Středa 18 září 2019
USA hledají záminky k napadení Iránu   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:31:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy obviňují Irán z útoku drony na saudsko-arabská ropná zařízení. Sice se k útoku přihlásili jemenští bojovníci proti saudsko-arabské koalici, která vede proti Jemenu genocidní válku s cílem za každou cenu instalovat zpět k moci v Jemenu nenáviděného a před lety vyhnaného diktátora.

Pozn.: Jemenský diktátor, „prezident“ Abdrabbuh Mansur Hadi byl nejprve donucen k jednání s „rebely“ a k akceptování nové, společné vlády. Pak byl ale nepřijatelný Hadi vyhozen dokonce i vlastní stranou. Do konfliktu se zapojila Suadská Arábie, která průběžně bombardovala různé oblasti v Jemenu. Za mlčení Západu, OSN i humanitárních organizací. Saudské bombardování Jemenu nenáviděnému „prezidentovi“ Hadimu na popularitě u obyvatel Jemenu nepřidalo a tak nakonec byl nucen rezignovat a uprchnout. V Saudské Arábii, kde se ukryl, si vše rozmyslel, zřejmě po nějaké domluvě od saudsko-arabských tyranů, a prohlásil se za platného prezidenta Jemenu. Tím jakoby legitimizoval zločinnou válku Saudské Arábie (a dalších zemí z další koalice ke všemu ochotných) proti Jemenu. Saudská Arábie se svými spojenci od té doby vede proti Jemenu zločinnou, genocidní válku. Saudská Arábie úmyslně a cíleně blokuje dodávky, léků i potravin do Jemenu, V důsledku genocidní politiky Saudské Arábie vládne v Jemenu hladomor (skutečný, ne ten vymyšlený jako v Severní Koreji) a řádí tam epidemie nemocí. Západ nijak neprotestuje. Humanitární organizace v zásadě mlčí, čímž dokazují, že nejsou humanitárními organizacemi, ale nátlakovými organizacemi, skrytými lobbistickými organizacemi k prosazování cílů určených mocenských strukturami západu a tajnými službami. Člověk v tísni, Human Rights Watch, Amnesty International – všichni mlčí. To kdyby třeba Rusko udělalo jen miliontinu, MILIONTINU ze zločinů Saudské Arábie v Jemenu, tak to by se tyto „humanitární‘ organizace mohly ukřičet. A Donald Trump, kdysi naděje na změnu dnešní soft-totality dnes již jen promarněná šance, Donald Trump Saudské Arábii ještě na to vraždění dodá zbraně za 300 miliard dolarů. (Ani kníža Schwarzenberg nijak nekritizuje Saudskou Arábii, kterou již dříve se svým známým „aristokraticky vznešeným“ připitomělým úsměvem označil za cenného spojence Západu.)

Foto z Jemenu: https://tinyurl.com/yemen-starvation

Před několika dny jemenští obránci v odvetě proti saudsko-arabské agresi zasáhli drony saudsko-arabská ropná zařízení a způsobili tak významný výpadek produkce ropy v Saudské Arábii. Spojené státy okamžitě označily za viníka Irán. V Jemenu už není co bombardovat, tak USA hledají nějaký jiný cíl. Irák už USA úspěšně zdevastovaly na generace dopředu, Libyi taktéž, v Afghánistánu toho sice nebylo moc ke zdevastování, ale USA tam i tak jen vraždily a ničily, co se dalo. (A teď Američané s ostudou hledají, jak utéct – a to tam nikdo proti-americkým silám nedodával zbraně, jako to činily USA, když se v Afghánistánu angažoval do pasti zatažený Sovětský Svaz; mimochodem, představte si, kdyby se Čína Rusko zachovaly stejně „morálně“ jako USA a dodávaly nejmodernější zbraně Talibanu a jiným proti-americkým skupinám v Afghánistánu s cílem oslabit svého konkurenta, tedy USA).

USA, jak je jejich zvykem, ihned mluvily o nezvratných důkazech. Po několika dnech USA ukázaly fotky hořících rafinérií v Saudské Arábii, které jsou běžně na netu, a prohlásily, že takový útok musel být masívní a že ho určitě udělal Irán a že určitě šlo nejméně o 19 raket a že to nemohli být jemenští bojovníci. A už tedy zbývá jen dodat, že USA okamžitě začnou Irán bombardovat.

Nejsmutnější na tom je, že to vůbec ještě někdo může brát vážně po všech amerických zesměšněních se s „nezvratnými důkazy“ - od iráckých zbraní hromadného ničení přes MH17 přes Skripala... Kam se člověk podívá, tam mají USA nezvratné důkazy, které ale buď nedokazují vůbec nic, nebo je USA „nemohou zveřejnit“, protože jsou (pokafkovsku) „tajné“.

Rémy Vlachos na idnes hned přispěchal s manipulativním titulkem „Na Saúdy dopadly desítky raket z Íránu, uvedly USA. Ukázaly fotky z družic.“

Všimněte si, že USA uvádí. Nikoli „tvrdí“ nebo „prohlašují“, ale „uvádí“ – tedy jakoby konstatují fakt. V článku se sice dočteme, že vlastně jde jen o bláboly různých osob z administrativy vlády USA (a deep state), ale titulek už evokuje, že jde vlastně o skutečnost. K tomu dovětek v titulku „Ukázaly fotky z družic“ – tedy čistá snaha implantovat dojem, že jde skutečně o uvedení fakt, navíc podložených a to přímo snímky z družic. Vlachos možná není tak úplně novinář, ale prostě agent nějaké „neznámé“ země a jejích tajných služeb. To přeci není možné, aby tak manipulativní titulek nevznikl jako úmysl s cílem podpořit propagandu třetího státu.

A jak ukazuje diskuse pod uvedeným článkem, většina čtenářů je úspěšně zmanipulována do pozice „ano, byl to nejspíš Irán“. Jen minimum lidí si všimne, že vlastně USA nepředložily jediný sebemenší důkaz a jen obviňují ve stylu „určitě to takhle bylo“, „jinak to být nemohlo“, „Irán“, „Irán“, „Irán“. A nejlepší je dovolávat se na „nejmenovaného činitele vlády USA“. Podle nejmenovaného činitele vlády USA je Země placatá a nelze vyvrátit, že by to někdo z vlády USA opravdu neřekl a že by nešlo o oficiální názor vlády USA – protože nejmenovaný činitel je také „nenalezitelný“ a „nezeptatelný“ činitel. Kdo není identifikován, nemůže být nalezen a dotázán. (No, to možná nebyl dobrý příklad, protože vzhledem k odtrženosti politiků od reálného života a vzhledem k jejich koncentraci veškerých duševních schopností na prospěchářství je dost dobře možné, že názor, že Země je placatá, zastává nejen většina americké vlády, ale třeba i většina členů Evropské komise a dalších enkláv „geniality“.)

Je to zase klasika – americká propaganda a americká vláda opět lžou. Hůř než kdy Rudé právo tisklo. A to už je ksakru co říct.

Chybí už jen nějaké obrázky náklaďáků nakreslené pastelkou a Colin Powell s ampulkou soli nebo vlastního spermatu nebo co to vlastně v OSN ukazoval. https://tinyurl.com/Powell-liar

Článek idnes: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/iran-saudska-arabie-utok-ropa-incident-trump-rezervy.A190916_092114_zahranicni_remy

Michal Brand
18. 9. 2019

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„V Česku se dá objednat trestní stíhání, aby někdo politicky nepřekážel.“ Benešová odhalila nový fenomén   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:23:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká ministryně spravedlnosti Marie Benešová poskytla rozhovor Xaveru Veselému v jeho studiu na XTV. V něm se vyslovila například k ukončení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše a potvrdila, že se v Česku dá trestní stíhání objednat.

Xaver Veselý na začátku rozhovoru poznamenal, že pořad byl natáčen v den, kdy bylo zastaveno trestní stíhání s Andrejem Babišem. Chtěl se tedy dozvědět, jaký názor má ministryně Benešová na celou kauzu. Benešová se ke kauze Čapí hnízdo vyjádřila lakonicky a dodala, že to „ministryně nehodnotí, protože jí to nepřísluší“.

„Je to věcí státního zastupitelství, a to to vyhodnotilo, dokonce dvoufázově, jak jsme si stihli všimnout, takže o tom rozhodoval jednak pan Šaroch a jeho nadřízený to dnes potvrdil,“ uvedla s tím, že i když byl státní zástupce pod velkým tlakem, určitě dlouho a zodpovědně rozmýšlel. Podle Benešové státní zástupce udělal to, co mu systém dovoluje, a jistě pečlivě zvažoval, jak postupovat, vzhledem k tomu, jak mediálně známý tento případ je.

Dále Xaver Veselý připomněl slova Andreje Babiše, který před více než rokem prohlásil, že žijeme v zemi, kde se dá objednat trestní stíhání. Ministryně spravedlnosti s tímto jeho tvrzením souhlasila.

„Sama jsem takovou kauzu zastupovala, takže jsem do ní viděla, no a další kauzy přibývají,“ dodala s tím, že jí občané informace o takovýchto kauzách posílají i e-mailem. V souvislosti s tím pak poznamenala, že se jedná o nový fenomén. Dříve se setkávala s tlakem na to, aby někdo stíhán nebyl.

„Toto je nový fenomén, aby někdo byl stíhán, aby politicky nepřekážel. Je to prostě špatné. Jakmile se začne trestní právo zneužívat jako prostředek dobytí nebo udržení moci, no tak na tom ta země není dobře,“ řekla pro xtv.cz.

Následně ministryně doplnila, že člověk, který něco takového rozpoutá, se pak může divit, že se aféra obrátí proti němu samému. Jako příklad uvedla kauzu Vidkun, kde je prý skoro detailně popsáno i to, jak takovou kauzu vytvořit, i jak ji sprovodit ze světa.

Ministryně se navíc svěřila, že ona sama to nemá příliš lehké, protože s ní neustále zápasí veřejnost.

„Já budu dělat pořád to samé a budu s tím zápasit. Ale zatím tady zápasí veřejnost se mnou, a když se jim nelíbí moje počínání, tak se svolávají demonstrace. Všechno, co udělám, je podezřelé,“ vysvětlila svůj názor.

Postoj Marie Benešové k protivládním demonstracím

V rozhovoru ministryně rovněž uvedla, že ji na demonstracích už nic nepřekvapí. Dokonce je jedenkrát sledovala i v televizi. „Někdy jsem se i pousmála, když tam ti herci hezky na té tribuně hopsali a teď tam něco vykřikovali, a říkala jsem si, dyť ani nevíte, o co jde,“ prozradila.

Co se jí však dotklo, byly transparenty s nápisem „Rudá Marie“, protože jí demonstranti, dle jejích slov, v tomto případě křivdili a křivdí.

„Zamrzelo mě především, když demonstranti nosili transparenty Rudá Marie. Jestli jsem něco nebyla, tak jsem nebyla rudá. Ani naše rodina. To byla taková křivda, to samozřejmě zamrzí. Musíte se s tím smířit, je to nespravedlivé a musíte to spolknout,“ okomentovala věc Marie Benešová.

Zdroj: https://sptnkne.ws/9MG3

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚtok na shromáždění pro prezidentské volby na východě Afghánistánu si vyžádal 24 životů   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:14:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Úředník afghánské vlády 17. září řekl, že téhož dne došlo na volebním shromáždění ve východoafghánské provincii Parván k bombovému útoku, který si vyžádal 24 obětí na životech, a 32 lidí bylo zraněno.

Mluvčí policejního úřadu provincie Parván novinářům řekl, že v poledne byla odpálena bomba, která byla umístěna na motocyklu v oblasti, kde probíhalo volební shromáždění. Další úředník bezpečnostního oddělení uvedl, že shromáždění uspořádala volební kancelář současného prezidenta Ašrafa Ghaního, na místě shromáždění byl také Ghaní a jeho volební partner, kandidát na viceprezidenta Amrullah Saleh, kteří nebyli při explozi zraněni. Celá oblast byla uzavřena afghánskými bezpečnostními jednotkami. K zodpovědnosti za útok se zatím nepřihlásila žádná organizace ani jednotlivec.

V afghánských prezidentských volbách, které se budou konat 28. září, kandiduje celkem 18 účastníků, včetně současného prezidenta Ašrafa Ghaního a afghánského premiéra Abdulláha Abdulláha.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrvní setkání britského premiéra s předsedou Evropské komise o odchodu Velké Británie z EU nepřineslo žádný výsledek   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:13:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Britský premiér Boris Johnson se 16. září v Lucemburku setkal s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem, aby jednali o dohodě o „britském odchodu z EU" a „alternativní přípravě", ale obě strany nedokázaly překonat rozpory a setkání nepřineslo žádný výsledek.

„Alternativní příprava" je „zajišťovací politika" EU, která má zaručit, že nebudou na hranicích mezi Severním Irskem a Irskem zřízeny skutečné celnice a zařízení pro hraniční kontrolu. Evropská komise po setkání v prohlášení zdůraznila, že Velká Británie je povinna předložit alternativní návrh, který bude zákonný, proveditelný a kompatibilní s dohodou o „odchodu Velké Británie z EU", ale EU dosud žádný návrh nedostala.

V prohlášení je zdůrazněno, že Evropská komise stále čeká na britský návrh. Sedmadvacet členských zemí EU, kromě Velké Británie, jsou jednotné v otázce „britského odchodu z EU".

Britská premiérská rezidence poté v prohlášení zdůraznila, že setkání mezi Johnsonem a Junckerem bylo „konstruktivní". Znovu zdůraznila své rozhodnutí o dosažení dohody „o odchodu Velké Británie z EU" bez „alternativní přípravy". Johnson současně zdůraznil, že povede Velkou Británii k „odchodu z EU" dne 31. října a nepožádá EU o odložení. Obě strany souhlasily s pokračováním dialogu na všech úrovních.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump uvedl, že Spojené státy a Japonsko dosáhly předběžných obchodních dohod   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:11:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump zaslal 16. září státnímu kongresu dopis, ve kterém uvedl, že Spojené státy dosáhly s Japonskem předběžných dohod o celní bariéře a digitálním obchodu. Ale japonská strana je k tomu opatrná.

Podle tohoto dopisu, který téhož dne večer zveřejnil Bílý dům, podepíšou Spojené státy a Japonsko v následujících týdnech dohody o celní bariéře a digitálním obchodu. Dohody nemusejí být schváleny státním kongresem. Spojené státy v roce 2015 schválily návrh zákona, který umožňuje prezidentovi a obchodním partnerům vzájemně snížit celní tarify prostřednictvím oznámení.

V dopisu nebyly uvedeny detaily dohod, proto není jasné, zda se týkají cel na automobily, kterým věnuje pozornost japonská strana.

Japonská strana je opatrná k perspektivě dohod. Japonský ministr vnitra Jošihide Suga téhož dne uvedl, že obě strany stále jednají o detailech a odmítl tuto otázku komentovat, protože nebyly dosaženy oficiální dohody.

Trump po nástupu do funkce prezidenta stále žádal japonskou stranu o zahájení společného jednání o bilaterální obchodní dohodě, aby došlo ke snížení obchodního deficitu Spojených států. Trump také hrozil japonské straně zvýšením celních tarifů na dovážené automobily a díly s odvoláním na státní bezpečnost, ale japonská strana se stále snaží o výjimku.

Donald Trump a japonský premiér Šinzó Abe na konci srpna během summit G7 prohlásili, že obě strany už dosáhly zásadního konsenzu ohledně snížení celních tarifů na zemědělské produkty a průmyslové výrobky, což ovšem nezahrnuje automobilová cla.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV New Yorku skončilo 73. Valné shromáždění OSN   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:10:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
16. září skončilo v sídle OSN v New Yorku 73. Valné shromáždění OSN. Tijjani Muhammad-Bande z Nigérie složil slavnostní přísahu a nastoupil do funkce předsedy 74. Valného shromáždění OSN.

Generální tajemník OSN António Guterres na slavnostním zakončení uvedl, že při řešení mnoha otázek během 73. Valného shromáždění OSN se opět prokázalo, že výzvy a problémy lze vyřešit pouze posílením mezinárodní spolupráce. Vyzval lidi, aby dodržovali cíle a zásady Charty OSN, ukončili války a konflikty, respektovali lidská práva a uplatňovali politiku tolerance.

Předsedkyně 73. Valného shromáždění OSN María Fernanda Espinosová téhož dne na tiskové konferenci uvedla, že 73. Valné shromáždění OSN schválilo celkem 341 rezolucí, které úspěšně splnily cíle OSN na podporu rovnosti žen a mužů, na zlepšení životního prostředí, na zvýšení důstojnosti práce, na ochranu práv osob se zdravotním postižením, na revitalizaci OSN, na podporu míru a bezpečnosti a dalších prioritních záležitostí. Zdůraznila, že OSN je důležitá platforma pro vedení politického dialogu, snížení rozdílů a vyřešení konfliktů.

74. Valné shromáždění OSN bude zahájeno 17. září.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVedoucí představitelé Turecka, Ruska a Íránu diskutují o syrských bezpečnostních otázkách   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:09:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vedoucí představitelé Turecka, Ruska a Íránu uspořádali 16. září jednání v turecké Ankaře, kdy diskutovali o syrských bezpečnostních otázkách a zdůraznili, že je třeba realizovat dlouhodobé příměří v idlibské oblasti v severozápadní Sýrii.

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, ruský prezident Vladimir Putin a íránský prezident Hassan Rouhani téhož dne uspořádali summit v rámci procesu Astany. Erdogan na společné tiskové konferenci uvedl, že summit se zaměřil na problém ohledně zvyšování napětí v syrském Idlibu. Od dubna tohoto roku bylo při leteckých a pozemních vojenských útocích v této oblasti zabito asi 1 000 civilistů.

Erdogan poukázal na to, že je nepřijatelné podporovat teroristy pod záminkou boje proti extremistické organizaci „Islámský stát". Turecko, Rusko a Írán musí převzít větší odpovědnost za mír v Sýrii.

Erdogan se vyslovil v tom smyslu, že tři strany se shodly na tom, že zachování územní celistvosti Sýrie je velmi důležité, a kurdské ozbrojené síly v Sýrii jsou největší hrozbou pro bezpečnost a stabilitu Sýrie. Tyto tři strany rovněž vyjádřily ochotu ohledně založení Syrské ústavní rady, aby se vytvořil dlouhodobý mechanismus k vyřešení syrské otázky.

Rusko, Turecko a Írán zahájili v roce 2017 proces Astana s cílem podpořit politické řešení syrské otázky. V rámci tohoto mechanismu mírových rozhovorů uspořádaly příslušné strany několik mezinárodních konferencí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJE ČAS DOHODNOUT SE - VÁLKY UŽ NE!   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:04:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Válka vedená podle pravidel dohodnutých v Ženevských úmluvách? Takovou válku většina lidí vnímá podobně jako sportovní utkání, ale válka je především velké zlo, jehož podstata spočívá v maření lidských životů a ničení vytvořených hodnot. V případě, kdyby se práce a energie vynakládané na všechny vedené války a ozbrojené střety věnovala na rozvoj zaostalých států světa, přestaly by v těchto státech existovat hlad a bída.

Drtivá většina politiků na celém světě považuje za samozřejmost, že se vlády všech států buď připravují na válku nebo vedou válku. Je nejvyšší čas tuto skutečnost změnit, a to především vzhledem k existenci neustále zdokonalovaných jaderných zbraní. Dnes už si je většina lidí na světě vědoma toho, že válka s použitím jaderných zbraní by měla katastrofální následky pro celé lidstvo.

Jedna možná cesta k nastolení trvalého míru na celé planetě je relativně velmi jednoduchá. Stačí urychlit vývoj politického uspořádání lidstva, protože je prakticky jisté, že dříve či později bude dosaženo stavu, kdy budoucnost světa bude centrálně koordinována a realizována v souladu s globálně demokraticky projevovanou vůlí lidstva. Zdůvodnění uvedeného tvrzení je uvedeno v článku VÝVOJ POLITICKÉHO USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA - https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/09/vyvoj-politickeho-usporadani-lidstva.html

Stávající politické uspořádání lidstva je velmi nespravedlivé a plodí nepřetržitě velké množství válek a ozbrojených střetů. Stav, kdy 42 nejbohatších lidí na světě vlastní stejné bohatství jako celá chudší polovina lidstva dohromady, je nadále dlouhodobě neudržitelný.

Globální finanční elita, což jsou tzv. „lidé velkých peněz", t. j. v podstatě skrytí vládci lidstva, ovlivňují média tak, aby si lidé neuvědomovali, v jak nespravedlivém a nesvobodném světě žijí. Jejich hlavní cíl, který je realizován především prostřednictvím médií, je zaměstnat mysl lidí (čímkoliv) natolik, aby neměli čas dopídit se pravdy o tom, kdo a jak skrytě ovládá svět ke svému prospěchu. Jinak řečeno: Velká část toho, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek apod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skrytých vládců lidstva, kterými jsou lidé s největšími majetky, lidé velkých peněz.

Lidé velkých peněz skrytě vládnou lidstvu pomocí zákonů, které se zdokonalují pod jejich vlivem tak, aby se současný stav politického uspořádání lidstva v podstatě neměnil. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojenskoprůmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky lidí velkých peněz. Uvedená hra vynáší lidem velkých peněz astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.

Odehrává se boj s nedohlednými důsledky na celosvětové úrovni. Nejde o nic menšího než o budoucnost naší planety. V sázce je přežití lidstva po případné světové jaderné válce, ničení životního prostředí v důsledku globálního oteplování, sociální záležitosti a řešení mnoha dalších závažných globálních problémů.

Každý, kdo věří v demokracii, by měl pochopit celou šíři a závažnost této výzvy. Jak již bylo uvedeno, jedno možné řešení všech současných závažných globálních problémů světa je relativně velmi jednoduché. Jeho podstata spočívá v tom, že se urychlí vývoj politického uspořádání lidstva tak, aby bylo dosaženo stavu, kdy budoucnost lidstva bude centrálně globálně koordinována a řízena v souladu s globálně demokraticky projevovanou vůlí lidstva.

Podstata řešení problému vzniku centrální globální demokratické mocenské organizace spravující svět může být jednoduchá.

K nastolení globální demokratické mocenské organizace, která umožní řešit mírovou cestou všechny stávající i nově vznikající problémy lidstva, je možné využít osvědčenou formu politického spojení států, kterým je federace. Uskutečnit spojení všech států světa v Globální federaci s jednou globální vládou nebude snadné, ale určitě bude stát za velké množství práce s tím spojené. Nastolení trvalého míru na celé planetě je cíl, který určitě stojí za to. Nastolení Globální federace lze zrealizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr nastolit Globální federaci, načež všechny tyto pokrokové politické strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy. Jedno možné konkrétní řešení nastolení Globální federace popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA. Uvedený článek je např. na - https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/08/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

Napsal Ing. Miloslav Dědek
dne 16.9.2019

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Armageddon na obzoru?   
Pridal tk Středa 18 září 2019 - 04:02:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Příznivci prezidenta Trumpa by v těchto okamžicích, kdy se tento na popud Izraele chystá rozpoutat válku, měli učinit vše možné i nemožné v zájmu toho, aby je vyslechl. Vzájemná bezpečnostní dohoda USA a Izraele dává totiž Izraeli možnost zatáhnout USA do války – a to v zájmu Izraele.

Útok na ropné pole v Saudské Arábii, ze kterého jak Trump, tak Izrael obviňují Irán, spáchal s pravděpodobností hraničící s jistotou, Izrael. A právě tento útok slouží teď jako záminka pro útok na Irán.

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí, že Armageddon vypukne ve chvíli, kdy svět jen nečinně sedí - a čeká.

Překlad:Lubomír ManSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2257 sec,0.0624 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,891kB