Pátek 25 říjen 2019
Česká televize bouchla šampus, poslanecká sněmovna hladce schválila výroční zprávy o hospodaření ČT za roky 2016 a 2017!   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 07:16:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká televize bouchla šampus, poslanecká sněmovna hladce schválila výroční zprávy o hospodaření ČT za roky 2016 a 2017! Poslanci za SPD a KSČM dali dohromady jenom 25 a 26 hlasů proti návrhům na schválení, takže neprůhledné toky peněz na Kavčích horách budou s tichým souhlasem sněmovny pokračovat! Hnutí ANO je terčem útoků od ČT, ale nechce nijak vrtat do procesů, které probíhají v České televizi! Politizace veřejnoprávní televize je zjevná, ale nikdo nechce odkrýt procesy finančních toků v řádech miliard korun ročně! No, proč asi?

Poslanecká sněmovna po skandálním úterním odhlasování usnesení na obranu Izraele dnes ve čtvrtek opět předvedla nevídané představení. Sněmovna totiž po divoké rozpravě naprosto hladce a bez komplikací odsouhlasila výroční zprávy o hospodaření České televize za léta 2016 a 2017, proti hlasovali jenom komunisté a poslanci za Hnutí SPD, přičemž někteří komunisté se jenom zdrželi, což vlastně ani nemá smysl komentovat, protože takové politické postoje vedou do hrobu, pokud poslanec neví, jestli je pro, nebo jestli je proti v tak zásadním hlasování, jako jsou výroční zprávy o hospodaření veřejnoprávní televize. Ten hlavní důvod, proč Hnutí ANO podrželo Českou televizi, se skrývá v začerněných dokumentech a smlouvách mezi Českou televizí a soukromými firmami, agenturami a organizacemi, které jsou přisáté na 7-miliardový rozpočet České televize každý rok.

Mnoho poslanců za Hnutí ANO je úzce provázáno v podnikatelském sektoru na firmy a organizace, které profitují z těchto smluv a zakázek pro Českou televizi. Jedno židovské přísloví říká, že bližší není kabát, ani košile, nýbrž šrajtofle v kapse, protože kabát s klidným srdcem zahodíte, košili roztrháte a nebolí vás to, ale přijít o šrajtofli, to je na provaz. Tohle rčení je pravdivé univerzálně a platí i pro dnešní skandální hlasování v českém Knessetu v Praze. Zmíněné židovské poučení bych přirovnal k tomu, že můžete mít klidně z ostudy kabát, můžete mít klidně košili od krve, ale dokud máte šrajtofli v kapse u kalhot, může vám být kabát i košile naprosto ukradená. A jestli chcete důkaz, nemusíte chodit do Izraele, stačí se podívat na situaci v Hnutí ANO.

Česká televize vede 6 let proti Babišovi kampaň… a jeho hnutí potom bez mrknutí oka přikryje hospodaření ČT jako by se nechumelilo

Andrej Babiš pravidelně ve sněmovně chybí při hlasováních, pokaždé je omluven a není přihlášen. To má celkem dva důvody. Ten jeden je objektivní, že je premiér a má spoustu práce a schůzek, nemůže sedět a debatovat ve sněmovně dlouhé hodiny. Jenže potom je tu ještě subjektivní faktor, že Andreji Babišovi to vyhovuje, že jeho jméno na hlasovacích svodkách není uvedeno s žádným zaujatým hlasovacím postojem. Premiér se tak pokaždé může vymluvit a říct, že s tím a tím nesouhlasí, a kdyby byl ve sněmovně, hlasovali by proti. A naopak, jindy může říct, že kdyby byl ve sněmovně, hlasoval by pro.

V případě dnešních výročních zpráv ČT se nedivím, že Andrej Babiš byl omluven, protože ta hnusná kampaň, kterou jela ČT několik posledních let proti premiérovi a ty přešlapy na ČT s výroky redaktorů o “bývalém premiérovi” by asi musely vést k tomu, že by Andrej Babiš hlasoval proti návrhu, čímž by ale na sebe přivolal hromy a blesky. Pokud by hlasoval pro návrh, stal by se naopak podezřelým a nedůvěryhodným, proč hlasuje pro výroční zprávy ČT, když ČT proti němu vedla a vede kampaň. To by prostě nešlo vysvětlit, co za tím je. A tak se to vyřeší tak, že se udělá “óčko” v prezenční listině a premiér se omluví, že má práci.

Co je bližší, když stojíte u zlatého telete, ze kterého se sype rok co rok 7 miliard? Košile nebo kabát?

Premiér měl ale práci i v úterý, když se hlasovalo o usnesení na podporu Izraele. A v podstatě se dá říct, že premiér Andrej Babiš hlasuje ve sněmovně jen v případě, že se schvaluje rozpočet, nebo když vláda žádá o důvěru, případně jde o vládní návrh zákona, který je velmi klíčový a nemá podporu sněmovny, takže jde o každý hlas. Jenže dobře si vzpomeňme na to přísloví o kabátu, košili a šrajtofli. Všude, kde se točí miliardy korun ročně, dámy a pánové, jsou se svými sosáky napojeni a přisáti úplně všichni. Tedy skoro všichni. Proti schválení výroční zprávy o hospodaření ČT tak hlasují jen ty strany, jejichž členové nemají finanční zainteresování na mamutím provozu sedmi-miliardového kolosu s názvem Česká televize. Je to přitom tak jednoduché.

Kdo je v České televizi pečený a vařený? Poslanci z TOP 09, STAN, ODS a Piráti. Aby se neřeklo, tak proforma tam zvou i komunisti a lidi z SPD, ale celý politický narativ, který se line a táhne z Kavčích hor, je narativ odkazu Václava Havla a Pražské havlérky. Tyto strany tak profitují z přátelství se samozvanou soldateskou a samoděržavím z Kavčích hor, které se zmocnilo České televize během povstání v roce 2000, když umělecká a ideová fronta okolo Václava Havla, Jana Rumla a Michaela Kocába vtrhla do zpravodajství ČT a začala televizi okupovat v protestní stávce, měli s sebou spacáky, termosky a transparenty, že Česká televize je “naše” a nikoliv “vaše”.

Česká televize nepatří vůbec nikomu, ale všichni se na její provoz musí skládat… pro to existuje hezké označení z Izraele

A od té doby to tak platí, Česká televize je od té doby jejich. Ti, kteří tehdy vedli toto povstání v ČT, jsou dnes na předních a čelních místech zpravodajství, ve vedoucích pozicích úseků v televizi atd. A pokud si někdo myslí, že šlo o svobodu a boj za televizi kvůli pravdě, tak je debil. Tehdy totiž úplně stejně jako dnes jde především o ty miliardy korun každý rok, které se ze zákona MUSÍ vyčerpat až na nulu, rok co rok, protože tak to stanoví zákon, že veřejnoprávní média nesmí kumulovat zisky a nesmí vytvářet rezervní fondy, což zaznělo i v interpelacích ve sněmovně.

Takže si to představte, jaká je realita. Máte mamutí podnik, který nepatří ani soukromým majitelům, ani státu. Patří prý údajně “všem” a potažmo patří veřejnosti. A tato veřejnost deleguje do Rady ČT jako své zástupce, kteří tam sedí, ale do ničeho nevidí. Mohou požádat generálního ředitele k náhledu do účetnictví, ale pokud nemají letité zkušenosti s účetnictvím, nevyčtou tam nic. V konečném důsledku to znamená, že veřejnoprávní média nepatří vůbec nikomu. Rada ČT je skupina delegovaných nýmandů, kteří nemají manažerské předpoklady. Veškeré manažerské procesy má na starosti generální ředitel, který se zodpovídá Radě ČT, která ničemu z managementu nerozumí. Takže tím vzniká geniální prostředí, kterému židé v Izraeli říkají “Bedlam”. To by se z hebrejštiny dalo přeložit jako “bordel” nebo “naprostý chaos”.

Na každou bolest existuje bankovka, která všechny bolesti a bolístky překryje

A přesně takové prostředí v ČT a jeho financování je nezbytné k tomu, aby se z ČT mohla stát dojná kráva s tak mohutným vemenem, které obslouží stovky firem, jejichž majetkové provázání vede v rodinných, příbuzenských a kamarádských vazbách až do té poslanecké sněmovny. Proboha, přátelé, nebuďte tak naivní a přestaňte si konečně namlouvat, že se jedná o ideově-ideologický střet o roli ČT ve společnosti a podobné bláboly. Jde pouze a jenom o prachy, tak mamutí balíky prachů, že všechny kabáty a košile letí do kamen, lidé budou klidně tancovat nazí, jen když budou mít v ruce ty šrajtofle.

Další židovské přísloví říká, že na každou bolístku existuje odpovídající bankovka jako flastr. Žádná leukoplast není potřeba, peníze to vyřeší, i kdyby vám krev tekla z očí, z uší, z huby a ze svědomí. Takže kampaň proti Andreji Babišovi a Hnutí ANO sice bolí, ale na tuto bolístku je přiložený takový obklad v podobě takových neskutečných peněz z ČT, ze kterých profituje tolik firem napojených na tolik poslanců, že nějaká kampaň nebo dezinformace ČT o “bývalém premiérovi” nehrají naprosto žádnou roli.

Začerněné smlouvy ČT a poslanci s rukama nahoře, kteří schvalují neprůhledné toky z ČT do soukromých firem po celé republice

Proč si proboha myslíte, že Česká televize ze sebe dělá blázny a veřejnosti posouvá kopie smluv, které jsou od začátku až dokonce začerněné? Pořád vám to nedochází? Tak se podívejte ještě jednou na ty svodky z hlasování sněmovny a zadívejte se i na ty začerněné smlouvy a zkuste zapnout mozek na vyšší převod, jestli vám to docvakne, proč musela sněmovna hlasovat a odhlasovat souhlas se zprávami ČT o hospodaření. Kdyby ten souhlas nebyl, mohlo by se začít vyšetřovat, zkoumat, prověřovat, pátrat, investigovat a odhalovat, kdo že to všechno je schovaný z poslanců, z příbuzných poslanců a kamarádů poslanců pod tou černí v začerněných smlouvách.

Když se ve společnosti vytvoří firma nebo organizace s rozpočtem přes 7 miliard, jejíž řízení a struktura je doslova bedlam a nikomu de facto nepatří, tak je logické, že taková firma musí povinně pustit velké kluky a holky k lizu, protože díky nim jsou zákony o ČT tak nastaveny. Jen díky nim. A to není zadarmo. Takže běda tomu, kdo by jim chtěl sáhnout na zlaté tele, nebo spíš zlatou krávu, která dojí jednotky, desítky a dokonce stovky milionů pro soukromé firmy ročně, tzn. pro firmy blízké lidem a poslancům z pražského Knessetu. A nemůžete se divit, že když někdo vytvoří bedlam, že z toho nakonec vznikne chucpe. Jako třeba v případě, že pro schválení tohoto brutálně netransparentního hospodaření ČT zvedne ruku i hnutí, které je nejčastějším terčem útoků této televize. Protože jak říká to přísloví, zapomeňte na kabát i košili, nejbližší je šrajtofle. A tím je to dané. Takže, iluze a naivitu nechte stranou.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČekat od politiků tohoto světa nějaké morální zásady, čest a odvahu bojovat za vyšší cíle, než jsou peníze a moc, je bohužel pouhá naivita (aneb zamyšlení 30 let po „sametu“)   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 07:06:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lidé jsou v dnešní době pod neustálým stresem v práci, ve společnosti, ale také doma, kde na člověka uštvaného z neustálého tlaku, který na něj společnost v současnosti kupí, dolehne všechna ta únava a strach, které ve společnosti druhých většinou nedává najevo.

Obavy, že přijde o práci, že nebude na splátky půjček, nebo hypoték, že přijde exekutor a zabaví mu vše, co za celý život nastřádal a postavil jen proto, že přišla nečekaná nemoc, nehoda, nebo že Vám do života vstoupil podvodník, či podvodnice, která ho v mžiku změní k horšímu na dlouhé roky, nebo dokonce navždy jsou jako balvan, který bez ustání tíží naše bedra.

Čekat od společnosti a politických zástupců, kteří jí v současnosti vedou nějakou pomoc je naivní. Politici jsou dnes v naprosté většině jen hloupé zkorumpované loutky vyšších nadnárodních celků vedených mocnými rodinami a korporacemi ze stínů, ve kterých se žádné morálky, nebo soucitu s chudými, utlačovanými, vykořisťovanými, ale ani systematicky genocidně vyvražďovanými nedočkáte.

Na celém světě, od Moskvy až po Washington dnes sedí ve vedeních zemí lidé, kteří myslí jen na sebe a přinejlepším bokem ještě trochu na národní zájmy, které však zohledňují jen proto, že s příchodem zániku národa a jeho začlenění do vyšších celků, by nastalo také omezení jejich osobní moci a postů, které mohou nabídnout svým poskokům, jenž ovládají a řídí.

Obyčejní lidé dlouhé roky pracují pod knutou strachu ze ztráty zaměstnání a malého důchodu jen proto, aby se ke stáří dozvěděli, že půjdou do důchodu později, a že stát pro ně vlastně vůbec nemá peníze, protože jejich celoživotní odvody promrhal na podporu vlastních velikášských projektů a cílů. Tak nám ubíhá pod rukama život, zatímco si jezdíme většinu našich dnů ojetými auty po rozbitých a rozkopaných silnicích pro almužnu za práci, která většinou sotva stačí na střechu nad hlavou a jídlo pro nás a naše blízké.

Pokud si trochu utrhneme od huby, můžeme si na vánoce navzájem nadělit pár dárků, jejichž cena nám bude strašit v hlavě až do léta, kdy si začneme dělat pro změnu starost s nějakou tou dovolenou, která nás vycucá zase až do vánoc. Tak běží život obyčejného člověka ve státě, kde zrovna nezuří žádná válka. Jak se musí lidé cítit v zemích, kde k tomu všemu, co jsem zde uvedl vybuchují na ulicích bomby a jejich západní i východní spojenci je zrazují a bokem se spolu paktují, si neumím ani představit.

Dlouho jsem si myslel, že politici tohoto světa se dělí na dobré a špatné, jen abych nakonec zjistil, že jsou jen ti špatní a pak ti ještě horší...

Dobré na tom je, že když člověk tohle všechno uvědomí a přestane se k někomu z mocných tohoto světa upínat, zjistí, že nejlepší je věřit jen lidem, které opravdu zná a svým vlastním schopnostem a zásadám...

Ladislav Kašuka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRádci pornoherce Jandy   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 07:04:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bylo by dobré, kdybychom věděli více o těch, kteří se na nás často z médií zubí. A proto bychom měli více zdůrazňovat všeliké zásluhy a prospěšnosti oněch.

Už proto, že národní genofond Fero Feniče, jenž nám nesmrtelné figury v ČT připomíná, není nevyčerpatelný. Seriózní a vážení lidé, často sami sebou otitulovaní, jsou totiž mnohdy skromní a nechlubí se veškerými svými brky pestrými.

Pro dnešek se podívejme na Evropské hodnoty. Zdálo by se, že prostinký Jakub Janda je na svou práci sám a že zoufale bojuje proti větrným mlýnům české vlastenecké ignorace. Milí čtenáři, není tomu tak. Při bližším zkoumání zjistíte, že za ním stojí intelektuálně a morálně silná elita, jež mu do ouška šeptá a pomáhá v jeho nebezpečné práci. Precizuje s ním argumenty, které pak, hoch nešťastný, do světa vypouští a neohroženě prosazuje.

A to jsou oni – Old Shatterhand, Vinnetou a další, tedy poradní výbor Evropských hodnot:

Libor Rouček
Jan Bubeník
Šimon Pánek
Libor Grubhoffer
Milena Jabůrková
Martin C. Putna
Tomáš Halík
Martin Jan Stránský


No nejsou roztomilí? Skoro by se člověk společně se Zdeňkem Srstkou zeptal: Chcete je?

Stanislav Novotný
předseda Asociace nezávislých médií a bývalý policejní prezident
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKlaus tvrdě o Havlovi a pravdolásce: Patent na rozum a ostudný výprask před rozdělením Československa   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 07:01:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Někdejší ministr financí, premiér a prezident Václav Klaus, který byl jedním z hlavních aktérů polistopadového vývoje, v rozhovoru pro Lidové noviny vzpomínal na Václava Havla. „Že je člověkem z jiného těsta, jsem věděl dávno,“ zmiňuje.

(Úvodem k rozhovoru. V. Klaus i po 30 letech dál oblbuje veřejnost. A zdá se, že se mu to i snad daří. Tentokráte mírnou kritikou V. Havla, na kterého se za jeho života nikdy netroufl. Havel byl po listopadu obrovská modla a Klaus trochu později rovněž. Málokdo si dnes přizná, že je oba veřejnost až nekriticky zbožňovala. Bohužel ke své škodě. Výsledek? Máme téměř 2 biliony státního dluhu, ty oddlužené banky a lacině prodaný kapitál podniků také pár bilionů stálo, máme stále mrzačený kurs koruny a nízké mzdy a penze. A dost možná na neurčito. Dovolil jsem si vložit svůj komentář s náležitým respektem v závorce, v menším typu a v kurzívě. Ivo Bubeník)

Podle bývalého prezidenta Václava Klause byl Havel velkým nepřítelem změn. „Že je člověkem z jiného těsta, jsem věděl dávno,“ podotkl.(a že to neřekl hned po sametu a pak 10x neopakoval?) V šedesátých letech prý chodil do Divadla Na zábradlí a Havlovy hry znal. V závěru šedesátých let oba byli v redakční radě časopisu Tvář, takže se potkali touto formou, vzpomíná Klaus starší na jejich seznámení.
(Proč se ještě nepochlubil jak jej Havel doporučil předsedovi vlády 7.12. 1989 za KC OF na ministra financí jako ekonoma znalého finanční problematiky? Ve skutečnosti byl Klaus glorifikovaný bankovní úředník)

Pak Havla prý prakticky 20 let neviděl. To, že měl Klaus úplně jiné názory na to, co hlásali ve svých textech lidé kolem Charty 77, bylo všeobecně známo a sám to ani nikdy neskrýval.
(jistě, ale již v 87 Havel spolu s dalšími disidenty vypracoval a podepsal Prohlášení spolupráce, kde komunistický režim nejen že nezmínila natož, že by je nějak kritizovali. To mu však připravený Klaus z Prognosťáku od roku 1988 nikdy nevyčítal)

Byl to prý jiný styl uvažování. „Bylo to pro mne daleko více nalevo, daleko více ‚dozelena‘. Bylo v tom ne intelektuálství, ale intelektuálština. Takový ten pocit, že majitelé klíčů k moudru vědí všechno lépe než my ostatní. Že oni mají řídit společnost, ne demokraticky lid. V tom nejlepším slova smyslu,“ popisuje, s čím tenkrát zásadně nesouhlasil.
(Klaus ovšem razil ostrý antikomunismus a radikální ekonomickou reformu)

Nestalo se však, že by za ním Havel či jeho lidé chodili, aby něco dělal jinak. „Spíš něco dělal tak po straně. Ve snaze prezidenta Havla trošku zatahovat do problémů, které řešila vláda, jsem přišel na myšlenku, že každou středu odpoledne po skončení vlády skočím ve Strakovce do auta a pojedu na Hrad. A budu reportovat, co jsme tam řešili, proč jsme to řešili a jak jsme to řešili,“ dodává. (o čem? Jak chystá s ODS volební podvod na voliče svou jedinečnou kupónovou privatizací a Fondem národního majetku?)

Klaus se totiž inspiroval Velkou Británií, kde předseda vlády už po desetiletí po každém zasedání svého kabinetu jede informovat královnu. (Jenže tam na Západě nemohli korupčně odstátňovat-privatizovat za tzv. účetní ceny jako diletant Klaus)

Jeho návštěvy na Hradě tak trvaly víc než rok. „A zdálo se, že to nějakou roli hraje. A v nějaké chvíli to Václav Havel přerušil, že on se u toho dobře necítí, že ho poučuji, že to prostě neakceptuje. Takže to skončilo,“ poznamenává Klaus, podle něhož to byla hrozná škoda. Je přesvědčen o tom, že kdyby to takhle vždycky premiéři s prezidentem dělali, odehrávalo by se u nás všechno jinak. (snad ne prodej majetku - kapitálu za tržní ceny? To by hochům z ODS za nehty nic nezbylo)

Následně upřesnil, co myslel přesně tím, že „Havel něco dělal po straně“. „Volby v roce 1992 skončily naprostým šokem. Lidé, kterým se dnes říká pražská kavárna a jimž se tehdy říkalo pravdoláskaři či havlisté, se vůbec nedostali do parlamentu. To pro ně byl absolutní šok,“ vzpomíná Klaus a podotýká, že tito lidé od té doby dělali, co mohli, protože se nesmířili s porážkou. To je podle jeho slov identické s tím, jak se někteří „lepšolidi“ nesmířili s volební porážkou před dvěma lety.

(to byl nezpochybnitelný fakt, jenže v r.1992 vyhrála nová modla Klaus a realizace šokové terapie, malé a velké privatizace, kaskádní devalvace koruny, liberalizace cen v monopolním prostředí státních výrobců a obchodu při fixních platech, kdy průměrný měsíční plat byl devalvací sražen na zhruba 100 USD! Postupoval přesně dle návodu MMF a Světové banky. Již tehdy byly položeny základy k výprodeji čsl. ekonomiky do zahraničí a brzy přišel jeho slavný slogan o „utahování opasků".)

Václav Havel samozřejmě využíval své síly z pravomocí, které měl, a těmi pravomocemi bylo jmenovat celou řadu funkcionářů. Využíval toho ke jmenování Bankovní rady České národní banky. „Ale nejvíce ke jmenování svých lidí do Ústavního soudu. Instituce, jejíž obrovskou váhu jsme tehdy nebyli schopni docenit a která by vůbec neměla existovat,“ říká. A zmiňuje, že například na začátku minulé dekády Ústavní soud „slavně“ zabrzdil změny volebního systému z poměrného na většinový.

( Asi mu záviděl ta 100 tisícová dolarová ocenění v cizině)

Když dnes vidí rozhodnutí Ústavního soudu o zdanění církevních restitucí, rozhodování nevolené skupiny lidí proti tomu, jak rozhodl volený parlament, je Klaus starší z principu proti Ústavnímu soudu, i kdyby jeho soudci měli geniální názory. „A přiznám se, že nás nikoho nenapadlo, že ústavní soudnictví získá takový status. A nejen u nás,“ uzavírá exprezident Václav Klaus.

(a co z toho, Vašíku, ty máš z korupční privatizace své miliony a 4 byty, a zatím tě nemůže asi nic ohrozit jako Bakalu)

Ivo Bubeník

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVaše peníze jim vadí. Už dnes slyšíme mnoho argumentů, proč by měly fyzické peníze zaniknout...   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 06:46:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Už dnes slyšíme mnoho argumentů, proč by měly fyzické peníze zaniknout. Boj s terorismem, praní špinavých peněz, kriminální činnost, vyhýbání se daním – to jsou nejčastější pseudoargumenty.

A to jsou ještě lehkým odvarem mnohem šílenějších „argumentů“. Často slyšíme i ryzí absurdity. Mnohé instituce upozorňují, že fyzické peníze nejsou hygienické, a některé dokonce dokazují, že fyzické peníze nejsou ani ekologické! Teď už jen čekám, kdy bude řečeno, že taky fyzické jídlo je neekologické a měli bychom přejít na syntetické amarouny jako ze seriálu Návštěvníci z 80. let.

Protože tady o žádnou hygienu, o žádnou ekologii, dokonce ani o (mnohem snáz uvěřitelné) praní špinavých peněz nejde. Tady jde o mnohem víc. Tady jde, vážení a milí, o legitimizaci krádeže vašich úspor za bílého dne. A lidé se tomu ani moc nebrání.

Lidé totiž nejspíš vůbec nevnímají, že hotovost na rozdíl od bezhotovostních peněz nelze sledovat a dokonale kontrolovat. A o to tu jde. Mnoho lidí si řekne: „A proč by moje platby neměly být sledovatelné? Cožpak mám co skrývat, když nejsem zločinec?“ To je ale chybná úvaha. Člověk vůbec nemusí být zločinec, aby bylo v jeho zájmu mít platby a peníze nevystopovatelné. Proč? Protože zločincem se mohou stát „ti druzí“. A když na to přijde, klidně v některých případech – míněno v některých dějinných obdobích a režimech – i sama vláda a centrální banka. Hned vám vysvětlím, jak to myslím.

Kontrola všech peněz v oběhu a všech plateb totiž ohromně státu i centrálním bankám vyhovuje. Vlastně je to pro ně neodolatelné lákadlo.

U státu je otázka kontroly pohybu peněz asi jasná: Digitální peníze za sebou nechávají stopu. Dají se snadno dohledat všechny vaše příjmy i výdaje. Dá se zjistit, zda platíte daně, zda nekupujete něco zakázaného. Zda nekouříte, pokud by se stát rozhodl zakázat cigarety. Zda nefetujete, když jsou zakázané drogy. Zda si náhodou nekupujete nějaké protistátní letáky, které byste mohli zatoužit ukazovat na náměstí.

Proč by to ale mělo vyhovovat centrálním bankám? No proto, že žijeme ve zvláštní době. Klasická tržní ekonomika byla založena na tom, že v době konjunktury úrokové sazby rostou a v době recese klesají. Jenže během posledních deseti let vstoupily do hry centrální banky a v některých částech světa – třeba v eurozóně – po roce 2008 administrativně poslaly své úrokové sazby až do záporných hodnot. Postavily tak základy kapitalismu na hlavu. A nad celým tímhle systémem mají centrální banky monopol jen tehdy, pokud zcela ovládají všechny peníze – tedy pokud zruší hotovost.

Už koncem roku 2018 se Itálie opět oficiálně ocitla v recesi. Německo v ní patrně je nyní. V takové situaci – tedy když se země dostane do recese – by za „normálních okolností“ bylo třeba snížit úrokové sazby, aby se ekonomice dostalo podpory. Jenže jak ještě víc snížit signální úrokové sazby, když už jsou těsně pod nulou?! Že bychom je snížili třeba na mínus 10 %?

Jenomže kdyby byly úrokové sazby třeba mínus deset procent, kdo by pak dal peníze do banky? Leda idiot, protože by mu v bance mizely. Úrokové sazby proto už nemohou výrazně poklesnout. Mohou být záporné jen v řádu desetinek procenta. A to velký efekt neudělá.

Jinými slovy řečeno: Existence hotovosti až dosud byla víceméně účinnou bariérou proti snížení úrokových sazeb do záporných hodnost. Pokud by totiž úroky byly záporné, tedy pokud byste byli okrádáni při uložení peněz do banky, prostě si peníze v hotovosti vyberete a necháte si je doma v šuplíku. Nejde o to, že dnes je v šuplíku nemáte. Jde o to, že taková možnost existuje a lidé by ji mohli začít využívat, kdyby to pro ně bylo výhodné. Jen tak mimochodem, velmi renomovaný ekonom Hans-Werner Sinn, bývalý předseda Ifo Institutu v Mnichově, je toho názoru, že v případě zavedení záporných úroků pro bankovní klienty by se Německu vyplatilo opustit eurozónu...

Jak z toho ven? Snadno: Vezměte lidem hotovost, aby jinam než do banky peníze dát nemohli! Aby ztráty kvůli záporným úrokům měli povinně! To problém „vyřeší“. Se zrušením hotovosti centrální banka získá nad vašimi penězi totální moc.

Rozumný člověk se ale ani pak nebude chtít nechat okrást. A tak než aby dal peníze do banky a ona mu strhla 10 %, raději si koupí nějaký nesmysl. Třeba nové auto, které nepotřebuje, protože už jedno má. A to je přesně to, co centrální banka chce: konzum, utrácení, rozhazování, konzum.

Tak nesmyslné nákupy vyprovokované jen tím, že si nebudete chtít nechat strhávat peníze na účtu, roztočí kolečka ekonomiky. Co na tom, že ekonomika poroste jen na papíře, že ve skutečnosti o žádný skutečný růst nepůjde, protože se tím nikterak nebude zvyšovat vaše životní úroveň, naopak se bude ještě víc snižovat, protože nebudete mít žádné úspory pro případ nouze, zato budete mít nakoupeno spoustu zbytečného harampádí? Papírově vykážeme růst a uspokojíme ego politika i centrální banky.

Už chápete ten tlak na konec hotovosti? Ale zdá se vám to přitažené za vlasy? Jenomže ono není – a dokonale to dokládá hysterická reakce, kterou evropští politici a centrální bankéři předvedli před pár dny. 12. září prohlásil francouzský ministr financí Bruno Le Maire, že nelze v Evropě povolit libru - plánovanou kryptoměnu Facebooku. Libra prý podle něj „představuje hrozbu pro finanční systém i suverenitu vlád“. Člen Výkonné rady ECB Yves Mersch zase zhruba ve stejnou dobu prohlásil, že libra by „mohla podkopat schopnost ECB stanovovat měnovou politiku“.

Jeden i druhý se ani nenamáhali hledat nějakou zástěrku, jako je třeba oblíbené téma praní špinavých peněz, klima či jiný nesouvisející nesmysl. Prostě natvrdo a popravdě řekli, že libra je „hrozbou“ pro centrální banku i vlády. No jasně. Protože jaká by byla naprosto racionální a logická reakce lidí, kdyby na ně byly uvaleny záporné úrokové sazby a zároveň byla zrušena hotovost? Masově by nakoupili dolary, zlato... nebo právě kryptoměny. To „nelze“ připustit.

Mimochodem, ani zákaz držení fyzického zlata není žádnou fantasmagorií. V USA k tomu došlo v roce 1933. Tehdy prezident Roosevelt nařídil zabavení zlata ve vlastnictví firem i občanů. Historie má malou fantazii, historie see pořád jen opakuje.

Vsadím boty na to, že tohle poměrně socialisticky uvažující pan Zuckerberg nedomyslel, když uvažoval o libře. Asi ho ani nenapadlo, že v Evropě narazí jen proto, že zkříží plány na zrušení hotovosti ještě mnohem větším socialistům...

Autor: Markéta Šichtařová

(V tomto blogu jsou použity úryvky z knihy Šichtařová & Pikora: S androidkou v posteli, která vyjde v rámci Velkého knižního čtvrtku 17. října 2019.)

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponErdogan: „Evropané, žádný z vás již nevyjde bezpečně na ulici!“   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 06:43:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecký prezident Erdogan, poté, co Německo a Holandsko vypovědělo turecké ministry kvůli účasti na demonstracích na podporu úderu proti Kurdům, důtklivě Zápaďanům opět pohrozil. «Evropané, žádný z vás již nebude moci vyjít bezpečně a v klidu na ulici. Turecko není zemí, do které je možno se navážet a nikdo si nebude zahrávat tureckou ctí!»

Erdogan se už před týdnem na Evropu obořil a pohrozil jí, že bude-li označovat turecký vojenský zásah v Sýrii za invazi, pustí do Evropy 3,5 milionu imigrantů, kteří ji do půl roku rozloží. Zajímavé je, že imigraci kterou stále ještě někteří političtí vítači vydávají za přínosnou, Erdogan (a okolní svět) má za tak maligní, že s ní hrozí Evropě zničením. Prekérní je už to, že Erdogan svými hrozbami dodává kuráž již tak problematickým desetimilionům imigrantských muslimů v Evropě.

A je pravda, že po Erdoganových slovech žádní političtí imigrantští hujeři a vítači, radostí neskákali, jak by se dalo očekávat podle jejich dosavadního skotačivého trojčení. Tak, že by ta imigrace přece jen byla metlou a ne obohacením ? Vypadá to, že tu někdo je pořádnej, ale pořádnej, blbec…

Zdroj: https://francais.rt.com/international/35678-aucun-europeen-ne-pourrait-plus-etre-en-securite-menace-erdogan
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVojenská spolupráce nadále posiluje. Rusko přemisťuje raketové systémy S-400 Triumf a Pancir-S1 na území Srbska   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 06:24:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na videu je vidět, jak je oddíl ruských protiletadlových komplexů vykládán z letadla. Byl přesunut k účasti rusko-srbských cvičení Slovanský štít 2019, která proběhnou na letecké základně Batajnica.

V průběhu manévrů S-400 Triumf a Pancir–S1 provedou protivzdušnou obranu určitého území. Mají splnit úkoly na objevení, doprovod, klasifikaci a likvidaci vzdušných cílů podmíněného nepřítele.

Cvičení Slovanský štít 2019 probíhá poprvé. Skládají se ze dvou etap: první se konala v září v ruské Astrachaňské oblasti, druhá proběhne do 29. října v Srbsku.

S-400 Triumf

S-400 Triumf je moderní protivzdušný raketový systém středního a dlouhého doletu. Je určen k likvidaci letounů, raket s plochou dráhou letu a balistických raket, včetně středního doletu, může být rovněž použit proti pozemním objektům. Dolet je 400 km, rakety dokážou sestřelit cíl ve výšce až 30 km.

Pancir-S1

Pancir-S1 je protiletadlový systém krátkého a středního dosahu pozemní a námořní dislokace, který je určen k obraně civilních a vojenských objektů proti současným a budoucím prostředkům vzdušného napadení. Komplex je také schopen chránit obranné objekty před pozemními a nadzemními hrozbami.


Zdroj: https://sptnkne.ws/AhDg


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVěčný disident Čarnogurský: Ideálem sametové revoluce nebyla role peněz. Dokonce i Havel chtěl v roce 1989 zrušit NATO   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 06:20:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý premiér Slovenska Ján Čarnogurský oslaví třicetileté výročí od sametové revoluce i jako 30 let od doby, kdy byl propuštěn z vězení. Proč se tam za komunistů dostal a co tomu v jeho životě předcházelo, prozradil Sputniku legendární politik.

Čarnogurský: Považoval jsem komunismus za společenský systém a v roce 1970 jsem začal zastupovat lidi, které vyhodili ze zaměstnání například za to, že podporovali Alexandra Dubčeka v roce 1968. Nebo učitelky, které vyhazovali, když byly spatřeny v kostele. Takže já jsem takové lidi začal zastupovat, za to mě v roce 1981 vyhodili z advokacie. Potom jsem pracoval jako řidič. Potom jsem se více angažoval v takových oponentních aktivitách proti komunistickému režimu. Když teda v roce 1989 komunistický režim padl, tak to bylo v souladu s mým přesvědčením.

Jak dlouho jste byl ve vězení?

Ve vězení jsem nebyl dlouho, byl jsem tam asi tři měsíce a dva týdny. Zavřeli mě za to, že jsem vydával samizdatový časopis Bratislavské listy, který byl oproti komunismu politicky opoziční. Já jsem tam plným jménem a adresou byl uvedený jako vydavatel. Dále za to, že jsem měl 21. srpna 1989 vyzvat lidi, aby položili květiny na místa, kde v roce 1968 při vstupu vojsk Varšavské smlouvy vojáci zastřelili naše lidi. Třetím bodem bylo, že jsem v červenci 1989 u sochy generála Štefánika v jedné vesnici žádal, aby byly svobodné volby. Za to jsem byl zatčený a obviněný z pobuřování proti socialistickému zřízení.

Můžete říct, co jste před třiceti lety cítil? A co jste dělal po propuštění?

Já jsem se z vězení dostal, protože prezident Gustav Husák vyhlásil amnestii. Takže ten propustil všechny zbývající politické vězně. Na svobodu jsem se dostal 25. listopadu, už týden běžela sametová revoluce. Poté jsem udělal velmi strmý politický postup, protože den po propuštění už jsem řečnil na náměstí v Bratislavě. Třetí den po propuštění z vězení jsem byl členem delegace opozice v Československu, která v Praze jednala s předsedou vlády Ladislavem Adamcem o převzetí moci. Dva týdny po propuštění z vězení jsem v Praze na Hradčanech skládal slib jako 1. místopředseda federální vlády.

V roce 1991 jste se stal předsedou vlády Slovenska. Byl jste mezi prvními, kdo oznámil budoucí samostatnou slovenskou hvězdu vedle české na vlajce Evropské unie. Nelitujete toho?

Nelituji. Tento program jsem vytyčil už v roce 1990, kdy jsem říkal, že až jednou vstoupíme do dnešní Evropské unie, tak tam chceme být jako samostatný stát. Vztahy mezi Čechy a Slováky jsou nyní lepší, než byly v době Československa. Tehdy se na obou stranách našli demagogové, kteří obviňovali druhý stát, že se navzájem vykořisťujeme. Češi si stěžovali, že musí na Slováky platit. Nyní není nic takového možné. Navíc se většina ekonomických otázek nyní řeší v Bruselu, nikoliv v hlavních městech členských států, takže kdybychom stále byli Československo, tak bychom to nejdříve museli vyřešit uvnitř státu a pak s tím jít do Bruselu. To by bylo velmi nepraktické.

Myslíte si, že jsou ty ideály, o které oba národy před 30 lety při sametové revoluci bojovaly, naživu?

Musím říct, že v listopadu 1989 jsme nemysleli, že ve společenském životě budou velkou roli hrát peníze. Nyní jsou peníze hlavním kritériem úspěchu občana. Tehdy všichni, dokonce i Václav Havel, říkali, že NATO a Varšavská smlouva by se měly zrušit a evropské státy měly nastoupit cestu spolupráce. Ale vývoj šel opačným směrem. Česko i Slovensko vtáhli do NATO, potom slovenští vojáci v podstatě museli do Iráku. Nyní jsou ještě slovenští vojáci v Afghánistánu a jsou i v Pobaltí, kde je zatahují do napětí s Ruskou federací. To jsme si tehdy nepředstavovali.

Ideál sametové revoluce není jen zapojení do NATO…

Sametová revoluce byla, protože komunismus už brzdil rozvoj států, ve kterých vládl. Ale ideály sametové revoluce byly dost odlišné od toho, co se děje nyní.

Jak je možné, že vzhledem k obtížné historii ve vztazích s Ruskem nyní udržujete dobré vztahy se současnými ruskými úřady, které jsou na Západě ostře kritizovány za připojení Krymu k Rusku nebo za potlačování lidských práv?

Slovensko je nakloněné k Rusku už přes 200 let. Takže, i když ve slovenských médiích nyní probíhá docela silná protiruská propaganda, lidi to moc neovlivní. Lidé zdědili názor od svých otců, od pradědů a podobně. A navíc vidí, že Ruská federace v podstatě dělá dobrou politiku. A to, že je teď, řekněme, Krym součástí Ruska, tak on byl asi 200 let součástí Ruska. Já na to říkám, co by lidé dělali, kdyby Gustav Husák daroval Moravu Slovensku stejně, jako Nikita Chruščov daroval Krym Ukrajině.

Mluvíte o celém národu, ale můžete říct svůj názor? Proč vy sám udržujete dobré vztahy s dnešním Ruskem?

Jednak jsem od rodičů zdědil dobrý vztah k Rusku, potom v průběhu studia jsem studoval ruskou kulturu, literaturu a velmi jsem si ji oblíbil. A teď vidím, že Rusko právě svojí politikou brání Spojeným státům, aby nediktovaly svoji vůli celému světu.

V Rusku je dnes odpor vůči všemožným revolucím, především těm barevným. Pro vás je revoluce pozitivním historickým fenoménem nebo negativním?

Revoluce je nevyhnutelným historickým fenoménem, když nějaký režim dlouho špatně vládne. Komunismus dlouho špatně vládl, a proto bylo nevyhnutelné, že v celé Evropě padl. A pokud nové režimy budou dlouho špatně vládnout a zakážou svobodné volby, tak vznikne nová revoluce.

Co byste českému a slovenskému národu popřál u příležitosti 30. výročí sametové revoluce?

My na Slovensku už čtyři roky pořádáme demonstrace, aby na Slovensku nepostavili žádnou vojenskou základnu NATO. Přeji proto tedy, aby ani na Slovensku a ani v Česku žádná základna NATO nevznikla. A také samozřejmě přeji, aby se oběma státům ekonomicky, sociálně i kulturně dobře dařilo, abychom měli dobré vlády a dobré prezidenty. A také, abychom s Ruskou federací udržovali dobré vztahy.

Jana Petrova

Zdroj: https://sptnkne.ws/AhDd

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo mělo zůstat veřejnosti utajeno. Vyoral si posvítil na generálního ředitele ČT: Roční bonus 2,42 milionu Kč a nejen to   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 06:13:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Politický komentátor a bloger Tomáš Vyoral se na svém účtu na Facebooku vyjádřil ke generálnímu řediteli České televize Petrovi Dvořákovi a hospodaření ČT. Uvedl, že si Dvořák za práci v ČT letos vysloužil bonus v hodnotě 2,42 milionu Kč. Na co dalšího Vyoral poukázal?

Vyoral na sociální síti píše, Rada ČT je prý úplně k ničemu. A promluvil také o společnosti Leica Gallery.

„Petr Dvořák, který za fajnou práci v naší vaší ČT letos obdržel roční bonus 2,42 (!) milionu korun, ještě navíc dělá (zdarma???) PR Leica Gallery patřící jeho ženě (on je hmm… jenom předsedou správní rady). K čemu je Rada ČT? Dle obecných odpovědí radních úplně k ničemu. Jen další sosák na peníze koncesionářů…“ napsal na Facebooku.

Tento příspěvek sdílel i na svém Twitterovém účtu. K postu připojil také odkaz na video na YouTube a podotkl, že jde o „zajímavý poslech“.

​Pod příspěvkem na Facebooku se objevily různé komentáře. Někteří uživatelé například psali, že „ten člověk musí být odejít“. A tím měli na mysli právě generálního ředitele.

Co mělo zůstat veřejnosti utajeno

Na YouTube se objevilo video s názvem „Co mělo zůstat veřejnosti utajeno. To musíte vidět!“ Zveřejnil jej kanál s názvem Falcon Media Broadcast, který u videa v popisku uvedl: „ČT vysílá reklamu na obchodní činnost společnosti generálního ředitele a jeho ženy zdarma!“ Údajně jde o autentický záznam z Poslanecké sněmovny PČR.
V daném videu se objevily například záznamy z proslovu člena Rady ČT Luboše Beniaka, který odpovídal ku příkladu na otázky poslance Pavla Juříčka ohledně hospodaření ČT. Juříček totiž poukazoval na to, že se z účtu za 7-8 let ztratily dvě miliardy korun. Dodal také, že „žijí jednoznačně z podstaty, jak z hlediska ztráty finančních zdrojů o dvě miliardy, tak zároveň sžírají ČT ze vnitřních vlastních zdrojů, protože odpisy jsou vyšší než samotné investice“.

Poslance Milana Feranece zase zajímalo, zda mají členové Rady ČT nějak rozdělené, kterými oblastmi se zabývají, popřípadě, kdo co řeší. Na jeho dotaz pak reagoval předseda Rady ČT Jan Bednář tak, že „dozorčí komise je poradním orgánem Rady ČT ve věcech hospodaření ČT, čili, kterýkoli člen Rady ČT se může obrátit na dozorčí komisi s nějakým požadavkem, co chce zkontrolovat a co se chce dozvědět o hospodaření ČT“.

​Zdůraznil, že jsi jsou v Radě ČT všichni rovni a že každý má možnost kontrolovat hospodaření televize. Jsou mezi nimi však jistí odborníci na konkrétní oblasti (ekonomika, účetnictví, hospodaření) a někteří kontrolují jak činnost, tak hospodaření ČT.

Dále se videu hovoří o výroční zprávě, dodržování Kodexu ČT, Leica Gallery a dalších konkrétních věcech.

Schválení výroční zprávy o hospodaření ČT

Na schůzi Poslanecké sněmovny došlo nakonec ke schválení výroční zprávy o činnosti a hospodaření České televize za rok 2016. Zprávu Sněmovna projednávala již od ledna tohoto roku. Sněmovní volební výbor již dříve doporučil obě zprávy schválit, řada poslanců se však opět vyjadřovala kriticky k hospodaření ČT.

Nakonec pro schválení výroční zprávy ČT za rok 2016 hlasovalo celkem 120 poslanců všech klubů, výjimku tvořilo hnutí SPD, KSČM a nezařazení poslanci. Uvádí se, že Sněmovna přijala část doprovodného usnesení poslance Milana Ferance za ANO. Radě České televize tak doporučila, aby byla během schvalování rozpočtu televize na další dva roky důkladnější.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AhDb

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGregg Hunter: Oligarchové zhavarují systém, aby se zbavili Trumpa   
Pridal tk Pátek 25 říjen 2019 - 06:04:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ekonomický expert a mnoha cenami vyznamenaný žurnalista Dr. P.C.Roberts předpovídá, že oligarchové Nového světového pořádku (NWO), učiní cokoliv, aby zbavili Trumpa prezidentského úřadu. Dr.Roberts, který je doktorem ekonomie a byl náměstkem ministra financí v někdejší Reaganově vládě, předpovídá, že NWO přivodí třeba i pád celého finančního systému, jestliže ostatní pokusy zbavit Trumpa moci selžou. Dr.Roberts vysvětluje: „Jestliže se nedokáží Trumpa zbavit, přivodí úpadek. Před příštími volbami se staneme svědky velkého hospodářského krachu, ze kterého bude samozřejmě obviněn Trump.

Ano, až tak velkoduší dokáží Američané být. A jediná překážka, která jim v jejich snažení stojí v cestě, je Federální rezervní systém. Ten je totiž nástrojem všech newyorských bank a jestliže NWO přivede americké hospodářství k pádu, budou zruinovány i tyto banky.

Tohle je jediná zábrana a riziko – čili něco jako atomová bomba. Avšak jestliže se jinými prostředky Trumpa nezbaví, řeknou OK, přivodí hospodářský krach a banky v New Yorku budou mít prostě smůlu. Anebo naleznou nějaký svůj speciální bankovní způsob, aby se zachránily, a k čertu pak půjdou penzijní fondy, fondy vzájemné pomoci v případě nouze atd. Zkrátka nás vymažou, aby se zbavili Trumpa.“

Dr.Roberts dále vysvětluje: „V téhle záležitosti nejde o soupeření demokratů s republikány. Tady jde o zájem elit, o zájem současného amerického establishmentu, oligarchů a vůbec všech lidí, kteří dnes této zemi vládnou. Oni brání svou moc. A Trump byl zvolen lidem. Nezapomeňte, že Hillary Clintonová nazvala ty, kteří volili Trumpa, ubožáky (deplorables). Takže lidé, kteří jdou proti elitě, jsou ubozí. Voliči jsou „ubozí“.

A právě pro tohle se musí Trumpa zbavit. Oni totiž dobře vědí, že každý další člověk, který by se pokusil vést zemi spíš než sloužit vládnoucí třídě, bude už z předpokládaného bídného Trumpova osudu vědět, že nemá šanci. A že i kdyby se nakrásně do Oválné pracovny Bílého domu dostal, bude zhanoben, spoután a nakonec z úřadu vyštván.

Apo něčem takovémto nebude už nikdo nikdy toužit.

Dnes zde máme operaci CIA proti prezidentovi, jejíž faleš je naprosto průhledná. A jestliže Američané tuto faleš neprohlédnou, sejdou z historie jako ti nejstupidnější tvorové, kteří kdy šlapali půdu této země. A proto si svůj osud zaslouží.

Bude to konec Ameriky.“

Zdroj: google -P.C.Roberts -Official Homepage interviews with PCR - If Impeachment fails, Elites will crah Economy to get rid of Trump

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2358 sec,0.0707 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,696kB