Středa 09 říjen 2019
Útok na českou politickou elitu   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 18:56:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zpráva komise pro vyšetřování privatizace OKD a s tím souvisejících okolností, byla podle očekávání velmi ostře formulovaná. Ukazuje na odpovědnost významné části českých politických elit nedávné minulosti i současnosti, za ohromné chyby, které nastaly při privatizaci OKD. Tím nejsou jen obrovské finanční ztráty státu, ke kterým došlo stupidní privatizací majoritního podílu státu v OKD, ale například také zašmelením některých aktiv ve státním vlastnictví, které neměly být nikdy prodány soukromým investorům.

Mám na mysli především téměř čtyřicet čtyři tisíc bytů OKD i s nájemníky, jimž Bakala prodal střechu nad hlavou. Nejhlasitěji kupodivu proti zprávě zatím protestoval ministr Luboš Zaorálek, který svého času, kdy ČSSD ještě trpěla pod mým předsednictvím, velmi silně útočil na Bakalu. Dokonce se mu u soudu podařilo vysoudit výrok, že může Bakalu nazývat beztrestně gaunerem. Bohužel, pod vlivem Sobotky a Pokorného, kteří použili sociální demokracii jen jako fíkový list ke krytí svých nejapných kšeftů s Bakalou, je Luboš poněkud dezorientován a s ním i velká část funkcionářů ČSSD. Tedy těch, kteří byli v průběhu let osobně vybíráni Sobotkou. Řekněme si otevřeně, že toto může být smrtící úder sociální demokracii. Tato kauza se bude nějakou dobu hrát a bylo by dobré, aby Zaorálek a další lidé v ČSSD odložili prosobotkovský sentiment stranou.

Tato zpráva je pochopitelně nepříjemná také pro ODS, TOP 09 a jmenovitě pro Karla Schwarzenberga. Kalouskovo ministerstvo financí dělalo v průběhu let vlády pravice vše pro to, aby Bakalovi nepřipomínalo jeho závazky, například vůči nájemníkům bytů OKD a tedy vůči státu. M. Kalousek ovšem jen kryl Karla Schwarzenberga a tedy i jeho osobního přítele Zdeňka Bakalu. Nic víc a nic méně. Prostě chlapci a děvčata z tradičních politických stran, až na komunisty a lidovce, udělali vše pro to, aby Bakalovi vyhověli, takže Bakala si spolu se svým společníkem v OKD přišli na nějakých 100 – 120 mld. Kč. A předvedli takové spojení politické, ekonomické a mediální moci, které ve svých důsledcích nemá v českém státě obdoby. Sociální demokracie by se měla ve vlastním zájmu rychle „odbakalovat“, což znamená, zbavit se prosobotkovského sentimentu.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Svědek kolapsu   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 18:19:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mráz mi běhá po zádech, když vidím, jak rychle se konečné zhroucení přibližuje. Tak rychle, že se ho snad dožiji ještě i já sám.

Předseda britské Labour Party Corbyn předpokládá, že zvýší svou naději stát se příštím britským premiérem, když slíbí, že otevře hranice své země všem dalším cizím příchozím a všechny je zde pohotově ubytuje, což by ovšem Britanii, jako takové, přineslo zkázu. Ale Corbyn je přesvědčen o tom, že právě tohle je ona platforma, která labouristům přinese vítězství ve volbách.

Současný francouzský prezident, německá kancléřka a téměř všichni šéfové EU uvažují stejně. Takže Evropy už nebude. A jedině Maďarsko, Itálie a Polsko nesouhlasí a trvají na tom, že zůstanou Maďary, Italy a Poláky i nadále.

Demokratická strana USA Corbynův postoj sdílí. Jedním z důvodů, který stojí za jejím usilováním zbavit Trumpa úřadu je ten, že Trump jako hlava výkonné moci se pokouší zpřísnit imigrační zákony USA. A tak se prokazuje, že američtí demokraté trpí zvláštní vadou: vidí jen to nejbližší, co se jejich zraku nabízí, a důležité je jen to, co mohou získat právě teď: víc peněz, když vyšlou své pracovní příležitosti za oceán a když otevřou své hranice pro lidi příchozí, kterým budou moci platit méně, než platí lidem svým.
A Ameriko - buď sbohem.

Ale až se to blízké a krátké prodlouží na dlouhé, ocitne se země v rukou imigrantů Třetího světa.

Sněmovna reprezentantů schválila impeachment proti prezidentu Trumpovi, i když si byla dobře vědoma faktu, že pro něj nemá žádné důkazy, a že Senát tudíž impeachment neschválí. Ale nicméně tak učinila, a to ve víře, že něco z bláta, které na prezidenta během projednávání impeachmentu nahází, se na jeho figuře uchytí a zvýší tak šance demokratů v příštích volbách. A současně sníží šance Trumpa na znovuzvolení prezidentem.

Pokud jde o ono obvinění, že ukrajinský prezident byl požádán o laskavost výměnou za peníze, mluví záznamy naprosto jasně. A to tak, že Biden dal ukrajinskému prezidentovi šestihodinovou lhůtu na to, aby splnil, oč je žádán (šlo o Bidenovu žádost, aby ukrajinské soudy stáhly z agendy trestní stíhání Bidenova syna), anebo přijde o miliardu dolarů posbíraných z kapes amerických daňových poplatníků. Vždyť Biden se tímto vyděračstvím, které mělo úspěch, Radě pro zahraniční vztahy otevřeně pochlubil, a jeho chlubná řeč je zachycena i na videu na internetu. A sám ukrajinský žalobce poskytl místopřísežné svědectví o tom, že byl ze svého úradu vypuzen na Bidenův příkaz. (šlo o žalobce, který předtím vyšetřoval ukrajinskou firmu, z niž Bidenův syn „vytáhl“ závratné sumy peněz – a to výměnou za „ochranu“, kterou této korupčnické firmě Biden st. přislíbil).

Ale co slyšíme z médií, zvláště pak ze CNN nebo NPR? Slyšíme, že útoky na Bidena jsou jen politikařením, ale že útoky na Trumpa jsou takového druhu, že vyžadují, aby byl zbaven úřadu.

Takto tedy vyhlíží celkový obraz demokratické strany a celkový obraz amerických médií, popírajících pravdu a spoléhajících na „výživnost“ opakovaných lží, jež mají všechny důvěřivé přesvědčit o tom, že volba demokratů je volba správná. Nu a až přijde čas, kdy i Američané přijmou Corbynovu platformu, naplní se i osud Spojených států.

USA i Velká Britanie byly kdysi svobodnými národy oddanými občanských svobodám, morálnímu svědomí, svobodnému vyjadřování názorů, křesťanským morálním hodnotám a vládě práva.

Nic z toho už ale nezbylo. Britský soud vyhodil ze zaměstnání britského lékaře za to, že odmítl nazvat 180 cm vysokého a vousy zarostlého muže „madam“, a odsoudil ho za „ nevíru v transgenderizmus, což se neslučuje s lidskou důstojností a je v rozporu se základními právy jiných lidi.“ https://www.rt.com/uk/470190-transgender-bible-doctor-fired-uk/

Řečeno jinak: doktor nesmí používat svůj vlastní mozek, protože do úvahy se berou jen mozky lidí ve vyšších postaveních. A jestliže vás udivuje dnes už totální neexistece investigativní žurnalistiky ve Velké Britanii a její zkomírající podoba v USA, nahlédněte do dokumentů britského ministerstva obrany, ve kterých jsou investigativní novináři označeni za hrozbu britské národní bezpečnosti.

Svoboda tisku je tedy shledána jako neslučitelná s národní bezpečností. Kterýmžto výrokem jsou osudy Juliana Assange a Manninga už nadobro zpečetěny.

Jak nedávno napsala Karen Kwiatkowska: „Je čas utéct!“
Ale kam? Vždyť v celém západním světě je to stejné“.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: google -P.C.Robertsrts . Official Homepake - The Wittness of Collapse
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJakou hru s námi hraje Babiš? Financování nestátních neziskových organizací v utajení odsouhlasil.   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 18:15:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Aktuality zmocněnkyně vlády pro lidská práva by mohly znít: sliby Babiše veřejnosti jsou cár papíru. Pic kozu do vazu, řekli by naši předkové.

Evropské hodnoty Jakuba Jandy se lidem smějí do očí a ROMEA.cz si do "blbé majority" s radostí rýpla: stávající podmínky financování nestátních neziskových organizací zůstanou zachovány

Na druhém jednání Rady vlády pro nestátní neziskové organizace to sdělil přítomným členům předseda Rady a premiér České republiky Andrej Babiš. Jednání proběhlo ve středu 2. října 2019 ve Strakově akademii.

Zasedání se zúčastnila poprvé i zmocněnkyně vlády pro lidská práva v roli místopředsedkyně Rady. Na programu bylo představení vybraných dat z oblasti soukromého dárcovství v České republice a dále stav plnění Státní politiky vůči nestátním neziskovým organizacím na léta 2015 až 2020.

Nejočekávanějším bodem ovšem byla pravidla spolufinancování ESIF v programovém období 2021-2027. Předseda Rady, premiér Andrej Babiš, přítomné ujistil, že vláda nikdy neuvažovala o změně financování pro nestátní neziskové organizace. Rada po krátké diskuse schválila usnesení, ve kterém „bere na vědomí, že v dalším programovém období fondů ESIF (2021 - 2027) budou zachovány stávající podmínky financování, včetně ex-ante režimu financování a možnosti nulové spoluúčasti.“

Neziskové organizace příští rok dostanou dotace 5,68 miliardy korun. To je o 210 milionů více než letos.
__________________________________________________

Premiér Babiš nás krmil celou dobu, že prapodivné pseudoneziskové (ve skutečnosti politické) organizace se musí financovat jinak, ale stát je podporovat nebude.

A pak začalo divadlo:

12. 8. 2019

Seškrtat rozpočty neziskovkám chtěl už v roce 2018 premiér Andrej Babiš. Proti neziskovkám zaujal negativní postoj i prezident Miloš Zeman. Loni v září se označil za nepřítele neziskových organizací.

29.8.2019

Vláda snížila sumu vyčleněnou pro neziskové organizace na příští rok o půl miliardy. "Oproti letošku ale neziskovky dostanou celkově víc..." ujišťuje Babiš

2.10.2019

Babiš přítomné ujistil, že vláda nikdy neuvažovala o změně financování pro nestátní neziskové organizace!!!

A Člověk v tísni zaplesal. Lid je blbý, skousne vše...

Věřte nevěřte, my na Skryté Pravdě ne!

P.S. Ani na INFUKURÝRu!!!!

Zdroj: http://skrytapravda.cz/domaci/2795-jakou-hru-s-nami-hraje-babis-financovani-nestatnich-neziskovych-organizaci-v-utajeni-odsouhlasil
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPODMÍNKY VYSPĚLEJŠÍCH MIMOZEMŠŤANŮ, KTERÉ SE MUSÍ SPLNIT PŘED NAVÁZÁNÍM KONTAKTU S NIMI   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 18:10:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vědci i obyčejní lidé si často kladou otázku, zda jsme ve vesmíru sami. A pokud na jiné planetě existuje nějaký vyspělý život, proč se s námi mimozemšťané ještě nespojili? Na tuto otázku odpověděl v březnu letošního roku britský částicový fyzik, výzkumný pracovník Královské společnosti, profesor na University of Manchester a držitel Řádu britského imperia Brian Cox.

Cox tvrdí, že mimozemšťané s lidmi nenavázali kontakt, protože většina vyspělých civilizací ve vesmíru se už stihla zabít. A nás to podle něj čeká také. Cox je přesvědčen, že každá civilizace nakonec zabije sama sebe, což je důvod, proč žádné bytosti nezískali dominantní vliv ve vesmíru.

Profesor Cox zakládá svou argumentaci na takzvaném Fermiho paradoxu.

V roce 1950 fyzik Enrico Fermi - tvůrce prvního jaderného reaktoru na světě - přišel s paradoxem, který říká, že vzhledem k věku a velikosti vesmíru je nadmíru jasné, že někde existuje civilizace mnohem vyspělejší než ta naše. Otázkou podle něj je, proč nás už tato civilizace dosud nekontaktovala.

Mnoho vědců argumentuje, že každá civilizace po dosažení určité velikosti nakonec zabije sama sebe - a to buď prostřednictvím války s použitím pokročilých zbraní, nebo kvůli přírodní katastrofě. Cox na této teorii pracoval a prohlašuje „Je možné, že růst v oblasti vědy a techniky nevyhnutelně předstihne rozvoj politických odborných znalostí, což povede ke katastrofě."

Avšak jiní vědci s Fermiho paradoxem nesouhlasí a věří, že Země je první planeta v celém vesmíru, která hostí složitý život. Někteří výzkumníci shledávají Fermiho paradox natolik zajímavý, že se každé dva roky scházejí na konferenci v Paříži a diskutují, proč se z vesmíru nikdo nehlásí.

Pátrání po mimozemském životě začalo už v roce 1960. Tehdy se americký fyzik Frank Drake poprvé pokusil zachytit rádiové signály, jež by mohly vycházet od inteligentních bytostí žijících kdesi ve vesmíru. Žádné náznaky se mu ale detekovat nepodařilo.

To, že naší civilizaci věnují pozornost mimozemšťané, je prakticky jisté. Existuje mnoho pozorování a nálezů, které to dokazují.

Můj názor je, že v nekonečném vesmíru existuje nekonečné množství civilizací nacházejících se na různém stupni vývoje, t. j. také nekonečné množství civilizací nacházejících se na podstatně vyšším stupni vývoje než naše civilizace.

Velmi důležitá je již zmíněná otázka: "Proč mimozemšťané dosud s naší civilizací nenavázali kontakt?" Má odpověď na tuto otázku je následující:

Vývoj lidstva je chaotický, nekoordinovaný, doprovázený velkým množstvím válek a ozbrojených střetů, které jsou většinově vnímány jako něco samozřejmého a přirozeného. Navázat kontakt s některou lokální vládou by v tomto případě bylo od vyspělejších mimozemšťanů nerozumné. Stávající chaotický a nekoordinovaný vývoj lidstva by to ovlivnilo velmi nepříznivě.

Podmínky vyspělejších mimozemšťanů, které musí méně rozvinutá civilizace (lidstvo) splnit před navázáním kontaktu s jejich vyspělejší civilizací, jsou následující:

1. Nové poznatky ve všech oblastech vědy a techniky, které budou při kontaktu civilizací předávány méně rozvinuté civilizaci (lidstvu), nebudou touto civilizací zneužívány k vývoji a výrobě nových ničivějších zbraní.

2. Méně rozvinuté civilizaci (lidstvu) budou předávány nové poznatky vědy a techniky pouze v tom případě, že bude žít v celoplanetárním míru.

3. Méně rozvinutá civilizace (lidstvo) musí dosáhnout takového stupně vývoje politického uspořádání, ve kterém bude řízena plánovitě a cílevědomě postupující centrální celoplanetární mocí.

Z výše uvedeného vyplývá: Očekávat, že se v současnosti podaří lidstvu kontaktovat vyspělejší mimozemšťany, je beznadějné. Válka vedená klasickými zbraněmi podle pravidel dohodnutých v Ženevských úmluvách? Takovou válku v současnosti vnímá většina lidí podobně jako sportovní utkání, ale válka je především velké zlo, jehož podstata spočívá v maření lidských životů a ničení vytvořených hodnot. V případě, kdyby se práce a energie vynakládaná na přípravu a vedení válek na celé planetě věnovala na rozvoj zaostalých států světa, přestaly by v těchto státech existovat hlad a bída.
Drtivá většina politiků na celém světě považuje za samozřejmost, že se vlády všech států buď připravují na válku nebo vedou válku.

Je nejvyšší čas uvedené skutečnosti změnit, a to především vzhledem k nebezpečí možného vzniku světové jaderné války.

Z výše uvedeného dále vyplývá, že stávající chaotické a nekoordinované mocensko-politické uspořádání lidstva je třeba pokud možno co nejdříve nahradit plánovitě a cílevědomě postupující centrálně řízenou globální mocí.

Podstata řešení problému vzniku mocenské celosvětové centrály lidstva, t. j. zodpovědného představitele (instituce nebo občana) je jednoduchá. Řešení spočívá v tom, že se urychlí vývoj politického uspořádání lidstva tak, aby bylo dosaženo stavu, kdy budoucnost lidstva bude centrálně globálně koordinována a řízena v souladu s globálně demokraticky projevovanou vůlí lidstva. Současně se vznikem zodpovědného globálního představitele celého lidstva bude dosaženo trvalého míru na celé planetě.

Vzorem k řešení problému vzniku globálního představitele lidstva a nastolení trvalého míru na celé planetě může být Evropská unie. Evropská unie vznikla především se záměrem ukončit časté a krvavé války mezi sousedy v Evropě, které vyvrcholily druhou světovou válkou. V roce 1950 začalo hospodářské a politické sjednocování evropských zemí v rámci Evropského společenství uhlí a oceli, jehož cílem bylo především zajistit mezi spojenými státy trvalý mír. Zakládajících států bylo šest: Belgie, Francie, Itálie, Lucembursko, Německo a Nizozemsko.

Podle vzoru Evropské unie může být k řešení problému vzniku centrální globální demokratické mocenské organizace spravující svět využito již osvědčené formy politického spojení států, kterým je federace. Uskutečnit spojení všech států světa v Globální federaci s jednou globální vládou nebude snadné, ale určitě bude stát za námahu s tím spojenou. Umožnění kontaktu lidstva s vyspělejšími mimozemšťany, kteří budou lidstvu předávat nové poznatky vědy a techniky, přičemž bude nastolen trvalý míru na celé planetě, to je cíl, který za to rozhodně stojí. Nastolení Globální federace lze zrealizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr nastolit Globální federaci, načež všechny tyto politické strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy. Jedno možné konkrétní řešení nastolení Globální federace popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA. Uvedený dopis je např. na - https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/08/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

Ing. Miloslav Dědek
07.10.2019

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZačala válka! Erdogan ohlásil začátek vojenské operace v Sýrii. Zvažte to, vyzval ho Putin   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 17:53:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan ve středu odpoledne informoval o zahájení vojenské operace na severu Sýrie.

Dříve turecký ministr zahraničí Mevlüt Cavusoglu oznámil, že informuje všechny relevantní země a syrskou vlády o začátku operace na severovýchodě Sýrie.

Erdogan ve svém prohlášení uvedl, že cílem operace Zdroj svobody je zásah proti Straně kurdských pracujících (PKK) a Islámskému státu (IS).

Zahájení operace potvrdila syrská televize. Podle ní turecké letectvo zaútočilo na cíle v syrském městě Ras al-Ain. Tuto informaci potvrzují i turecká média.

Erdogan ve svém příspěvku na Twitteru popřál úspěch všem tureckým vojákům, kteří se operace účastní, a těm, kdo tureckou operaci podporuje.

„Ať vám dopomáhá Bůh,“ napsal.

Telefonát s Putinem

O něco dříve Erdogan telefonicky hovořil s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Podle oficiálního prohlášení Kremlu se oba lídři shodli na tom, že je nutné zajistit jednotu a teritoriální integritu Sýrie spolu s její suverenitou. Hovor se uskutečnil z turecké iniciativy.

Ruský prezident vyzval svůj protějšek, aby pečlivě zvážil situaci a neuškodil úsilí namířené na řešení syrské krize.

„Pokračujeme ve výměně názorů v otázce syrské problematiky, a to s ohlédnutím na dohody, které byly dosaženy v Ankaře během setkání lídrů zemí, jež jsou členy astaninského procesu. S ohledem na plány, které ohlásilo Turecko, o zahájení vojenské operace na severovýchodě Sýrie Vladimir Putin vyzval turecké partnery, aby pečlivě zvážili situaci a neuškodili společnému úsilí vyřešit syrskou krizi,“ stojí ve zprávě.

Astaninský proces označuje vyjednávání mezi znesvářenými stranami v syrské občanské válce, které probíhá od roku 2017 v kazašském hlavním městě Astana (dnes Nur-Sultan).

Začátkem října Turecko oznámilo, že hodlá zahájit vojenskou operaci na severovýchodě Sýrie, aby vytlačilo z oblasti kurdské milice z řad Lidových obranných jednotek (YPG), které Ankara považuje za teroristické organizace a spojence PKK, a ustanovilo na místě bezpečnostní zónu. Do ní hodlá vrátit syrské uprchlíky. Podle tureckých úřadů se na území země dnes nachází kolem 4 milionů syrských uprchlíků.

Spojené státy turecké rozhodnutí nepodpořily, ale své jednotky z oblasti stáhly.

Syrská vláda neuznává kurdskou administrativu na území své země a v minulosti s Kurdy vedla několik kol vyjednávání, která však skončila neúspěšně. Spolu s tím Damašek odsoudil tureckou vojenskou přítomnost na severu země.

Kurdové v reakci na útoky v Sýrii začali ostřelovat turecké město Nusaybin

Arabsko-kurdské jednotky Syrských demokratických sil (SDF) v reakci na útoky tureckého letectva začaly s ostřelováním tureckého města Nusaybin, které leží na hranici se Sýrií. Informovalo o tom státní televizní vysílání SAR.

„SDF bombardovalo několika granáty turecké město Nusaybin,“ uvádí televizní stanice Ikhbariya.

Kromě toho měly Syrské demokratické síly ostřelovat také turecké pohraniční město Ceylanpınar, které se nachází naproti syrského Sari Kani, stejně jako pozice turecké armády naproti syrského města Al-Malikiyah v guvernorátu Hasaka.

Syrští Kurdové vyhlásili všeobecnou mobilizaci

Autonomní administrativa území na severovýchodě Sýrie ve středu vyhlásila všeobecnou mobilizaci v souvislosti s nebezpečím brzkého zahájení operace tureckých ozbrojených sil.

„Autonomní administrativa vyhlašuje všeobecnou mobilizaci na tři dny na severovýchodě Sýrie a vyzývá všechny naše instituce a úřady a také všechny složky našeho národa, aby se vydaly ke hranici s Tureckem, splnily svou morální povinnost a postavily se na odpor v tomto zvláštním historickém okamžiku,“ uvádí se v prohlášení tiskové služby administrativy.

Administrativa vyzvala Kurdy v Iráckém Kurdistánu a v jiných koutech světa k protestním akcím. Ve svém prohlášení uvalila odpovědnost na všechny, „kdo ovlivňují přijetí rozhodnutí“ za „jakoukoli humanitární katastrofu, která se stane našemu národu“.

Zdroj: https://sptnkne.ws/9ZeN
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLidovecký docent z FF UK chce doučovat vedení SPD z historie o Evropské unii, která prý nebyla založena nacisty! Pan docent by se měl ale raději doučovat sám ...   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 08:53:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lidovecký docent z FF UK chce doučovat vedení SPD z historie o Evropské unii, která prý nebyla založena nacisty! Pan docent by se měl ale raději doučovat sám a nejlépe u nás na Aeronetu, protože šíří bludy a nesmysly! Evropská unie doopravdy vznikla na půdorysu nacistického plánu na Ekonomickou evropskou zónu, kterou v roce 1942 sepsal ředitel nacistické Reichsbank! Vznik centrální banky Evropy byl rovněž předložen za války v Berlíně a byl součástí plánu na rozvoj Germanie jako nástupnického subjektu III. Říše po vítězném skončení války!

Úroveň akademické obce v ČR opravdu klesá a dnes jsme se o tom mohli znovu přesvědčit. Bývalý děkan FF UK v Praze, docent historie a člen KDU-ČSL Michal Stehlík se dnes chtěl zviditelnit a pokusil se o velmi špatný a nepovedený trolling, který mu explodoval do obličeje jako při manipulaci s nebezpečnou výbušninou. Sepsal totiž dopis s nabídkou na jeden semestr historie, který zdarma poskytne Tomiu Okamurovi a vedení SPD, protože prý zjevně mají mezery v historii a ve znalostech, když o Evropské unii šíří informace, že prý má nacistické kořeny. Lidovecký docent reagoval na jeden z tweetů Tomia Okamury, který spolu s obrázkem nacistické orlice obsahuje informace o nacistickém původu vzniku Evropské unie. Pan docent se tudíž aktivisticky nabídl, že vedení SPD doučí v semestru o historii.

Na tento trolling ihned zareagoval velký milovník muslimů, ministr vnitra Jan Hamáček, který tuto aktivitu docenta přivítal, že prý je to třeba, alespoň zase někdo nebude kácet stromy na koleje. Tím narážel na kauzu Jaromíra Baldy, který prý jako důchodce a o berli šel s motorovou pilou do lesa a pokácel stromy na koleje. Pan Balda byl příznivcem SPD a za svůj údajný čin dostal 4 roky natvrdo. Lidovecký docent historie neúspěšně kandidoval v roce 2016 na senátora, i když se dostal do 2. kola, ale mandát nezískal. Nyní to vypadá, že se chce zviditelnit na účet vedení SPD, protože tahle kavárenská smetánka pánů profesorů má na SPD spadeno a vedení hnutí považují za bandu diletantů, hlupáků a nevzdělanců. Jenže, to se šeredně mýlí. Tomio Okamura totiž publikoval na Twitteru naprosto validní a přesné informace, jenom to nerozvedl do podrobností, takže to udělám já.

Výkresy stavebního plánu EU vznikly v roce 1942 v Říšské bance

Nacisté vypracovali „základní plán“ pro Evropskou unii desetiletí předtím, než byla EU skutečně vytvořena, tvrdí to např. šéf UKIP Gerard Batten, který již v roce 2016 vystoupil na obranu Borise Johnsona, který na sebe přivolal kritiku za přirovnání cílů EU k cílům Adolfa Hitlera. Gerard Batten upozornil, že Boris Johnson skutečně vystihl vazby mezi EU a nacisty a že EU má mnohem „užší vazby“ na fašisty, než si mnozí uvědomují. V roce 1942, kdy si Němci stále mysleli, že vyhrají válku, vydali zprávu nazvanou Europaische Wirtschafts Gemeinschaft – která se překládá jako Evropské hospodářské společenství,” napsal Gerard Batten ve svém příspěvku na svém blogu, který už mezitím byl z internetu smazán.

Tuto zprávu napsali v roce 1942 různí bankéři a akademici a stanovil plán, jak by Německo mohlo po válečném vítězství řídit ekonomiky dobytých zemí Evropy nevojenskými metodami. Zpráva byla vypracována pod vedením profesora Waltera Funka, říšského ministra hospodářství a prezidenta Reichsbank. Zpráva obsahovala oddíly a kapitoly o zemědělství, průmyslu, zaměstnanosti, dopravě, obchodu, hospodářských dohodách a o společné evropské měně. Navrhla „harmonizaci“ evropských měn a harmonizovaný měnový systém.

Pokud vám to všechno zní povědomě, je to proto, že základní plán pro Evropské hospodářské společenství z roku 1942 byl velmi podobný skutečnému Evropskému hospodářskému společenství, které vzniklo v roce 1957 na základě Římské smlouvy. To, co se objevilo jako Evropské hospodářské společenství v roce 1957, bylo plánováno a vytvořeno lidmi, kteří by řídili evropské ekonomiky tak jako tak, i kdyby Německo vyhrálo válku, a jejich plány tudíž sledovaly stejný model.

Britská MI-6 získala po válce veškeré dokumenty Reichsbank a informace unikají k britským politikům

Tyto výbušné informace dnešního šéfa UKIP pochází zjevně od britské rozvědky MI-6, která byla pověřena na konci války zajištěním veškerých materiálů Reichsbank a souvisejícími materiály Úřadu říšského ministra hospodářství. Europaische Wirtschafts Gemeinschaft je základní stavební kámen Evropské unie, protože již v roce 1942 nacisté v okolí Reichsbank pochopili, že Germanii jako nástupnický megastát po III. Říši nepůjde řídit pomocí Wehrmachtu a armády.

Bude potřeba jednotlivé země a regiony řídit ekonomicky, pomocí investic a udržování sociálního smíru, ale naprosto pevným převedením rozhodovacích procesů z jednotlivých zemí do Berlína. Uvnitř Germanie neměly být žádné hranice, všude měla platit společná měna, všude měly platit jednotné zákony, ale i rozpočty a daně. Ovšem veškeré řízení mělo být civilní, nevojenské a řízeno čistě ekonomicky skrze Centrální evropskou banku. Tuto banku by vytvořily všechny existující banky v rukách bankéřů, tedy ne nezbytně Němců a nacistů, ale v rukách Domu Sion.

O pražské fakultě FF UK se vypráví lecos, ale nikdy bych nevěřil, že někdo s titulem docenta nezná takové základy, jako je tak klíčový dokument Europaische Wirtschafts Gemeinschaft, který se stal předlohou Římské smlouvy, která je doslova kopií nacistického dokumentu EWG. Pan docent zapomíná, že ve veřejných funkcích Evropského hospodářského společenství po roce 1957 sice nebyli nacisté, ale veškerý kapitál a firmy, kterými EHS od prvopočátku disponovalo a bylo tvořeno, pocházelo z nacistických zdrojů.

IG Farben byl rozdělený na AGFA, BASF a Bayer, dále Hugo Boss, Adidas a Puma, všechno firmy podílející se na nacistickém válečném úsilí, ale po válce najednou pilíře Římské smlouvy. Kam myslíte, že zmizelo v květnu 1945 z území Protektorátu Čechy a Morava veškeré zlato a šperky zabavené po odsunutých Židech? No přece odvezla ho Skupina armád Střed, která v květnu 1945 měla na území Protektorátu téměř 1 milion mužů a velící důstojníci SS a Wehrmachtu měli již rozkazy od nového vedení Německa k odvozu veškerých cenností z okupovaného Protektorátu do “americké zóny”.

Nacisté nevyhráli II. světovou válku, ale vyhráli až po jejím skončení

Vrcholem triumfu nacistů byla potom operace americké tajné služby s názvem Paperclip, která kryla přesun nacistů do USA k vývoji nacistických technologií, které III. Říše během války nestihla dokončit. Nacistům se podařilo dokonce infiltrovat i americkou vládu (skupina Majestic 12) a převzít v následujících letech kontrolu nad procesy v USA, které trvají dodnes. O tomto se více rozepisuji ve své nové knize. Jenže s nacisty nespolupracovali po válce jenom Američané, kteří jednoho z největších nacistů postavili do čela svého raketového a kosmického vývoje (SS-Sturmbannführer Wernher von Braun), ale byli to i samotné německé, francouzské a italské poválečné nacistické elity a firmy, které pochopily, že ovládnout Evropu nebylo možné zbraněmi III. Říše, ale že to bude možné pomoci načrtnutého nacistického plánu Europaische Wirtschafts Gemeinschaft z roku 1942.

Jedinou změnou v plánu bylo, že projekt nebude koncipován v Evropě pod hlavičkou Germanie, ale pod symbolem evropského kvazi-SSSR na bázi neomarxismu, protože sionisté pochopili, že marxismus dovedl Sovětský svaz k vítězství ve II. sv. válce a má tudíž z hlediska vývoje vyšší sílu a perspektivu ovládat masy než nacismus. Proto i dnes byrokracie EU a její aparát tak moc a okatě připomíná Nejvyšší Sovět a struktury řízení v Sovětském svazu, protože neomarxismus je zkrátka založen na prakticky identických základech jako původní marxismus SSSR. To jediné, co je na neomarxismu nové, to je liberalismus. To je právě ten hlavní rozdíl, protože původní marxismus má filosofii v komunismu. Takže liberální Evropa je plná socialismu, ale na liberálních základech, z čehož plyne marasmus, protože Evropa v liberalismu ztrácí svoji podobu a kulturu. Pomalu mizí a rozpouští se v návalech etnik, migrace, genderismu, homosexuality a cizích kultur.

Docent z univerzity, který žije ve své sociální bublině a nevidí, co se v Evropě a okolo děje ve vztahu k poválečnému revizionismu

Tohle všechno pan docent by měl vědět a neměl by se snažit poučovat politiky z SPD o historii Evropské unie, o které máme tolik informací, že podobný trolling bude mít za následek jenom to, že pan docent se ztrapní. Nacisté vyhráli II. světovou válku a ovládli celou Evropu a celé USA. Problém je v tom, že mnozí profesoři a docenti si toho vůbec nevšimli. Zřejmě si nevšimli, jak se v EU potichu znovu oslavují vojáci Wehrmachtu, jak se jim znovu staví pomníky, zatímco jiné pomníky sovětských osvoboditelů se pro změnu zakrývají plachtami a odstraňují, že?

Najednou se omlouvají oběti odsunu ze Sudet v roce 1945, najednou čeští politici a předsedové KDU-ČSL jezdí na Sudetoněmecké slavnosti, najednou vdovy po německých vojácích dostávají v ČR restituce a zámky. A co že tak najednou, pane docente? Co tak najednou, když prý nacisté prohráli válku a nestojí za vznikem EU? Co ty německé neziskovky v ČR jako Konrad Adenauer Stiftung nebo Witikobund, kterou dokonce sleduje i česká BIS, protože je napojena na bývalé nacisty? Snažíte se trollit proti vedení SPD, pane docente, ale přitom vůbec nevíte, co se v Evropě děje a kde všude nacisté se najednou hlásí ke slovu a přitom se zaštiťují právě Evropskou unií a jejím liberalismem!-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVrchol pokrytectví, farizejství, lží   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 04:50:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Těžko už asi lze překonat tuhle šílenou faleš, oděnou do pláště dobrodiní, humanity, ba až laskavosti. Bok po boku Šimon Pánek a Eva Holubová, sehraná dvojka, která bojuje za projevování toho dobra v každém z nás.

Šimon Pánek káže o nutnosti, důležitosti a zdůrazňování "... že nenávisti a útokům nemá být vystavován nikdo, ať už má jakýkoliv názor a přesvědčení." https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Yes-sejmuli-jsme-ho-Takto-dopadl-bloger-ktery-debatoval-s-aktivisty-zastitenymi-Clovekem-v-tisni-598692

Eva Holubová zase veřejně lidem s jiným názorem " Jsme jak hovada a ubožáci, když si nevážíme neziskovek". https://www.parlamentnilisty.cz/…/VIDEO-Eva-Holubova-Jsme-j…

Tak nevím, co je pravda? Že máme být k sobě tolerantní, i když má někdo jiný názor, anebo ten s jiným názorem je to, co veřejně deklaruje paní Holubová?

Pan Pánek ještě upřesňuje: "Vždycky mi vadily osobní útoky na lidi s jiným názorem, názorový oponent přece není nepřítel. Někomu, kdo si myslí něco jiného není potřeba nadávat, zesměšňovat ho, vyhrožovat mu…"

Hmm, nějak mi ale nepasuje do tohoto sluníčkem zalitého vyjádření to, jak se vypořádali jeho lidé s kritikem, oponentem, dokonce Tereza Hronová, koordinárka #JsmeTu, se pochlubila, že příspěvky nahlásila. A zvesela si zvolala dál: "Yes, sejmuli jsme ho!"

Je smutné, že se formují takové různé platformy, jako facebooková iniciativa #JsmeTu, která dle své definice „staví a podporuje konstruktivní dialog bez nenávisti a dezinformací na sociálních sítích a v on-line prostoru“, aby vzápětí veřejně nevybíravě napadaly své oponenty.

Že vůdce Člověka v tísni, politické neziskovky, Šimon Pánek „přiznal“, že Člověk v tísni stál za vznikem internetové iniciativy #JsmeTu, ale on sám s v vděkem přikyvuje herrečce Holubové, když velkou část občanů, které nemá v přízni ČVT, nazve "hovady a ubožáky".

Jsou teda tu, zase vytvořili další bič na své nepříznivce, s téměž zrůdnou chutí a s vítězoslavnými pokřiky likvidují na soc. sítích své oponenty. Všechny ty jejich deklamace jsou, ve světle už zkušeností toho blogera Bratříčka, jednou velkou lží, obrovským farizejstvím, ve své podstatě podvodem směrem ke společnosti.

Anebo jak je to s těma "hovadama a ubožákama", s tím pokřikem "Yes, sejmuli jsme ho!", pane Pánku? To je vaše tolerance, to je konstruktivní dialog, to je opravdu bez nenávisti, to je "vybíravé" napadání oponentů? No, máme asi každý nějak jinak nastavený řebříček hodnot ...

A vůbec se nestydí, že kážou vodu a chlemtají kořalu přímo.

Zase někdo může všechno a někdo nesmí nic.

My, pamětnící, víme, že tohle je cesta do pekel totalitarizmu a bojíme se nástupu těchto fašistických metod. A ještě jsme "nevychcípali", jak si také veřejně zapřála paní Holubová.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi
Zdroj: Vaše Věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAfrický uprchlík se snažil znásilnit dívku v Miláně - tohle sem zvou sociální demokraté!   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 04:44:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ITÁLIE / MILANO / SALVINI / MULTIKULTURNÍ OBOHACENÍ: "A DOST! Mamadou T., politický uprchlík z Pobřeží slonoviny (metr osmdesát vysoký, svalnatý, oděný v černém s vlasy po stranách vyholenými s "kohoutem" uptostřed - tak ho popisují noviny Corriere), se snažil znásilnit a následně okrást studentku gymnázia v Miláně.

Takže jen tak dál, pořád jich nemáme dost, takže "přístavy a dveře otevřené" všem těmto "uprchlíkům" z války... Styďte se.

Zdroj: https://milano.corriere.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA zavedly vízová omezení proti členům čínské vlády   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 04:38:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA zavádějí vízová omezení vůči členům vlády a Komunistické strany Číny, kteří se podle názoru Washingtonu podíleli na porušování práv Ujgurů a dalších národnostních menšin, prohlásil ministr zahraničních věcí Mike Pompeo.

„Vízová omezení (jsou zaváděna) vůči funkcionářům čínské vlády a Komunistické strany, kteří jsou považováni za odpovědné za zadržení nebo kruté zacházení s Ujgury, Kazachy nebo dalšími členy skupin muslimské menšiny v Sin-ťiangu, Čína. Na rodinné příslušníky takových osob se také mohou vztahovat tato omezení,“ uvádí se v prohlášení ministra zahraničních věcí.

V dokumentu se uvádí, že předtím americké ministerstvo obchodu oznámilo zavedení vývozních omezení na americkou produkci vyváženou do 28 organizací v Sin-ťiangu, které se podílely na represích.

„Spojené státy vyzývají Čínskou lidovou republiku, aby okamžitě ukončila kampaň represí v Sin-ťiangu, propustila na svobodu všechny bezdůvodně zadržené a přestala se pokoušet donutit příslušníky čínských muslimských menšin, kteří žijí v zahraničí, aby se vrátili do Číny, kde je čeká nejistý osud,“ uvádí se v Pompeově prohlášení.

Koncem srpna 2018 odborníci z výboru OSN pro odstranění rasové diskriminace v uveřejněném referátu uvedli, že až milion etnických Ujgurů se může nacházet v „převýchovných táborech“ v Sin-ťiangu – Ujgurském autonomním okruhu Číny.

Čínské MZV prohlásilo, že informace o pobytu Ujgurů v „převýchovných táborech“ nejsou ničím podložené a neodpovídají skutečnosti.

Čínské úřady tvrdí, že v této oblasti byl vytvořen systém „institucí odborně technického vzdělání“, v nichž je hlavní důraz kladen na studium všeobecně přijatého jazyka, ustanovení zákona a profesionálních návyků. V těchto centrech je podle tvrzení čínské strany prováděna práce na posílení „boje proti terorismu a extremismu“ a také deextremizace.

Zdroj: https://sptnkne.ws/9YN6


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPentagon vysvětlil, proč se americké síly stáhly ze severní Sýrie   
Pridal tk Středa 09 říjen 2019 - 04:35:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy stáhly své ozbrojené síly ze severních oblastí Sýrie. Příčinou je plánovaná turecká vojenská operace. V úterý to prohlásil asistent amerického ministra obrany pro veřejné styky Jonathan Hoffman.

Hoffman zdůraznil, že Spojené státy zachovají svou vojenskou pomoc v Sýrii.

„Stanovisko resortu bylo a nadále spočívá v tom, že vytvoření bezpečnostní zóny na severu Sýrie je nejlepší cestou pro podporu stabilizace. Bohužel se Turecko odhodlalo k jednostranné akci. Z tohoto důvodu jsme stáhli americké síly ze severu Sýrie, kde může dojít k turecké invazi, abychom zajistili jejich bezpečnost. Pro tuto chvíli jsme nic neměnili na naší silové přítomnosti v Sýrii,“ stojí v prohlášení Pentagonu.

Hoffman dále vyvrátil dřívější zprávy některých amerických médií o tom, že prezident Donald Trump svá rozhodnutí nekonzultoval s Pentagonem.

Zdroj: Pentagon
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3002 sec,0.0875 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,966kB