Sobota 08 červen 2019
V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem!   
Pridal tk Sobota 08 červen 2019 - 05:21:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový chlívek, Rekonstrukce stát a Open Society Foundations provádí destrukci skupiny V4, v Rakousku a na Slovensku se to již jejich kolegům podařilo a vláda padla, na řadě je Česko, Polsko a nakonec Maďarsko! Kdo podá ruku Trumpovi, do roka a do dne politicky umírá? Ne do roka, ale teď už do několika měsíců!

Možná jste včera zaregistrovali další skandál, který opět vyrobil předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček. V souvislosti s interpelacemi na premiéra Andreje Babiše, který čelí dvěma zdrcujícím auditům z Bruselu kvůli střetu zájmů, uvedl pro česká média neuvěřitelné stanovisko, které je natolik zásadní, že si zasluhuje analýzu a extra článek. Jan Hamáček totiž včera novinářům sdělil, že premiér Andrej Babiš by měl s demonstranty mluvit, měl by jednat s Mikulášem Minářem z neziskovky Milion chvilek.

Ten je “organizátorem” velké úterní demonstrace v Praze, na kterou podle střízlivých odhadů dorazilo 120,000 lidí, agentura DPA dokonce uvedla číslo 150,000 demonstrantů. A to není všechno, Jan Hamáček dokonce Andreji Babišovi doporučil, aby začal jednat i s další neziskovkou, která se jmenuje Rekonstrukce státu. Tady musím říct hned na rovinu: “To nedělej, Andreji, a to ani omylem!” A hned si vysvětlíme, proč Andrej Babiš nesmí na tato jednání přistoupit.

Redakce Aeronetu sleduje obě neziskovky velice pozorně a dlouhou dobu. O neziskovce Milion chvilek jsme přinesli jako první v ČR investigativní článek zde: https://aeronet.cz/news/milion-chvilek-nebo-milionovy-chlivek-demonstrace-proti-zdenku-ondrackovi-a-andreji-babisovi-organizuje-narychlo-zalozena-neziskovka-kterou-sponzoruje-clen-slechticke-rodiny-lobkowiczu/ . A stejně tak jsme přinesli i článek o neziskovém projektu Rekonstrukce státu, který je přímo napojen na zahraniční ambasády, cizí ministerstva zahraničí a především Open Society Foundations George Sorose. Finančník si dokonce otevřel v České republice před časem bankovní účet, přinesli jsme o tom investigativní článek zde: https://aeronet.cz/news/vime-prvni-george-soros-v-utajeni-navstivil-prahu-a-otevrel-si-ucet-v-unicredit-bank-v-polovine-rijna-prevedl-na-svoji-neziskovku-open-society-v-londyne-pres-18-miliard-dolaru-ucet-v-unicredit/ , takže je naprosto jasné, odkud organizátoři proti-babišovských demonstrací čerpají neoficiální peníze.

Pokud se totiž podíváte na oficiální transparentní účet neziskovky Milion chvilek a na těch pár “drobných”, které tam vybírají, tak z toho se nedá zorganizovat monstr-demonstrace se 150 tisíci lidmi. To je prostě nesmysl, a každý, kdo někdy v Praze dělal velké akce, např. demonstrací odborových svazů, tak vám řekne, že jenom organizační zajištění podobně velké akce vyjde řádově na jednotky milionů korun na Václavském náměstí. A to mluvíme jen o organizačním zajištění.

Kouzelníci za milion? Odboráře stála o třetinu menší demonstrace v roce 2012 téměř 11 milionů, chvilkařům to prý stálo 1.3 milionu v roce 2019

Proto nás zaujala aktivita bezpečnostní složek, které se začaly podle našich informací zajímat o organizační pozadí úterní demonstrace na Václavském náměstí s názvem “Máme toho dost”. Pokud se podíváme na transparentní účet Milionu chvilek od počátku května, vidíme výdaje neziskovky za zhruba 1.3 milionu korun. Za tuto sumu prý byly natisknuty materiály pro realizaci a podporu demonstrací, což sice je opravdu možné, ovšem vzhledem k tak mohutným demonstracím se vynořuje otázka, kdo platil všechny ostatní věci spojené s realizací tak obrovské demonstrace v Praze?

Jenom ozvučení Václavského náměstí, pódium, repro-soustavy, technické zázemí, to všechno při takovéto akci vyleze do stovek tisíc korun. Víme to díky tomu, že máme čísla z realizace poslední velké demonstrace odborových svazů v Praze z roku 2012. Tehdejší demonstrace, na kterou přišel o třetinu menší počet lidí než toto úterý, jen okolo 100,000 lidí, organizátory stála v roce 2012 téměř 11 milionů korun. Do sumy nebyly započteny autobusy, které svezly odboráře z celé republiky, to si platily místní odborové organizace, nebylo to započteno do nákladů na realizaci demonstrace na Václaváku.

Na demonstraci Milionu chvilek byli opět anglicky a dokonce i maďarsky mluvící organizátoři a hostesky

Nechce se nám věřit, že po 7 letech, kdy ceny všeho vzrostly za tu dobu o inflaci a obecné zdražování, by se podařilo zrealizovat o třetinu větší demonstraci na Václaváku za pouhou jednu desetinu ceny, za cca. 1.3 milionu korun, když jenom pronájem bezpečnostní služby pro 150,000 demonstrantů vyjde podle našich informací na další 3 miliony korun. Jenom pronájem zvukové aparatury, včetně montáže, elektrických rozvodů, mixážních pultů, zobrazovací velkoplošné techniky a personálu na obsluhu audia a videa vyjde na dalších 700,000 Kč.

A pokud jste byli na demonstraci, tak víte, že opět byly na místě hostesky, které rozdávaly transparenty, mávátka, bannery s protestními hesly atd. Opět byla slyšet angličtina a dokonce i maďarština. To je další důkaz toho, že organizace úterní demonstrace se neúčastnili jenom pánové z Milionu chvilek, ale i profesionálové z Maďarska od George Sorose, tzv. “event makers”. Není divu, že demonstrace se dostala do hledáčku českých tajných služeb.

Andrej Babiš nesmí jednat s pučisty, zopakoval by osudovou chybu Roberta Fica. Za demonstracemi stojí kapitál George Sorose a jeho kádři

A teď si vezměte ten šok. Ministr vnitra Jan Hamáček předstoupí před novináře a vyzve premiéra, aby začal jednat a vyjednávat s těmito lidmi. Andrej Babiš by musel zešílet, aby začal jednat s pučisty, protože s organizátory státních převratů se nikdy nevyjednává. A proč najednou ministr vnitra Jan Hamáček vyzval k tomu, aby Andrej Babiš jednal i s neziskovkou Rekonstrukce státu? Protože to je neziskovka, která stála při prezidentské volební kampani za Jiřím Drahošem.

Tuto organizaci podporují neziskovky jako Otevřená společnost, to je český offshoot Open Society Foundations, dále organizaci podporuje samotná Open Society Foundations George Sorose na přímo, Fond Karla Janečka, americké velvyslanectví a další cizí fondy a cizí organizace cizích mocností. A proč tak mohutně útočí na Babiše? Proč ty útoky nepřestávají?

Důvodem je Donald Trump. Kdokoliv si podá ruku s Donaldem Trumpem, stává se terčem a chodící politickou mrtvolou. V únoru tohoto roku si rakouský premiér Sebastian Kurz podal ruku s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v Bílém domě. V březnu navštívil Bílý dům i Andrej Babiš. Uběhly necelé 4 měsíce a Kurzova vláda padla poté, co vypukl zinscenovaný skandál s uniklým videem, v němž tehdy ještě předseda vládní Svobodné strany Rakouska (FPÖ) Heinz-Christian Strache a místopředseda strany Johann Gudenus nabízeli údajné neteři ruského oligarchy státní zakázky výměnou za předvolební podporu v nejčtenějším bulvárním deníku Kronen Zeitung. Toto video bylo použito jako munice k provedení pádu vlády. V pozadí skandálu stojí přitom němečtí novináři s napojením právě na Open Society Foundations George Sorose.

Likvidace a řízené státní převraty v zemích V4 poté, co si jejich předáci podali ruku s Donaldem Trumpem v poslední době

Ten samý proces se nyní po návštěvě Andreje Babiše u Donalda Trumpa kopíruje i do Česka, propukají ze zahraničí financované a zřejmě i řízené demonstrace proti Andreji Babišovi a opět je sledována snaha o sestřelení vlády z mediálního úhlu. Stejné útoky teď zažívá polská protimigrační a vládní strana Právo a spravedlnost, když v polských městech probíhají ze zahraničí řízené demonstrace proti vládě. A na Slovensku se jim podařilo vládu položit již vloni a letošní prezidentské volby na SK to jenom potvrdily. Co mají tyto země společného? Ano, jsou to země skupiny V4, které odmítají migraci a migrační procesy. Co dalšího mají společného? Ve všech těchto zemích se k moci, přímo nebo nepřímo, dostaly protimigrační strany a mají vliv na politiku. A třetí společnou věcí je otevřeně pro-americká zahraniční politika vlád těchto zemí.

Rakousko, ačkoliv není členem V4 oficiálně, je de facto tichým členem V4 se vším všudy. A proto procesy z Vídně se kopírují do dalších zemí V4. A ministr vnitra dokonce podkopává premiéra ČR a radí mu, aby vyjednával s pučisty z ulice, kteří jsou organizování ze zahraničí. Andrej Babiš nesmí ustoupit, nesmí zopakovat chybu, kterou udělal Robert Fico, když rezignoval na premiérský post na Slovensku. Pokud by k tomu došlo, byly by nastartovány katastrofální a nevratné procesy. Jaké? O tom budeme hovořit v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS od 19:30 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/v-cesku-probiha-dalsi-pokus-o-statni-prevrat-a-ministr-vnitra-vyzval-premiera-aby-jednal-s-pucisty-a-natlakovou-organizaci-financovanou-georgem-sorosem-milionovy-chlivek-rekonstrukce-stat-a-osf/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyrská armáda odrazila útok, okolo 140 militantů bylo zabito   
Pridal tk Sobota 08 červen 2019 - 04:41:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Teroristé v Sýrii útočili 6. a 7. června, podnikli pokusy o útok na pozice vládních vojsk. Ve výsledku bylo zabito více než 140 ozbrojenců, informoval v pátek na brífinku vedoucí ruského Centra pro usmíření znesvářených stran v Sýrii generál Viktor Kupčišin.

"6. června po příchodu noci okolo 500 ozbrojenců teroristické organizace Tahrír aš Šám* a spojenecké organizace zaútočily na pozice vládních vojsk (...) v provincii Hama," řekl Kupčišin.

"Zatímco byl odrážen útok, syrské vládní síly zabily přes 120 teroristů, zničily pět tanků, tři obrněné transportéry, devět terénních vozů, několik raketových systémů a dva granátomety," řekl Kupčišin na brífinku s tím, že útok byl odražen za podpory ruských vzdušných sil.

Generál Kupčišin dodal, že 7. června bylo v idlibské zóně deeskalace zabito ještě 20 teroristů při pokusu o útok na pozice syrské armády.

Dodal, že za účelem nahrazení bojových ztrát nezákonné ozbrojené formace nyní provádějí přeskupení sil, doplňují početní stavy, zbraně a vojenskou techniku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mBt2

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA uvalí nové sankce proti Íránu během probíhající eskalace   
Pridal tk Sobota 08 červen 2019 - 04:36:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po tom, co Spojené státy odstoupily minulý rok v květnu od společného komplexního akčního plánu (JCPOA), který je známý také jako íránská jaderná dohoda, obnovily všechny sankce proti Teheránu a zavedly další.

Ministerstvo financí USA uvalilo na pátek nové sankce proti Íránu zaměřené na petrochemický sektor v zemi, který zahrnuje petrochemický holding s rozsáhlou sítí dceřiných společností a obchodních zástupců.

„Americké ministerstvo financí podniklo dnešní kroky proti největší a nejziskovější íránské holdingové skupině v Perském zálivu Petrochemical Industries Company (PGPIC). „Kromě PGPIC a OFAC se týkají rozsáhlé sítě PGPIC 39, dceřiných petrochemických společností a zahraničních obchodních zástupců.“

Ministerstvo financí dodalo, že OFAC označil PGPIC za svou údajnou podporu pro stavební ředitelství Khatam al-Anbiya, což je ekonomická složka IRGC.

Napětí mezi Íránem a USA je vysoké od doby, kdy Washington odstoupil od jaderné dohody z roku 2015 dne 8. května 2018. Od té doby Trumpova administrativa zvýšila tlak na Teherán, když uvalila proti zemi přísnější sankce.

Americký poradce pro národní bezpečnost John Bolton také oznámil 5. května, že Washington nasazuje skupinu letadlových lodí a útočnou jednotku bombardérů na Blízký východ, aby poslal Íránu „jasný a nezměnitelný vzkaz“, že jakýkoli útok na americké zájmy nebo zájmy jeho spojenců by se setkaly s „neústupnou silou“.

Mezinárodni agentura pro atomovou energii (MAAE) nedávno uvedla, že Írán pokračuje v plnění podmínek dohody ohledně svého jaderného programu i když zvyšuje zásoby nízce obohaceného uranu a těžké vody.

Podle dokumentu ukazatele Íránu nepřesahují limity stanovené JCPOA (pozn. společný komplexní plán). Je to první zpráva, kterou zveřejnila MAAE po tom, co Teherán prohlásil, že navyšuje výrobu nízce obohaceného uranu a těžké vody a částečně pozastavuje plnění podmínek jaderné dohody.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mBtx
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMMF varuje, že obchodní spory představují pro americké hospodářství velké riziko   
Pridal tk Sobota 08 červen 2019 - 04:31:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek Mezinárodní měnový fond (MMF) varoval, že obchodní spory a změny na finančním trhu vytváří pro americké hospodářství velké riziko.

Téhož dne MMF ve svém prohlášení uvedl, že je to vzhledem k tomu, že vliv stimulace snižování daní postupně ustupuje. MMF očekává, že americká ekonomika zpomalí z 2,9% v roce 2018 na 2,6% v roce 2019 a do roku 2020 dále zpomalí na přibližně 2%.

MMF varoval, že snahy americké vlády ohledně zvýšení dovozních cel a dalších opatření poškozují globální obchodní systém, zvyšují omezení obchodu se zbožím a službami a vyvolávají řadu obchodních protiopatření. Pokud budou obchodní spory nadále eskalovat nebo se prostředí finančního trhu náhle obrátí, bude to znamenat značné riziko pro ekonomiku USA.

Na tiskové konferenci předsedkyně MMF Christine Lagardová uvedla, že v obchodní válce neexistuje žádný vítěz, vyzvala USA, Čínu, Mexiko a další obchodní partnery, aby dosáhli všestranné dohody ohledně posílení mezinárodního obchodního systému a co nejdříve vyřešili obchodní napětí. Christine Lagardová řekla, že globální ekonomika funguje dobře a je závislá na otevřenějším, stabilnějším, transparentnějším mezinárodním obchodním systému, založeném na pravidlech. Spojené státy by měly konstruktivně spolupracovat s ostatními obchodními partnery, aby se lépe vypořádaly s narušením obchodního systému.

Podle čtvrtého článku stanov MMF vysílá MMF každý rok do členských ekonomik pracovní skupinu, která vede konzultace o makroekonomických politikách a situaci hospodářského rozvoje s členskými ekonomikami. Výzkumná zpráva bude projednávána ve výkonném výboru rozhodovacího orgánu MMF.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Petrohradě probíhá 23. mezinárodní petrohradské ekonomické fórum   
Pridal tk Sobota 08 červen 2019 - 04:30:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
6. června bylo v ruském druhém největším městě Petrohradě zahájeno 23. mezinárodní petrohradské ekonomické fórum. Temátem fóra je slogan „Vytvořit agendu udržitelného rozvoje". Podle statistiky třidenní fórum přilákalo více než 15 tisíc hostů ze 70 zemí. Čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching) se v rámci návštěvy v Rusku zúčastní tohoto fóra.

V současné době jsou čínsko-ruské bilaterální vztahy historicky na nejlepší úrovni. Na fóru ohledně čínsko-ruské spolupráce bude uspořádána řada akcí, například 2. čínsko-ruské energetické obchodní fórum, seminář euroasijského partnerství a inicaitivy Pásma a Stezky, dialog čínsko-ruského průmyslého kruhu a podobně.

Bilaterální objem obchodu mezi Čínou a Ruskem v loňském roce poprvé přesáhl 100 miliard amerických dolarů, což představuje meziroční nárůst o více než 27%. Čína je po mnoho let největším obchodním partnerem Ruska.

Čínské ministerstvo obchodu prozradilo, že při návštěvě čínského prezidenta Xi Jinpinga v Rusku podepsaly podniky obou zemí přes deset smluv spolupráce v oblasti jaderné energetiky, chemického průmyslu, zemního plynu, výroby automobilů, výstavby high-tech parků a také smlouvy ohledně prohloubení spolupráce v oblasti 5G. Celková hodnota kontraktů je více než 20 miliard amerických dolarů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGénius Hamáček uprotřed milionů chvilek za miliony peněz   
Pridal tk Sobota 08 červen 2019 - 04:26:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Probíhá pokus spodiny republiky o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie. Prý demokracie lepší a skutečnější, než je ta, co máme. Čili do čehosi takového, co dnes vládne z Kyjeva a zdobí se to fascinujícími pochodňovými průvody někdejších příslušníků formací SS. Nač volby všeho lidu, když lze sílu elity lidu prokázat na náměstích či ulicích, a nefunkční a nevýkonný zbytek tohoto lidu může zůstat klidně sedět doma, kam patří. Jen to, co má sílu a dravost, má právo určovat jaká bude budoucnost národa, protože jen tahle část lidu bude v té budoucnosti žít a bude určovat její podobu.

Takže pryč z volebních místností a nechť si volební volební urny shnijí. Aneb pryč ze zpráchivělých kulis staré doby a nechť shnijí staré kosti, jak kdysi s totožnou myšlenkou a ve stejném duchu zpívala i v ulicích českých a moravských měst Hitlerjugend, když ji britské a americké bombardéry vyhnaly z jejich heimatu v Řiši. A „budeme mašírovat dál, až všechno do sutin padne“, mohlo v té písni v úterý večer spolu s někdejšími mladými Němci pokračovat celé Václavské náměstí, protože právě ona nihislistická, anarchistická a nesmyslná touha zničit naše poslední národní, demokratické a svobodné, jež nám po řádění novofašistů našich i zahraničních po sametu zbylo, a neohlížet se na to, co pak zůstane na dvorku ležet, je motorem současného tažení za majdan i u nás.

Většina národa je v tuto chvíli jasná a nezpochybnitelná. Definovaly ji volby a tato většina určila i podobu naší vlády. Tzn., že jde o vládu zákonnou a legitimní, a všechny pokusy ji svrhnout (pokud nebude jí či jejímu předsedovi prokázán zločin), jsou nezákonné. A tak je též třeba se k těmto pokusům a k lidem, kteří za nimi stojí, stavět. A to nejen proto, že nikdo nezná onoha pána zrzavých vlasů, který údajně ony protivládní srazy organizuje, a nikdo též neví, kdo mu to do kapes strká miliony na jejich chod, ozvučení, stavbu tribun atd., ale i proto, aby všem těmto záškodníkům, těm na čele i v pozadí, a těm od nás i těm ze zahraničí bylo jasné, že s nimi nikdo odpovědný z vlády jednat nebude, a že život národní půjde dál svým neměnným krokem, i kdyby se miliony chvilek protáhly na triliony a začaly se tahat na ještě větší plochy než je Václavák či Letná. A že vláda musí v tomto stát pevně a nesmí se v ní najít jediný rozkolník, který z hradby vytáhne první cihlu, po níž se hradba začne drolit, až padne.

Včera večer jsem se z vysílání České televize dověděl, že předseda sociální demokracie a ministr vnitra Hamáček požádal premiéra Babiše, aby se s představiteli posledních manifestací sešel a začal s nimi jednat.
To je ta cihla, o níž je řeč. Muž, který prokázal svou genialitu při faktické likvidaci strany, v jejímž čele stojí, se zřejmě rozhodl uplatnit ji i při likvidaci vlády, jejíž je členem. Anebo i při likvidaci aspoň částečně ještě suverénního státu a jeho přeměně na satelita se vším všudy? A to i s chlupy?
Jistě, i tak se dá vejít do historie. Herostrates, o němž se píše i ve Švejkovi, je příklad.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1895 sec,0.0532 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,740kB