Pondělí 04 listopad 2019
Dominiku Hašku, kdyby hloupost nadnášela aneb Savčenková, Ševčenková a Putin v zajetí TOP 09. Další úlet?   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 06:35:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Připojte se k podpisu propuštění politických vězňů v Rusku, opět ječí Kalousek, kníže číro Schwarzenberg a ti lepší. I hokejista Dominik Hašek další "chartu" podepsal a ještě se tím chlubí. Komedie na pokračování: Amnesty internacional a že prý za upozornění na nedostatek školek dostane Anastasie Ševčenková šest let. V Rusku. Povídali že mu hráli...

V TOP 09 už nebojují za Savčenkovou. Nyní za Ševčenkovou...

Jiří Pospíšil, předseda
Karel Schwarzenberg, čestný předseda
Markéta Pekarová Adamová, 1. místopředsedkyně
Tomáš Czernin, místopředseda
Marek Ženíšek, místopředseda
Michal Kučera, místopředseda
Miroslav Kalousek, předseda poslaneckého klubu


HOAX a dezinformace

Ruské úřady prý poprvé použily represivní zákon o "nežádoucích organizacích" k zahájení trestního stíhání obhájkyně lidských práv Anastasie Ševčenkové. Ta může být odsouzena až k šesti letům vězení, varuje Amnesty International.

Samozřejmě zamlčí, že dostávala dotace od Sorosů a dalších podvodných organizací, že na to byla upozorněna a porovnejte: Navalnyj přímo za protiputinovské organizování nepovolených demonstrací dostal tři měsíce a zde prý za upozornění na málo školek dostane šest let natvrdo. Přitom je v Rusku svoboda slova větší než u nás a osobně jsem si to odzkoušel.

Tak nám zase slavná Amnesti International předhodila další sousto

Na Anastasii Ševčenkovou z ruského Rostova na Donu, obránkyni lidských práv a členku lidskoprávní organizace Otevřené Rusko, bylo 23. ledna 2019 uvaleno domácí vězení. V současné době jí podle zákona o tzv. nežádoucích organizacích hrozí trest odnětí svobody na šest let. Jedná se o první případ trestního řízení, v němž se obžaloba o tento represivní zákon opírá, a hrozí, že může jít o pouhý začátek. V nejistotě se momentálně ocitá také několik set dalších členů Otevřeného Ruska z různých částí země. A jaksi se tají o dolarové výpomoci za spolupráci s USA. To je prý vedlejší.

Ten jeliman Hašek a jinak se nazvat nedá, byl v Rusku před deseti léty. Dnes policistu na ulici nepotkáte. To ad a. Ad b)

Dominiku Haškovi strašně záleží na jakési dámě, která bere peníze ze zahraničí, aby poškodila Rusko, ale vůbec mu nevadí šílené tresty Katalánců za demokratické referendum. DEMOKRATICKÉ REFERENDUM V KATALÁNSKU!

Prosím porovnejte fakta:

Rusko pošlapalo práva Navalného, rozhodl Evropský soud ve Štrasburku. Kreml nesouhlasí

Rusko prý porušilo práva opozičního vůdce Alexeje Navalného, když mu v roce 2014 uložilo domácí vězení a uvalilo na něj další restriktivní opatření. Co dělal a dělá Navalnyj za peníze ze západu všichni vědí, či mohou dohledat.

A co Katalánsko? Šílené politické tresty a...?

Španělský nejvyšší soud vynesl vysoké tresty vězení pro katalánské politiky za neústavní referendum o nezávislosti Katalánska z roku 2017. Ke 13 letům odsoudil bývalého vicepremiéra regionální vlády Oriola Junquerase, hrozilo mu až 25 let.

Dvanáct let vězení dostali katalánští exministři Raül Romeva, Jordi Turull a Dolors Bassaová, kteří spolu s Junquerasem byli odsouzeni i za zneužití veřejných fondů na uspořádání referenda.

Bývalá předsedkyně katalánského parlamentu Carme Forcadellová dostala 11 let a šest měsíců vězení. Odsouzena byla mimo jiné za to, že v roce 2017 postoupila k projednání v katalánském parlamentu několik zákonů souvisejících s referendem o nezávislosti.

„Svobodná parlamentní debata není zločin... Demokracie dnes zažila černý den,“ komentovala pondělní rozsudek Forcadellová, která na verdikt čekala stejně jako osm jejích kolegů ve vazbě.

Exministři Joaquim Forn a Josep Rull dostali 10 let a šest měsíců vězení. Aktivisté Jordi Sánchez a Jordi Cuixart, kteří jsou ve vazbě už od října 2017, dostali devět let vězení.

Za barbarství označil verdikt Carles Puigdemont, který byl v době uspořádání referenda katalánským premiérem a který je od října 2017 na útěku před španělskou justicí. Žije v Belgii a španělská justice dál usiluje o soud s ním.

To skutečně nejsou političtí vězni, hokejisto Dominiku Hašku a ti TOP? Inteligence sama...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2842-dominiku-hasku-kdyby-hloupost-nadnasela-aneb-savcenkova-sevcenkova-a-putin-v-zajeti-top-09-dalsi-ulet

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponReprezentant ČR získal zlato na MS v kickboxu. Hádejte, jakou vlajkou si zakryl záda...   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 06:21:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdyby se nejednalo o reprezentaci ČR, kdyby se nejednalo o svaz ČR, kdyby tento svaz nepobíral tučné příspěvky vybírané z daní (na které se toto etnikum skutečně, ale skutečně neskládá), kdyby se na činnost svazu neskládali jednotliví členové z členských příspěvků, kdyby tam byl sám za sebe, hradil si cestu, pobyt, tréningovou přípravu, potom by to bylo zcela v pořádku. Že se to bere už jako normál, o tom svědčí úplné ticho. Nikdo to nekomentuje. Autocenzura a indoktrinace je děsivá újma na psychice...

Foto: Sivák s cikánskou vlajkou

Zdroj fotografie: https://www.sport.cz/ostatni/bojove-sporty/clanek/1156910-vaclav-sivak-se-stal-mistrem-sveta-v-kickboxu.html

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKoncert pro budoucnost   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 06:07:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Parťák kmotra Mrázka a jeden z nejodpudivějších symbolů polistopadového marasmu Luděk Sekyra sponzoruje tzv. Koncert pro budoucnost.

Chce nám 17. listopadu posvítit do temnoty. To fakt nemá chybu! Jak signifikantní a přesné! Jak dokreslující! Jak vysvětlující!

A na pódium nám předlistopadový komunista a známý udavač pozval staré páky. Vystoupí normalizační kádrovák v masce kněze, biskup, jenž se bojí vlastních dětí, distributor dobra Made in USA, diplomat, jehož neuměle přepsali v seznamu spolupracovníků StB na ženskou, Sorosův vedoucí českého VUMLu…

No a taky tam bude Lída Rakušanová. Ano ta, jež odvysílala lživou informaci Petra Uhla, kterak že zhynul Martin Šmíd pod obušky a kopanci policejních bot. Shodou okolností jsem onehdy deset metrů od údajného ubití Šmída (Zifčáka), tedy zhruba v místech, kde dnes zdobí zeď Schridingovského paláce patetická deska na paměť tehdejších událostí, ztratil vědomí, a to po reálné ráně do hlavy.

Stalo se 17. listopadu 1989. Hromádka hadrů, kterou jsem viděl zřejmě skrývala poručíka Zifčáka. Leč Petr Uhl klidně referoval o něčem, co nedokázal ověřit, protože… no a paní Rakušanová zase odvysílala lež. Smutný to doklad, že moc si přála změny více než obyvatelstvo samé.

Tety z ČT budou moderovat, z pytle vykoukne Šídlo a se Sekyrou v zádech budeme oslavovat.

No a tak tady žijeme. Zprohýbaní si holt převrat hlídají. To dá rozum. Svobodné lidi, aby na tribuně pohledal.

Stanislav Novotný


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStanislav Novotný: Králi! Bůh Ti dal meč. To říká filmový Jan Hus Václavu IV. A dobře praví   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 05:54:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Štětky se po koruně sápou, my mlčíme. Připravují Listopad, jenž listí strhá, ale dne nepřidá.

Když se odideologizujeme a prozřeme, ptáme se: Kde je vlastně ten král s mečem? Štětky se po koruně sápou, my mlčíme. Pane prezidente, ústavní činiteli… Ale marná snaha. Zuby jsou vylámané. A to, prosím, stojím za prezidentem, neb je můj, stejně jako každý… Pravomocí nemá a koná, i jak nemůže. Bohu díky!

Pobíhá tu Bakala, pobíhá Schwarzenberg, Lichtenštejnové, Sudeťáci chtějí své. Dere se mnoho dalších zločinců. Svou prázdnotou naplňují slavné sály. Kde jsou rytíři ducha? Vylhaných levobočků a prolhaných kazatelů od Nejsvětějšího Salvátora nám netřeba.

Ti, kdo čerta ďáblem vymítají, připravují Listopad, jenž listí strhá, ale dne nepřidá. Když tak vidíte a čtete v esperantu celé to jidášství oportunismu, nezbývá vám přece, než se sami opásat mečem a stát při lidech.

Lide český! Nedej se trápit cizím lhaním o sobě.

(autor glosy, Stanislav Novotný, je předsedou Asociace nezávislých médií a bývalý policejní prezident)

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUniverzita v Edinburghu pořádala „antirasistické“ setkání, na němž bylo bělochům zakázáno pokládat otázky! Ano, slyšíte dobře. Mráz dnes nepřichází z Kremlu, ale ze Západu   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 05:49:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdyby nešlo o vážnou věc, bylo by to skoro vtipné. Univerzita v Edinburghu pořádala „antirasistické“ setkání, na němž bylo bělochům zakázáno pokládat otázky! Ano, slyšíte dobře. Dnešní takzvaný „antirasimus“ je totiž většinou ve skutečnosti jen protibělošským rasismem. Mráz dnes nepřichází z Kremlu, ale ze Západu. Totalita se nám vrací v ještě odpornější podobě. Braňme se proti tomu!

Konferenci pořádalo sdružení Resisting Whiteness, které údajně vystupuje proti rasismu a diskriminaci. Sdružení se označuje jako QTPOC (barevní queer a trans lidé).

Výmluvné je, že během konference bylo bělochům zakázáno pokládat otázky. Organizátoři vysvětlují své rozhodnutí následovně: „Během otázek a odpovědí nebudeme bílým lidem poskytovat mikrofon ne proto, že bychom si mysleli, že bílí nemohou k diskusi ničím přispět, ale roto, že chceme posílit hlas barevných lidí.“ Aha. Zkuste udělat "antirasistickou" konferenci, na níž zakážete, aby mluvili černoši, a uvidíte ten cirkus...

Jedním z hlavních bodů konference bylo: „Co znamená být homosexuálním nebo transsexuálním člověkem jiné barvy ve společnosti, které nás přehlíží?“ Také velmi "pokrokové".

Mráz dnes nepřichází z Kremlu, ale ze Západu. Totalita se nám vrací v ještě odpornější podobě. Braňme se proti tomu!

Autor: Jiří Kohoutek

Zdroj:

https://www.freeglobe.cz/…/25936-na-antirasisticke-konferen…
https://www.telegraph.co.uk/…/anti-racism-event-hosted-ed…/…
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Bejrútu vyšly tisíce Libanonců na protivládní demonstraci   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 05:42:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Několik tisíc lidí se zúčastnilo klidné protivládní demonstrace v centru Bejrútu. Po odstoupení premiéra Saada Harírího 29. října bylo v centru Bejrútu několik dní ticho. V neděli aktivisté prostřednictvím sociálních sítí znovu vyzvali občany, aby vyšli do ulic v Bejrútu a ve všech velkých městech země.

Masové protivládní demonstrace začaly po celém Libanonu 17. října. Do ulic vyšla přibližně polovina obyvatel země. První dva dny zachvátily centr Bejrútu hromadné nepokoje a srážky demonstrantů s policií. Úřady vyzvaly vojáky a vnitřní bezpečnostní síly, aby nepoužívaly sílu a zajistily bezpečnost klidných demonstrantů. Po dobu 13 dnů se statisíce lidí účastnily poklidných protestních akcí. Aktivisté uzavírali téměř všechny hlavní dálnice země. Během celé této doby nepracovaly banky ani vzdělávací zařízení.

Ekonomická a finanční situace v Libanonu je dosud podle slov místních politiků a odborníků v krizovém stavu. Prezident země Michel Aoun začátkem října prohlásil, že stát trpí finanční blokádou a sankcemi. Je cítit deficit měny v bankovním sektoru. Je omezen výdej dolarů a procento provize za vydávání cizí měny v hotovosti se zvyšuje, což vedlo k potížím jak mezi podnikateli, kteří provádějí platby v dolarech, tak mezi běžnými obyvateli. Nedostatek měl již negativní dopad na majitele čerpacích stanic, mlýnů a farmaceutických společností.

17. října se úřady rozhodly schválit zavedení daně z používání aplikací pro rozhovory na internetu, jako je WhatsApp (šest dolarů neboli 137 korun měsíčně), jakož i daně z tabákových výrobků (asi 1,3 USD neboli 30 korun za dovozní balení, 0,5 USD neboli 11 korun za místní). Plánuje se také zvýšení DPH na 15 % do roku 2022. Libanonský ministr komunikací Muhammad Shukeyr oznámil zrušení „daně na WhatsApp“ v noci na 18. října, ale protesty se nezastavily.První protesty a stávky začaly v Libanonu koncem dubna a trvaly do konce května. Odbory začaly stávkovat poté, co vláda při schvalování státního rozpočtu na finanční rok 2019 zařadila body obsahující snížení mezd a sociálních dávek státním úředníkům a vojákům ve výslužbě.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ApV8
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA informovaly o tom, že proturečtí ozbrojenci ostřelují americké vojáky v Sýrii   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 05:38:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA informovaly Rusko o ostřelování amerických vojáků v Sýrii ze strany protureckých ozbrojenců. Na briefingu o tom hovořil vedoucí Centra pro příměří znepřátelených stran generálmajor Jurij Borenkov.

Kolonu, která se pohybovala po cestě M4 směrem k hranici s Irákem, začali ostřelovat šest kilometrů západně od obce Tell-Tamer. Nikdo nebyl následkem střelby zraněn.

Turecko ale útok své armády nebo spojeneckých skupin na členy americké koalice popírá.

Borenkov uvedl, že ruská vojenská policie pokračuje v hlídání syrsko-turecké hranice na trasách Kámišlí – Dejruna-Aga provincie Hasaka a Kobani – Šiuh-Faukani provincie Aleppo.

Během 24 hodin ruští vojáci zaznamenali 31 případů porušení režimu zastavení střelby, ozbrojenci ostřelovali obce v provinciích Aleppo, Latákie, Idlib a Hamá.

Ruská vojenská policie hlídá syrsko-tureckou hranici

Ruská vojenská policie pokračuje v hlídání syrsko-turecké hranice na dvou trasách, řekl na briefingu Borenkov.

„Třetího listopadu ruská strana pokračovala v provádění hlídky na trasách Kámišlí – Dejruna-Aga provincie Hasaka a Kobani – Šiuh-Faukani provincie Aleppo,“ řekl.

RF a Turecko podepsaly 22. října desetibodové memorandum o vzájemném porozumění, především o zavedení jednotek ruské vojenské policie a syrské pohraniční služby na syrské straně hranice s Tureckem mimo zónu turecké operace Pramen míru. Usnadní to stažení kurdských jednotek a jejich zbraní 30 kilometrů od syrsko-turecké hranice.

Ministr obrany RF Sergej Šojgu v úterý sdělil, že odsun Kurdů byl dokončen před termínem. Poté bylo zahájeno společné rusko-turecké provádění hlídek.

Do Sýrie se během 24 hodin vrátilo více než 1,4 tisíce uprchlíků z Jordánska a Libanonu

Téměř 740 lidí se vrátilo z Libanonu do Sýrie během 24 hodin, dalších více než 700 lidí dorazilo z Jordánska, vyplývá z informačního bulletinu centra pro přijímání, dislokaci a ubytování uprchlíků, uveřejněného na webu Ministerstva obrany RF.

Inženýrské jednotky syrských ozbrojených sil také za den dokončily úkoly vyčištění terénu a objektů od min v Al-Harra, Jasim (provincie Dar'á) a Dúmá (provincie Damašek). Specialisté vyčistili od min 2,4 ha území, objevili a zničili 33 výbušných předmětů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ApV6


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV OSN spočítali, kolik civilních obyvatel zahynulo během pěti let války v Donbasu   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 05:31:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Více než tři tisíce civilních obyvatel Donbasu se stalo od roku 2014 obětí ozbrojeného konfliktu, uvádí se na Twitteru OSN.

„Bylo zabito více než 3330 civilních obyvatel. Zraněno bylo téměř 9000,“ upřesňuje se ve zprávě.

Kromě toho se podle údajů OSN stalo 1,3 milionu lidí přesídlenci ve své zemi, 3,5 milionu potřebuje pomoc.

Kyjevská vláda zahájila v dubnu 2014 vojenské akce proti Doněcké a Luhanské lidové republice, které vyhlásily svou nezávislost po změně ústřední vlády na Ukrajině v únoru téhož roku.

Problém řešení krize na východě země je projednáván během schůzek kontaktní skupiny v Minsku, ale i po uzavření dohod o příměří pokračovaly přestřelky mezi stranami konfliktu.

Prvního října se kontaktní skupina dohodla na Steinmeierově formule. Podle něj zákon o zvláštním postupu pro místní samosprávu „v jednotlivých okresech Doněcké a Luhanské oblasti nabývá platnost dočasně v den voleb a trvale po zveřejnění zprávy OBSE o jejich výsledcích“.

Strany se také dohodly, že obnoví stahování sil u obce Petrovo-Krasnosillja a města Zolote od 7. října, ale nedošlo k tomu. Odsun sil u města Zolote byl zahájen až 29. října, v Petrově-Krasnosillje tento proces odstartuje 4. listopadu.

Ke stažení vojsk došlo bez předchozího oznámení a bylo pro mnohé nečekané. V pátek 29. října slovenský ministr zahraničí a předseda Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) Miroslav Lajčák prohlásil, že uvítal novou dohodu o rozdělení vojsk v oblasti obce Zolote.

„Vítám obnovení rozdělení vojsk a techniky v obci Zolotoe,“ napsal Lajčák na Twitteru. „Rozdělení podél kontaktní linie je krokem k mírové regulaci konfliktu na východě. Ale je třeba udělat ještě více! Nedočkavě čekám dokončení procesu rozdělení vojsk v obci Zolote a další pozitivní zprávy,“ dodal.

V Moskvě stahování vojsk označili za dobrou zprávu.

Stažení vojsk může přispět ke svolání summitu v takzvaném normandské skupině. O ten usiluje ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Normandskou skupinu tvoří kromě Ukrajiny rovněž Rusko, Německo a Francie. Zelenskyj rovněž obvinil svého předchůdce na prezidentském úřadě Petra Porošenka z toho, že oddělení vojsk na východě země sabotoval a snažil se zmařit mírový proces.

„Porošenkovi jde jen o pokračování války a nový majdan,“ řekl Zelenskyj novinářům.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ApUP


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGenerální tajemník NATO Jens Stoltenberg zhodnotil možnost vyloučení Turecka z aliance   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 05:26:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stoltenberg uvedl, že na rozdíl od Evropské unie není v NATO mechanismus, který by umožnil pozastavit členství nebo dokonce vyloučit členský stát. Řekl, že Turecko je důležitý spojenec, který významně přispěl k boji proti IS.

„V boji proti Daiš (druhý název IS – red.) Turecko rozhodujícím způsobem přispělo k likvidaci takzvaného chalífátu. A nejen to: žádný jiný spojenec nepřijímá tolik syrských uprchlíků, celkem 3,6 milionu. A žádný jiný spojenec NATO netrpěl teroristickými útoky více než Turecko,“ řekl.

Podle výsledků průzkumu institutu YouGov by 58 % obyvatel Německa podpořilo případné vyloučení Turecka z NATO v souvislosti s jeho operací v Sýrii. Proti bylo pouze 18 %.

26. října bylo oznámeno, že turečtí vojáci, kteří prováděli operaci Pramen míru na území Sýrie, zadrželi 236 lidí, kteří uprchli z táborů pro rodiny bojovníků IS. Zadržení tureckého původu byli převezeni do záchytných center na území Turecka. Cizí státní příslušníci byli umístěni v táborech na severu provincie Aleppo v Sýrii.

Situace na turecko-syrské hranici

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan 1. října oznámil, že Ankara hodlá samostatně vytvořit bezpečnostní pásmo východně od řeky Eufrat v Sýrii, protože se nepodařilo dosáhnout žádoucího výsledků v jednáních s americkou stranou.

6. října Bílý dům vydal oficiální prohlášení, ve kterém se uvádí, že „Ozbrojené síly Spojených států se již nebudou účastnit operace a nebudou ji podporovat“. Představitelé arabsko-kurdských oddílů Syrských demokratických sil ze své strany zdůraznili, že tím USA porušily své dohody s kurdskými útvary.

7. října Erdogan upřesnil, že cílem operace bude vyčištění pohraničního syrského území od sil sebeobrany syrských Kurdů a zřízení bezpečnostního pásma pro rozmístění syrských uprchlíků, kteří se nacházejí v Turecku.

Damašek se vyslovil kategoricky proti turecko-americké dohodě, protože podle názoru syrské vlády by to bylo do nebe volající porušení suverenity a územní celistvosti Sýrie a hrubé porušení principů mezinárodního práva a Charty OSN.

Oficiální kurdské jednotky nejsou ve válečném stavu se syrskou armádou a konají bojové operace proti teroristům.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ApMN
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Bangkoku byl zahájen 35. Summit ASEANu   
Pridal tk Pondělí 04 listopad 2019 - 05:22:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Bangkoku byl zahájen 3. listopadu Summit ASEANu a série konferencí o spolupráci státních představitelů východní Asie. Thajský premiér předsednické země ASEANu Prayuth Chan-ocha uvedl, že členské země ASEAN a partneři v debatách musí posilovat spolupráci a společně čelit výzvám, aby se realizoval trvale udržitelný rozvoj.

Thajský premiér Prayuth Chan-ocha téhož dne na slavnostním zahájení Summitu ASEANu uvedl, že členské země ASEAN a svět čelí více a více výzvám a neurčitostem, jako například pomalému nárůstu světového hospodářství, obchodním sporům, geopolitické konkurenci a podobně. Těsné partnerské vztahy a přátelství jsou klíčem k tomu, aby se čelilo těmto výzvám.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2270 sec,0.0623 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,831kB