Čtvrtek 20 červen 2019
Vrtění africkým psem? Podivný případ znásilněné 16-leté dívky z Terezína v den 77. výročí smrti československých parašutistů a v den prolomení Benešových dekretů má podezřelé souvislosti!   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 03:26:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vrtění africkým psem? Podivný případ znásilněné 16-leté dívky z Terezína v den 77. výročí smrti československých parašutistů a v den prolomení Benešových dekretů má podezřelé souvislosti! Africký migrant nebyl deportován do země původu, ale byl jenom vyhoštěn z Německa do ČR. Jako první v Česku známe důvod! Žádná nelegální migrace už v EU neexistuje, na to zapomeňte! Všichni řeší Afričana, ale o prolomení Benešových dekretů na Facebooku SPD není ani slovo, česká média to tutlají, pouze KSČM k tomu zaujala stanovisko!

V České republice se začínají odehrávat mediální manévry na odvedení pozornosti od včerejšího skandálního a historického okamžiku, kdy soud v Hradci Králové poprvé v historii prolomil Benešovy dekrety. Všechna česká média mají pohotovost v redakcích a platí generální zákaz na medializaci této události. Situace došla tak daleko, že s největší pravděpodobností došlo ke zinscenování diverzní akce s cílem odvedení pozornosti médií od včerejšího historického a katastrofálního výsledku u soudu v Hradci Králové, který bude mít fatální důsledky pro celý český národ. Zatímco by měla všechna média, hlavně ta alternativní, psát o včerejším prolomení Benešových dekretů, namísto toho se věnují provokační hře s africkým migrantem. A on vlastně ani není migrant. Naše redakce totiž zjistila podrobnosti od německého ministerstva spravedlnosti, přinášíme je jako první server v ČR.

Regionální list Chomutovský deník přinesl včera v podvečer článek o tom, že v obci Lukavec v Severních Čechách byla znásilněna 16-letá dívka africkým migrantem. Kauza ihned ovládla česká sdělovací média a i naše redakce byla bombardována emaily, abychom o tom napsali. Jenže, na celé kauze se nám něco od začátku nezdálo.

Především už dopředu nám v redakci bylo podezřelé, že český mainstreamový Deník bez okolků a natvrdo odhalil, že útočníkem je migrant z Afriky, který byl včera ráno v 7:00 hodin propuštěn z věznice v Drážďanech a byl z Německa vyhoštěn. Taková je oficiální verze Deníku. Na tomto příběhu nám nehraje ochota uvádět původ migranta. Byl to právě list Deník, který před časem čelil kritice v kauze prvňáčků z multikulti třídy na základní škole Plynárenská v Teplicích. Výsledkem byl zátah policie na několik pisatelů, kteří na Facebooku arabské děti slovně napadali.

Afričan, který znásilnil dívku z Terezína, není migrant, ale cizinec s povolením k pobytu v ČR, zjistila redakce Aeronetu od tiskového odboru německého ministerstva spravedlnosti

Přijde nám velmi podivné, že mainstreamový list tak rychle a pohotově oznámí detaily o útočníkovi, když v době útoku ještě novináři nemohli mít všechny potřebné informace. Zřejmě je tedy někdo ochotně posunul ze zdrojů policie českým novinářům. A právě tady jsme se začali o celou kauzu zabývat. Obrátili jsme se proto na německé ministerstvo spravedlnosti s žádostí o informace o propuštěném muži na základě německého zákona o svobodném přístupu k informacím. A dnes odpoledne jsme dostali odpověď. Informace, které přinášíme jako první server v ČR, zřejmě vrhnou na celou kauzu úplně jiné světlo.

Propuštěný muž byl před časem zadržen v Drážďanech kvůli páchání trestné činnosti na celém území Saska. O jakou trestnou činnost se jednalo, nám tiskový odbor ministerstva neposkytl. Včera ráno byl propuštěn v Drážďanech z výkonu trestu a dostal od německých úřadů vyhoštění. Na náš dotaz redakce, proč nebyl deportován do země původu, jsme dostali odpověď, že… osoba nesplňuje podmínky pro deportaci, protože předložila platné doklady o povolení k pobytu v České republice. Ze stejného důvodu nebyla ani vyžádána spolupráce s českou cizineckou policií při předání osoby na hranicích, protože se nejedná o běžence, nejde o migrující osobu, ale o osobu s pobytovým statusem a povolením k pobytu na území ČR, které vydalo české ministerstvo vnitra, uvádí tiskový odbor ministerstva spravedlnosti v odpovědi naší redakci.

Odvádění pozornosti od prolomení Benešových dekretů k migrantovi, který ani není migrant, ale cizinec s povolením k pobytu v ČR

Tuto informaci přinášíme jako první server v ČR a překvapuje nás, že žádný jiný server v ČR se neobtěžoval ověřit si původ onoho migranta u německého ministerstva spravedlnosti. To máme dělat práci za mainstreamové novináře? Africký násilník, který znásilnil 16-letou dívku z Terezína, tak není migrant a ani běženec, ale je to legální cizinec s povolením k pobytu v České republice. Do ČR byl vyhoštěn z Německa z toho důvodu, že má povolení k pobytu v ČR právě od českého ministerstva vnitra. Takže, není to žádný nelegální migrant, pane Okamuro, není to žádný běženec, ale vízový cizinec, který je držitelem povolení k pobytu v ČR. A toto zjištění úplně mění celou situaci a narativ celého příběhu, protože celé to začíná vypadat jako vrtění psem na odvedení pozornosti od včerejšího prolomení Benešových dekretů v ČR.

Pojďme si to zpětně shrnout. Český Deník včera nejprve uvede neuvěřitelnou a otevřenou zprávu, že africký migrant znásilnil 16-letou dívku z Terezína. Informaci ihned a ochotně tlumočí všechna média, neustále se opakuje, že šlo o migranta z Afriky, který byl včera ráno propuštěn z vězení v Drážďanech a ihned byl vyhoštěn z Německa do ČR. Tomio Okamura z SPD na svém Facebooku ihned začal pokládat logické a věcné otázky, jak je možné, že migrant byl propuštěn a vpuštěn do ČR, ale odpověď na tuto otázku jsme právě teď již přinesli.

Co mně však znepokojuje, to je neustálé nepochopení Tomia Okamury, co se vlastně v ČR a v celé Evropě děje. Pane Okamuro, znovu si prosím uvědomte, že na nelegální migranty se už v Evropě nehraje, a dokonce se už nehraje ani na migranty jako takové. Dnes se jim už říká cizinci s povoleními k pobytu. A ten násilník z Afriky, který včera znásilnil 16-letou dívku v ČR, má povolení k pobytu vystavené českým ministerstvem vnitra.

Naprosto nulová reakce politických stran v ČR, ale i alternativy ve vztahu k prolomení Benešových dekretů

Všechna média v ČR řeší vízovaného cizince z Afriky, kterému Jan Hamáček, anebo předtím Milan Chovanec, vystavili povolení k pobytu v ČR, všichni to tutlají a drží pod pokličkou, takže s touto informací musí zase přijít Aeronet. A přitom nikdo se neuvědomuje, že jde dost možná o provokaci s cílem odvedení pozornosti od včerejšího prolomení Benešových dekretů v kauze Walderode u soudu v Hradci Králové. Když se podívám na Facebook SPD, není tam ani slovo o převratném soudním rozhodnutí.

Žádné vyjádření SPD k prolomení Benešových dekretů a vracení majetků vdově po členovi Sudetoněmecké strany Konráda Henleina a členovi Wehrmachtu a nacistické tajné služby Abwehrstelle v Praze. Na Facebooku SPD prostě není k tomuto tragickému kroku české justice ani slovo. Namísto toho se SPD pouští do nachystané návnady, kterou dost možná nadhodila úmyslně německá vláda, aby Afričan znásilnil Češku v ČR, a tím se odvedla pozornost od hlavní kauzy včerejšího dne, od prolomení Benešových dekretů.

Nikdo z českých politiků k tomu nezaujal žádné stanovisko. Ani Tomio Okamura, ani Václav Klaus mladší, o dalších politicích nemá ani smysl hovořit, protože od nich se nic takového ani očekávat nedá. Ke kauze skandálního rozsudku se na Parlamentních listech vyjádřil pouze Miroslav Grebeníček z KSČM, což je opravdu málo.

Nelegální migrace už v EU neexistuje! Pokud vám nějaký Afričan znásilní dceru, máte 99,9% šanci, že je legálním vízovým cizincem s povolením k pobytu v ČR nebo v jiné okolní zemi EU

Národ by měl v této chvíli se sjednotit a požadovat zrušení rozsudku, zbavení soudců jejich pozic a vyvození zodpovědnosti pro všechny politiky a soudce, kteří by chtěli v budoucnu ohrožovat nebo zpochybňovat integritu Benešových dekretů a jejich aplikační rámec uplatněný na všechny Němce, Maďary a zrádce. Přesně v tomto pořadí. Žádná výjimka v Benešových dekretech ukryta není a odsunutí po roce 1945 se netýkalo jen Němců a Maďarů, ale i českých občanů, kteří zradili a kolaborovali, přijali německé občanství, vstoupili do SdP, NSDAP, případně podstoupili dobrovolně proces árizace, kterým se rodilí Češi mohli stát Němci. Všichni tito zrádci byli taktéž odsunuti po roce 1945.

A namísto toho, aby národ řešil skandální prolomení těchto dekretů, tak se politické partaje, hnutí, jednotliví politici a dokonce i alternativa rozčilují nad násilnickým migrantem, který ale vůbec nakonec migrantem není, je to vízovaný cizinec s českým povolením k pobytu. Takové trapné chucpe! Mluvím o tom neustále každý pátek na SVCS, pořád dokola, že na nelegální migraci se dnes už v Evropě nehraje.

Po Evropě se prohání už jenom vízovaní cizinci s platnými povoleními k pobytu v jednotlivých členských zemích EU. Je to veřejné tajemství, které se tutlá a tají, politici o tom nechtějí nahlas mluvit. I proto se mlčí v ČR v kauze tohoto cizince, který neznámo jak přišel do ČR poté, co byl z Německa vyhoštěn. A nikomu to nedochází, proč byl vyhoštěn do ČR. Já bych očekával od politiků schopnost odlišovat maskírovku od podstatných věcí a problémů, jako je třeba prolomení Benešových dekretů. Ale zjevně se mýlím. Stačí nějaký africký cizinec s českým pobytovým vízem, který skočí na českou dívku někde v poli za Terezínem a celé informační pole je rázem překresleno. Davo-elitářské procesy řízení a jejich zoufalé důsledky.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj:
https://aeronet.cz/news/vrteni-africkym-psem-podivny-pripad-znasilnene-16-lete-divky-z-terezina-v-den-77-vyroci-smrti-ceskoslovenskych-parasutistu-a-v-den-prolomeni-benesovych-dekretu-ma-podezrele-souvislosti/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak Afričan znásilnil a iDnes našel české xenofoby   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 03:07:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Idnes, stejně jako jiné zpravodajské portály, přinesl informaci o tom, jak cizinec, spekuluje se, že snad Německem vyhoštěný africký migrant, znásilnil v Česku šestnáctiletou dívku. Idnes však přidává i něco více.

Redaktorky paní Režňáková a Vlčková zde (1) místo potvrzení identity pachatele věnují úsilí raději mapování xenofobních a výhružných komentářů proti pachateli a taktéž zjišťují, zda se jimi už zabývá policie. Jde tu zkrátka o pořadí priorit, a to si obě dámy stanovily jasně. Jistě také není náhodou, že se s takovou vervou obě dámy pustily zrovna do komentářů pod příspěvkem Tomia Okamury, tedy kontroverzního politika.

Čtenost je už jen tím samozřejmě zajištěna. A mezi námi, též je tu šance toho člověka zobrazit v negativních souvislostech, takovou šanci mediální mainstream využije vždy rád.

Pojďme k podstatě věci:

Za prvé:

Byla znásilněna nezletilá dívka, to samo o sobě vyvolá řadu emocí. Jsem ve věku, kdy by to mohla být moje dcera. Netuším, jak bych reagoval tváří v tvář tak strašlivé ohavnosti, kterou někdo provedl mému dítěti. Jsou lidé, kteří tyto věci hluboce prožívají, ačkoli oběť neznají. Jsou zkrátka lidé, kteří podléhají emocím zprostředkovaným médii více, než je zdrávo.

Za druhé:

Dívka byla znásilněna člověkem, o kterém se spekuluje, že to mohl být migrant, který přišel do Německa, tam se integroval tak dokonale, až skončil v kriminálu, byl propuštěn z výkonu trestu a velmi rychle nato zamířil do Čech, kde spáchal ten odporný čin.

Je zřejmé, že tím do víru emocí vstupují další silné prvky: Má to patrně souvislost s migrační krizí, která vyvolává emoce a strach sama o sobě, navíc dotyčný „není náš“, snad je Afričan tmavé pleti, snad i muslim. Taková kombinace u primitivních jedinců podléhajících afektům a majících sklony k předsudkům může být posledním spouštěčem toho, co učiní: Uleví si. Jsou-li v hospodě, uleví si mezi přáteli v hospodě. Není-li v místnosti zrovna občanský aktivista z Člověka v tísni (redaktorky neváhaly oslovit pro daný článek právě tuto organizaci, aby poskytnula svá moudra), tak se nic nestane, dotyčného xenofoba nikdo neudá. Xenofob se s dalším pivem pravděpodobně uklidní a přejde na řeč o fotbalu.

Stane-li se tak ovšem na sociální síti, kde je pachatel identifikovatelný a jeho xenofobní výrok zaznamenaný, je situace jiná. Přijde buď novinář, nebo onen aktivista a upozorní policii.

Policie pochopitelně koná. Zde však nastává zásadní problém a ten se jmenuje přiřazení závažnosti danému činu.

Kdo je ten, který se daného výroku dopustil? Měl už v minulosti problémy se zákonem? Spáchal někdy nějaký násilný čin? Je znám jako agresivní člověk vyhledávající potyčky? Bezesporu někteří z autorů těch výroků – jsou v článku uvedeny v plném znění a jsou vskutku odporné – takové vlastnosti mají. Troufám si však říci, že je jich naprostá menšina. Pokud ojediněle nesáhnou po takovém afektovaném odporném výroku, nejsou s nimi problémy a jsou „neviditelní“.

Má se však policie opravdu zabývat každým nenávistným výrokem kdekoli na internetu, na sociální síti? Očekává veřejnost, že policie bude tolik ze své energie a prostředků věnovat právě tomu?

Nenapadne poté nějakou chytrou hlavu dávat agenty právě do těch hospod, nejlépe ještě s kamerou a mikrofonem, aby vše zaznamenali? Přijde-li někomu takové přirovnání jako neadekvátní, tak jak vlastně postupují ti, kteří vyhledávají takové výroky na sociálních sítích? Jak postupují všechny diktatury? Spoléhají přece na síť informátorů a „uvědomělých občanů“, aby měly nad společností dokonalou kontrolu, vše samozřejmě vždy zaštiťuje snaha o nejvyšší dobro.

Výroky na těch sociálních sítích nejsou totiž ničím jiným, než oním afektovaným zlostným výkřikem nějakého primitiva, ať už se křičí v oné hospodě nebo na té sociální síti.

Právní kvalifikace mnohých z těchto výkřiků je nesporná: Jsou to stíhatelné projevy rasismu. V žádném případě jejich autory neobhajuji, jsou to charakterové trosky a tupí, agresivní ubožáci. Pozastavuji se však nad tím, zda se jedná o natolik závažné činy, aby stíhány také opravdu byly.

Řekněme si to narovinu: Problémem dnešní české společnosti není rasismus, ačkoli ten může kdykoli vyhřeznout a je třeba vůči jeho projevům být ostražitý.

Naštěstí se však už téměř nekonají průvody skinheadů či koncerty neonacistických skupin, tohle bylo skutečným problémem v devadesátých létech minulého století.

Problémem dneška je přepjatý lidskoprávní aktivismus, jehož důsledkem může být paradoxně právě růst skutečného rasismu těch, kteří pro samou ochranu práv toho či onoho nějak se vymykajícího získali pocit, že o ochranu jich samotných z davu nevyčnívajících se nestará nikdo, ba naopak jsou sami napadáni.
Případ, kdy se aktivistické redaktorky okamžitě vydaly mapovat vyhrožování člověku, jenž sám spáchal odporný kriminální čin, má ve světle výše uvedeného obzvláštní výpovědní hodnotu.
Zdroje:

1) https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/okamura-prispevek-facebook-znasilneni-v-terezine-nenavistne-komentare-nasili-na-zenach.A190619_094654_domaci_lre

Autor: Lukáš Burget

Zdroj: https://burget.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=717974

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak postavit Rakousko do latě   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 03:00:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rakousko s konečnou platností ztratilo důvěru organizátorů transatlantické politiky. Vždyť se ho ani nepodařilo zatáhnout do NATO. Vídeň se spikla proti imigrační politice Merkelové a změnila se v bariéru proti migrantům z krizových regionů Asie a Afriky. Příliv se snížil, ale zůstává citelný. Rakousko také nezatajuje, že jeho podpora sankcí proti Rusku je vynucená členstvím v EU a snaží se najít cestu ke zlepšení vztahů s Moskvou.

Rakouská politická třída se účastní informační války proti Rusku mdle a jsou známé sympatie Rakušanů k Rusku. Země se tradičně staví chladně k zahraniční politice USA. V roce 2017 se dostala k vládě umírněná konzervativní Rakouská lidová strana v čele s mladým Sebastianem Kurzem (narozen 1986) v koalici s konzervativní Svobodnou stranou Rakouska a tendence k vlastnímu postoji Rakouska v evropské politice se ještě více posílily.

Proto došly jakési tajné kabinety k závěru, že je potřeba „postavit Rakousko na své místo“. Tak se i stalo. Dne 17. května vydání Suddeutsche Zeitung a Spiegel zveřejnily úryvky záznamů ze setkání předsedy Svobodné strany Rakouska Stracheho s příbuznou ruského oligarchy Makarova v roce 2017 na Ibize. Strache se tehdy zúčastnil volební kampaně a prý s vlivnou Ruskou posuzoval možnost získat materiální podporu v parlamentních volbách výměnou za možnost odkoupení 50 % rakouských Kronen Zeitung. Navrhl jí také možnost získání vlastních zakázek ve stavebním odvětví. V konverzaci si Strache „pustil jazyk na špacír“. Byly tam informace o „velkých nelegálních darech“ pro jeho stranu od „velkých“ lidí, jejichž jména uvedl. Pyšnil se, že „nepřátele má na háku“, protože má informace o jejich sexuálních orgiích a opět je jmenoval.

Videa byla vytvořena kamerami vnitřní kontroly a je zde vidět ruka odborníků. Je to jedna ze známek dobře naplánované operace.

Když Rakušané viděli videa na televizní obrazovce, bylo jim hanba. Strache pravost nepopřel a přiznal se. Jenže špionážní odhalení se nikdy neomezují na jeden případ. Je toho pokaždé více a pokrývá to více oblastí. První vhozená rukavice přišla po setkání rakouského kancléře van der Bellena s Vladimirem Putinem v Soči 15. května, kde rakouský kancléř velmi tvrdě charakterizoval zahraniční politiku USA.

Dále pokračují ukázky nových případů na stránkách Spiegelu a Suddeutsche Zeitung. Bylo to pro Rakušany jako večerní seriál a vláda musela „hasit“, neboť lidé vyšli do ulic a žádali o přijetí „rozhodných opatření“ nejen proti Strachemu, ale i proti Kurzovi.

Strache již podal demisi. Kurz navrhl ministru vnitra Kickleovi jeho vlastní uvolnění. V kabinetu se stal nežádoucím stejně jako Strache. Bude muset vést řízení sám proti sobě. V době nahrávání videa na Ibize byl Kickle generálním tajemníkem Svobodné strany a odpovídal za finance.

Po odstoupení Kickla oznámili všichni členové Svobodné strany Rakouska, že mají v úmyslu odejít z vlády. Do nových voleb povede zemi dočasná vláda. Ještě do září tak hrozí Kurzovi vyjádření nedůvěry, kterou žádají sociální demokraté. Mimořádné zasedání k této otázce bude 27. května.

Zde historie nekončí. V tisku se objevila jména známého vídeňského advokáta a majitele detektivní kanceláře v Mnichově, kteří měli vztah k organizaci setkání na Ibize. Od nich unikla informace o tom, že jsou důkazy o korupci Stracheho a o jeho oblibě drog. Vypadá to na pokračování spektáklu.

Rozbití vládní koalice bude následovat a povede k uvolnění místa pro liberály. Zvláštní roli v tom hraje Německo. Po skandálním odhalení vyzvaly všechny strany Bundestagu, s výjimkou Alternativy pro Německo, k přerušení spolupráce s rakouskými „pravicovými populisty“. Znamená to izolaci dosud vládnoucího rakouského kabinetu. Již dříve se v Německu proslýchalo o možném přerušení spolupráce německé kontrarozvědky s rakouskými kolegy. Prý kvůli zvýšenému riziku úniku informací do Ruska. Je to podpásovka, protože k tomu nejsou důkazy. Němci jednoduše lhali.

Nebude od věci říci, že konzervativní síly Evropy jsou před volbami do Evropského parlamentu trestány za nepřijetí atlantismu. Zřejmě je to jen první úder. Další mohou dopadnout na italskou vládní koalici a na premiéra Orbána.

Dmitrij Sedov

Převzato z Fondsk.ru

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTlaku ulice neustoupím, vzkázal Zeman Klausovi a daroval mu dýmku   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 02:53:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezident České republiky Miloš Zeman ve středu pogratuloval svému předchůdci Václavovi Klausovi k narozeninám. Ve svém blahopřání ho Zeman ujistil, že na rozdíl od Edvarda Beneše nehodlá demonstracím ustupovat.

Zeman daroval oslavenci dýmku s věnováním, kterou tradičně dává všem svým přátelům bez ohledu na to, zda jsou kuřáci. Na stránkách Pražského hradu zveřejnil i gratulaci, ve které připomněl masové demonstrace na Václavském náměstí v roce 1999, kdy někdejší studentští listopadoví vůdci podepsali výzvu „Děkujeme, odejděte!“. V ní požadovali rezignaci tehdejšího premiéra Zemana a předsedy Poslanecké Sněmovny Klause.

„My oba jsme tehdy řekli, děkujeme, neodejdeme, a taky jsme to dodrželi,“ uvedl Zeman. „A organizátoři té demonstrace tehdy říkali, za rok přijdeme znova. Přišli a bylo jich tam dvě stě, ne dvě stě tisíc, dvě stě,“ poznamenal.

Odkázal tak na současné demonstrace iniciativy Milion chvilek pro demokracii, která požaduje demisi premiéra Andreje Babiše. Václav Klaus tyto demonstrace před pár dny označil za pokus o český majdan. „Děsí mne hlasy těch, kteří říkají, že to ještě není tak hrozné,“ uvedl.

Podle Zemana jsou tři typy demonstrací: užitečné, ke kterým došlo v listopadu roku 1989, naprosto neužitečné, které probíhají nyní, a škodlivé, „kdy v únoru 1948 sice Edvard Beneš prohlásil, že neustoupí tlaku ulice, která demonstrovala na Václavském náměstí, ale nakonec jí ustoupil, a částečnou omluvou pro něj byla jeho těžká nemoc“.

„Závěrem bych chtěl říci, že až na bolavé nohy se zdravotně cítím naprosto v pořádku,“ konstatoval prezident.

Oslava Klausových 78. narozenin se koná ve středu v Institutu Václava Klause na pražské Hanspaulce. Mezi hosty jsou bývalý premiér Petr Nečas s manželskou Janou, kardinál Dominik Duka, bývalý šéf televize Nova Vladimír Železný či bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák. Přítomen má být i kontroverzní šéf Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička.

Demonstrace proti Babišovi

V České republice probíhají největší demonstrace od roku 1989. Jejich organizátorem je iniciativa Milion chvilek pro demokracii, která požaduje demisi ministryně spravedlnosti Marie Benešové a premiéra Babiše kvůli jeho kauze Čapí hnízdo a kauze evropských dotací. Další demonstrace se bude konat již tuto neděli 23. června na Letenské pláni v Praze.

V úterý 18. června se opoziční strany ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN dohodly, že vyvolají hlasování o nedůvěře vládě. Jak uvedl předseda KDU-ČSL Marek Výborný, vláda v čele s Babišem dlouhodobě poškozuje jméno České republiky.

Důvodem je zveřejnění předběžného návrhu auditní zprávy Evropské komise, ze které vyplývá, že Babiš má stále vliv na koncern Agrofert, jenž před dvěma lety vložil do svěřeneckých fondů. Zpráva rovněž tvrdí, že mohlo dojít k neoprávněnému čerpání evropských dotací. Pokud se to potvrdí, tak České republice hrozí, že bude muset vracet 450 milionů korun.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mGyh
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOSN zahájila akční plán pro boj proti nenávistným projevům   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 02:42:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník OSN Antonio Guterres 18. června oznámil, že OSN zahájila akční plán pro boj proti nenávistným projevům. Tento plán budou koordinovat různé agentury OSN, budou posilovat spolupráci mezi OSN, soukromým sektorem, občanskou společností a mediální sférou, aby použivaly různé metody pro identifikaci, prevenci a boj proti nenávistným projevům.
Antonio Guterres uvedl, že nenávistné projevy snižují sociální toleranci, podkopávají sociální začleňování a rozmanitost, narušují sociální soudržnost a mohou se stát zdrojem násilí a nakonec brání míru, stabilitě a udržitelnému rozvoji.

Nenávistné projevy se nedávno objevily v rámci násilných incidentů na Srí Lance, na Novém Zélandu, ve Spojených státech a v dalších zemích a regionech. Prostřednictvím nových komunikačních kanálů, jako je internet, se nenávistné projevy šíří rychleji a míří na širokou veřejnost. Vyzval vlády, technologické společnosti a vzdělávací instituce, aby zvýšily své úsilí v oblasti monitorování zmíněných projevů.

Antonio Guterres zvláště zdůraznil důležitost vzdělání. Řekl, že posílení vzdělání a poznání lidí může účinně zabránit vzniku nenávistných projevů a může eliminovat klíčení nenávisti.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMerkelová: Německo nepodporuje rozšíření sankcí EU vůči Rusku   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 02:40:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá kancléřka Angela Merkelová dne 18. června prohlásila, že Německo nepodporuje rozšíření hospodářských sankcí EU vůči Rusku.

Téhož dne po jednání s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenskym kancléřka Merkelová uvedla, že na summitu EU, který se bude konat v tomto týdnu, Německo podpoří prodloužení současných hospodářských sankcí vůči Rusku, ale nepodpoří rozšíření sankčních opatření. Západní země nezruší sankce vůči Rusku, pokud nebude obnovena ukrajinská svrchovanost a územní celistvost.

Volodymyr Zelensky zároveň uvedl, že hospodářské sankce EU vůči Rusku v současné době nejsou dost silné, EU by měla zavést další sankční opatření.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠpatné triky Marca Rubia dávají lidem stále více informací   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 02:38:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle agentury Reuters dne 17. června ohlásil americký senátor Marco Rubio návrh zákona, kterým požadal o změnu zákona USA o národní obranné autorizaci a tím zakazuje čínským společnostem Huawei (Chua-wej) žádat o patentové poplatky a požadovat od amerických společností náhradu škody prostřednictvím amerických soudů.

Jakmile byla zveřejněna tato zpráva, byla světová veřejnost, včetně amerických uživatelů internetu, šokovaná, protože je neuvěřitelné, že senátor země, která se pyšní ochranou práv duševního vlastnictví, veřejně prohlásil, že je nutné změnou zákona zakazovat zahraničním společnostem řádně hájit svá práva v souladu se současnými právními předpisy USA. Není právě toto obdobou bezohledného okrádání práv duševního vlastnictví a patentových úspěchů jiných zemí? Oni vyžadují, aby zahraniční společnosti platily za americké patenty, ale nedovolily jim požádat o patentové poplatky ze Spojených států, jedná se o hegemonickou a neodůvodněnou loupežnou logiku a nečestné chování!

V očích lidí jako Rubio je ochrana duševního vlastnictví nástrojem, kdy a jak jej používat, musejí mít poslední slovo, což ukazuje světu, že Spojené státy vždy dodržovaly dvojí metr v otázkách ochrany duševního vlastnictví.

V roce 2016 se Marco Rubio podílel na prezidentských volbách v USA a byl poražen v primárních volbách strany. Rubio však není smířen, čas od času předkládá návrhy proti Číně, aby měl smysl pro svou existenci a stěží se tak formuje do takzvaného vlasteneckého obrazu. Nicméně, příliš podřadné triky Rubia zřetelně vidí lidé s transparentními úmysly. Vyplývá z toho, že Rubio vlastně ve jménu vlastenectví dělá věci špatné pro svou zemi, protože jen snižuje a poškozuje obraz Spojených států.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOtázka národního významu   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 02:35:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
OKD zůstává nejkontroverznější českou privatizací posledních třiceti let. Kauza OKD je hlavní příčinou sebedestrukce ČSSD, pomohla také v cestě ke zvolení podněcovatelům Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi. Většina protestujících v ulicích si to neuvědomuje, ale snaha zabránit těmto dvěma politikům (a ministryni spravedlnosti Marii Benešové) uvést do pohybu důkladné prošetření a trestní stíhání odpovědných osob, je jedním z hlavních důvodů, proč mají protesty vyzývající Babiše k odchodu takovou institucionální podporu.

Unijní dotace a Čapí hnízdo jsou pouze prostředky k tomuto účelu. Sága OKD vstoupila v pátek do nové fáze, když Český rozhlas zveřejnil dopis, který Benešová v roce 2013 napsala nejvyššímu státnímu zástupci Pavlu Zemanovi. Žádala, aby Zeman nechal prošetřit možné podvody kolem OKD a Zdeňka Bakaly.

Český rozhlas nezveřejnil zdroj dopisu, je ale patrné, že ho vypustil buďto Zemanův úřad, nebo někdo z jeho podřízených. Zabránit vyšetření kauzy OKD se pro některé stalo otázkou národního významu.

Erik Best

zdroj: http://www.fsfinalword.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpěvačka s velkými brýlemi a hebkým sytým hlasem   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 02:31:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Naďa Urbánková se narodila 30. června 1939 v Nové Pace. Dětství prožila v Borovničce, ve škole se výborně učila, ale s kamarády a kamarádkami dokázala jako vesnické dítě vyvádět i drobné lumpárny. Velmi pěkně o ní mluvila a na ni ráda vzpomínala její spolužačka z obecné školy paní Hana Nyplová, bývalá pracovnice Městského úřadu ve Vrchlabí.

Naděžda Balabánová (tak se jmenovala za svobodna) absolvovala Střední zdravotnickou školu v Trutnově a stala se diplomovanou sestrou. Brzy poté nastoupila jako herečka v Pardubickém divadle. Režisér Ján Roháč Naďu Urbánkovou v roce 1964 nejenom angažoval do filmu Kdyby tisíc klarinetů, kde vystoupila coby chovanka penzionátu, ale také do pražského divadla Semafor.

Zde se potkala s Jiřím Grossmanem, Jitkou Molavcovou, Pavlem Bobkem, Miluškou Voborníkovou, Zuzanou Burianovou a začala její opravdu hvězdná pěvecká kariéra. Vždyť její nejznámější hit z té doby Drahý můj v duetu s Jiřím Grossmanem mnohé napovídá a je víc než výmluvný.Cituji text z první sloky: „Drahý můj, jak se Ti stydím psát, jak Ti říct, že mě zbytečně máš rád, moje láska umírá, už ji víc neopatruj. Tak Ti naposledy říkám: Drahý můj“. Podobně tak vyznívá i Grossmanova poetická píseň Závidím.

Již v roce 1969 započala její spolupráce se skupinou Country Beat Jiřího Brabce, která ji dovedla na vrchol ankety Zlatý slavík, kde setrvala od roku 1972 na 1. místě plných pět let. S Country Beatem absolvovala několik zájezdů do zahraničí, nejdůležitější z nich byl zájezd do města Nashville v Tennessee, které je místem konání festivalu country hudby, tedy CMA Music Festivalu.

Později spolupracovala také s orchestrem Václava Hybše a působila rovněž v Hudebním divadle v Karlíně.

V roce 1990 se Naďa Urbánková provdala do Švýcarska a odmlčela se na určitý čas úplně. Nedařilo se jí jak v osobním životě, tak i v podnikání, přesto se po létech vrátila ke zpěvu a veřejnému vystupování. Nyní spolupracuje s folkovou hudební skupinou Bokomara, která vydala v roce 2007 CD s názvem Pouť na Želiv. Ohlasy posluchačů na zmíněné album jsou veskrze pozitivní. Vyjadřují se především k tomu, že se album příjemně poslouchá, že její hlas má stále jiskru a zní téměř stejně, jako v době její největší slávy.

Naďa Urbánková žije v Želivě. Původně bydlela v klášteře, nyní se přestěhovala do vedlejšího domu, kde byly původně kanceláře kláštera a uvolnil se zde jeden byt. Říká o sobě, že se má dobře a že si vůbec nestěžuje. Každou sobotu a neděli moderuje v jihlavském Českém rozhlase Region Písničky pro Vysočinu a hraje též v Praze (Studio Dva) v muzikálu Hello, Dolly.
Dcerou Nadi Urbánkové je Jana Fabiánová, která žije v Los Angeles v USA. Loni na podzim uspořádala maminka s dcerou jedinečný koncert v divadle Semafor, na kterém zazněly největší hity Zlaté slavice, semaforské evergreeny, swingové písně, šansony, ale i písně ze současného repertoáru umělkyně.
Před dvěma lety byla zpěvačka postavena před těžkou zkoušku propuknutí závažné nemoci. Překonala ji jen svou nezlomnou silou a optimismem. K jejím nastávajícím jubilejním narozeninám si dovoluji popřát hodně štěstí a hlavně pevné zdraví.
Miloslav Samek
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Na pořadu dne je technologie likvidující pravdu   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 02:27:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak na webu Zero Hedge uvádí Tyler Durden, technologie směřující k likvidování pravdy se v současnosti vyvíjí závratným tempem. Lumpové bez svědomí už dokázali vypracovat technické prostředky, umožňující vyrobit realitu, nerozpoznatelnou od reality skutečné.

„Nemám za to, že jsme na tohle náležitě připraveni“, řekl předseda zpravodajského výboru americké sněmovny reprezentantů v diskuzi o rychlém rozvoji tzv. syntetické technologie „A nemám ani za to, že veřejnost má tušení o tom, co přichází“.
Nová technologie umělé inteligence umožňuje kompetentním programátorům vyrábět falešná audia a videa, vyslovující i zobrazující cokoli, na co si jen vzpomenete. Výtvory tohoto druhu získaly označení „hluboký falzifikát“ a jsou od jevů skutečných naprosto nerozlišitelné.

Jakkoli jsme si jisti tím, že se realita nemůže změnit na falzifikát, pak proces opačný, kdy se falzifikát přeměňuje v realitu, žije už definitivně mezi námi. A v tomto směru jsme už pokročili dokonce tak daleko, že celé dvě třetiny Američanů si myslí, že pozměněné a falešné obrazy a videa jsou tím hlavním, co jim brání posuzovat současné události správně.
Vědci zabývající se problémem desinformace varují před rostoucí „apatii k realitě“, plynoucí z obtížnosti rozlišit realitu od falz. Takže lidé velmi často pře obtížné posouzení věcí raději vzdávají, a ponořeni do klamů, jimiž je naši vůdci zaplavují, začínají nevěřit ničemu.

Máme zde dva tankery v plameni a kouři. A k nim jako prst ukazující na viníka nejasné a zrnité video strážního člunu Iránských revolučních gard, které v minulých dnech svítily na devíti miliardách televizních obrazovek celého světa. Každá z obou stran sporu řekla k videu svůj odlišný příběh a každý z nás se nejspíš přiklonil k příběhu, který mu víc vyhovoval. /www.zerohedge.com/news/2019-06-16/hedge-fund-cio-i-dont-think-public-aware-whats-coming 

Mohou být technici vyvíjející technologie ztěžující lidem schopnost odlišit pravdu od lži hrdí na svou práci? Jak dokáží tito techničtí lumpové, jež jsou současně i lidskými bytostmi, vytvářet metody, ničící lidskou schopnost odlišit pravdu od lži?

Jediným smyslem této technologie je umožnit policejnímu státu, aby dovršil svou vládu nad svými spoluobčany. Nyní je to už možné.

Ale dalších otázek se ani pak nezbavíte? Jak je možné vložit slova a činy do úst a akcí kohokoli a ty pak použít jako důkaz jeho zločinu? Bez pravdy není přece ani svoboda, není nezávislé myšlení a je jen Matrix. To už ztratila Amerika svoji tvář až tak, že ředitelé společnosti, investoři a vědci nacházejí dost motivace k vymýšlení technologií popravujících pravdu? A nejsou pak právě tihle lidé bez duše našimi nepřáteli skutečnými?

Zdroj: google - P.C.Roberts - The advent of Truth - destrying technology

Vybral a přeložil Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2725 sec,0.0766 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,880kB