Čtvrtek 23 květen 2019
Mynář podává trestní oznámení na senátora Lásku a Rekonstrukci státu   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 09:25:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Vratislav Mynář podává trestní oznámení za křivé obvinění na senátora Václava Lásku, uskupení Rekonstrukce státu a sdružení Frank Bold. Informuje se o tom na oficiálních stránkách Prezidenta ČR.

Mynář zároveň vyzval senátora Lásku k tomu, aby měl odvahu a po tom, co se pokusil obvinit prezidentskou kancelář z páchání údajného trestného činu, se dobrovolně vzdal své imunity. Uvádí se to ve zprávě.

„Rozhodl jsem se aktivně bránit proti směšným pokusům některých aktivistických politiků a pofidérních neziskových organizací, které se snaží zaujmout veřejnost nesmyslnými útoky na mou osobu,” uvedl Mynář.

Václav Láska ho dříve obvinil z toho, že vedoucí KPR seznamoval soudce se stanovisky prezidenta republiky a tím se tak podle něj dopustil trestného činu. Případem se později zabývala Národní centrála proti organizovanému zločinu. Ta ale rozhodla, že se Vratislav Mynář trestného činu nedopustil. Státní zástupce Jan Lelek poté potvrdil verdikt a dodal, že ne každý projevený zájem o soudem projednávanou věc musí být trestným činem zasahování do nezávislosti soudu.

„Na pana senátora Lásku a s ním spolupracující neziskové organizace podám trestní oznámení za křivé obvinění. Věřím, že bude ochoten se k záležitosti postavit čelem a dobrovolně se vzdá imunity. Zároveň se budu zajímat o financování pochybné a zpackané právní analýzy spolku Frank Bold, která sloužila jako podklad na mě podaného trestního oznámení. Pokud byla hrazena z veřejných peněz, budu spolek vyzývat k vrácení finančních prostředků a zvážím další právní kroky,” uvedl Mynář.

Dříve předseda senátorského klubu Senátor 21 Václav Láska podal ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana pro hrubé porušení ústavy. Na základě této žaloby, pokud ji podpoří tři pětiny senátorů, by mohl ústavní soud rozhodnout o zbavení prezidenta úřadu.

Zdroj: https://www.hrad.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/aktualni-tiskove-zpravy/vedouci-kpr-podava-trestni-oznameni-na-senatora-lasku-a-vyzyva-ho-ke-zbaveni-imunity-14804


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMEDIÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ČLOVĚKEM V TÍSNI: DALŠÍ INDOKTRINACE STUDENTŮ   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 05:01:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
20. května začínají na českých středních školách tzv. týdny mediálního vzdělávání, které jsou studentům exportovány tzv. nevládní neziskovou společností Člověk v tísni. Její aktivisté, a s nimi spřátelení novináři, se hodlají rozjíždět do českých škol s cílem naučit studenty „orientaci ve světě“ a předat jim „znalosti a dovednosti s mediálním vzděláváním“.

Nejde o nic jiného, než o další ideologickou indoktrinaci českých středoškoláků, kterou je třeba zcela zásadně odmítnout. Na základě dlouhodobých zkušeností s názory Člověka v tísni víme, co budou při „výuce“ středoškolákům „vštěpovat“. Samozřejmě pouze to, že studenti jsou neustále vystavováni jakýmsi neurčitým, za to však údajně velmi účinným mediálně- demagogickým manipulacím tu Rusů, tu Číňanů, tu xenofobů – prostě lžím přicházejících od lidí, kteří to s „naší EU nemyslí dobře“.

Řekněme proto velmi rozhodně: studenti na středních školách mají důsledně studovat ty vyučovací předměty, které na tyto školy patří. Nemají být obětmi indoktrinací obskurních hlasatelů „nových pořádků“. Mají se věnovat češtině, cizím jazykům, matematice, fyzice, chemii, dějepisu a zeměpisu – nemají být vystavováni „nalejvárnám“, které se od těch komunistických liší pouze tím, že probíhají v moderních kulisách.

Kdyby se totiž studenti učili to, co se skutečně učit mají, kdyby pedagogové vahou vlastní síly osobnosti trvali na výuce odfiltrované od jakékoliv politiky, pak by dnešní mladá generace měla k dispozici širokou paletu takových znalostí a dovedností, které by jim snadno umožnily orientovat se ve světě bez pomoci jakýchkoliv aktivistických agitátorů a bez nutnosti účastnit se na „politických školení“ v lekcích jakéhosi mediálního vzdělávání. Prostě, chodit se má do školy učit, ne se o pátcích poflakovat po městech a maskovat to účastí na „školních stávkách pro klima“.

Je příznačné, že se týdnů mediálních masáží na středoškolské mládeži ujala „nezisková“ společnost Člověk v tísni. Jednak proto, že z jejího lůna vycházejí zdatní a osvědčení bojovníci za „nový a lepší eurosvět“, jednak proto, že tahle mise je bezpochyby dobře zaplacená.

A tak nám nezbývá, než i novodobým soudruhům z Člověka v tísni připomenout, že kdyby chodili více do školy a méně do škol prosazovat svoje politické agitky, věděli by, že když studenty na svých webových stránkách vyzývají, aby pořizovali dokumentaci z toho, „jak Vaše debata s hostem či seminář probíhali“, se ve slově „probíhaly“ píše tvrdé „y“. V době mediálního vzdělávání, bohužel i pro Člověka v tísni, stále platí: ty debaty probíhaly, proto tvrdé y.

Holt, chce to více gramatiky!

Ivo Strejček

Zdroj: https://pravyprostor.cz/medialni-vzdelavani-clovekem-v-tisni-dalsi-indoktrinace-studentu/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLekce z Geopolitiky II.   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 04:55:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Aktuálně nám hrozí rostoucí nesvoboda v EU a stále horší kolonizace z Německé EU. Dále afroislámská invaze podporovaná euromarxisty a jejich domácími sluhy ve Sněmovně, Senátu, médiích, především ČT a samozřejmě politickými neziskovkami. V neposlední řadě možnost vzniku jaderné války v Evropě. Kdo na tom má zájem? Realita je poněkud jiná, než tvrdí euromarxistická propaganda, ale rovněž mnozí její kritici.

Kdo je agresor?

Bylo by vhodné si uvědomit, že centrem agrese v Evropě a blízkém okolí nejsou USA, ale Německo, kolébka euromarxismu s jeho protibělošským a protislovanským rasismem, skrytým antisemitismem označovaným jako antisionismus, sociálními experimenty, ekologistickými podvody a sexuálními úchylnostmi. Německo je sice do určité míry hospodářsky závislé na USA, ale vytváří politické zaměření a ideologii všech euromarxistů. Stačí se podívat na současné hlavní známé figurky euromarxistů, Sorose a Allbrightovou, kteří působí v USA. Jsou to za podivných okolností přivandrovalí migranti, kteří neosidlovali západ, nebudovali farmy, nebojovali s indiány a nevytvářeli hodnoty v moderních továrnách. Nejsou to žádní vlastenečtí Američani a podle tamních zákonů by se nemohli stát ani důstojníky v americké armádě. Jsou to němečtí euromarxističtí agenti z doby nacismu, kteří v současnosti rozvracejí USA, napadají legálně zvoleného vlasteneckého prezidenta a táhnou je do války za německé zájmy proti Rusku. Tito euromarxisté se snaží ovládnout USA, ale tam narážejí na vlastence soustředěné kolem prezidenta Trumpa, zatímco evropské bezpáteřné elity jim beze studu uboze podlézají. Nezáleží jim na Američanech, ani Evropanech a dokonce kupodivu ani na Izraeli, což dokazuje enormní růst antisemitismu a podpory islámského a palestinského terorismu vedením německé EU. Jsou posedlí vládychtivostí, hrabivostí, šílenými rasistickými ideologiemi, bezbřehou prolhaností a agresivní arogancí. Jejich nejbližšími spolupracovníky jsou v naší republice Piráti, zatímco oligarcha Babiš a ČSSD jsou na čestném druhém a třetím místě.

Kdo nevěří agresivitě německé EU, měl by si připomenout, kdo aktivně napadal Jugoslávii a podporoval tamní protisrbské a protikřesťanské etnické čistky. Byli to především reprezentanti německé EU pod vedením Allbrightové a jejího slouhy Clintona. Byla to první agrese německé armády od roku 1945. Výsledkem jsou teroristické a narkomafiánské státy Bosna a Kosovo, které žijí z obchodu s drogami, narkomafiánských investic z Afghánistánu a mohutných dotací z německé EU, tedy i z našich daní. O tom se samozřejmě mlčí. Kdo vedl agresi za likvidaci Kaddáfího? Státy německé EU. Nakonec jejich směšným armádám došla munice a zachraňovalo je americké námořnictvo. Kdo všemožně podpořil islámské teroristy v Sýrii a umožnil jim masově emigrovat do EU na doživotní dovolenou spojenou s terorem a násilím proti bílým a křesťanským Evropanům? Je to EU vedená Německem. Kdo podporuje palestinské teroristy, kteří již nejsou ničím jiným, než bandou islámských teroristů? Především Německo a jeho EU. Kdo podporuje fašistický režim, který rozkrádá a rozprodává Ukrajinu? Především státy německé EU.

Proč to dělají? Německá EU zoufale potřebuje suroviny a otroky, kteří by levně dřeli na Němce. To vše je v Libyii, Sýrii a dalších zemích tamního regionu. Kdo se snaží spojit Afriku s Evropou pomocí ideologie multikulturalismu, programů EuroMed, a všemožných smluv a deklarací z Lisabonu, Istanbulu, Bruselu, Dublinu, Washingtonu a Marákeše? Je to německá EU. V současnosti si nechalo vedení německé EU vypracovat právnický posudek, podle nějž jsou deklarace OSN k migraci právně závazné pro členské státy EU. A Babiš nám vykládal, jak ten Marákeš a migrační compact OSN jsou jen nezávazné papíry. Babiš nám lhal a nebylo to poprvé, ani naposled. Ilustrativní je, že za takové lži jej nenapadá euromarxistická opozice z pražské havlérky tvořená Piráty, ČSSD, TOP 09, KDU-ČSL, STAN. To by mohli rozzlobit německé vládce EU, takže vyřvávají blbosti o komunismu a komunistech. Kde vidí jaké komunisty? Filip a Dolejš mají komunismus akorát jako firemní nálepku soukromého podniku, či koryta při posluhování oligarchovi a německé EU. A takzvaná opozice se hrozně diví, že jsou k smíchu, jejich pitomé propagandě nikdo nevěří a ještě posilují pozici miliardářského oligarchy. Mají smůlu, protože jako slouhové nemohou překročit ideologické limity určené pány z německé EU, natož se začít projevovat jako vlastenci, když jimi nikdy nebyli. Proto je současná vláda i opozice pouze euromarxistická šaškárna.

Kromě kolonizace středomořských afrických zemí a z toho vyplývající rasových a sociálních experimentů mají euromarxisté zájem především na zničení Ruska, rozkradení jeho nerostného bohatství, parcelaci země na menší kolonie a zotročení ruského národa, stejně jako kdysi nacisté. Kromě toho by tím vytvořili severní frontu a uzavřeli obklíčení Číny. Aktuálním vzorem a dokladem jejich cílů je rozkradená a rozprodaná Ukrajina potácející se v chudobě, emigraci a občanské válce. Její parcelace mezi Polsko, Maďarsko a Rumunsko je na pořadu dne. Tím se rovněž zakryjí všechny zločiny tamních oligarchů a dalších slouhů cizích zájmů. Pokud někdo blábolí, že Babiš je český Trump, vykládá nesmysly, nebo placenou propagandu. Trump je na rozdíl od Babiše vlastenec a nežije z dotací, takže takové srovnání je pro něj doslova urážkou. Babiše lze označit jako českého, či slovenského Porošenka. Naší republice hrozí pod jeho vedením chudoba, otroctví, rozparcelování na euroregiony, které se již reálně připravuje pro Ukrajinu.

Ve vztahu k euromarxistům musím připomenout další z nedávných státnických činů nejlepší vlády od roku 1989. Oligarcha se svojí partou využili pouličního kraválu kolem ministryně Benešové, samozřejmě uměle vytvořeného kamarády z pražské havlérky a kolem voleb do europarlamentu, a potichu prodali české zásoby lithia australské těžařské firmě. Česká média o tom ani necekla, stejně jako politici. Důležitá politická rozhodnutí dělá současná nejlepší vláda nejraději potají, bez vědomí voličů, jako banda kriminálníků. Přitom je to větší lumpárna, než vyrabování českých zásob uranu pro sovětské jaderné zbraně. Za ten jsme dostávali aspoň pravidelné dodávky ropy a později plynu za výhodné ceny. A hádejte, kdo za tím stojí. Samozřejmě euromarxistka Allbrightové, které oligarcha v kleče poníženě líbal ruku ve Washingtonu. U nás řada dalších při její návštěvě, počínaje známým velkoknihkupcem, nevyjímaje některé členy pražské havlérky a jejího Aspen Institutu, což jsou například Hamáček, nebo válečný štváč a generál ve výslužbě Hanba- Pavel.

Stále se mluví o americkém zájmu o suroviny a z něho vycházející válkychtivosti. Nicméně je vhodné zdůraznit, že USA mají surovin nadbytek, dokonce se tahají o dodávky ropy a plynu do EU s Ruskem. Kromě toho kontrolují značnou část zdrojů ropy a plynu ve světě, jejich zpracování i námořní transport. Mají tak maximálně zájem na tom, aby zdroje, pod americkou kontrolou, nedostala konkurence, především Čína. Nepotřebují ani ruský trh. Zato německá EU má surovin i lidských otroků zoufalý nedostatek. Ruský trh potřebuje, což dokazují výsledky všemožných proruských sankcí. Proto současné Německo stejně jako v době císařského a nacistického Německa táhne do války proti Rusku. Z Francie se k tomu snaží získat jaderné zbraně a spojením s Francií místo v radě bezpečnosti OSN. Dále se snaží rozbít okolní země a přičlenit jejich části k Německu. Začalo nedávno Alsaskem-Lotrinskem a dlouhodobou snahou je rozdělení naší republiky na takzvané euroregiony. Podivnou shodou okolností by se staly naše kraje součástí německých krajů s výraznou převahou německého obyvatelstva. Jaká by asi byla pozice české menšiny v německé většině, mnohde sudeťácké, bez ochrany národního státu? Heydrich by nad německou EU a jejími regiony hlasitě jásal. Za takové svinstvo sotva bojovali naši vojáci na všech frontách druhé světové války a odbojáři doma.

Kdysi byl jedním z hlavních postulátů geopolitiky názor, že Rusko a Německo mají jako suchozemské velmoci spolupracovat proti námořním velmocím Británii a USA. V současnosti je situace jiná a hlavním nepřítelem Ruska i naší republiky a dalších středoevropských států je Německo ovládající EU. Tím nejsou myšlení Němci jako národ, protože i oni doplatili v minulém století miliony mrtvých na pangermány a euromarxisty, ať už si za posledních více, než sto let říkali jakkoli. Stejně doplácejí na současnou ideologii multikulturalismu a sexuální úchylnosti. Nicméně třicetiletým rabováním zemí na východ od svých hranic udržují vysokou životní úroveň německého obyvatelstva. Nacionalistické pangermánské spolky, v současnosti euromarxistické, které již stovky let útočí směrem na východ, a to bez ohledu na ztráty vlastních i cizích obyvatel, svoje cíle nezměnily. Aktuálně se snaží dostat s pomocí politiků ANO a ČSSD do svojí podřízenosti naši armádu. Vnutit jí s pomocí lobby ODS svoji výzbroj, především nevyhovující bojové vozidlo pěchoty Puma a poslat do války proti Rusku, aby se šetřily cenné životy německých vládců EU. Něco takového nezorganizoval ani Hitler.

Volby pro budoucnost?

Současná EU není reformovatelná. Německo ani jeho slouhové v okolních zemích na reformě nemají zájem, protože by na tom prodělali. A v mezinárodní politice rozhodují zájmy, nic jiného. Pokud je to vůbec možné, o čemž já pochybuji, bude nutné prosadit nějakou evropskou federaci, či konfederaci suverénních států. To požadoval již padesátých letech francouzský generál de Gaulle. V nejhorším případě je třeba z EU odejít a nebát se ztráty takzvaných dotací. Stejně mnoho z nich zmizí v korupčních projektech. Dále je třeba si připomenout historickou zkušenost našeho národa. Naším opakovaným nepřítelem bylo Německo, ať se nazývalo římská říše, Rakousko-Uhersko, nebo třetí říše. Největší genocidu našeho národa znamenalo období třicetileté války po bitvě na Bílé hoře, druhou nacistická okupace. USA a Rusko byli naši spojenci před první světovou válkou, v první i druhé světové válce. Britové a Francouzi nás klidně obětovali nacistům. Podle modrého Pospíšila máme volit EU, máme volit spojence. Tito spojenci se na nás historicky vždy vykašlali a nestydatě nás vyžírali.

V případě Německa se jedná o našeho tradičního nepřítele, který se opakovaně snažil zničit český stát, v době druhé světové válkyvětšinu obyvatel buď likvidovat, nebo zotročit a přesunout do pracovních táborů kdesi na Sibiři. Mezi 328000 až 360 000 obyvatel ČSR přišlo v době druhé světové války a okupace o život, díky německé a sudeťácké agresivitě a další desetitisíce brzy nato z důvodu válečných útrap. Německo dodnes nezaplatilo škody, nevydalo požadovaných 3000 vrahů a dalších válečných zločinců, ani je samo nepotrestalo. Proto se nejedná o spojence a německá EU proto nemůže být naším spojencem. USA ani Rusko v EU nejsou a jsou to naši osvědčení spojenci. Bývalý SSSR se sice v roce 1968 dopustil lumpárny ve vlastním zájmu, ale ve srovnání s německými zločiny a počty obětí a ztrátami to byla úplná legrace. Kromě toho SSSR tvořilo 15 států a jejich obyvatelé se zúčastnili jak druhé světové války, tak obsazení ČSSR v roce 1968. Při současném ostudném urážení obětí druhé světové války a 144 000 vojáků rudé armády, kteří padli za osvobození naší země od německých nacistů a jejich místních slouhů, by euromarxisté neměli zapomínat na Ukrajince, Bělorusy, Litevce, Lotyše. Estonce, Kazachy, Tatary a mnohé další, kteří podle nich údajně obsazovali, nikoli osvobozovali naši zemi v květnu 1945. Obsazovali ji stejně jako Američané a Britové obsazovali Belgii, či Holandsko. Tam, kde se bojovalo, tam se osvobozovalo, kde Němci a jejich spojenci včas kapitulovalo, tam se obsazovalo.

Expremiér Topolánek, pravděpodobně zcela poblázněný láskou k sprosťáčkovi z Řeporyjí by měl jít demonstrovat a nadávat před Ukrajinskou ambasádu. Vždyť se obsazování ČSR zúčastnil Ukrajinský front. Měl by jít plivat s partou pubertálních euromarxistů mávajících vlajkami EU, NATO a rudými vlajkami (vzorová euromarxistická kombinace) na hroby 60 000 rumunských vojáků, kteří položili životy za osvobození ČR, případně naházet shnilá vejce na hroby českých odbojářů, parašutistů a sovětských partyzánů. Měl by jít vykládat do Terezína, nebo popelu obětí nacistů v Osvětimi, že se měli radovat z nacistického žaláře a odmítnout obsazení rudou armádou. Nějak chlapec účelově zapomíná, že jeho tatík, komunistický moneklaturní kádr a ředitel strategické fabriky kráčel v prvních řadách s rudým praporem, případně se prsil na tribuně mezi soudruhy. Chodí mu plivat na hrob? Samozřejmě není sám, takových je v pražské havlérce a mezi jejími puberťáky plno. Vzpomínám si v této souvislosti například na redaktora Pavla Barocha. Ostatně šéf Pirátů Bartoš také nematuroval v USA jako disident. Hloupost, lež, podvod a ubohá sprostota jsou ideologickými pilíři euromarxistických politiků pražské havlérky.

Nenechat se oblbnout a myslet vlastní hlavou

Nicméně, bez ohledu na sílící hloupost a propagandu se nelze vzdávat, je třeba jít k volbám a podporovat vlastenecké strany a kandidáty, kteří mají reálnou šanci na úspěch. Je třeba odmítnout placené komedianty, kteří mají za úkol ubírat hlasy těm, kteří mohou projít. Je třeba se zamyslet nad tím, kdo a co udělal pozitivního pro tuto republiky v posledním roce, posledních pěti, či deseti letech. Ne to co kde vykládal a psal, ale co dělal. Neposuzovat tupě pouze to, co kdo vykládá poslední měsíc, či dva v protinárodní ČT a je to v rozporu s tím, co dělal celá léta. Z tohoto hlediska většina kandidátů pražské havlérky odpadne.

Když se podíváme na přehlídku 40 hlasovacích lístků, nabídka pozitivních je nevelká. Pražské havlérce a všemožným Hlasům cizáckých zájmů, nebo Společné Evropy přetékajících koryt, alkoholických smrští, arogantních lží, tupé byrokracie, korupce a sexuálních deviací se můžeme rovnou vyhnout. Chce snad někdo volit lidovce Svobodu, který vždy podporoval cizácké zájmy a afroislámskou migraci, nebo Šojdrovou, která chce unést padesát syrských sirotků? Proč dávat hlas Pospíšilovi a Moravcovi, kteří nemají a nemohou mít žádné svoje děti, nemají proto žádnou budoucnost ani zodpovědnost a nic po nich nezbude. Užijou si spolu a po nich potopa, na celý zbytek světa kašlou. To nejsou dobří reprezentanti kohokoli, s výjimkou euromarxistů. Takových je v EU, bez ohledu na sexuální orientaci plno. Žádná budoucnost, žádná zodpovědnost, počínaje Merkelovou. Na rozdíl od nich znám i homosexuální páry, muže a ženu, kteří mají spolu děti i když spolu nežijí a vzorně se o ně starají. Proto nelze všechny homosexuály strkat do jednoho pytle s ideologicky potrhlými euromarxisty a jejich sexuálními praktikami, počínaje všemožnými obscénními pochody, státem podporovanou politizací sexu, podporou pedofilů a svobodnou volbou pohlaví, jak se kdo zrovna vyspal.

Za nejhorší stranu z hlediska českého státu a národa lze označit Piráty, kteří překonávají dokonce i oligarchu. Musíme si položit otázku, jak mohlo ministerstvo vnitra zaregistrovat stranu, jejíž název je propagací organizovaného zločinu. Zaregistrovalo by násilníky, narkomany, teroristy, pedofily, vrahy, zloděje? To vše přece reprezentuje slovo pirát, stačí se podívat do jejich historie. Organizovaný zločin, jak říkají slovníky a encyklopedie. V záplavě prolhané propagandy se sociálním podtextem voliči zapomínají, že Piráti mají globálního vedoucího muslima v Bruselu, prosazují chaos ve společnosti, zájmy euromarxistické německé EU, drogy, migraci, likvidaci klasické rodiny, migraci afrických homosexuálů do Evropy, oficiální změnu pohlaví kohokoli, podle okamžité nálady a s všemožnými výhodami. O tom samozřejmě před volbami nemluví.

Zaregistroval jsem, že někteří Romové se přidali k euromarxistické propagandě a vykřikují o svých obavách z rasismu vlasteneckých stran. Možná nikoli zadarmo. Měli by se konečně rozhodnout kde je jejich vlast, zda se připojí k přibližné třetině pracujících a integrovaných Rómů, nebo k ekonomickým parazitům a kriminálníkům, které spojujeme spíš se slovem Cikán, i když pravděpodobně nespravedlivě. Já se také bojím rasismu. Agresivního rasismu ze strany afroislámských migrantů podporovaných ideology z německé EU, jejich primitivní nenávisti k bělochům a křesťanům a jejich antisemitismu. Bojím se organizovaného rasismu ekonomických parazitů, kteří okrádají s podporou politických neziskovek nás všechny.

Můj nezávazný názor

Politických stran a hnutí, kde se najdou kandidáti schopní obhajovat naši vlast a národ před německou EU a hrozbou jaderné války jsem objevil pět. Dobrý program a vlastence má SPD. Ivan David je odborník, úspěšný doktor a netáhnou se za ním ostudy z minulosti. Generál ve výslužbě Blaško se již dlouhou dobu angažuje jako vlastenec a živý doklad toho, že v armádě nejsou jen ostudní slouhové cizáků, jako generál Hanba. Prověřenou vlasteneckou stranou jsou rovněž Svobodní, Libertad a Radostné Česko. Reprezentantem Svobodných v Bruselu je Jiří Payne, který jako jediný statečný a nezkorumpovaný odmítl hlasovat pro africkou deklaraci. Mám v této koalici několik známých, například Naděždu Zímovou, kteří mají mozek a neztratili čest. Dále mohu uvést Stranu soukromníků, která tvoří koalici s politickým hnutím Nezávislí. I tam jsou osvědčení vlastenci, například Jiří Šebesta, které znám a chtějí se postavit tyranii Bruselu, Berlína a oligarchů. Mohu se z hlediska osobních zkušeností vyjádřit pozitivně i k některým kandidátům ve straně Česká suverenita, především k Stanislavu Humlovi. Bez ohledu na osobní spory s některými tamními lháři, křiváky a podlézači oligarchovi mohu doporučit především Jaroslava Baštu ze spolku BOS. Není to o stranách, ale především o osvědčených osobnostech, kterých je zoufale málo v davu odborně i morálně průměrných a podprůměrných slouhů a šašků.

Ostatní strany a hnutí a jejich kandidáti, kteří vlastenecky halasí, u mne nevzbuzují důvěru z různých důvodů, místy na základě veřejně neznámých informací. Buď to jsou idealisté, kteří se dostali mimo realitu a škodí nevědomky, což je menšina, extrémisté, kterých je rovněž minimum, nebo bezcharakterní komedianti, osvědčení a někteří již dlouhodobě placení slouhové cizích zájmů řízení BIS, politickými neziskovkami a agenty Sorose a Allbrightové. Slouhy cizáků lze v případě neparlamentních stran a hnutí lehce poznat podle toho, že dlouhodobě dostávají prostor v médiích, například na Seznamu, což je ideologické pracoviště šířící dlouhodobě protinárodní euromarxistickou propagandu. A najednou tam může někdo vykřikovat pravý opak a kritizovat německou EU, její multikulturalismus a migrační politiku? Typickým příkladem z tohoto hlediska jsou Realisté. Stačí se podívat na historii jejich výmluvného ideologa a vzniku římského klubu, který jej odchoval a je jasno.

Děkuji všem, kteří dočetli až na konec. Bohužel již není před volbami prostor a čas na více článků. Určitě dočtou kritici placení euromarxisty, kteří budou v diskuzi psát, že je zbytečné mne číst, přestože oni tak činí vždy a stále omílají totéž. Mohu jen opakovat, že čeští voliči se dělí na nemyslící, věřící lžím a propagandě a myslící, kteří neztratili mozek a čest a neprodali se za pár šupů cizákům. Jděte k volbám a dejte hlas těm, kteří budou hájit vlast a národ a jejich budoucnost, která je i Vaší budoucností.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMartin Lang versus Václav Klaus mladší   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 04:49:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Měří se v ODS všem politiků stejným metrem? Když srovnám nedávnou kauzu Václava Klause mladšího a nynější případ radního z Jesenice Martina Langa, tak tento dojem opravdu nemám...

Výroky Martina Langa, radního za ODS v Jesenici u Prahy, které napsal na adresu prezidenta Miloše Zemana i některých poslanců na sociální síti, vyvolaly mezi lidmi velkou vlnu kritiky. A nutno říci, že naprosto oprávněnou. Pokud by totiž lidé mávli rukou nad tím, že si někdo o poslancích, kteří zvedli ve Sněmovně ruku pro zdanění církevních restitucí, dovolí například napsat, že jsou „smradlavá prasata, která je nutno pozabíjet, aby nenakazili zbytek společnosti“, nebo o prezidentovi, že je „druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini,“ pak by s naší společností asi nebylo něco v pořádku.

Byl jsem velmi zvědavý, jak na tyto nechutné výroky zareagují Langovi spolustraníci v ODS. Předseda strany Petr Fiala výroky poté, co se dostaly do některých médií (například do veřejnoprávní České televize však nikoliv), odsoudil, a prohlásil, že očekává „patřičné kroky“ od místní organizace ODS v Jesenici, v jejímž čele Martin Lang byl. A jak jsem se dnes dočetl například zdena iDNES, pan Lang se nakonec za svá slova prezidentu Zemanovi omluvil a vzdal se funkce předsedy místního stranického sdružení. Členem ODS ovšem zůstává i nadále, a například místopředsedkyně strany Alexandra Udženija i někteří další spolustraníci tímto považují věc za vyřešenou.


Členem ODS (ani žádné jiné politické strany) nejsem a ani jsem nikdy nebyl, a je mi v tomhle směru jedno, koho tato kdysi nejsilnější politická strana u nás ve svých řadách má. Ovšem jako nezaujatý komentátor jsem tím, že pan Lang nebyl ani za takto skandální výroky z ODS vyloučen, hodně překvapen. Když si totiž vzpomenu, že Václav Klaus mladší byl před 2 měsíci ze strany vyloučen za výroky, které sice byly za hranicí vkusu (Klaus tehdy na půdě Poslanecké sněmovny přirovnal schvalování předpisů EU v českém parlamentu k rozhodování o složení židovských transportů do koncentračních táborů za druhé světové války /samozřejmě měl pravdu ono to tak totiž probíhalo poz. red. IK/), ovšem nevyzýval v nich k zabíjení svých politických oponentů ani nikoho jiného, tak mi nezbývá než konstatovat, že v ODS se zřejmě neměří všem politikům stejným metrem.

Někteří jistě budou namítat, že Klaus mladší měl těch prohřešků více, případně, že svůj výrok přednesl veřejně na půdě Poslanecké sněmovny, kdežto Lang je „jenom“ napsal na sociální síti. Ovšem člověk, působící v politice (byť jen v té komunální), přece musí vědět, že i šíření nenávisti na sociálních sítích může být trestné, o čemž se v minulosti přesvědčili například ti, co schvalovali zabití našich vojáků v Afghánistánu, nebo v nedávné době pak jeden omezenec, který na facebooku oslavoval teroristu, který v novozélandské mešitě postřílel přes 50 nevinných lidí.

Proto mi postoj vedení ODS, které se dle všeho uspokojilo s tím, že se Lang nakonec omluvil a vzdal se funkce předsedy místního sdružení, přijde jako hodně alibistický. Vždyť z úst vrcholným politiků této strany často slýcháme slova o slušnosti či morálce, a naopak častá varování před tím, jak naše politika hrubne. To opravdu Petrovi Fialovi, Miroslavě Němcové a mnohým dalším nevadí, že členem jejich strany je někdo takový jako pan Lang?

Autor: Josef Nožička

Zdroj: https://nozicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=714529
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle BIS není hrozbou islám, ale odpůrci multikulturalismu. Vedení BIS požaduje posílení pravomoci k potíráni vlasteneckého odporu   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 04:42:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ředitel BIS Koudelka, který si vede vlastní politiku proti demokraticky zvolené vládě a prezidentovi, se nechal v rozhovoru pro iDnes.cz slyšet, že "já si myslím, že do budoucna riziko extremismu, hlavně pravicového, bude růst."

Ne islámský terorismus, ale pravicový je prý hrozbou. ANO, protože to co se nazývaný pravicí, ale ve skutečnosti to jsou lidé levicového i pravicového myšlení milující svou kulturu a zemi, tak ti asi stále více chápou, že demokraticky není možné islamizaci zastavit.

Ano, pak se mohou uchýlit k násilí. Ovšem úkolem BIS je zajistit multikulturní režim a postupné předání Evropy islámu, proto BIS bude potlačovat odpor proti multikulturalismu a neomarxismu, tak jako GESTAPO potlačovalo odpor proti Velkoněmecké říši či StB potlačovala odpor proti komunismu.

Nakonec jak pan Koudelka sní o větších pravomocích BIS k potírání pravicového extremismu, tak to už tady dvakrát bylo. Za německé okupace se předchůdkyni BIS říkalo GESTAPO a za bolševika to byla StB (prodloužena ruka NKVD/KGB). Když slyším Koudelku veřejně toužícího po větších pravomocích pro boj proti odmítačům multikulturalismu a neoamrxismu, tak se děsím toho, že se vedení BIS rozhodlo jít v šlépějích GESTAPA a StB ...

Již brzy nám možná na dveře zaklepou agenti BIS se slovy, že jsme si dovolili mít názor namířený proti multikulturaismu, islámu či poslouchali zakázané zahraniční radio a proto musíme být jako Putinovi agenti zatčeni.

Lukáš Lhoťan / eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVoltaire napsal Mohamed byl vrah. Za tohle by dnes šel do vězení nebo by jej rovnou ukamenovala banda socialistů a muslimů   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 04:21:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Voltaire o Mohamedovi:

"Když honák velbloudů rozpoutá sváry ve své obci, spojí se s tlupou zaostalých beduínů a přesvědčí je, že hovořil s archandělem Gabrielem, chvástá se, že vystoupil na nebesa a tam dostal nesrozumitelnou knihu, která na každé straně protiřečí zdravému rozumu a když proto, aby si vynutil respekt vůči tomuto svému směšnému divadlu s ohněm a mečem vstoupí do vlastní země, vraždí otce, zmocňuje se jejich dcer a těm, které si podmanil dá na vybranou přestoupení k jeho víře nebo smrt, tak to zajisté nemůže schvalovat žádný člověk, leda by byl Turek a pověrčivost v něm zcela uhasila světlo přirozenosti."

Z dopisu, s nímž Voltaire v roce 1742 věnoval pruskému králi svou hru "Machomet aneb fanatismus"

Autor: Martin Gust / euportál

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínské námořnictvo se stalo největším na světě   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 04:15:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Námořnictvo Čínské lidové osvobozenecké armády se stalo největším na světě a v počtu bojových lodí předstihlo Námořnictvo Spojených států. Informuje o tom portál Popular Mechanics.

Uvádí se, že počet čínských bojových lodí (včetně letadlových lodí, křižníků, torpédoborců, fregat, korvet, ponorek a výsadkových lodí) dosáhl 300, což je o 13 lodí více, než mají USA. Třetí místo drží Námořnictvo Ruska (83 lodí), Velké Británie (75) a Austrálie (48).

Základem čínské vojenské flotily je 119 lodí (23 torpédoborců, 59 fregat a 37 korvet) a 76 ponorek.

Podle Centra strategických a mezinárodních výzkumů, na který se odvolává Popular Mechanics, má čínské námořnictvo v současnosti více bojových lodí než Německo, Indie, Španělsko a Velká Británie dohromady.

Uvádí se však, že kvantitativní převaha Námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády není totožná s kvalitativní, protože hlavní nárůst čínského loďstva je způsoben loděmi, z nichž mnohé nejsou vhodné pro dálkové expedice.

10. května 2019 noviny Global Times informovaly, že Čína spustila na vodu hned dva raketové torpédoborce projektu 056D.

Dříve 23. dubna Čína oslavila 70. výročí založení svého námořnictva. Během námořní přehlídky veřejnosti byly demonstrovány nové válečné lodě, včetně torpédoborce projektu 055 Nan-čchang, který je zařazen na seznam největších válečných lodí na světě, které nepatří k letadlovým lodím. Ministerstvo obrany Číny informovalo, že se v blízké budoucnosti torpédoborec stane součástí námořních sil země.

Během přehlídky prezident Číny Si Ťin-pchnig uvedl, že čínský lid miluje mír a prahne po něm. A dodal, že Čína bude neochvějně pokračovat v mírovém rozvoji. Těmito slovy reagoval na obavy ohledně vojenských cílů své země. Spojené státy spolu se zeměmi, které s Čínou sdílejí námořní hranice, znepokojuje rostoucí aktivita čínského námořnictva ve sporných vodách v Jihočínském moři. Americké válečné lodě zde provádějí pravidelné hlídky, aby zajistily princip svobodné plavby.

Zdroj: Popular Mechanics

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA "opět" obvinily Sýrii z použití chemických zbraní. Nemohou to ale dokázat   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 04:12:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké ministerstvo zahraničních věcí znovu obvinilo oficiální Damašek z použití chemických zbraní. Předtím američtí politici tvrdili, že jsou náznaky použití zakázaných zbraní v Sýrii a slibovali rychlou a adekvátní odpověď v případě, že se vše potvrdí.

Dříve Ministerstvo zahraničí USA zveřejnilo zprávu tiskového mluvčího úřadu Mograna Ortaguse, ve které se informovalo o náznacích chemických zbraní v Sýrii.

„Bohužel stále vidíme náznaky toho, že režim (syrského prezidenta Bašára – pozn. red.) Asada možná zase používá chemické zbraně, včetně předpokládaného úderu na severozápadě Sýrie ráno 19. května. Ještě sbíráme informace o tomto incidentu,“ stojí v prohlášení.

Pak ale se ukázalo, že USA zatím nemohou podpořit svá obvinění pevnými důkazy.

Zvláštní zástupce USA pro Sýrii James Jeffrey ve svém projevu ve výboru pro mezinárodní vztahy sněmovny reprezentantů Spojených států prohlásil, že Washington zatím nemůže potvrdit možné použití chemických zbraní v syrské provincii Idlib.

„Velmi pozorně sledujeme situaci, a také informace o použití chemických zbraní. Zatím to nemůžeme potvrdit, ale sledujeme to,“ uvedl Jeffrey.

Zároveň zvláštní zástupce USA pro Sýrii tvrdí, že syrská vláda stále „zvažuje“ možnosti použití chemických zbraní, prý ve snaze pomoct pozemní útokům.

Dříve vedoucí ruského centra pro usmíření znesvářených stran v Sýrii generál Viktor Kupčišin informoval o tom, že syrští ozbrojenci plánují nafingovat chemický útok v obci Džardžanaz a ve městě Sarakíb, kde již byla shromážděna skupina běženců. Podle něj teroristé mají dispozici velké množství otravných látek, které přidávají do munice, aby tím inscenovali používání chemických zbraní ze strany vládních vojsk proti civilnímu obyvatelstvu.

Navíc podle informací ruského centra pro usmíření znesvářených stran v Sýrii teroristé ze skupiny Hay'at Tahrir al-Sham vytvořili speciální skupinu pro použití falešných zpráv o chemických útocích, takzvané „chemické křídlo“. Kupčišin uvedl, že situace na jihu idlibské zóny deeskalace je zkomplikována snahou velení teroristů používat pro vyostření konfliktu lživé materiály o použití chemických zbraní ze strany vládních vojsk.

Zdroj: https://sptnkne.ws/m48a
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaduro nařídil vojákům, aby byli připraveni odrazit agresi USA   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 04:09:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dříve poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost John Bolton prohlásil, že Spojené státy projednávají všechny varianty činnosti ve Venezuele. Na reakci venezuelského lídra nemuseli dlouho čekat.

Venezuelský prezident Nicolas Maduro nařídil ozbrojených sílám země být ve stavu připravenosti, aby mohly odrazit jakékoliv akce ze strany Spojených států.

„Nařídil jsem všem ozbrojeným oddílům být ve střehu a být připraveni bránit mír, aby zabránily jakémukoli pokusu severoamerické říše podniknout jakoukoliv avantýru proti naší vlasti. Našim vítězstvím bude mír,“ napsal venezuelský prezident na Twitteru.

​Minulý týden, když Maduro navštívil stát Aragua, uspořádal spolu s tisíci vojáků „pochod věrnosti“. Tehdy předal některým vojákům vyznamenání a ve svém projevu tradičně zkritizoval americký imperialismus. Vojáci skandovali, že jsou připraveni a čekají na Američany „se zbraněmi v rukou“.

Pokus o státní převrat ve Venezuele

Dne 30. dubna se venezuelská opozice pokusila o státní převrat. Její lídr Juan Guaidó a jeho stoupenci se sešli v Caracasu před vojenskou základnou Carlota a vyzvali armádu a lid ke svržení zákonného prezidenta Nicolase Madura.

Hlava státu a ministr obrany prohlásili, že ozbrojené síly zůstávají věrné legitimní moci. Pokus o státní převrat byl neúspěšný a okamžitě bylo zahájeno jeho vyšetřování.

V lednu zemi zasáhla vlna protestních akcí proti Madurovi. Předseda parlamentu Juan Guaidó se tehdy sám prohlásil za prozatímního prezidenta země. Tento krok schválily USA a některé jiné země. Madura jakožto legitimního a úřadujícího prezidenta Venezuely podpořilo Rusko a řada jiných zemí, jako např. Mexiko, Čína, Turecko a Indonésie. V Moskvě označili „prezidentský status“ Guaidóa za neplatný.

Zdroj: Twiter, Sputniknews.com


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMáte 14 dnů na odmítnutí raketových systémů S-400. Turecko od USA dostalo ultimátum   
Pridal tk Čtvrtek 23 květen 2019 - 04:06:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy daly Turecku dva týdny na odmítnutí nákupu protivzdušných raketových systémů S-400 z Ruska. S takovou informací přichází americký televizní kanál CNBC s odkazem na zdroje.

Uvádí se, že v průběhu dvoutýdenního období musí Ankara zrušit dohodu s Moskvou a výměnou koupit protiraketové systémy US Patriot.

Nebude-li tomu tak, Spojené státy vyloučí Turecko z programu F-35 společnosti Lockheed Martin. A to není všechno. Je možné, že zbavení Ankary stovky slíbených vojenských letadel nebude Washingtonu stačit.

Podle zdrojů CNBC odmítnutí splnění ultimáta může mít za následek zavedení restrikcí vůči Turecku ze strany USA. Televizní kanál zdůrazňuje, že se jedná o poslední návrh ministerstva zahraničí.

Dříve Ankara opakovaně oznamovala, že se nezřekne nákupu ruských protiletadlových raketových systémů. Podle podmínek této dohody dorazí první série S-400 již v červenci.

K tématu smlouvy Ruské federace a Turecka o dodávce protiletadlových raketových systémů S-400 se vyjádřil turecký ministr obrany Hulusi Akar, který zdůraznil, že se jedná o definitivní povahu kontraktu.

„Podepsali jsme dohodu s Ruskem, máme výborné vztahy, říkáme, že dohoda o S-400 je dokončena,“ prohlásili Akar, jehož slova citoval televizním kanál NTV.

Americká strana trvá na tom, že ruské systémy nejsou slučitelné se standardy Severoatlantické aliance, proto Washington vyhrožuje Ankaře sankcemi za jejich nákup. Zvláště Spojené státy varovaly Turecko před možným zpožděním nebo ukončením prodeje stíhacích letounů F-35.

Turecko se podílí na mezinárodním programu USA, který se týká vytvoření letadel F-35. V Turecku opakovaně poukázali na to, že ruské systémy protivzdušné obrany nenesou hrozbu pro americké stíhačky. Turecký ministr zahraničí Mevlüt Çavuşoğlu prohlásil, že dodávané do země ruské protiletadlové raketové systémy nebudou integrovány do systému protivzdušné obrany NATO.

Podle názorů odborníků, které oslovil turecké portál Türkiye, Washington negativně vnímá sbližování Ankary a Moskvy, zatímco USA nejsou důsledné ve svých postupech. Bílý dům odmítá prodat spojenci v Severoatlantické alianci systémy Patriot. Odborníci také poznamenali, že S-400 je jedním z nejlepších systémů protivzdušné obrany na světě a odmítnutí jejich nákupu nejenže zasáhne obranné schopnosti Turecka, ale zasáhne i jeho image.

Rusko již zareagovalo na postup USA vůči Turecku. Tiskový mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina Dmitrij Peskov prohlásil, že Kreml považuje taková ultimáta za nepřípustná.

Zdroj: TV CNBC, Sputnik, TV NTV

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2251 sec,0.0541 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,870kB