Neděle 11 srpen 2019
Jeffrey Epstein spáchal “sebevraždu” jen několik dnů poté, co byl na příkaz neznámé osoby z vedení vazební věznice přemístěn z jednotky intenzivního dozoru pro sebevrahy do obyčejné cely...   
Pridal tk Neděle 11 srpen 2019 - 04:42:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jeffrey Epstein spáchal “sebevraždu” jen několik dnů poté, co byl na příkaz neznámé osoby z vedení vazební věznice přemístěn z jednotky intenzivního dozoru pro sebevrahy do obyčejné cely, oběsil se na roztrhaném ručníku, umíral asi přes 4 hodiny! Bill Clinton si oddechl, usvědčený pedofil již mluvit nebude, kdo všechno byli jeho zákazníci! Epstein byl po červencovém neúspěšném pokusu o “sebevraždu” ve speciální cele s nepřetržitým kamerovým dozorem! FBI spustila vyšetřování, kdo nařídil Epsteinův přesun ze Suicide Watch Unit!

Usvědčený pedofil a obchodník s nezletilými dívkami Jeffrey Epstein dnes spáchal ve vazební věznici v New Yorku údajnou sebevraždu. Jeho sebevraždu okamžitě začala vyšetřovat FBI, protože Jeffrey Epstein byl na příkaz neznámé osoby dne 29. července přemístěn z jednotky pro sledování sebevrahů do obyčejné cely. Kdo dal příkaz k tomuto přesunu, není známo a věc začala vyšetřovat FBI, protože přemístění sebevraha zpět do normální cely je podle amerických zákonů možné jen po vydání posudku odborného lékaře a o přesunu musí být informována i strana žalobce. Nic takového však neproběhlo. Jeffrey Epstein se již 23. července údajně pokusil o jinou sebevraždu, byl ovšem nalezen v cele na zemi a v bezvědomí. Jakým způsobem se měl pokusit poprvé o sebevraždu, není dodnes jasné a je to předmětem jiného vyšetřování FBI.

Podle exkluzivních informací, které zazněly na Infowars, se měl Jeffrey Epstein dnes oběsit a podle informací k tomu měl použít na proužky roztrhaný a do provazu svázaný látkový ručník. Dozorce měl Epsteina najít po 4 hodinách při kontrole cely ráno v čase 06:30, obličej Epsteina byl promodralý, ale ještě žil. Podle listu The New York Times Byl okamžitě převezen do nemocnice, kde však následně lékaři již jenom konstatovali smrt.

Nikdo z odpovědných činitelů netušil a nevěděl, že Jeffrey Epstein již od 29. července není umístěn v Suicide Watch Unit, tedy v jednotce pro dozor nad sebevrahy, kde jsou senzory pohybu, kamery a zvukové snímače. FBI se proto začala zajímat o to, kdo nařídil, že Jeffrey Epstein byl po pouhých 6 dnech po prvním pokusu o sebevraždu v tichosti umístěn zpátky do samovazby.

FBI zahájila vyšetřování, kdo nařídil přesun Epsteina z dozorové jednotky do obyčejné cely

Vyšetřování zahájí i generální prokuratura, která je šokována, že Jeffrey Epstein se zabil ve federální vazbě jen dva týdny po svém prvním pokusu. Od začátku bylo jasné, že hlavním cílem Deep State je umlčení Jeffreyho Epsteina, protože výměnou za spolupráci a snížení trestu by mohl začít spolupracovat a začít rozkrývat masivní pedofilní kruh, který zasahuje až do nejvyšších politických pater ve Washingtonu a v okruhu královské rodiny v Londýně. Celé to nakonec povede k tomu, že nějaký lékař nebo zaměstnanec věznice bude obviněn z nedbalosti, že nařídil přesun Epsteina do normální cely. Přijde kázeňský postih, možná nějaké snížení platu, ale to jistě je úplně to poslední, to je ten nejmenší problém. Kdokoliv toto nařídil, velice se zavděčil velmi mocným lidem.

Prokázaným klientem Jeffreyho Epsteina je Bill Clinton. Více jak 20x použil jeho služby a letadla při cestách do Evropy a do Afriky. Epsteinovy aerolinky totiž nabízely úplně jiné “občerstvení” během letu, takže tato letadla získala mezi americkou politickou a podnikatelskou smetánkou velkou oblibu.

Servírovány byly během letu lolitky, které uměly splnit všechna přání. Dalším zákazníkem podle Epsteinových záznamů byl i britský princ Andrew, třetí syn královny Alžběty. Stejně tak byla zákaznicí i jeho pozdější manželka, Sarah Ferguson, vévodkyně z Yorku. Klientem byl i Charles Althorp, bratr zesnulé princezny Diany. Všechny tyto 3 osoby jsou zmíněny v tzv. Epsteinově Black Booku a informuje o tom list The New York Times.

Létající bordel, kde se jako hlavní menu podávaly lolitky všeho druhu

Celý Epsteinův business fungoval na geniálním nápadu poskytování sexuálních služeb v mezinárodním vzdušném prostoru, kam se nevztahují americké teritoriální zákony. Lolitky byly podle informací servírovány klientům jeho aerolinek po opuštění vzdušného prostoru USA a před vstupem do vzdušného prostoru jakéhokoliv jiného státu v Evropě, s výjimkou Afriky. Během letu se podávala vybraná jídla a nápoje, ale tím hlavním chodem byly pokaždé lolitky, k čemuž sloužily malé apartmány přímo na palubě Lolita Expressu, tedy Boeingu 727, který spadá do Epsteinovy flotily a jenž pilotuje slovenská rodačka. Služeb Jeffreyho Epsteina využívaly stovky světových politiků, obchodníků, ale především i šlechticů a bankéřů.

Jeffrey Epstein musel zemřít, protože během soudu by začal práskat a mluvit o tom, jak šlechtici z britské královské rodiny a bývalí prezidenti USA podváděli své manželky a v Epsteinových letadlech se oddávali radovánkám s nezletilými lolitkami, které Jeffrey Epstein hledal po celém světě. Zákazníci si potom vytipovali své favoritky a do Evropy či přes Pacifik do Austrálie už potom létaly jenom s Epsteinovým Lolita Expressem.

Pokud by toto vyšlo najevo, tito šlechtici a bývalí prezidenti by stanuli před soudy, protože pedofilie je v jejich zemích trestná, i když ne ve všech případech šlo o pedofilní styky, protože mnoha lolitkám bylo více než 15 let. Ovšem v USA je minimální věk pro sexuální styk 16 let, což v mnoha případech Epsteinova cestovka ani náhodou nesplňovala. Na palubě byly dívky ve věku už od 12 let.

První údajná sebevražda, která nezanechala na krku Epsteina žádné stopy, byla provedena zřejmě igelitovým sáčkem nebo igelitovou taškou

Nejprve se tedy pokusili odstranit Jeffreyho Epsteina 23. července, ale to se nepovedlo. Není jasné, co se tehdy stalo, protože podle informací neměl na krku žádné známky zranění, pouze ležel na zemi v bezvědomí, jako kdyby ho někdo dusil igelitovým sáčkem nasazeným na hlavu. Pachatel si zřejmě myslel, že uspěl, když Jeffrey Epstein padl na zem, že je udušený, a tím to prostě hasne. Jenže Jeffrey Epstein to poprvé přežil.

Zastavení dechu totiž ještě neznamená smrt, do 5 až 7 minut lze totiž člověka znovu oživit. Ihned po tomto údajném pokusu o sebevraždu byl Epstein přesunut na jednotku intenzivního dozoru pro sebevrahy, ale tam pobyl jenom 6 dní. Pod kamerami a dozorem to zkrátka nebylo možné zopakovat a dokončit.

Epsteinova smrt je velkou úlevou pro Demokratickou stranu v USA, která by v případném procesu s Epsteinem mediálně trpěla nejvíc, protože bývalý demokratický prezident Bil Clinton by byl vláčen bulvárem těsně před prezidentskými volbami v USA příští rok. Vzhledem k tomu, že obžalovaný zemřel, dojde k ukončení vyšetřování a vedení procesu. Samozřejmě, že FBI může paralelně k tomu rozjet vyšetřování Epsteinových klientů, to samozřejmě není vyloučené, ovšem vzhledem k tomu, že ke službám s lolitkami docházelo mimo území USA ve vzdušném mezinárodním prostoru, bude těžké hledat důkazy.

Konec vyšetřování, zhasněte a zapomeňte!

Jeffrey Epstein sice měl své budovy v USA, kde probíhala náborová činnost pod záminkou modelových agentur pro mladé dívky, ale vzhledem k tomu, že se nejednalo o místa, kde docházelo k pohlavnímu styku, bude pro FBI problematické někoho z něčeho obviňovat. To bylo možné jenom majitele tohoto businessu, ale ten je teď mrtvý. Deep State tak znovu ukázal, že je nad zákon.

Zákony platí i v USA jen pro někoho. Ale ruku na srdce, nejen v USA. Vždyť totéž se děje i v ČR, viz. česká dívka v Praze, která se prý zasebevraždila 13 údery kuchyňského nože do hrudi, a z toho 3x za sebou do vlastního srdce. Pachatel nebyl ani obviněn, v pohodě odcestoval. Takže, zatímco v USA mají svého Epsteina oběšeného prý na ručníku, v Česku máme Anetu, která se třikrát bodla do srdce a potom ještě desetkrát do jiných oblastí hrudníku. V Americe mají Deep State, v Česku máme zakošerovanou Mafii. A tím je to dané!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/jeffrey-epstein-spachal-sebevrazdu-jen-nekolik-dnu-pote-co-byl-na-prikaz-nezname-osoby-z-vedeni-vazebni-veznice-premisten-z-jednotky-intenzivniho-dozoru-pro-sebevrahy-do-obycejne-cely-obesil-se/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTo není žádný vtip, řidič autobusu ve Stockholmu odmítl vstup ženě do autobusu, protože se se svými kamarády muslimy právě modlil   
Pridal tk Neděle 11 srpen 2019 - 04:26:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Muslimský řidič autobusu ve Stockholmu odmítl ženě vstup do autobusu, protože se tam spolu se dvěma kolegy modlili. Dotyčná žena, podle místního politika Umírněné strany Kristoffera Tamsona, tento incident potvrdila. Žena se pokusila normálně vstoupit do autobusu a poté byla právě jako žena odmítnuta.

Kristoffer Tamson slíbil, že to prošetří. Zvláště proto, že muž na ženu reagoval velmi agresivně, jak napsaly švédské noviny Nyheter Idag. Nechal ji stát v dešti a pustil ji, až když modlitba skončila. Nadával jí. Žena se bála řidiče autobusu a jeho společníků, a tak ji nakonec odvezl autem přítel.

Hanif Bali, přistěhovalec a politik ve Švédsku známý pro svá protiimigrační prohlášení a kritiku islámu, kritizoval incident.

„Ženě ve Värmdö nebylo v autobuse uprostřed noci umožněno nastoupit jen proto, že řidič a jeho kolegové se chtěli pomodlit. Po modlitbě ještě ohrožoval ženu. Tak to je jasné, to museli být mormoni! “, zdůraznil Hanif Bali.

Ve Švédsku ve městě Växjö je od loňského roku povolena hlasitá výzva k islámské modlitbě. Navzdory odporu obyvatelstva to městská rada a policie dovolila.

Švédská policie ve městě Växjö udělila místní mešitě právo vysílat islámské volání k modlitbě, přičemž místní biskup švédské církve podporuje tento krok jako „promyšlené rozhodnutí“.

Policejní rozhodnutí povolit vysílání islámského volání k modlitbě přichází poté, co muslimská nadace Växjö vznesla požadavek v únoru a prohlásila, že povolení k modlitbě by pomohlo integraci.

Volání k modlitbě bude povoleno v pátek na více než tři minuty brzy odpoledne, ale mnoho politiků vyjádřilo ostrou kritiku tohoto rozhodnutí.

Zdroj: pz.cz, voice.com
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPryč s hřivnou. Ukrajinci podali petici se žádostí, aby se stal dolar národní měnou   
Pridal tk Neděle 11 srpen 2019 - 04:22:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Petice se žádostí provést na Ukrajině peněžní reformu a udělat z dolaru národní měnu místo hřivny byla zaregistrována na webu ukrajinského prezidenta.

„V souvislosti s nestabilitou ukrajinské národní měny žádáme, aby byla provedena peněžní reforma, a aby byla ukrajinská národní měna hřivna nahrazena stabilnější měnou, tedy americkým dolarem, s přepočítáním cen, tarifů, mezd, stipendií, důchodů, prostředků na kontech podniků, úřadů a organizací, a také vkladů občanů,“ píše autor petice.

Petice byla zaregistrována 7. srpna a podepsalo ji zatím 40 lidí.

Aby petici projednal prezident, musí ji podepsat nejméně 25 tisíc lidí v průběhu 90 dnů.

Autor poslední zaregistrované petice žádá, aby byl 70krát snížen plat šéfovi Naftogazu Andriji Kobolevovi. Za dva dny ji podepsalo 733 lidí.

V červenci tohoto roku analytici největších bank a investičních fondů upozornili na to, že kvůli celkovému zpomalení a úpadku v obchodě rozpoutaly centrální banky světovou měnovou válku.

V době ekonomického růstu dávají přednost silným měnám. Avšak světová ekonomika byla již dost poškozená obchodními válkami. Experti jsou přesvědčeni, že již ke konci letošního roku to pocítí na sobě všichni, avšak hlavní rána připadne na léta 2020-2021.

Podle odhadu WTO se mezinárodní obchod snížil v roce 2018 o 0,5 bilionu dolarů a letos mají ztráty dosáhnout 1,5 bilionu. Mezinárodní měnový fond varoval, že pokračování konfrontace s Čínou sníží světový HDP o 0,5%, tj. o 455 miliard dolarů.

Centrální banky určitě použijí v této situaci na podporu národních ekonomik různá stimulující opatření. Potenciál snížení úrokových sazeb je ale velmi omezený, poněvadž jsou dnes i tak minimální. Jediným reálným nástrojem podpory ekonomiky je oslabení měny, které zvýší konkurenceschopnost vyváženého zboží na světovém trhu. Když se ale hned několik zemí předhání v oslabení své měny, je to měnová válka.

Olej do ohně přilil Donald Trump, který se obořil na guvernéra Evropské centrální banky Maria Draghiho s obviněními z oslabení eura. „Mario Draghi informoval o možnosti dodatečného stimulování, což hned snížilo kurs eura vůči dolaru a umožnilo nespravedlivou snadnější konkurenci USA. Evropanům to prochází po léta, spolu s Čínou a dalšími,“ napsal prezident na Twitteru na začátku července. Pán Bílého domu přitom znovu zdůraznil, že Čína záměrně snižuje kurs jüanu kvůli zlevnění exportu a zvýšení obchodní nerovnováhy s USA. Federální rezervní úřad přitom podle prezidentova názoru udržuje příliš vysokou sazbu, proto drahý dolar překáží exportu amerického zboží a služeb.

Výroky amerického prezidenta způsobily mohutnou vlnu spekulací na Wall Street. Analytici dospěli k závěru, že Trump hodlá schválit rozhodnutí o devalvaci dolaru.

Jakmile Státní pokladna zveřejní příslušné nařízení, zahájí Federální rezervní banka New Yorku měnové intervence. Začne prodávat dolary a nakupovat cizí měny, varovali bankovní analytici. Oslabí to dolar, který je, podle odhadu Bank of America, přeceněn dnes přibližně o 13 %.

Zdroj: https://sptnkne.ws/8VhD
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Japonsku bylo zahájeno další kolo čínsko-japonského strategického dialogu   
Pridal tk Neděle 11 srpen 2019 - 04:14:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Náměstek čínského ministra zahraničí Le Yucheng (Le Jü-čcheng) předsedá společně s japonským náměstkem ministra zahraničních věcí Takeem Akibou novému kolu čínsko-japonského strategického dialogu, které bylo zahájeno 10. srpna v Japonsku. Obě strany si při jednání důkladně vymění názory na dvoustranné vztahy a mezinárodní a regionální otázky společného zájmu.

Obě strany znovu potvrdily, že budou aktivně uplatňovat důležitý konsenzus dosažený na zasedání mezi vůdci Číny a Japonska v Ósace a budou usilovat o budování čínsko-japonských vztahů, které jsou v souladu s požadavky nové éry.

Toto kolo čínsko-japonského strategického dialogu se koná po sedmi letech.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOtázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?   
Pridal tk Neděle 11 srpen 2019 - 04:11:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je demokratičtější být zvolen venezuelským prezidentem v prezidentských volbách 20 miliony oprávněných venezuelských voličů, to je 68 procenty z těch, kteří se k volbám dostavili (volební účast činila 46 procent oprávněných voličů), jak byl v květnu minulého roku zvolen prezidentem Venezuely stávající prezident Nicolas Maduro, nebo je demokratičtější prohlásit venezuelským prezidentem sám sebe, jak to 23. ledna letošního roku učinil předseda venezuelského parlamentu Juan Guaidó?

Tzv. demokratický Západ tuto otázku již zodpověděl - a samozřejmě tak, jak se čekalo. Nejdříve, to je 26. ledna, daly čtyři země EU (Německo, Britanie, Španělsko, Francie), stávající venezuelské vládě ultimátum uspořádat do osmi dnů nové volby, jinak prý uznají prezidentem Venezuely Guaidóa. Nu a když venezuelská vláda odpověděla, že řádné volby již proběhly a není tedy nutné pořádat volby nové, směřovala už 4. února do Caracasu od vlád USA a dalších západních zemí ( včetně ČR) celá záplava nót, které za úřadujícího venezuelského prezidenta uznávají Guaidóa. Celkem 50 zemí světa tak dnes stojí za Guaidóem, zatímco Rusko, Čína, Turecko a dalších 13 zemí dál uznává jediným prezidentem Venezuely Nicolase Madura.

Dám teď stranou hospodářské důvody, pro které se stávající vláda Venezuely jako země s největšími zásobami ropy na světě, s nimiž se nechce s nikým dělit, stala americkým i evropským štvancem jaký nemá v historii obdoby, nehodlám si všímat faktu, že USA znemožnuje Venezuele svou ropu komukoli prodávat, nechci se zabývat ani nemilosrdnými sankcemi, kterými USA už roky Venezuelu za neposlušnost a nevstřícnost vůči jejich nenasytnosti týrají a plení, ale jde mi o onu otázku z úvodu tohoto článku: Co je demokratičtější? Být zvolen prezidentem lidmi ve volbách, anebo se sám prezidentem jmenovat?

Odpoví mi demokraté, nebo ti, kteří se za demokraty prohlašují, na tuto otázku? Nebo se snad čehosi takového dopustí i zahraniční ministr Petříček, který úspěšně uznání Guaidóa za prezidenta Venezuely české vládě navrhl?

Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProhlášení DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT k plošnému použití jedů na hubení hraboše polního v krajině   
Pridal tk Neděle 11 srpen 2019 - 04:08:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT /DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT/ je pobouřena návrhem Ministerstva zemědělství na použití velmi nebezpečného jedu Stutox II, jedu na bázi fosfidu zinečnatého, určeného k hubení hraboše polního v naší krajině.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT upozorňuje, že plošné šíření jedu je velkým nebezpečím pro vše živé, pro všechna zvířata a živočichy. Hrozba otravy hrozí i domácím zvířatům.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT proto podporuje všechny iniciativy, akce a petice, které proti tomuto kroku MZ vystupují. DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT se ke všem těmto akcím připojuje.
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT nechápe, že se nikdo nepozastaví nad tím, jaký strašný účinek má tento jed, resp. jakou krutou smrtí pak tato zvířata umírají. DSZ –

ZA PRÁVA ZVÍŘAT je už ze zásady proti používání jedů vůči jakýmkoli živým tvorům. Proto protestuje i proti tomuto záměru bezcitného zabíjení hrabošů polních, kdy bolestivá smrt přichází až po několika hodinách velkého utrpení.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT vyzývá Ministerstvo zemědělství, aby od tohoto nešťastného a nebezpečného kroku upustilo a naopak se zasazovalo o větší ochranu zvířat i přírody a o zdravé zemědělství, např. tím, aby nepodporovalo používání pesticidů.

ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT

V Domažlicích 9. 8. 2019

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2172 sec,0.0802 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,777kB