:03:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament! Zákony navrhuje pouze Evropská komise a EU parlament k nim zaujímá stanoviska, která ale pro EU komisi nejsou závazná! Samková zopakovala, že jediná šance na změnu je zevnitř států za pomoci bojkotu evropských norem podle vzoru Maďarska! Jenže kolik politiků v ČR má koule postavit se Evropské komisi? Europoslanci jsou iluzí a hrou na demokratické zastoupení v naprosto nedemokratickém kolosu Evropské unie!

Advokátka Klára Samková napsala na svém Facebooku včera zásadní text, kterému je potřeba na vlastenecké scéně věnovat zásadní pozornost. V textu advokátka informuje o tom, že se na ní obrátila Národní asociace obrany občanských práv a svobod s dotazy, co bude dělat v Evropském parlamentu, pokud se tam dostane. Spolu s dotazem zaslala asociace i seznam otázek, ze kterých ale zjevně vyplývá, že mnoho voličů a dokonce i občanských aktivistů netuší, co je to Evropský parlament a jaké má pravomoci. Přestože na Aeronetu jsme toto téma probírali už před lety a stejně tak na rádiu v mých pořadech, je nezbytné si celou situaci s EU parlamentem důkladně osvěžit.

Evropský parlament nemá zákonodárnou iniciativu, což znamená, že nemůže navrhovat vlastní návrhy. Nefunguje to jako v pravých a poctivých parlamentech, že poslanci se dohodnou a představí tzv. poslanecký návrh zákona a předloží ho k projednání parlamentu. Takovou pravomoc Evropský parlament nemá. Evropský parlament má pouze status plenárního sboru. Ti mladší z vás, kteří nepamatují dobu Sovětského svazu, tak to rád objasním. V Sovětském svazu držel veškerou moc Nejvyšší sovět.

Evropská komise je derivátem Nejvyššího sovětu SSSR

Ten měl absolutní pravomoc nad navrhováním, schvalováním a rušením zákonů. Pod tímto Nejvyšším sborem bylo Lidové pléno sovětů, které se skládalo z lidových zástupců celého SSSR. Toto pléno nemohlo navrhovat zákony, pouze se k nim vyjadřovalo a zaujímalo stanoviska. Komunisté měli alespoň tolik soudnosti, že tento sbor bez pravomocí nenazvali “parlamentem”. Jenže celý Sovětský svaz i s jeho Nejvyšším sovětem překonala Evropská unie.

Evropský parlament je pouze plenárním, tzn. poradním sborem. Návrhy zákonů může podávat pouze Evropská komise, což není nic jiného než bruselská kopie moskevského Nejvyššího sovětu z dob SSSR. A celý Evropský parlament je kopií moskevského Lidového pléna v dobách Sovětského svazu. Stejně jako Nejvyšší sovět, ani Evropská komise se nemusí řídit stanoviskem Evropského parlamentu. Celý parlament, který má dokonce dvě administrativní sídla, v Bruselu a ve Štrasburku, je tak pouze iluzí a falešnou hrou na demokracii. Co je to za parlament, ve kterém poslanci nemohou vytvářet návrhy vlastních zákonů? A já vám na to odpovím: Takový parlament je podvodem na evropské národy z dílny sionistického židovstva, které zrealizovalo projekt EU na základě multirasové doktríny Roberta Coudenhove-Kalergiho.

Klára Samková je jedna z prvních, která pochopila, že nejde o volby, ale o válku proti národům Evropy

Klára Samková na svém Facebooku naznačila, jaké je řešení. Jednou z možností je změna složení Evropské komise, že by se tam dostali odpůrci migrace, alternativci a národovci. Jenže to se nestane, to je naprostá utopie. Takových komisařů se do EU komise dostane jen pár, můžeme říct, že pouze ze dvou zemí, z Itálie a z Maďarska. Ostatní komisaře obsadí globalistické, rozuměj sionistické kádry. Tudy proto cesta nevede.

A s potěšením konstatuji, že Klára Samková to konečně jako jedna z prvních pochopila, že proti EU je potřeba bojovat z domova. Jednou z možností je tzv. maďarská cesta, tzn. bojkotování zákonů a příkazů Evropské komise ve vlastní zemi, stejně jako to dělá Viktor Orbán v Maďarsku, který se nezakecá. Zrovna v pátek zazněla další výhrůžka z Bruselu, že Budapešť může čelit sankcím EU, pokud přijme plánovaný zákon na zákaz činnosti neziskovek George Sorose v Maďarsku. Nosatí v Bruselu jsou vztekem bez sebe, protože Viktor Orbán jim vzkázal, že se nenechá vydírat a zastrašit a zákon bude prosazen.

Je třeba se učit od těch, kteří se již Evropské komisi postavili

Chápete, dámy a pánové, o čem pořád dokola mluvím i na SVCS rádiu? Mluvím o tom, že nejsou kádry a těch pár kádrů, které jsou, ti vypadají přesně jako Viktor Orbán nebo Vladimir Putin. Jenže kolik znáte takových politiků a jejich vlád, které by měly koule na to jít do války s Evropskou komisí, a to dokonce za národní zájmy? Jak zajistit změny v Evropě? Jedině zezdola a zevnitř národních států, které začnou bojkotovat Evropskou komisi stejně jako Viktor Orbán a jeho vláda. Protože jedině tak je možné zlomit moc sionistické hydry, pokud uvidí, že národní vlády evropských zemí nedají své národy do náruče migrace a s ní související islamizace.

A teď ruku na srdce, dovedete si představit Babišovu vládu, že by se postavila EU komisi za národní zájmy jako Viktor Orbán? Sami víte, že je to utopie v zemi, kde šéf tajné služby BIS si jezdí za ředitelkou CIA do Langley pro vyznamenání za “effective collaboration”, tedy v překladu za účinnou spolupráci, i když překlad anglického slova pro spolupráci je v češtině hodně dvojznačné, protože “kolaborace” má v češtině mnohem jiné konotace. A jak jistě uznáte, s takovými kádry nelze očekávat, že budou bojovat proti Evropské komisi.

Potřebujeme generály pro ochranu národa, ne politiky pro ochranu Evropské unie

Změna je možná pouze tehdy, pokud se změní v ČR volební elektorát, který bude více kritický vůči Evropské unii a její politice, protože všechny volby, které probíhají na všech úrovních, tak de facto potvrzují, že český volič upřednostňuje EU i s jejími nedostatky, než že by chtěl z EU vystupovat nebo v EU něco měnit ve smyslu jejího fungování. A změna elektorátu je ideologickou prací, což je úlohou médií a alternativy zejména. A jsme zase zpátky u Aeronetu a naší práce. Na začátku všeho je informace a od ní se odvíjí všechny ostatní procesy ve společnosti.

Proto se nikdo nesmí divit, že se snažíme lidem otevírat oči, a to někdy i velmi drsným způsobem, který boří ideje, vzdušné zámky, rozbíjí modly a demontuje mesiáše. Jsme ve válce, dámy a pánové. Chtějí nám sebrat hranice, naši kulturu, naše děti, naší půdu a vodu, naše majetky a hlavně naši svobodu a budoucnost. Každý, kdo si vezme do úst slovo “vlastenec”, musí pochopit skutečnost, že toto není politika, ale toto je válka o přežití národů. A ve válce se musíte řídit radami generálů, ne politiků. A právě Viktor Orbán je jedním z takových generálů, který pochopil, že už není v politice, ale ve válce.

Když se rozhodnete hrát karty s čertem, nikdy nevyhrajete. Evropská unie je přesně takový čert, který byl navržen tak, aby eurposlanci nikdy nemohli vyhrát nad Evropskou komisí. Jedinou cestou k rovnému boji je odmítnutí pravidel hry, které určil čert, tzn. Evropská komise. Jak se to dělá, to ukazuje Viktor Orbán. Bojkotuje Evropskou komisi a řídí národ jen podle zájmů vlastního národa. V roce 2015 postavil na jižní hranici plot proti migrantům a Evropská komise to odsoudila a chtěla po Maďarsku jeho odstranění. Viktor Orbán neuhnul a neustoupil nátlaku. Evropská komise nakonec musela rezignovat. Toto pouze ukazuje, že změna EU může přijít jen zevnitř národních států, ne z Evropského parlamentu. A je dobré, že alespoň Klára Samková to pochopila. Potřebujeme více generálů národa než politiků Evropy!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/klara-samkova-kandiduji-do-evropskeho-parlamentu-a-nevedi-ze-to-neni-parlament-zakony-navrhuje-pouze-evropska-komise-a-eu-parlament-k-nim-zaujima-stanoviska-ktera-ale-pro-eu-komisi-nejsou-zavazna/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPořadatelé ruší festival v Otrokovicích, kapely odmítly hrát s Ortelem   
Pridal tk Úterý 16 duben 2019 - 03:55:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V sobotu 8. června se měl v areálu Štěrkoviště v Otrokovicích konat hudební festival Nirvána Fest Open Air. Lákal na vystoupení kapel Ortel, Premier, Nšoči, Szkrat, 3day, Křídla, Street 69 a dalších. Ačkoli už se na přehlídku prodávaly vstupenky, organizátoři ji s více než dvouměsíčním předstihem zrušili.

„Hlavním důvodem je fakt, že většina kapel odmítla vystoupit na společné akci s kapelou Ortel, se kterou je pro nás pořadatele i tak velmi těžká komunikace a spolupráce vůbec,“ uvedli pořadatelé na Facebooku.
_______
Když zemřel Karel Havlíček Borovský, jeho pohřbu se odmítli zúčastnit čeští umělci z obavy, aby nebyli spojování s buřičem. Za jeho rakví šla jen Božena Němcová. Dnes známe Havlíčka a známe Němcovou. Jména tehdejších opatrných umělců zmizela v propadlišti historie.

Ale to by museli dnešní mladí kádrováci a lepšolidi znát historii a to od nich čekat nelze.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/16220/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVěž hořící Katedrály Notre-Dame v Paříži se zcela zřítila   
Pridal tk Úterý 16 duben 2019 - 03:42:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pondělí večer vypukl v Katedrále Notre-Dame v Paříži požár. Věž hořící Katedrály Notre-Dame v Paříži se zcela zřítila. Okolí památky je nyní evakuováno a hasiči zahájili rozsáhlou operaci.

Podle předběžných údajů požár vypukl v horní části budovy a může souviset s právě pobíhající opravou katedrály.
Ministerstvo vnitra oznámilo, že zatím nemá informace, že by byl při požáru někdo zraněn.

Francouzský prezident Emmanuel Macron vyjádřil lítost v souvislosti s rozsáhlým požárem v Katedrále Notre-Dame v Paříži.

„Katedrála Notre-Dame v Paříži je v plamenech. Emoce celého národa. Myslíme na všechny katolíky a Francouze. Stejně jako všichni spoluobčané i já jsem smutný, když vidím, jak hoří část nás,“ napsal Macron na své stránce na Twitteru.

V souvislosti s požárem francouzský prezident Macron zrušil svůj projev o výsledcích národní debaty, naplánovaný na dnešek.

Stovky lidí ve Francii se shromáždily v pondělí večer na mostě přes pařížskou Seinu. Pařížané a turisté v slzách sledují požár v katedrále Notre Dame.

„Je to prostě neuvěřitelné, neuvěřitelné, jak je to možné,“ pláče starší žena.

Lidé si nekladou otázku o příčinách požáru - obviňují rekonstrukční práce, které byly prováděny v katedrále.

Pařížský prokurátor Remi Heitz uvedl, že je příliš brzy mluvit o příčině požáru v katedrále.

Relikvie Katedrály Notre Dame jsou v bezpečí, řekl zástupce katedrály Andre Fino.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mkJ4

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠvédsko hodlá zavést sankce proti zemím EU, které odmítají přijímat migranty   
Pridal tk Úterý 16 duben 2019 - 03:35:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Švédský premiér Stefan Löfven hodlá zavést sankce proti státům EU, které se vyslovují proti přijetí běženců u sebe, například proti Maďarsku. Politik to řekl v pondělním interview pro list Dagens Nyheter.

„Ano, jsem na to připraven,“ odpověděl Löfven na otázku o eventuálním vyhlášení sankcí. „Protože potřebujeme konečně solidární zodpovědnost (za přijetí migrantů). Nemůže to být jedna, dvě, nebo tři země, je třeba nám s tím pomoct.“

„Nejsou-li ochotni to udělat, bude to mít svoji cenu, nebudou moci dostávat stejné prostředky EU jako dnes,“ pokračoval Löfven. „Maďarsko je jednou z nejúspěšnějších zemí. Nelze, aby země, která dostala největší podporu EU, řekla: ‚Ne, nechceme brát na sebe odpovědnost za migraci‘.“

Policie zastaví každý týden na švédských hranicích 150-200 migrantů. V roce 2015 se do země s obyvatelstvem 9,8 milionu lidí přestěhovalo 163 tisíc běženců. Je to nejvyšší ukazatel v Evropě v přepočtu na jednoho obyvatele. V letech 2016, 2017 a 2018 sem přišlo 29 tisíc, 26 tisíc a 21,5 tisíce lidí.

Zdroj: Dagens Nyheter

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍránský ministr zahraničí kritizoval evropské státy ohledně neplnění slibu o realizaci bilaterálního mechanismu zúčtování   
Pridal tk Úterý 16 duben 2019 - 03:31:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy íránské tiskové televizní stanice íránský ministr zahraničí Javad Zarif 14. dubna v projevu kritizoval evropské státy ohledně neplnění slibu o realizaci bilaterálního mechanismu zúčtování.

Zarif řekl, že Spojené státy odstoupily od íránské nukleární dohody a za takové situace Evropa podala předběžný návrh, tj. „Nástroje na podporu obchodu mezi evropskými státy a Iránem". Ale evropské státy ještě nerealizovaly tento návrh v harmonogramu. Zarif zdůraznil, že evropské státy musí splnit slib a podniknout účinná opatření na realizaci bilaterálního mechanismu zúčtování.

Na konci letošního ledna Velká Británie, Francie a Německo zveřejnily společné prohlášení, ve kterém prohlásili, že tři země a Írán už založily odborný obchodní mechanismus. Tři země se ještě vyslovily v tom smyslu, že Írán musí všestranně a účinně plnit slib v nukleární oblasti. To je předpokladem realizace obchodního mechanismu.

Podle zprávy je specializovaný mechanismus vlastně platebním mechanismem, který funguje mimo globální finanční sektor a pomůže EU a Íránu provádět obchod. Jádrem tohoto specializovaného mechanismu jsou „Nástroje na podporu obchodu mezi evropskými státy a Iránem", které byly založeny ve Francii a zahájí provoz za několik měsíců.

V červenci roku 2015 Írán a Spojené státy, Velká Británie, Francie, Rusko, Čína a Německo uzavřely všestrannou dohodu o íránské nukleární otázce. V květnu roku 2018 Spojené státy odstoupily od této dohody a postupně znovu prováděly sankce vůči Íránu. Evropské státy včetně Francie a Německa se snaží o ochranu této dohody, aby se vyhnuly sankcím vůči Íránu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKazachstán: Iniciativa Pásmo a stezka spojuje různé národy   
Pridal tk Úterý 16 duben 2019 - 03:29:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína a Kazachstán dosáhly v posledních letech pozoruhodných úspěchů při spolupráci ve výrobní kapacitě, infrastruktuře, financích a dalších oblastech v rámci iniciativy Pásmo a stezka. Předseda Komise pro mezinárodní informace při kazašském ministerstvu zahraničí Timur Shaimergenov se domnívá, že čínsko-kazašská spolupráce dokazuje, že iniciativa
Pásmo a stezka stále zlepšuje sjednocení našeho světa.

Timur Shaimergenov není jenom kazašský vládní úředník, ale také odborník na mezinárodní otázky, který se dlouhodobě zabývá výzkumem mezinárodních vztahů. Domnívá se, že změna současných mezinárodních vztahů stále dělí svět, a náš svět potřebuje myšlenku, která sjednotí různé národy.

Vyslovil se v tom smyslu, že iniciativa Pásmo a stezka poskytuje platformu pro dialog a účinně podporuje spolupráci mezi různými zeměmi. Iniciativa Pásmo a stezka stále zlepšuje sjednocení různých národů.

Zdůraznil, že mnoho pragmatických projektů v různých oblastech a jejich skutečné výsledky ukazují, že různé země světa společně oživují tuto Hedbávnou stezku. Iniciativa Pásmo a stezka nejen podporuje spolupráci s Čínou, ale také posiluje spolupráci mezi různými zeměmi. Spolupráce v rámci této iniciativy už dosáhla nové úrovně. Různé národy usilují o oživení Hedvábné stezky.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump uvedl, že má „velmi dobré" vztahy s nejvyšším vůdcem KLDR Kim Čong-unem   
Pridal tk Úterý 16 duben 2019 - 03:26:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump 16. dubna na Twitteru uvedl, že má „velmi dobré" osobní vztahy s nejvyšším vůdcem KLDR Kim Čong-unem. Také napsal, že porozumění vzájemného postoje mezi USA a KLDR přispěje k uspořádání třetího setkání vedoucích představitelů obou zemí.

Trump uvedl, že souhlasil s prohlášením Kim Čong-una ohledně faktu, že stále udržují dobré osobní vztahy a poukázal na to, že právě toto může přesněji popisovat jejich osobní vztahy, které jsou „velmi dobré".

Trump také řekl, že pod vedením Kim Čong-una má KLDR velký potenciál k dosažení hospodářského růstu a národní prosperity. „Očekává se, že v blízké budoucnosti se Severní Korea, která dosáhne denuklearizace a bude zbavena sankcí, stane nejúspěšnější zemí na světě."

Kim Čong-un 12. dubna na zasedání uvedl, že jeho osobní vztahy s Trumpem nejsou tak nepřátelské jako vztahy mezi oběma zeměmi.

Trump 11. dubna při setkání v Bílém domě s jihokorejským przidentem Mun Če-inem uvedl, že je možné zvážit třetí setkání vedoucích představitelů mezi oběma zeměmi. Zároveň zdůraznil, že ačkoliv Spojené státy nebudou zvažovat uvalení dodatečných sankcí, neuvažují ani o uvolnění sankcí vůči KLDR.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1996 sec,0.0642 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,743kB