Sobota 22 červen 2019
Milion chvilek, aneb jak obejít volby a spláchnout vůli občanů do žumpy...   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 18:56:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mikuláš Minář - kde se vzal, tu se vzal, vyloupl se odnikud, stejně nečekaně, jako pan Macron, nebo paní Čaputová... Podporován stejně jako oni všemi hlavními médii a záhadnými sponzory, zajišťujícími od začátku jeho demonstracím ozvučení, letáky, transparenty, propagační agendu a další organizační věci, které jiným skupinám chybí, protože na ně prostě nemají peníze...

Tento „bílý kůň“ současné antibabišovské a antizemanovské kampaně, vyzývá k věcem, na které nemá vůbec žádný nárok. Pan Babiš i pan Zeman, jsou lidé, kteří zastávají v naší zemi vysoké politické posty na základě vůle VĚTŠINY volících občanů naší země!!! Každý z nich byl zvolen v oddělených demokratických volbách z vůle plnoletých a svéprávných voličů!!!

Nenávistná kampaň pana Mináře neslibuje žádné alternativy, nebo východiska, neřeší, kdo by měl stát v čele země, pokud by se Milionu chvilek a jeho podporovatelům z řad extravagantních a nafoukaných komediantů povedlo pana premiéra, nebo pana Zemana i přes výsledky voleb, v rámci nelegitimního barevného puče snad opravdu svrhnout!!!

Ačkoli já osobně mám vůči panu Babišovi a Zemanovi také řadu výhrad (pana premiéra jsem ani nevolil), respektuji vůli většiny. Proto o případnou změnu budu usilovat pouze v rámci demokratických voleb!!! Pan Minář a jeho komediantská suita, která se snaží svými rádoby chytrými řečičkami zblbnout co nejvíce lidí, to však vidí jinak!!!

Podle pana Mináře a jeho akce podporujících telebroučků a teleberušek, jenž mají plná ústa boje o demokracii, vlastně pan premiér a pan prezident ve svých funkcích nemají co dělat, protože lidé co je volí jsou nesvéprávní hlupáci, ba mnohdá až totální idioti a vlastně by snad ani neměli mít právo volit!!!

Tak se stalo, že se Milion chvilek opírá o podporu tak profláklých politických figur, jako je pan Kalousek a spol a „herců a héreček“, kteří za celý život nesáhli na pořádnou práci a živí se falší a přetvářkou!!! Společnost, která z takových lidí dělá celebrity, jenž jsou zaprodanými médii popularizováni a vynášeni až do nebes, zatímco lidé, kteří svou poctivou prací tvoří páteř společnosti, jsou haněni a jejich názory bagatelizovány, míří rovnou „do pekla“!!!

„Děkujme bohu“ za to, že ani pan premiér, ani pan prezident nejsou lidé, kteří by se nechali zastrašit křiklouny typu Minář a spol, ať už je financuje a podporuje kdokoli!!! Pokud chtějí pan Minář a jeho parta politických a komediantských nohsledů nějakou změnu, měli by poslechnout radu pana Babiše a založit si vlastní stranu!!! Jenže toho se ta samozvaná elita národa tak trošku bojí, že???!!! Také by mohli dopadnout jako ODS, TOPka, nebo pan Drahoš, že???!!! Takže, když to nejde demokraticky, zkusíme to pučem jako na Ukrajině, že pane Mináři … ???

Ladislav Kašuka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdyž chcípající kobyla nejvíc kope aneb Budeme mít jadernou apokalypsu Made in USA?   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 18:54:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené Státy mění svoji strategii ve vztahu k použití jaderných zbraní. Podle nové strategie je prý použití jaderných zbraní výborná strategie pro „obnovení strategické stability“. Samozřejmě jen v tom případě, kdy jaderné zbraně použijí jako první proti nějaké zemi samotné Spojené Státy. Co znamená „obnovení strategické rovnováhy“? V kontextu celkové strategie USA se jedná zcela jistě o zachování absolutní nadvlády USA nad všemi zeměmi světa. Za jakoukoli cenu. I za cenu rozpoutání jaderné apokalypsy. Už chápete, k čemu je potřeba „obranný“ protiraketový deštník?

K zabránění jaderné odvety ze strany zemí napadených Američany, třeba k zabránění odvetě Ruska nebo Číny poté, co budou tyto země napadeny ze strany USA jadernými zbraněmi v zájmu „obnovení strategické stability“, tedy v zájmu udržení totalitní americké nadvlády nad světem. (Evropa bude samozřejmě obětována, jako místo, kde USA nadzemními jadernými výbuchy vytvoří skutečný protiraketový deštník, protože přes takové oblasti neproletí žádná raketa – extrémní ionizace atmosféry z nadzemních jaderných výbuchů nad Evropou zlikviduje spolehlivě jakoukoli elektroniku z odvetných raket Ruska v reakci na jaderný útok ze strany USA. Evropané při tom sice pochcípají, ale čert to vzal, hlavně že si USA „obnoví strategickou stabilitu“.

Spojené Státy se proměnily ze země inspirující svobodou v totalitní režim, který navíc rozpoutává zločinné války jako na běžícím pásu. Režim, který vyhrožuje ostatním a diktuje, co ostatní smí nebo nesmí. Vydírá, zastrašuje, vraždí po milionech. Jen válka v Iráku stála více než 1,5 milionu mrtvých Iráčanů – a to nepočítám předchozí nelegitimní sankce, které samy o sobě – jak si pochvalovala Krvavá Madla Allbright – mají na svědomí více než půl milionu mrtvých iráckých děti a nezjištěné desetitisíce mrtvých dospělých.

V zájmu „strategické stability“. Hitler měl „Konečné řešení“ a „odsun Židů na východní území“, USA mají „obnovení strategické stability“. Zadluženost USA měřená federálním dluhem dosahuje, podle oficiálních údajů, celkem více než 22 tisíc miliard dolarů ( https://usdebtclock.org/ ). Na jednoho Američana je to hezkých 68 tisíc dolarů. A to navíc k dluhu samotného Američana (zadluženost amerických domácností dosahuje úrovně dalších 15,6 tisíc miliard dolarů na hypotékách, se spotřebitelskými úvěry, studentskými půjčkami a dalšími podobnými půjčkami pak jde celkem o dalších 19 tisíc miliard dolarů.

Další desetitisíce miliard dolarů jsou v dluzích municipalit, tedy jednotlivých států USA a jednotlivých měst, navíc k zmíněnému federálnímu dluhu. Každý Američan tak fakticky dluží celkem zhruba 115 tisíc dolarů před započtením dluhů států a měst, resp. 223 tisíc dolarů po započtení municipálního dluhu. Každý americký daňový poplatník tedy fakticky dluží 182 tisíc dolarů z titulu federálního dluhu, společně se samotným zadlužením amerických domácností pak zhruba 337 tisíc dolarů na hlavu, společně s municipálním dluhem pak zhruba 887 tisíc dolarů na jednoho každého daňového poplatníka.

Z pohledu poměru dluhu vůči HDP (hrubý domácí produkt, v angličtině GDP (Gross Domestic Product) je zadlužení americké federální vlády samotné na úrovni přesahující 105% GDP. A to pokud bereme do úvahy oficiální, jemně řečeno přikrášlený údaj o Hrubém domácím produktu USA. HDP USA totiž, mimochodem na rozdíl od zemí EU, zahrnuje totiž nejen položky skutečné, ale i položky domyšlené. Vymyšlené. Například americká „statistika“ navyšuje osobní příjem (Personal Income) o položky, které sice nejsou osobním příjmem a nemají žádnou reálnou podobu, ale teoreticky by takovým příjmem za zcela jiných okolností být mohly. Stačí si zadat do vyhledávače Imputed Income – imputovaný příjem, příjem, který reálně neexistuje, ale do statistiky se šikne.

Například když někdo bydlí ve vlastním domě, neplatí nájem majiteli nemovitosti, Když neplatí nájem, je to prý jako kdyby nájem platil a měl příjem v této výši. takže je to vlastně Imputed Income. Zahrnutý do vykazovaného HDP, leč neexistující. Další oblast „kouzel“ s vykazovaným HDP v USA je kouzlení s „quality adjustments“. Výrobce aut, pro příklad, letos vyrobí jedno auto, stejně jako vloni. Prodá to jedno auto za 50 000 dolarů, stejně jako vloni. Ale protože „statistik“ došel k názoru, že letošní auto je mnohem kvalitnější než auto loňské, ve výkazu HDP upraví tuto položku, provede „quality adjustment“ a vykáže v HDP nikoli 50 000 dolarů, ale třeba 52 000 dolarů. Když projdete analýzy amerických statistik HDP, včetně komentářů samotného amerického Fedu k uváděným údajům, zjistíte, že zhruba 20% amerického HDP vůbec neexistuje. Jde o čistě vymyšlené položky.

Zadlužení USA tak dosahuje zhruba 131% reálného HDP (výši dluhu 105 dělíme místo vymyšlenými 100 skutečnými 80) a je tak zhruba na úrovni Mozambiku, Itálie, Portugalska, Jemenu a dalších zemí ze dna světového žebříčku. Pokud vezmeme celkové zadlužení, včetně municipálního dluhu a dluhu samotných domácností na úrovni 350%HDP. Pokud by USA, federální vláda, měla platit skutečný tržní úrok – tedy pokud by Fed netiskl ničím nekryté peníze a jimi netlačil úrokové sazby uměle dolů (stejně jako to činí Evropská centrální banka nebo Česká národní banka, abychom byli fair) – pak si troufám odhadnout fair tržní úrokovou sazbu na americký federální dluh ve výši někde okolo před-eurové Itálie nebo Řecka v nejlepším případě. Zhruba 15-20% roční úrok.

Při aktuálním dluhu USA by tak celý federální rozpočet nestačil ani na platby úroků. Dokonce ani stoprocentní zdanění příjmů Američanů by nestačilo ani na samotné placení úroků z dluhu federální vlády. Americké domácnosti by pak musely samozřejmě ze svého dluhu platit úrok vyšší než méně riziková federální vláda. Odhadem 25-35% roční úrok. Celý příjem amerických domácností by nestačil ani na platby úroků z dluhů domácností – a to by Američanům nezbylo ani na základní životní potřeby. Natožpak na daně na platby úroků z federálního dluhu.

Proč může Fed tisknout fakticky ekonomicky nekryté dolary? Protože dolar je krytý americkou ochotou vybombardovat a zničit každou zemi, která naruší „strategickou stabilitu“ a přestane ochotně přijímat bezcenné americké dolary. Jako se to stalo Iráku. Nebo Libyi. Jako dnes hrozí USA jadernou válkou Rusku a Číně. Dolar je krytý jednak cizí ropou - za dolary nakoupíte přinejhorším ropu. Sice ne ropu nutně z USA, většinou úplně odjinud, ale za americké dolary.

A to není špatná alternativa, protože ropa je strategickou surovinou číslo 1 – bez ropy nemá vláda země XY ani možnost poslat tanky postřílet protestující obyvatele. Ani jídlo není tak důležité, stačí ho jen trochu, pro posádky těch tanků. Bez ropy je prostě kolaps státu téměř okamžitý, v řádu dnů, maximálně do týdne. I s hladomorem vydrží vláda země XYZ mnohem, mnohem déle – za podmínky zachování mobility vlastní armády a její těžké techniky. A druhá „opora“ amerického dolaru je hrubá, brutální a zcela nehumánní, nelidská vojenská síla, kterou se Spojené Státy nerozpakují použít proti kterékoli zemi, která je příliš slabá na odvetu. Irák, Sýrie, Libye, Vietnam, Grenada, Afghánistán......stovky zemí ... https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_United_States_military_operations (Eufemisticky jde o americké války označené “military operations”, vojenské operace, aby snad světový agresor číslo jedna nevypadal hned na první pohled nehezky.)

Kdyby měly USA platit tržní úrok, federální rozpočet by nestačil ani na úroky. Kdyby měly americké firmy platit od toho odvozený tržní úrok, ze dne na den přestane existovat celá americká ekonomika. Kdyby měly od toho odvozené tržní úroky platit (děsivě předlužené) americké domácnosti, musí okamžitě vyhlásit osobní bankrot zhruba 99,9% Američanů.

Co tedy tak hrozného „spáchal“ například Irák? Začal požadovat za ropu platby v Eurech. Co tedy tak hrozného páchá dnes například Írán? Začal požadovat za ropu platbu v Eurech. ( https://www.zerohedge.com/news/2016-02-07/iran-says-no-thanks-dollars-demands-euro-paymentoil-sales )

Končí monopol amerického dolaru na obchodování ropy. Tím končí jedna ze dvou opor možnosti USA utrácet ničím nekryté peníze půjčované za směšný, uměle nízký, netržní, zmanipulovaný úrok. Zbývá už jen druhá opora ekonomicky nekrytého amerického dolaru – hrubá, brutální a nemilosrdná vojenská síla. Jaderná apokalypsa k „obnovení strategické stability“, kdy si USA budou i nadále neomezeně půjčovat, neomezeně paraziticky utrácet a tisknout nekryté peníze.

„Strategická stabilita“ podle narkomana. Jaderná.

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNizozemsko, vyšetřovací komise: Tak to bychom měli!   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 18:46:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z odpovědnosti za pád malajsijského letounu na lince MH-17na východě Ukrajiny, při němž v roce 2014 zahynulo 298 lidí, budou v Nizozemsku souzeni ruští občané Igor Girkin, Sergej Dubinskij, Oleg Pulatov a také Ukrajinec Leonid Charčenko.

Soud prý začne 9. března 2020. To je zpráva dost šokující zvláště, když skupina mezinárodních vyšetřovatelů nesdělila jediný důvod, proč budou tito čtyři muži souzeni.

Jsou sice obviněni z vraždy, ale bez jediného prokazatelného a zveřejněného důkazu. Kromě toho fakt, že budou tito muži souzení, nesdělil žádný oficiální soudní tribunál, jak by se dalo očekávat, ale světe div se, sdělily to rodiny pozůstalých obětí v nizozemském Nieuwegeinu. Pozoruhodné také proto, že tragedii vyšetřuje mezinárodní skupina vyšetřovatelů od které by se dalo předpokládat, že má-li dostatek nezpochybnitelných důkazů, také předloží nizozemské justici návrh na postavení obviněných před soud. Nicméně věci se mají tak, že vyšetřovací komise údajně něco vyšetřuje, ale o tom, ale kdo bude souzen, postaven před soud a za co (toť opravdu otázka) sdělují pozůstalí obětí!

Po letech čekání tedy konečně přišla kýžená zpráva o malajsijském boeingu sestřeleném nad Donbasem, která vlastně nic nového nesdělila. Informovala ani ne tak o sestřeleném letadle, jako hlavně o čtveřici obviněných. Nicméně, vztahy mezi USA a Ruskem jsou už tak špatné, že se už nic moc zásadně zhoršovat nemůže. Rusko podle očekávání závěry vyšetřování odmítlo s tím, že vyšetřovatelé nepředkládají žádné nové hmatatelné důkazy, Rusko k vyšetřování nebylo přizváno přesto, že deklarovalo držení řady závažných důkazů k pádu letadla. Uvádí, že raketa Buk pocházela z arzenálu ukrajinské armády a že žádný systém Buk nikdy rusko-ukrajinské hranice nepřekročil. Ostatně logicky vzato v případě, kdyby snad Rusko chtělo letadlo sestřelit, proč by prováděli tak složitý, časově náročný a hlavně naivní manévr s převozem systému Buk na ukrajinskou stranu, když jej mohli klidně sestřelit ze svého území? Malér a důsledky by tak vyšly úplně na stejno!

Nicméně logika západních jestřábů (v tomto případě viz mezinárodní vyšetřovací komisi, zaúkolované USA), kteří seč mohou, za sestřelení letadla se snaží obvinit Rusko je stejně (ne)věrohodná a (ne)přesvědčující, jako všechna fakta, tvrzení a celá logika amerického vyšetřování s pádem dvojčat WTC a nevěrohodný teroristický nálet na budovu Pentagonu. Nicméně pád dvojčat není „ku podivu“ spojován s Ruskem a to snad jen proto, že v troskách dvojčat, kde shořelo i železo, se našly neohořelé pasy členů teroristické Al-Káidy.

Nicméně bude jistě zajímavé dál sledovat další vývoj „vyšetřování“, resp. snahu na odsouzení (nevinných) obviněných. Jakkoli vyšetřovatelé mají v úmyslu požádat ruské úřady, aby výslech tří ruských občanů umožnily, lze silně a úspěšně pochybovat, že jim bude vyhověno. Důvodů pro nevyhovění budou mít ruské úřady rozhodně více, než důkazů vyšetřovatelů z jejich pozoruhodného vyšetřování.

Jiří B a ť a

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Dánsku se hroutí právní stát, protože „nízkofrekvenční džihád“ a gangy migrantů přebírají ulice   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 06:02:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dánská vláda by neměla být překvapena. Ale zdá se, že je. Tisíce incidentů zahrnující uvolněné šrouby kol na vozidlech, velké kameny nebo bloky házené z dálničních přejezdů a tenké ocelové dráty napínané na cyklistických cestách, které mají stínat hlavy nic netušícím cyklistům, rozšiřují mezi Dány rostoucí pocit hrůzy.

Ve většině případů se ukázalo, že pachatelé pocházejí ze zemí MENAP (Střední východ, severní Afrika, Pákistán). V posledním vývoji toho, co bylo charakterizováno jako „masivní nízkofrekvenční džihád“, gangy migrantů a uprchlíků arabského či severoafrického původu nyní náhodně střílí nevinné lidi v hlavním městě Kodani, čímž ohrožují život místních obyvatel i návštěvníků tohoto oblíbeného turistického města.

Tři lidé byli již postřeleni díky divoké formě snahy migrantů dosáhnout svého cíle. Vzhledem k tomu, že všichni zranění byli mladí muži – ve snaze minimalizovat počet budoucích obětí – dánská policie nyní varuje všechny muže ve věku 17 až 25 let, aby se vyhnuli veřejným prostorům v Kodani. Preben Bang Henriksen, mluvčí dánské většinové vládní strany Liberal Venstre je zděšen tak rychlým poklesem bezpečnosti na veřejných prostranstvích ve dříve bezpečném a klidném království:

„Neměli jsme taková varování od policie od druhé světové války. Je to naprosto nepřijatelné,“ prohlásil Preben Bang Henriksen. Mluvčí opozičních sociálních demokratů Trine Bramsen souhlasí s liberální vládou a označila současnou bezpečnostní situaci za „katastrofu“. Po celá desetiletí, kritici islámu a muslimské imigrace varovali před nezodpovědnými liberálními politiky, kteří povzbuzují přijímání migrantů, nebo uprchlíků z islámských zemí. Dánští politici by proto neměli být překvapeni vznikem tohoto opovržlivého násilí. Ale zřejmě jsou.

Ve snaze omezit toto zhoršení právního státu – a veřejné bezpečnosti obecně – dánský parlament souhlasil s tím, že bude na domácím území nasazena armáda. Toto nasazení bude dále omezovat schopnosti Dánska plnit své závazky vůči NATO. A to navzdory tomu, že vláda slíbila americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, že zvýší výdaje Dánska na podporu vojenské aliance.

A naše media včetně ČT tuto maičkost jako vždy tutlají.

Zdroj: 10news, Slovenskeslovo

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDemonstrace proti Babišovi   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 05:55:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
…pardon za nezávislou justici… nám o tomto víkendu proběhnou v Praze na Letné. Nebudu teď rozebírat motivaci a míru porozumění aktuální politické situaci účastníků této a předcházejících takto oficiálně zaměřených demonstrací z nedávné doby, to má mnoho vrstev a určitě se najdou jiní, kteří se tomu budou věnovat s dostatečnou erudicí.

Rád bych se ale pozastavil nad tím, za co, či za koho, tam ti účastníci demonstrovali a budou demonstrovat ve skutečnosti. „Za nezávislou justici“, ani proti Babišovi to totiž není, resp. primárně není, ačkoliv si to tak patrně většina z nich malovala či maluje.

Proč to není primárně proti Babišovi? Protože kdyby byl teď čistě teoreticky předsedou vlády třeba Kellner, nebo Strnad, nebo lecjaký další miliardář, který nepřísluší k těm „správným hochům“, bylo by organizováno to samé. Změnilo by se jen jméno na cedulích a heslech. Ale tím, kdo šel s kůží na trh a podařil se mu úspěch ve volbách u zdaleka největší skupiny voličů, byl právě Babiš. Proto je teď předsedou vlády.

Jeho novum a síla je právě v tom, že jako první český miliardář – či chce-li někdo, jak se dnes říká, oligarcha – přestal uplatňovat svou moc a vliv proxy přes koupené šašky v politických stranách, jako tomu bylo dosud zvykem, kdy skutečně vlivní pánové žijí zdánlivě neúčastní na politice uprostřed svých rozlehlých nemovitostí zde, nebo i v zámoří. Babiš do toho šel otevřeně a uspěl. Ale kdyby to tak udělal třeba Kellner, měl by to „hnutí odporu“ na krku on. Nejde opravdu nevyhnutelně o konkrétní jméno. To je jen shoda okolností vyplývající z té verze reality, která se poskládala.

Podstata věci spočívá v tom, že Babiš svým vítězstvím ve volbách a sestavením vlády, do jejíhož čela se postavil, odtlačil od centra moci „dobré hochy (i dobré holky)“, už tak dost frustrované opakovaným zvolením Miloše Zemana do prezidentské funkce. Dvě nejvýznamnější státní funkce, vládu, plus i pozici předsedy sněmovny a situaci v parlamentu teď „dobrá parta“ nemá pod kontrolou, a kdyby jen to. Ale to si dál může každý domyslet, rozebírat do přílišných podrobností to v tomto článku nechci. Všechno se to samozřejmě promítá zpětně do ekonomiky a jinam, včetně nuancí české zahraniční politiky. A je z toho velké zle. Nejen v zemích českých.

Milošova a Andrejova vítězství mění reálně poměr sil v českém rybníce. Andrej v čele vlastní vlády, byť sabotované jak to jde oranžovou pátou kolonou „správné party“, znamená, že vláda už primárně nejde na ruku miliardářům ze „správné party“, prostě proto, že to už po dlouhých letech není výhradně jejich vláda. A jejich najatí šašci se z toho mohou pominout. Protože nejsou schopni plnit své úkoly, kvůli kterým jedině má jejich placená účast v politice nějakou cenu. A tím se dostáváme k jádru věci.

Celé se to nejvíce demaskovalo v závěru činnosti Sobotkovy vlády. Přes medializovanou aféru kolem bytů OKD vyšlo dostatečně zřetelně najevo, že pár posledních vlád bylo vlastně proxy Bakalových. K němu si pak můžete připočíst do „správné party“ některé další. Jsou to zejména ti, kteří také financovali Drahoše proti Zemanovi. Jejichž politické projekty byly v posledních letech opakovaně neúspěšné. Všechno je to logické, jednoduché (odkryjeme-li svrchní krycí vrstvu, o což se nyní náznakem pokouším) a hlavně – zapadá to do sebe a vysvětluje problém –podle mě – bezezbytku. Vedle nejvlivnějšího Bakaly to jsou například
majitel Jablotronu Dalibor Dědek, spolumajitel finanční skupiny RSJ Libor Winkler, vlastník skupiny Wikov Martin Wichterle, spoluvlastníci BDP Partners Vasil Bobela, Petr Pudil a Jan Dobrovský. Výčet není úplný.

Demonstrace a boj proti Babišovi s cílem jeho odstavení od moci proto jsou snahou o restauraci probakalovské vlády těch, kteří mají skutečný vliv a kontrolu nad příslušnými procesy.

Nevědomí demonstranti se tak stávají „kanónenfutrem“ těchto sil, jimž z nevědomosti poskytují patřičnou stafáž pro akceleraci všestranné kampaně vedené proti babišovské vládě. Ať už si myslí že demonstrují za nezávislou justici (hezké heslo, ale Benešová dlouhá léta v době předchozího vrcholu její kariéry nikomu takto nevadila), nebo přímo proti tomu „zlému“ Babišovi, v konečném důsledku se angažují a bojují za Bakalu a návrat jeho proxy vlády. Nic míň a nic víc.

Snahy organizátorů demonstrací, včetně té na Letné, o srovnávání, resp. vytváření za vlasy přitažených paralel ať už v rovině ideové, nebo početní z hlediska množství přítomných, nebo z hlediska účasti některých řečníků, kteří to měli zjevně personálně evokovat, s demonstracemi v r. 1989, mi proto přijdou panoptikální. Což jim neubírá na nebezpečnosti, neboť zároveň míří směrem ke zvrácení výsledků posledních parlamentních voleb, které se jim naprosto nehodí.

CROIX

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVlastizrádce Bureš   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 05:40:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Než zdůvodním tuto mimořádně závažnou informaci, zmíním se o tom, že soudruh Bureš skutečně nemusí nic vracet, ani nemusí odstupovat.

EU nám totiž nedá dotace třeba na velmi potřebné CT pro nemocnici či na opravu silnice nebo školy do té doby, dokud tyto požadované dotace nedosáhnou dlužné výše. Odstupovat také nemusí. Na podzim totiž kromě masových demonstrací ve všech městech přijde oficiální zpráva z EU o dotačních podvodech. Je velmi pravděpodobné, že vyšetřování českou policií bude stále odkládáno, protože každého půl roku je odvoláván policejní ředitel, zabývající se burešovou kauzou...

Je to jen náhoda? Navíc není vyloučeno, že kvůli pouhé miliardě se nedejbože budou zavírat LDN či domovy důchodců. Ministryně financí neví ani to, že EU neposkytuje dotace na sociální účely!!! Tohle nedokázali ani ti zlí komunisté! Stane-li se to, budou demonstrovat i ti, kteří jsou proti Milionu chvilek, protože v LDN a domovech důchodců mají své rodiče či prarodiče. ČSSD si uvědomí, že jí nezbývá, než porušit koaliční smlouvu a z vlády vystoupit. V tom případě bude vyhlášena demise vlády a předčasné volby. A Bureš už ted má pouhých 27 procent a mnoho velmi slavných a známých osobností a podnikatelů jej opouští. Proč asi? Pokud by volby byly jako obvykle, až za dva roky, měl by díky EET maximáně dvacet procent. Důvody jsem uvedl v minulém blogu.

V květnu byl skutečný /!/ schodek 51+18 miliard, na dvanáct měsíců to vychází 165 miliard! Co bude dělat obyčejná účtařka, nerozumějící ani nejběžnějším základům ekonomie, nastanou-li povodně či jiná katastrofa, a nemá-li rezervu ani pouhé jedno promile rozpočtu? Jak by reagovala v krizi, kdy musel Kalousek mít peníze pro invalidy, důchodce, lékaře, policisty, učitele atd, přesto, že byla vysoká nezaměstnanost a tudíž velmi nízký výběr daní? Ten měl aspoň odpovědnost. Ani Bohuš tolik nerozhazoval peníze jako nejhorší ministryně financí v historii ČR.

Šest miliard na vlaky zdarma, to prachy jsou, ale pouhá miliarda na bezmocné není. Styďte se Aleno! Bureš i Alenka se bojí zrušit Ziskovky zabývající se imigranty, protože soudruh Pánek si dupnul...Takzvané "vyrovnané" rozpočty za vlády ANO byly způsobeny díky vráceným přeplatkům z EU, ale tom se nehodí mluvit... Daně nezvyšujeme, jen za cigarety, alkohol, sázení...Kasa je prázdná, koho bychom ještě obrali...Ministryně financí vůbec neví, že EUn eposkytuje dotace na sociální účely!!!

Vážení voliči Bureše, pokud byste podnikali třeba v Polsku či Maďarsku, jaký byste měli důvod jít do politiky a hájit zájmy cizího /!/ národa? Pardon, pokud byste dostávali dotace ve výši pět a půl milionu každý den...

Po této vládě nastoupí Loupežníci. Bůh s námi a zlé pryč. Bureš položil základní kámen a ostatní to jen dokončí. Premier je totiž nejmocnějí politik v každém státě. Bureš je v EU mnohem častěji než na návštěvě svého "nemocného" syna, kterého od té doby nenavštívil. Pardon, v den výročí republiky jel za jeho matkou a předal jí psaní, které pak přečetla před kamerou ČT. Svéprávný syn už přes rok žádá o výslech Českou policií, proč asi?

Proto Bureš velmi dobře věděl, že jeho straníci v EU odsouhlasili to, že z imigrantů se stávají legální turisté, kteří budou mít u nás zdarma stravu, bydlení, mobil, zdravotnictví a jiné výhody. Kdepak asi stát vezme tolik volných bytů? Samozřejmě nebudou mít žádnou povinost pracovat. Už ted soudruh Hamáček veřejně slibuje, že stát jim bude platit celoroční školení o tom, jak se u nás přizpůsobit.. Andrej zcela vědomě nevyužil své moci a nezakázal svým europoslancům odsouhlasit tento zákon. Skutečně se nedopustil vlastizrady?

Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJako slušný občan jste méně než krimigrant a zločinec. Smiřte se s tím   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 05:38:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Africký krimigrant vyhoštěný z Německa do České republiky znásilnil 16-letou dívku v poli u Litoměřic. Kulturní obohacení. Do Evropy přišel mj. díky Angele a jejímu pozvání pro všechny africké a arabské lemply, kteří jsou příliš líní a neschopní na to, aby zlepšovali situaci ve svých vlastních zemích, a zároveň kteří jsou velice „cacní“ žít si pohodlně na účet jiných lidí (to v lepším případě) nebo prostě realizovat (to v tom horším případě) základní příkaz islámu, tedy obsazovat cizí území, dosud islámem nezotročená. Ehm, neobsazená. Ehm, neobohacená.

Multikulturně neobohacená, že? Je mimochodem zvláštní, že multikulturalisté vítají islám. Kamkoli islám přijde a získá dostatečnou sílu (odhadem z historie okolo 40% populace), tam zavede brutální monokulturu. To je jako zvyšovat přírodní rozmanitost sázením bolševníku. (Jak příznačné.) Ale zpět ke kauze znásilnění české dívky nelegálním migrantem.

Na případu je zarážející fakt, že dotyčný nelegální migrant (krimigrant) byl v Německu odsouzen za násilný trestný čin nebo více násilných trestných činů. Po odsezení si trestu, v islamistickém Německu jistě mírnému, aby nebyl nebohý africký zločinec frustrován nebo snad nedejbože přímo dotčen, tak tedy po odsezení si trestu byl „vypovězen“ do České republiky. A to přesto, že není původem z České republiky, nemá české občanství, nikdy tu neměl trvalý ani jiný pobyt. Evropskounijní kvóty na rozmisťování islámských okupantů, verze 2687.

Dokázalo Německo, že dotyčný krimigrant přišel do Německa z České republiky? Stoprocentně ne. Nebyl zadržen na hranicích mezi Českou republikou a Německem, mohl přijít odkudkoli. Německo nemůže dokázat, že dotyčný krimigrant přišel do Německa z ČR. Může to jedině tvrdit, stejně jako dotyčný krimigrant může jedině tvrdit, že je syrský dvanáctiletý sirotek, který vystudoval jadernou fyziku na univerzitě v Damašku a do Evropy přiletěl z Mogadišo přes Moskvu na letiště Praha Ruzyně.

Odkud jinud než přes Moskvu by asi tak letěl, že? Koneckonců, „Evropskou“ Unií placený „think tank“ politruků tvrdí, že Rusko tajně podporuje nelegální migraci do Evropy. ( http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/brusel-obvinil-rusko-z-pomoci-ilegalni-migraci-do-eu/ ) A to přesto, že Rusko celou dobu otevřeně Evropu varuje před otevíráním se destrukci a rozvratu, jaký masová a navíc nelegální migrace nutně přináší. A to přesto, že Rusko celou dobu otevřeně varuje Evropu (i ostatní země NATO) před podporou, kterou „západní“ země a jejich armády i tajné služby skrytě i zcela otevřeně poskytují islámským teroristům.

Rusko celou dobu otevřeně a jasně Evropu i USA upozorňují na šílené důsledky šílené politiky Západu, Rusko jako jediná země opravdu bojuje proti islámskému terorismu (od Čečenska až po Sýrii, snad dnes i v Libyi dojde ke stabilizaci, když Rusko podporuje a snad bude podporovat generála Haftara, který možná porazí západem podporované a dosazené teroristy z Islámského státu a AlKajdy, jen pro marketingové účely přejmenované). Ale na koho jiného to svést než na Rusko? Ale co, „ministr“ zahraničí Zaorálek, za ČSSD, dokonce tvrdil, že Rusko nelegální migranty z Afriky tajně přepravuje letadly do zemí EU, aby rozvrátilo evropské státy a mohlo je snadněji obsadit. ( https://zpravy.aktualne.cz/domaci/mam-dolozene-ze-rusko-vozi-uprchliky-do-evropy-tvrdiministr/r~424174b6ea0711e5a8d7002590604f2e/ )

Debilita protiruských fanatiků nezná hranic. „No borders“ pro debilitu multikulturalistů. (Termín debilita v této souvislosti nemyslím jako urážku, ale jako přesné vyjádření intelektuálních schopností multikulturalistů. Kdo se tím cítí dotčen, ať se sebou něco udělá a neotravuje.)

Mimochodem, kdyby to tak opravdu bylo a Rusko opravdu dopravovalo nelegální migranty do zemí EU, tak vlastně podle přesně stejných „multikulturalistů“ a jiných neomarxistů-neobolševiků bychom měli být Rusku vděčni. Protože přeci platí základní teze „co nelegální migrant, to kulturní obohacení; co nelegální migrant, to pracant a dříč, který vydělá na evropské důchody; co nelegální migrant, to slušný, tichý, pokorný a vděčný inženýr, lékař nebo doktor věd; kdo nechce nelegální migranty, okrádá vlastní zemi o rozkvět, ekonomický a technologický rozmach a vůbec skvělou budoucnost.“ Nebo snad ta teze vlastně ani tak moc neplatí ani pro neomarxistické fanatiky? (Neomarxistické-neobolševické fanatiky dnes zásadně pro-krimigrantské, proti-vzdělanostní, pro-islamizační, proti-národní, proti-rodinné, protiheterosexuální, proti-národní; a také proti-ruské, protože Rusko jaksi vzdoruje jak globální neo-totalitní moci, tak neo-marxistickému destruktivnímu šílenství).

Co je tedy v celé kauze afrického kriminálnického krimigranta důležité, je to, že Německo protiprávně a v rozporu se všemi mezinárodními dohodami, smlouvami a pravidly, včetně pravidel Schenghenu, poslalo afrického zločince a nelegálního migranta do České republiky. Věřím, že „padni, komu padni“ a Evropská komise okamžitě zahájí s Německem kárné řízení a pozastaví Německu jakékoli platby rozpočtu Evropské Unie (při zachování povinnosti Německa platit, jako v jiných případech). Že je to z mojí strany naivní? Ale ne! To se mi nechce věřit, že by v úžasné, skvělé, demokratické Evropské Unii nebyl dodržován jeden z naprosto nejzákladnějších principů práva, tedy rovnost všech před zákonem. (Rovnost před zákonem, tedy rovnost bez apriorní diskriminace, bez apriorního podřízení nějakého člověka nebo subjektu, jakým je například apriorní diskriminace žen v islámském „právu“; viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Rovnost_(pr%C3%A1vo) Mimochodem, první koncept rovnosti před zákonem zavedl Chamurapiho zákoník přibližně z roku 1 700 př. n. l., muslimské země tento princip částečně začínají zavádět v roce 2 019 n. l. To jen drobná poznámka. S ničím to jistě nesouvisí a s tamtím už vůbec ne.)

Zároveň předpokládám, že nelegální a nelegitimní přesunutí afrického kriminálníka a krimigranta do České republiky z Německa formou pseudo-vyhoštění z Německa proběhlo za nějaké asistence státní moci České republiky. Pokud ne, dopustili se příslušné německé úřady a konkrétní němečtí úředníci a policisté trestných činů. Česká republika by měla požádat o vydání příslušných německých úředníků a policistů do České republiky k trestnímu stíhání. Pokud ale byl zmíněný africký kriminálním a krimigrant přijat do České republiky jakoukoli formou zahrnující oficiální úřady české státní moci a správy, je potřeba rozšířit trestní stíhání o příslušné úředníky české státní moci. Pokud byl dotyčný kriminální a krimigrant podporován neziskovkami, musí být „pracovníci“, tedy vlastně přesněji „plat pobírající parazité“ z neziskovek také trestně stíháni. Pašování lidí, vlastizrada.

§ 309 Vlastizrada (1) Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314), bude potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem.

(2) Příprava je trestná.

§ 314 Sabotáž (1) Kdo v úmyslu poškodit ústavní zřízení nebo obranyschopnost České republiky anebo poškodit mezinárodní organizaci zneužije svého zaměstnání, povolání, postavení nebo své funkce nebo se dopustí jiného jednání k tomu, aby a) mařil nebo ztěžoval plnění důležitého úkolu mezinárodní organizace, orgánu veřejné moci, ozbrojených sil nebo bezpečnostního sboru, hospodářské organizace nebo jiné instituce, nebo b) způsobil v činnosti takového orgánu anebo takové organizace nebo instituce poruchu nebo jinou závažnou škodu,

bude potrestán odnětím svobody na tři léta až deset let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku.

(2) Odnětím svobody na osm až dvanáct let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku bude pachatel potrestán, a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny, nebo b) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(3) Odnětím svobody na deset až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob nebo smrt, b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu, c) ohrozí-li takovým činem závažně mezinárodní postavení České republiky nebo postavení mezinárodní organizace, jejíž je Česká republika členem, nebo d) zorganizuje-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(4) Příprava je trestná.

Litera scripta manet. Co je psáno, to je dáno. Alespoň ve slušných zemích, kde je vláda práva a ne zvůle mocných.

Německá strana prý českou stranu neinformovala o tom, za jaké násilné trestné činy byl zmíněný africký krimigrant v Německu odsouzen. Promiňte, ale – jak to jen říci – no, nevím – možná třeba:

K...a, do h...u, děláte si p....l ?!?!?!?!?!?!?!?!

Německo nám do naší země pošle odsouzeného zločince, který není a nikdy nebyl naším občanem a ke kterému nemáme absolutně žádné povinnosti a kterého vůbec nemáme naprosto, absolutně žádnou povinnost přijmout podle platných mezinárodních smluv a dohod, a ani nám nesdělí, za jaké trestné činy byl dotyčný krimigrant v Německu odsouzen? Jsme snad stále ještě Protektorat Böhmen und Mähren ?!?!?!?!?!?

Pardon. Hloupá otázka. Vlastně jsme protektorát. Drtivou většinu zákonů nám posílá EUReichskommisariat přímo z Brusele a naši poslanci jen formálně „schvalují“/akceptují říšská EU nařízení, stejně jako to činila protektorátní „vláda“. (Škoda, že nejsem v ODS – už by mne vyloučili, protože kritika Evropské Unie se zásadně neshoduje s hodnotami eurohujerské, kolaborantské a zbaběle lokajské Fialovy „ODS“.)

Časem nikým nevolená neo-totalitní struktura Evropské komise (která ve skutečnosti společně s celým úřednickým aparátem ovládá EU), přejde na „efektivnější“ formu a bude rovnou posílat „Rozkasy pro obyvatele“. Elektronicky. Zařídí to Piráti, aby to bylo moderní a cool. Takže až Vám mailem přijde „Na rozkas Votze a neivršího Prezidenta německe Armady“, tak se nedivte. Já Vám to avizoval předem.
( https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=roskas+pro+obyfatele )

Druhý aspekt celého zločinu afrického nelegálního migranta, který mne zaujal, je skutečnost, že neomarxisté ( https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/okamura-prispevek-facebook-znasilneni-v-terezinenenavistne-komentare-nasili-na-zenach.A190619_094654_domaci_lre ) jsou více než samotným zločinem pohoršení tím, že lidé nas...ně komentují zločin afrického krimigranta na šestnáctileté dívce. (Napsal bych „naštvaně komentují“, ale lidé to komentují prostě nasraně a ne naštvaně, tak píši „nas..ně“, abych snad někoho neurazil. Abych neurazil třeba nějaké snow flakes multikulti neobolševické redaktorky iDnes. To bych vážně nerad.) Dokonce ani najednou nevadí zveřejnit celé jméno člověka, který si dovolil vyjádřit svoji nas..ost nad tímto odporným zločinem. Jindy nějaký muslim podřeže stařenku a nejen, že se nedozvíme jeho jméno, dokonce se píše „mladík....frustrovaný...zdravil sousedy....náhle se zradikalizoval...s ničím to nesouvisí“ – a tady, když jde o slušné a poctivé občany této země, najednou se napíše do článku celé jméno.

A do článku se také přidají neo-bolševickými multikulturalisty tolik oblíbené výhrůžky policejními represemi proti těm, kteří prostě a jednoduše vyjadřují veřejně svoje - zcela oprávněné - rozhořčení nad odporným zločinem. Když bílý mladík před třiceti lety na střední škole údajně sáhl na večírku (na mejdanu, jistě divokém, co bychom si nalhávali, na mejdany mládež nechodí poslouchat vážnou hudbu a popíjet čaj s mlékem) spolužačce na prsa nebo na zadek, tak feministické křídlo neomarxismu/neobolševismu řve výroky, že jeden až žasne, jaké vulgarity, primitivismu a tupé nenávistné agresivity jsou „ženy“-feministky schopny. Zato když nelegální migrant z Afriky znásilní šestnáctiletou dívku, tak to se musí potichounku, hlavně aby chudák kriminálník, zločinec a dovezený úchyl snad nějak nebyl dotčen.

Redaktorky iDnes, Lada Režňáková ( https://www.idnes.cz/novinari/lada-reznakova.N3970 ) a Tereza Vlčková ( https://www.idnes.cz/novinari/tereza-vlckova.N4267 ) jsou úplně vedle, když někdo komentuje expresívním jazykem zločin afrického nelegálního migranta. Ale o nenávistných výrocích proti Donaldu Trumpovi, nebo proti Viktoru Orbánovi, nebo proti Vladimíru Putinovi, nebo proti Miloši Zemanovi, o těch žádný článek nenapsaly. Výzvy k podřezání prezidenta České republiky zvoleného ve svobodných a demokratických volbách je nechávají v klidu. Zato výzvy k přísnému trestu pro nelegálního migranta z Afriky, který se opakovaně v Evropě dopouští násilných trestných činů, jsou z toho úplně multikulturně neobolševicky paf.

Pozn.: Lada Režňáková na své stránce o sobě uvádí, že neumí psát všemi deseti. No, to není těch nejdůležitějších deset, které je nutno mít při psaní článku pohromadě k použití, milá Lado.

Bylo by stejné haló, kdyby šestnáctiletou dívku znásilnil třeba třicetiletý bílý český muž a na sociálních sítích lidé psali „prase“ „zastřelit“ „uříznout mu ptáka“? Vyšetřovala by „pachatele“ podobných výroků policie? (Ale jde o afrického krimigranta s kriminální minulostí, současností a bez pochyb i budoucností, stejně jako u veliké části celé nelegální migrace. Tak tu hned máme pravdě orwellovský svět Thought police – policejní kriminalizace myšlení - https://en.wikipedia.org/wiki/Thought_Police ).

Ale čemu se divíme. Český řidič tiráku, kterému do návěsu bez jeho vědomí vleze tlupa nelegálních migrantů, ten dostane dva roky vězení. Zločinci z neziskových organizací vědomě pašují do Evropy tisíce a tisíce nelegálních migrantů, včetně islámských teroristů (například dva z pachatelů teroristického masakru v klubu Betaclan přišli do Evropy jako „uprchlíci“, bezpochyby za spolupráce neziskových organizací; https://tinyurl.com/yxj82wgs ), a nejen že tito pachatelé trestné činnosti a spolupracovníci teroristů nedostanou žádný trest vězení, ještě dostanou příspěvek ze státní kasy (z kapes slušných občanů, těch slušných občanů, které pak nelegální migranti vraždí, okrádají, zastrašují a znásilňují).

Jaké je tedy z celé kauzy ponaučení?

Nelegální migranti budou v Evropě páchat trestné činy v míře dosud nevídané. Stačí zmínit naprostý rozvrat kdysi bezpečného Švédska. A půjde mimochodem o trestné činy brutalitou a bezcitností pachatelů v Evropě nevídané za nejméně 70 let, kdy skončil předchozí pokus Německa vylepšit Evropu nějakým prima echt Deutsch plánem. (Stačí zmínit případy nigerijským krimigrantem zaživa rozřezané dívky v Itálii, případy dívek upálených zaživa – ano, už i v Evropě máme toto „kulturní obohacení‘, útoky kyselinou, které se v Londonistánu staly naprosto epidemické, vraždy dívek „ze cti“ za jejich svobodný názor, anti-humánní a nelidskou ženskou obřízku, která se již v Evropě provádí po desetitisících a státní mocí je tolerována, přestože jde o jasný trestný čin těžkého ublížení na zdraví s trvalými následky, útoky granátem na policejní nebo hasičská auta, vystřílení koncertů, podpalovaní kostelů a katedrál, atd atd atd Mohl bych tady napsat 100 stran o tomto „přínosu“ přijímání muslimských migrantů.) Míra zločinnosti a brutalita zločinů muslimů a migrantů bude mocninou jejich počtu. Tady je graf, jak to bude - https://cs.wikipedia.org/wiki/Exponenci%C3%A1ln%C3%AD_funkce . Ve Švédsku, Británii, Francii již tuto křivku z běžného života dobře znají, jen ji v policejních statistikách zatajují falšováním a zamlčováním údajů.

Multikulti neomarxisté/neobolševici se budou zastávat a požadovat „práva“ pro pachatele zločinů, když půjde o pachatele z řad muslimů nebo krimigrantů tak dvojnásob. (V Británii byly muslimské znásilňovací gangy známé roky a roky a policie vědomě a úmyslně nezasáhla.)

Neobolševici budou na slušné občany poštvávat policii a vytvářet tak atmosféru strachu slušných občanů, strachu slušných lidí vyjádřit svůj názor. Autocenzura. Jako za té minulé totality. Už zase budeme vychovávat svoje děti „ale tohle nikde neříkej, je to pravda, ale nesmí se to říkat, protože bychom z toho měli problémy“ – dnes snad ještě strašnější než za minulého bolševika, protože dnešní bolševik bude bezpochyby odebírat děti z takových „nespolehlivých“ rodin a dávat je přednostně homosexuálům a jiným sexuálně úchylným a duševně nemocným osobám, případně rovnou muslimům a jiným ... ehm, pardon. ;-)

A občas neobolševici poštvou multikulti Sturmabteilung, tedy „Antifu“ na lidi s nepohodlným názorem. Nebo to prostě spáchá nějaký zfanatizovaný multikulti neobolševik s vymytým mozkem sám o sobě. Jako když dva multikulti neobolševici napadali Ladislava Jakla a reprízovali tak „spravedlivé rozhořčení správných Němců, kteří výchovně napadli židovského obchodníka a jeho rodinu“. Zatím ještě multikulturalisté netahají svoje oběti vysvlečené po ulici za vlasy. Zatím ještě multikulturalisté nenutí vlastence, tedy „xenofoby, rasisty, nacisty“, aby vlastním kartáčkem na zuby drhli dlažební kostky na ulici. Ale pokud je slušní lidé nezastaví, tak i k tomu multikulturalisté dospějí. Němcům to také chvíli trvalo. A také byl čas, kdy slušní Němci mohli nacismus zastavit.

Evropská Unie přestala být prostorem vlády práva. V Evropské Unii neplatí základní principy práva. „Právo“ v EU má jediný důležitý princip – účel světí prostředky. Zejména když jde o účel rozvrátit a zničit to vše, co všichni řádní občané Evropy milují a co multikulturní neobolševici nenávidí. Zejména když jde o to zničit svobodnou, demokratickou a prosperující společnost, pak platí tisíckrát, že v EU účel světí prostředky. Nevládne nám právo, ale zvůle a bezpráví.

Pro neomarxisty/neobolševiky a jejich cíle a snahy o rozvrácení a destrukci demokratické, svobodné, kapitalistické společnosti, která tvoří základ moderní společnosti judeo-křesťanského civilizačního okruhu, je africký násilník a krimigrant více, než slušný evropský občan. Více než kterýkoli slušný evropský občan, dokonce i více než je pro ně šestnáctiletá dívka, které nelegální migrant a již dříve odsouzený zločinec zničil celý život.

Je to prosté. Neomarxisté nenávidí vyspělou západní společnost. Nenávidí její svobodu, demokratičnost, ekonomické, technologické ba i humanistické úspěchy. Nenávidí to vše, a proto proti tomu všemu bojují. Všemi prostředky. Proto také ubývá svobody i demokracie s každým rokem, kdy jsou neomarxisté u moci uvnitř mocenských struktur, zejména těch skrytých (deep state).

Cílem neomarxistů/neobolševiků je zničení svobodné a demokratické společnosti. Neobolševici ve svých plánech na destrukci funkční, efektivní a vysoce humánní společnosti Západu nespoléhají ani na dělnickou třídu, ani na žádné jiné řádné občany. To proto, že je naše civilizace příliš úspěšná a lidé jsou v ní příliš spokojeni na to, aby „revolucí“ rozvrátili tuto společnost, tento společensko-ekonomický model, který funguje prokazatelně nejlépe na světě ze všech známých (a upřímně: i ze všech vůbec realisticky představitelných). Neomarxisté/neobolševici ve svých plánech na destrukci a rozvrat naší civilizace spoléhají na „menšiny“ – homosexuály (homosexualizace, aktivní propagace a přímo adorování homosexuality), eko-fanatiky (snahy rozvrátit postupně ekonomiku), asociály (o práci nejevící parazitické skupiny), transgendery a jiné psychicky labilní a duševně nemocné osoby (k duševně nemocným osobám neobolševici sahají v mnoha směrech – viz duševně nemocná pubertální Greta), nezaměstnané a nezaměstnatelné, muslimy a jiné skupiny, které naprosto a ve své základní podstatě nejsou schopny integrace a akceptování norem demokratické a svobodné společnosti, nelegální migranty (nezaměstnatelné v moderní ekonomice) atd. Dokonce i zločinci – každý vrah má v dnešním neomarxistickém pojetí „lidských práv“ více práv, než kterýkoli slušný občan ba dokonce má vrah více údajných „práv“ než má nebo kdy v neomarxistickém vidění světa měla jeho oběť.

Nelegální migrant, zločinec, úchyl je pro multikulti neomarxisty/neobolševiky více než kterýkoli řádný občan Evropy. Je pro ně mnohem více než Vy se svým řádným životem, se svojí pracovitostí a se svým dodržováním zákonů i nepsaných morálních norem. Zločinec, úchyl, krimigrant - to jejich spojenec. Jejich spojenec v neomarxistickém plánu na rozvrácení fungující, efektivní a vysoce humánní západní civilizace.

Jako slušný občan jste méně než krimigrant a zločinec.
Smiřte se s tím!

Nebo si to prostě nenechte líbit!!!

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_next_general_elections#Europe

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠkolní radní v Malmö zakázal focení na konci roku s poukázáním, že to odporuje nové EU GDPR direktivě   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 05:29:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak jsou ve Švédsku zase o kus dál v zářných zítřcích díky EU: Školní radní v Malmö zakázal focení na konci roku s poukázáním, že to odporuje nové EU GDPR direktivě o nakládání s osobními daty.

Z článku ovšem také vyplývá, že již dříve byly tlaky ne zrušení společného focení, protože školy navštěvují i děti ilegálních přistěhovalců, kteří nechtějí být veřejně poznatelní.

A také mnohopočetné rodiny žijící na sociálních příspěvcích, pro které by to mělo být drahé. (Chápu, že žit s dvěma nebo více ženami je drahé.) A tak jde 100 letá tradice rovnou do kopru.

Autor: Otto Černý

Zdroj: samnytt.se

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump nedorostl do války s Íránem   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 05:25:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po útoku na tankery v Ománském zálivu se Spojené státy rozhodly vyslat do Perského zálivu dalších tisíc vojáků. Podle Cenka Tamera, odborníka na Blízký východ z tureckého Centra výzkumu krizí a politiky (ANKASAM), se Washington tímto rozhodnutím snaží připravit půdu pro stupňování vojenské přítomnosti v regionu.

Spojené státy z útoku na tankery obvinily Íránské revoluční gardy. Ty ve čtvrtek sestřelily americký průzkumný dron v Hormuzském průlivu.

„S největší pravděpodobností chce Trump napětí v Ománském zálivu využít pro zvýšení americké přítomnosti v regionu,“ uvedl Tamer. Zároveň však nevěří, že Washington proti Íránu rozpoutá válku.

„USA si nemohou dovolit vojenskou intervenci proti Íránu, jehož území je třikrát větší než území Iráku. Pro okupaci Íránu budou Spojené státy potřebovat kolem dvou milionů vojáků. V roce 2003 nedokázaly zajistit bezpečnost v Iráku s vojenským kontingentem o síle 100 tisíc vojáků,“ uvedl expert.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mHwM

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínský zástupce v OSN vyzval k podpoře Programu dvou zemí pro řešení problému mezi Palestinou a Izraelem   
Pridal tk Sobota 22 červen 2019 - 05:16:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínský stálý zástupce v OSN Wu Haitao (Wu Chaj-tchao) pronesl 20. června na zasedání Rady bezpečnosti o situaci na Středním východě projev, ve kterém vyzval k podpoře Programu dvou zemí pro řešení problému mezi Palestinou a Izraelem.

Wu Haitao poukázal na to, že Program dvou zemí je jediný správný způsob pro řešení palestinsko-izraelského problému. Mezinárodní společenství by mělo dodržovat Arabskou mírovou iniciativu, iniciativu Země pro mír a další zásady a příslušné rezoluce Rady bezpečnosti OSN, trvat na podpoře komplexního, spravedlivého a trvalého řešení palestinské otázky prostřednictvím jednání a konečně vytvořit stát Palestinu s plnou suverenitou. Konečné postavení Jeruzaléma je složitá a citlivá otázka, která je základem pro řešení palestinské otázky a pro regionální mír, a která musí být řádně vyřešena.

  Wu Haitao také vyzval mezinárodní společenství, aby věnovalo velkou pozornost palestinské ekonomické a humanitární situaci a jejímu zlepšení a co nejdříve zrušilo blokádu pásma Gazy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2718 sec,0.0600 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,956kB