Sobota 01 červen 2019
Operaci “Stop Anofert!” řídí z Bruselu přímo operativa George Sorose, cílem je zastavit kontrakty na dodávky amerických zbraní do ČR a dostavbu Temelína americkými firmami!   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 07:10:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Operaci “Stop Anofert!” řídí z Bruselu přímo operativa George Sorose, cílem je zastavit kontrakty na dodávky amerických zbraní do ČR a dostavbu Temelína americkými firmami! V pozadí plánu na svržení vlády stojí v ČR kádr, který vystudoval v Budapešti a nedávno byl v Berlíně zvolen do představenstva správní rady Transparency International! Jakmile Andrej Babiš podal ruku Donaldu Trumpovi, bylo v Berlíně rozhodnuto skočit po krku Agrofertu a vyžadovat vrácení dotací za několik let zpětně!

Českou protektorátní republikou již od rána otřásá skandál. Evropské úřady oznámily, že premiér Andrej Babiš je ve střetu zájmů, a to již od roku 2017, kdy vyhrál volby do poslanecké sněmovny a stal se premiérem. Přestože společnost Agrofert převedl do svěřenského fondu, podle Evropské komise to nic nevyřešilo, protože Andrej Babiš jako premiér může nadále rozhodovat o státních rozpočtech a rozpočtových kapitolách, včetně působení na ministerstva, která schvalují evropské dotace.

Agrofert proto má prý všechny evropské dotace vrátit, a to zpětně až do roku 2017. Premiér Andrej Babiš na to dnes reagoval, že nic se vracet nebude, protože dotace byly čerpány v souladu s českými zákony a evropskými směrnicemi. Ve hře je i žaloba Agrofertu u WTO na Evropskou komisi a arbitráž proti EU u arbitrážních komor v Ženevě a v New Yorku. To jsou interní informace, které exkluzivně získala v posledních hodinách naše redakce.

Nebudeme teď řešit Andreje Babiše a jeho impérium, protože je to všechno naprostá komedie. O tom, že Andrej Babiš má vliv na dotace, věděly evropské orgány nikoliv v poslední době, ale minimálně posledních 15 let, kdy Babišovi lidé obsadili jednotlivá ministerstva v ČR dávno předtím, než Andrej Babiš vstoupil do politiky.

Snad si někdo nemyslí, že Agrofert začal čerpat dotace v roce 2017 a v době po ustanovení nové vlády? Agrofert je napojený na mamutí evropské dotace již od roku 2004, kdy ČR začala čerpat dotace po vstupu do EU a nikomu to nevadilo. Andrej Babiš totiž jel globální eurobusiness a politiku EU, a tím to bylo dáno. Jenže, po nástupu do politiky začal jít na ruku Američanům a neoconům z Pentagonu a Kongresu. A tím si zadělal na dnešní malér.

Petra Nečase sestřelili plukovníci, Andreje Babiše mohou sundat studenti ze Sórošovy školy

To, co donedávna nikomu nevadilo, je dnes pro Brusel nepřekročitelný problém a chce po Agrofertu peníze vrátit. Je to něco podobného, jako kdyby někdo řekl, že Babiš mohl čerpat dotace jen tak dlouho, dokud nezačal vrtat Berlínu do politiky a do plánu Německa na globalistický projekt Východ – Západ. Jen si vzpomeňte, jak Babišův ministr obrany Martin Stropnický se před Američany ukláněl tak hluboce, až si vysloužil místo velvyslance v Izraeli.

Jen si vzpomeňte na vydání Jevgenije Nikulina do USA vloni na jaře, všechno ve prospěch Američanů. Jenže letos v zimě přišla poslední kapka. Andrej Babiš přijel do Izraele, nasadil si na hlavu jarmulku, přijal halachu a slib ochrany Izraele a vzápětí dostal pozvánku k Donaldu Trumpovi do Bílého domu. A to byla pro Berlín a Brusel poslední kapka. Protektorátní Praha se vzbouřila Berlínu a navazuje vztahy s USA, za zády Berlína.

Odvetu proti Babišovi řídí kádr George Sorose a jeho student David Ondráčka, šéf české pobočky Transparency International. David Ondráčka studoval na Středoevropské univerzitě George Sorose v Budapešti, předtím studoval na další škole George Sorose, New York University, kterou sponzoruje a dotuje tento původem maďarský židovský finančník. Jako vrcholem řídícího procesu proti Andreji Babišovi byla událost v roce 2017, kdy Transparency International, což je Sórošův anti-korupční projekt, na sjezdu v Berlíně dosadila Davida Ondráčku do představenstva celé nadnárodní Transparency International. Toto povýšení bylo nezbytné k tomu, aby česká divize Transparency dostala přístup k materiálům, které pomohou svrhnout Babišovu vládu. A šance je teď vysoká. Proč?

Nejlepší čas na položení vlády díky katastrofálnímu výsledku ČSSD v eurovolbách

Protože je ideální čas na pád vlády. V evropských volbách skončila ČSSD katastrofálně a ve straně sílí tlaky na odchod z vlády. Když teď se to správně zmanažuje, tak vláda Andreje Babiše padne. ČSSD totiž bude jen těžko obhajovat před voliči setrvání ve vládě s premiérem, kterého za pomoci Sórošovy Transparency nakonec Evropská komise obvinila z toho, že neoprávněně čerpal dotace z EU, a že ČR má tyto dotace vrátit do pokladny EU. Andrej Babiš v tom vidí spiknutí, a není daleko od pravdy, viz. David Ondráčka a jeho napojení na George Sorose, takže nebude ustupovat. Pro ČSSD to bude ale zoufalá situace, bude to neudržitelné. Situace může dospět do stavu, kdy ČSSD už nebude moci ve vládě setrvat, bude toho moc na zbývající voliče ČSSD. Pokud ČSSD neodejde z vlády, ztratí poslední zbytky voličů.

Znovu se tak ukazuje, že jsme v redakci měli pravdu, když jsme po volbách 2017 apelovali na politické strany, včetně na hnutí ANO, aby radikálně zasáhlo proti neziskovému sektoru v ČR financovanému ze zahraničí. Nyní se ukazuje, že rozvracení vlády je řízeno ani ne tak z Bruselu, jako spíš z Londýna a lidmi napojenými na Středoevropskou univerzitu, New York University a George Sorose.

Tolikrát jsme upozorňovali, že cizí kapitál, který teče do neziskovek v ČR, je kapitálem pro ovlivňování politiky v ČR. Proč dosud v ČR neexistuje obdoba zákona FARA jako v USA, kde zahraniční agenti a zahraniční investoři, kteří sypou peníze do neziskových projektů, musí být registrováni jako cizí agenti? Toto je třeba urychleně řešit! Přesně jako teď chtějí sestřelit Babiše, tak stejně sestřelili Petra Nečase v roce 2013. Jenže tehdy za tím stáli Američané a neoconi, za útokem proti Babišovi stojí globalisté. Těm vadí americké zbrojní zakázky v ČR, dostavba Temelína americkým Westinghousem, která je na spadnutí a příklon Prahy k USA ve většině postojů zahraniční politiky.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/operaci-stop-anofert-ridi-z-bruselu-primo-operativa-george-sorose-cilem-je-zastavit-kontrakty-na-dodavky-americkych-zbrani-do-cr-a-dostavbu-temelina-americkymi-firmami-v-pozadi-planu-na-svrzeni/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZahraniční politika USA: Budeme se k vám chovat jako svině a po vás chceme, abyste se k nám chovali mile a hezky se na nás usmívali   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 06:45:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká vlivná RAND Corporation publikovala návrh politiky USA k rozvrácení a zničení Ruska. Návrh, jistě jen návrh. Jen myšlenka. A nebo spíše pokusný balónek Overtonova okna.

V oblasti ekonomické je nejzajímavější plán, aby Evropa začala odebírat více předraženého amerického plynu a více americké ropy, protože to sice poškodí evropské vazaly USA, ehm, evropské „spojence“ USA a životní úroveň všech Evropanů, ale poškodí to Rusko. A když to poškodí Rusko a Rusům klesne životní úroveň, tak je to z amerického pohledu dobře. Myslete na to, až zase uslyšíte z USA žvásty o lidských právech a další kecy o tom, jak se Amerika stará o blaho ostatních národů a států. Myslete na to, až vám vyskočí účet za plyn nebo cena benzínu.

Super sobectví a neskutečné pokrytectví je jeden ze základních charakteristických rysů politiky USA už od rané éry USA – Američané hodně rychle zapomněli na vlastní pocit nesvobody a na vlastní strádání pod britskou nadvládou a začali velice rychle ordinovat mnohem horší „medicínu“ všem, proti kterým měli nadvládu. Od nelegální okupace Havajských ostrovů až po dnešní snahu rozvrátit Rusko (jistě jen pro Velké Dobro, echt Emerické).

V oblasti geopolitické je deklarovaným nástrojem a cílem USA rozvrátit země sousedící s Ruskem. Výslovně je jako součást této strategie uvedeno využití islámských teroristů z Pákistánu a Afghánistánu (úspěšně rozvráceného USA již před 18 lety) pro zaplavení islámským terorismem a islámskými teroristy všech jižních sousedů Ruska (Tádžikistán, Uzbekistán, Kazachstán, Kyrgyzstán, Turkmenistán). Dále je potřeba co nejvíce rozvrtat Ukrajinu a dodávat ji hodně zbraní, aby ukrajinský režim stále vedl válku proti ruskojazyčným občanům co nejkrvavěji, co nejnásilněji a co nejprovokativněji. Ale nesmí to prý přerůst v otevřený konflikt, protože pak by ukrajinský režim rychle padl a celý projekt Majdanu by byl k ničemu. Podle USA politiky „zajistíme dobro pro všechny na světě, takoví jsme dobráci“ by také bylo dobré rozvrtat Bělorusko a proměnit ho v další failed state, jako se to povedlo s Ukrajinou pomocí najatých vrahů na Majdanu a následně najatých loutek v ukrajinském „parlamentu“ a „vládě“.

Už chápete, smysl všech těch barevných revolucí, arabských jar, americké podpory islámských teroristů v Libyi, v Sýrii, v Iráku? Cílem této politiky je rozvrat – vytvoření problémů, které budou vyčerpávat ostatní více než USA. Co na tom, že to odnese mj. i Evropa – viz odstranění Kaddáfího, který byl nejen dobrým vládcem svojí země, ale pro Evropu navíc cenným spojencem proti masové migraci, která hrozí rozvrátit celou evropskou civilizaci. (V případě některých evropských zemí civilizační kolaps nehrozí, tam už je to jisté – Francie, Švédsko, Belgie, Británie, patrně Holandsko, možná i Německo, které ročně tajně importuje 60 000 krimigrantů letecky přímo z Afriky – viz. https://www.hoppner.cz/nemecko-30-zadatelu-o-azyl-prileta-letadlem-nyni-se-prosetruje-kdo-jim-to-plati/ )

V oblasti zbrojení a přípravy na Amerikou nedočkavě vyhlíženou 3. světovou válku je podle zmíněné strategie potřeba stavět co nejvíce „obranných“ raketových základen a dalších základen pro budoucí plánovanou agresi proti Rusku. Plán je zřejmý a již dlouho známý – zaútočit na Rusko jadernými zbraněmi a následně využít „obranné“ základny k tomu, aby Rusko nemohlo odpovědět po napadení protiútokem. Nicméně, se ztrátami v Evropě americká strategie počítá i tak. Ale co bychom neudělali pro našeho „skvělého spojence za oceánem“, co to s námi myslí tak dobře, že kvůli svým zájmům nás nechá chcípnout na nemoc z ozáření, že? Celé to žvanění „radarový deštník je na obranu, jak jen tomu Rusku může vadit? Námitky Ruska, to je jistě důkaz, že je Rusko agresívní“ je PR-finta pro protiruské fanatiky a pro nemyslící tupce. Alibi pro zločin. Omluva pro souhlas s plánovaným odporným svinstvem, ultra svinstvem. Je to totiž stejná situace, jako když na sebe dva míří nabitou pistolí a nikdo z nich nechce vystřelit, protože se sám bojí následků. A pak jeden z nich řekne „malý moment, já si jen vezmu neprůstřelnou vestu a helmu s neprůstřelným krytem, ale to je přeci jen na obranu, tak drž hubu a počkej, až si to navléknu“.

Víte, k čemu byl slavný americký „obranný radar“? K možnosti zahájit ze strany USA třetí světovou válku jaderným útokem na Rusko. Jednoduchá strategie - vytvoříme situaci (s plnou hubou žvástů o obraně, míru a dobrých úmyslech), kdy budeme moci zahájit jadernou válku prvním úderem proti Rusku a budeme moci následně zabránit napadenému Rusku provést účinnou jadernou odvetu. Tím se pro USA stane třetí světová válka, jaderná válka, velice sexy – možnost vyvraždit jakýkoli národ na světě bez jakékoli možnosti takového národa se účinně bránit nebo jen provést účinnou odvetu....hmmm, přímo vlhký sen amerických dobrodějů. (Možnost vyvraždit nebo alespoň rozvrátit jakýkoli národ, jakoukoli zemi je samozřejmě pro USA zajímavá varianta jistě, jistě jen pro dobro všech. Vždyť přeci USA se starají jen o dobro všech ostatních, že? „V zájmu civilizace“, jak říkají známé postavy v „Císařův pekař – Pekařův císař“.)

Součástí této strategie je samozřejmě obětování Evropanů. Jediná efektivní obrana proti odvetnému úderu je totiž již velice dlouho známá – a nejsou to žádné pokusy strefit raketu letící rychlostí 5 000 km/h a více jinou raketou. (Pro představu, snažíte se trefit cca 10 m dlouhé těleso letící rychlostí cca 1 300 metrů za sekundu! jinou raketou – Američanům se to občas povede, když znají a pro „sestřelení“ použijí předem danou trajektorii, kterou letí raketa a kterou pak „úspěšně“ sestřelí; úspěšně tak jednou z deseti pokusů, a to navíc ještě jedině, když je hezké počasí a nefouká vítr). Jediná skutečně účinná obrana proti masívnímu jadernému úderu (odvetný úder by byl masívní, „all out“) je – odpálit jaderné nálože v atmosféře na trase raket odvetného úderu. Následná ionizace vzduchu vede k „vygumování“ veškeré elektroniky v dosahu, tedy i raket snažících se proletět daným územím. V rámci amerického „mírotvorného“ raketového deštníku by tak nad hlavami Evropanů vybuchovaly americké jaderné rakety s cílem zabránit ruským raketám odvetného úderu zasáhnout USA. Evropané by při tom samozřejmě pochcípali tak jako tak – především v důsledku amerických „mírotvorných“ „jaderně-deštníkových“ jaderných výbuchů v atmosféře nad Evropou. (Podobně by samozřejmě dopadly i země Asie, které by posloužily jako mrtvá zóna pro eliminaci možnosti odvety Ruska směrem na západní pobřeží USA.)

Z hlediska možností rozvrácení a likvidace Ruska zevnitř pak američtí váleční zločinci (příprava agresívní války, Norimberský tribunál), ehm američtí stratégové plánují s využitím takových multikulti nástrojů, jako je homosexualizace, rozvrácení rodiny jako základu fungující společnosti. Pokud vám nástroj k destrukci společnosti prostřednictvím homosexualizace a destrukce rodiny připomíná politiku realizovanou evropskými multikulturalisty, nejde o podobnost nijak náhodnou. Američané chtějí těmito nástroji destabilizovat a zlikvidovat Rusko, evropští multikulturalisté chtějí těmito nástroji zlikvidovat fungující evropskou společnost, rozvrátit evropskou civilizaci a zajistit kolaps, chaos, rozvrat – nad kterým pak budou vládnout oni sami jako „plebsem“ neomezovaná „elita“.

Pozn.: Ochotně to nejen přiznávají ale přímo „heuréka“ vykřikují sami neomarxisté, ti skuteční ideologové multikulturalismu, globál-oteplismu, homosexualismu a všech dalších odnoží této zločinné ideologie a tohoto zločinného hnutí multikulturalismu. Jejich teze zní, že lidé jsou příliš spokojení s kapitalismem, svobodami a demokracií a proto „kapitalismus nezlikviduje dělnická třída, ale ve společnosti nezačleněné skupiny, jako jsou nezaměstnaní, nezaměstnatelní, homosexuálové, migranti“ (...asociálové, muslimové, islámští teroristé,...retardovaní rozvrátí školství, sociální parazité z privilegovaných „rasově dyškrymovaných“ menšin rozvrátí celé regiony a v brzké budoucnosti i celý sociální systém atd atd atd.) Vlastně by měla RAND Corporation zaplatit za copyright neo-marxistickým ideologům rozvratu a destrukce. Pravdoláskařům. „Humanistům“. „Tolerantním, vzdělaným, inteligentním morálním“. No, vlastně oni sami už dávno nějaké RAND Corporation platí desátky v rámci Copyrightu...jen ten účet platíme především my všichni ostatní.

Co říci k americké strategii závěrem?

Jsme pevnou součástí NATO. USA je náš nejlepší spojenec. Až do naší smrti na nemoc z ozáření.

Přeji klidné spaní, USA s námi počítají a mají na mysli jen a jen dobro. Svoje. Čí jiné?

Michal Brand

Strategie RAND Corporation:

https://www.rand.org/content/dam/rand/pubs/research_reports/RR2700/RR2740/RAND_RR2740.pdf
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠéf Muslimské unie v ČR Mohamed Abbas opět hájil právo šáría   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 06:42:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šéf Muslimské unie v ČR Mohamed Abbas znovu potvrdil neslučitelnost islámu s našimi hodnotami, když opět hájil právo šáría – nyní v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým, v němž řekl i další alarmující a pozoruhodné věci. Hnutí SPD právo šáría odmítá a předložilo zákon zakazující propagaci nenávistné islámské ideologie a také zákon zakazující islámské zahalování na veřejnosti. Ostatní strany naše návrhy zatím blokují.

Dle Abbase se muslimům v Čechách žije dobře, ovšem složitě. „Populismus je velký problém. Já jsem teďka byl v Anglii. Obrovský, diametrální rozdíl. Když jsem tam byl poprvé, byl jsem trochu šokován, pětkrát jsem byl v taxi a pokaždé mi řekli: ‚Dobrý den, bratře; Salam alejkum, bratře.‘ Obchody, celé ulice všude pákistánské, mešity všude, člověk se cítí jako doma.“ A dodal, že v Čechách má pocit, že je podezřelý, že se na něj lidé dívají „zvláštně“. Podle něj je situace horší než před třiceti lety, kdy do Československa přišel.

Po pravdě řečeno, nechci, aby se zde muslimové cítili jako doma v Pákistánu, podobně, jak je tomu ve Velké Británii, která je již silně islamizovaná.

Veselý Abbasovi připomněl postavení ženy v islámu například při soudních řízeních, kdy je prý svědectví ženy méně hodnotné. Což předseda Muslimské unie zdůvodňoval hormony a měsíčním cyklem a také tím, že dříve měly ženy méně zkušeností, nehledě na to, že se údajně tento verš v Koránu týká hlavně obchodu a půjček a svědectví spojených s nimi... To je dost zvláštní vysvětlení podřadného postavení žen v islámu.

Vůbec není pravda, že muslimská komunita je v ČR umírněná, jak tvrdí zpráva BIS. Vedení českých muslimů je napojeno na saudskoarabské wahhábisty, kteří propagují pravověrnou, tedy nenávistnou interpretaci islámu. Předseda Ústředí muslimských obcí v ČR Muneeb Alrawi je radikální muslim. Alrawi ve svém kázání v brněnské mešitě vysvětloval, že období mezi sedmi a devíti lety je nejlepší čas na vštěpování lásky k islámu i nenávisti ke všem, kteří neuznávají Alláha, a děti, které se nechtějí modlit, mají rodiče s láskou bít.

Připomeňme předáka muslimů Vladimíra Sáňku, který šířil extrémně islámskou salafistickou knihu Základy tauhídu. Předseda Ústředí muslimských obcí v České republice Muneeb Hassan Alrawi ve svém kázání v brněnské mešitě vysvětloval, že období mezi sedmi a devíti lety je nejlepší čas na vštěpování lásky k islámu i nenávisti ke všem, kteří neuznávají Alláha, a děti, které se nechtějí modlit, mají rodiče s láskou bít.

Pan Abbas opět potvrdil, že islám je neslučitelný s hodnotami občanských svobod a demokracie. Hnutí SPD právo šáría odmítá a předložilo i zákon zakazující propagaci nenávistné islámské ideologie.

Tomio OkamuraZdroj: https://www.facebook.com/tomio.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOd sluhy ke hrobaři   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 06:38:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V knize Hrobař (ISBN: 978-80-7303-999-8) americké autorky thrillerů pro ženy (Lisa Jackson, 1952), v originálu The Morning After, sní novinářka Nikki Gillettová o kariéře ve světě velkých zpráv. Doufá, že se jí tam podaří proniknout prostřednictvím článku o sériovém vrahovi, kterému dala přezdívku Hrobař. Znepokojující morbidita ji utlumila tušení, jak nebezpečně blízko pravdy se ocitla s pomocí policisty, a jak děsivé následky to pro ni bude mít. Vrah se ji totiž rozhodl vtáhnout do své zvrácené hry.

V hereckém seriálu Sluha lidu (Sluha národa) ukrajinského studia Kvartal 95 se ukrajinští kmotři těsně před prezidentskými volbami rozhodnou nijak nezasahovat do jejich průběhu. Udělali to ze zvědavosti, aby zjistili, kdo z nich opravdu vyhraje. Neuvědomili si ale, že mezi kandidáty je ukrytá hvězda, kritický učitel dějepisu. Toho studenti natočili tajně na YouTube. Z videa se stane hit a žáci přinutí učitele kandidovat na prezidenta. Ve vakuu bez kmotrů ve volbách poprvé zazní hlas lidu. Ten udělá z pedagoga ze dne na den prezidenta. Následuje řada vtipných situací, v nichž se prezident seznamuje se svým úřadem. Zjišťuje, co všechno je jeho součástí, včetně Putinova dvojníka, psycholožky, která má ale také svého psychologa. Poslouchat, především postsovětské ukrajinské státníky nikdy nebylo, není a nebude lehké. Sluha lidu – dnes prezident Volodymyr Zelenskyj (1978), bývalý herec, dabér, scénárista, televizní moderátor a ředitel studia Kvartal 95, se ani po dvou týdnech pořádně neusadil do prezidentského křesla, aby se již vydal na cestu a kariéru hrobaře. Hrobaře Ukrajiny. Proč?

Kromě scénáře, který se nepíše na Ukrajině, je nutné znát také režiséra. Ten určuje, jak, co a v jakém prostředí bude herec hrát. Manipulovaná západní veřejnost nezná scénář, režiséra, ani prostředí. Apatické Ukrajince, především na venkově, to nezajímá. O to více by to mělo zajímat nás, občany EU. To proto, že budeme platit. Víc než je nám libo. To indikuje cesta prezidenta k ministrům zahraničí Francie a SRN. Ta mimo jiné potvrzuje, že český Petříček nemá mnoho co říci k věci. Američtí poradci ex-prezidenta Porošenko paralyzovaní bolestí amerických Demokratů včas odletěli z Kyjeva do teplejších krajů. Osamělí v okruhu Porošenka nedostali požadovanou předvolební pomoc od Demokratů. A po té, co se herec stal prezidentem, nedostanou ji ani od Republikánů. Ti se nechali již slyšet, že bude lepší zmrazený konflikt než horký. Blíží se přece léto.

Na tomto se místě v předdveří léta se začíná podobat osud novinářky Nikki Gillettové z thrilleru Hrobař osudu herce – prezidenta Zelenského. Morbidita, jako poměr počtu nemocných vůči počtu všech zdravých a lehce nemocných jedinců, mu utlumila tušení, jak nebezpečně blízko pravdy se ocitl s pomocí oligarchy Igora Kolomejského. Jak děsivé následky to nejen pro něj bude mít, nechat se vtáhnout do zvrácené hry vrahů Ukrajiny, si ještě asi neuvědomil. To dokazuje prezidentův včerejší výrok o dvou válkách, které Ukrajina vede: válka proti korupci a válka proti Rusku. Zapomněl politicky korektně se zmínit o válce mezi ukrajinskými oligarchy o zbytek cenností zbytku Ukrajiny. O Ukrajinu oligarchům totiž vůbec nejde. Ohlodanou kost s trvale přežívajícím obyvatelstvem čítajícím již pouze cca 30—32 milionů nelze zachránit a postavit znovu na nohy Ukrajinu. To ví každý hluchý,

slepý, hluchoněmý a také voják. Armáda, která jenom křičí, ještě nikdy v historii nevyhrála nad člověkem, který koná. A že se historie opakuje, víme sami a bez pomoci. Neučíme se, máme Google. Faktologická historie není povinným předmětem. Je podobně těžká k osvojení, jako matematika. Přidám li k uvedenému vlastní životní zkušenost, hodnocení výsledku voleb do EP, krátce popsané v příspěvku Vítězství a hra o trůny (28.5), skutečnost, že po formálním ukončení INF (smlouvy s Ruskem o raketách středního a kratšího doletu) je již jedno zda má raketa dolet 100, 500, 5000 nebo 15000 km, skutečnost, že k 31.12.2022 Pentagon zakázal spolupráci ve vesmíru s RF a další novinky, včetně ticha Pentagonu o svých nových zbraních, jeví se mi, že válka, nejenom Ukrajiny s Ruskem, o které mluvil herec-prezident jako o již probíhající, je jenom otázkou času. Žádný absolvent akademie, scénárista osudu Ukrajiny a režisér nemá ponětí a představu o tom, so bude následovat, rozhodne-li se prezident Putin opravdu konat a nejenom si hrát s pomatenými politickými šašky. Ti z pudu sebezáchovy v parlamentní různorodosti posílí rusofobii, vydírání a hloupost. Protože hloupost je mocnější než chamtivost, skrupulóznost a moc, a nedá se léčit, její konec lze dosáhnout pouze násilným odstraněním. Žádný strom neroste do nebe.

Jak takové odstranění může vypadat, nabízí předevčírem (29.5) otevřený park ve Walt Disney World Resort, nazvaný Galaxy’s Edge (okraj galaxie). Vyšel na miliardu dolarů. Otevření se zúčastnily Disney CEO Bob Iger, George Lucas, Harrison Ford, Mark Hamill a Billy Dee Williams. Představím li si, kolik návštěvníků musí navštívit Walt Disney World Resort, aby zaplatili jenom plat CEO Bob Igera (v roce 2018 - 65.6 milionů USD) dostávám další a nepopiratelný důkaz o nevyléčitelnosti lidské hlouposti. Pro ty, kdo nechce počítat: plat CEO je 1,424 x větší než průměrný plat zaměstnance Disney. To znamená také, že při předpokládané průměrné vstupní ceně do Disney ve výši 100 USD pro člověka, 656 tisíc návštěvníků s rozumem a bez, ale s dalšími USD v kapse na nápoje a nezdravé stravování, je ochotno jít dobrovolně utlumit si tušení, jak nebezpečně blízko pravdy o válce se nacházejí s pomocí nekritické zábavy. Jak děsivé následky nejenom pro ně bude mít dobrovolné rozhodnutí se nechat vtáhnout do zvrácené globální hry o peníze a moc, nemluvě.

Do ní se také nechal vtáhnout bohatý sluha lidu na Ukrajině, předpokládám, že dobrovolně. Pokud nebude hrát, nebude dlouho hrát ani ve svém studiu Kvartál 95. Pokud bude hrát zvrácenou globální hru, stane se bídným a pozdě vědoucím hrobařem. O něm je řeč ve stejnojmenném hitu roku 1994 zlínské rockové kapely s kolíbavým osudem Premiér: Kolem projel vůz milionáře, záblesk světel pad´ mi do tváře, marně skřípěj' kola brzdící. Stoupám vzhůru, stoupám ke hvězdám, tam se s černou rakví neshledám, sbohem, bílé město zářící! Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
31. 5. 2019
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabiš jde do pekla a nelíbí se mu to   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 06:34:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Andrej Babiš jde do očistce, kde mu říkají, že jelikož jeho pobyt na dobré zemi Boží nebyl zas až tak špatný - přeci jen zvýšil důchody - může si vybrat, zda stráví věčnost v nebi, nebo v pekle.

Překvapený, že dostal na výběr, odpovídá, že by se s nimi chtěl nejprve seznámit. Padají do pekla a on je okamžitě ohromen velkým davem zpívajících a tančících lidí při živé hudbě, jasně zářivými barvami, fontánami šampaňského, stříbrnými pohárky kaviáru, podnosy s nekonečným množstvím čerstvě upečených koblih.

Nevěří svým očím a ptá se sám sebe, jaké to teprve musí být v nebi.

Je odveden k luxusnímu výtahu a vystřelen bleskovou rychlostí přímo tam. Vstupuje nebeskou branou ... a je velmi zklamaný nevýraznými barvami, pohodlným, ale spartánským nábytkem, uklidňující hudbou, formálním oděvem a pohledy mnoha jeho pozemských nepřátel.

Jeho volba je jasná a bez váhání požádá, aby byl eskortován zpátky do pekla.

Železné dveře se ztuha otevírají, vyvalí se kouř, přes nos ho okamžitě praští nesnesitelný zápach jatek a natáhne se k němu ruka, aby ho chytla. Ďábel ho zatáhne dovnitř, shodí na zem a chystá se ho přetáhnout bičem a probodnout oštěpem.

„Počkejte sakra ještě,“ vykřikne šokovaný Babiš. „Kde jsou ty tančící dívky a davy bavících se lidí?“

„Ale no tak, to byl náš marketing,“ odpoví ďábel. „Součást kampaně Silné peklo.“


Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLavrov: Americká obvinění Ruska z testů zakázaných raket jsou vyvracená experty   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 06:31:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov okomentoval obvinění Spojených států, že Ruská federace porušuje smlouvu o jaderných zkouškách. Označil je za nesmyslná.

Dříve šéf vojenské rozvědky Spojených států Robert Ashley prohlásil, že Rusko pravděpodobně nedodržuje smlouvu o jaderných zkouškách podle principu ‚nulové mocnosti‘, jak je to předepsáno. Spojené státy na rozdíl od Ruské federace neratifikovaly smlouvu o všestranném zákazu jaderných zkoušek, a proto nemají závazky ohledně jejího plnění.

„Co se týče prohlášení o tom, že Rusko prý provádí nějaké jaderné zkoušky, jejich nesmyslnost byla označena jak představiteli Organizace pro zákaz jaderných zkoušek, tak váženými majícími autoritu experty ze Spojených států,“ řekl Lavrov v průběhu tiskové konference na ruském velvyslanectví v Tokiu.

Ministr zahraničí Ruska také vyjádřil předpoklad, že Washington prostě potřebuje navrhnout nová obvinění proti Rusku, jelikož se ukázalo, že Moskva se neúčastnila nedávného politického skandálu v Rakousku.

„Možná po tom, co se rusky mluvicí žena na Ibize ukázala být Bosňankou, je zapotřebí něco vymýšlet,“ ironicky poznamenal Lavrov.

Skandál v Rakousku

Lavrov okomentoval politickou krizi v Rakousku
Týden před volbami do Evropského parlamentu největší německá média zveřejnila příspěvky, v nichž se tvrdilo, že vicekancléř Heinz-Christian Strache projednával možnost nákupu mediálních aktiv s cílem ovlivnění voleb s jistou „Ruskou“, která je podle slov Stracheho občankou Lotyšska. Dívka byla médii také označována za neteř ruského oligarchy, ale následně se objevily informace, že pochází z Bosny.

Přitom samotná média, která skandální materiál zveřejnila, poukázala na to, že natočená schůzka byla nastraženou léčkou na politika, který vystupuje spolu se svou Svobodnou stranou Rakouska za zrušení protiruských sankcí a za normalizaci vztahů s Moskvou. Strache, který označil tuto situaci za cílevědomou politickou vraždu, musel podat demisi.

V pondělí kvůli Stracheho skandálu rakouský parlament vyslovil nedůvěru vládě kancléře Sebastiana Kurze. Ve čtvrtek se novou dočasnou rakouskou kancléřkou stala současná prezidentka ústavního soudu Brigitte Bierleinová.

Zdroj: https://sptnkne.ws/m867
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojené státy uvalují na Mexiko sazby   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 06:28:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve čtvrtek americký prezident Donald Trump uvedl, že dne 10. června uvalí Spojené státy 5% sazbu na veškerý mexický vývoz do Spojených států v letošním roce, aby se vypořádaly s nelegálním přistěhovalectvím do Spojených států, vedoucí přes hranice mezi USA a Mexikem. Mexická vláda odpověděla stejný den, že pokud USA zavedou tarifní opatření, mexická strana bude reagovat.

Ve svém prohlášení Bílý dům uvedl, že Mexiko aktivně nespolupracuje se Spojenými státy ohledně omezení nelegálního přistěhovalectví, což vede k rozsáhlému vstupu nelegálních přistěhovalců do Spojených států, což představuje hrozbu pro národní bezpečnost USA a hospodářství.

V prohlášení se uvádí, že pokud Mexiko projde účinnými opatřeními ke zmírnění nelegální migrace, Spojené státy budou zvažovat zrušení uložených tarifů. Pokud však krize bude pokračovat, uložený tarif se od 1. července zvýší na 10% a v následujících měsících se postupně zvýší na 25%. Pokud Mexiko nebude blokovat nelegální přistěhovalce vstupující do Spojených států přes svou zemi, bude stále platit 25% tarif.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍránský vůdce Chameneí vyloučil rozhovory s USA   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 06:27:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Íránský duchovní vůdce Ajatolláh Alí Chameneí ve čtvrtek zakázal vést přímé rozhovory s USA. Oznámila to 30. května íránská státní tisková agentura. Alí Chamenení ve svém projevu zopakoval, že Teherán nebude válčit se Spojenými státy. Rezolutně ale odmítl možnost přímých jednání mezi oběma zeměmi.

Chameneí se 29. května setkal se zástupci íránských domácích odborníků a učenců. Uvedl, že Washington vyvíjí stále větší tlak na Teherán, aby ho donutil zpátky ke stolu k jednání. Ale Írán nikdy nebude jednat se Spojenými státy. „Jednání s Washingtonem nedosáhne žádných výsledků, bude i škodlivé. Jednání používají Spojené státy jako prostředek k vyvíjení většímu tlaku na Íránu," uvedl Chamenení.

Íránský nejvyšší duchovní vůdce zdůraznil, že Írán nikdy nebude obchodovat se svými základními zájmy, ani nebude dělat kompromis ohledně klíčových otázek íránské revoluce. „Jakmile v těchto otázkách učiní Írán ústupky, znamená to, že se vzdá," dodal Alí Chameneí.

Chameneí mimo jiné uvedl, že Írán stále vítá rozhovory s dalšími zeměmi včetně Evropy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBritský mobilní operátor EE spouští komerční služby 5G ve Velké Británii, Huawei je jedním z jeho hlavních partnerů   
Pridal tk Sobota 01 červen 2019 - 06:25:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Britský mobilní operátor EE oznámil, že od 30. května spustí komerční služby 5G v šesti městech, a to v Londýně, Cardiffu, Edinburghu, Belfastu, Birminghamu a Manchesteru.

EE uvedla, že uživatelé 5G na svých mobilních telefonech zažijí vysokou přenosovou rychlost, a to 1 gigabit za sekundu. Od roku 2012, kdy EE spustila služby 4G ve Velké Británii, byla nejrychlejší rychlost přenosu dat pouze 50 megabitů za sekundu. Ve stejný den BBC také dokončila živé vysílání s 5G službami.

Čínská společnost Huawei uvedla, že je velmi poctěna, že je jedním z hlavních partnerů, kteří podporují EE v urychlení výstavby jádrové sítě 5G ve Velké Británii, aby dosáhla rychlejší a spolehlivější mobilní konektivity.

Podle cílů stanovených britskou vládou by do konce roku 2027 pokrytí 5G mělo dosáhnout většiny území Spojeného království. Kromě toho, Velká Británie stále prosazuje aplikaci technologie 5G v takových oborech, jako je auto bez řidiče, telemedicína a podobně.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2093 sec,0.0529 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,829kB