Neděle 22 září 2019
Před 40 lety zemřel skutečný hrdina: generál Ludvík Svoboda, který osvobodil Československo   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 17:33:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hrdina, který nastavoval svůj život, abychom my, naše děti a vnoučata mohla žít. A zatímco vrahům Mašínům se staví pomník, jednomu z největších hrdinů naší vlasti se dostává urážek a špíny. Dokonce je zákaz si toto jméno připomínat. Jedním z důvodů je jeho jmenování do generálské funkce maršálem Koněvem. (Co se děje dnes všichni víme)

A další důvod? Po boku Rudé armády osvobozoval Evropu, koncentrační tábory a dokonce střílel do těch hodných Němců, co posílali lidi do plynu. Tak to skrytě vysvětlují Evropské hodnoty a dnešní zločinná propaganda.

A oficiální "Paměť národa" ani nepošle zdravici. Na tyto lidi, hrdiny České republiky (Československa) je třeba zapomenout, vymazat z učebnic, a místo nich tam dát vrahy Mašíny a možná přijde doba, kdy budeme slavit Adolfa Hitlera. Ale s tím se my, slušní lidé do konce života nesmíříme!

Nikdy nezapomeňte, jak lehce jste svobodu ztratili a jak těžce a za cenu velikého úsilí a velkých obětí našeho a zejména sovětského lidu jsme ji dobývali zpět.

Ludvík Svoboda


Při bojích na Dukle se Ludvík Svoboda dozvěděl, že jeho jediný syn Miroslav byl ve svých necelých 18 letech zavražděn v koncentračním táboře Mauthausen. Tam byli popraveni i oba bratři Ireny Svobodové Jaroslav a Eduard Stratilovi a Svobodův synovec Jan Doležal. V koncentračním táboře Ravensbrück byla zavražděna Anežka Stratilová, matka Ireny Svobodové. Dalších 15 členů z obou rodin manželů Svobodových bylo tři roky vězněno v internačním táboře ve Svatobořicích na Moravě.

Naše generace od padesáti let výš slyšela hrdinné příběhy tolikrát od útlého dětství, že jsme slyšet nechtěli a naslouchat odmítali. Bylo toho moc. Nyní se nám to vrací.

A my, naše generace, jsme bohužel zapomněli.

Jaký je to obrovský rozdíl mezi našimi dnešními bojovníky v NATO za peníze a hrdiny, kteří nasazovali své životy. Naši rodiče, tátové od rodin, aby ubránili naši vlast a dnešními vojáky, kteří za peníze slouží kdesi pro kohosi. Přesto si máme více vážit dnešních vojáků, kteří kdesi pro kohosi slouží v daleké cizině, ale vůbec neznáme ty, kdo naši vlast pro nás, naše děti a vnoučata vybojovali zpět a vlast nám vrátili!

Ludvík Svoboda zemřel přesně před 40 léty: 20. září 1979 po sérii mrtvic a mozkových příhod. Irena Svobodová ho následovala za deset měsíců 17. července 1980.

A vzkaz vám mladým: zde máte jak na dlani, co skutečně dělá současná evropská propaganda a totalita. Je dnes už horší, než údajná totalita v době KSČ. Tenkrát byla úředně, ale lidé říkali, co chtěli. Dokonce i Hrušínský a další dnešní cenzoři měli volnou ruku a mohli hrát. Dnes se snaží z paměti vymazat vše české, na co jsme byli právem hrdi. Ale Pravda vítězí! Vždy. I když těžce.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2759-pred-40-lety-zemrel-skutecny-hrdina-general-ludvik-svoboda-ktery-osvobodil-ceskoslovensko
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHypersonické zbraně. Co označují za „vraha americké protiraketové obrany“?   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:42:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mají Rusové totální převahu ve strategických zbraních, nebo ne? Jaké je obrana proti novým hypersonickým útočným prostředkům ruské armády? A na čem v současnosti pracují Američané?

Ruský protivzdušný systém S-500 bude v sériové výrobě od roku 2020. To řekl v rozhovoru pro RBK generální ředitel Rostechu Sergej Čemezov.

Podle dostupných informací bude S-500, na rozdíl od svých předchůdců, schopen zachycovat manévrující hypersonické bojové bloky. To zní fantasticky. Je ale potřeba se v tom zorientovat: O jaké bloky se jedná a proč je důležité věnovat jim pozornost.

Jedná se o to, že sestřelovat hypersonické bloky mezikontinentálních raket je o mnoho složitější, než obyčejné balistické bojové bloky. Je to nová výzva pro prostředky protiraketové obrany.

Jak zničit „obyčejný“ bojový blok?

„Klasická“ raketa vypouští k cíli neřízený bojový blok letící po balistické trajektorii. Blok letí podobně jako kámen po parabole do přesně vypočítaného místa. Úkolem protiraketové obrany tedy je poměrně prostá věc: na základě zjištěného startu rakety je potřeba vypočítat, kam směřuje, během příletu za pomoci radarů odhalit bojový blok, vypočítat jeho trajektorii a pomocí protivzdušných prostředků ho zničit. S ohledem na vysoké rychlosti jak samotné rakety, tak i protirakety, musejí být výpočty provedeny velmi precizně. Bojová hlavice protirakety musí být dostatečně silná, aby mohla kompenzovat malé chyby ve výpočtech. Přitom v klasických systémech protiraketové obrany se antirakety navádějí k cíli ze země.

Jak sestřelit hypersonický bojový blok? Krátce: Těžko

S příchodem manévrujících bojových hypersonických bloků se situace značně změnila. Zaprvé se bojové bloky budou pohybovat v menší výšce, díky tomu bude docházet k jejich pozdějšímu odhalení prostředky protivzdušné obrany. Obranné systémy tak budou mít méně času na svoji reakci. Zadruhé budou moci tyto bojové bloky manévrovat, a to kardinálně znesnadňuje činnost obranných systémů. Blok, který bude provádět manévry, bude nutit obranné systémy znovu provádět výpočty jeho trajektorie, vypočítávat nové koordináty pro bod jeho zásahu protiraketou a tím i měnit trajektorii již vystřelených antiraket. Existuje pravděpodobnost, že část vystřelených protiraket již nebude moci provést korekci svého letu a tím nebude moci útočící blok zasáhnout. A on mezitím bude dělat další manévr. Díky tomu se bude opakovat celý cyklus – znovu se propočítává trajektorie a mění se dráha protiraket. A znovu manévr. Toto chování útočících bojových bloků vede k rychlému zastarávání klasických systémů protiraketové obrany a vyžaduje to zcela nové přístupy k chápání protiraketové obrany. Jinak se obrana proti novým hypersonickým bojovým blokům stává nemožná.

Takové zbraně má (očividně) pouze Rusko

V nejbližších měsících dojde k dokončení zkoušek ruského raketového systému Avangard s hypersonickým bojovým blokem 4202. Ruské ministerstvo obrany dříve prohlásilo, že Avangard bude ve výzbroji ruských vojsk do konce roku. Podle všeho se stane první mezikontinentální raketovým systémem s takovou bojovou hlavicí. Hypersonický blok typu 4202 se má pohybovat na hranicích atmosféry a manévrovat – měnit kurz a výšku. Díky tomu bude jeho trajektorie špatně předpověditelná. V první etapě budou pro nošení těchto bojových bloků použity rakety UR-100N UTTCH (SS-19 mod. 2), má jich být několik desítek. V perspektivě by měly tyto hypersonické zbraně nosit rakety Sarmat, každá raketa několik Avangardů.

Tyto bojové bloky jsou určené k tomu, aby byly použity jen proti těm nejdůležitějším cílům – velícím střediskům, pozicím protiraketové obrany a jaderným arsenálům.

Zmíním, že v ruském tisku Avangard někdy označují za „vraha amerických systému protiraketové obrany“ a píší, že všechny americké rakety nestačí, aby mohly zničit tuhle ruskou zbraň. Ve skutečnosti se jedná o nadsázku, protože není možné vypočítat, „kolik potřebujete raket“. Samozřejmě, existují hodnocení specialistů. Ty ale na internetu nezveřejňují, jelikož se mají úroveň „přísně tajné“.

A o amerických protiraketových systémech pohovoříme níže.

Jak zachránit protiraketovou obranu?

Nové bojové bloky jsou velkou výzvou pro současnou protiraketovou obranu. Co je potřeba učinit pro to, aby efektivně fungovala?

Zaprvé se přemýšlí nad tím, že systémy protiraketové obrany by měly mít samonaváděcí palebné prostředky – bez závislosti na výpočetní technice pozemních prostředků. Zadruhé je částečně možné nivelizovat potenciální minutí cíle zvětšením oblasti zásahu při explozi bojové hlavice protirakety. Cíl manévruje, antiraketa nestíhá reagovat na změny trajektorie pro přesný zásah cíle, ale dostává se k němu dostatečně blízko, aby její exploze zneškodnila cíl. Zatřetí se jedná o vytvoření antiraket s několika samonaváděcími bojovými částmi – takový přístup k obraně umožňuje obsáhnout maximální počet trajektorií manévrující bojové hlavice. Je možné, že budou realizovány i úplně nové a místy až exotické přístupy v řešení úkolu likvidace hypersonických manévrujících bojových hlavic.

Na příkladu S-500 vidíme, že systémy čelení hypersonickým bojovým hlavicím se v Rusku vytvářejí. A co u našich amerických partnerů?

A Američané mají Aegis

Nejznámějším protiraketovým americkým systémem je Aegis. Jedná se o námořní systém protivzdušné obrany lodí používaný už několik let. S ohledem na to, že ochrana útočných skupin plavidel s letadlovými loděmi je pro USA velmi aktuální, byla práce zaměřena na vývoj univerzální námořní platformy, která nehledě na to může zajistit ochranu i prakticky celého území USA, a také, jak ukazuje nejnovější historie Evropy, může být umístěna na souši. Zvláštností tohoto systému je možnost provádět modernizaci s ohledem na nové cíle a úkoly bez nezbytnosti kardinální modernizace již existujících lodních systémů.

Zničit ruské mezikontinentální balistické rakety. Polsko nepomůže

Právě se systémem Aegis je spojen americký program na rozmístění protiraketových komplexů v Evropě: na dvou pozemních objektech v Polsku a Rumunsku jsou nainstalovány startovací systémy pozemní verze námořního systému Aegis, které jsou oficiálně určeny pro ochranu Evropy před potenciálním íránským útokem. Je jasné, že tato příčina je i nyní, několik let po umístění systému, nesmyslná. Tak ale ve své době znělo oficiální vysvětlení. Dost bylo jednání o evropském protiraketovém systému v kontextu hrozby i pro ruské strategické síly. Zde je třeba zmínit, že pokud si hypoteticky představíme start ruských balistických mezikontinentálních raket na cíle v USA, tak ani jedna antiraketa vypuštěná z Polska či Rumunska zde pomoci nemůže. K nejbližším bodům potenciálního letu ruských raket je to příliš daleko. Ty budou směřovat přes severní Atlantik a Severní pól.

Tyta antiraketová centra v Rumunsku a Polsku mohou být chápána jako střediska pro zkoušky pozemní varianty Aegis, které mohou být následně umístěny dostatečně operativně v jakémkoli místě na planetě. Pokud ale budeme čestní, není zcela jasné, k čemu je potřeba to dělat v situaci, kdy je k dispozici dostatečné množství lodí s Aegis, které se mohou operativně přemísťovat na potřebné místo.

USA se učí sestřelovat hypersonické bojové bloky

Protirakety systému Aegis mají samonaváděcí bojové hlavice, které tvoří samostatný malý raketový aparát s infračervenou kamerou a vlastní výpočetní technikou. Tato raketa se v posledních fázích letu navádí na teplo bojové hlavice letící v horních vrstvách atmosféry a díky manévrovacím motorům se provádí zásah útočící střely. Raketa typu SM3 Block I v několika modifikacích již je ve výzbroji lodí s Aegis. Nyní se pracuje na druhé generaci raket SM 3, které budou mít o mnoho větší možnosti v naváděcích systémech, manévrování a ve finále tedy i v zasahování balistických cílů. Nové možnosti SM3 Block II umožní garantovaně ničit mezikontinentální balistické rakety a také je velmi pravděpodobné, že budou mít velké možnosti sestřelovat manévrující cíle, k nimž se řadí i hypersonické bojové bloky.

A co dále?

Reálné informace o pracích, které se provádějí na Západě, a také konkretiky o tom, jaké jsou skutečné možnosti vyvíjených systémů, je málo – o Aegisu s novými raketami nejsou v tisku žádné přesné informace, jedná se o předpokládané možnosti. Nehledě na to je známo, že nyní probíhá výzkum pro vytvoření ještě několika systémů, například prostředku zachycování hypersonických zbraní Valkyrie. Prostředky vydávané na tyto účely zatím hovoří o tom, že se jedná o předběžné výzkumy, které se realizují ve vytváření návrhů na modernizace již existujících systémů. Jako bonus je zde to, že již existující antirakety SM 3 mají možnost zasahovat bojové bloky, které jsou zahřáté díky pohybu v atmosféře. Nyní k tomu, aby bylo možné bojovat proti hypersonickým blokům, je potřeba zvýšit jejich manévrovací schopnosti.

Myslím, že ještě jedním směrem pro provádění výzkumů, bude vytváření matematických modelů pro vyhodnocování pravděpodobnosti objevení se manévrujícího bojového bloku v různých geografických oblastech. Pokud bude mít obranný systém možnost předpovídat objevení se bojového bloku v nějaké oblasti, tak bude možné v té oblasti jednoduše umístit antirakety a obrana bude vyřešena. Tyto výpočty jsou spojeny s používáním předních technologií pro zpracovávání informací, a také s vysokým výpočetním výkonem. V perspektivě ale bude možné umístit na každou antiraketu malý superpočítač s vlastním programovým vybavením. A je pravděpodobné, že právě tímto směrem budou směřovat práce na vytváření obrany před hypersonickými zbraněmi.

Autor: Dmitrij Korněv

Zdroj: https://sptnkne.ws/9PRw
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponApokalyptický kult klima-alarmismu má nové šílence, ehm, „proroky“   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:34:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak tu mámě zřejmě nový level klima-alarmistického a eko-fašistického šílenství. Jako by nebylo dost sledovat duševně nemocnou a nic nechápající pubertální dívku zneužitou svými pomatenými multikulti eko bio fanatickými rodiči a eko-parazity z environmentálních mafií.

Apokalyptické orákulum Greta podle slov své matky vidí pouhým okem molekuly kysličníku uhličitého a vidí pouhým okem, jak ty molekuly kysličníku uhličitého ničí rostliny v přírodě. Matce Grety zřejmě ve škole zapomněli říct, že kysličník uhličitý rostlinám prospívá a že ve vyšších koncentracích CO2 rostou rostliny rychleji a dorůstají větších rozměrů.

Tak si matka Gréty politicky korektně myslí, že CO2 rostlinám škodí a proto nás ve své knize neopomíná ujistit, že svatá Gréta vidí nejen molekuly CO2, ale vidí dokonce jak kvůli těm všem molekulám CO2 chřadnou a umírají v krajině nebohé rostlinky.

Ale to opravdu ještě stále nic není. Když totiž uděláte z jednoho blbce celebritu a hvězdu sociálních sítí a hvězdu obrazovek masmediálního brainwashingu, hned se najde spousta lidí, kteří touží být úspěšní, ale nejsou schopni dosáhnout úspěchu jinak, než trumfováním se v debilitě. To nemyslím jako urážku nebo vulgaritu. To myslím jako diagnózu. Máme čím dál více lidí, kteří se navzájem trumfují v tom, jaké úrovně vlastní debility dosáhnou a jak svoji debilitu dokážou co nejvíce lidem dokázat.

Podívejte se třeba na „youtubery“ a „influencery“ – to je prostě přehlídka debilů. Retardovaní. Hlupáci. Úchyláci. Galerie lidí z psychiatrické léčebny. Vypadají jak‘ kdyby sem zabloudili z filmu Idiocracy.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ment%C3%A1ln%C3%AD_retardace#Lehk%C3%A1_ment%C3%A1ln%C3% AD_retardace

Lehká mentální retardace

Synonyma: lehká slabomyslnost, lehká mentální subnormalita, oligofrenie, debilita. IQ 50–69 zastoupení v populaci 2,6 % výskyt v celkovém počtu jedinců s mentální retardací 80 % Jedinci jsou většinou schopni užívat řeč v každodenním životě, dosáhnout nezávislosti v osobní péči (jídlo, hygiena, oblékání…) a v praktickém životě. V emocionální oblasti se projevuje afektivní labilita. K lehké mentální retardaci se mohou individuálně přidružit vývojové poruchy, autismus, tělesné postižení, epilepsie, poruchy chování. Velký vliv má dědičnost i sociokulturně znevýhodněné prostředí. Vývoj: do 3 let je dítě jen lehce psychomotoricky opožděno, ale mezi 3. a 6. rokem se už objevuje opožděný vývoj řeči, malá slovní zásoba, nízká zvídavost a vynalézavost dítěte. Výrazně se pak tato retardace projevuje ve věku školní docházky, kdy se objevuje omezené logické, abstraktní a mechanické myšlení, lehce opožděná jemná i hrubá motorika, slabší paměť atd.

Vidíme to každý pátek před školami i v ulicích. Lidé, kteří věří tomu, že CO2 škodí dokonce i rostlinám. Lidé, kteří věří, že když stoupne teplota na planetě, tak vyhyne život, přestože, kdyby měli nějaké znalosti (to je ta slabší paměť) a dokázali logicky uvažovat (omezené logické, abstraktní a mechanické myšlení), tak by věděli, že CO2 například rostlinám výrazně prospívá (a tedy býložravcům a tedy masožravcům). Věděli by, že globální klima je stále ještě na historických minimech teplot o několik stupňů a že v dobách, kdy bylo na planetě podstatně tepleji, než hystericky varují i ti největší agitátoři klima-alarmismu, tak v těch dobách nejen že nevyhynul život na planetě, ale naopak se mu velice dobře dařilo.

Naše planeta je nyní v oblasti nejnižších teplot za posledních 500 milionů let, jen těsně nad naprostými minimy v dobách, kdy pevninský ledovec pokrýval většinu Evropy. V dobách mnohem vyšších teplot než „vyhrožuje“ dokonce i známý ale zcela vylhaný „hokejkový graf“ se životu na planetě dařilo mnohem, mnohem lépe než dnes. Vystupujeme z Velikého Globálního Ochlazení a je otázka, zda oteplení po skončení velké doby ledové bude nyní pokračovat a zda vůbec pokračuje, a nebo zda dojde opět k poklesu globálních teplot. Tak jako tak, i kdyby globální oteplení existovalo (data jsou politicky upravována, aby ukazovala oteplení, ale kdo ví, jaká je skutečnost) a pokračovalo, tak to život na planetě PODPOŘÍ.

Trumfování se v debilitě. V USA tak vzniklo nové hnutí – za dobrovolné vymření lidstva. The Voluntary Human Extinction Movement. http://vhemt.org/ Toto hnutí vychází zřejmě z premisy, že lidstvu se na Zemi bude žít nejlépe, když na planetě nebudou žít žádní lidé. Zelená Hlava XXII.

Na webu tohoto otevřeně sebevražedného kultu se dočtete spoustu povídání a můžete si dokonce zahrát test, jestli jste pro vymření lidstva rychlé nebo pomalé, případně jestli jste zbabělec a pro vymření lidstva nejste, resp. nezmáčkli byste knoflík. Perfektní testík pro budoucí obsluhu sprch v Auschwitz II. Jistě zcela dobrovolném Auschwitz II. I když...Velké Dobro si žádá i tvrdá opatření, která nejsou a nebudou populární, jak nás již dnes ujišťují studentské SA-oddíly „Za klima“ a „Za Gretu“. Tak holt budou nějaká ta tvrdá opatření a ne všichni půjdou do sprch dobrovolně, no! Vy s tím taky naděláte!

Pozn: tento kult je otevřeně sebevražedný. Ostatní směry eko-klima-alarmistického třeštění jsou (zatím) sebevražedné jen skrytě – jen důsledky svých „požadavků“. Například požadavek studentskcýh záškoláků na uhlíkově neutrální společnost, na nulové emise lze naplnit poměrně snadno – vrátíme se do pravěku. Žádné léky, žádné moderní oblečení nebo obuv, žádné ledničky, žádné televize, žádná auta, žádné povozy, žádní koně, žádné stroje, žádná elektřina. Nic. Jen pazourky a hliněné nádoby. V Evropě pak prostě a jednoduše pomře na nemoci a hlady zhruba 750 milionů lidí z dnešních zhruba 750 miliónů obyvatel Evropy (včetně odhadu evropské části Ruska). V Evropě přežije cca 50 až 100 tisíc obyvatel.

Víc CO2-neutrální tedy pravěká ekonomika prostě neuživí. Takže, milí studenti, jestli vás třeba v Praze teď v pátek demonstrovalo například 2000 za okamžité přijetí opatření k nulovým emisím CO2, tak z vás 2000 přežije celkem – zhruba dvě desetiny jedince, resp. jeden z vás má 20% šanci přežít, ostatní jste mrtví. Prakticky nepřežijete ani jeden, protože v souboji o zdroje ve velkém CO2-neutrálním holokaustu opravdu nebude žádnou výhodou v moderním „školství“ získaná schopnost žvanit o genderu, konci planety, 12 letech do konce a podobné „dovednosti“. To jen abyste věděli, co věci reálně znamenají v reálném světě.

Sebevražedný klima-alarmistický kult na svém webu nabízí následující test:

Zde si můžete zahrát test budoucího SS-mana, samozřejmě ekologického SS-mana, případně SS-Woman, aby to bylo genderově vyrovnané.
Varianty pod tímto obrázkem jsou následující (vůbec se nejedná o vědomé lhaní a vymývání mozků):

Ne, nestiskl bych to I přes všechny zcela zřejmé důkazy, jsem schopen obhajovat existenci lidské rasy Ano, stiskl bych to Jsem důrazně pro zachování života a pro navrácení Země do [stavu] přírodního ráje.

Vidíte to? „I přes všechny zřejmé důkazy“. „mohu obhajovat existenci lidstva“ (Fuj, fuj, fuj, ty hloupý nevzdělaný lumpe!) „Jsem pro zachování života“ (kromě života lidstva tedy) „Jsem pro návrat RÁJE“. A kdo by v zájmu ráje nevyhladil lidstvo...

Malý dodatek, pro dočasné uklidnění

There is no button, there never will be a button, and even if there were, pushing it would go against the voluntary ethic of VHEMT. This is simply a philosophical exercise to help clarify values.

Není žádné tlačítko, nikdy žádné tlačítko nebude, a i kdyby bylo, stisknout by bylo proti dobrovolné etice hnutí VHEMT. To je prostě filozofická otázka, aby se vyjasnily hodnoty.

Ne, není to žádná filozofická otázka. Je to ryzí aplikace Overtonova okna na proces nedobrovolného násilného VYHLAZENÍ LIDSTVA. Takto přesně začíná proces Overtonova okna („tohle určitě ne, to je jen taková myšlenka, myšlenkový experiment, o nic nejde“) a končí to právě a přesně u realizace „zcela abstraktního myšlenkového experimentu“. Eko-fanatici otevírají a do budoucna připravují akceptování procesu vyhlazování „ekologicky“ nepohodlných lidí. Zatím jsou ve fázi „nemyslitelné“, ale už vyřčené a tedy semínko zaseté.

Hnutí za dobrovolné (případně nařízené, pokud to jinak nepůjde a někteří „hloupí“ lidé nebudou ochotni pochopit Velké Eco Dobro) vyhynutí (případně vyhlazení, „v zájmu ekologie!“) dokonce má kapitolku nazvanou „Úspěch“.
http://vhemt.org/success.htm#sanshumans

V této kapitole se dočtete, jaké to bude super, až všichni lidé vyhynou. Nebo budou „vyhynuti“. „Vyhynuti“ ekologickými aktivisty a ekologickými aktivistkami s mozky již dnes dostatečně vymytými. Nacisté měli pro masové vyhlazování lidí eufemismus „odsun“. Eko-fašisté zřejmě budou používat termín „vyhynutí“. „Extinction Macht Frei“.

Alternativně toto hnutí zatím počítá s tím, že vymře jen asi tak 90% obyvatelstva a světová populace se sníží na 1 až 2 miliardy. Pak prý bude svět krásný, šťastný, naše civilizace zůstane zachována, budeme všichni šťastni pospolu v nádherné přírodě. Slibují Království nebeské a věčné spasení --- když tedy dost lidí vymře.
Eko-fašismus, klima-alarmistické šílenství i všechny další odrůdy eko-hnutí se již plně přeměnily do zcela iracionálních, pomatených třeštění duševně nemocných a labilních osob, které nejvíce ze všeho potřebují izolovat na uzavřeném oddělení psychiatrie a následně intenzivní léčbu.

„Vyznej se z hříchů“, „přiznej své chyby, soudruhu“

Masmediální vymývání mozků a vytváření psychologických podmínek pro manipulaci lidí má také další nový nástroj. Americká televize NBC přináší nový pořad, kde mohou lidé dobrovolně přiznat svoje „eko hříchy“.
https://www.nbcnews.com/news/specials/climate-confessions-share-solutions-climate-changen1054791

Tam už chybí jen „spojil jsem se západními imperialisty, abych škodil věci socialismu a dělnické třídě vedené komunistickou stranou“.

Pozn.: když si čtu autory tohoto brainwashing a manipulative webu, tak chci jasně prohlásit, že autorka konceptu Anna Brand není žádní moje příbuzná, známá, nic. Naprosto odmítám být s tímto....ehm...s tímto stvořením jakkoli spojován! :-)

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPravda se těžko snáší, natož pak nepravda!   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:29:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak se nám mamá Němcová chudák, zase rozčílila. Prezident Zeman se rozhodl, že pokud by se kauza Babiš a Čapí hnízdo znovu mělo projednávat, že udělí A. Babišovi tzv. abolici. No, má na to právo, problém však je, že tuto abolici musí, podle ústavy, spolupodepsat premiér, tedy v tomto případě ten, jehož se abolice týká.

Je to poněkud kontraproduktivní a nelogické, nicméně je to fakt, což Mirku vytočilo a všechny ty paradoxní situace, týkající se Babiše a Zemana sepsala.

Je toho hodně, ale přečíst si to lze na https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Miroslava-Nemcova-uderila-Zbavit-Zemanauradu-A-jeste-neco-596715. Faktem je, že všechno to dlouhodobé úsilí ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Pirátů a svým způsobem i ČSSD dostat A. Babiše dostat do tepláků se nepodařilo realizovat. To všechno přesto, že (s použitím názvu písničky Marka Ebena) už to dávno mělo být a ono ne a ne a ne! Proto ta rozmrzelost, naštvání, ne-li nasrání! Aby ne, když jak píše bába Němcová: - prezident Zeman vědomě podkopává základy právního státu, vyvrací důvěru občanů ve spravedlnost a rovné postavení občanů před zákonem. - to je zásadní důvod k podání ústavní žaloby a zbavení Miloše Zemana prezidentského úřadu, - k soudu s Babišem nedojde a pravdu se nikdy nedozvíme.

Takže několik slov k závěrečným slovům Mirky Němcové. Pan prezident Zeman nemůže podkopávat základy právního státu, protože skutečný právní stát, kterým se tak často a rádi (je-li to pro ně zrovna výhodné) ohánějí představitelé dnešní opozice, případně někteří rozumní politici z vládní koalice z mnoha všeobecně známých a zcela pochopitelných, relevantních důvodů neexistuje. Jinými slovy, činy jak prezidenta, tak ostatních představitelů justice, nejsou nijak překvapivé, protože ono známé rčení, že by se mělo (má) učinit spravedlnosti zadost, bylo zničeno již v samém zárodku demokratické epochy našeho státu Václavem Havlem a jeho našeptávačem a spoluviníkem Karlem Schwarzenbergem. Stačí např. jen připomenout vrácení majetků V. Havlovi (Lucerna, Barrandov), K. Schwarzenbergovi (Orlík, pole, lesy, rybníky), abychom si uvědomili, že na těchto „základech“ se právní stát vybudovat nedá. A jestli si panička Němcová myslí, že je nějaké významná důvěra občanů ve spravedlnost a rovné postavení před zákonem, tak nechť se nenechá vysmát. To je totiž stejné, jako s tím právním státem! A ústavní žaloba na prezidenta Zemana na zbavení jej úřadu? No podat ji ti zoufalci mohou, ale počítat, že se žaloba ujme a prezident bude zbaven úřadu, protože oni si to přejí, tak na to mohou rychle zapomenout. Zas všichni poslanci nejsou až tak úplně provaření, jako ti z ODS, TOP 09, STANU, KDU-ČSL a pod.

Právní stát. Co je to právní stát? Nikoli „muška jenom zlatá“, ale „zbožné přání všech“ těch, co o něm tak často účelově mluví. Hrají se slovíčky, protože jim mnohem víc současný neprávní stav vyhovuje, než ten, kdyby skutečný právní stát existoval. Protože v případě jeho existence by už mnohé (a mnozí) muselo už dávno nutně neexistovat! Přesněji, nacházeli by se v jiném, než v současném prostředí, že? Jejich hra na údajnou existenci právního státu je nejen hlavní náplní jejich činnosti, ale také alfou a omegou pro výpady a nařčení všeho, co je proti mysli (a srsti) lidem, jako je Němcová, Fiala, Rakušan, Výborný, Bartoš a idioprávník Pospíšil a jejich členstvu, protože to je v podstatě zaměstnává celých 5let, od vzniku kauzy Čapí hnízdo.

Jim strašně vadilo (a dosud pořád vadí), že Babiš dostal na Čapí hnízdo usr...ých 50 milionů, které již mimochodem vrátil, ale dnešní opozici a bývalé členy a partaje předchozích vlád už vůbec nezajímají sta miliony, které dal Kalousek K. Schwarzenbergovi, jako ministru zahraničních věcí a předsedovi TOP 09 na čištění rybníků a jiné „aktivity“, na kterých dodnes „chudák“ Kchárl bezbožně či nekřesťansky vydělává a který byl rovněž ve střetu zájmů, stejně jak (údajně) nyní A. Babiš. Jenže pan kníže Schwarzneberg, nejbližší přítel a spolupracovník V.Havla, to byl „pan někdo“, toho si politici a partaje vážili, ctili a hýčkali a ani je nenapadlo, aby na něj vyrukovali s nějakým obviněním. Ještě to tak!

A to, jak běduje zhrzená Němcová, že k soudu s Babišem nedojde a pravdu že se nikdy nedozvíme, tak to má pravdu. Otázka totiž je, jakou pravdu by chtěli slyšet. Tu, co by slyšet chtěli, tak ta neexistuje a jinou bychom si museli snad vymyslet- Problém je v tom, jak už výše zmíněno, že ten jejich záměr se nedaří, a už to mělo dávno být a ono ne a ne a ne! Je to fakt těžké, „kde nic není, ani čert nebere“ a jejich snaha není nic jiného, než mlácení prázdné slámy. A takový výsledek, ten se jen těžko sežvějkává! Zvláště, když ten „právní stát“ jaksi ne a ne a ne fungovat! Čí asi vinou?

Jiří B a ť a
20. září 2019

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Do nás i našich dětí valí nechutnou sluníčkářskou propagandu.“ Okamura zaútočil na ČT   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:26:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 

Koncesionářské poplatky pro Českou televizi a Český rozhlas mají být zrušeny. Organizace by se měly stát státními příspěvkovými. Píše na Facebooku lídr hnutí SPD Tomio Okamura.


„Hnutí SPD dlouhodobě prosazuje zrušení koncesionářských poplatků České televize (jenom jejich výběr stojí 130 milionů ročně!) a Českého rozhlasu – a navrhujeme jejich přeměnu na státní příspěvkovou organizaci pod kontrolou Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), tak jako je tomu v mnoha demokratických zemích,“ píše Okamura.

Podle politika Česká televize prosazuje propagandu, kterou Okamura označuje za nechutnou a sluníčkářskou. Tato propaganda se podle něj týká Evropské unie, multikulturalismu, otázky imigrace a Ruska.

„Česká televize do nás i našich dětí valí nechutnou sluníčkářskou propagandu o Evropské unii na věčné časy, o potřebě multikulturalismu a nutnosti přijímání imigrantů, o neškodnosti a kráse islámu či o nezbytnosti války proti Rusku. Dále nám předkládá pohádky o zlém Zemanovi, Putinovi, Trumpovi, Slavinim, Orbánovi, Le Penové a Okamurovi... Není možné, aby se na tohle vyhazovalo sedm miliard ročně,“ uvádí svůj názor Okamura.

ČT špiní SPD?

Okamura ve svém facebookovém příspěvku odkazuje na to, že podle společnosti Media Tenor Česká televize vysílá o SPD negativně a „upozaďuje“ hnutí mediální prostor strany.

„Oproti osmi pozitivním zmínkám v pořadu ČT Události za rok 2018 byla SPD negativně zmíněna 131krát! Celkově byla zmíněna jen 997krát, zatímco ČSSD, která měla mnohem menší počet hlasů ve sněmovních volbách, byla zmíněna 4500krát. Z dat vyplývá, že u SPD bylo zdaleka největší číslo negativních zpráv v poměru k pozitivním – 16krát více negativních!“ sdělil politik.

„Naopak v poměru pozitivních zpráv vůči negativním z toho vychází nejlépe sluníčkářské strany – Piráti, pak ODS, KDU-ČSL a TOP 09. Například Piráti mají stejný počet negativních i pozitivních zpráv. U SPD je více než 16krát více negativních zpráv než pozitivních! Aspoň vidíme, koho chce Česká televize špinit, a komu naopak fandí,” dodává.

SPD žádá o reformy

Okamura píše, že jeho hnutí požaduje o reformování fungování ČT. Jde o rozšíření pravomocí státu kontrolovat hospodaření organizace a zavedení přímé volby a odvolatelnosti jejího ředitele, což podle politika dovolí občanskou kontrolu jeho práce.

Dále Okamura kritizoval českého premiéra Andreje Babiše kvůli tomu, že ten na začátku letošního února vyzval poslance svého hnutí ANO, aby hlasovali pro schválení všech výročních zpráv ČT.

„Tím pádem si ČT zase může dělat, co chce, a parlament nebude mít na ní žádnou páku. Babiš dal volné ruce této nehospodárné prolhané sluníčkářské propagandě ČT, která stojí české občany skoro sedm miliard ročně! Jedná se o totální výsměch občanům České republiky! Hnutí SPD to naprosto odmítá a žádnou ze zpráv České televize nepodpoří,“ reaguje Okamura.

Podle Okamury ČT skrývá, že je v každoroční ztrátě pomoci převádění prostředků, které naspořilo její předchozí vedení.

„Až bude Česká televize zase zvyšovat koncesionářské poplatky, potom ať se nespokojení občané a koncesionáři obrátí na premiéra Andreje Babiše a ať poděkují jemu,“ píše Okamura.

„Neschválit tyto zprávy může vést k odvolání Rady ČT a tím pádem i generálního ředitele. Připomeňme, že Rada ČT každoročně odsouhlasuje odměnu generálnímu řediteli podle manažerské smlouvy ve výši až desetinásobku jeho měsíční mzdy, která je 242 000 Kč měsíčně. Královsky není v České televizi honorován přirozeně sám. Je tak placený lépe než prezident republiky. Česká televize zaplatila 12 milionů korun PR agenturám za vylepšování své pověsti u diváků… Svůj podíl měla získat i agentura AMI Communications, jejíž sesterská firma dříve lobbovala za to, aby se do čela České televize postavil právě on - Petr Dvořák,“ sdělil lídr SPD.

Okamura si také myslí, že hospodaření České televize je netransparentní a proto je nutná kontrola ze strany NKÚ.

„Proč ČT třeba neprozradí, kolik berou moderátoři Václav Moravec či Nora Fridrichová? Jsou přece placeni z veřejných prostředků, z peněz nás všech! Proslýchá se totiž, že berou v řádu milionů ročně. Hospodaření ČT s téměř sedmi miliardami ročně je naprosto netransparentní a nevíme, komu a kolik přesně peněz jde,“ napsal.

„Zmanipulovaná ČT, kterou si ovšem musí občané nuceně platit, předvádí nadále zcela flagrantní porušování zákona, který přikazuje vyváženost vysílání,“ dodal.

Na závěr svého postu lídr Svobody a přímé demokracie sumarizoval požadavky svého hnutí ohledně reforem ve fungování práce ČT.

„Neschválit zprávy hospodaření ČT, odvolat generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, zrušit koncesionářské poplatky a přeměnit ČT na státní příspěvkovou organizaci, přímá volba generálního ředitele ČT a dostat hospodaření a fungování ČT pod kontrolu NKÚ a pod kontrolu demokraticky zvolených reprezentantů,“ uzavřel.

Koncesionářské poplatky pro ČT a pozice prezidenta

Mimo jiné Tomio Okamura také sdělil, že v případě koncesionářských poplatků pro ČT jeho hnutí souhlasí s názorem českého prezidenta Miloše Zemana. Ten v odpovědi na otázky čtenářů Parlamentních listů sdělil, že uvažování o zrušení koncesionářských poplatků je namístě.

„Uvážíme-li, že Česká televize hospodaří s rozpočtem sedmi miliard korun, zatímco konkurenční televize si na sebe musí vydělat samy, pak si myslím, že je namístě uvažovat o zrušení koncesionářských poplatků…Několikrát jsem už řekl, že Poslanecká sněmovna má v rukou dvojí zamítnutí zprávy o hospodaření ČT a v takovém případě nastupuje volba nového vedení televize. Myslím si, že Česká televize v dnešní podobě je opravdu televize TOP 09, a tento názor jsem vyjádřil veřejně,“ uvedl prezident.

Zdroj: https://sptnkne.ws/9PRf
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTurecko dokončilo přípravy na novou operaci v Sýrii   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:19:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecko dokončilo přípravy na operaci v Sýrii východně od Eufratu, uvedl turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan.

„Tento region je téměř očištěn od IS. (…) Vymysleli si novou organizaci – Syrské demokratické síly. Ve skutečnosti se jedná o trik, neliší se od YPG (Lidové obranné jednotky). Zahrnuje několik teroristických organizací,“ řekl Erdogan novinářům.

„Turecko nemá v úmyslu zavírat oči před podporou teroristů YPG / PPC (strana kurdských pracujících, pozn. red) ze strany Spojených států,“ dodal turecký vůdce.

Dříve se Ankara a Washington dohodly na zřízení kontaktního místa pro společné operace a plánované bezpečnostní zóny na severu Sýrie východně od Eufratu.

Damašek obvinil Turecko a Spojené státy z porušení svrchovanosti a územní celistvosti Sýrie.

Erdogan řekl v pondělí, že Ankara bude připravena zahájit operaci v severovýchodní Sýrii do dvou týdnů, pokud společně se Spojenými státy nebudou přijata konkrétní opatření k vytvoření bezpečnostní zóny.

Erdogan odsoudil útok letectva USA na Idlib

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan odsoudil útok amerického letectva na syrskou deeskalační zónu Idlib. Podle něj není možné před takovými kroky Washingtonu zavírat oči.

„V posledních dnech se Spojené státy bohužel zapojily do konfliktu provedením leteckého úderu v Idlibu, v jehož důsledku přišlo o život asi 700 civilistů. Samozřejmě tam mohou být i militanti, ale Idlib postupně mizí... Nelze před tím zavírat oči. Jednáme o tom s Ruskem a Íránem. Naše delegace jsou neustále v kontaktu,“ řekl Erdogan v Ankaře na společné tiskové konferenci s českým premiérem Andrejem Babišem.

Dodal, že má v úmyslu projednat téma Idlibu na summitu Ruska, Turecka a Íránu v Ankaře 16. září a na Valném shromáždění OSN, které se uskuteční na konci září. „Uprchlíci odtud nás ovlivňují, proto jsme na to tak citliví,“ řekl Erdogan.

Syrská vládní armáda v sobotu jednostranně zastavila vojenskou operaci v deeskalační zóně Idlibu.

Letecký útok Washingtonu

Washington porušil veškeré dohody a neinformoval Moskvu ani Ankaru před leteckým útokem na území mezi vesnicemi Maarat Misrin a Kafer Haya v provincii Idlib, sdělilo Centrum pro usmíření znepřátelených stran. Dne 31. srpna od 6:00 ráno vyhlásila syrská armáda jednostranně příměří na tomto území a informovala o tom zástupce všech zúčastněných stran. Toto příměří mělo umožnit civilistům opustit Idlib humanitárním koridorem.

24 hodin před touto akcí zrušilo syrské a ruské letectvo lety nad Idlibem. Centrum upřesnilo, že v neděli v 15:00 zaútočily USA na dané vesnice.

Americká strana prohlásila, že útok zlikvidoval „velitelské stanoviště hnutí Al-Káida (teroristická organizace zakázaná v Rusku) v Sýrii“. Právě to mělo ohrožovat bezpečnost občanů USA. Ruské ministerstvo obrany sdělilo, že USA ohrozily svými akcemi další zachování příměří v této zóně Idlibu a v řadě míst ho zmařily.

Zdroj: https://sptnkne.ws/9PGH

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojené státy oznámily sankce proti subjektům včetně íránské centrální banky   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:10:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká vláda 20. září oznámila, že uvalila sankce na tři íránské subjekty včetně íránské centrální banky. Americká vláda uvedla, že jde o reakci na útok na ropná zařízení v Saúdské Arábii.

Americký prezident Trump oznámil příslušné sankce, když se setkal s australským premiérem Morrisonem, který Trumpa navštívil v Bílém domě. Americký ministr financí řekl, že USA už přerušily íránské zdroje financování. Trump na tiskové konferenci řekl, že Spojené státy mohou snadno provést vojenské údery proti Íránu se svou silnou vojenskou mocí, ale nyní prokázaly „velkou zdrženlivost" v otázce Íránu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe Washingtonu se konaly ekonomické a obchodní konzultace mezi Čínou a USA na úrovni náměstků ministrů   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:09:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve dnech 19. až 20. září se v americké metropoli Washingtonu konaly ekonomické a obchodní konzultace mezi Čínou a USA na úrovni náměstků ministrů. Obě strany vedly konstruktivní diskusi o hospodářských a obchodních otázkách společného zájmu. Třinácté kolo čínsko-amerických hospodářských a obchodních konzultací na vysoké úrovni se bude konat ve Washingtonu v říjnu, proto obě strany také důkladně diskutovaly o konkrétním plánu. Obě strany se dohodly, že budou i nadále komunikovat o důležitých otázkách.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍránský ministr zahraničí: Vojenský úder proti Íránu vyvolá „všestrannou válku" v regionu   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:08:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy íránské televizní stanice se íránský ministr zahraničí Džavád Zaríf 19. září v rozhovoru vyslovil v tom smyslu, že pokud Spojené státy americké nebo Saúdská Arábie provedou vojenský úder proti Íránu, vyvolají „všestrannou válku" v tomto regionu.

Džavád Zaríf poskytl téhož dne rozhovor americké CNN a v odpovědi na otázku o důsledcích amerického nebo saúdskoarabského vojenského úderu na Írán Zaríf jasně řekl, že by to vyvolalo „všestrannou válku" v regionu. Džavád Zaríf zdůraznil, že Írán nebude při obraně svého území váhat.

Džavád Zaríf se současně vyslovil v tom smyslu, že Írán nechce vojenský konflikt. Takzvané obvinění, že Írán podnítil útok na zařízení saúdskoarabské státní ropné společnosti, je nepravdivé.

14. září došlo k útoku bezpilotního letadla (UAV) na zařízení saúdskoarabské státní ropné společnosti, který způsobil požár. Saúdskoarabská strana konstatovala, že v důsledku útoku došlo ke snížení produkce saúdskoarabské ropy o 5,7 milionu barelů denně. K zodpovědnosti za útok se přihlásili hútíové (hnutí Ansar Alláh), ale Spojené státy tvrdí, že za útokem stojí Írán. Írán toto obvinění opakovaně popřel a odsoudil.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPane Polčáku,   
Pridal tk Neděle 22 září 2019 - 07:02:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve čtvrtek v reakci na předcházející prohlášení prezidenta Zemana, že v případě zrušení usnesení městského sátního zastupitelství o zastavení trestního stíhání premiéra Babiše nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem, by on, prezident, vyhlásil pro obviněného premiéra abolici (zrušení trestního stíhání), jste napsal na twitteru toto: „Doufám, že nejvyšší státní zástupce rozhodne o zrušení usnesení městského státního zastupitelství až v samém závěru lhůty. Můžeme si jen přát, že souboj Zeman vs. Zeman do té doby rozhodne příroda“.

Každý, kdo si tyhle vaše řádky přečetl, pochopil, že svými posledními slovy zcela nedvojsmyslně vyjadřujete své přání prezidentovy smrti. Nu a protože ta tužba vás rozpálila až tak, že jste ji nedokázal tutlat jen sám v sobě, svěřil jste se s ní prostřednictvím twitteru co nejširší veřejnosti a tím jste ji vyzval, aby se k vašemu dychtění zatím třeba i jen duchovně připojila a společně s vámi vznesla k nebesům tuto nejhoroucnější vaši prosbu: „Ó, nebesa, odneste si k sobě tohoto svého syna, který dnes už jako téměř jediný stojí nám, demoblokařům českým, v cestě k naší s nikým jiným nesdílené budoucí vládě a moci!“

Lidská hyena, nic jiného, řekne si po přečtení výše uvedeného náš občan, a to ať už věřící, nebo nevěřící, a má pravdu. Protože přát si veřejně smrt svého bližního, pokud to by to nebyl zcela zřejmý a sprostý zločinec, si ve všech dobách a snad i ve všech civilizacích dovolovali vyjadřovat jen lidé mravně nejzpustlejší. A vy, pane Polčáku, jste se k tomuto lidskému druhu svým čtvrtečním zápisem na svém twitteru neoddělitelně připojil.

Ale nejen to. V zápětí poté, co vás za váš zápis zkritizovalo i pár lidí z vašeho politického okolí (nejspíš pro ne příliš šikovné vyjádření jinak jejich souhlasného názoru), jste se prokázal být i zbabělcem, který si za svými slovy nedokáže chlapsky stát. A kroutí se a vytáčí a nakonec na Hrad napíše:: „Neměl jsem na mysli nic jiného, než že se panu prezidentovi rozbřeskne, vzpomene si na svoje předvolební sliby a konečně bude podle toho jednat. Z jeho vyjádření je jasné, že to bude nějaký čas trvat. A co jiného jste měl na mysli vy, pane prezidentův mluvčí?“

Takže zbabělost překrytá nuceným úšklebkem. A vcelku spíš úhyb a logická bída.
V letech 2010 až 2014 jste byl byl za TOP 09 poslancem poslanecké sněmovny a od r. 2014 až dosud jste, tentokrát už jako člen STANu, poslancem Evropského parlamentu. Máte pohádkový plat, o němž se říká, že je spíš úplatkem než platem, a je násobně vyšší než plat nejlepších našich konstruktérů, chirurgů, vědců atd. Ze všech stran jste jistě též skvěle opečovávan, máte i svou podřízenou pracovní sílu, a mě by zajímalo, jak tohle své postavení vy sám hodnotíte. Zda máte za to, že uspořádání naší společnosti či politiky, které vás, myslím jako Stanislava Polčáka, vyneslo až tam, kde teď jakoby na nebeském obláčku sedíte, je spravedlivé, a že si tudíž své postavení za vaši pracovitost, vědění a hlavně charakter zasloužíte? Že jste zkrátka správným člověkem na svém místě.

Ale víte, vůbec nejvíc dumám nad tím, jestli v noci dobře spíte?
Jestliže ano, potvrdíte tím sám sobě i nám, že všechno, co jsem vám o vašem étosu napsal, je pravdivé až do poslední tečky.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3100 sec,0.0685 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,655kB