Středa 19 červen 2019
Africký uprchlík znásilnil šestnáctiletou Češku u Terezína! Multikulturní obohacení dorazilo ze Západu již i k nám ...   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 03:32:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Už je to zde! Africký uprchlík znásilnil dívku u Terezina! Africký uprchlík byl vyhoštěn z Německa do České republiky, poté co si odpykal trest vězení neznámo za co, ale německé úřady nijak české úřady před násilníkem nejspíše nevarovaly a tak si mohl africký uprchlík v klidu znásilnit šestnáctiletou dívku u Terezína!!

Eurabia již víc jak 14 let varuje před nebezpečím masové migrace z Afriky a islámského světa. Nadávají nám do rasistů, xenofobu, islamofobu a tvrdí, že prý afričtí uprchlíci nepřestavují žádné nebezpečí a tady jsou výsledky! Rodina znásilněné dívky a samotná dívka může poděkovat šéfovi ČSSD Hamačkovi, Bartošovi od Píratů a dalším, kteří dělají vše proto, aby Česká republika byla otevřená africkým uprchlíkům a ti zde mohli řádit stejně jako na Západě!

Informací o znásilnění dívky zveřejnil Denik.cz v článku Dívku z Terezína měl znásilnit na poli Afričan vyhoštěný z Německa. Po zkušenostech ze Západu a předešlých kauz, například když Afgánec dovezený českou armádou se pokusil znásilnit zdravotní sestřičku v pražské nemocnici, se obáváme, že se úřady a politici pokusí celou věc zamést pod koberec!! A nakonec zakrýt tak, aby africký uprchlík nebyl potrestán, to by přece bylo rasistické. Prosím šiřte tuto informaci a sledujte vývoj této kauzy! Nedovolme naším politikům a neziskovkám, aby zde nastolili teror politické korektnosti jako na Západě! Aby media tajila informace o pachatelích a obětech a neziskovky tak mohly tvrdit, že afričtí uprchlíci nejsou žádnou hrozbou!!

Zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33175-africky-uprchlik-znasilnil-sestnactiletou-cesku-u-terezina-multikulturni-obohaceni-dorazilo-ze-zapadu-jiz-i-k-nam-.aspx

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBolševické kádrování v režii ČSSD: překročila komunistický Rubikon 1948?   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 03:12:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Neuvěřitelné, co Hamáček v poslední extázi jako ministr vnitra provádí. Alexej Čepička, český a československý politik Komunistické strany Československa, zeť Klementa Gottwalda by zářil, jaké dědice zde v národní frontě zanechal. A špinavá ČSSD pod tlakem dělá chyby nejhrubšího zrna: odhaluje své zákulisní čachry a politické machinace.

Jsou ještě voliči, co se nestydí tuto spodinu volit? A připomeňme, že mají pod palcem RRTV a veřejnoprávní hnus! Jak dlouho ještě bude Babiš ustupovat? Jak dlouho bude vydírán?

Pro sociální demokracii by bylo nepřijatelné zvolení kandidáta hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Michala Semína do Rady ČTK hlasy hnutí ANO. Předseda ČSSD Jan Hamáček řekl, že pokud by si koaliční partneři nemohli věřit v takto zásadních hlasováních, nemělo by smysl ve vládní spolupráci pokračovat. Proti volbě činovníka spolku Akce D.O.S.T Semína se minulý týden postavila například Federace židovských obcí. Semín podle ní vystupuje antijudaisticky a dohled nad veřejnoprávní tiskovou agenturou by neměl být svěřován lidem s fundamentalistickým viděním světa.

Vážně podléháme Izraeli, že pár jedinců hlásící se k židovské komunitě řídí opratě celého státu včetně médií?

Fakta - důkaz

Federace židovských obcí v ČR - www.fzo.cz

V 10 Židovských obcích v ČR je registrováno cca 3 000 členů, v ostatních židovských spolcích cca 2 000 dalších. Odhaduje se, že v ČR dnes žije 15 – 20 000 Židů, avšak většina z nich není registrována.


Přesto tato totální minorita útočí na českou vládu, na restituce, vyhrožuje a kádruje.

Kdo vlastně řídí Českou republiku? Odkopávají se!


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2547-bolsevicke-kadrovani-v-rezii-cssd-prekrocila-komunisticky-rubikon-1948

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponWashington může vyvolat větší provokaci, než byly ty dosavadní   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 03:06:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Írán se připravuje mobilizovat své příznivce od Bejrúru až po Sana’a

V současnosti se v operační zóně Perského zálivu nachází americká úderná skupina letadlových lodí, kterou vede letadlová loď Abraham Lincoln. Ve skupině se nachází raketový křižník Leyte Gulf, španělská fregata Mendez Nunez a atomový raketový křižník Bainbridge. Brzy se k nim připojí i přistávací transportní loď Arlington.

Hlavní velení armády USA se zatím nerozhodlo, zda bude směrovat toto uskupení přes Hormuzský průliv do Perského zálivu. Lodě zatím stojí blízko břehů Ománu. Současně vpluly do zálivu dva americké torpédoborce McFaul a Gonzales, aby „chránily civilní lodě“. Při vstupu do Perského zálivu, u břehů Spojených arabských emirátů, se nachází univerzální útočná obojživelná loď Kearsarge, na jejíž palubě může být umístěno 20-30 letadel a vrtulníků, včetně nejnovějších stíhacích bombardérů páté generace F-35B. Skupina strategických bombardérů B.52, schopných nést jaderné rakety s plochou dráhou letu, dorazila na leteckou základnu v El Udejd v Kataru.

Mezinárodní situace však nedosáhla takového napětí, které by umožnilo Washingtonu zahájit bojové operace. Rozruch, který uměle vyvolal Washington, má do značné míry jen teatrální charakter a jakákoliv válečná eskalace se může obrátit proti Donaldu Trumpovi v podobě krachu jeho nadějí na druhé prezidentské období.

Proto se s velkou pompou zahájený „pochod armády proti „ajatolláhům“ poněkud zpomaluje. Armáda se zastavila, aniž by se dostala do Perského zálivu a Washington zatím neví, co dál. Velitel vojenských námořních sil Islámské republiky Írán, kontradmirál Alirez Tangrisi uvedl, že je možné uzavřít Hormuzskou úžinu pro ropné tankery, což by vyvolalo světovou ropnou krizi.

Na pozadí této situace se také odehrála série záhadných událostí, jejichž jediným cílem je pokus dokázat, že Írán ohrožuje mír a bezpečnost na Blízkém východě.

V květnu došlo u břehů Spojených arabských emirátů k útoku na čtyři tankery s různou národní příslušností. Na palubách lodí došlo k nepříliš silným výbuchům. Ve Washingtonu prohlásili, že Írán ukazuje svoji agresivitu. Načež následovala nová vlna „rozhořčení a varování“. Zvláštní mezinárodní komise, která incident vyšetřovala, však žádné íránské stopy nenašla.

Dne 13. června se uskutečnily útoky na tankery Front Altair a Kokuka Courageous, ale v tomto případě se vzdušným silám USA „podařilo“ natočit video (- tenhle odkaz je neplatný, není tam už žádné video) o tom, jak „íránští námořníci z paluby jednoho z tankerů odstraňují nevybuchlou magnetickou minu“. (Je iniciována magnetickým polem proplouvající lodi.)

Světová média uvěřila verzi USA, že „Íránci vyprovokovali vyostření situace“, ale britský Guardian reagoval na videozáznam následovně: „Rozmazaný černobílý záznam, pořízený z letadla, ukazuje malou loď vedle paluby tankeru a postavu, která se pohybuje směrem k lodní přídi, aby odstranila jakýsi objekt z paluby tankeru. Média šíří prohlášení amerických vojáků, že tato loď patří Islámské revoluční gardě Íránu. Tato loď se údajně přiblížila k tankeru poté, co byl napaden, a onen odstraňovaný předmět byla nevybuchlá magnetická mina. Není zcela jasné, jestli se tvrdí, zda íránští námořníci odstranili důkazy. Incident vzbudil obavy ohledně ropných tankerů, které plují přes průliv, a zdá se, že zmařil pokus Japonska zorganizovat intervenci mezi Teheránem a Washingtonem“.

Žádné důkazy o tom, že jsou na videu zachyceni Íránci, záznam neobsahuje. Z manipulace s „nevybuchlou minou“ není zřejmé, co se tam vlastně děje. Všechno to připomíná pokus o zinscenování obvinění s pomocí nevhodného materiálu. Tím spíše, že k výbuchu došlo ve chvíli, kdy japonský premiér Šinzó Abe vedl jednání s Ájatolláhem Alí Chameneím o způsobech uvolnění napětí. Pro Íránce je takováto diskreditace nejvyššího vůdce naprosto nemyslitelná, ale válkychtivá skupina ve Washingtonu (John Bolton, Mike Pompeo a další) spoléhá na to, že tak získá záminku k „ohraničené vojenské operaci proti Íránu“.

Ministr zahraničí Mike Pompeo vznesl proti Íránu novou vlnu obvinění, když nazval výbuchy „drzým útokem“. Shrnul dohromady všechny útoky na Američany a jejich spojence od Afghanistánu po Jemen a přisoudil odpovědnost za ně Teheránu. Podle Pompea se Írán „mstí za tvrdé ekonomické sankce USA, které výrazně ovlivnily stav íránské ekonomiky“.

Ústřední velitelství Spojených států vydalo oficiální varování o tom, že „nebude tolerovat žádné vměšování do svých záležitostí v zóně Perského zálivu“. To znamená, že se připravuje posílení vojenských složek americké přítomnosti v regionu. Admirál námořnictva USA ve výslužbě, James Stavridis naznačil, že Írán a USA nejsou schopny ztlumit konfrontační vášně. „Jsme na cestě ke konfliktu“, - řekl.

Jak už se stalo mnohokrát v dějinách USA, přibližují se vojáci k ozbrojenému střetu bez ohledu na plány Bílého domu. Jestliže získají převahu, budou potřebovat k tomu, aby se armáda letadlových lodí pohnula z místa, ještě jednu provokaci, větší než ty, které se již uskutečnily. Například útok na americkou válečnou loď nebo americké letadlo. Pro pomoc si v této věci nemusejí chodit daleko. Stačí prolistovat archiv Pentagonu a najít záznamy o incidentu v Tonkinském zálivu v roce 1964, kdy „severovietnamské lodě, ze kterých se později vyklubaly jihovietnamské, ostřelovaly americké torpédoborce, čímž byla zahájena dlouhá válka ve Vietnamu.

Stoupenci americké válečné strany zatím hovoří ne o velké válce, ale o pouze o přání „rozbít nos“ Teheránu (give Iran a „bloody nose“), to znamená o lokální válečné operaci. Avšak „lokálním“ útok USA na Írán rozhodně nezůstane. V reakci na agresi zmobilizuje Írán všechny své spojence na obrovském území od Bejrútu po Sanáa.

Varují před tím i v Americe. „Někteří úředníci v administrativě Bílého domu zveličují pozitivní účinek „rozbitého nosu““, - opatrně poznamenal v rozhovoru pro NBC bývalý zaměstnanec CIA, odborník na Blízký východ, Bruce Riedel.

Dmitrij Sedov

Вашингтону может потребоваться провокация крупнее уже состоявшихся vyšel 15. června 2019 na fondsk.ru. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/06/7940-washington-muze-vyvolat-vetsi-provokaci-nez-byly-ty-dosavadni.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚstřední výbor nenávisti, lží a rozdělování společnosti se sídlem na Kavčích Horách   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 02:59:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nutno podotknout, že si ho všichni rukou nerozdílnou nedobrovolně platíme a výkonní tajemníci (a tajomníčky, které se svojí ideologií aktivní nenávisti nikterak netají) si užívají za koncesionářské poplatky, bratru v řádech miliard, svých funkcí štvavých rozdělovačů společnosti dosytosti.

Česká televize, jako marketérská firma uměle a účelově stvořeného spolku Milionu chvilek, svolavatel jejich nesmyslných, stupidních demonstrací za účelem svržení vlády, vzešlé z řádných, demokratických a svobodných voleb, se snaží seč může. Šíří tu vlnu nenávisti k demokracii v této zemi, pomáhá nespokojeným poraženým ve volbách a jejich příznivcům vyvolávat nepokoje, chaos, anarchii.

Silně znepokojeni a nespokojeni, doslova až vystrašeni nevítězové voleb organizují vší silou své nenávisti a zloby ze skutečnosti, že už nejsou u naplněných koryt, že si už nemohou beztrestně odkloňovat a následně sobě i svým tleskačům (těm, pravda, jenom drobky, ale dobré taky) přikloňovat, odpor "lidu" proti vítězům.

Také je tam ten strach, že když už nemohou tahat za nitky a zařizovat si beztrestnost za své skutky minulé, které se mohou rozklíčovat, budou po právu hnaní k zodpovědnosti.

Protože to byli oni, co dovolili nastolit stav totální cochcárny v přidělování grantů, dotací a různých jiných odkloňovaček všem těm mluvícím hlavám z naší - jejich ČT, ale i kdejakým spolkům s názvem "umělecké". To se klidně přivírali oči nad odměňováním, troufale si určováním vlastních platů a mimořádných odměn (že, pane Fajte?), vždyť ze státního krev neteče, ani z koncesionářského, že?

Smlouvy ČT s různými objekty a subjekty si pěkně začernili (nějaký zákon, pchá, my jsme šikovní), platy si navrhli sami včetně těch odměn, nějaké Rady, co je mají kontrolovat, si zkorumpovali dalšími odměnami a nikoho, kdo by do toho začal, nedejpřírodo, šťourat, tam nepustí. Petr Štěpánek, kandidát na šťourala, by mohl vyprávět.

Poražení, neúspěšní politici potřebují ČT jako reklamní agenturu pro jimi vytvořený spolek, který má jasně daný úkol - svržení vlády, premiéra. To, že si tuto agenturu platíme všichni, i ti voliči, většinoví, kteří žádné svržení jimi volených politiků nechtějí, odmítají to, je netrápí. Oni chtějí diktovat a určovat, co a jak se bude v naší zemi dít.

Menšina, poraženi, zase chtějí diktovat většině, pořádají štvanice na vítěze voleb, chtějí tady vládnout, byť nebyli zvoleni. Nerespektují výsledky voleb, s demokracií si hrají podle svých zájmů. A Česká televize, takto veřejnoprávní, placena, a to že královsky, z peněz VŠECH občanů, i té většiny, proti které pomáhá mobilizovat menšinu, jim dělá výkonný Ústřední výbor. Nejenomže hospodaří nepřehledně s penězi koncesionářů, ale doslova podněcuje k nenávisti společnost, kterou udatně pomáhá rozdělovat.

Objektivita je prý vyprázdnění slovo, sdělil veřejnosti jeden z nejvyšších tajemníků nenávistné ideologie, linoucí se z obrazovek tv na kanálu ČT, Václav E. Moravec.

Ano, je to vidět a slyšet. Přípravy českého Majdanu vrcholí, za vydatné pomoci České televize, kterou si občané musí platit.

I přesto, že naprostá většina těch občanů nesouhlasí. Ani s Majdanem, ani s reklamou nenávisti a rozvratu společnosti, které pomáhá ČT šířit a podněcovat.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMartha Issová, inteligentní blbka   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 02:55:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Herečka Martha Issová poskytla portálu Aktuálně.cz rozhovor, který se z části zabývá její hereckou činností, z části její politickou angažovaností. Pokud jde o první část, tedy tu hereckou, v rozhovoru se mj. vyjádřila k připravovanému filmu Zátopek, v němž má hrát Zátopkovu manželku, slavnou oštěpařku Danu Zátopkovou. V rozhovoru pak poměrně ze široka a snad i věrohodně popisuje své atletické (ne)schopnosti ze školních let a že pro roli Zátopkové dnes musí podstoupit mnoho náročného tréninku, aby byla její role Dany věrohodná. Sport ve spojení s rodinou prý ale není zrovna jednoduchý. To je ovšem osud každého herce, který vezme roli a nemá k ní zrovna potřebné fyzické a jiné předpoklady.

Velice pozoruhodná je však kritická reakce samotné paní Dany Zátopkové k filmu, notabene ztvárněné své postavy v hraném filmu. Na otázku, co říká Dana Zátopková na to, že ji na stříbrném plátně bude hrát právě ona, Martha Issová řekla:

„ V tomhle směru se ke mně žádná její autentická reakce nedostala. Jinak se se mnou ale baví velmi vřele, i když mi díky svému břitkému humoru dala při našem prvním setkání docela čočku. Jako sportovkyně totiž moc nechápe, proč máme my filmaři takovou touhu jejich příběh znovu odvyprávět. Síla sportovních výkonů je totiž podle ní jedinečná jen ve chvíli, kdy se odehrávají, a nedá se prý nijak zopakovat a uměle vytvořit nějakými herci. Říkala mi, že když se o nápadu na film poprvé dověděla, tak byla zuřivě proti tomu, ale teď už jí ten zuřivý odpor trochu pustil a máme si prý dělat, co chceme“.

Není od věci konstatovat, že paní Dana Zátopková má naprostou pravdu! Existuje přece nemalé množství dokumentárních filmů a jiných dokumentů, které zachycují a vypovídají o jejím, resp. jejich sportovních úspěších i jejich životě. To, že s natáčením filmu o sobě paní D. Zátopková nesouhlasí, resp. není nadšena, vyjadřuje jak její životní zkušenosti, moudrost, ale také nebývalou skromnost, která byla pro oba sportovce vždy příkladná a příslovečná! Výběr herečky Issové však pro ztvárnění postavy D Zátopkové je naprosto nevhodný, velmi neuvážený! Srovnáme-li základní fyziognomii, resp. podobu obou žen (tedy podobu z jejího aktivního sportovního období, ve kterém je paní Dana herečkou ztvárňována) je to podoba naprosto neidentická, neautentická (viz foto níže). To už je však více téma pro filmové kritiky a názor diváků, jak film přijmou.

Jiná věc je, s jakou nevšední, až hlubokomyslnou moudrostí se paní Issová vyjadřuje k politickému dění ve společnosti. Není důležité zde opakovat vše, co tato inteligentní blbka pronesla, stačí zopakovat názor, vyslovený jejím kolegou, hercem Ivanem Vyskočilem, který na adresu zainteresovaných řečníků říká: „Co mě naprosto vyvedlo z míry, byla ta jejich absolutní hluchota vůči argumentům proti. Ani zbla ochoty, alespoň nějaký argument vyslechnout, a hlavně naprostá, až totální absence představy – co potom? Nikdo mi nedokázal zodpovědět otázku, jak si představují uspořádání společnosti, kdyby se jim to snad nakrásně

i podařilo, a to tedy bože nedopusť, vyřvat si svoje požadavky a vládu svrhnout. Kdo by dle nich měl nastoupit, jak po premiérovi Babišovi, tak po prezidentu Zemanovi? Nedokázali mi na to odpovědět a stále se té otázce vyhýbali,“ kroutí hlavou Ivan Vyskočil.

Nicméně, už i na tyto úvahy existují jisté představy o tom, kdo by mohl jít na místo premiéra Babiše, případně prezidenta Zemana. Když si uvědomíme zbožné představy některých demonstrantů, pak by to na postu premiéra mohl být třeba velkohubý pan Fiala z ODS, případně také ukecaný a přechytralý pan Rakušan z KDU-ČSL, nebo nedej bože, teplokrevný pan Pospíšil z TOP 09! V neposlední řadě na Hradě by jistě rádi všichni ti přiblblí demonstranti viděli svého takřka svatořečeného profesůrka Drahoše! Všechny možnosti však předem vyvolávají vážné pochybnosti, neboť takové politické, ekonomické a společenské, potažmo státní vedení nedává pražádnou záruku dalšího, pro většinu občanů sociálně spravedlivého a uspokojivého vývoje společnosti.

Paní Issová, uzavřená ve své „intelektuální bublině“ mj. také říká, že „Nedělám si iluze a vím, že se vždycky najdou lidi, kteří kvůli své frustraci nebudou chtít být aktivní a místo toho budou hrabat pod sebe a volit politiky, co jim toho co nejvíc naslibují na úkor škod někde jinde. Aktivita, o které mluvím, rozhodně všechno nespasí, ale výraznou pozitivní vlnu přinést může. Změny odjakživa iniciuje ta menší, aktivnější část společnosti“. Nevím, zad si uvědomuje, že vlastně mluví o sobě a svých přátelích z pražské kavárny a těch, kteří se demonstrace podporují, protože svými slovy přesně vystihuje jejich snahy a cíle. Má pravdu v tom, že změny často iniciuje menší, aktivnější část společnosti, bohužel si ale neuvědomuje, že k tomu, aby mohla být taková iniciativa pozitivně realizována, k tomu nutně potřebuje většinu. Pokud si myslí, že těch virtuálních 130 tisíc lidí na Václavském náměstí je schopno jejich bezobsažnou iniciativu prosadit, nemají vůbec představu, jak smýšlí většina občanů republiky. Má-li ale jejich zaříkadlo o „pravdě a lásce zvítězit nad lží a nenávistí,“ fungovat je nejvyšší čas, aby jak paní Issové, tak všem ostatním idealistům ty jejich bubliny hodně rychle praskly. Tudy totiž cesta k lepšímu rozhodně nevede, vždyť už jen ten název „Milion chvilek“ je silně zavádějící. Nejde totiž o vyjádření časové hodnoty, ale hodnoty finanční. Zadarmo ani kuře nehrabe, natož nějaký pan Mikuláš Minář, že?

Nezbývá než všem umělcům, co iniciují jakousi virtuální změnu ve společnosti doporučit staré moudré a stále platné přísloví: „Ševče, drž se svého kopyta“! Mají své povolání, které by měli ctít a jejich cílem by mělo být především úsilí o pozitivní umělecký projev a výkon. Pokud chtějí ovlivňovat politiku, mají k tomu jednu z velkých výhod demokracie: svobodné volby. Chce to ovšem jedno a sice, volit takové lidi, kteří splní jejich představy a předvolební sliby a hlavně naučit se respektovat volební výsledky. To ovšem řada z nich neumí navzdory tomu, že si zakládají na svém IQ, které však, jak zkušenosti ukazují, nejsou zdaleka takové, jaké se o nich sami nositelé domnívají. Důkaz o úrovni IQ totiž sami prezentují právě na tribunách demonstrací.

A na závěr několik moudrých rčení, které by si měli protagonisté demonstrací zapamatovat: „ Počítá se to, co bylo vykonáno, ne to, co bylo řečeno !“(Seneka), nebo „Caesar non supra grammaticos – „císař nemůže poroučet gramatikům (rozuměj učencům)“, aneb: o císaři, který se spletl v gramatice a chtěl, aby se podle toho upravila! Pochopí to se svým IQ paní Issová, Geislerová, Čvančarová, Mádl, Svěrák, Hanák, Nový a celá řada dalších? Kéž by!

Paní Dana Zátopková sice neoplývala nějakou mimořádnou ženskou krásou, ale pohled na M. Issovou (viz foto) představující D. Zátopkovou, je něco úděsného! Jestli se proti takové podobě paní Dana Zátopková neohradí, pak jen díky svému velkému sebezapření!

Jiří B a ť a

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVÁCLAV JAN: MR. NOVAK A MR. STEIN ANEB O SBĚRATELÍCH BIOLOGICKÝCH VZORKŮ   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 02:49:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Assangeho zatčení očekávatelně vyšumělo v mediálním zapomnění. Likvidace nepohodlného rebela znamená další triumf agresivní americké diplomacie a tajných služeb, jejichž zájmy odhalením malé části drsné pravdy poškodil.

Novináři, zdá se, ukojili zájem publika vizuálně vděčnými výjevy zatýkání, ale podstatě věci, tedy samotným faktům a kontextům, které díky společnosti WikiLeaks vyšly na světlo, dlouhodobě věnují minimální pozornost. Investigativní aktivita je zjevně u „nezávislých“ žurnalistů žádoucí výhradně tehdy, pokud se jedná o pátrání vhodným směrem.

K nejcitlivějším únikům, které WikiLeaks zveřejnila, patří informace, jakým způsobem USA zneužívají svá velvyslanectví ve světě jako globální špionážní síť, přičemž američtí „diplomaté“ sbírají vše o politických špičkách a vlivných osobách, včetně čísel kreditních karet, otisků prstů, vzorků DNA nebo značek jejich aut.

To se takhle jednou potkali pan Novák a pan Stein.

Pan Stein (zaměstnanec U.S. Embassy/CIA): „Jsem rád, že se konečně potkáváme, Mr. Novak.“
Pan Novák (vlivný politik nejmenované středoevropské země): „Také mě velmi těší, Mr. Stein.“
Pan Stein: „Chtěl jsem vám vyslovit dík za to, jak se dlouhodobě zasazujete o zkvalitňování vztahů mezi našimi zeměmi.“
Pan Novák: „Těší mě vaše uznání.
Pan Stein: „Potřebovali bychom, abyste pro nás NĚCO udělal.“
Pan Novák: „No prosím, co by to mělo být?“
Pan Stein: (Předkloní se a dlouze šeptá.)
Pan Novák: „Ale to je trochu nestandardní požadavek…“
Pan Stein: „Ovšem, proto se tady scházíme jen my dva. Je to velmi neformální, přátelský rozhovor.“
Pan Novák: „To, co žádáte… musel bych to konzultovat, zvážit různé okolnosti.“
Pan Stein: „Udělejte to rychle.“
Pan Novák: „Trochu mám pocit, že by to pro nás mohlo být nevýhodné a v delším výhledu by nás to mohlo dokonce dost poškodit, ne?“
Pan Stein: „Koho myslíte tím ‚nás‘?“
Pan Novák: „No, tuhle zemi.“
Pan Stein: „To je poněkud provincionální a krátkozraké uvažování. Zkuste se na to podívat z širšího geopolitického hlediska, a zároveň myslete víc sám na sebe.“
Pan Novák: „Podívejte se, to, co navrhujete, je v rozporu jak s našimi, tak s americkými zákony, že?“
Pan Stein: „Tak dost. Zkrátka to uděláte.“
Pan Novák: „Dovolte…“
Pan Stein: „Vy jste homosexuál, že?“
Pan Novák: „Prosím?!“
Pan Stein: „Tak podívejte. V jistém bytě v centru města se najde mrtvý gay prostitut. Na místě budou vaše otisky prstů a najdou se tam i stopy vašeho DNA. Navíc aspoň dva svědci potvrdí, že vás v tom bytě viděli, a že před domem stálo vaše auto. Máte značku 1A1 Super-man, že?“
Pan Novák: „Ale, já…“
Pan Stein: „Já nemám moc času. Vlastně hlavně vy nemáte moc času.“
Pan Novák: „Ale to přece… to přece nejde.“
Pan Stein: „Samozřejmě, je to ošklivé. Kdo vám bude věřit, že s tím nemáte nic společného? Pomyslete na své blízké.“
Pan Novák: „Pokud vám pomohu, víte, co to bude znamenat pro tuhle zemi?“
Pan Stein: „Ulevím vašemu svědomí. Když to neuděláte vy, rád to udělá někdo jiný. Je to jen otázka metod. Nejste nenahraditelný. Takže vy skončíte ve vězení a stejně ničemu nezabráníte, chápete?“
Pan Novák: „To neuděláte!“
Pan Stein: „Víte co, po Prague Pride spolu zajdeme na sklenku whisky a já vám zcela soukromě povyprávím, co jsme už kdy a komu zajímavého udělali. Určitě vás to přesvědčí.“
Pan Novák: „Ale já se na Prague Pride nechystám.“
Pan Stein: „Myslím, že ano. Jsem si jistý, že se tam potkáme.“
Pan Novák: „Aha. Tak tedy asi ano.“
Pan Stein: „No vidíte, jak nám to jde. Pokud budete rozumný, nebudete litovat – zajistíme vám pozitivní obraz v médiích, dostanete nějakou tu prestižní cenu, přijmou vás vlivní lidé… no, a o penězích snad nemusíme mluvit. Odstraníme vám prostě z cesty problémy. Dohodnuto?“
Pan Novák: „Myslím, že máte pravdu. Ano, těším na viděnou. Udělám, co si budete přát, pane.“
Pan Stein: „Nač tak uctivě? Jsme přece rovnocenní partneři, ne? Zkrátka jste dobrý přítel Ameriky. My si vážíme každého obránce demokracie.“
Pan Novák: „Ovšem. Bude to skvělá spolupráce.“
Pan Stein: „Sure. A teď už se rozloučíme. Musíte vyrazit, jste dnes na desátou pozván do Událostí, komentářů.“
Pan Novák: „Ale ne, o tom nic nevím.“
Pan Stein: „Tak teď už to víte. A nezapomeňte tam zdůraznit, jak to vždycky tak hezky děláte, že je potřeba směřovat na Západ, ne na Východ!“
Pan Novák: „Ano, jistě. Ať žije svobodný svět!“

Tento rozhovor je samozřejmě fikce. Domnívat se, že něco takového by mohlo být třeba jen trochu podobné realitě, by byla hloupá spiklenecká teorie. Ve skutečnosti Američané sbírají otisky prstů jistě z nějakých zcela bohulibých důvodů. Třeba kdyby se jim někdo vloupal na ambasádu a odcizil pivo a sušenky, aby mohli vyloučit trapnou možnost, že to byl prezident nějaké spřátelené země. K čemu sbírají genetické vzorky, to si raději ani nepředstavuji. Každopádně je to nepochybně v zájmu svobody a volného trhu.

Každý vzdělanec, který sleduje hollywoodské filmy, přece ví, že podobným praktikám brání v našem systému spousta demokratických pojistek a hlavně čestní novináři, kteří hlídají politiky ostřížím zrakem. Zrovna v době Assangeho zatčení dávali na jednom českém kanále (jak výstižné je toto označení pro televizní programy vzhledem k úrovni „kulturní“ tvorby!) archetypální story s názvem Případ Pelikán. Doširoka se tam zubí Julia Robertsová a pozoruhodné na tom je, že toto vzorové genderové a multikulturní poselství, skoro dokonale splňující i dnešní požadavky na angažované dílo, pochází už z roku 1993.

Film je o tom, jak zlotřilí bílí muži zorganizují spiknutí s vidinou velkého zisku a neváhají nechat zavraždit i neúplatné soudce. Naštěstí je tu mladá progresivní kráska a chytrý a statečný černoch, aby spolu odhalili celou bandu, rozlezlou do nejvyšších politických pater. Ovšemže by to nedokázali bez pomoci redakce velkých novin, plné poctivých a nezávislých žurnalistů, kteří neprahnou po ničem jiném, než odhalovat pravdu, padni komu padni. Spravedlnost a demokracie jsou zachráněny. Podvod je odhalen, zlo potrestáno a lásce křehké studentky s mužným Afroameričanem nestojí už nic v cestě. A jestli neumřeli, žijí dodnes – na Havaji.

Jedno oko nezůstane suché. A potom přijde takový nějaký potížista jako Assange nebo Snowden, a snaží se nám ukrást pohodlnou představu o nejkrásnějším ze všech světů. No nezasloužili by pár pohlavků?

Václav Jan

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/vaclav-jan-mr-novak-a-mr-stein-aneb-o-sberatelich-biologickych-vzorku/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProhlášení Akce D.O.S.T. na podporu Michala Semína   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 02:41:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve svém zakladatelském manifestu vyjádřilo před jedenácti a půl rokem vznikající hnutí D.O.S.T. své znepokojení nad novou totalitní ideologií, která se tehdy již několik let šířila Evropou. V současné době se naše obavy potvrdily, když v závěsu za nesnášenlivou ideologií vtrhla i do naší vlasti zlá a nenávistná politická praxe.

Před několika dny to byl fyzický útok na našeho signatáře Ladislava Jakla a nyní je to zuřivá kampaň proti jednomu ze zakladatelů našeho hnutí Michalu Semínovi. V obou případech jde o lidsky velmi tolerantní a mírumilovné lidi, kteří si své užili za komunistického režimu a dnes se důvodně obávají, že opět nastává doba politického útisku.

Akce D.O.S.T. vždy pevně hájila občanské svobody, legitimitu demokratických procedur a maximální názorovou pluralitu ve veřejném prostoru. To je přesně ten důvod, proč je Michal Semín tím nejvhodnějším kandidátem do Rady ČTK. Srovnejme s tím počínání jeho ukřičených odpůrců. Rádi tvrdí, že „demokracie je u nás ohrožena“. Ano, je to tak. Právě oni jsou totiž velkým nebezpečím pro právní a politické zřízení naší republiky. Proti zákonným procedurám, jako jsou svobodné volby a hlasování v parlamentu, staví pečlivě organizovaný nátlak ulice, náměstí a Letenské pláně. Dokonce po německém (!) vzoru už sáhli i k fyzickému násilí.

Prakticky všichni přední aktivisté našeho hnutí se podíleli na událostech z konce 80. let. Tím více jsme zděšeni tím, co se dnes odehrává. Těm z nás, kteří navíc mají znalosti historie, nemohlo ujít, že dnešní praktiky totalitních pučistů připomínají události v Československu z let 1947 – 1948. Zmanipulovaní občané, kteří se naivně domnívají, že se podílejí na novém „Listopadu 1989“ se ve skutečnosti stávají aktéry pokusu o nový „Únor 1948“. Pučisté se tentokrát nemusejí obávat armády, protože ta prakticky neexistuje. Místo vyzbrojení nových milicí chtějí lidem jednoduše vzít možnost držet zbraně. Tajnou policii jim nahradily veřejnoprávní sdělovací prostředky, které páchají svou udavačskou činnost takřka v přímém přenosu. Proto si ji nechtějí nechat narušovat skutečně nezávislými a svobodnými osobnostmi, jako je Michal Semín.

Naléhavě vyzýváme všechny spoluobčany, aby se nenechali dále svádět totalitářskou propagandou, aby mysleli kriticky a vlastní hlavou a aby proti pseudorevoluci na ulicích českých měst postavili pevné přesvědčení o nutné pluralitě názorů a postojů. Prezident-zakladatel T. G. Masaryk nám odkázal své přesvědčení, že demokracie je diskuse. Nekřičme tedy na náměstích, ale diskutujme. Neodsuzujme, ale nechme své spoluobčany svobodně hlásat jejich názory. Nesnažme se zastrašit zvolené orgány, ale nechme je bez nátlaku jednat!

V Praze dne 18. června 2019

Petr Bahník, předseda Akce D.O.S.T.

Jiří Hejlek, místopředseda Akce D.O.S.T.

http://www.akce-dost.cz/2019/06/17/prohlaseni-akce-d-o-s-t-na-podporu-michala-semina-praha-18-6-2019/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimský otec chtěl v Itálií upálit dceru za to, že chtěla žít jako Evropanka. Naštěstí selhal zapalovač   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 02:35:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ITÁLIE / TREVISO / SUPER KULUTURNÍ OBOHACENÍ!!! Polil tělo vlastní dcery benzínem a snažil se jí podpálit. Ne, nejsme ani v Pakistánu, ani v Indii, i tohle se děje v Itálii a Evropě všeobecně. A to vše jen kvůli tomu, že se chtěla oblékat evropsky. Život patnáctileté dívce zachránil nefungující zapalovač.

"Milujícím otcem" je Maročan, který již roky žije v Itálii, pracuje v místní firmě a evidentně se do společnosti nezačlenil a začlenit nehodlá. Nechtěl tolerovat dceři oblékání a po nekonečných hádkách o délce rukávu se rozhodl spor vyřešit definitivně.

Matka po incidentu kontaktovala sociální služby, kde se obě aktuálně nachází...

Zdroj: ansa.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA páchají sebevražedný dolarový útok   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 02:32:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína a Sýrie spolu s celým mezinárodním společenstvím musí čelit ekonomickému terorismu ze strany USA. V úterý to během schůzky se svým čínským protějškem Wangem I. prohlásil šéf syrské diplomacie Valíd Muallim.

„Musíme se spolu s (Čínou, pozn. red.) postavit ekonomickému terorismu Spojených států. Jejich akce porušují zásady mezinárodního práva a mají negativní vliv na základ mezinárodních vztahů,“ prohlásil Muallim na tiskové konferenci.

Podle něj se Washington zabývá ekonomickým terorismem všude na světě a zasáhl tím i Sýrii, Čínu, Írán, Venezuelu a další země.

„Celé mezinárodní společenství se musí postavit tomuto ekonomickému terorismu,“ dodal šéf syrské diplomacie.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mFTU

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSystém protivzdušné obrany zabránil USA v bombardování objektů v SSSR   
Pridal tk Středa 19 červen 2019 - 02:28:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po Velké vlastenecké válce byly USA ochotny zaútočit na mírová sovětská města, vytvoření systému protivzdušné obrany a atomové pumy jim však zabránilo v realizaci tohoto scénáře, řekl v rozhovoru pro Sputnik náměstek generálního ředitele pro vědeckotechnický rozvoj a první náměstek generálního konstruktéra koncernu VKO Almaz-Antej Sergej Druzin.

„Aktualita tohoto problému byla naprosto zřejmá, v USA byl do té doby nahromaděn celý arzenál jaderných zbraní a existovaly plány bombardování Moskvy a jiných důležitých administrativních středisek Sovětského svazu, které se korigovaly jednou za dva nebo tři roky s růstem potenciálu. Je těžké říci, který úkol byl tehdy důležitější – vytvoření vlastní atomové pumy nebo systému protivzdušné obrany. Vyřešení těchto úkolů zabraňovalo našemu bývalému spojenci v plnění jeho plánů,“ řekl Druzin.

Podotkl rovněž, že atomové bombardování Hirošimy a Nagasaki bylo jistým zastrašovacím opatřením. „To nesporně. Informaci o bombardování japonských měst USA tehdy ochotně sdělily Stalinovi, aby mu názorně vysvětlily, s kým má Sovětský svaz tu čest. Avšak ani bez tohoto ukázkového bombardování Hirošimy a Nagasaki disponovala sovětská rozvědka údaji o plánech Američanů, které potvrzovaly, že žádné morální zábrany pro ně neexistovaly. USA byly ochotny prostě zaútočit na mírová sovětská města,“ řekl Druzin.

Hirošima a Nagasaki se staly oběťmi amerického atomového bombardování v roce 1945, zahynulo celkem asi 214 tisíc lidí. Atomové bombardování Hirošimy a Nagasaki je jediným v dějinách příkladem bojového použití jaderných zbraní. Z hlediska vojenského nebylo bombardování dvou mírových japonských měst ničím odůvodněno, protože vítězství nad císařským Japonskem, spojencem nacistického Německa, bylo v zásadě zajištěno rozdrcením milionové Kuantungské armády sovětskými vojsky.

Bombardováním mírových měst sledovaly Spojené státy především politické cíle – ukázat svou moc, použít atomové zbraně jako hlavního prostředku zastrašování národů a zajistit si strategickou převahu.

Koncern VKO Almaz-Antej je jedním z největších ruských společností zabývajících se vývojem a prodejem zbraní. Koncern spojuje podniky, které vyrábějí systémy protivzdušné a protiraketové obrany, jako jsou S-400 a S-500.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mFD7

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2585 sec,0.0631 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,880kB